BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=)))) - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-14, 17:25   #3271
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

mam nadzieje ze sie uda

tylko mam jedna obawę że taki ciepły kolor moze uwydatnic moje zaczerwienien ia na buzce .... tzn rudawy odcien bardzo mi je podkresla ...( nie ma ich dużo


kolorek ponizej 8.3 złocisty blond?
__________________
W myślach wszystko ma początek!

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2010-05-14 o 17:34
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 13:13   #3272
West__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 160
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Witam,od kilku lat farbowałam się na granatową czerń , później miałam robioną dekoloryzację i miałam na głowie burgund, poźniej znowu czerń no i chcialabym spróbować czegos innego a mianowicie platyny takiego typowego bialego koloru. Byłam już 2 razy u fryjzera, za 1 razem miałam robioną dekoloryzację i kolor ładnie się nawet ściągnał i nałożyły mi na to ciemny bond, za 2 razem miałam ściąganie koloru pasemkami i na głowie mam troche rudego troche blondu i gdzieniegdzie platynę , chciałabym jednak uzyskać jednolity biały kolor, poradźcie mi co mam zrobić może sprobuje sama w domu tylko doradźcie mi co zrobić, na odrostach mam platyne niby takie bardzo jasne a doły rudawe no zresztą same zobaczcie.Nie mam czasu zbytnio na bawienie sie pasemkami.Bardzo mi zalezy na tym bo zblizają się chrzciny mojego bąbelka i chcialabym miec jednolity kolor, najlepiej taki jak na zdjęciach.

Pozdrawiam wszystkie zadowolone ze swojego koloru blondynki

Na pierwszych zdjęciach moj obecny kolor a na dwoch ostatnich kolor jaki mi się podoba. Zwlaszcza ten kolor jaki ma christina .
West__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 09:17   #3273
kinpatsu
Rozeznanie
 
Avatar kinpatsu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 550
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Witam. Dołączam do grona blondynek, na razie tych jaśniejszych, mam nadzieję, że już wkrótce ciemniejszych, naturalnych Od 8 lat maluję mój średniawy blond na jaśniejszy, początkowo był bardzo jasny, później zaczęłam schodzić z odcieniem, ale zaczął robić się ciepły, złotawy, może nawet żółtawy..? :/ Tak więc po latach męki z co miesięcznym malowaniem odrostów [póki mieszkałam z mamą ona mi pomagała, teraz jestem zdana na siebie, bo mój mąż nie umie mi położyć farby tak jak chcę :P] zdecydowałam się na powrót do mojego naturalnego blondu! Na razie odrost jest b. mały, ale mam zamiar pokryć te moje 50cm włosy czymś w stylu popielaty blond, w miarę ciemny, żeby odrastający włos nie odróżniał się bardzo od tych, które już są. Super, że jest nas więcej, bo ja bardzo potrzebuję wsparcia, gdyż nie mam w ogóle cierpliwości jeśli chodzi o porost włosów i co widzę, że rosną to już chcę malować... Tym razem mam zamiar wytrzymać i stać się znów naturalną blondynką
__________________
ZAPUSZCZAM WŁOSY - cel >> długość do bioder

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE
kinpatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 16:59   #3274
Kaj00nia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 32
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez katebury Pokaż wiadomość
stosuje te farbe od grudnia 2008, i narazie z zadna nie mieszalam, ale moze wyszloby cos calkiem ciekawego? jestem zadowolona z tego koloru, bo nie jest taki bialy i platynowy, nie wyglada sztucznie, jedynie zawsze odstosty sie roznia, ale to tylko od skory. zdjecie robilam w swietle dziennym bez lampy, wiadomo lampa troche przeklamuje

w razie pytan sluze chetnie pomoca))

Kolor ktory masz na tych zdjeciach jest niesamowicie naturalny,pomimo iz takie jasne odcienie w naturze wystepuja dosyc rzadko
I teraz moje pytanie,czym robilas ten kolorek i na jakie wloski kladlas?
Z gory dziekuje slicznie za odpowiedz)
Kaj00nia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 16:34   #3275
asiaTM
Rozeznanie
 
Avatar asiaTM
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 606
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

hej, mam bardzo jasne rozjaśnione blond włosy bardziej platynowe niż żółte/złote, właśnie kupiłam farbę Garnier 9.13 bardzo jasny beżowy blond, ale patrzę tak na nią i boję się że wyjdą jakieś żółte i chyba źle że ją kupiłam...
jak myślicie nakładać czy kupić jednak coś jaśniejszego np. wellaton 12/0 albo garnier 101?
__________________
enjoy the little things in life, bcs one day you will look back and realize they were big things.


Edytowane przez asiaTM
Czas edycji: 2010-05-25 o 16:41
asiaTM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 19:01   #3276
ramoncia217
Wtajemniczenie
 
Avatar ramoncia217
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 580
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Witam.. To i ja dołącze do grona PIĘKNYCH blondynek..
Oczywiście jestem farbowaną blondi, ale to chyba nie ma żadnego znaczenia..
Uwielbiam ten kolor włosów..
Pozdrawiam was wszystkie kobietki.
__________________
Dbam o włosy i zapuszczam
ramoncia217 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 19:14   #3277
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez asiaTM Pokaż wiadomość
hej, mam bardzo jasne rozjaśnione blond włosy bardziej platynowe niż żółte/złote, właśnie kupiłam farbę Garnier 9.13 bardzo jasny beżowy blond, ale patrzę tak na nią i boję się że wyjdą jakieś żółte i chyba źle że ją kupiłam...
jak myślicie nakładać czy kupić jednak coś jaśniejszego np. wellaton 12/0 albo garnier 101?
Ale chcesz troszkę przyciemnić włoski? Bo po tej farbie tak się stanie. Moim zdaniem nie wyjdzie żółto a ładnie beżowo, mi się podobają takie kolorki Wellaton 12/0 wychodzi żółto na odrostach. Tego garniera o którym piszesz niestety nie używałam ale to będzie popielaty blond. Mogłabyś też ewentualnie zmieszać wellaton 12/0 z 12/1 żeby uniknąć ewentualnego żółtka ale też żeby kolor nie wyszedł zbyt chłodno
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-25, 19:30   #3278
asiaTM
Rozeznanie
 
Avatar asiaTM
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 606
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

tak chciałabym trochę przyciemnić żeby bardziej naturalne były, chociaż tego jasnego mi szkoda teraz, już przywykłam
no właśnie tak kombinuję, ale ten Garnier 9.13 trochę mnie przeraża, ten 101 za to mnie kusi i chyba go jednak jutro nabędę mam nadzieje że jakoś złagodzi odrosty lekko, gdzieś na necie ktoś go chwalił

Dzięki
__________________
enjoy the little things in life, bcs one day you will look back and realize they were big things.

asiaTM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 19:35   #3279
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez asiaTM Pokaż wiadomość
tak chciałabym trochę przyciemnić żeby bardziej naturalne były, chociaż tego jasnego mi szkoda teraz, już przywykłam
no właśnie tak kombinuję, ale ten Garnier 9.13 trochę mnie przeraża, ten 101 za to mnie kusi i chyba go jednak jutro nabędę mam nadzieje że jakoś złagodzi odrosty lekko, gdzieś na necie ktoś go chwalił

Dzięki
Ja też właśnie czytałam o tym garnierze i pare osób pisało, że na rozjaśnianych włosach wychodzi niebieska poświata, która się zmywa oczywiście Ale jak się zdecydujesz to daj znać jak wyszło bo jestem ciekawa
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 19:55   #3280
asiaTM
Rozeznanie
 
Avatar asiaTM
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 606
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

niebieska?! ej teraz to mi się ciepło zrobiło
jutro chyba coś położę, albo za parę dni. Zdam relację i oby nie było niebiesko
__________________
enjoy the little things in life, bcs one day you will look back and realize they were big things.

asiaTM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 20:01   #3281
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez asiaTM Pokaż wiadomość
niebieska?! ej teraz to mi się ciepło zrobiło
jutro chyba coś położę, albo za parę dni. Zdam relację i oby nie było niebiesko
No niestety często tak wychodzi przy popielatych farbach na,np mocno rozjaśnionych pasemkach Ale zazwyczaj zmywa się po 1-2myciu
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-28, 18:36   #3282
asiaTM
Rozeznanie
 
Avatar asiaTM
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 606
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

jednak nałożyłam Garnier 801 bałam się, że 101 będzie za jasny i w sumie miałam rację bo 801 też praktycznie spłynął
1. światło dzienne 2. z fleszem ale, to drugie oddaje bardziej kolor

a chciałam bardziej naturalny, wszystko z nich spływa wgl tej farby garnier daje bardzo mało!
__________________
enjoy the little things in life, bcs one day you will look back and realize they were big things.


Edytowane przez asiaTM
Czas edycji: 2010-06-18 o 16:46
asiaTM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 23:07   #3283
evvcia_
Wtajemniczenie
 
Avatar evvcia_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 074
GG do evvcia_
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
No niestety często tak wychodzi przy popielatych farbach na,np mocno rozjaśnionych pasemkach Ale zazwyczaj zmywa się po 1-2myciu
fakt... co jakiś czas przy malowaniu też mi się pojawia niebieska poświata, ale na szczęście jedno mycie i znika.

Ja jutro odmalowywanko - trzeci raz będę stosować palette cool blonds mroźny blond, bo jak na razie w 100% spełnia moje oczekiwania Obym się nie zawiodła
__________________


Razem, 19.12.04
Zaręczona, 1.01.11
Córeczka Laura, ur. 22.03.12
Będziemy ślubować 31.08.13



evvcia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 14:56   #3284
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez West__ Pokaż wiadomość
Witam,od kilku lat farbowałam się na granatową czerń , później miałam robioną dekoloryzację i miałam na głowie burgund, poźniej znowu czerń no i chcialabym spróbować czegos innego a mianowicie platyny takiego typowego bialego koloru. Byłam już 2 razy u fryjzera, za 1 razem miałam robioną dekoloryzację i kolor ładnie się nawet ściągnał i nałożyły mi na to ciemny bond, za 2 razem miałam ściąganie koloru pasemkami i na głowie mam troche rudego troche blondu i gdzieniegdzie platynę , chciałabym jednak uzyskać jednolity biały kolor, poradźcie mi co mam zrobić może sprobuje sama w domu tylko doradźcie mi co zrobić, na odrostach mam platyne niby takie bardzo jasne a doły rudawe no zresztą same zobaczcie.Nie mam czasu zbytnio na bawienie sie pasemkami.Bardzo mi zalezy na tym bo zblizają się chrzciny mojego bąbelka i chcialabym miec jednolity kolor, najlepiej taki jak na zdjęciach.

Pozdrawiam wszystkie zadowolone ze swojego koloru blondynki

Na pierwszych zdjęciach moj obecny kolor a na dwoch ostatnich kolor jaki mi się podoba. Zwlaszcza ten kolor jaki ma christina .

też chciałabym osiagnąć taki kolorek biały dąze do tego ale nie chce zniszczyć wlosków bo zapuszczam... moj kolorek jest na miniaturce wyczytałam za palette XXL colour mroźny blond jest taka farba ciekawe jakby zadziałała????? ktoś uzywał???
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 16:09   #3285
Diva1
Zadomowienie
 
Avatar Diva1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 241
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Dołączam do was dziewczyny bo ja też blondyneczka. Mój obecny naturalny to popielaty blond taki dość szarawy i jasny, ale farbuję włosy na superjasny popielaty. Miałam kilka przygód w związku z farbowaniem w tym niebieskie włosy miejscami, ale ogólnie dobrze jest.
__________________
zapuszczam włosy!


Don't forget to love yourself!
Diva1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 18:11   #3286
wantxme
Wtajemniczenie
 
Avatar wantxme
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wiklinowy Fotel;]
Wiadomości: 2 499
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

dołączam się

teraz mam naturalny blond ale niedlugo bedzie znowu platynka jak z avatara
__________________


razem 06.01.2012

narzeczona 12.04.2013

ślub 07.06.2014

będzie dziecię 26.04.2017



https://www.instagram.com/wantxme/
wantxme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 18:50   #3287
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Blondyneczki poratujcie mnie,daje to pytanie we wszystkich blond wątkach,ale nikt mi nie odpowiedział.Jakiej farby użyć,żeby uzyskać ten kolor?
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 20:41   #3288
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez rickybobby Pokaż wiadomość
Blondyneczki poratujcie mnie,daje to pytanie we wszystkich blond wątkach,ale nikt mi nie odpowiedział.Jakiej farby użyć,żeby uzyskać ten kolor?
hmm jedyne co mi przychodzi do głowy to natural&easy 532. Przynajmniej na pudełku bardzo podobny kolor. Ale sądzę, że z farb profesjonalnych na pewno dobrałabyś jakiś idealnie zbliżony kolor, jednak te palety są dużo bardziej urozmaicone niż drogeryjne.
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 22:35   #3289
Anaitis
Rozeznanie
 
Avatar Anaitis
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z fantasmagorycznych stanów mojej świadości.
Wiadomości: 561
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez asiaTM Pokaż wiadomość
tak chciałabym trochę przyciemnić żeby bardziej naturalne były, chociaż tego jasnego mi szkoda teraz, już przywykłam
no właśnie tak kombinuję, ale ten Garnier 9.13 trochę mnie przeraża, ten 101 za to mnie kusi i chyba go jednak jutro nabędę mam nadzieje że jakoś złagodzi odrosty lekko, gdzieś na necie ktoś go chwalił

Dzięki

Witam, kurcze szkoda, że dopiero tutaj zajrzałam. Garnier 101 wychodzi śliczny na włoskach
Ale ten którego użyłaś też super! Ogólnie piękne masz włosy !
Anaitis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-01, 08:27   #3290
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Snowhitee dziękuję Ci bardzo za ta sugestię,na pdełuku tego koloru jest teraz inne zdjęcie,ale kolor jest rzeczywiscie bardzo bardzo podobny,widze że masz wyczucie.Na fryzjerkę boję się zdać,bo nie mam sprawdzonej od koloryzacji,jęśli masz pomysł z gamy profi to poradż,wszystkie dziewczyny też.
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 12:05   #3291
Pati27
Przyczajenie
 
Avatar Pati27
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 9
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
też chciałabym osiagnąć taki kolorek biały dąze do tego ale nie chce zniszczyć wlosków bo zapuszczam... moj kolorek jest na miniaturce wyczytałam za palette XXL colour mroźny blond jest taka farba ciekawe jakby zadziałała????? ktoś uzywał???
ja użyłam mrożny blond
i niestety zółte odrosty wyszły
a jestem średnią blondynką z natury
Pati27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 16:15   #3292
laura2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Dziewczyny jak mozna uzyskac taki kolor włosów....? swoj mam bardzo jasny popielaty
laura2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 10:22   #3293
evvcia_
Wtajemniczenie
 
Avatar evvcia_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 074
GG do evvcia_
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
też chciałabym osiagnąć taki kolorek biały dąze do tego ale nie chce zniszczyć wlosków bo zapuszczam... moj kolorek jest na miniaturce wyczytałam za palette XXL colour mroźny blond jest taka farba ciekawe jakby zadziałała????? ktoś uzywał???
ja używałam tej farby praktycznie bez przerwy przez rok i byłam mega zadowolona, póki nie poznałam palette cool blonds C12 mroźny blond Mam platynowe włoski, dołączam zdjęcie zrobione zaraz po malowaniu 5 dni temu - trochę niebieska poświata, ale schodzi po pierwszym myciu. Jestem na prawdę zadowolona
__________________


Razem, 19.12.04
Zaręczona, 1.01.11
Córeczka Laura, ur. 22.03.12
Będziemy ślubować 31.08.13



evvcia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 15:44   #3294
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez evvcia_ Pokaż wiadomość
ja używałam tej farby praktycznie bez przerwy przez rok i byłam mega zadowolona, póki nie poznałam palette cool blonds C12 mroźny blond Mam platynowe włoski, dołączam zdjęcie zrobione zaraz po malowaniu 5 dni temu - trochę niebieska poświata, ale schodzi po pierwszym myciu. Jestem na prawdę zadowolona

ja wypróbuje brilance skandynawski blond i zobaczymy
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 14:53   #3295
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez nadia07 Pokaż wiadomość
ja tu sie zalilam ze zapuszczam moje naturalne, a zapomnialam opowiedziec o moich wloskach A wiec tak naturalny kolorek to ciemny blond, choc gdy bylam dzieckiem byl on bardzo jasniutki (z roku na rok jest coraz cieniejszy, a wiadome na lato delikatnie jasnieje)
Co do ich skretu :P to gdy bylam mlodsza byly prosciutkie, cienkie ulizane, z latami robila sie z nich falujaca szopa :P ani nie byly proste ani krecone tylko falujace - mocniej rkecone od spodu
Po rozjasnianiach zrobila sie z nich leciutka szopka, ktora prostuje ale wlosy i tak jeszcze mi z glowy nie powypadaly
Co do ilosci : sa cieniutkie ale ponoc b. duzo ich zawsze mi tak fryzjerzy mowia

A teraz moje pytanie : Drogie blondyneczki jak to jest ze nam te wloski tak ciemnieja? Jak bylam malutka mialam biale wloski, pozniej blond, pozniej sredni a na koniec ciemny

ja tez tak miałam hehe ciemnieją i coraz trudniej je rozjaśnić
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 17:34   #3296
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ja wypróbuje brilance skandynawski blond i zobaczymy

ja po skandynawskim blondzie brillance miałam szaro-niebiesko-nierówno pokryte włosy. odradzam tą farbkę
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 22:33   #3297
lacrimachristi
Zakorzenienie
 
Avatar lacrimachristi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 193
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

ja jestem naturalna blondynka
__________________
lacrimachristi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 13:55   #3298
BreakIt
Raczkowanie
 
Avatar BreakIt
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 239
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

mam pytanko

to moje włosy aktualnie (dziewicze - niefarbowane)

chce zachowac odcien, tzn taki ni to ciepły ni to zimny (odpowiada mi) tylko tak o 3-4 tony je rozjaśnic, myslalam nad ktorąs farbą MAJIBLOND L'OREALA, ale obawiam się że może rozjasnic je za mocno, bo tak szczerze mówiac nie wiem za bardzo ile to jest 3,4 tony
chciałabym miec na głowie blond, nie super jasny, może wkleje fotki koloru o ktory mi chodzi a Wy powiedzie ile to jest tonów w dół ;D


no więc to taki jak ta laseczka na ostatnim foto, oczywiscie pomiajając pasemka - chce jednolity kolor
BreakIt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 16:41   #3299
asiaTM
Rozeznanie
 
Avatar asiaTM
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 606
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

masakra.. położyłam na mój blond farbę loreal casting perłowy blond... są szaro bure i takie naturalnie mysie

POMOCY myślicie że mi się wypłucze trochę? mocniej chwycił niż farba z amoniakiem...
jak położę za jakiś czas któryś z tych jasnych Wellaton'ów myślicie że mi rozjaśni? mam teraz taki jak na opakowaniu tego castinga tylko bardziej mysi...
__________________
enjoy the little things in life, bcs one day you will look back and realize they were big things.

asiaTM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 08:00   #3300
kinpatsu
Rozeznanie
 
Avatar kinpatsu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 550
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez asiaTM Pokaż wiadomość
masakra.. położyłam na mój blond farbę loreal casting perłowy blond... są szaro bure i takie naturalnie mysie

POMOCY myślicie że mi się wypłucze trochę? mocniej chwycił niż farba z amoniakiem...
jak położę za jakiś czas któryś z tych jasnych Wellaton'ów myślicie że mi rozjaśni? mam teraz taki jak na opakowaniu tego castinga tylko bardziej mysi...
U mnie Casting wypłukał się po około 3 myciach! >.< A szkoda, bo miałam piękny, naturalny, popielaty blond po nim [jak mój własny]. Teraz mam już położoną farbę w tym kolorze. Wypłuka Ci się na pewno Do jasnego popielatego blondu [u mnie przynajmniej tak było ]
__________________
ZAPUSZCZAM WŁOSY - cel >> długość do bioder

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE
kinpatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-02 15:19:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:28.