Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-30, 22:00   #3271
agatekm
Raczkowanie
 
Avatar agatekm
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 228
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez lmaa Pokaż wiadomość

polakalam sie ze smiechu ,jak to przeczytalam Jestes wieeeeeelka - humor dnia, BA! Tygodnia
(poplakalam mialo byc
Dziękuję, dziękuję.
agatekm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 22:04   #3272
Banderoza
Rozeznanie
 
Avatar Banderoza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 853
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Dawno mnie nie było ...ale nadrobiłam

Co do niessi25 niestety się zgadzam... zmieniła się BARDZO. Lubię ją nadal, jest ok, ale to na pewno nie to co było...

Cienkie włosy na pewno ma susz i maxineczka...

"Moje Sekrety" jak dla mnie także robią się przerażające a te miny jakie strzelają nagrywające są komiczne ;| czasami żenada...

Damięcka - porażka
__________________
..Bóg Zawsze Po Mej Stronie Wiernie Trwa.. <Secret>
Banderoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 22:21   #3273
agatekm
Raczkowanie
 
Avatar agatekm
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 228
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Banderoza Pokaż wiadomość
Damięcka - porażka
Nie śmieszy mnie, ale świetnie zauważyła wszystkie głupotki, które robią nasze kochane youtubowiczki: mówienie jak do dzieci (maksymalnie czteroletnich), zbyt dokładne wdawanie się w szczegóły, opisywanie niepotrzebnych pierdół, ciągłe zapewnianie jak coś pięknie wygląda, pięknie się mieni, pięknie pasuje, popełnianie masy błędów językowych i ortograficznych.
agatekm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 22:39   #3274
akasha84
Zadomowienie
 
Avatar akasha84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez agatekm Pokaż wiadomość
Nie śmieszy mnie, ale świetnie zauważyła wszystkie głupotki, które robią nasze kochane youtubowiczki: mówienie jak do dzieci (maksymalnie czteroletnich), zbyt dokładne wdawanie się w szczegóły, opisywanie niepotrzebnych pierdół, ciągłe zapewnianie jak coś pięknie wygląda, pięknie się mieni, pięknie pasuje, popełnianie masy błędów językowych i ortograficznych.
co fakt, to fakt
__________________
...kiedyś nadejdzie dzień, gdy nasze sny nie będą krainą marzeń...
akasha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 22:41   #3275
Qloui
Rozeznanie
 
Avatar Qloui
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 593
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Nowy filmik na bogmakijażepl - Co sądzicie ???
https://www.youtube.com/watch?v=7bbA2nMzfRg


TheOlimpia18 nowy filmik
https://www.youtube.com/watch?v=LonqrShbssQ

TheOleskaaa nowy filmik- zdobycze kosmeteczne
https://www.youtube.com/watch?v=zH204kqApGQ


digitalgirl13
https://www.youtube.com/watch?v=U1B60F1vPfM
Qloui jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 22:49   #3276
PlasterOnAir
Przyczajenie
 
Avatar PlasterOnAir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Z komórki HAAH
Wiadomości: 25
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

na pudelka sie to nadaje
__________________
I'm so busy.Touch trolley. Then run to the galley. Push trolley away and fuss around a little bit on the trolley. Passenger going to toilet. Quick. Block passenger and fuck off for two hours. http://www.youtube.com/user/PlasterAdi
PlasterOnAir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 07:11   #3277
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

o Co chodzi z Damięcką?
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-31, 07:22   #3278
Maschenka
Raczkowanie
 
Avatar Maschenka
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 148
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
o Co chodzi z Damięcką?
Pani Damiecka (nie mam polskich liter) ma kanal na YT i robi z siebie glupka -->http://www.youtube.com/watch?v=LalYyKFhdAM
__________________
Piekno rodzi sie w sercu,
a zyje w naszych czynach
Maschenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 07:23   #3279
19weronika87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 20
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
o Co chodzi z Damięcką?
o filmy na kanale : siostry knyś

dla mnie żenujące poczucie humoru ale piosenka "lato lato" rozłożyła mnie :-P
19weronika87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 07:30   #3280
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez 19weronika87 Pokaż wiadomość
o filmy na kanale : siostry knyś

dla mnie żenujące poczucie humoru ale piosenka "lato lato" rozłożyła mnie :-P
"lato lato wykrzyknik" jak to damięcka mówiła
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 07:53   #3281
martyna uk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Dziewczyny zapraszam was na moj kanal ... aaa i prosze badzcie laskawe :P

http://www.youtube.com/user/martynauk?feature=mhee
martyna uk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-31, 07:59   #3282
Maschenka
Raczkowanie
 
Avatar Maschenka
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 148
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez martyna uk Pokaż wiadomość
Dziewczyny zapraszam was na moj kanal ... aaa i prosze badzcie laskawe :P

http://www.youtube.com/user/martynauk?feature=mhee
piekne stroje dnia

aaa widzieliscie zapowiedz Krytyka? Bedzie Bob budowniczy,nie moge sie doczekac
http://www.youtube.com/watch?v=3g0tH06B_cs
__________________
Piekno rodzi sie w sercu,
a zyje w naszych czynach

Edytowane przez Maschenka
Czas edycji: 2012-08-31 o 08:01
Maschenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 08:00   #3283
b57b0c36aac5e3558a14a2d0d269fc6e062f42ab_5d436f084516d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 804
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Wracając do wyjazdu organizowanego przez Dove, jaki myślicie oni mieli w tym konkretny cel? Logicze jest jakby, że firma chciała pokazać dziewczynom ine miasto, porozpieszczać w luksusach, a one za to miały dozgonnie chwalić całą firmę. Myślicie, że jakieś dziewczyny na to poszły? Bo chyba jeden filmik/wpis z wyjazdu go do końca nie "satysfakcjonuje". Tak się tylko zastanawiałam

Co do samej Nieesi, zmieniła się, ale to chyba jak większość dziewczyn nagrywających, dziewczyna zawsze kreauje się na luz blus, "swojaka", ale wydaję mi się, że absolutnie tak nie jest. Z moich koleżanek z połowa ogląda jej filmiki i wszystkie mamy takie samo zdanie. Parę razy mi bardzo nieładnie odpisała na komentarz (absolutnie nie obraźliwy, ale też nie wychwalający), jest wbrew pozorom mega na swoim punkcie przewrażliwiona itp. Po prostu nie lubię, gdy ktoś się zgrywa przed kamerą, kiedyś tego nie widziałam, ale teraz razi gdy tylko oglądamjej filmik (a szczerze oglądam tylko z sentymentu-będę musiała przestać).

I nigdy przenigdy (nie, nie jestem zazdrosna!) nie zrozumiem tego fenomentu u tej dziewczyny odnoście tego, że wygląda akurat jakby dopiero co wstała z łóżka (włosy sterczą we wszystkie strony, blada, niewyspana), a ona dostaje tysiące komentarzy, że wygląda przepięknie, miss model, jak jej się udało tak włosy ułożyć (WTF?), gatuluję takich wpatrzonych w nią fajnów, na prawdę, ale sama tego nigdy nie ogarnę
b57b0c36aac5e3558a14a2d0d269fc6e062f42ab_5d436f084516d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 08:04   #3284
mal00nie
Zakorzenienie
 
Avatar mal00nie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10 096
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez martyna uk Pokaż wiadomość
Dziewczyny zapraszam was na moj kanal ... aaa i prosze badzcie laskawe :P

http://www.youtube.com/user/martynauk?feature=mhee
już Cię podglądam jakiś czas - fajne lookbooki robisz
__________________
---

mal00nie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 08:08   #3285
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

[1=b57b0c36aac5e3558a14a2d 0d269fc6e062f42ab_5d436f0 84516d;36227380]Wracając do wyjazdu organizowanego przez Dove, jaki myślicie oni mieli w tym konkretny cel? Logicze jest jakby, że firma chciała pokazać dziewczynom ine miasto, porozpieszczać w luksusach, a one za to miały dozgonnie chwalić całą firmę. Myślicie, że jakieś dziewczyny na to poszły? Bo chyba jeden filmik/wpis z wyjazdu go do końca nie "satysfakcjonuje". Tak się tylko zastanawiałam

Co do samej Nieesi, zmieniła się, ale to chyba jak większość dziewczyn nagrywających, dziewczyna zawsze kreauje się na luz blus, "swojaka", ale wydaję mi się, że absolutnie tak nie jest. Z moich koleżanek z połowa ogląda jej filmiki i wszystkie mamy takie samo zdanie. Parę razy mi bardzo nieładnie odpisała na komentarz (absolutnie nie obraźliwy, ale też nie wychwalający), jest wbrew pozorom mega na swoim punkcie przewrażliwiona itp. Po prostu nie lubię, gdy ktoś się zgrywa przed kamerą, kiedyś tego nie widziałam, ale teraz razi gdy tylko oglądamjej filmik (a szczerze oglądam tylko z sentymentu-będę musiała przestać).

I nigdy przenigdy (nie, nie jestem zazdrosna!) nie zrozumiem tego fenomentu u tej dziewczyny odnoście tego, że wygląda akurat jakby dopiero co wstała z łóżka (włosy sterczą we wszystkie strony, blada, niewyspana), a ona dostaje tysiące komentarzy, że wygląda przepięknie, miss model, jak jej się udało tak włosy ułożyć (WTF?), gatuluję takich wpatrzonych w nią fajnów, na prawdę, ale sama tego nigdy nie ogarnę [/QUOTE]
mnie też zastanawia ten fenomen jej włosów, nakłada tyle kosmetyków na te swoje włosy a wyglądają jak siano... dla mnie są w ogóle nie ułożone, a z komentarzy... to ja się śmieję i też się zastanawiam WTF?
miss model to może i z figury jest ale nie z ryjka
już się nie mogę doczekać komentarzy jak będzie bardziej ciąże widać " cudowny brzuszek", " mały będzie pewnie śliczny jak jego mamusia" , o zgrozo jaka wazelinka będzie lecieć ...
__________________
Życie jest łatwiejsze niż się Nam się wydaję. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 08:27   #3286
hikari91
Zadomowienie
 
Avatar hikari91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 831
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez isabelka00 Pokaż wiadomość
już się nie mogę doczekać komentarzy jak będzie bardziej ciąże widać " cudowny brzuszek", " mały będzie pewnie śliczny jak jego mamusia" , o zgrozo jaka wazelinka będzie lecieć ...
dobrze, ze jej nie ogladam beda sie wszystkie brzuchem podniecac
__________________
Była aparatka
28.02.2012 - góra, 21.06.2012- dół, 20.01.2015 koniec! <3

hikari91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 08:52   #3287
malachite
Rozeznanie
 
Avatar malachite
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z laptopa xD
Wiadomości: 636
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez martyna uk Pokaż wiadomość
Dziewczyny zapraszam was na moj kanal ... aaa i prosze badzcie laskawe :P

http://www.youtube.com/user/martynauk?feature=mhee
Oglądam Cię od kilku tygodni i bardzo polubiłam Ciebie i Twój kanał
malachite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 08:55   #3288
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cześć martynka, miło, że wpadłaś . Ja Cię bardzo lubię oglądać .
Ale generalnie, wieje nudą na yt, czas zacząć nagrywać .
Ja przepraszam, ale Zmalowana ma wyjątkowo nieładne paznokcie...
__________________
Jest git

Edytowane przez bubus900
Czas edycji: 2012-08-31 o 08:59
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 09:05   #3289
Hermit
Zadomowienie
 
Avatar Hermit
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: woj. pomorskie <3
Wiadomości: 1 800
Smile Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

[1=b57b0c36aac5e3558a14a2d 0d269fc6e062f42ab_5d436f0 84516d;36227380]Wracając do wyjazdu organizowanego przez Dove, jaki myślicie oni mieli w tym konkretny cel? Logicze jest jakby, że firma chciała pokazać dziewczynom ine miasto, porozpieszczać w luksusach, a one za to miały dozgonnie chwalić całą firmę. Myślicie, że jakieś dziewczyny na to poszły? Bo chyba jeden filmik/wpis z wyjazdu go do końca nie "satysfakcjonuje". Tak się tylko zastanawiałam [/QUOTE]
dla mnie to jest oczywiste. Dove jest firmą globalną, jak można dowiedzieć się w filmiku, zaprosili blogerki z całego świata. Polityka firmy prawdopodonie polega na stworzeniu więzi z blogerkami, opartej na sympatii, generalnie wywarciu pozytywnych skojarzeń z marką. Być może osoby te będą podczas zakupów chętniej sięgały po ich produkty, co za tym idzie, wspominały o nich na swoich stronach, itd.
Nie tylko Dove realizuje taką strategię marketingową. Za granicą Sigma wysyła blogerkom na urodziny kwiaty, o czym można dowiedzieć się z Twitterów tychże blogerek. Benefit regularnie obdarowuje je worem nowości, oczywiście - niezobowiązująco. przykłady można mnożyć. Kiedy jest się rozpieszczanym na różne sposoby złe słowa jakoś ciężej się wypowiada.

Edytowane przez Hermit
Czas edycji: 2012-08-31 o 09:07
Hermit jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-31, 09:06   #3290
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez akasha84 Pokaż wiadomość
co fakt, to fakt
o, z tym sie tez zgadzam. najbardziej raza mnie bledy jezykowe i zdrobnienia (w tych ostatnich celuje TheKretka ).
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.

Edytowane przez siarka40
Czas edycji: 2012-08-31 o 09:07
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 09:10   #3291
malachite
Rozeznanie
 
Avatar malachite
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z laptopa xD
Wiadomości: 636
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

[1=b57b0c36aac5e3558a14a2d 0d269fc6e062f42ab_5d436f0 84516d;36227380]Wracając do wyjazdu organizowanego przez Dove, jaki myślicie oni mieli w tym konkretny cel? Logicze jest jakby, że firma chciała pokazać dziewczynom ine miasto, porozpieszczać w luksusach, a one za to miały dozgonnie chwalić całą firmę. Myślicie, że jakieś dziewczyny na to poszły? Bo chyba jeden filmik/wpis z wyjazdu go do końca nie "satysfakcjonuje". Tak się tylko zastanawiałam

Co do samej Nieesi, zmieniła się, ale to chyba jak większość dziewczyn nagrywających, dziewczyna zawsze kreauje się na luz blus, "swojaka", ale wydaję mi się, że absolutnie tak nie jest. Z moich koleżanek z połowa ogląda jej filmiki i wszystkie mamy takie samo zdanie. Parę razy mi bardzo nieładnie odpisała na komentarz (absolutnie nie obraźliwy, ale też nie wychwalający), jest wbrew pozorom mega na swoim punkcie przewrażliwiona itp. Po prostu nie lubię, gdy ktoś się zgrywa przed kamerą, kiedyś tego nie widziałam, ale teraz razi gdy tylko oglądamjej filmik (a szczerze oglądam tylko z sentymentu-będę musiała przestać).

I nigdy przenigdy (nie, nie jestem zazdrosna!) nie zrozumiem tego fenomentu u tej dziewczyny odnoście tego, że wygląda akurat jakby dopiero co wstała z łóżka (włosy sterczą we wszystkie strony, blada, niewyspana), a ona dostaje tysiące komentarzy, że wygląda przepięknie, miss model, jak jej się udało tak włosy ułożyć (WTF?), gatuluję takich wpatrzonych w nią fajnów, na prawdę, ale sama tego nigdy nie ogarnę [/QUOTE]

Mi w nieesi zawsze coś nie pasowało. Niby taka uśmiechnięta, wyluzowana tyle fanów a miałam i mam wrażenie, że tak naprawdę dziewczyna patrzy z góry na wszystkich. I te jej ostatnie podboje związane z nissiax i Paryżem...
Myślałam, że może ze mną jest coś nie tak bo też nie jestem fanką jej urody, włosów a nawet figury. Nie twierdze, że jest brzydka ale też nie ogarniam tych mega słitaśnych komentarzy
Co to ciąży to mam wrażenie, że każda youtubowiczka która rzuciła by hasłem spodziewam się dziecka itp. to pod każdym filmikiem dostawała by komentarze od swoich fanek : Jak pięknie wyglądasz! Promieniejesz! Ciąża Ci służy!
malachite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 09:26   #3292
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

[1=b57b0c36aac5e3558a14a2d 0d269fc6e062f42ab_5d436f0 84516d;36227380]
Co do samej Nieesi, zmieniła się, ale to chyba jak większość dziewczyn nagrywających, dziewczyna zawsze kreauje się na luz blus, "swojaka", ale wydaję mi się, że absolutnie tak nie jest. Z moich koleżanek z połowa ogląda jej filmiki i wszystkie mamy takie samo zdanie. Parę razy mi bardzo nieładnie odpisała na komentarz (absolutnie nie obraźliwy, ale też nie wychwalający), jest wbrew pozorom mega na swoim punkcie przewrażliwiona itp. Po prostu nie lubię, gdy ktoś się zgrywa przed kamerą, kiedyś tego nie widziałam, ale teraz razi gdy tylko oglądamjej filmik (a szczerze oglądam tylko z sentymentu-będę musiała przestać).

I nigdy przenigdy (nie, nie jestem zazdrosna!) nie zrozumiem tego fenomentu u tej dziewczyny odnoście tego, że wygląda akurat jakby dopiero co wstała z łóżka (włosy sterczą we wszystkie strony, blada, niewyspana), a ona dostaje tysiące komentarzy, że wygląda przepięknie, miss model, jak jej się udało tak włosy ułożyć (WTF?), gatuluję takich wpatrzonych w nią fajnów, na prawdę, ale sama tego nigdy nie ogarnę [/QUOTE]
To też był właśnie główny powód, dlaczego przestałam subskrybować nieesię25. Kiedyś jakaś dziewczyna u niej pod filmem zapytała, czy można latać samolotem w ciąży, bo ona się boi, że jak zajdzie, to nie będzie mogła polecieć. No to ja na to, że zależy co lekarz jej powie, ale przez pierwsze 2-3 tygodnie jest całkowity zakaz latania, a nieesia na to "Dziewczyno, w 2 i 3 tygodniu to dziewczyny nie wiedzą, że są w ciąży". No spoko, Amerykę odkryła Tylko, że jak ktoś się stara o dziecko, to chyba warto to wziąć pod uwagę, że już w tej ciąży można być i po prostu zrezygnować z lotów? Ogólnie wkurzają mnie już u niej komentarze "Możemy porozmawiać o tym, jakie studia ukończyłam w Polsce" itp. Wg moich obliczeń wynika, że ona wyleciała po zrobieniu inżyniera, także ciekawe ile tych studiów tam w Polsce narobiła.
Cytat:
Napisane przez martyna uk Pokaż wiadomość
Dziewczyny zapraszam was na moj kanal ... aaa i prosze badzcie laskawe :P

http://www.youtube.com/user/martynauk?feature=mhee
Fajna jesteś Pooglądam sobie.
Cytat:
Napisane przez hikari91 Pokaż wiadomość
dobrze, ze jej nie ogladam beda sie wszystkie brzuchem podniecac
Już się podniecają 1982Paulinka lepiej zrobiła, powiedziała o ciąży praktycznie tuż przed rozwiązaniem, dzięki czemu nie było przez 5 miesięcy podniecania się brzusiem.

Edytowane przez agniesikk
Czas edycji: 2012-08-31 o 09:28
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 09:34   #3293
malaczarna248
Raczkowanie
 
Avatar malaczarna248
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 66
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez martyna uk Pokaż wiadomość
Dziewczyny zapraszam was na moj kanal ... aaa i prosze badzcie laskawe :P

http://www.youtube.com/user/martynauk?feature=mhee
Ja również oglądam cie od jakiegoś czasu - masz bardzo fajne stroje dnia. Jednak zauwazyłam, że czasami zdarzają Cie się błędy ortograficzne, więc radziłabym najpierw sprawdzić niektóre słowa w słowniku ( ja mogę jakoś przymknąć na to oko, ale widziałam, ze są osoby, które na to zwracają uwagę ) - a tak wszystko jest, jak najbardziej ok
__________________
Nie ma rzeczy niemożliwych...
malaczarna248 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 09:35   #3294
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

nieśka znalazła dobry sposób na promowanie swojego kanału
__________________
Życie jest łatwiejsze niż się Nam się wydaję. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 09:43   #3295
malaczarna248
Raczkowanie
 
Avatar malaczarna248
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 66
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
To też był właśnie główny powód, dlaczego przestałam subskrybować nieesię25. Kiedyś jakaś dziewczyna u niej pod filmem zapytała, czy można latać samolotem w ciąży, bo ona się boi, że jak zajdzie, to nie będzie mogła polecieć. No to ja na to, że zależy co lekarz jej powie, ale przez pierwsze 2-3 tygodnie jest całkowity zakaz latania, a nieesia na to "Dziewczyno, w 2 i 3 tygodniu to dziewczyny nie wiedzą, że są w ciąży". No spoko, Amerykę odkryła Tylko, że jak ktoś się stara o dziecko, to chyba warto to wziąć pod uwagę, że już w tej ciąży można być i po prostu zrezygnować z lotów? Ogólnie wkurzają mnie już u niej komentarze "Możemy porozmawiać o tym, jakie studia ukończyłam w Polsce" itp. Wg moich obliczeń wynika, że ona wyleciała po zrobieniu inżyniera, także ciekawe ile tych studiów tam w Polsce narobiła.
Dokładnie. Niektóre laski nie wiedzą nawet do porodu - program"Ciąża z zaskoczenia".

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

Cytat:
Napisane przez isabelka00 Pokaż wiadomość
nieśka znalazła dobry sposób na promowanie swojego kanału
Do mnie nie trafia taka promocja tak samo te warsztaty i filmiki z warsztatów z Dove - ciekawe, czy gdyby nissiax nie poruszyła tego tematu, to przyznałaby się do tego bo jakoś wcześniej nic nie wspominała o planowanym wyjeździe
__________________
Nie ma rzeczy niemożliwych...
malaczarna248 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 09:52   #3296
Qloui
Rozeznanie
 
Avatar Qloui
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 593
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez martyna uk Pokaż wiadomość
Dziewczyny zapraszam was na moj kanal ... aaa i prosze badzcie laskawe :P

http://www.youtube.com/user/martynauk?feature=mhee

Martyna ja Cię oglądam i uwielbiam , jesteś fantastyczna .
Qloui jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 10:12   #3297
drzazga11
Raczkowanie
 
Avatar drzazga11
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Puszcza Niepołomicka
Wiadomości: 260
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

widziałyście?? co myślicie?
http://www.youtube.com/watch?v=QMrSuqzKBD4&feature=plcp
drzazga11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 10:20   #3298
Violettea
Raczkowanie
 
Avatar Violettea
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 167
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez drzazga11 Pokaż wiadomość
Nie pojmuje idei robienia takich filmików, zapewne brakuje mi dystansu do samej siebie
__________________
CHCĘ TYLKO WSZYSTKIEGO.
Violettea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 10:21   #3299
drzazga11
Raczkowanie
 
Avatar drzazga11
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Puszcza Niepołomicka
Wiadomości: 260
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

to samo pomyślałam,że brak mi dystansu
drzazga11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 10:25   #3300
owieczkamala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 45
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez drzazga11 Pokaż wiadomość
uważam, że w niezbyt dobrym guście jest naśmiewanie się z czyichś rad w taki sposób. Dziewczyna pokazała, co myśli o swoich widzach...
owieczkamala jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:08.