Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włosowo :) - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-31, 21:16   #3271
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez adzia2223 Pokaż wiadomość
Skład Isany z granatem:
aqua, glycerin, glyceryl stearate se, ethylhexyl stearate, xanthan gum, cetearyl alcohol, butyrospermum parkii butter, butylene glycol, punica granatum fruit extract, ficus carica (fig) fruit extract, panthenol, cocos nucifera oil, phenoxyethanol, acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer, parfum, sodium cetearyl sulfate, sodium benzoate, ethylhexlglycerin, sodium hydroxide, tetrasodium glutamate diacetate, hexyl cinnamal, linalool, limonene, butylphenyl methylpropional, alpha-isomethyl ionone

uff...
Pachnie trochę jak mgiełka do ciała z Avonu z granatem, zapach mi się bardziej podoba jak kakaowej Isany
a pachnie podobnie do Alterry z granatem?

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
To granatowe coś to jakaś limotka czy nowość, która zagości na stałe? I jaka pojemność?
limitka

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
dziewczyny, mam głupie pytanie
ma może któraś z Was na wymianę masło shea, babassu, kakaowe lub olej kokosowy?
ja shea tak jak dziewczyny
Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Tak, zieloną. Podpasowała mi, acz pilnowałam, żeby nie zaschła. Muszę jeszcze zrobić próbę czerwonej i sody?

Ta kobieta jest po prostu bezczelna. Miesiącami mówiła, że mamy się noe martwić, a jak się udało załatwić, to koniec tematu. Jeszcze rzuciła prpozycję: jeśli rodzice wezmą mnie z tej szkoły, to ona może mi ewemtualnie zaliczyć nieklasyfikowania na semestr. Dobrze, że był mój tato, a nie mama, bo chyba dostałaby w pysk...
no cóż, po co jej osoba sprawiająca "problemy" skoro ma 2 nowe uczennice
Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Nie ja, moja mama Niedługo ją zamkną, za jakiś udział w zorganizowanej gr. przestępczej, bo prowadzi tyle spraw...
No pewnie, że lepiej! Z klasą zapoznam się może w czerw u - bo na razie będę się uczyła na p. humanistycznym, a jeśli zrobi się miejsce na biolchemie, to idę od 2 kl. na ten profil (świńsko proszę o trzymanie kciukasów za miejsce)

U mnie tak jest, w każdej szkole, tylko 1kl. W SP nedna matka mi groziła, mieszkałyśmy z mamą pół roku z policją, w GIM znęcali się nade mną psychicNie i yrektorka identyczna, jak teraz. Po prostu wiem, że w nowym LO MUSI być lepiej.

Szkoda, ale nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw... Oczywiście moja osoba też służy w szkols jako przykład - nie wolno tyle opuszczać lekcji, nie można udawać chorób
jezu za co Cię tak nękali? w głowie mi się nie mieści

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
To się chwalę

Włosy mi odrastają na potęgę! Narzekałam tu nieraz, że mam cieniutką kitkę (6,5-7 cm), a teraz na głowie mam moje długie już kłaczki i cały zestaw... 10 cm loków! Dziś spróbowałam złapać jak najwięcej włosów (wszystkich się nie da za grzyba ) i widzę progres grubościowy!

Oczywiście, jest też drugi koniec tego kija - włosów nie nie da spiąć ani ujarzmić opaską - stoi mi taka epicka aureolka
I druga sprawa - jak podrosną, to cały dół będzie do ścięcia, bo będzie wyglądał na przerzedzony
zazdroszcze! gęstość mi się marzy!
Cytat:
Napisane przez makaron91 Pokaż wiadomość
Ja melduję wczorajsze siedzenie z BioWaxem z dodatkiem oleju rycynowego na głowie

Czy któraś z Was piła lub pije pokrzywę? Są w ogóle efekty? Bo drożdże jakoś mnie nie przekonują...
u mnie bez efektów, robię już ktoreś podejście, sama nie wiem czemu
Cytat:
Napisane przez Krrem Pokaż wiadomość
O jaa zazdroszczę



Kusi mnie spirulina ale kurcze...
niech kusi, dobra jest
Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
nie umiałabym użyć




a ja się pochwalę. Ostatnio olejowałam częściej, mimo że na krótko, to efekty są! Dzisiaj nie olejowałam, a po myciu dałam Bingo z ghassoul, normalnie powinnam mieć po nim matowe i lekko szorstkie włosy. A dziś...? po 1 blask wyszedl! Może nie oślepiający, ale jak na moje włosy było naprawdę dobrze a po 2 włosy nawet miękkie i miłe - też nie jak jedwab, ale widzę różnicę

Tylko jeszcze mam jeden problem - włosy po wyschnięciu nawet jak sa miłe i miękkie to po kilku godzinach to wszystko tracą (nie tylko dzisiaj, ale praktycznie zawsze). To normalne?
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 21:18   #3272
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Dziewczyny, czy to możliwe, że od olejku rycynowego wypadają mi włos ? Dziś wmasowałam w skalp na pięć godzin i przy myciu wypadła mi kupa włosów. Po wyschnięciu też je wyciągałam na potęge, a wcześniej tak mi nie wypadały
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 21:19   #3273
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez trommelka Pokaż wiadomość
W Jubilacie jest zielarski? I ja o tym nie wiem?!

Popytam o spirulinę tam, chociaż nie wiem, czy mi wystarczy funduszy. Moje zamówienie na dozie będzie mnie kosztować 120zl

A drzewo swego czasu miałam w Albumie. Obecnie mi wizaż świruje, nie mogę włączyć ani mojego profilu, ani KWC..

Będą karmazynkowe foty!
tak własnie tak ukryty z boku na tym piętrze co sa ubrania damskie

jest tam cały czas!!! super tatuaż !
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 21:22   #3274
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
ja shea tak jak dziewczyny
już się umówiłam na wymiankę shea i kokosa, czaję się jeszcze tylko na babassu i kakaowe z Deszczowypies i Uśmiechnieteoczy
Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy to możliwe, że od olejku rycynowego wypadają mi włos ? Dziś wmasowałam w skalp na pięć godzin i przy myciu wypadła mi kupa włosów. Po wyschnięciu też je wyciągałam na potęge, a wcześniej tak mi nie wypadały
mnie też po rynie masa włosów wypada
__________________
co jem
czym się smaruję

Edytowane przez moooniek
Czas edycji: 2013-01-31 o 21:26
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 21:23   #3275
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
Tylko jeszcze mam jeden problem - włosy po wyschnięciu nawet jak sa miłe i miękkie to po kilku godzinach to wszystko tracą (nie tylko dzisiaj, ale praktycznie zawsze). To normalne?
Też tak mam
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 21:27   #3276
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Dziewczyny, ktora z Was szykuje sie na kupno i testy nowego maselka Isany? Widzialam, ze dzis pisalyscie o nim.
Bo ja sie wciaz waham

Dzis TZ kupil dla siebie szampon BD (bede mu podbierac ), oprocz tego namowilam go jeszcze na Facelle
__________________
Kubeczek - 17.02.2013


Edytowane przez nafiyqa
Czas edycji: 2013-01-31 o 21:31
nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 21:30   #3277
trommelka
Zadomowienie
 
Avatar trommelka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 400
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Dziewczęta moje drogie, żegnam się!
Jutro z samego rana jadę do Krakowa (z przesiadką w Katowicach, ażeby kupić Natur Vital w Naturze na Dworcu ). Nie spamujcie za dużo, chociaż akurat pewnie będzie nowy wątek, jak wrócę

Trzymajcie kciuki, żeby robienie puchacza nie bolało za bardzo

Do odczytania w środę lub czwartek! Lub może do zobaczenia na ulicach Krakowa!



Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
tak własnie tak ukryty z boku na tym piętrze co sa ubrania damskie

jest tam cały czas!!! super tatuaż !
Jak zostaną mi jakieś pieniądze to kupię spirulinę!

Dziękuję!
__________________

Muzycznie: Just back where I started.



Uratuj!
Dla Ciebie to tylko 3 minuty, dla osoby poszkodowanej - cale życie
trommelka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-31, 21:30   #3278
blondynaaa_91
Rozeznanie
 
Avatar blondynaaa_91
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 939
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Używałyście kiedyś kremów do włosów z Dabur Vatika? Na KWC praktycznie nie istnieją...
Kokosowy-do stylizacji, jakiś do wypadania włosów...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2987268204.jpg (12,3 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2995103602.jpg (11,9 KB, 1 załadowań)
blondynaaa_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 21:31   #3279
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4 785
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Isana granatowa? Nowe masło isany? Gdzie, co, jak, już w Rossmannie?
Jak Wy używacie spiruliny?
__________________

Darkoz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 21:34   #3280
201612231846
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 143
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Ech ,ręka mnie boli tak ,że masakra . Ojciec mi dzisiaj musiał myć głowę.

A tak offtopowo. Miała ,któraś z was mocno rozcięty kciuk w miejscu gdzie zgina się palec? Tak szczerze zastanawiam się czy nie trzeba będzie go zszyć.
201612231846 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 21:36   #3281
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
dziewczyny, mam głupie pytanie
ma może któraś z Was na wymianę masło shea, babassu, kakaowe lub olej kokosowy?
Chciałam się zaoferować z shea i kokosem ale widzę, że już za późno

Twoje włosy lubią podobne rzeczy co moje, więc obstawiam, że masła Ci nie podejdą, ja próbowałam każde z nich i poza kokosem, który był średni, reszta była kiepska bo mnie mocno puszyła. Ale do ciała masełka są super




Piszę się na krakowskie spotkanie jeśli mnie zechcecie
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-31, 21:37   #3282
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
Tylko jeszcze mam jeden problem - włosy po wyschnięciu nawet jak sa miłe i miękkie to po kilku godzinach to wszystko tracą (nie tylko dzisiaj, ale praktycznie zawsze). To normalne?
Prawdopodobnie włosy Ci się lekko puszą. Więcej emolientów
Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy to możliwe, że od olejku rycynowego wypadają mi włos ? Dziś wmasowałam w skalp na pięć godzin i przy myciu wypadła mi kupa włosów. Po wyschnięciu też je wyciągałam na potęge, a wcześniej tak mi nie wypadały
Bardzo możliwe, mój skalp na przykład nie lubi olei za często, a jak już to na krótko.
Cytat:
Napisane przez blondynaaa_91 Pokaż wiadomość
Używałyście kiedyś kremów do włosów z Dabur Vatika? Na KWC praktycznie nie istnieją...
Kokosowy-do stylizacji, jakiś do wypadania włosów...
Na parafinie.
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 21:41   #3283
justusia16
Wtajemniczenie
 
Avatar justusia16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 501
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Dzieki za odzew w sprawie tej GUMY!

Jutro ide po to masło

a teraz ide spać, jestem jakas rozdrazniona, właśnie sie tz towi nieźle dostało za nic..ups..


Dobranoc
__________________
Oh, foolish..
Harmless..
Foolish, harmless child..
justusia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 21:50   #3284
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
Tylko jeszcze mam jeden problem - włosy po wyschnięciu nawet jak sa miłe i miękkie to po kilku godzinach to wszystko tracą (nie tylko dzisiaj, ale praktycznie zawsze). To normalne?
Ja mam dokladnie na odwrot
Po suszeniu sa lekko szorstkie, ale tak po ok 30min robia sie gladziutkie i miekkie w dotyku

O czym to swiadczy?

justusia, kup, kup i podziel sie opinia
__________________
Kubeczek - 17.02.2013


Edytowane przez nafiyqa
Czas edycji: 2013-01-31 o 21:51
nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 21:52   #3285
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Ja mam dokladnie na odwrot
Po suszeniu sa lekko szorstkie, ale tak po ok 30min robia sie gladziutkie i miekkie w dotyku

O czym to swiadczy?

justusia, kup, kup i podziel sie opinia
nie wiem, ale mam to samo
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 22:03   #3286
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez Darkoz Pokaż wiadomość
Jak Wy używacie spiruliny?
do masek włosowych

lub jako maseczke na twarz
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 22:08   #3287
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
nie wiem, ale mam to samo
Ja sobie to tlumacze tym, ze gniewaja sie za uzycie suszarki i musza miec czas, by dojsc do siebie
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 22:37   #3288
sanlan
Rozeznanie
 
Avatar sanlan
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 585
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

o niee ! wchodzę i tu 10 stron do nadrobienia !
dzisiaj sobie odpuszczę, bo jutro uderzam do Zakopanego a dzisiaj to nawet nie miałam czasu zjeść !

wpadłam tylko napisać, że wyszłam z pracy do sklepu obok i zajrzałam do fryzjera i na spontana podciełam włosy troszkę ;D nie dużo, może z 2cm, jednak wyglądają na zdrowsze

trzymajcie się laski, miłego weekendu ja będę jechać tylko na isanie kakaowej jako że mam ograniczone miejsce w torbie to będzie balsam i maska w jednym zobaczymy jak to będzie po weekendzie (co za rym? ;D )

;*
__________________
prawko zdanee - 22.10.2o12 za pierwszym razem !

o6.11. - Jantar I
15.o4 Jantar II
sanlan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 22:54   #3289
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Wiecie czy Babydream zmienił tylko opakowanie? Skład jest ten sam ?
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-31, 22:59   #3290
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ktora z Was szykuje sie na kupno i testy nowego maselka Isany? Widzialam, ze dzis pisalyscie o nim.
Bo ja sie wciaz waham

Dzis TZ kupil dla siebie szampon BD (bede mu podbierac ), oprocz tego namowilam go jeszcze na Facelle
ja chyba się skuszę

Cytat:
Napisane przez domiwika93 Pokaż wiadomość
Ech ,ręka mnie boli tak ,że masakra . Ojciec mi dzisiaj musiał myć głowę.

A tak offtopowo. Miała ,któraś z was mocno rozcięty kciuk w miejscu gdzie zgina się palec? Tak szczerze zastanawiam się czy nie trzeba będzie go zszyć.
ja miałam wiele lat temu. Krwi było tyle, że słabo mi było autentycznie
samo się naprawiło, ale bliznę mam do dziś.

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Prawdopodobnie włosy Ci się lekko puszą. Więcej emolientów
to jutro będzie bingo z shea
Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Ja mam dokladnie na odwrot
Po suszeniu sa lekko szorstkie, ale tak po ok 30min robia sie gladziutkie i miekkie w dotyku

O czym to swiadczy?

justusia, kup, kup i podziel sie opinia
Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Ja sobie to tlumacze tym, ze gniewaja sie za uzycie suszarki i musza miec czas, by dojsc do siebie
ja sobie myślę,że może suszara łuski otwiera czy coś? A potem one wracają do normalnego stanu?
U mnie włosy schną naturalnie, gdy wysuszę raz na sto lat suszarką też są bardziej szorstkie, ale i wolniej się przetłuszczają
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 23:09   #3291
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

karmazynka, grudniowa dziękuję

jak to zmiany w BD? mam nadzieję że nieznaczne, to moje ulubione myjadło!
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 23:51   #3292
blondynaaa_91
Rozeznanie
 
Avatar blondynaaa_91
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 939
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Na parafinie.
Eeeee miałam nadzieję że powiesz:super, bierz, uratuje Twoje włosy, cudo i w ogóle
Dzięki za ostrzeżenie, nie wydam kasy na dziadostwo

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Ja mam dokladnie na odwrot
Po suszeniu sa lekko szorstkie, ale tak po ok 30min robia sie gladziutkie i miekkie w dotyku
Ja tak miałam dzisiaj. Miałam SPA włosowe i jak zaczęły schnąć to myślałam że mnie szlag trafi, bo wydawało mi się że są spuszone i matowe. Ale teraz są śliczne, mięciusie i błyszczące
blondynaaa_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 02:11   #3293
usmiechnieteoczy
Wtajemniczenie
 
Avatar usmiechnieteoczy
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 956
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Ja mam dokladnie na odwrot
Po suszeniu sa lekko szorstkie, ale tak po ok 30min robia sie gladziutkie i miekkie w dotyku

O czym to swiadczy?
też tak mam, a moje schną naturalnie...
__________________
od września 2012 włosomaniaczka



Blog!
Uśmiech nie boli!
usmiechnieteoczy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 07:02   #3294
Kiciowata
Raczkowanie
 
Avatar Kiciowata
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 95
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

a ja wczoraj byłam u fryzjera, miałam wyjść ruda-wyszłam czerwona ......
__________________
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą"
Jantar - 04.01
Kiciowata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 08:10   #3295
justusia16
Wtajemniczenie
 
Avatar justusia16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 501
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Dam znać jak kupię

Teraz robie owsiankę i odpoczywam, bo mam wolne i jakoś kiepsko sie czuje..
Pozniej postaram sie wyciągnąć tzta na zakupy

PS. Ogladam Pytanie na Śniadanie, ale Hanka Lis ma fajne wlosy, wyglądają na mega gładkie i śliskie i kolor tez mi sie podoba
__________________
Oh, foolish..
Harmless..
Foolish, harmless child..
justusia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 09:48   #3296
Frappgold
Rozeznanie
 
Avatar Frappgold
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 812
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez Frappgold Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie mam siły was ostatnio nadrabiać, więc nie wiem czy juz o tym pisałyście, ale dzisiaj u mnie w Rossmannie rzucili limitowana serię masełek z Isany jakaś z granatem... i figą chyba ale tej figi pewna nie jestem.
Pisałam wam o nim w sobotę, testuję, ale z zapachu zadowolona nie jestem, na włosach tez cos niebardzo, używam na łydki, ale porownania do innych masełek nie mam..
Frappgold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 10:11   #3297
kasiakasia666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bielsko
Wiadomości: 176
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Macie jakiś sposób na ochrone włosów podczas deszczowej pogody?
Już dzisiaj nie zdąże kupić żadnego kosmetyku :/

Mam dzisiaj wieczorem ważne wyjście a już od wczoraj, kiedy okazało się, ze cały dzień będzie lało boje sie, że włosy będą beznadziejne. Plan był taki, żeby wyprostować je na szczotce i tak zostawić. Chyba nic z tego nie będzie.
__________________
teacup pig
kasiakasia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 10:24   #3298
adzia2223
Zadomowienie
 
Avatar adzia2223
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 057
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
a pachnie podobnie do Alterry z granatem?
Alterra z granatem... kiedy ja tego używałam coś mi tam świta jak ona pachniała i raczej ta Isana jest średnio podobna.
Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ktora z Was szykuje sie na kupno i testy nowego maselka Isany? Widzialam, ze dzis pisalyscie o nim.
Bo ja sie wciaz waham
Ja wczoraj kupiłam i nawet już przetestowałam Działa podobnie do kakaowej wersji i chyba bardziej mi się po niej błyszczą włosy, ale nie jestem pewna, muszę jeszcze potestować
Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
Wiecie czy Babydream zmienił tylko opakowanie? Skład jest ten sam ?
Z tego co wiem, to tylko opakowania

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiakasia666 Pokaż wiadomość
Macie jakiś sposób na ochrone włosów podczas deszczowej pogody?
Już dzisiaj nie zdąże kupić żadnego kosmetyku :/

Mam dzisiaj wieczorem ważne wyjście a już od wczoraj, kiedy okazało się, ze cały dzień będzie lało boje sie, że włosy będą beznadziejne. Plan był taki, żeby wyprostować je na szczotce i tak zostawić. Chyba nic z tego nie będzie.
Jakieś serum lub psikacz silikonowy, albo kropla oleju wtarta we włosy
__________________

adzia2223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 10:24   #3299
kaludia91
Zadomowienie
 
Avatar kaludia91
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 1 359
GG do kaludia91
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez Kiciowata Pokaż wiadomość
a ja wczoraj byłam u fryzjera, miałam wyjść ruda-wyszłam czerwona ......
dawaj zdjęcie!
__________________
everything I know in life I learnt from wizaż
insta
kaludia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 10:34   #3300
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez kaludia91 Pokaż wiadomość
dawaj zdjęcie!
Właśnie!


Jest sens nakładania czegoś na włosy, skoro rano już je myłam?
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:57.