Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-10, 14:55   #3301
Alassiel
Raczkowanie
 
Avatar Alassiel
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Valimar
Wiadomości: 342
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Zauważyłam kolejne pozytywne efekty serum lemon A właściwie nie ja tylko moja mama Otóż jakieś pół roku temu na brodzie pojawiły mi się zaskórniki zamknięte. Nie przeszkadzały mi one specjalnie, bo naprawdę trzeba było wytężyć wzrok, albo ustawić się odpowiednio względem światła, żeby je zobaczyć. Najbardziej denerwowało mnie to, że skóra - chociaż wyglądała jednolicie - nie była gładka. Próbowałam się ich pozbyć na różne sposoby, żeby przywrócić skórze gładkość, ale efekty były zerowe, co najwyżej zostawały mi blizny po usuwaniu mechanicznym. Ale wczoraj, gdy pokazywałam mojej mamie, jak ładnie prezentuje się na mnie nowy róż do policzków, kompletnie mnie zaskoczyła. Stwierdziła, że mam tych grudek o wiele mniej, a te, które się jeszcze ostały są zdecydowanie mniej widoczne! Od razu świat wydaje się piękniejszy po takich słowach Mam więc malutką iskierkę nadziei, że kiedyś całkowicie się tych zaskórników pozbędę
Poza tym - chociaż to pewnie głównie zasługa hydrolatu z kocanki, którym zwilżam twarz przed nałożeniem serum - znacznie zmniejszyły mi się wyżej wspomniane ślady po usuwaniu grudek i inne po-niespodziankowe różowe plamki. Moja cera chyba pokochała lemonka
Alassiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 07:20   #3302
Gaabbi
Wtajemniczenie
 
Avatar Gaabbi
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 875
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

A ja nadal walczę.
Tydzień używania hydrolaty oczarowego- żadnych zmian na lepsze, ani na gorsze.
Tydzień stosowania hydrolatu z kocanki- żadnych zmian na lepsze, ani na gorsze.
Generalnie jestem przed "tymi dniami" i mam wysyp niesamowity Takie gule mi porosły tu i tam, że siąść i płakać
Jestem już umówiona na badania hormonalne, bo coś mi się zdaje, że to nie są problemy tylko i wyłącznie cery. W tej sytuacji nawet BU sobie nie poradzi.
Na razie odstawiam testowanie kosmetyków i biorę się za badania. Jak będę wiedziała co się dzieje w środku, to powrócę do eksperymentów na zewnątrz
Gaabbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 10:08   #3303
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Gaabbi Pokaż wiadomość
A ja nadal walczę.
Tydzień używania hydrolaty oczarowego- żadnych zmian na lepsze, ani na gorsze.
Tydzień stosowania hydrolatu z kocanki- żadnych zmian na lepsze, ani na gorsze.
Generalnie jestem przed "tymi dniami" i mam wysyp niesamowity Takie gule mi porosły tu i tam, że siąść i płakać
Jestem już umówiona na badania hormonalne, bo coś mi się zdaje, że to nie są problemy tylko i wyłącznie cery. W tej sytuacji nawet BU sobie nie poradzi.
Na razie odstawiam testowanie kosmetyków i biorę się za badania. Jak będę wiedziała co się dzieje w środku, to powrócę do eksperymentów na zewnątrz
Moim zdaniem tydzień czasu na działanie to trochę za mało... Ja po kocance jedyne co zauważyłam to mniej pękających naczynek i zmniejszenie się rumienienia, które u mnie zwykle o tej porze roku występuje. A cudów na te dni przed się niestety nie spodziewałam, więc się nie zawiodłam. Jedynie co to może ciut szybciej się to wszystko goi;-)

Jakie badania masz zlecone?
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 10:18   #3304
Arrasando
Rozeznanie
 
Avatar Arrasando
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 772
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Mam aktualnie serum lemon i z wit C. Jak myślicie jak najlepiej używać?
Jeden dzień wit C drugi Lemon? Sama nie wiem .... czytałam, że niektórym się cera przyzwyczaiła do lemon więc pomyślałam, ze nie będę używać codziennie.
__________________
`there's a big
a big hard sun beating on the big people
in the big hard world
..`
Arrasando jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 12:52   #3305
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Moim zdaniem nie ma co dużo oczekiwać od hydrolatów, do zadań specjalnych są sera
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 13:51   #3306
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Alassiel Pokaż wiadomość
Moja cera chyba pokochała lemonka
o jak Ci dobrze, super że tak dziala

ja serum lemon mam juz drugie opkowanie, drugi rok z rzedu. I takie sobie. Moze dlatego ze uzywam silniejszych kwasow
Cytat:
Napisane przez Gaabbi Pokaż wiadomość
A ja nadal walczę.
Tydzień używania hydrolaty oczarowego- żadnych zmian na lepsze, ani na gorsze.
Tydzień stosowania hydrolatu z kocanki- żadnych zmian na lepsze, ani na gorsze.
Generalnie jestem przed "tymi dniami" i mam wysyp niesamowity Takie gule mi porosły tu i tam, że siąść i płakać
Jestem już umówiona na badania hormonalne, bo coś mi się zdaje, że to nie są problemy tylko i wyłącznie cery. W tej sytuacji nawet BU sobie nie poradzi.
Na razie odstawiam testowanie kosmetyków i biorę się za badania. Jak będę wiedziała co się dzieje w środku, to powrócę do eksperymentów na zewnątrz
cierpliwosci, poza tym to "tylko" hydrolaty
gdzie masz te gule?
ja kosmetykow z BU uzywam ok 3 lat, ogolnie naturalna pielegnacja daja swietne efekty, ale na gule nie pomoglo nic. Zadne toniki, kwasy, peelingi. Tylko antybiotykiod dermatologa zahamowaly gule na brodzie.

Obecnie uzywam isotrexin (retinoid + antybiotyk), problem zniknal calkowicie. Uzywam na brode caly czas, i na problemowa okolice. gdy przerywam uzywanie iso, problem powraca.
Cytat:
Napisane przez Arrasando Pokaż wiadomość
Mam aktualnie serum lemon i z wit C. Jak myślicie jak najlepiej używać?
Jeden dzień wit C drugi Lemon? Sama nie wiem .... czytałam, że niektórym się cera przyzwyczaiła do lemon więc pomyślałam, ze nie będę używać codziennie.
ale obydwa na noc czy jak?
ja uzywam lemon na zmiane z kremem calma, mysle że co 2 dzien bedzie ok

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Doszedł domnie mój olejek pomarańczowy, hydrolat oczarowy i tonik z aha/bha 10%. Stosuje ten ktoś ten ostatni? Miałyście po nim jakiś wysyp, czy tylko mega złuszczanie skóry?
fajny jest ten tonik, bez obaw i przyjemnosci nie zluszczal u mnie, ale ja zaprawiona jestem...

Cytat:
Napisane przez gidran Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny! Od jakiegoś czasu eksperymentuję z BU (z lepszym lub gorszym skutkiem, ale ogólnie na plus), podczytując was przy tym . Ale teraz mam mały dylemat. Otóż chciałam się pozbyć śladów po różnych brzydkich rzeczach, które kiedyś miałam na twarzy i w związku z tym chciałabym wypróbować słynne kwasy. Na razie używam serum lemon, ale nie widzę efektów, chociaż mi służy. I teraz zastanawiam się nad serum migdałowym albo tonikiem pha. Z jednej strony boję się czegoś mocniejszego, z drugiej chciałabym widocznych efektów. Czy mogłybyście mi poradzić na co się zdecydować? Teraz mam cerę w dość dobrym stanie, tyle że jest jasna i widać na niej całą historię tego, o czym chciałabym zapomnieć, nie znęcając się nad nią zbytnio.
czyli masz przebarwienia.
Pha u mnie sobie nie poradzil, uzywalam latem bo nie chcialam mocno zluszczac skory. Fajny lekki tonik, ale zeby byly jakies efekty to nie sadze. Juz napewno nie usunie przebarwien, ujednolica cere ale to dlatego, ze lagodzi czerwony kolor przy wrazliwej i naczynkowej skorze. Serum lemon ma chyba 2% kwasu jesli dobrze pamietam, delikatne jest

U mnie przebarwienia usuwa tylko salicyl, w postaci toniku 10% i peelingu 30%. Wiec ja bym zaczecala do toniku bha 10%, 2-3 razy w tygodniu na noc. 10% to naprawde nieduzo... nie bac sie tego.
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 15:01   #3307
Arrasando
Rozeznanie
 
Avatar Arrasando
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 772
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
ale obydwa na noc czy jak?
ja uzywam lemon na zmiane z kremem calma, mysle że co 2 dzien bedzie ok
nie obydwa na raz, myślałam właśnie żeby co 2 drugi dzień (jedna noc lemon, druga noc wit C itd)
spróbuje tak i zobacze jakie będą efekty
__________________
`there's a big
a big hard sun beating on the big people
in the big hard world
..`
Arrasando jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-11, 15:09   #3308
Gaabbi
Wtajemniczenie
 
Avatar Gaabbi
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 875
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez figa84 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem tydzień czasu na działanie to trochę za mało... Ja po kocance jedyne co zauważyłam to mniej pękających naczynek i zmniejszenie się rumienienia, które u mnie zwykle o tej porze roku występuje. A cudów na te dni przed się niestety nie spodziewałam, więc się nie zawiodłam. Jedynie co to może ciut szybciej się to wszystko goi;-)

Jakie badania masz zlecone?
Na skierowaniu jest napisane:
proszę o oznaczenie
FSH LH w 4 dniu cyklu
androstendion
wolny testosteron w 14 dniu cyklu
prolaktyna

Czeka na mnie Lemon i olejki w łazience, ale na razie nie będę z nimi eksperymentować, bo za tydzień idę na weselę i muszę jakoś się prezentować
Gaabbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 07:34   #3309
Desigual
Raczkowanie
 
Avatar Desigual
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Toruń/Bydgoszcz
Wiadomości: 246
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Tak sobie myślę, dlaczego po różniastych serach mamy kłopoty z powodu wysypu. Ogólnie na cerę jest lepiej - bo działanie jest widoczne na innych polach - rozjaśnienie, wyrównanie kolorytu, zmniejszenie przetłuszczania, wygładzenie. Może to jest tak, że serum w odróżnieniu od kremu ma skoncentrowane aktywne składniki, które mogą lekko podrażniać? A podrażnienia sprzyjają krostkom itd.
Myślę, że początkowo nie należy się zniechęcać, ale po dłuższym stosowaniu jeżeli są jakieś "rewelacje" - spróbować z innym serum.

Dziewczyny a ile kropel serum dajecie jednorazowo na twarz? Czy tylko kapkę czy więcej - ile wchłonie skóra?
Desigual jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 10:05   #3310
gidran
Zadomowienie
 
Avatar gidran
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Zachodnia prowincja
Wiadomości: 1 364
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
czyli masz przebarwienia.
Pha u mnie sobie nie poradzil, uzywalam latem bo nie chcialam mocno zluszczac skory. Fajny lekki tonik, ale zeby byly jakies efekty to nie sadze. Juz napewno nie usunie przebarwien, ujednolica cere ale to dlatego, ze lagodzi czerwony kolor przy wrazliwej i naczynkowej skorze. Serum lemon ma chyba 2% kwasu jesli dobrze pamietam, delikatne jest

U mnie przebarwienia usuwa tylko salicyl, w postaci toniku 10% i peelingu 30%. Wiec ja bym zaczecala do toniku bha 10%, 2-3 razy w tygodniu na noc. 10% to naprawde nieduzo... nie bac sie tego.
Dzięki za radę Na BU jest tylko tonik z 8 proc. aha + 2 proc. bha, czy będzie miał podobne działanie?
__________________
wątek wymiankowy: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1278509
gidran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 11:27   #3311
Loouisse
Rozeznanie
 
Avatar Loouisse
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 848
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Wczoraj użyłam po raz pierwszy serum 3roses. Nie wiedziałam, że to takie tłuste. Tylko 2 rodzaje oleju i koenzym. Głupio że tak się dziwię, przecież mogłam przeczytać dokładnie opis na stronie. Ale trudno, może efekty jakieś będą i może cała twarz nie pokryje mi się pryszczami.
Loouisse jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-12, 13:49   #3312
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Desigual Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ile kropel serum dajecie jednorazowo na twarz? Czy tylko kapkę czy więcej - ile wchłonie skóra?
lemona dawałam jedną pipetkę, a azelo dwie, bo szybciej się wchłania i jedna było mi za mało, jak mieszam z hydrolatem to odpowiednio trochę mniej, tak w sam raz na buzię i szyję, nie za dużo, zwłaszcza lemonka na noc, bo włosy się oblepią
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 12:25   #3313
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dziewczyny przesadziłam z tonikiem 10% I oczyściło mi skórę, niby wszystko cacy, ale jest teraz jak u starej baby, taka mega sucha i dziwna, jakbym miała na niej jakąś warstwę, masakra -.-' Co teraz zrobić, i jak się nawilżyć by znowu nie przesadzić? ._.' ECH...
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 12:38   #3314
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Dziewczyny przesadziłam z tonikiem 10% I oczyściło mi skórę, niby wszystko cacy, ale jest teraz jak u starej baby, taka mega sucha i dziwna, jakbym miała na niej jakąś warstwę, masakra -.-' Co teraz zrobić, i jak się nawilżyć by znowu nie przesadzić? ._.' ECH...
Natłuszczaj,a przy tym masuj wtedy ta skórka Ci się będzie powoli rolować z czasem.
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 14:57   #3315
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Dziewczyny przesadziłam z tonikiem 10% I oczyściło mi skórę, niby wszystko cacy, ale jest teraz jak u starej baby, taka mega sucha i dziwna, jakbym miała na niej jakąś warstwę, masakra -.-' Co teraz zrobić, i jak się nawilżyć by znowu nie przesadzić? ._.' ECH...
Reakcja prawidłowa. Nawilżaj, nawilżaj i jeszcze raz nawilżaj - tylko nie kremem o działajaniu regulującym sebum, wysuszającym lub z kwasami.
Następnym razem użyj może za tydzień, skoro skóra zareagowała tak intensywnie. I proponuję po jakichś 30 min po toniku nałożyć coś nawilżającego. Podwyższy to ph. W razie mocnego pieczenia po nałożeniu toniku zmyj czymś zasadowym np. wodą z sodą oczyszczoną.
Narazie proponuję nie używać toników z alkoholem, gdyż to tylko pogorszy obecną sytuację.
Jeśli chcesz się szybciej pozbyć efaktu staruszki dozwolony jest tylko peeling enzymatyczny.
A to Twój pierwszy kontakt z kwasami?
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 16:40   #3316
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

a ja złożyłam dziś kolejne zamówienie z BU

hydrolat cytrynowy
hydrolat różany
serum azelo-oliwkowe
tonik z PHA
peeling enzymatyczny

już się nie mogę doczekać )
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 17:04   #3317
Arrasando
Rozeznanie
 
Avatar Arrasando
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 772
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Możecie polecić coś o prostym składzie nawilżającego do cery mieszanej?
Używam żelu aloesowego, ale to chyba za mało... nie wiem czemu ostatnio mam tak 'przesuszoną' skórę... stawiam na to, że jest odwodniona..
Może skwalan albo argan, monoi? Może znacie jakiś dobry krem/zel?
__________________
`there's a big
a big hard sun beating on the big people
in the big hard world
..`
Arrasando jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 17:07   #3318
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Arrasando Pokaż wiadomość
Możecie polecić coś o prostym składzie nawilżającego do cery mieszanej?
Używam żelu aloesowego, ale to chyba za mało... nie wiem czemu ostatnio mam tak 'przesuszoną' skórę... stawiam na to, że jest odwodniona..
Może skwalan albo argan, monoi? Może znacie jakiś dobry krem/zel?
gdy gigantycznie przesuszyłam swoją z natury tłustką skórę używałam ziaji oliwkowej na noc. po ok. 10-15 minutach od nałożenia odciskałam chusteczką nadmiar kremu i voila nie wiem jak ze składem, ale kosztuje kilka złotych a pomógł mi strasznie.
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 20:06   #3319
Rybka1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 170
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Czekam właśnie na dostawę z BU. Zastanawiam się czy mężczyzna, wiek 30+, może też używać tych kosmetyków? Zamówiłam
1 x Peeling enzymatyczny
1 x Maseczka różana
1 x Serum-olejek regenerujący 3xROSE -
1 x Olej z pestek malin - surowy
1 x Żel hialuronowy podwójny 2%
1 x Masło TUCUMA -
1 x Hydrolat oczarowy -
1 x Hydrolat aloesowy -
Myślałam, żeby zrobić sobie i jemu parówkę ziołową, potem peeling, potem maseczka i potem żel hialuronowy+olej. Na co dzień dla siebie i niego hydrolat i żel h.+ olej lub masło Tucuma.
Co sądzicie?
__________________
Pozdrawiam. Rybka1
W styczniu 2011 r. zaczęłam olejować włosy.
W marcu 2011 r. włosy zaczęły się kręcić.
Mój cel-mieć dłuższe i bardziej skręcone loki.
Rybka1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-13, 22:09   #3320
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Rybka1 Pokaż wiadomość
Czekam właśnie na dostawę z BU. Zastanawiam się czy mężczyzna, wiek 30+, może też używać tych kosmetyków? Zamówiłam
1 x Peeling enzymatyczny
1 x Maseczka różana
1 x Serum-olejek regenerujący 3xROSE -
1 x Olej z pestek malin - surowy
1 x Żel hialuronowy podwójny 2%
1 x Masło TUCUMA -
1 x Hydrolat oczarowy -
1 x Hydrolat aloesowy -
Myślałam, żeby zrobić sobie i jemu parówkę ziołową, potem peeling, potem maseczka i potem żel hialuronowy+olej. Na co dzień dla siebie i niego hydrolat i żel h.+ olej lub masło Tucuma.
Co sądzicie?
A dlaczego miałby nie móc? Jeśli jego cera tego wymaga, jak najbardziej

O ile tylko wytrzyma tyle zabiegów

Tylko najpierw peeling, potem parówka
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 23:09   #3321
Rybka1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 170
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez simone2010 Pokaż wiadomość

O ile tylko wytrzyma tyle zabiegów
On jest oporny jeśli chodzi o zabiegi upiekszające, ale tym razem mu nie odpuszczę. Cerę ma bezproblemową, ale przydałoby się o nią trochę zadbać i dopieścić . Wasi panowie też się bronią przed kosmetykami?
__________________
Pozdrawiam. Rybka1
W styczniu 2011 r. zaczęłam olejować włosy.
W marcu 2011 r. włosy zaczęły się kręcić.
Mój cel-mieć dłuższe i bardziej skręcone loki.
Rybka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 23:36   #3322
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Reakcja prawidłowa. Nawilżaj, nawilżaj i jeszcze raz nawilżaj - tylko nie kremem o działajaniu regulującym sebum, wysuszającym lub z kwasami.
Następnym razem użyj może za tydzień, skoro skóra zareagowała tak intensywnie. I proponuję po jakichś 30 min po toniku nałożyć coś nawilżającego. Podwyższy to ph. W razie mocnego pieczenia po nałożeniu toniku zmyj czymś zasadowym np. wodą z sodą oczyszczoną.
Narazie proponuję nie używać toników z alkoholem, gdyż to tylko pogorszy obecną sytuację.
Jeśli chcesz się szybciej pozbyć efaktu staruszki dozwolony jest tylko peeling enzymatyczny.
A to Twój pierwszy kontakt z kwasami?
Wcześniej używałam toniku z PHA6%, ale to takie nic, chyba żadnych efektów nie było. No i jeszcze chyba effaclar k cośtam ma z kwasów, ale niewiele. Prawidłowa reakcja, ale przesadziłam tak czy siak bo cała czerwona jestem A jeśli używałam tego tylko na wieczór, to rano i tak powinnam nałożyć filtry? Bo nie zrobiłam tego i byłam troszkę na zewnątrz..
Btw. dzięki za obszerną odpowiedź
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 07:52   #3323
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

czy do zapachu hydrolatu oczarowego da sie przyzwyczaić? czuje sie jakbym sie magą natarła
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 08:18   #3324
sunsister
Raczkowanie
 
Avatar sunsister
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 302
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
czy do zapachu hydrolatu oczarowego da sie przyzwyczaić? czuje sie jakbym sie magą natarła
ja uwielbiam oczar ) do aloesowego, ktory jest bezzapachowy dodaje pol na pol oczarowego, zeby ladnie pachniał ) ale na pewno mozna się przyzwyczaić. Na początku bardzo przeszkadzał mi zapach oleju tamanu, teraz juz zupełnie nie. A w cudowny sposob wyleczył zaczerwienioną, łuszczącą się skórę na stópkach mojego dziecka - prawdopodobnei alergia, nic nie pomagało, a olej tamanu już po tygodniu przyniosl niesamowitą ulgę!

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Rybka1 Pokaż wiadomość
On jest oporny jeśli chodzi o zabiegi upiekszające, ale tym razem mu nie odpuszczę. Cerę ma bezproblemową, ale przydałoby się o nią trochę zadbać i dopieścić . Wasi panowie też się bronią przed kosmetykami?
Mój mąż coraz bardziej się przekonuje! chyba widząc efekty na mojej twarzy ha! ;D Tylko ze dla neigo problemem nie do przeskoczenia jest uzywanie kosmetykow z lodowki, bo to tyle ZACHODU Za to polubil olejek arganowy z zelem hialuronowym i hydroloaty w atomizerze ;] ale niektórych rzeczy za nic nie zastosuje ze wzgledu na zapach, np. mojego ulubionego oleju z pestek malin. mniaaam.
sunsister jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 09:12   #3325
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Rybka1 Pokaż wiadomość
On jest oporny jeśli chodzi o zabiegi upiekszające, ale tym razem mu nie odpuszczę. Cerę ma bezproblemową, ale przydałoby się o nią trochę zadbać i dopieścić . Wasi panowie też się bronią przed kosmetykami?
Tak, to cóż to za zbrodnia dla męskiego ego by była . Ale nie ma co zmuszać, wystarczy zaproponować, bo inaczej- się zrazi.
Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
czy do zapachu hydrolatu oczarowego da sie przyzwyczaić? czuje sie jakbym sie magą natarła
oczarowy? a nie z kocanki?
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 09:15   #3326
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

dokładnie, kocanka tak śmierdzi nie oczarowy, pomyłka. Nie wiem czy dam rade - mysle ze na jednej flaszce sie skończy
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 09:52   #3327
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
dokładnie, kocanka tak śmierdzi nie oczarowy, pomyłka. Nie wiem czy dam rade - mysle ze na jednej flaszce sie skończy
Ja nie dałam rady, bo szukałam hydrolatu na dzień, a kocanka pozostawiała zapach
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 10:41   #3328
Indicolite
Raczkowanie
 
Avatar Indicolite
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 87
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Loouisse Pokaż wiadomość
Wczoraj użyłam po raz pierwszy serum 3roses. Nie wiedziałam, że to takie tłuste. Tylko 2 rodzaje oleju i koenzym. Głupio że tak się dziwię, przecież mogłam przeczytać dokładnie opis na stronie. Ale trudno, może efekty jakieś będą i może cała twarz nie pokryje mi się pryszczami.
o to może się zdecyduję bo ja właśnie na noc poszukuję takiego bardziej oleistego

serum flavo C jest leciutkie, szybko się wchłania i u mnie lekko ściąga, więc stosuję jeszcze po nim krem, ale może to 3 rose zamówię następnym razem
Indicolite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 11:01   #3329
kawa.
Raczkowanie
 
Avatar kawa.
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 363
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
dokładnie, kocanka tak śmierdzi nie oczarowy, pomyłka. Nie wiem czy dam rade - mysle ze na jednej flaszce sie skończy
Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Ja nie dałam rady, bo szukałam hydrolatu na dzień, a kocanka pozostawiała zapach
U mnie kocanka zawitała w łazience tylko ten jeden raz, bo śmród dla mnie niesamowity (jak widać dyskusyjny, bo niektórzy lubią ten zapach ) i dało się w ciągu dnia wyczuć go na mnie - to z relacji bliskich osób...
kawa. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 11:07   #3330
sunsister
Raczkowanie
 
Avatar sunsister
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 302
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Indicolite Pokaż wiadomość
o to może się zdecyduję bo ja właśnie na noc poszukuję takiego bardziej oleistego

serum flavo C jest leciutkie, szybko się wchłania i u mnie lekko ściąga, więc stosuję jeszcze po nim krem, ale może to 3 rose zamówię następnym razem
3xROSE jest cudowne, ja je uwielbiam i za dzialanie i za zapach a tłustość calkowicie znika, jak sie stosuje z zelem HA, wtedy wchłania się pieknie do matu i bardzo ładnie ujednolica skorę, poprawia jej koloryt.
sunsister jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:24.