przedłużanie włosów- część II - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-29, 16:44   #3301
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

A ja za to, jak już wspominałam, robie sobie odwyk od metod na stałe (jakoś mnie zaczęło to ostatnio ostro wpieniać) - siedze w domu to serio nie potrzebuje miec cud miod wlosow do pasa bo co najwyzej moj rolik mnie wtedy oglada, tak samo nie czuje potrzeby spac w nich i tracic ponad 3 godzin na suszenie. Poza tym racoon zmiekl mi tak ze sobie po kilka pasemek dziennie sama zdejmuje
(ucze sie na egzamin i nie mam co z rekami zrobic to gmaram przy pasemku i pasemka nie ma - golymi rekami zdejmuje - normalnie masakra). A o ilosci wlosow ktore mi z tych zgrzewow wylaza nawet nie wspomne bo mnie krew zalewa na widok podlogi w lazience i przedpokoju (doyslacie sie jak cudnie na jasnych plytkach widac czarn wlosy) i zbieram je sobie codziennie z podlogi garsciami - ma tego dosc. Racoon za***ista metoda ale trwalosc wola o pomste do nieba.

Znalazlam na allegro te wlosy na tasmie co anastazja je miala (tego loki) i sobie je zamowie i bede jak zaidze taka potrzeba zakladac sobie wlosy a jak ich potrzebowac nie bede to je bede zdejmowac. Tak wiec dolacze do grona "nosicielek" clip on'ów

Babeczki kochane - te spinki do tasmy to mam kupic najmniejsze czyli "s" z silikonem prawda? A skoro tasmy jest 150 cm to chyba ja podwojna zrobie. a wtedy to ta tasme jak sie chce podowjna to sie zszywa razem i dopiero doszywa spinki? A jak sie ja zszywa to tymi powierzchniai bez wlosow do sibie czy taak jedna na druga by zostala do przyszycia spinek ta powiezchnia co wlosow nie ma?
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 17:05   #3302
vanessacrazy
Raczkowanie
 
Avatar vanessacrazy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 130
Dot.: przedłużanie włosów- część II

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;7618961]Hej Vansessa

Slicznie jestes wymalowana na tych dwoch zdjeciach, co to za cien? W ogole masz ciekawy typ urody, Polka?
A co do wloskow, to moze troszke na tym pierwszym zdjeciu widac, bo tak jakby blyszcza? Ale na tamtych dwoch w ogole nie widac... A ogladaja sie, bo to jakby takie troche "ekstrawaganckie" te wloski... - wymieszalas dwa kolory - bardzo jasny blond wrecz bialy z czarnym kolorem wloskow - to robi efekt WOW... Co innego gdy ma sie jasny braz badz ciemny blond z takimi pasemkami jasnymi - wtedy te "granice" sa jakby bardziej zatarte.

Pozdrawiam[/quote]



A dziekowac,dziekowac Ojej-nie wiem co to byl za cien...ja zawsze mieszam kilka kolorów.....a najlepsze cienie sa na rynku np. Hean -takie najtansze i zwykle......sa lepsze niz te firmowe.

Polka,Polka z domieszka .........kota w głowie)

No to jak bardzo nie widac to dobrze........ale i tak mam fioła


Maurita- TEZ DZIEKOWAC)


Pytanie do dziewczyn noszacych profibre na racoon.............

- jakie sa minusy tej metody ?

- co ile robi sie korekte mniej wiecej?

- czy czuc ciezkosc wlosow doczepianych na glowie?

- ile zazwyczaj pasemek sie doczepia zeby uzyskac ''burze wlosow''?

- czy metoda <zalozmy,ze dobrze wykonana> niszczy choc troche wlasne wlosy ?
vanessacrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 17:12   #3303
vanessacrazy
Raczkowanie
 
Avatar vanessacrazy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 130
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Aha-wiecie co mnie denerwuje w metodzie clipów? Ze nie bardzo mozna np. nosic w nich czapeczke -taka z daszkiem,bo <przynajmniej ja tak mam> po prostu czapka dziwnie odstaje.........Czy Wy tez tak macie?

Nie mowiac juz o przelozeniu kitki w ta dziurke........bo sie po prostu nie miesci.....

Moze za duzo wlosow mam wpietych albo wpiete nie tak jak trzeba? Juz sama nie wiem............

Ale sadze ze 4 tasmy <podwojne> to nie jest bardzo duzo.........




Natomiast z clipow robi sie fajne kitki do góry-ja swoje wlosy spinam w zwykla kitke tylko ze prawie na czóbku glowy i dookoła niej wpinam tasmy z wlosami-fajnie to wyglada.
vanessacrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 17:17   #3304
vanessacrazy
Raczkowanie
 
Avatar vanessacrazy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 130
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez zaba84 Pokaż wiadomość
A ja za to, jak już wspominałam, robie sobie odwyk od metod na stałe (jakoś mnie zaczęło to ostatnio ostro wpieniać) - siedze w domu to serio nie potrzebuje miec cud miod wlosow do pasa bo co najwyzej moj rolik mnie wtedy oglada, tak samo nie czuje potrzeby spac w nich i tracic ponad 3 godzin na suszenie. Poza tym racoon zmiekl mi tak ze sobie po kilka pasemek dziennie sama zdejmuje
(ucze sie na egzamin i nie mam co z rekami zrobic to gmaram przy pasemku i pasemka nie ma - golymi rekami zdejmuje - normalnie masakra). A o ilosci wlosow ktore mi z tych zgrzewow wylaza nawet nie wspomne bo mnie krew zalewa na widok podlogi w lazience i przedpokoju (doyslacie sie jak cudnie na jasnych plytkach widac czarn wlosy) i zbieram je sobie codziennie z podlogi garsciami - ma tego dosc. Racoon za***ista metoda ale trwalosc wola o pomste do nieba.

Znalazlam na allegro te wlosy na tasmie co anastazja je miala (tego loki) i sobie je zamowie i bede jak zaidze taka potrzeba zakladac sobie wlosy a jak ich potrzebowac nie bede to je bede zdejmowac. Tak wiec dolacze do grona "nosicielek" clip on'ów

Babeczki kochane - te spinki do tasmy to mam kupic najmniejsze czyli "s" z silikonem prawda? A skoro tasmy jest 150 cm to chyba ja podwojna zrobie. a wtedy to ta tasme jak sie chce podowjna to sie zszywa razem i dopiero doszywa spinki? A jak sie ja zszywa to tymi powierzchniai bez wlosow do sibie czy taak jedna na druga by zostala do przyszycia spinek ta powiezchnia co wlosow nie ma?




Ja osobiscie nie polecalabym ''s'' bo sa po prostu za male zeby cokolwiek trzymac Przynajmniej u mnie nie zdaly egzaminu ani S ani M - najlepsze moim zdaniem sa L - z silikonem - bo one chociaz trzymaja sie we wlosach i sie nie odpinaja jak to bylo przy M . Tym bardziej jak chcesz poprzyczepiac podwojne tasmy. Balam sie na poczatku ze L beda za duze-ale to nieprawda-bo i tak ich nie widac..........a dobrze trzymaja.

Tak-zszywa sie tasme razem i doszywa spinki.

A na ostatnie pytanie nie umiem odpowiedziec,bo ciezko mi zrozumiec co masz na mysli. Jak to ''powierzchnia bez wlosow''? przeciez z kazdej strony sa włosy -tylko tak jakby jest ''prawa strona'' i ''lewa'' .................
vanessacrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 21:10   #3305
kroolik125
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 34
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Ja mam pytanko do dziewczyn,które miały przedłużane włoski za pomocą keratyny:
1. na co mam zwrócić uwagę jak będę w salonie (czy są jakieś zasady,których fryzjer musi przestrzegać przy zakładaniu włosów,żeby potem długo i dobrze się trzymały)??

2. czy są jakieś specjalne sposoby pielęgnacji tych włosów, żeby się nie odkleiły i żeby nie zrobiły mi się kołtuny??

z góry dzięki
kroolik125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 08:57   #3306
Annahairlong
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Przedłużanie włosów

spam

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2008-05-30 o 14:18
Annahairlong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 10:39   #3307
Cczarnula19
Raczkowanie
 
Avatar Cczarnula19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 202
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Patrz czy Ci robi zgrabne laczenia,a nie takie grube bobki,ze tak juz powiem-jezeli robi Ci ladnie to tez swiadczy o dosiwadczeniu i umiejetnosciach fryzjera.Nie wiem moze patrz jesze Czy Ci umyje glowe i nie nalozy odzywki bo sie jej nie powinno dawac przed zakladaniem keratyny.Czy ma dobry sprzet i czy pasemka przypadkowo nie sa za cienkie niz ustalaliscie.MI jedna pani podzielila kilka pasemek na dwa bo pare sobie sama przyczepila;/
ahaa doszly mi te wloski i powiem wam,ze od te pierwsze 65cm byly lepsze gatunkowo niz od Monuque ,ale za to od niej sa gesto szyte i tasma wlosow jest naprawde duzo
Cczarnula19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-30, 10:42   #3308
lolly_girl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 3 722
Dot.: przedłużanie włosów- część II

kurczę rozpatrzam wszystkie za i przeciw i przyznam, że się boje.
że jak doczepię i zdejmę to nic mi z włosów nie zostanie
lolly_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 11:52   #3309
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: przedłużanie włosów- część II

dziewczyny mam do was prośbę
otóż zamierzam sobie kupić włosy naturalne na clip-on na zagranicznym ebayu i nie wiem jakie powinnam wziąć żeby były najlepsze (chodzi mi o już gotowe)...
jakie włosy najlepiej się sprawdzają przy tej metodzie i na co powinnam zwracać uwagę przy zakupie?poza tym jak mam rozpoznać czy dane włosy są słowiańskie itd.(tylko proszę nie mówcie mi, że te mają tyle grubości a te tyle, bo tego już się naczytałam a w praktyce nie wiem jak to wygląda,pewnie dlatego,że nie przedłużałam wcześniej włosów a sama lektura bez praktyki na niewiele się zdaje)

zastanawiam się nad tymi włosami:
1. http://cgi.ebay.pl/Deluxe-Set-10pc-C...QQcmdZViewItem
2. http://cgi.ebay.pl/8Pic-19-Clip-in-h...QQcmdZViewItem
3. w tym facet pisze,że nie wysyła za granicę, ale zawsze można się spytać poza tym ma on 2 aukcje-na jednej jest zaznaczone, że są to włosy REMY a na drugiej nie...tyle że na tej PIERWSZEJ NIE MA koloru, który mnie interesuje (a jest już na tej 2 :P)...masło maślane, ale mam nadzieję, że mnie zrozumiecie...
http://cgi.ebay.com/18-Remy-Human-Ha...QQcmdZViewItem
http://cgi.ebay.com/18-100-Human-Hai...ayphotohosting

co o nich sądzicie?czego powinnam się dowiedzieć od sprzedającego (oprócz tego czy są to włosy europejskie itd.) ?

BARDZO was proszę o pomoc
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>

Edytowane przez fatim
Czas edycji: 2008-05-30 o 13:31
fatim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 14:08   #3310
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: przedłużanie włosów- część II

ja polecam S z silkonami,sa wystarczajacezeby przytrzymac klipy.
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 14:22   #3311
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: przedłużanie włosów- część II

smile_smile a które byś wzięła na moim miejscu?
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-30, 14:45   #3312
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Smile_Smile Pokaż wiadomość
ja polecam S z silkonami,sa wystarczajacezeby przytrzymac klipy.

no to już nie wiem jakie kupić - wiem że wezme te "romantyczne loki" co miala anastazja (ale zle dobrala kolor czy jakos tak) i z tej samej aukcji te fale wiec juz polowa sukcesu a sie wlasnie nad klipsami zastanawiam czy "s" czy "m" czy między nimi jest duża różnica w wielkości?

obejrzalam kilka instruktazowych filmikow na youtube i juz wiem mniej wiecej jak to sie je tylko mnie jedna rzecz ciekawi. Bo tam bylo tak ze pierwsza warstwa jest nad karkiem od ucha do ucha (czyli pi razy okno 20 cm) a nastepne rzedy ida juz nad uszami, czyli de facto wokol glowy (na moj gust jak mierzylam to okolo 30 cm) i byly dwa warianty - albo dziewczyny mocowaly te kolejne warstwy jako jedna dluga tasme wokol glowy, a w drugim wariancie - jako dwie odrebne tasmy - tak po polowie glowy. Ja sobie mysle ze chyba lepiej taka jedna wokolo a nie bawic sie ze sztukowaniem kawalkow wokol glowy - czy mam racje

a i wyliczylam i wymierzylam ze mi 4 rzedy tasmy podwojnej na glowie wyjda - to wystarczy
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 20:03   #3313
vanessacrazy
Raczkowanie
 
Avatar vanessacrazy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 130
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Klipy S maja przewaznie 23 mm na 11 mm , natomiast M - 28 mm na 12 mm . Zobacz ile to jest i porownaj. Na moich wlosach ani jedne ani drugie nie zdaly rezulatatu-a nosze wlasnie te romantyczne loki,ktore miala Anastazjaa,ale inne dziewczyny sobie chwalą , wiec musisz sama zobaczyc co bedzie Ci zluzylo.

Ja kupowalam spinki w sklepie z wlosami http://www.wlosy-sklep.pl/produkty.p...169db1301cec3b


i wybralam L- 38 na 17 mm-sa swietne.

4 rzedy podwojnej tasmy to akurat moim zdaniem . Mam tyle samo.
vanessacrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 21:03   #3314
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

To ja wezme klipsy "m" - ruskim targiem

Vanessa - jak ci sie sprawują te romantyczne loki? I czy ta tasma daje efekt burzy loków?
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 21:14   #3315
vanessacrazy
Raczkowanie
 
Avatar vanessacrazy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 130
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Mozna i tak

Sprawuja sie dobrze-choc widac roznice-teraz nosze je juz jakis czas i sa ''brzydsze'' niz w poczatkowym etapie noszenia......Ale to tak chyba z kazdymi.
Ale ogolnie sa ok.

Jak chcesz moge Ci wyslac kilka fotek na maila jak wygladaja.

A czy daja efekt burzy ? Tak-tym bardziej na poczatku. 4 tasmy podwojne to bardzo duzo wlosow. Moje sa juz troche stare i zaczely przyklapywac-a ja nie lubie takich ulizanych-ale to sie ''napstrasza'' i jest ok.
vanessacrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-31, 10:53   #3316
martabor25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Zrezygnowałam z tej dziewczyny z Białegostoku,w GG miała wpisane,że ma 18 lat a jak dla mnie to trochę za mało żebym mogła jej zaufać.W poniedziałek mam przedłużać włosy szwagierce na microringi,nigdy tego nie robiłam i przyznam szczerze,że się trochę boję.Dobrze,że to tylko 40 pasemek i w dodatku tylko od dołu to może jakoś dam radę,wyjdą z nich tylko 2 rzędy i właśnie nie wiem czy zaczynać od tego najniższego rzędu czy od tego 2?I czy jeden rząd ma być nad 2 czy ma być 1 rząd,rząd jej włosów i dopiero 2 rząd?chodzi mi o to czy te rzędy mają być oddzielone włosami czy robi się od razu jeden nad drugim?bo widziałam,że robi się i tak i tak.
martabor25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-31, 11:13   #3317
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: przedłużanie włosów- część II

to ja się spytam inaczej...
mam wziąć zestaw z naturalnych włosów clip-on z 7 części czy z 10 ?
ma w ogóle znaczenie czy w przypadku tej metody są to słowiany (bo czytałam różne opinie, że włosy na clip-on się nie myje a jeśli już to rzadko itd.-więc skoro się nie myje np.indyjskich to się nie robi chyba jakieś siano?proszę wyprowadzić mnie z błędu,bo już się pogubiłam) ?

w dalszym ciągu czekam na odpowiedź z mojego poprzedniego postu-chciałabym złożyć zamówienie na dniach a naprawdę nie wiem, na które

edit.:
obliczyłam wszystko i zakładając, że 1cal=2,54cm
wychodzi w:

1.NIGDZIE NIE PISZE, żE Są TO WłOSY REMY, włosy bardziej zbliżone do mojego koloru (farbują się na rudo i obecnie przy wypłukaniu się farby mam mniej więcej taki kolor więc myślę, że farba powinna tak samo chwycić)

http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?...MEWA:IT&ih=018

7części o długości 48,26cm
o szerokości
1. 20,32cm-3 klipsy
2. 17,78cm-3klipsy
3. 12,7cm-1klips
4. 7,62cm-1klips
5. 5,08cm-1klips
6. 5,08cm-1klips
7. 5,08cm-1klips

2.REMY, byłabym zmuszona wziąć najjaśniejszy brąz i przefarbować go (choć nie wiem czy wyszedłby taki sam kolor jak na moich)
http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?...MEWA:IT&ih=001

10części o długości 50,8cm i szerokości:

1. 20,32cm-3klipsy
2. 17,78cm-3klipsy
3. 15,24cm-3klipsy
4. 15,24cm-3klipsy
5. 3,81cm-1klips
6. 3,81cm-1klips
7. 3,81cm-1klips
8. 3,81cm-1klips
9. 2,54cm-1klips
10. 2,54cm-1klips
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>

Edytowane przez fatim
Czas edycji: 2008-05-31 o 12:03
fatim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-31, 13:08   #3318
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Fatim nie wydaje mi sie że warunkiem konicznym jest to by włosy na taśmie były słowianami. Owszem jeśli ktoś ma taki kaprys, ale jednak tych włosów nie myjesz non stop i nie spisz w nich więc słowiany nie są konieczne.

A co do samych taśm - czy dodałaś do siebie poszczególne taśmy i policzyłaś ile ich w sumie jest? Bo tego będzie 90 cm - to jest bardzo mało a w dodatku to taśmy pojedyncze. Nie lepiej kupić całą taśmę samemu i podoszywać klipsy? Szczerze to ja bym żadnej z tych co zaprezentowałaś nie kupiła - ale to jest tylko moje zdanie. Naprawdę można znaleźć coś lepszego i bardziej gęstego, bo tu możesz mieć efekt mysiej kitki.
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-31, 13:38   #3319
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: przedłużanie włosów- część II

zaba84 naprawdę nie znam się na tym i nie wiem ile powinna mieć taśma(zgubiłam gdzieś centymetr krawiecki)
mogłabyś mi coś polecić?wolałabym już jakiś gotowy zestaw, bo nie wiem czy umiałabym sama podoszywać dokładnie itd...nie jestem zbyt zręczna więc wolę się nie bawić w takie rzeczy
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-31, 13:45   #3320
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Fatim ja też dopiero zaczynam swoja przygode z tasmami, bo do tej pory mialam tylko metody na stale przedluzania.

Nie jestem w stanie ci doradzic w kwestii wlosow ludzkich, bo ja fanka syntetykow jestem. Ale w dziewczyny tu podawaly duzo linkow do wlsosow ludzkich na tasmach i z tego co pamietam gotowe zestway nie cieszyly sie zbyt dobra opinia.

Na bank wiem ze te 90 cm tasmy to bardzo malutko (ja bede miec 160 cm syntetykow, ktore sa znacznie lzejsze od ludzkich a co za tym idzie wizualnie jest ich wiecej) i z tego co sie orientuje to tak mniej wiecej 150 cm tasmy to jest stnadard zey uzyskac dobry efekt.

To pociecie i doszycie spinek nie jest trudne - jest duzo filmikow instruktazowych chocby na youtube wiec mozna poptrzyc jak to zrobic.

Tniesz tasme na odpowiedniej dlugosci kawalki (jesli chcesz to ja robisz podwojna) i doszywasz spinki - to naprawde nie moze byc skomplikowane (mam taka nadzieje - w przyszlym tygodniu sie przekonam).

Ale ja bedac na twoim miejscu na pewno bym gotowych zestawow nie kupila tylko za mniejsze pieniadze (bo roznica miedzy gotowym zestawem a sama tasma jest) tasme i sobie sama to zrobila.
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-31, 13:51   #3321
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez zaba84 Pokaż wiadomość
F


Ale ja bedac na twoim miejscu na pewno bym gotowych zestawow nie kupila tylko za mniejsze pieniadze (bo roznica miedzy gotowym zestawem a sama tasma jest) tasme i sobie sama to zrobila.
Ja tez
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-31, 16:15   #3322
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: przedłużanie włosów- część II

ja już sama nie wiem co robić
zastanawiałam się nawet czy normalnie nie przedłużyć, ale moim zdaniem mam za bardzo zniszczone włosy(no i boję się, że jak zdejmę później to okaże się, że mam całe połamane skoro już teraz na ten moment są suche i łamliweach no i jeszcze prostuję chemicznie co też chyba wyklucza) poza tym ile ja bym zapłaciła za farbowanie tych moich włosów(już teraz płacę 190zł bez obcięcia i modelowania a długich nie mam-tylko gęste) i myślę, że od mojej fryzjerki też bym się nasłuchała kilka słów krytyki

dlatego wydaje mi się, że najlepszą dla mnie metodą byłby clip-on
może zrobię tak, że zamówię sobie jeden z powyżej wymienionych zestawów a jak mi się nie będzie podobać to sama zrobię lub dokupię drugi,żeby zagęścić?
co wy na to?bo czuję, że jakbym miała się sama teraz tego podjąć to bym się zapłakała z nerwów(cierpliwa nie jestem a ostatnio mnie wszystko wytrąca z równowagi).

acha! zapomniałabym! ja nie chcę przedłużać włosów "od czubka głowy" tylko tak jakby podstawę długą zrobić "od środka"...nie wiem czy się dobrze wyraziłam
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-31, 17:23   #3323
nikita402
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 47
Dot.: przedłużanie włosów- część II

do wszystkich wielbibielek profibrow, wlasnie bylam w normalnym sklepie kosmetycznym w niemczech i trafilam na orginalne profibry, cena mnie zamurowala, kosztuja 7.90 euro to jakies 27 zl, przebitka jest ogromna na allegro, a przeciez w tym sklepie tez zarabiaja na tym, teraz pluje sobie w brode bo tydzien temu sama zamawialam wlosy na allegro
nikita402 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-31, 18:11   #3324
kalcia92
Raczkowanie
 
Avatar kalcia92
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Houston, TX
Wiadomości: 170
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Mam zamiar kupić pasemka włosów turkusowych i doczepić. Pytanie brzmi jaką metodą? I jeszcze czy szybko misie zniszczą? Planuje ściągnąć je pod koniec wakacji :P

Czekam na odpowiedź
__________________
Wszyscy blogują, bloguję i ja!
kalcia92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-31, 18:41   #3325
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: przedłużanie włosów- część II

eeech mam już taki mętlik w głowie
coraz bardziej mnie kusi, żeby przedłużyć na stałe spód włosów
co myślicie o tym salonie?
http://www.twistedhair.pl/index2.htm
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-31, 19:17   #3326
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: przedłużanie włosów- część II

ja miałam te włoski zakładane u Karoliny z tej własnie stronki włosy super,długosci chyba z 70 cm ale sciełam bo były dla mnie za długie. Nie liczy od pasemka tylko zakłada tyle ile chcesz,dla efektu pełnej głowynie spadło mi nawet jedno,super sie trzymają Naprawde polecam
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 07:56   #3327
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Jesli ktos ma krecone swoje wlosy to rzexzywiscie moze byc trudno wbić w nie 'S". Ale jesli proste to jak najbardziej ok, wadą S jest to, ze nie maja dziurek na nic, wiec trzeba przyszywac je do tasmy przez grzebyki, ale jak dla mnie sa super bo malo widoczne, pewnie M tez sa ok. Tylko pamietajcie o silikonie zeby go mialy, takie ciezej dostac niz bez.
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 11:38   #3328
sugarcookie
Raczkowanie
 
Avatar sugarcookie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
GG do sugarcookie
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez zaba84 Pokaż wiadomość
no to już nie wiem jakie kupić - wiem że wezme te "romantyczne loki" co miala anastazja (ale zle dobrala kolor czy jakos tak) i z tej samej aukcji te fale wiec juz polowa sukcesu a sie wlasnie nad klipsami zastanawiam czy "s" czy "m" czy między nimi jest duża różnica w wielkości?

obejrzalam kilka instruktazowych filmikow na youtube i juz wiem mniej wiecej jak to sie je tylko mnie jedna rzecz ciekawi. Bo tam bylo tak ze pierwsza warstwa jest nad karkiem od ucha do ucha (czyli pi razy okno 20 cm) a nastepne rzedy ida juz nad uszami, czyli de facto wokol glowy (na moj gust jak mierzylam to okolo 30 cm) i byly dwa warianty - albo dziewczyny mocowaly te kolejne warstwy jako jedna dluga tasme wokol glowy, a w drugim wariancie - jako dwie odrebne tasmy - tak po polowie glowy. Ja sobie mysle ze chyba lepiej taka jedna wokolo a nie bawic sie ze sztukowaniem kawalkow wokol glowy - czy mam racje

a i wyliczylam i wymierzylam ze mi 4 rzedy tasmy podwojnej na glowie wyjda - to wystarczy
Zaba mozesz wrzucic linka do tej aukcji? Przekopuje sie przez watek i nie moge znalezc postu Anastazji z linkiem...:/
Dzieki!
__________________
If you care what people think, you will always be their prisoner...

Edytowane przez sugarcookie
Czas edycji: 2008-06-01 o 11:40 Powód: dopisek
sugarcookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 11:58   #3329
fifili
Raczkowanie
 
Avatar fifili
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 38
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Wiecie coś może o metodzie japońskiej?
Ja nie wiem nic, ani na czym polega, ani na ile jest szkodliwa i jak wypada w por. z innymi metodami.

Błagam, nie linczujcie mnie za to pytanie
Wpisałam w wyszukiwarę i wyskoczyły dłuuuugie wątki - to chyba parę godzin czytania, a ja mam lenia .
Pomóżcie mi, dziewczynki
__________________
I'm just a soul whose intentions are good
fifili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 12:06   #3330
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Sugarcookie proszę bardzo oto link http://www.allegro.pl/item369362264_...ale_40cm_.html
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:29.