Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-30, 19:27   #3301
kocurazab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 214
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

Cytat:
Napisane przez gosbaj Pokaż wiadomość
Hej ja tak na chwilke bo pisze z komorki ja dalej leze i nikt specjalnie sie mna nie zajmuje ale po wczorajszym badaniu przez lekarza chama i mega bolesnym masazu szyjki odchodzi mi krwisty czop i plamie wiec jest nadzieja ze cos sie ruszy poki co lekko boli jak na okres na ktg podobno brzuszek sie troche stawial ale nic nie czuje procz nerwowych ruchow synka oni chyba czekaja czy przez weekend sie samo rozkreci a jak nie to moze w poniedzialek cos ze mna zrobia dzieki za kciuki staram sie was nadrabiac ale na tel to nie takie proste buziaki
Kochana, trzymam kciuki za Ciebie i Maluszka Będzie dobrze zobaczysz
kocurazab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 19:29   #3302
filka2
Zadomowienie
 
Avatar filka2
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 656
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

zeberka aż tyle mleczka już w szpitalu miałas?ja w szpitalu w ciągu tych 2dni to miałam kropelki i niunia była głodna,więc połozne mi dawały butelke dla niej.dopiero po jakis 5dniach sie na dobre zaczęło,ale zesmy sie umęczyły,ona żle ssała i sie wkurzała bo mało leciało a ja obolała i w strupkach sutki,ale juz mlesio jesti nie potrzebujemy dokarmiać,mysle ze mam w sam raz dla małej,oby nie było nawałów i zapaleń.
ingrid już przytulanki?ja ponad 2tyg temu urodziłam ale tez nadal krwawie i w ogóle szwy w środku,a i czasami boli jak siadam.pewnie minie jeszcze pare tyg zanim ....
patka ,malinka dziewczyny są ale laski na naszym forum,na punkcie mojej cała rodzina tż-ta zwariowała.

mi dzis tak głowa pęka,mam straszny ból.własciwie już ktoryś raz po porodzie ale dziś okropnie i ciągle chce mi sie spać,im wiecej odsypiam w dzień tym bardziej spiąca jestem.nadal męcza mnie problemy toaletowe,juz nie wiem od czego to
filka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 19:34   #3303
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

Cytat:
Napisane przez filka2 Pokaż wiadomość
zeberka aż tyle mleczka już w szpitalu miałas?ja w szpitalu w ciągu tych 2dni to miałam kropelki i niunia była głodna,więc połozne mi dawały butelke dla niej.dopiero po jakis 5dniach sie na dobre zaczęło,ale zesmy sie umęczyły,ona żle ssała i sie wkurzała bo mało leciało a ja obolała i w strupkach sutki,ale juz mlesio jesti nie potrzebujemy dokarmiać,mysle ze mam w sam raz dla małej,oby nie było nawałów i zapaleń.
ingrid już przytulanki?ja ponad 2tyg temu urodziłam ale tez nadal krwawie i w ogóle szwy w środku,a i czasami boli jak siadam.pewnie minie jeszcze pare tyg zanim ....
patka ,malinka dziewczyny są ale laski na naszym forum,na punkcie mojej cała rodzina tż-ta zwariowała.

mi dzis tak głowa pęka,mam straszny ból.własciwie już ktoryś raz po porodzie ale dziś okropnie i ciągle chce mi sie spać,im wiecej odsypiam w dzień tym bardziej spiąca jestem.nadal męcza mnie problemy toaletowe,juz nie wiem od czego to
Miałam tak od razu po tym jak kazano mi odciągnąć siare dla małegoNa drugi dzień cyce mi chciało urwac i miałam sajgon, bo mały nie jadł ode mnie, bo był w inkubatorze pod kroplówką... a jak już zaczeli mi go dawać do karmienia to nie umiał za bardzo i się strasznie mordowaliśmy, uryczałam się nie raz i ja i on... budziłam go na jedzenie milion razy przystawiałam... byłam załamana... ale opłaciło się, bo teraz ssie jak szalony
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 19:44   #3304
kocurazab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 214
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

Cytat:
Napisane przez Ingrid80 Pokaż wiadomość
Przepraszam ale nie pamiętam kto pytał o fosforany bezpostaciowe w moczu. Otóż wytrącają się one w moczu o pH obojętnym i zasadowym, nie mają znaczenia klinicznego. Często występują w ciąży (ja też miałam b liczne). To nic groźnego!
Dziękuję za odpowiedź To ja o tym pisałam No to jestem spokojna, bo trochę o tym myślałam, ale skoro mówisz, że to nic groźnego, to jestem zadowolona

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------


Zapomniałam napisać, że córcia jest słodka i tak super łapki trzyma
No i Gratulacje za dzisiejszą przespaną nockę

Edytowane przez kocurazab
Czas edycji: 2010-01-30 o 19:46
kocurazab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 19:49   #3305
filka2
Zadomowienie
 
Avatar filka2
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 656
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

moja też ssie jak szalona,już miałam kryzys na początku ale warto było.tak lubie na nia patrzeć jak ciągnie cycama cały czas oczy otwarte i zmarszczone czoło-po tatusiu a jak już sie najada to powoli przymyka oczka i czesto trzyma mnie za palca przez całe karmionko.a jak sie usmiecha nieswiadomie przy cycusiu to takie śmieszne.w ogóle fajnie byc mamusia
filka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 19:53   #3306
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

Hej dziewczynki,
Śliczne dzieciaczki pokazałyście i śliczne pokoiki...

Cytat:
Napisane przez Ingrid80 Pokaż wiadomość
Mamuśki - która ma już za sobą pierwsze przytulanki z Tż po porodzie? Jak wrażenia? Ja już po i było super

Lenka wczoraj skończyła 3 tyg a dzisiaj w nocy spała od 11 do 4
Ja najmniejszej ochoty nie mam nadal... Tzn. mam psychicznie, ale fizycznie nie ma o czym mówić... Wcześniej odchody poporodowe, teraz niespodziewana miesiączka... Nie dziękuję...

Jak ci sypia po tyle godzin w nocy, to też jest możliwość, że miesiączka przyjdzie u ciebie tak szybko...

Cytat:
Napisane przez fleurdelacour Pokaż wiadomość
hmmm
wy tu o przytulankach i okresach a ja jeszcze po oporodzoe krwawie. wlasnie sie wystrazylam ze moze za dlugo, bo to w niedziele beda 4 tygodnie...
Ja krwawiłam prawie 5 tygodni, jeden dzień przerwy i okres...

Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
fleurdelacour mój mały n początku też nie dawał rady mojej mleko fontannie... ale byłam cierpliwa, troszkę wymasowałam pierś przed karmieniemi i wycisnełam trochę pokarmu i karmiłam.
A teraz? na początku leci tak, że jak mały się odessa to nim zdąrze przycisnąć pierś mały ma całą twarz w mlekui nic mu nie jest- nie ksztusi się, nie dławi... nawet praktycznie nie ulewa. Za to cyrki są przy wodzie z butelki- bawi się i zaksztusi się, wypluje.
Mam dokładnie to samo, szczególnie po nocy... Fontanny mleka... Bo w dzień to mała je co 1 - 1,5 godziny, więc mleka jest mniej w piersiach...

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

Cytat:
Napisane przez filka2 Pokaż wiadomość
moja też ssie jak szalona,już miałam kryzys na początku ale warto było.tak lubie na nia patrzeć jak ciągnie cycama cały czas oczy otwarte i zmarszczone czoło-po tatusiu a jak już sie najada to powoli przymyka oczka i czesto trzyma mnie za palca przez całe karmionko.a jak sie usmiecha nieswiadomie przy cycusiu to takie śmieszne.w ogóle fajnie byc mamusia
Ja tez lubię patrzeć na Paulinkę jak je i jak się potem uśmiecha, ale samego procesu karmienia nie lubię... Jakoś u mnie to nie działa z tą oksytocyną i uczuciem strasznej szczęśliwości podczas karmienia...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 20:22   #3307
kocurazab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 214
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

Cytat:
Napisane przez joli31 Pokaż wiadomość
Lenka i Maciuś
Fajne masz Dzieciaczki
A to zdjęcie gdzie córcia patrzy na Brata bombowe chyba pierwszy raz go wtedy zobaczyła, bo tak mu się przygląda

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

Cytat:
Napisane przez kalka Pokaż wiadomość
O matko jak mnie tu długo nie było...

Wróciłyśmy wkońcu. Mała spi, ale podejrzewam, że niedługo, a tu do nadrobienia od 66 strony!!!

Wrażenia z porodu bezcenne ale tak jak pisałam, chyba nie będę straszyć pozostałych "przed"

A mój aniołek, to powiem wam, będzie kiedyś miss Polski! Albo nawet miss świata. Jest taka śliczna, że śliczniejszego dziecka nie widziałam.

Buziaki kochane, dzięki za pamięć i gratuluję innym rozpakowanym!
Super, że jesteście już w domku
Myślę, że niedługo zapomnisz najgorsze rzeczy z porodu córcia Ci je wynagrodzi

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
Piotruś skończył 2 dni temu miesiąc to się chwalę
za skończony miesiąc
kocurazab jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-30, 20:24   #3308
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

Cytat:
Napisane przez filka2 Pokaż wiadomość
moja też ssie jak szalona,już miałam kryzys na początku ale warto było.tak lubie na nia patrzeć jak ciągnie cycama cały czas oczy otwarte i zmarszczone czoło-po tatusiu a jak już sie najada to powoli przymyka oczka i czesto trzyma mnie za palca przez całe karmionko.a jak sie usmiecha nieswiadomie przy cycusiu to takie śmieszne.w ogóle fajnie byc mamusia
Też uwielbiam patrzeć jak ssie, przymyka oczy, stęka z zadowoleniem, a po wszystkim uśmiecha się własnie przysypiając lekko
Bycie mamą jest wspaniałe, ale nie będę kłamała, że nie męczące... zwłaszcza noce mi dają popalić.

Kamyk a u mnie właśnie to działa... uwielbiam karmic i czuć jak mały wysysa ze mnie nie tylko siły

Kocurazab dziękujemy
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 20:40   #3309
kocurazab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 214
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

Cytat:
Napisane przez PatkaM84 Pokaż wiadomość
W załączeniu przesyłam fotkę naszej Kluseczki z nowym przyjacielem
Kluska śliczna

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Cytat:
Napisane przez malinka118 Pokaż wiadomość
Cześć Mamusie.
Weszłam na wizaż popołudniu, ale dopiero teraz trochę przeleciałam.
Widziałam całe stado ślicznych bobasków Pochwalę się też nasza księżniczką, która dzisiaj kończy już tydzień, ale ten czas leci.
za skończony tydzień.
Córa super, a jakie mam bystre oczka
kocurazab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 20:46   #3310
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

Spadam dziewczynki

Idę na kąpiel ...seans filmowy i luluuuuu

Ananasa zjadłam dzieląc sięz chlopakami i

Pysiolinka siedzi w brzuszku ... i to pewne ze dziś już w 2g i 15 min nie urodzę

Nadal czekamyyyyyyyyyyy


Dobrej nocki
__________________

*** -12,5kg***

Edytowane przez pysiamn
Czas edycji: 2010-01-30 o 20:52
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 20:47   #3311
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

Cytat:
Napisane przez PatkaM84 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Ja tak z doskoku podczytuję

Gratuluję wszystkim mamusiom no i trzymam kciuki za wszystkie mające zamiar się zaraz rozpakować.

A pamiętacie ja w sobotę tydzień temu pisałam, że w niedzielę chcę urodzić? No, to może i nie urodziłam w niedzielę ale wszystko zaczęło się w niedziele a urodziłam w poniedziałek rano

W załączeniu przesyłam fotkę naszej Kluseczki z nowym przyjacielem
cudna

Cytat:
Napisane przez elcia0787 Pokaż wiadomość
stripi pokoj uroczy ja uwielabiam roz wiec mi sie strasznie podoba
Cytat:
Napisane przez Asiuulka89 Pokaż wiadomość
Strippi rozow bardzo nie patrzylam na tapete a tak jest slicznie
Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość


stripi też fajnie
Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
\

Strippi i tak bardzo ładnie to wyszło- zwłaszcza jak na ograniczone możliwości Bardzo przytulnie i dziewczęco.

Cytat:
Napisane przez xmila Pokaż wiadomość
Strippi super pokoik, taki różowiasty
Może następny uda mi się w takiej kolorystyce urządzić
dzięki wielkie

Cytat:
Napisane przez malinka118 Pokaż wiadomość
Cześć Mamusie.
Weszłam na wizaż popołudniu, ale dopiero teraz trochę przeleciałam.
Widziałam całe stado ślicznych bobasków Pochwalę się też nasza księżniczką, która dzisiaj kończy już tydzień, ale ten czas leci.


Pysiu może wyrobisz się do 24 i spełnisz przepowiednię męża.

Bardotka mam nadizeję, że lekarze nie będą zwlekać tylko dlatego, że jest weekend.

Idę pośpiewać Olafkowi.
jej słodziutka
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-30, 21:26   #3312
addicted to wizaz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 830
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

joli Maciuś śliczny, a jak starsza siostrzyczka zareagowała na nowego mieszkańca domu?
Asiuulka pewnie że Maciek to śliczne imię. Myśleliśmy, że synek imieniny będzie obchodził 24 lutego, więc się zdziwiłam jak znalazłam w kalendarzu, że dziś też ma imieniny
kalka - no z tą Miss to nie wiem, musisz pogadać z aldii. Ona też twierdzi, że jej córcia jest najpiękniejsza na świecie
zebra Piotruś to przystojniak, a jak fajnie wygląda z tym wielkim smokiem
xmilaod Maćka
a pokoik dla małego śliczny
strippi kącik dla córci też śliczny i jakbyś nie napisała o tej tapecie i lampie to w ogóle bym nawet na to nie zwróciła uwagi
Patka fajna Kluseczka
eudaimonia połóg trwa 6 tygodni, więc krwawienie w 3 to raczej norma. U mnie jest 2,5 tygodnia a z krwawieniem jest jakoś śmiesznie, bo przez pół dnia potrafi prawie nic nie być, a jak już poleci, to biegnę do łazienki zmieniać podpaskę.
malinka oj będzie wyrywać chłopaków ta twoja księżniczka
..................
Mamuśki
karmiące piersią czy patrzycie ile minut wasze pociechy ssą cyca?Bo mój zazwyczaj się streszcza w 5 minut i zaczyna przysypiać, po czym oczywiście dość szybko się budzi i znowu szuka cyca.




Edytowane przez addicted to wizaz
Czas edycji: 2010-01-30 o 21:32
addicted to wizaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 21:53   #3313
kasiorekzeta
Rozeznanie
 
Avatar kasiorekzeta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 708
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

Witam Mamusie

a ja się chwalę, że wczoraj opuścił mi się brzuszek Odczuwam różnice, zgaga jest minimalna i lżejsza, mogę jeść i nie czuję ucisku na żołądek i lepiej mi się oddycha, super nie wiedziałam, że aż tak można odczuć różnicę

Dziś wstawiliśmy łóżeczko na swoje miejsce i ogólnie poogarnialiśmy większość Nawet zakupiłam takiego gumowego Kubusia Puchatka i przykleiłam go na szybę w drzwiach i ciągle się na niego patrzę z uśmiechem na twarzy, że to niedługo Taka głupotka, a tak cieszy

Kupiliśmy też taki kosz na zużyte pieluchy, stoi koło łóżeczka. Szczelnie się zamyka i zapach nie będzie się rozprzestrzeniał. Szczerze powiem, że bardzo fajna rzecz, bo jest z uszczelnieniem i zapobiega wydostawaniu się zapachów i zarazków.

Więc przygotowania idą pełną parą, bo może mam skłonności genetyczne, bo u mnie w rodzinie kobiety rodzą przed terminem (mama urodziła mojego brata w 35tc, mnie w 36tc) dlatego wolę być przygotowana na taką ewentualność
__________________
Razem od 10.11.2001
Zaręczeni 18.07.2006
Ślub 04.08.2007
Majka 23.02.2010

http://s2.pierwszezabki.pl/036/0364849d2.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-50552.png
kasiorekzeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 22:14   #3314
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

Cytat:
Napisane przez addicted to wizaz Pokaż wiadomość
strippi kącik dla córci też śliczny i jakbyś nie napisała o tej tapecie i lampie to w ogóle bym nawet na to nie zwróciła uwagi
dziękuję, no ja już też jakoś inaczej patrzę na tą tapetę, jak już wszystko umeblowaliśmy
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 22:33   #3315
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

Jeszcze miałam Wam napisać, że się lekko zdenerwowałam dzisiaj...

Paulinka miała być w przyszły piątek zaszczepiona i lekarka powiedziała, że mamy zadzwonić jak się zdecydujemy, które chcemy szczepionki...
No więc planowałam zadzwonić w poniedziałek, bo w sumie nadal nie jesteśmy zdecydowani...

A dzisiaj dzwoni moja mama, że właśnie wczoraj zamknęli nasz ośrodek zdrowia (we wsi gdzie mieszkają moi rodzice) i go likwidują...

No i zostaliśmy bez recepty na szczepionki i bez pediatry...

Muszę w poniedziałek się dowiedzieć gdzie przyjmuje jeszcze ta lekarka, wydostać kartę, zdobyć recepty, wykupić szczepionki i pewnie odstać w znienawidzonej przeze mnie kolejce i zaszczepić malutką...

A tak nam pasowała tamta przychodnia... Dzwoniłam tylko, że jedziemy, kartę wyciągali i dawali do gabinetu, przychodziliśmy i od razu wchodziliśmy bez żadnych kolejek... Do tego Pani doktor była bardzo fajna...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 23:00   #3316
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

madzikUK(Magda,26l.)-21.01.2010 Natalia Oliwia
elcia0787(Ela,22l.)-22.01.2010 Alan-Oliwia
gosbaj(Gosia,25l.)-28.01.2010 Krzysztof-Jakub
Lenka1000(Lena,32l.)-28.01.2010 Nataniel Leonard
bardotka_a(Adrianna,27l.)-30.01.2010
Kacha79(Katarzyna,30 l.)-30.01.2010
Bubigirl(Aneta)-30.01.2010 Jagna
Strippi ( Marta 24,l.) - 31.01.2010 Julia



mamusie kończy się jutro styczeń która wykluła i się nie pochwaliła? no ja nie wyklułam i coś się nie zanosi
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 23:05   #3317
gosbaj
Zadomowienie
 
Avatar gosbaj
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 1 668
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

Witam mamusie zeby was nadrobic na telefonie to schodzi tyle czasu a robie to raz dziennie.u mnie Bez zmian,badali mnie i to krwawienie bylo po wczorajszym badaniu przez lekarza rzeznika.szyjka dalej mega wysoko i zero rozwarcia.ale kaza czekac,pew nie w poniedzialek dopiero podejma jakas decyzje.ale wkurza mnie to lezenie bezsensu
STRIPPI w szpitalu srednio,lekarze sie nie interesuja i nie informuja o niczym.polozne sa rozne.szczerze to nie podoba mi sie tu.a i lekarze potrafia byc nie mili i mowia rozne nieprzyjemne slowa.
Wogole to sliczne te wasze dzieciaczki.ide spac,do jutra
gosbaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 23:20   #3318
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

O jaaaa !! to ja zaraz tam wpadam i robię z nimi porządek !

Nie no boję się właśnie tego szpitala :/ masakra

Bidulko trzymaj się tam!
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 23:51   #3319
kamyil
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 138
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
madzikUK(Magda,26l.)-21.01.2010 Natalia Oliwia
elcia0787(Ela,22l.)-22.01.2010 Alan-Oliwia
gosbaj(Gosia,25l.)-28.01.2010 Krzysztof-Jakub
Lenka1000(Lena,32l.)-28.01.2010 Nataniel Leonard
bardotka_a(Adrianna,27l.)-30.01.2010
Kacha79(Katarzyna,30 l.)-30.01.2010
Bubigirl(Aneta)-30.01.2010 Jagna
Strippi ( Marta 24,l.) - 31.01.2010 Julia



mamusie kończy się jutro styczeń która wykluła i się nie pochwaliła? no ja nie wyklułam i coś się nie zanosi
no właśnie styczniówki... co to ma być za ociąganie??
dziś pełnia więc warunki macie idealne do rodzenia - odpływ wód i na porodówkę bo została Wam jeszcze doba

a tak serio to trzymam kciuki za te przeterminowane i życze aby maluszki zechciały wreszcie wyjść

a teraz już dobrej nocy kochane
kamyil jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-31, 05:53   #3320
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

Melduje się Sweet_Jelly w 2paku
Znowu spać nie mogę
Obudziłam się przed 6 i prawie by mnie skurcz łydki złapał..I stwierdziłam że i tak już nie zasnę.Która jest rannym ptaszkiem oprócz mnie?
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 07:25   #3321
Asiuulka89
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuulka89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 598
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

haaalo

Sweet czy zaliczam sie do rannych ptaszkow ?? nie spie od jakis 40 min ale nadrabialam

Addicted 24 luty to rowniez wspaniala data moje urodziny


U mnie noc... tragediaa co godzina wstawanie siku.. juz mi tak brzuch przeszjadza w spaniu ze to masakra nie potrafie znalezc sobie odpowiedniej pozycji ja juz nie wiem.. jeszcze 2 tygodnie musze dac rade
Asiuulka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 07:43   #3322
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

Cytat:
Napisane przez Asiuulka89 Pokaż wiadomość
haaalo

Sweet czy zaliczam sie do rannych ptaszkow ?? nie spie od jakis 40 min ale nadrabialam

Addicted 24 luty to rowniez wspaniala data moje urodziny


U mnie noc... tragediaa co godzina wstawanie siku.. juz mi tak brzuch przeszjadza w spaniu ze to masakra nie potrafie znalezc sobie odpowiedniej pozycji ja juz nie wiem.. jeszcze 2 tygodnie musze dac rade
A mi od kilku dni dzidzia zadowolona z siebie leży na żebrach
I co chwile po nich kopie i mnie tam uciska..Do tego to ciągłe bieganie do WC.
A że już mi bardzo na pęcherz napiera...to nawet nie mogę się załatwić


Ale nic to..już niedługo będziemy razem!
Słuchajcie co mój kochany małżonek wymyślił wczoraj.

Stwierdził tak: "pewno niedługo już mi nie dacie pospać..ty i bobas"
Ja na to: "to raczej sam bobas"
Przemyślał sprawę i stwierdził że KONIECZNIE musimy kupić tę rozkładaną wersalkę w lutym (po narodzinach dziecka jak dostaniemy dodatkową kasę) i on będzie spał na ten wersalce w drugim pokoju..A ja z dzieckiem zostane sama w naszej "dotychczasowej sypialni" JAKI WYGODNICKI CO??? hahahaha

A najlepsze to to że mój małżonek na 1 ucho nie słyszy a zawsze śpi uchem słyszącym do poduchy czyli jak śpi jest głuchy i nic go nigdy nie budzi..I on się boi nocnych koncertów córeczki? hahaha
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 07:48   #3323
Asiuulka89
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuulka89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 598
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość

Stwierdził tak: "pewno niedługo już mi nie dacie pospać..ty i bobas"
Ja na to: "to raczej sam bobas"
Przemyślał sprawę i stwierdził że KONIECZNIE musimy kupić tę rozkładaną wersalkę w lutym (po narodzinach dziecka jak dostaniemy dodatkową kasę) i on będzie spał na ten wersalce w drugim pokoju..A ja z dzieckiem zostane sama w naszej "dotychczasowej sypialni" JAKI WYGODNICKI CO??? hahahaha

A najlepsze to to że mój małżonek na 1 ucho nie słyszy a zawsze śpi uchem słyszącym do poduchy czyli jak śpi jest głuchy i nic go nigdy nie budzi..I on się boi nocnych koncertów córeczki? hahaha
caly facet normlany z krwi i kosci mezczyzna to sa ale wygodnisie nooo nie dosc ze my sie meczymy 9 mieisecy w ciazy to potem zamiast nam pomoc przy opiecie to nie ja dalej bede sie opierdzielal
Asiuulka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 07:50   #3324
gosbaj
Zadomowienie
 
Avatar gosbaj
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 1 668
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

Witam i ja z rana.ja tez sie robie ranny ptaszek bo tu w szpitalu budza o 6...na ktg podobno brzuszek zaczyna sie stawiac lekko ale ja nic nie czuje.boli zadnych tez nie mam.czop dalej odchodzi ale juz przezroczysty.zaraz bedzie obchod ale znajac tych lekarzy to nic sie nie dowiem.oni tylko pytaja czy cos boli a jak mowie ze nie to ok,prosze zglosic jakby zaczelo.dupki jedne.
Dziewczyny cos faktycznie utknelysmy w tym styczniu i to sporo nas juz.
Oki zmykam zajrze po poludniu
gosbaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 08:21   #3325
madzikUK
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 866
GG do madzikUK
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

Hejka mamuski,

Przepraszam, ze nie bede cytowac ale tyle tego naprodukowalyscie, ze szok.
u mnie remoncik skonczony pozostala lazienka, ale to za jakies pol roku jak juz domek bedzie nasz na 100%.
wczoraj sprzatalismy z Tz, caly dol mam juz sprzatniety, zostal pokoj Malej, nasza sypialnia i lazienka i dzis to ogarne

Wasza malenstwa sa przeslodziutkie, i pokoiki dla nich rowniez. jak dzis sprzatne to postaram sie wkleic fotke naszego

obliczalam biorytm rowniez ale zerowy wyszedl mi gdzies za 1,5tyg. a tyle to ja nie bede czekac

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
madzikUK(Magda,26l.)-21.01.2010 Natalia Oliwia
elcia0787(Ela,22l.)-22.01.2010 Alan-Oliwia
gosbaj(Gosia,25l.)-28.01.2010 Krzysztof-Jakub
Lenka1000(Lena,32l.)-28.01.2010 Nataniel Leonard
bardotka_a(Adrianna,27l.)-30.01.2010
Kacha79(Katarzyna,30 l.)-30.01.2010
Bubigirl(Aneta)-30.01.2010 Jagna
Strippi ( Marta 24,l.) - 31.01.2010 Julia



mamusie kończy się jutro styczeń która wykluła i się nie pochwaliła? no ja nie wyklułam i coś się nie zanosi
sorki wielkie za wstrzymywanie listy.
ale juz jutro ja odblokuje,
trzymajcie kciuki za Nas kochane, bo jutro mam sie stawic w szpitalu na wywolywaniu. dziwnie jakos tak sie funkcjomuje wiedzac, ze dzis jest ostatni dzien i jutro juz bede miala dzidziolka
__________________
02.02.2010 urodzilo sie najwieksze szczescie mojego zycia-Natalia:
http://picasaweb.google.co.uk/stanczak.magdalena/Natalia#
madzikUK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 08:28   #3326
BubiGirl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 663
GG do BubiGirl
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

Hej dziewczynki Z moim przeziębieniem troche lepiej...ale całą noc nie spałam....został mi jeszcze katar do pozbycia się.....

I się chwalę, że w dwupaku jestem....

Za to córcia od wczoraj od 23 do chwili obecnej szaleje w brzuchu na maksa.....nie wiem co ona tam wyrabia

A Wy się lutówki tak nie cieszcie, bo zobaczycie jak to jest....czekacie czekacie i pupka......dzidziuś nie chce wyjśc!!!!!
__________________
Nasza córeczka 02.02.2010
BubiGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 08:37   #3327
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

Hey Stycznioweczki - na porodóweczki !
Kolejki nie wstrzymywać, bo Lutowe mamy też chcą się rozpakowywać

Troche sexu, ananasa i urodzić nam BOBASA
Lutóweczki wciaż czekają i w kolejkę się nie wpychają

Apel Pysi będzie krótki : KRA, Kra, kra ....
STYCZNIOWE MAMY RODZIĆ SZYBKO JAK SIĘ DA



Ale mi wyszłoooooooooo
__________________

*** -12,5kg***

Edytowane przez pysiamn
Czas edycji: 2010-01-31 o 08:39
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 08:38   #3328
Asiuulka89
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuulka89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 598
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

MadzikUK no to kciuki jutro aby poszlo szybko isprawnie i prawie bez bolesnie

Bubigirl ja to mojej malej pomoge wyjsc z brzucha i napewno urodze przed przeterminowaniem sie
Asiuulka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 09:06   #3329
madzikUK
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 866
GG do madzikUK
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
Hey Stycznioweczki - na porodóweczki !
Kolejki nie wstrzymywać, bo Lutowe mamy też chcą się rozpakowywać

Troche sexu, ananasa i urodzić nam BOBASA
Lutóweczki wciaż czekają i w kolejkę się nie wpychają

Apel Pysi będzie krótki : KRA, Kra, kra ....
STYCZNIOWE MAMY RODZIĆ SZYBKO JAK SIĘ DA



Ale mi wyszłoooooooooo
za apel, ale na mnie nie dziala
myje okna, biegam po schodach, latam z odkurzaczem, myje podlogi, dzwigam, biegam po sklepach, seksik byl tez a mimo to, moja Mala jest niewzruszona i nie ma zamiaru wychodzic. ja niestety musze sie wtrynic na luty. sorry lasenjce za wstrzymywanie i prosze o wybaczenie, to sie wiecej nie powtorzy

Cytat:
Napisane przez Asiuulka89 Pokaż wiadomość
MadzikUK no to kciuki jutro aby poszlo szybko isprawnie i prawie bez bolesnie


ps. moj suwaczek nie bierze pod uwage przeterminowania, bo pokazuje ze "juz urodzilam"
__________________
02.02.2010 urodzilo sie najwieksze szczescie mojego zycia-Natalia:
http://picasaweb.google.co.uk/stanczak.magdalena/Natalia#

Edytowane przez madzikUK
Czas edycji: 2010-01-31 o 09:07
madzikUK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 09:42   #3330
mamaidy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 357
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

Witam Kochane,

Dzieciątka cudne

Malinkaśliczna i wykapana mamusia. Trudno mi uwierzyć, że córcia taka do Ciebie podobna.

Trzymam kciuki za to żeby się mamusie już tak nie przeterminowywały, bo coś na tym forum to dużo jest dzieciaczków po terminie

Współczuję tego czekania i kraczę KRA KRA KRA

Ingrid ja już też wczoraj zaliczyłam przytulanki. Było ekstra. To 5 tygodni i dwa dni po porodzie. Skończyłam krwawienie po 4 tygodniach. Ja strasznie nie mogłam się doczekać, bo w celibacie byłam przez 5 miesięcy

Addicted chyba Ty pytałaś i planujemy trzecie, ale dopiero za jakieś 5 lat.

Gooha, Bardotka, Gosbaj trzymajcie się Szpitale są okropne

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------

Ktoś pytał o odciaganie pokarmu i wychodzennie z domu.
Ja wychodzę prawie codziennie i odciągam na jedno karmienie.
Zawsze mam zapas w zamrażalniku. Tak robiłam przez cały okres karmienia z Idą. Karmiłam ją rok i nie miałam nigdy problemu z ilością mleka. Teraz też nie. Poza tym Maja je tak często, że raczej małe szanse na zaniknięcie. To już drugi miesiąc mam moją drugą córcięAle czas zapinkala

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Strippi czekam smsa Czas się rozkręcać
mamaidy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:34.