Dieta - MŻ-WR kontynuacja V - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-23, 13:27   #3331
martyna2696
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 299
GG do martyna2696
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja V

Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
a jak ją robisz ?

oby wypaliło z tym świadkiem może coś zaiskrzy
hmmm ja to wszystko w nia wrzucam
tzn salata, pomidory, papryka, rzodkiewka i na to ser feta a to polane sosem do salatek z knora (greckim)
he he no a jesli chodzi o tego swiadka to chyba cieszylabym sie zeby to on nim zostal no ale sie okaze
martyna2696 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 13:41   #3332
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja V

hmm a u mnie w domu leży ser feta od jakiegoś miesiąca będę go musiala wykorzystać jeszcze tylko trzeba dokupić ten sos grecki

będzie tym świadkiem będzie już ja to załatwię
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 13:55   #3333
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja V

Martynko, ale fajnie będzie jak Twoja siostra weźmie go na świadka

Własnie jestem po obiadku warzywa na patelnie + ryż + fix sos z biedronki chiński, wyszło przepyszne!!
Najadłam się strasznie a tu jeszcze arbuz na mnie czeka i błaga, żebym go zjadła

Za mną 4 dzień a6w- polecam te ćwiczenia
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 14:16   #3334
martyna2696
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 299
GG do martyna2696
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja V

he he no jesli ona go wezmie na swiadka to bedzie z jej strony jakis tam prezent
Madzia to koniecznie wykorzystaj ten ser feta
Luzia wiesz ja cwiczylam to w tamte wakacje ale ja chyba nie ma tyle sily dla mnie strasznie ciezko robilo sie te cwiczenia albo jestem zbyt leniwa
kurcze mialas przepyszny obiadek
ja zaraz zjem sobie rosolek
no i jak pisalam wczesniej mialam pisac co jem wiec
jadlam jeszcze salatke grecka plus polowa kabanosa i plus polowka buleczki
a teraz miseczke rosolku z makaronem pychotaaaaaa

Edytowane przez martyna2696
Czas edycji: 2009-06-23 o 14:50
martyna2696 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 15:10   #3335
kasiag-01
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiag-01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 912
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja V

wy o jedzonku a ja sie głodna robię...
ja dziś zjadlam
mozzarelle z pomidorkirm i oliwą
kotlet mielony z ananasem + brokuły
i tam myśle co w domku zjem , ale to jakoś za 2 h dopiero
pózniej basen i ćwiczonka

martynko- super byłby prezent
luzia- cuja zaczynalam chyba 2 arzy A6W ale najdłuzej wytrzymalam do 12 dnia, straaasznie mi się nudziło
kasiag-01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 18:21   #3336
orisha
Zakorzenienie
 
Avatar orisha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraqw
Wiadomości: 3 225
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja V

martyna, Madziadzieki dziewczyny za dodanie otuchy. Pogadalam z szefowa, byla naprawde super. tym bardziej mi szkoda odchodzic ech... takie zycie, albo fajna praca albo fajne miejsce do mieszkanie i bliskosc tz i rodzicow... W sumie to praca to nie wszystko... ale... wiecie jak to jest - dokonujesz wyboru i nie wiesz, czy bedzie dobrze...

A a6w podobnie jak kasia zaczynalam 2 razy - na poczatku sie wydaje ze luz, a potem? to jest t ak niesamowicie nuuuuuudne, ze czlowiek sie normalnie buntuje

Ja wole 8 min abs
__________________
Focus T25 Alpha week 1




Motywacja: Lady 2 be FIT
orisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 19:11   #3337
donia27
Wtajemniczenie
 
Avatar donia27
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 214
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja V

Witam

Ostatnio mało piszę bo albo nie mam czasu albo mam czas a net mi szwankuje chyba przez tą pogodę bo jak jest słonecznie to śmiga jak ta lala, no a ostatnio słońca jak na lekarstwo

Miałam zacząć ostre odchudzanie i zaliczyłam falstart, nie mam ostatnio czasu na ćwiczenia, stepperek stoi, hula hop i agrafka też Agrafkę kupiłam nową i muszę od dzisiaj wprawić ją w stały ruch a mam tez nowe hula-hop, jak byłam w NT to sobie kupiłam, takie z wypustkami od srodka, ale zwykłe plastkikowe i ponieważ było bardzo lekkie to wypełniłam je całkowicie ryżem. Tylko jakoś dziwnie mi sie nim kreci bo ma wrażenie ze zaraz się rozleci i cały ryz się z niego wysypie, ten plastik jest taki lichy, cóz się dziwić aż całe 6,6 za niego zapłaciłam

Kupiłam sobie wczoraj w lumpku super bluzeczkę w sam raz do tematu odchudzania: szara z hipopotanicą ubraną w strój fitness i napis I am superstar so I must keep fit Jak tylko ją wysuszę to postaram się zrobić fotkę

kasiag-01 widzę że wystartowałaś ostro z ćwiczeniami, brawo. Ja tez muszę sie w końcu zabrać, teraz nawet na wagę nie staję bo nie chcę się załamać

Mimiusia witamy w kraju

orisha powodzenia w nowej pracy, teraz będziesz blisko swoich to musi być dobrze

martyna2696 a kiedy slub siostry bo nie wiem czy nie przegapiłam
donia27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-23, 19:51   #3338
martyna2696
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 299
GG do martyna2696
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja V

Cytat:
Napisane przez donia27 Pokaż wiadomość
Witam

Ostatnio mało piszę bo albo nie mam czasu albo mam czas a net mi szwankuje chyba przez tą pogodę bo jak jest słonecznie to śmiga jak ta lala, no a ostatnio słońca jak na lekarstwo

Miałam zacząć ostre odchudzanie i zaliczyłam falstart, nie mam ostatnio czasu na ćwiczenia, stepperek stoi, hula hop i agrafka też Agrafkę kupiłam nową i muszę od dzisiaj wprawić ją w stały ruch a mam tez nowe hula-hop, jak byłam w NT to sobie kupiłam, takie z wypustkami od srodka, ale zwykłe plastkikowe i ponieważ było bardzo lekkie to wypełniłam je całkowicie ryżem. Tylko jakoś dziwnie mi sie nim kreci bo ma wrażenie ze zaraz się rozleci i cały ryz się z niego wysypie, ten plastik jest taki lichy, cóz się dziwić aż całe 6,6 za niego zapłaciłam

Kupiłam sobie wczoraj w lumpku super bluzeczkę w sam raz do tematu odchudzania: szara z hipopotanicą ubraną w strój fitness i napis I am superstar so I must keep fit Jak tylko ją wysuszę to postaram się zrobić fotkę

kasiag-01 widzę że wystartowałaś ostro z ćwiczeniami, brawo. Ja tez muszę sie w końcu zabrać, teraz nawet na wagę nie staję bo nie chcę się załamać

Mimiusia witamy w kraju

orisha powodzenia w nowej pracy, teraz będziesz blisko swoich to musi być dobrze

martyna2696 a kiedy slub siostry bo nie wiem czy nie przegapiłam
witaj Doniu
w koncu nas odwiedzilas
sluchaj ja dzis tez mialam sie zaczac odchudzac a wyszlo tak ze jestem juz po drugim drinku
i mysle ze tak bedzie sie wlasnie dzialo przez cale wakacje
a jesli chodzi o slub siostry to ma 24 pzdziernika
martyna2696 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 19:57   #3339
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja V

Cytat:
Napisane przez orisha Pokaż wiadomość
martyna, Madziadzieki dziewczyny za dodanie otuchy. Pogadalam z szefowa, byla naprawde super. tym bardziej mi szkoda odchodzic ech... takie zycie, albo fajna praca albo fajne miejsce do mieszkanie i bliskosc tz i rodzicow... W sumie to praca to nie wszystko... ale... wiecie jak to jest - dokonujesz wyboru i nie wiesz, czy bedzie dobrze...
może w Krakowie też trafi Ci się fajna praca młoda jeszcze jesteś także świat stoi przed Tobą otworem


Cytat:
Napisane przez donia27 Pokaż wiadomość
Witam

Ostatnio mało piszę bo albo nie mam czasu albo mam czas a net mi szwankuje chyba przez tą pogodę bo jak jest słonecznie to śmiga jak ta lala, no a ostatnio słońca jak na lekarstwo

Miałam zacząć ostre odchudzanie i zaliczyłam falstart, nie mam ostatnio czasu na ćwiczenia, stepperek stoi, hula hop i agrafka też Agrafkę kupiłam nową i muszę od dzisiaj wprawić ją w stały ruch a mam tez nowe hula-hop, jak byłam w NT to sobie kupiłam, takie z wypustkami od srodka, ale zwykłe plastkikowe i ponieważ było bardzo lekkie to wypełniłam je całkowicie ryżem. Tylko jakoś dziwnie mi sie nim kreci bo ma wrażenie ze zaraz się rozleci i cały ryz się z niego wysypie, ten plastik jest taki lichy, cóz się dziwić aż całe 6,6 za niego zapłaciłam

Kupiłam sobie wczoraj w lumpku super bluzeczkę w sam raz do tematu odchudzania: szara z hipopotanicą ubraną w strój fitness i napis I am superstar so I must keep fit Jak tylko ją wysuszę to postaram się zrobić fotkę

kasiag-01 widzę że wystartowałaś ostro z ćwiczeniami, brawo. Ja tez muszę sie w końcu zabrać, teraz nawet na wagę nie staję bo nie chcę się załamać

Mimiusia witamy w kraju

orisha powodzenia w nowej pracy, teraz będziesz blisko swoich to musi być dobrze

martyna2696 a kiedy slub siostry bo nie wiem czy nie przegapiłam
świetna ta koszulka musi być susz ją prędko

no ciekawe jak tam Mimiusia nasza już powinna dolecieć dawno.. pewnie jest taka zaaferowana powrotem, że o nas zapomniała

ja trochę pomęczyłam te zadania z maty i starczy na dziś...
spać mi się już chce, ale wczesna pora.. może sobie jakiś serial obejrzę
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 21:02   #3340
orisha
Zakorzenienie
 
Avatar orisha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraqw
Wiadomości: 3 225
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja V

Hej Donia Co do lumpkow - mam zamiar zaczac lazic po lumpeksach w krk. Trafiaja sie czasem super rzeczy! Niedawno rozmawialam z kolega z Francji, ktory czesto kupuje rzeczy w second handach i na bazarach, bo sa tanie i generalnie smieje sie ze jak go jacys mlodzi ludzie prosza o kase na ulicy to mowi, ze sorry, ale kolego widzisz moje ubranie nie kosztuje tyle, co jedna czesc garderoby ktora masz na sobie

No Mimiusia pewnie ma mnostwo teraz rzeczy do opowiadania. Pewnie jak znajdzie chwile to do nas wpadnie Po takim czasie na pewno chce spedzic czas z rodzina

Ja sie natomiast zabieram za cwiczenia, bo sie dzisiaj strasznie lenie.Ide sobie zrobic herbate i wyciagam twister
__________________
Focus T25 Alpha week 1




Motywacja: Lady 2 be FIT
orisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 21:05   #3341
Brenda_21
Zakorzenienie
 
Avatar Brenda_21
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kielce czasem Stolica
Wiadomości: 3 425
GG do Brenda_21 Send a message via Skype™ to Brenda_21
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja V

helloł...
nie uwierzycie :P nie zdałam i nawet nie próbowałam
pojechała z taką koleżanką jedną bo razem dwie studiujemy z kielc, w pociągu 3 godzinki jeszcze czytałyśmy ... dojeżdzamy na uczelnie, tam były jeszcze nasze 3 koleżanki.. no i ok.. któa pierwsza wchodzi.. żadna nie chce czekamy aż wyjdzie taka co już zdawała jak tam doszłyśmy.. 30 min ją babka maglowała.. po czym wyszła i mówi, dajcie spokój co za baba.. ja jej opisuje wiersz, a ona "prosze konkrety , tomik data.." no to my.. aha.. i wtedy już zadna nie chciała wejśc. No to ja wchodze i pytam się, czy jak ktoś jest zapisany na dziś a nie podejdzie to czy już ma jedno niezaliczenie, a ona mówi ze no tak.. to ja mówie ze ja sie musze zastanowic.. i wyszłam na korytarz..
no i dowiedziałyśmy się w sekretariacie , że jak nie podejdziemy u tej babki to na wrzesień będziemy mogły zapisać się do innego kogoś.. więc poszłyśmy szukać list.. ale okazało się, że tylko u tej francy sa miejsca na wrzesień.. i co..:P i ona już poszła, więc nawet nie spróbowałyśmy
no i wrzesień..... ehhh, całe wakacje z ksiązkami , wierszami.. brrrrr
Zabijcie mnie :P
__________________
kliki
[luksjaa]219767[/luksjaa]
Brenda_21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-23, 21:10   #3342
orisha
Zakorzenienie
 
Avatar orisha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraqw
Wiadomości: 3 225
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja V

No Brenda przekombinowalyscie No ale trudno, zdarza sie. Nic to. posiedzisz w wakacje nad wierszami - romantycznie, liryka liryka ...

okejos, spadam na twistera lalalalalalalallaaaaaalal a
__________________
Focus T25 Alpha week 1




Motywacja: Lady 2 be FIT
orisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 22:18   #3343
donia27
Wtajemniczenie
 
Avatar donia27
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 214
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja V

Cytat:
Napisane przez martyna2696 Pokaż wiadomość
witaj Doniu
w koncu nas odwiedzilas
sluchaj ja dzis tez mialam sie zaczac odchudzac a wyszlo tak ze jestem juz po drugim drinku
i mysle ze tak bedzie sie wlasnie dzialo przez cale wakacje
a jesli chodzi o slub siostry to ma 24 pzdziernika
no właśnie we wakacje niby dużo zdrowego jedzonka typu owoce warzywa, ogólnie lżejsze rzeczy sie je ale to tez czas bardzo dużych pokus

Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość


świetna ta koszulka musi być susz ją prędko
no koszulka podoba mi się bardzo jutro wrzucę fotke bo to jak najbardziej na temat

Cytat:
Napisane przez orisha Pokaż wiadomość
Hej Donia Co do lumpkow - mam zamiar zaczac lazic po lumpeksach w krk. Trafiaja sie czasem super rzeczy! Niedawno rozmawialam z kolega z Francji, ktory czesto kupuje rzeczy w second handach i na bazarach, bo sa tanie i generalnie smieje sie ze jak go jacys mlodzi ludzie prosza o kase na ulicy to mowi, ze sorry, ale kolego widzisz moje ubranie nie kosztuje tyle, co jedna czesc garderoby ktora masz na sobie
ja sobie dużo fajnych rzeczy kupiłam w lumpku, przynajmniej ja z nich jestem bardzo zadowolona no i dodatkowu plus to to że połowa ludzi w miescie nie ma tego samego co ja
Tylko uwazaj bo szperanie w lumpach wciąga, zwłaszcza jak się udaje kupić cos fajnego
donia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 22:36   #3344
enex
Zakorzenienie
 
Avatar enex
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 11 419
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja V

Zdane! Już tylko dwa tygodnie praktyk na chirurgii początkiem lipca i do 13.9.wakacje. A jutro w nagrodę sbobie jadę z Tż do Krakowa, on służbowo, ja na przyczepkę, połażę sobie romantycznie w deszczu. Nie ma to jak lato...
__________________
10kg mniej do lata...
62-...-58-57-56...52
enex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 23:45   #3345
88niezapominajka88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88niezapominajka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 389
GG do 88niezapominajka88
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja V

heloł
a ja się wczoraj dowiedziałam,że zdałam nieorganiczną jak zobaczyłam 3 to aż podskoczyłam ze szczęścia i zaczęłam piszczeć i z botaniki test też zdałam tylko jeszcze mam ustny praktyczny w czwartek,zależy na kogo trafię, więc muszę jeszcze się uczyć jutro i teraz ze 2 godziny poczytam o roślinkach ;p nie wiem, jak ten test zdalam, bo na 100 pytan bylam pewna moze 5 odpowiedzi,a na zaliczenie 50 hehe to niezle kojazyc musialam normalnie nie moglam uwierzyc, ze te 2 egzaminy mam zdane wczoraj odchorowalam, tak mnie glowa bolala,ze jak wrocilam o 15 i sie polozylam, to na dobre wstalam dzis o 11, a dalej kiepsko sie czuje... no ale coz...potem w piatek jeszcze poprawa z matematyki, musze w koncu zdac to, to ostatnia szansa,a wyniki bede znac dopiero po 20 lipca...no a organiczna zostawiam na wrzesien, zwolnienie lekarskie w fazie zalatwiania,wiec mam nadzieje,ze sie uda i bede miala 2 terminy we wrzesniu, to moze sie uda i bede miala wszytsko wpisane jako zdane w I terminie nie mam sily na nauke, kazdy pretekst jest dobry,zeby odejsc od ksiazek, na ta botanike to niby 4 dni sie uczylam,ale tak naprawde to 1 by z tego wyszedl...ale sie udalo potrzebuje odpoczynku, ale jeszcze 3 dni i luzik,potem pare imprezek, na poczatku lipca do domu,tylko jeszcze musze pare rzeczy na uczelni zalatwic, no a potem to odpoczywanie i odchudzanie pelna para spadam sie edukowac
__________________
zapuszczam włosy:
jest 48 -> 52 cm -> 54 cm -> 58 cm
będzie 65-70

odchudzam się!
cel I - 64kg (do lutego)
cel II - 62 kg (do kwietnia)
cel III - 60 kg (do lipca)
cel IV - 58 kg (do września)


88niezapominajka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 04:00   #3346
enex
Zakorzenienie
 
Avatar enex
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 11 419
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja V

Cytat:
Napisane przez 88niezapominajka88 Pokaż wiadomość
heloł
a ja się wczoraj dowiedziałam,że zdałam nieorganiczną jak zobaczyłam 3 to aż podskoczyłam ze szczęścia i zaczęłam piszczeć i z botaniki test też zdałam tylko jeszcze mam ustny praktyczny w czwartek,zależy na kogo trafię, więc muszę jeszcze się uczyć jutro i teraz ze 2 godziny poczytam o roślinkach ;p nie wiem, jak ten test zdalam, bo na 100 pytan bylam pewna moze 5 odpowiedzi,a na zaliczenie 50 hehe to niezle kojazyc musialam normalnie nie moglam uwierzyc, ze te 2 egzaminy mam zdane wczoraj odchorowalam, tak mnie glowa bolala,ze jak wrocilam o 15 i sie polozylam, to na dobre wstalam dzis o 11, a dalej kiepsko sie czuje... no ale coz...potem w piatek jeszcze poprawa z matematyki, musze w koncu zdac to, to ostatnia szansa,a wyniki bede znac dopiero po 20 lipca...no a organiczna zostawiam na wrzesien, zwolnienie lekarskie w fazie zalatwiania,wiec mam nadzieje,ze sie uda i bede miala 2 terminy we wrzesniu, to moze sie uda i bede miala wszytsko wpisane jako zdane w I terminie nie mam sily na nauke, kazdy pretekst jest dobry,zeby odejsc od ksiazek, na ta botanike to niby 4 dni sie uczylam,ale tak naprawde to 1 by z tego wyszedl...ale sie udalo potrzebuje odpoczynku, ale jeszcze 3 dni i luzik,potem pare imprezek, na poczatku lipca do domu,tylko jeszcze musze pare rzeczy na uczelni zalatwic, no a potem to odpoczywanie i odchudzanie pelna para spadam sie edukowac

Gratki zdolniacho! No widzisz - inni kuli miesiąc tej chemii a ty tak w krótkim czasie doszłaś do stanu zdawalności! Jesteś mega!!!
__________________
10kg mniej do lata...
62-...-58-57-56...52
enex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 07:14   #3347
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja V

gratki Monia

ja już w pracy jak zawsze rano zjadłam sniadanko w postaci kromki chleba razowego z serkiem topionym i dwa kęsy ciasta z truskawkami
pogoda u mnie nadal do bani lato w pełni i weź człowieku jedź na wczasy nad polskie morze... jedynie to sierpień najbardziej stabilny..

teraz piję sobie green tea i muszę się wziąć za te zadania z maty póki mam w pracy luzy

udanego dnia!
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 08:09   #3348
88niezapominajka88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88niezapominajka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 389
GG do 88niezapominajka88
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja V

dzieki i dzien dobry
nie no nikt nie kul tej chemii miesiac tydzien to wystarczajaco duzo czasu,zeby zdac nieorganiczna, a organiczna przeciez przekladam,bo na to potrzebuje miesiac, zeby to ogarnac od zera ychh, a to najwazniejszy przedmiot,wiec bedzie mi siedzial na glowie cale 2 miesiace, ale nie naucze sie tego w kilka dni, wiec uwazam,ze moja decyzja jest sluszna
spadam sie uczyc troche matmy, potem do ogrodka przy wydziale ide z kumpelami obejrzec chwasty jeszcze raz przed jutrzejszym egzaminem, masakra, ja wciaz nie znam nazw polowy roslni z listy do rozpoznania, nie mowiac o rozpoznaniu...chyba,ze dostane kasztanowiec, mak i skrzyp np albo cos w tym stylu
__________________
zapuszczam włosy:
jest 48 -> 52 cm -> 54 cm -> 58 cm
będzie 65-70

odchudzam się!
cel I - 64kg (do lutego)
cel II - 62 kg (do kwietnia)
cel III - 60 kg (do lipca)
cel IV - 58 kg (do września)


88niezapominajka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 08:30   #3349
martyna2696
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 299
GG do martyna2696
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja V

czesc dziewczynki
a ja wczoraj po tym balowaniu mam takiego kaca
ehhhh i wez tu czlowieku sie odchudz a spodnie robia sie coraz ciasniejsze
pogoda i u mnie dzis do bani ehhh wakacje pelna para
no przynjamniej bylam juz na godzinnym spacerku z babcia bo nas odwiedzila jeszcze pochodzilabym ale pada
A Monika ogromne gratulacje widzisz jaka zdolna jestes
a mysle ze decyzja o przeniesieniu na wrzesien egzaminu byla sluszna
martyna2696 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-24, 09:17   #3350
orisha
Zakorzenienie
 
Avatar orisha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraqw
Wiadomości: 3 225
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja V

Cytat:
Napisane przez donia27 Pokaż wiadomość
ja sobie dużo fajnych rzeczy kupiłam w lumpku, przynajmniej ja z nich jestem bardzo zadowolona no i dodatkowu plus to to że połowa ludzi w miescie nie ma tego samego co ja
Tylko uwazaj bo szperanie w lumpach wciąga, zwłaszcza jak się udaje kupić cos fajnego
Ja mam taki problem ze musze tego szperania nauczyc Poza tym wlasnie to jest najfajniejsze, ze jak kupisz w lumpku to jest malo prawdopodobne, ze spotkasz kogos w tym samym na ulicy


Cytat:
Napisane przez enex Pokaż wiadomość
Zdane! Już tylko dwa tygodnie praktyk na chirurgii początkiem lipca i do 13.9.wakacje. A jutro w nagrodę sbobie jadę z Tż do Krakowa, on służbowo, ja na przyczepkę, połażę sobie romantycznie w deszczu. Nie ma to jak lato...
enex miłego pobytu w Krakowie!! Jest tyle fajnych knajpek, ze jesli ci sie deszcze znudzi, wstap do jednej z nich

Monika gratuluje!!!

A ja wczoraj pokreciłam 20 minut na twisterku i zrobiłam 8 min abs.
Dzisiaj legs i arms dolacze.
Musze jeszcze jechac odebrac wyniki cyto i kupic bilet na piatek... No i jeszcze dowiedziec sie gdzie mam papiery złozyc, bo firma jest tak wielka, ze w sumie to nie wiem...
__________________
Focus T25 Alpha week 1




Motywacja: Lady 2 be FIT
orisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 10:49   #3351
kasiag-01
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiag-01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 912
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja V

dziendoberek

Gratukuje wszystkim kujonkom

Doniu- no wkoncu jestes
ja i moje ADHD musimy sobie jakoś radzić
wczoraj kolejne 1200 skakanki, basen , cwiczenia
juz nie moge się doczekac na twisterek i agrafke
sie bedzie działo
Dzis stomatolog fajowo
kasiag-01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 11:30   #3352
martyna2696
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 299
GG do martyna2696
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja V

Cytat:
Napisane przez kasiag-01 Pokaż wiadomość
dziendoberek

Gratukuje wszystkim kujonkom

Doniu- no wkoncu jestes
ja i moje ADHD musimy sobie jakoś radzić
wczoraj kolejne 1200 skakanki, basen , cwiczenia
juz nie moge się doczekac na twisterek i agrafke
sie bedzie działo
Dzis stomatolog fajowo
he he Kasiu kurcze ty to teraz sportsmenka jestes
a ja za pol godziny ide fo fryzjera zobaczymy co mi tam zrobi na tej mojej lepetynce
Moze Mimiusia do nas zajrzy??
martyna2696 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 12:02   #3353
kasiag-01
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiag-01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 912
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja V

Martyno czekamy na zdjecia

taaa... sportsmenka oby tylko zapału mi starczyło
bolą mnie mięsnie brzucha ale fajowo że coś mnie boli
kasiag-01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 14:27   #3354
orisha
Zakorzenienie
 
Avatar orisha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraqw
Wiadomości: 3 225
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja V

Alez tu dzisiaj spokojnie

Cytat:
Napisane przez kasiag-01 Pokaż wiadomość
Dzis stomatolog fajowo
A ja odwołałam kolejna wizyte - nie stac mnie teraz na dentyste, poza tym w sobote mam inne plany i mi kolidowala Chcociaz nie mam sie z czego cieszyc, bo potem bedzie pewnie gorzej.

Ja dzisiaj pomykam po odbior badan

Postanaiwia, skonczyc z nabialem w takich ilosciach - zaczynam myslec o warzywach, owocach i chudym miesku. Tylko nie mam kompletnie czasu myslec o tym. Na szczescie od sierpnia bede w Krakowie i wtedy bede oszczedzac i kupowac swieze rzeczy na placu
__________________
Focus T25 Alpha week 1




Motywacja: Lady 2 be FIT
orisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 15:03   #3355
martyna2696
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 299
GG do martyna2696
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja V

no a ja wlasnie zawitalam do domku i z kolorku jestem zadowolona (taki brazik ciemny) z ciecia tez he he a raczej podciecia gdyz poniewac balam sie scinac krocej wloski a tak naprawde to szkoda byloby mi ich
a zdjecia chyba nie bedzie bo nie wiem gdzie sie zapodziala moja ladowarka od aparatu i juz jej szukamy i szukamy i znalezc nie mozemy
martyna2696 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 15:54   #3356
zielonamorelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielonamorelka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: tam gdzie mnie nogi poniosły...
Wiadomości: 6 232
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja V

Cytat:
Napisane przez eve_lina Pokaż wiadomość
No i to wątek w sam raz dla mnie )) Tylko jedno ale.. probowalam się odchudzac, ale rezulatów nie widzialam więc przestałam...
Ale chyba zaczne razem z wami Macie jakies metody???
witam
Cytat:
Napisane przez Luzia Pokaż wiadomość
Za mną 4 dzień a6w- polecam te ćwiczenia
a ja sie do tego a6w jakos nie moge zmobilizowac.
probowalam nawet sprawdzic swoje mozliwosci i ledwo zrobilam 20 brzuszkowa w zeszlym roku na wfie to trzaskalam po 38 w 30 sekundtoz to skandal
i nie sie jakos cala sciagnelam miesnie mi sie pokurczyly.musze zaczac sie rozciagac bo neidlugo niedosiegne podlogi palcami nawet heh


dzisiejszy dzien podsumowujac tak jak wczorajszy beznadzieja kompletna klapa ale wczoraj chociaz bylam na rowerze te 6 kilosow.a dzis tyle co przeszlam sie kawalek do szkoly zobaczyc czy sie dostalam
poprosze jalkies baty
__________________
drożdże part 5 od 10.11.13r.
waga max-103,2kg
SBDiet 19.10.13r
teraz-88,8kg
wzrost 172cm
zielonamorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 20:11   #3357
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja V

Dobry wieczór

Ale tu dzisiaj cichutko
Ja właśnie się załamałam.. bo mam za dużo skóry na brzuchu, przez co robią mi sie fałkdki i nie wiem jak jej sie pozbyc i czy w ogole dam radę się jej pozbyć
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 20:22   #3358
Mimiusia
Rozeznanie
 
Avatar Mimiusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków teraz Irlandia
Wiadomości: 932
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja V

hejka dziołszki
My doleciliśmy bardzo szczęśliwie małe turbulencje ale oki sysko paczki przyszły już o 4 rano wczoraj i w ogole narazie jest super jutro już jade o prace soczewki dzis sobie kupilam i jest cudownie w mojej POOOOLSCE

Doczytam was pozniej teraz lece papapa
__________________
StArE cZaSy-NoWe ŻyCiE..
Mimiusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 20:54   #3359
orisha
Zakorzenienie
 
Avatar orisha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraqw
Wiadomości: 3 225
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja V

Mimiusia witamy w Polsce - w Krakowie zapewne - HEJ!!!! Koniecznie wpadaj i opowiadaj co i jak. Fajnie ze juz jestes

A ja dzisiaj byla u pani dr, ktora jest zreszta baaaardzo fajowa. Smiala sie ze byla na urlopie i zaleglosci jej sie zrobily, przejrzala wszystkie cytologie, oprocz dwoch, ktorych nie zdazyla i co? I dzisiaj przyszly dwie pacjentki ( w tym ja), ktorym wynikow nie zdazyla wpisac. Wiec przy mnie patrzyla pod mikroskop i nawet mi dala poparzyc jak wygladaja moje komorki

Co do diety, to nie jem slodyczy od paru dniu. Po prostu ich nie kupuje w sklepie Dzisiaj tylko owoce kupilam i teraz mnie troche brzuch boli bo zjadlam ogromne jablko
__________________
Focus T25 Alpha week 1




Motywacja: Lady 2 be FIT
orisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 22:31   #3360
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja V

Cytat:
Napisane przez Mimiusia Pokaż wiadomość
hejka dziołszki
My doleciliśmy bardzo szczęśliwie małe turbulencje ale oki sysko paczki przyszły już o 4 rano wczoraj i w ogole narazie jest super jutro już jade o prace soczewki dzis sobie kupilam i jest cudownie w mojej POOOOLSCE

Doczytam was pozniej teraz lece papapa
witaj w kraju !! to dobrze, że szcześliwie dolecieliście małe turbulencje były.. nieźle

ja na obiad zjadłam dziś to co wczoraj, czyli warzywa na patelnię z rybą po obiedzie jako deser jedno ciasteczko i kostka czekolady i na wieczór 1/2 kromki chleba razowego i parę łyżek wieśniaka

czas iść spać... dobranoc kolorowych snów
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:34.