Wszystko o Avonie - część 10 - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-18, 12:30   #3331
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez alutka63 Pokaż wiadomość
teraz masz tak ze jak robisz zamówienie za 150 zł a wcześniej miałaś zwrot za 20 zł to żeby nie płacić za małą paczkę musisz zrobić zamówienie za 170 zł :/ i tak jest od K3
Tak, ale to działa w obrębie jednej kampanii - jednego katalogu.
Jeśli zrobisz zwrot w czasie trwania katalogu 4 to nie pomniejszy ci to kwoty wliczającej się do bazy upustu w katalogu 5 tylko pomniejszy ci wysokość kwoty do zapłacenia na fakturze, co oznacza, że nie musisz powiększać swojego zamówienia z katalogu 5.
Przynajmniej tak mi to wcześniej dziewczyny tu tłumaczyły.
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 12:37   #3332
melisska
Rozeznanie
 
Avatar melisska
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 737
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

@ gagateczkaaa
Jeśli piszesz, że są równie dobre jak ten zwykły to ok i dzięki za informacje . Mam nadzieję , że miałaś z nimi do czynienia.
melisska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 12:41   #3333
Linkier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 90
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Dziękuję melisska Dzięki Tobie nie będę obgryzać pazurków prze najbliższe dni, zanim przyjdzie dostawa
__________________
Nie spróbowałbyś cyjanku tylko dlatego, że lubisz smak migdałów
Linkier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 12:44   #3334
melisska
Rozeznanie
 
Avatar melisska
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 737
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Nie ma za co . Cieszę się , że ocalisz paznokcie
melisska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 12:57   #3335
Demonililith
Raczkowanie
 
Avatar Demonililith
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 83
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

W ogóle z tymi zwrotami są same problemy Ostatnio robiłam zwrot.
Torebki ( bo Teściowa stwierdziła że się jej nie podoba ), i klientce, która dostałą biżuterie <--- raz ją założyła i cała złota warstwa jej zeszła, dokładnie była to biżuteria Gail, katalog 3. Oczywiście szybko zadzwoniłam do Avonu, ale zostałam zbyta ponieważ klientka ją raz założyła także oni kuriera nie przyślą <--- dzwoniłam 3 dni po otrzymaniu biżuterii. I tak w tym momencie to my musimy płacić za zwrot, za przesyłke no i oczywiście to my jesteśmy wystawione na ostrzał dla niezadowolonych klientów i klientek. Avon utrzymuje się dzięki nam, powinien troche lepiej zadbać o swoje konsultantki.

Cytat:
Napisane przez Agatheska Pokaż wiadomość
Zgadza się - jest to chore! Cóż, może firma chce, abyśmy robiły jak najmniej zwrotów Tylko, jeśli Kl produkt uczuli, albo po prostu się nie podoba Właśnie musimy przyjąć reklamację i niestety my na tym tracimy. Nie rozumiem takich zasad, dla mnie są nie fair. To nie ja powinnam odpowiadać za kwestie związane ze złą jakością produktów, albo zupełnie innym kolorem w rzeczywistości, niż w katalogu.
Demonililith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 13:06   #3336
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

jak tak piszecie o tych zwrotach to ja się cieszę, że nie mam żadnego odkąd jestem konsultantką
w ostatniej paczce miałam pierwszy raz rozwalony krem, ale bez problemu uwzględnili mi reklamację, nie musiałam kremu odsyłać
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 13:16   #3337
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie
 
Avatar RoOxAnKaA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: woj.łódzkie
Wiadomości: 2 393
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez in bloom Pokaż wiadomość
wiesz dziwnie troche ja bym w zyciu nie wpadla nawet a to zeby zaplacic mniejsza wartosc faktory jak juz wiem ze sie cos nie spodobalo ale jeszcze tego nawet nie wyslalam zawsze mam jakies 100zl w rezerwie na takie sytuacje zeby w razie czego zalozyc za kogos a przeciez zaraz mi to odlicza no chyba ze cos odsylalam juz wczesniej a oni do wystawienia nowej f-ry nie zdazyli zrobic korekty to wtedy sama sobie odliczam i place mniejsza fa-re ale nigdy tak jak ty a wogole to zanim odesle to proboje jeszcze to sprzedac po nizszej cenie niz w kat zalezy za ile byly to perfumy jesli za 50 to daje cene44 jesli za 100zl to za 89 wyceniam itp i naprawde zadko cos odsylam w ciagu 5lat jak jestem konsultantka to chyba z 3 zwroty robilam

No mnie nie stać na to, żeby 100zł sobie leżało w rezerwie ;] Poza tym jak dzwoniłam do nich, to babka mnie pochwaliła, że zapłaciłam to co już miałam i mi 5zł nie doliczyli za to ;] I ja NIE wiedziałam, że te perfumy jej się nie spodobają. Ona była za granicą i przyjechała tego dnia, co ja płaciłam fakturę, tzn. to co miałam. Ale nieważne i tak jest już wszystko ok, bo właśnie patrzyłam, że zrobili mi korektę i paczka mi przyjdzie
__________________
WYMIANA


Mój blog
RoOxAnKaA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-18, 13:20   #3338
sylllvia89
Wtajemniczenie
 
Avatar sylllvia89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: odległa kraina
Wiadomości: 2 900
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

w COK do ktorego jest sprzedaz z aktualnego katalogu? moge tam kupic oferte demo?
__________________
chudnę


POMÓŻ http://☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/?ref=7683eef
sylllvia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 13:25   #3339
Douce24
Zadomowienie
 
Avatar Douce24
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 1 559
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Witam !
Jak na razie mam 5 tuszy i jeszcze 1 i będą 2 podkłady . Zamówionko z 5 się powiększa
Ja z K5 biorę:
szampon do włosów brązowych i jeszcze jakis ..
Balsam dodający włosom blasku i objętości .
Odżywcza maseczka " Lśniący Brąz" - (spłukuje się ją?)

z K6 podoba mi się :
Złociście połyskujacy cień do powiek ( jakiś fiolecik)
Wody toaletowe Warm Sunsine i Perfect Cotton
Pierścionek McKayla ( namawiam mamę aby mi sprezentowała na urodziny)
Zestaw Złocisty Blask SSS
Ujędrniający balsam do ciała " Letni blask"
peeling do stóp i Chłodzący spray do stóp - wisienka
2 Malinowe produkty
Konturówka do oczu - diamentowa
Konturówka do ust
Szminka z musem - netto
Zestaw za 37 i próbki w promocyjnej cenie

AAAAAAAAAAAAAAAAAA ja w życiu na tyle nie uzbieram coś muszę odjąć
Lepiej nie bedę wymieniać co chce z 7 .....
Muszę mieć zamówienie za 1000 abym mogła sobie to wszystko zamówić
__________________
Konsultantka Avon


Z każdym dniem coraz bardziej
K.
supercziroł


Douce24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 13:44   #3340
Nusia7
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 412
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez Taste Pokaż wiadomość
Też mam ten problem, ale sądzę, że 12,90 z demo to nie majątek, nawet jak mi nie przypasuje, to nic się nie stanie, bo mówimy o tym samym?
O tym samym Chociaż ja liczyłam, że dostanę gratis, ale oczywiście zamówień na tusze mam okrągłe zero... No ale że:

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;17967182]juz byl taki jeden podobny podklad ale wogole nic nie krył i czlowiek sie swiecil po 30min, mam nadzieje ze sklad poprawili.[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez melisska Pokaż wiadomość
Był kiedyś podkład, który nazywal się Delikatny Podkład Nawilżający. Używalam go latem i stwierdzam , że miał bardziej właściwości kremu koloryzującego , absolutnie nie krył , nawilżał i nadawał tylko delikatny kolor w zależności od odcienia ( było ich 3 ). Nadawal się tylko dla osób z ładna cerą i raczej normalną lub suchą.
Ten obecnie wprowadzany tak jakos mi się z nazwy skojarzył z tamtym. Radzę więc sprawdziś osobom z cerą mieszaną czy to nie to samo. Może ktoś wcześniej kupi i opisze tę nowość.
To i tak bym sobie podarowała.

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;17967145]wez sobie bezbarwny podklad idealna gladkosc i na to podklad w komapkcie idealna gładkosc.

cera nawilzona a do tego matowac bite 8 godz.
przetestowalam jestem zachwycona-mam cere mieszaną.[/QUOTE]

Używam go A co do podkładu, to ja wolę w płynie, bo zawsze nakładam paluchami i pewnie z takim w kompakcie miałabym problem Jak Wy go nakładacie?
__________________
Pomimo kłopotów walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach.

Odwyk kosmetyczny

Edytowane przez Nusia7
Czas edycji: 2010-03-18 o 13:46
Nusia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 13:44   #3341
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez RoOxAnKaA Pokaż wiadomość
Właśnie zastanawiałam się nad tym podkładem w kompakcie Idealna gładkość, bo miałam kiedyś ten taki "zwykły" w kompakcie i w ogóle mi nie przypasował. Nie matował mojej cery ani trochę, zostawiał smugi itp. Czyli na ten w kompakcie Idealna gładkość warto się skusić?
Warto ! ma baaardzo lekką konsystencję i dokonale kryje, ale w którymś katalogu ( chyba w 5 ) była właśnie taka promocja że jak ktoś zamówi 3 tusze EXPEND (czy jakoś tak ;p) to wybiera kolor i dostaje ten podkład za darmo )
Cytat:
Napisane przez RoOxAnKaA Pokaż wiadomość
Moje liderka jest taka sama. Szłam kiedyś z koleżankami na pizzę. Zaczepiła nas, zaczęła je namawiać żeby się zapisały, trajkotała chyba z godzinę i była głucha na to, że dziewczyny mówią, że nie chcą. Potem powiedziałyśmy, że się śpieszymy, bo idziemy na pizzę, a ta na to, że... ona pójdzie z nami i jeszcze poopowiada o firmie! Masakra :/ A jak miałam problem ze zwrotem, to nic mi nie chciała pomóc, nie odbierała tel i w ogóle mnie olała. Dzwoni do mnie tylko wtedy jak zamówienia czasem nie złożę ;] a jak ja coś potrzebuję, to się wypina. Kiedyś przeszła samą siebie, zadzwoniła do mnie o 0:00, że wpadła na świetny pomysł jak zachęcić moje koleżanki żeby się zapisały... Koszmar. W moim mieście te liderki całkiem oszalały. Moja liderka powiedziała mi nawet, że mam zmuszać dziewczyny żeby coś zamawiały. Bez komentarza...
Jaaak dobrze że ja mam świetną liderkę ot np sytuacja w wczoraj , mama tż zamówiła u mnie balsam malinowy naturals (nowość w 7K ) i jej się nie spodobał zapach. Zadzwoniłam dziś do liderki co mam zrobić powiedziała żeby przyjechac że wymieni na taki jaki będę chciała

Cytat:
Napisane przez alutka63 Pokaż wiadomość
no weszła nowa Pani prezes i jest teraz bardzo dużo zmian... nawet kwestia szkoleń PIĘKNO SUKCESU... no ale to inna bajka
A poza kuponami coś się jeszcze zmieniło?;/
Cytat:
Napisane przez joanwi Pokaż wiadomość
jak tak piszecie o tych zwrotach to ja się cieszę, że nie mam żadnego odkąd jestem konsultantką
w ostatniej paczce miałam pierwszy raz rozwalony krem, ale bez problemu uwzględnili mi reklamację, nie musiałam kremu odsyłać
Jaaa też nie mam żadnego uff.
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-18, 13:49   #3342
Taste
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 241
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Z godzinkę temu przyszła mi paczka z terminu 2-giego kat04. Dla siebie brałam:
-Migoczący cień do powiek Pink Radiance(bardzo fajny, brudny różowy, ale dość jasny, po roztarciu daje tylko poświatę)
-Lśniący balsam do ust Strawberry z CT(jaśniutki, zostawia powłokę brokatu, pachnie obłędnie truskawkowym Danonkiem)
-Szampon do włosów jasnych(jutro wypróbuję, na razie widzę, że jest podobny do takiego, co miałam z firmy Joanna, tylko tamten był granatowy, ten jest trochę bardziej fioletowy)
-Witalność Natury krem do mycia twarzy i demakijażu(wkrótcę wypróbuję, w konsystencji rzeczywiście kremowy)
-Lśniący błyszczyk do ust Nude(w rzeczywistości jest trochę ciemniejszy niż w katalogu, taki jakby brązowo-pomarańczowy, pięknie pachnie ciasteczkami, jeszcze się nie malowałam)
-Iskrzący błyszczyk do ust Dazzling Diamond(kupiłam zachęcona jego wyglądem na katalogowym, właśnie o cos takiego mi chodziło, przezroczysty z masą iskrzących drobinek, ładnie pachnie)
-Lśniący błyszczyk do ust Tickled Pink(kupiłam zachęcona opiniami na forum, wydaje mi się trochę dla mnie za ciemny, no ale ewentualnie może być, pięknie pachnie ciasteczkami)
Z netto:
-Złociście połyskujący tusz do kresek Storm(śliczny kolor, nie rozmazuje się, wygodny pędzelek, jestem zadowolona)
-UCR Błyszczyk do ust Icy Nude(ładny, beżowy kolor, taki neutralny)
-Krem pod oczy Moc nawilżenia(jeszcze nie próbowałam)

No trochę tego było(na jakieś 100zł), wstawię później część na katalogowy.
__________________
Avon

12.05.2007


Odwyk kosmetyczny, wielkie oszczędzanie
.

Pora schudnąć.
Taste jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 13:53   #3343
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

jaka nowa pani prezes jest????
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 13:53   #3344
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez Taste Pokaż wiadomość
Z godzinkę temu przyszła mi paczka z terminu 2-giego kat04. Dla siebie brałam:
-Migoczący cień do powiek Pink Radiance(bardzo fajny, brudny różowy, ale dość jasny, po roztarciu daje tylko poświatę)
-Lśniący balsam do ust Strawberry z CT(jaśniutki, zostawia powłokę brokatu, pachnie obłędnie truskawkowym Danonkiem)
-Szampon do włosów jasnych(jutro wypróbuję, na razie widzę, że jest podobny do takiego, co miałam z firmy Joanna, tylko tamten był granatowy, ten jest trochę bardziej fioletowy)
-Witalność Natury krem do mycia twarzy i demakijażu(wkrótcę wypróbuję, w konsystencji rzeczywiście kremowy)
-Lśniący błyszczyk do ust Nude(w rzeczywistości jest trochę ciemniejszy niż w katalogu, taki jakby brązowo-pomarańczowy, pięknie pachnie ciasteczkami, jeszcze się nie malowałam)
-Iskrzący błyszczyk do ust Dazzling Diamond(kupiłam zachęcona jego wyglądem na katalogowym, właśnie o cos takiego mi chodziło, przezroczysty z masą iskrzących drobinek, ładnie pachnie)
-Lśniący błyszczyk do ust Tickled Pink(kupiłam zachęcona opiniami na forum, wydaje mi się trochę dla mnie za ciemny, no ale ewentualnie może być, pięknie pachnie ciasteczkami)
Z netto:
-Złociście połyskujący tusz do kresek Storm(śliczny kolor, nie rozmazuje się, wygodny pędzelek, jestem zadowolona)
-UCR Błyszczyk do ust Icy Nude(ładny, beżowy kolor, taki neutralny)
-Krem pod oczy Moc nawilżenia(jeszcze nie próbowałam)

No trochę tego było(na jakieś 100zł), wstawię później część na katalogowy.
no z mazidłami do ust to zaszalałaś
ja przeciwnie- do ust żaaaaaaaaadko coś kupuję
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 13:57   #3345
alutka63
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: KaToWiCe - WiToSa :)
Wiadomości: 122
GG do alutka63
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

[QUOTE

A poza kuponami coś się jeszcze zmieniło?;/

[/QUOTE]

no jak pójdziesz na szkolenie a już byłaś wpiszesz się na listę to zapłacisz 35 zł a z kuponów nie skorzystasz no tyle się zmieniło poza tym po staremu kosmetyki z kuponów są te same
__________________
Kosmetyczka
Konsultantka
AVON od 2002r
Liderka od 2009r
alutka63 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 14:04   #3346
Taste
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 241
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Zdjęcia na katalogowy wstawione.

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
no z mazidłami do ust to zaszalałaś
ja przeciwnie- do ust żaaaaaaaaadko coś kupuję
No tak, szczerze mówiąc, jestem uzależniona od błyszczyków.
__________________
Avon

12.05.2007


Odwyk kosmetyczny, wielkie oszczędzanie
.

Pora schudnąć.
Taste jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 14:32   #3347
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

a ja od Avon ;p aż boję się czasem zaglądać do katalogu, bo gdy z każdym kolejnym zaglądnięciem wynajduję coś nowego co chciałabym mieć
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 15:06   #3348
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez melisska Pokaż wiadomość
Wiem , że tusz Pełnia rzęs jest dobry , bo sama używałam , ale mi chodzi konkretnie o te 2 odcienie z oferty netto do kat. 4. To były kolory , które pokazały się tylko przez pewien czas , coś takiego jak edycja specjalna.
Tak normalnie to ten tusz występuje w 3 kolorach; czarny , brązowo - czarny i granat.
Mnie interesują kolory Blackest Black i Black Pearl. Nie chcę się naciąć jak kiedyś dziewczyny z Diamentowym tuszem.
Z tego co pamiętam Blackest Black miał być baaaardzo czarny Miałam go, był normalnie czarny jak dla mnie
A Black Pearl miał być chyba z perłowym połyskiem i ta perła powodowała, że nie był taki głęboko czarny, a bardziej szary. Zatem Black Pearl bym sobie na Twoim miejscu darowała, chyba ktoś tu pisał, ze nie był z tego zadowolony. Jak nie Diamond, to Pearl... wymyślają kurka
To tyle co pamiętam z forum, a BB sama doświadczyłam.


Cytat:
Napisane przez Nusia7 Pokaż wiadomość

Używam go A co do podkładu, to ja wolę w płynie, bo zawsze nakładam paluchami i pewnie z takim w kompakcie miałabym problem Jak Wy go nakładacie?
Ja gąbeczką.
__________________
Cosmesfera

Edytowane przez sheryl
Czas edycji: 2010-03-18 o 15:08
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 15:08   #3349
meakeangel
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sulmierzyce
Wiadomości: 512
GG do meakeangel
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

ZUZIZA, bo robiąc swoje zamówienie w 6 czy 7 powiększasz kwotę zbliżającą Cię do 99zł czyli do sumy powodującej dostanie torby zebry za 1zł;D a na Cienie aquadelic choruję już odkąd zobaczyłam 05 w internecie czyli już daaaawno temu.


Dostałam zaproszenie n warsztaty AVON(tak to nazwała LS) w poniedziałek jadę, ciekawe co tam będzie się działo. (a niedawno narzekałam, że Monika nic nie robi żeby kk zachęcicć do czegokolwiek) później opiszę wam wrażenia.
__________________
W prezencie urodzinowym dostałam Jego,
http://suwaczki.slub-wesele.pl/200802183338.html

Edytowane przez meakeangel
Czas edycji: 2010-03-18 o 15:10
meakeangel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-18, 15:11   #3350
Taste
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 241
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Obejrzałam na żywo katalog 05 i moja lista to:
-Ochronny spray "Świetlisty Blond" do włosów jasnych oraz Wzmacniająca maseczka "Świetlisty Blond" do włosów jasnych z oferty łączonej Kup 1 za 17,00 i wybierz drugi gratis
-"Idealna Równowaga" Krem na dzień SPF 15 Krem na noc - miniwersja
- Podkład z Demo
-Marmurkowy róż do twarzy
-korektor antybakteryjny
To by było na tyle, chyba, że będę musiała coś domówić, bo jakoś z tego 5 katalogu nie będę pewnie mieć dużych zamówień.
__________________
Avon

12.05.2007


Odwyk kosmetyczny, wielkie oszczędzanie
.

Pora schudnąć.
Taste jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 15:20   #3351
alutka63
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: KaToWiCe - WiToSa :)
Wiadomości: 122
GG do alutka63
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez meakeangel Pokaż wiadomość
ZUZIZA, bo robiąc swoje zamówienie w 6 czy 7 powiększasz kwotę zbliżającą Cię do 99zł czyli do sumy powodującej dostanie torby zebry za 1zł;D a na Cienie aquadelic choruję już odkąd zobaczyłam 05 w internecie czyli już daaaawno temu.


Dostałam zaproszenie n warsztaty AVON(tak to nazwała LS) w poniedziałek jadę, ciekawe co tam będzie się działo. (a niedawno narzekałam, że Monika nic nie robi żeby kk zachęcicć do czegokolwiek) później opiszę wam wrażenia.
ja się rozkręcam dopiero ale dla Swoich KK robię konkursy z atrakcyjnymi nagrodami też organizuję spotkanie "zakochaj się w sobie na wiosnę" oczywiście z niespodzianką dla każdej która przyjdzie mam nadzieję że się NIE WYPALE !!
__________________
Kosmetyczka
Konsultantka
AVON od 2002r
Liderka od 2009r
alutka63 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 15:38   #3352
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

niedawno pisała, ze na II termin domówiłam 2 szt. naszyjnika adima, bo przyszły mi wadliwe, a nie chciałąm, zeby klientki czekały, ąz do kolejnego zamówienia;
no i dostałam dzis paczkę no i ... jedna adima super, a druga ma tą samą wadę, co poprzednie no załamać się idzie!!!!!
jednj klientce sięposzczęści, bo już dostanie swój naszyjnik,, a druga jednak bedzie musiała czekać
oczywiście wystosowałam odpowiedniego e-maila zer strefy okazującego moje niezadowolenie z zaistaniałej sytuacji ....
nie zmieściłam sie w jednej wiadomości (ograniczona liczba znaków), dalszą część reklamacji opisałam z drugiej
no to teraz czekam, co mi odpiszą

ale wkurzyłam się na maxa
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 15:45   #3353
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

To i ja podzielę się swoimi wrażeniami z paczki :

- tusz wydłużający - jestem zadowolona. Rzęsy ładnie wydłużone i jednak wyraźnie zaznaczone.(nie tak jak w Telescopicu, że tylko długie i na tym koniec).
Na moich rzęasach generalnie lepiej się prezentują tuze wydłużające niż pogrubiające (np. supershock nic mi rewelacyjnego z rzesami nie robi).
- lśniący błyszczyk sliced red - niezadowolona. Myślałam, że kolor będzie jasno czerwony, a tu taki koralowy róż. Konsystencja normalna banalna.
- soczysty błyszczyk sundance - tu fajny i kolor i konsystencja
Kolor niby brązowy, ale z domieszką brudnego różu powiedzmy, fajny kolorek i na ustach ładnie wygląda, kremowo - satynowo.
- balsam złocisty sss - jednak żadna rewelacja (jak dla mnie). Drobinek trzeba się dopatrzeć, są bardzo delikatne, no i zapach... pachnie jak "dotyk jedwabiu", a ja tego zapachu nie lubię.
- torebka Ruthie - podoba mi się. Zazwyczaj jestem sceptyczna jeśli chodzi o torebki czy biżuterię avonu, ale z tą torebką trafiłam
Szczególnie podoba mi się jej kolor, ładny ciemny granat, akurat modny w tym sezonie Ciekawe jak będzie się nosić...
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 16:03   #3354
Douce24
Zadomowienie
 
Avatar Douce24
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 1 559
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Czy ma któraś z pań torebkę Yoko ? jak tak to bardzo proszę o opis czy sie podoba i foto
__________________
Konsultantka Avon


Z każdym dniem coraz bardziej
K.
supercziroł


Douce24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 16:04   #3355
asia665
Wtajemniczenie
 
Avatar asia665
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: **Marzenia**
Wiadomości: 2 996
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cześć Dziewczyny
Mam pytanie: pare dni temu zgłosiłam się na stronie internetowej by byc konsultantką, wypelniłam formularz itd. Jednak nikt do mnie nie zadzwonił ani nie napisał. Nie wiecie może ile czeka się na jakieś konkrety?Umowę, kontakt telefoniczny?
__________________
Mów mi : Asia


"...i jesteś już mym świadomym tak wolnym w niewoli."


Jestem mamą


asia665 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 16:07   #3356
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Skąd wiecie że torebka ma być za 1 zł?
Obejrzałam 2 katologi do przodu i ślepok ze mnie

Po raz pierwszy w życiu dostałam zaproszenie od avonu do multikina i cholercia akurat mi nie pasuje
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 16:07   #3357
Elaa19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Tropikalny krem do rąk z masłem shea jest dostępny w sprzedaży katalogowej??
Elaa19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 16:22   #3358
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez asia665 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny
Mam pytanie: pare dni temu zgłosiłam się na stronie internetowej by byc konsultantką, wypelniłam formularz itd. Jednak nikt do mnie nie zadzwonił ani nie napisał. Nie wiecie może ile czeka się na jakieś konkrety?Umowę, kontakt telefoniczny?
Podaj skąd jesteś, to dziewczyny z danej miejscowości dadzą Ci od razu namiary na konkretne i sprawdzone osoby, a tak to mogą Cię przydzielić do byle kogo.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 16:24   #3359
anulkaandzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 261
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Witajcie moje Avonomaniaczki
z kat5 na 100% biore (to wpisalam sobie na karteczke )

- dopinki do Mai
- poczwórne cienie Aquadelic
- żelową kredkę Plumful
- demo Diamond
- demo lekki podkład Natural Beige

i pytanko czy odcień Natural Beige będzie odpowiedni dla raczej jasnej karnacji ale używającej co jakiś czas kąpieli pod sztucznych słoneczkiem? Czy lepiej Medium Beige?
anulkaandzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 16:24   #3360
gagateczkaaa
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 683
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez Douce24 Pokaż wiadomość
Czy ma któraś z pań torebkę Yoko ? jak tak to bardzo proszę o opis czy sie podoba i foto
szukaj na wątku katalogowym i w poprzednich wątkach, dużo było o niej mówione.
gagateczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:34.