Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-17, 14:34   #3361
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
Ja też się staram tak wychowywać swoją córkę, choć nie powiem parę grzeszków z młodości mam, ale to wina dziadków
Kiedyś mieli plagę stonek na ziemniakach, a ja głupia z bratem zbierałam je w pudełka od masła i rozbijaliśmy je na wielkim kamieniu na podwórku i to młotkiem..wiem okrutne, ale pamiętam ile zabawy nam to sprawiało,a dziadek nam dawał za to cukierki
wiadomo nikt nie jest święty
ja też nie wierzę że moje dzieci to będą aniołki - ale grunt to prawidłowa i adekwatna reakcja rodzica.
Mam nadzieje że zdołam na tyle uwrażliwić moje dzieci że będą zdawały sobie sprawę z tego że w ogóle nie wolno krzywdzić innych (ani zwierząt ani ludzi)
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 14:41   #3362
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Ja nie mam wiele tych grudek. Może po 10 na ramieniu.
Mam mocznik to domieszam do balsamu. A jakie stężenie na to dawać?

Na stopy daję tak na oko 60%. Ale dziwne jest to, że skóra mi się nie łuszczy tylko zmiękła i w kąpieli robi się szybko taka rozpulchniona i jakby nie moja. Używałam codziennie przez tydzień po kąpieli na to skarpetki. Robię coś nie tak? Czy to taki efekt ma być?
nie wiem sama... ja bym na ramiona nie dawala wiecej niz 20-30% - chyba sa jakies apteczne specyfiki wlasnie z taka koncentracja. glupio by bylo, jak by ci rozpulchnilo ramiona cale a w ogole to najbezpieczniej stopniowo zwiekszac od 10% i zobaczyc, ktore stezenie dobrze robi. ja balsam gotowy kupilam, tam jest tylko 4% mocznika. ale glownie to ma tam glikol podzialac... moze podrasuje go i dodam jeszcze mocznika? jak se kupie w koncu

aaa, moja derma mowila mi, ze na takie cos to peeling solny w oleju i slonce. ale ja tak robilam jakis czas i poprawy nie widzialam... mam wrazenie, ze troche lepiej ramiona wygladaja, jak je regularnie smaruje oliwka hipp. nie wiem, czy chodzi o oleje ogolnie, czy akurat to zestawienie tak pasuje... no w kazdym razie gladsza skora, krostki jakby bardziej schowane. a peeling zawsze robie, bo szoruje sie rekawica
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 14:46   #3363
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
nie wiem sama... ja bym na ramiona nie dawala wiecej niz 20-30% - chyba sa jakies apteczne specyfiki wlasnie z taka koncentracja. glupio by bylo, jak by ci rozpulchnilo ramiona cale a w ogole to najbezpieczniej stopniowo zwiekszac od 10% i zobaczyc, ktore stezenie dobrze robi. ja balsam gotowy kupilam, tam jest tylko 4% mocznika. ale glownie to ma tam glikol podzialac... moze podrasuje go i dodam jeszcze mocznika? jak se kupie w koncu

aaa, moja derma mowila mi, ze na takie cos to peeling solny w oleju i slonce. ale ja tak robilam jakis czas i poprawy nie widzialam... mam wrazenie, ze troche lepiej ramiona wygladaja, jak je regularnie smaruje oliwka hipp. nie wiem, czy chodzi o oleje ogolnie, czy akurat to zestawienie tak pasuje... no w kazdym razie gladsza skora, krostki jakby bardziej schowane. a peeling zawsze robie, bo szoruje sie rekawica
dzięki. Peeling taki posiadam więc zacznę częściej stosować i zacznę od małej ilości mocznika tylko jakiś balsam z krótkim składem muszę kupić. Może babydream...
iivii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 14:58   #3364
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość


Skończyły się już kosmetyki Madara - szampon, odzywka i Tomciowe. Wielka szkoda. Stwierdzam z całą odpowiedzialnością, że najlepiej nam służyły. Do włosów równie dobrze sprawuje się JMO (dzisiaj umyłam szamponem i odżywką JMO włosy, pod koniec nałożłam olejek JMO, cudo ) Dla Toma dobre były też Pat&Rub, ale cała sprawa z oliwką mnie do nich zniechęciła. Nawiasem mówiąc oliwki pomimo obietnic jeszcze nie otrzymałam, a tą felerną już im wysłałam. Ale jestem naiwna

Bardzo potrzebuję samoopalacza, nie wiem jednak czy ryzykować z tym Pat&Rub

O kotku przeczytałam wczoraj. Chyba zapadłabym się pod ziemię, gdyby Tomo coś takiego zrobił.
Margolciu, a jaki olejek masz z JMO? Ten z jojoba, nawilżający? Ja raz go lubię, raz nienawidzę, b mi włosy potrafi przeciążyć, naprawdę trzeba malutko brać. W tym kontekście JMO sa wydajne jak diabli

Mnie P&R olało , nawet mi nie odpisali, a trzeci dziań mija i pewnie nic nie napiszą. Przecież stosują takie same procedury, a że wychodzi różnie, to przecież nie ich wina, tylko pewnie nasza Też się zniechęciłam, nieładne to i nie profesjonalne.

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
dzięki. Peeling taki posiadam więc zacznę częściej stosować i zacznę od małej ilości mocznika tylko jakiś balsam z krótkim składem muszę kupić. Może babydream...
Ja też spróbuję zatem bardziej z solnym. Dzięki Mnie nawet oliwka potrafi przytkać....
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 15:04   #3365
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

"W maju 2012 Butik 4Girls świętuje już TRZECIE URODZINY! Z tej okazji, każda Klientka i Klient, którzy zrobią zakupy naszym sklepie w dniach 15-20 maja 2012 mogą skorzystać z promocji: DARMOWEJ DOSTAWY.
Minimalna wartość zamówienia z darmową dostawą wynosi 49zł i nie doczyczy płatności za pobraniem."


Złamałam mój post i zrobiłam małe zamówienie. Marakujowy / passiflorowy naturalny balsam do ust, Alba Botanica + Organiczny balsam do skórek i paznokci, Badger.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 15:04   #3366
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 698
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
wiadomo nikt nie jest święty
ja też nie wierzę że moje dzieci to będą aniołki - ale grunt to prawidłowa i adekwatna reakcja rodzica.
Mam nadzieje że zdołam na tyle uwrażliwić moje dzieci że będą zdawały sobie sprawę z tego że w ogóle nie wolno krzywdzić innych (ani zwierząt ani ludzi)
Ja z całego serca polecam czytać dzieciom i bardzo chcę polecić tą książkę ( na zdjęciu) cudowne wiersze, ładne ilustracje. Wiersze są o zwierzętach i o dobrym zachowaniu, bardzo mądre. Naprawde godny chociaż zerknięcia tytuł. Mnie moja mama czytała Jachowicza, jak byłam mała, jego twórczość jest jednak uniwersalna, nigdy się nie zestarzeje, podobnie jak Tuwima i Brzechwy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S Jachowicz.jpg (25,0 KB, 23 załadowań)
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 15:11   #3367
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
margo, ja niedawno kupiłam samoopalacz lavery-ten do ciała-i mi się bardzo podoba i nie czuje wcale DHA. polecam
Dziękuję. Muszę się jeszcze porozglądać. A może Melvita


Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Ale Tomo nic takiego nie zrobi, jestem tego pewna
Bo wychowujesz go w szacunku do zwierzątek i wielkiej wrażliwości na świat. Z taką mamą tego typu zachowania mu nie grożą
Staram się uwrażliwić go. Mamy królisia, ale póki co Tomo nie rozumie co to znaczy delikatnie


Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Margolciu, a jaki olejek masz z JMO? Ten z jojoba, nawilżający? Ja raz go lubię, raz nienawidzę, b mi włosy potrafi przeciążyć, naprawdę trzeba malutko brać. W tym kontekście JMO sa wydajne jak diabli

Mnie P&R olało , nawet mi nie odpisali, a trzeci dziań mija i pewnie nic nie napiszą. Przecież stosują takie same procedury, a że wychodzi różnie, to przecież nie ich wina, tylko pewnie nasza Też się zniechęciłam, nieładne to i nie profesjonalne.

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------



Ja też spróbuję zatem bardziej z solnym. Dzięki Mnie nawet oliwka potrafi przytkać....
Dzisiaj pierwszy raz użyłam olejku, a w zasadzie odżywki do suchych klik Fryzjerka poleciła mi zabezpieczanie końcówek. Nałożyłam więc olejek na końcówki do połowy włosów i są bardzo przyjemne - lejące, nieobciążone. Muszę przyznać, że JMO robi bardzo dobrze moim włosom

Co do Pat&Rub martwię się, czy wyślą oliwkę. Może się rozmyślili?
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-17, 15:11   #3368
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 698
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
"W maju 2012 Butik 4Girls świętuje już TRZECIE URODZINY! Z tej okazji, każda Klientka i Klient, którzy zrobią zakupy naszym sklepie w dniach 15-20 maja 2012 mogą skorzystać z promocji: DARMOWEJ DOSTAWY.
Minimalna wartość zamówienia z darmową dostawą wynosi 49zł i nie doczyczy płatności za pobraniem."


Złamałam mój post i zrobiłam małe zamówienie. Marakujowy / passiflorowy naturalny balsam do ust, Alba Botanica + Organiczny balsam do skórek i paznokci, Badger.
Niech Ci będzie wybaczone
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 15:24   #3369
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja z całego serca polecam czytać dzieciom i bardzo chcę polecić tą książkę ( na zdjęciu) cudowne wiersze, ładne ilustracje. Wiersze są o zwierzętach i o dobrym zachowaniu, bardzo mądre. Naprawde godny chociaż zerknięcia tytuł. Mnie moja mama czytała Jachowicza, jak byłam mała, jego twórczość jest jednak uniwersalna, nigdy się nie zestarzeje, podobnie jak Tuwima i Brzechwy.
ja chyba nawet tę książkę gdzieś w domu mam- a Tuwima i Brzechwę to już teraz z Leną czytamy

margoltka - oj tak spróbuje ten samoopalacz Melvity jestem go strasznie ciekawa
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 15:31   #3370
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Niech Ci będzie wybaczone
Dziękuję!
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 16:04   #3371
oshin85
Raczkowanie
 
Avatar oshin85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 170
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Czesc wszystkim
Pewnie juz mnie nikt nie pamieta
Dlugo nie pisalam , gdyz komputer jest zepsuty a teraz jestem po niemieckiej stronie i tu mam dostep do kosmetykow ..eh ...to nie jest dla mnie zdrowe Juz marze o tym aby zapuscic sie w swiat naturalnych kosmetykow we Frankfurcie
Jestem strasznie leniwa, nie mam sily wertowac wszystkich opuszczonych przeze mnie stronic watku, moze pozniej to zrobie.
Korah, pytalas sie o odpis z helfow(bardzo dawno temu) w sprawie pomylki kosmetykow, napisali zebym odeslala a oni mi przysla zamawiane przeze mnie balsamy i jakis prezent. Nie odeslalam bo mi sie skonczyl balsam i rzucilam sie na to co mialam pod reka.

Czy ktoras z Was byla we Frankfurcie? Polecicie mi jakies sklepy do ktorych warto zajrzec
__________________
Na przekor kosmetyczce olejem maszcze twarz(. Obym krzywdy sobie nie zrobila.)
I szukam kwasow ktore beda bez prafiny i glikoli !!!
oshin85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-17, 16:11   #3372
auraria
Rozeznanie
 
Avatar auraria
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 539
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

[QUOTE=iivii;34178404]Ja nawet pająka z domu wynoszę zamiast co capnąć papciem.... ehhh

Myślałam, że tylko ja łapię Filipki za ścianą i targam w dużej torbie (żeby stresu nie było) na powietrze.
Witaj w klubie
Mam w domu taka kotkę ofiarę przemocy dziecięcej i nie tylko, uratowalismy ją i teraz jest jak młoda bogini, jej imię Nutka (ale głos ma niestety kiepski, straciła wołając o pomoc reszta ok)
auraria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 16:12   #3373
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez oshin85 Pokaż wiadomość
Czy ktoras z Was byla we Frankfurcie? Polecicie mi jakies sklepy do ktorych warto zajrzec
o ile masz na mysli frankfurt nad menem, to prosze bardzo, tutaj sa adresy supermarketow basic, w niektorych powinny byc dzialy kosmetyczne - cudownosci a jesli nie tam, to w drogeriach müller sa tez kosmetyki naturalne - ciekawy wybor. no i w DM, w rossmannach troche tez. polecam zajrzec do DM i oblowic sie w alverde
Frankfurt


Frankfurt, Nordend-West
Eckenheimer Landstraße 127
Haltestelle Glauburgstraße (U5)
Telefon: 0 69 / 9 59 32 60 - 0

Öffnungszeiten:
Mo.–Sa. 8.00–20.00 Uhr


Frankfurt, Nordend-Ost
Berger Straße 40–42
Am Merianplatz
Parkhaus Mousonturm (gebührenpflichtig)
Telefon: 069 / 4 80 06 7 - 0

Öffnungszeiten:
Mo.–Sa. 8.00–20.00 Uhr


Frankfurt-Bockenheim
Leipziger Straße 11–11c
(in der Bockenheimer Ladengalerie)
Haltestelle Bockenheimer Warte
Telefon: 069 / 7 16 75 87 - 0

Öffnungszeiten:
Mo.-Do. 8.00–20.00 Uhr
Fr.-Sa. 8.00-21.00 Uhr
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 16:17   #3374
auraria
Rozeznanie
 
Avatar auraria
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 539
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Co do mocznika przy tak dużym stężeniu używamy raz, dwa razy w tygodniu i radze zejść do 40% bedzie ok, ale i tak nie każdego dnia, musi byc przerwa do następnej aplikacji doba, dwie.
auraria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 16:25   #3375
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez auraria Pokaż wiadomość
Myślałam, że tylko ja łapię Filipki za ścianą i targam w dużej torbie (żeby stresu nie było) na powietrze.
Witaj w klubie
Mam w domu taka kotkę ofiarę przemocy dziecięcej i nie tylko, uratowalismy ją i teraz jest jak młoda bogini, jej imię Nutka (ale głos ma niestety kiepski, straciła wołając o pomoc reszta ok)

Raz nawet uratowałam myszkę przed moim kotem. Wiem, że nie powinno się ingerować w naturę ale ona taka wystraszona była a kot i tak ma co jeść więc po co ma się myszką biedna bawić.
Kiedyś żal mi było wynosić pająka z łazienki bo jakiś taki rozdęty był i myślałam, że jest chory. Pozwoliłam mu dokończyć żywot w cieple bo była zima. I co się okazało za kilka dni... pająk był panią pająk i chyba złożył jajeczka bo wkrótce pojawiło się mnóstwo małych pajączków. I jak tu matkę z dziećmi eksmitować

Ok, kończę bo to już za duży offtop

Edytowane przez iivii
Czas edycji: 2012-05-17 o 16:27
iivii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 16:43   #3376
oshin85
Raczkowanie
 
Avatar oshin85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 170
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
o ile masz na mysli frankfurt nad menem, to prosze bardzo, tutaj sa adresy supermarketow basic, w niektorych powinny byc dzialy kosmetyczne - cudownosci a jesli nie tam, to w drogeriach müller sa tez kosmetyki naturalne - ciekawy wybor. no i w DM, w rossmannach troche tez. polecam zajrzec do DM i oblowic sie w alverde
Frankfurt


Frankfurt, Nordend-West
Eckenheimer Landstraße 127
Haltestelle Glauburgstraße (U5)
Telefon: 0 69 / 9 59 32 60 - 0

Öffnungszeiten:
Mo.–Sa. 8.00–20.00 Uhr


Frankfurt, Nordend-Ost
Berger Straße 40–42
Am Merianplatz
Parkhaus Mousonturm (gebührenpflichtig)
Telefon: 069 / 4 80 06 7 - 0

Öffnungszeiten:
Mo.–Sa. 8.00–20.00 Uhr


Frankfurt-Bockenheim
Leipziger Straße 11–11c
(in der Bockenheimer Ladengalerie)
Haltestelle Bockenheimer Warte
Telefon: 069 / 7 16 75 87 - 0

Öffnungszeiten:
Mo.-Do. 8.00–20.00 Uhr
Fr.-Sa. 8.00-21.00 Uhr
i jeszcze
__________________
Na przekor kosmetyczce olejem maszcze twarz(. Obym krzywdy sobie nie zrobila.)
I szukam kwasow ktore beda bez prafiny i glikoli !!!
oshin85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 16:55   #3377
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Uwaga, kurier wręczył mi właśnie oliwkę Pat&Rub. Na szczęście jest to wersja ta fajna. Uff
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 16:58   #3378
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Uwaga, kurier wręczył mi właśnie oliwkę Pat&Rub. Na szczęście jest to wersja ta fajna. Uff
O, jak fajnie Ja wysłałam im swój adres do wysyłki, ale nie dostałam żadnej odpowiedzi, więc czekam.
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 18:05   #3379
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Uwaga, kurier wręczył mi właśnie oliwkę Pat&Rub. Na szczęście jest to wersja ta fajna. Uff
I nic więcej? Żadnych "przeprosinowych" próbek, etc?
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-17, 18:09   #3380
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Dziewczyny, dostałam jakiś pomarańczowych plam na terenie bruzd nosowo-wargowych. Smaruje się serum z wit. c, różnymi pierdołami rozjaśniającymi, a to nie znika Wiecie czy to mogą być przebarwienia? (takie od słońca, nie filtrowałam się dokładnie po stosowaniu kwasów, bo słońca nie było -.- ) To wygląda idiotycznie, argh, wiedziałam, że kiedyś zapłacę za moją głupotę
Tylko nie jestem pewna czy to to, przebarwienia to mi się wydawało, że są bardziej takie w kolorze piegów, ciemniejsze i raczej brązowe, beżowe, a to to wygląda jak podrażniona skóra, tylko zamiast na czerwono, to pomarańczowo >.> Help, jakiś pomysł?:c
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 18:12   #3381
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
O, jak fajnie Ja wysłałam im swój adres do wysyłki, ale nie dostałam żadnej odpowiedzi, więc czekam.
Trzymam kciuki, żeby przysłali.

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
I nic więcej? Żadnych "przeprosinowych" próbek, etc?
Nic A ja głupia wysłałam im felerną oliwkę i próbkę tej właściwej. Chociaż przyznam szczerze felernej oliwki ze względu na zapach spalenizny nie byłabym w stanie zużyć.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 18:23   #3382
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki, żeby przysłali.



Nic A ja głupia wysłałam im felerną oliwkę i próbkę tej właściwej. Chociaż przyznam szczerze felernej oliwki ze względu na zapach spalenizny nie byłabym w stanie zużyć.
To troszki nieładnie. Ja ostatnio miałam podobną sytuację na allegro - dostałam zepsuty i zwarzony płyn do płukania.Pralka nie chciała go wypłukać, bo miał konsystencję galarety zsiadłej, a rozpuścić w wodzie też się nie chciał (strzępił i rozwarstwiał się). Zrobiłam zdjęcia, wysłałam, prosząc o wysłanie dobrego płynu albo zwrot pieniędzy (inne zamawiane rzeczy były ok). Bardzo brzydko chcieli mnie zbyć i kazali wysłać NA MÓJ koszt felerny płyn, a oni MOZE rozpatrzą pozytywnie moją skargę. Nie dałam się, powiedziałam, że nie zamierzam dokładac złotówki, bo i tak jestem już stratna i skoro ich nie interesują fotki, Lenor z pewnością chętnie na nie spojrzy i poszuka dystrybutorów zepsutej chemii. Od razu zmiękli i oddali pieniądze. Jestem z siebie dumna, że się nie dałam zastraszyć, bo byli bardzo roszczeniowi

A wracając do oliwki P&R jak wytłumaczyli zaistniałą sytuację? Że co się przytrafiło oliwce? Pytam, bo wysłanie Ci innej nie rozwiązuj sytuacji z technologią, jaką stosują. Coś tam szwankuje, pytane co i jak?
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.

Edytowane przez natkaa
Czas edycji: 2012-05-17 o 18:30 Powód: blad
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 18:29   #3383
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
To troszki nieładnie. Ja ostatnio miałam podobną sytuację na allegro - dostałam zepsuty i zwarzony płyn do płukania.Pralka nie chciała go wypłukać, bo miał konsystencję galarety zsiadłej, a rozpuścić w wodzie też się nie chciał (strzępił i rozwarstwiał się). Zrobiłam zdjęcia, wysłałam, prosząc o wysłanie dobrego płynu albo zwrot pieniędzy (inne zamawiane rzeczy były ok). Bardzo brzydko chcieli mnie zbyć i kazali wysłać NA MÓJ koszt felerny płyn, a oni MOZE rozpatrzą pozytywnie moją skargę. Nie dałam się, powiedziałam, że nie zamierzam dokładac złotówki, bo i tak jestem już stratna i skoro ich nie interesują fotki, Lenor z pewnością chętnie na nie spojrzy i poszuka dystrybutorów zepsutej chemii. Od razu zmiękli i oddali pieniądze. Jestem z siebie dumna, że się nie dałam zastraszyć, bo byli bardzo roszczeniowi

A wracając do oliwki P&R jak wytłumaczyli zaistniałą sytuację? Że co się przytrafiło oliwce?
Nie wytłumaczyli, będą badali sprawę na felernej oliwce
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 18:40   #3384
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Nie wytłumaczyli, będą badali sprawę na felernej oliwce
ale chyba nie płaciłaś za wysyłkę im tej spalenizny?

Mimo wszystko mi się nie podoba jak się zachowali-nawet przepraszam ani jakiegoś wchodzenia w tyłek jako zadośćuczynienie nie było...i resztę osób które zignorowali...słabe podejście, słabe. Na uszach powinni stanąć, a oni ani be ani me...

możne faktycznie byłby dobrze napisać o tym na tym całym blogu rusin...
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 18:44   #3385
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
ale chyba nie płaciłaś za wysyłkę im tej spalenizny?

Mimo wszystko mi się nie podoba jak się zachowali-nawet przepraszam ani jakiegoś wchodzenia w tyłek jako zadośćuczynienie nie było...i resztę osób które zignorowali...słabe podejście, słabe. Na uszach powinni stanąć, a oni ani be ani me...

możne faktycznie byłby dobrze napisać o tym na tym całym blogu rusin...
Ja nawet chciałam, ale gdzie, kiedy tam każdy posty dotyczy czego innego? POza tym wcale sie nie zdziwię, jak ten blog prowadzi ktoś, a pani Kinga od czasu, do czasu coś napisze. Niekoniecznie musi widzieć nasze wypociny pod spodem

Ja po tej akcji, nie wiem, czy się zdecyduję kupić cokolwiek u P&R, a byłam potencjalnym baaardzo chętnym za zakupy klientem
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 18:46   #3386
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
"W maju 2012 Butik 4Girls świętuje już TRZECIE URODZINY! Z tej okazji, każda Klientka i Klient, którzy zrobią zakupy naszym sklepie w dniach 15-20 maja 2012 mogą skorzystać z promocji: DARMOWEJ DOSTAWY.
Minimalna wartość zamówienia z darmową dostawą wynosi 49zł i nie doczyczy płatności za pobraniem."

Złamałam mój post i zrobiłam małe zamówienie. Marakujowy / passiflorowy naturalny balsam do ust, Alba Botanica + Organiczny balsam do skórek i paznokci, Badger.
oj tam, oj tam - nikt nie widział, że coś niechcący kupiłaś
Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Uwaga, kurier wręczył mi właśnie oliwkę Pat&Rub. Na szczęście jest to wersja ta fajna. Uff
super, że masz wreszcie dobrą oliwkę szkoda, ze jakiejś miłej niespodzianki nie dołączyli.......
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 18:57   #3387
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

a ja zamówiłam w końcu gaię-wzięłam arganię-nie konsultowałam się, sama wybrałam i zaraz po zakupie zaczęłam się zastanawiać czy to dobry wybór...jak to ja

i jestem po udanej wzmiance z naszą effą-zaoopiekowała się moimi masełkami alverde, a ja dostałam m.in. masło alterry ( i krem do buzi alterry dla wrażliwców i różne inne cudeńka do włosów,buzi i ciała) i co ciekawe-jak wy pisałyście że śmierdziuch, tak mi się podoba . Ja to mam dziwne powonienie :P. Pamiętam jak większa większość się zawsze zachwycała zapachem oliwki hipp-a dla mnie ten zapach był nie do zniesienia.
Po kąpieli się wysmaruję to zdam relację dokładniejszą.

Dziewczyny a która z was miała ten krem myjący do buzi noni care?
Jak wrażenia po dłuższym użytkowaniu?
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić




Edytowane przez evitka21
Czas edycji: 2012-05-17 o 18:59
evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 19:19   #3388
auraria
Rozeznanie
 
Avatar auraria
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 539
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Oj, oj oj pisałam o ochronie przed słońcem (zwłaszcza jak używamy kosmetyków, które nie współgrają z promykami), nie ma znaczenia czy słoneczko widać, czy nie, promienie (te które nam szkodzą najbardziej) są także wtedy (i docierają do nas) kiedy jest pochmurno.
Mam nadzieję, że to nie przebarwienia słoneczne, bo sprawa trudna do zlikwidowanie nie niemożliwa, ale droga przez mękę.
auraria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 19:28   #3389
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez auraria Pokaż wiadomość
Oj, oj oj pisałam o ochronie przed słońcem (zwłaszcza jak używamy kosmetyków, które nie współgrają z promykami), nie ma znaczenia czy słoneczko widać, czy nie, promienie (te które nam szkodzą najbardziej) są także wtedy (i docierają do nas) kiedy jest pochmurno.
Mam nadzieję, że to nie przebarwienia słoneczne, bo sprawa trudna do zlikwidowanie nie niemożliwa, ale droga przez mękę.
Ale myślisz, że przebarwienia pojawiłyby się tak szybko? I czy one przypadkiem nie są bardziej brązowe i widoczne? Bo te moje to tylko jak się tak przyjrzeć temu miejscu, nikt póki co tego nie zauważył.
A, i czy wiesz może Aurario czy konieczne jest stosowanie filtrów przy wit c? Bo ciągle spotykam się z sprzecznymi informacjami :<
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 19:39   #3390
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
i jestem po udanej wzmiance z naszą effą-zaoopiekowała się moimi masełkami alverde, a ja dostałam m.in. masło alterry ( i krem do buzi alterry dla wrażliwców i różne inne cudeńka do włosów,buzi i ciała) i co ciekawe-jak wy pisałyście że śmierdziuch, tak mi się podoba . Ja to mam dziwne powonienie :P. Pamiętam jak większa większość się zawsze zachwycała zapachem oliwki hipp-a dla mnie ten zapach był nie do zniesienia.
Po kąpieli się wysmaruję to zdam relację dokładniejszą.
jeszcze raz dziekuje za tak super wspolprace Ewomnie maselka bardzo sie podobaja w szczeglonosci to mandarynkowo waniliowe
Prezentuje zatem tez moje skromne alverdowe zdobycze. Siostrze udalo sie dopasc jeszcze to masleko mandarynkowe wiec bede miala zapas na dluzej Zeby nie bylo tak cudownie nie obylo sie tez bez wpadek. Ja jako swiadoma konsumentka zawsze po skladzie sprawdzam date waznosci, niestety moja siostra nie i trafil mi sie przeterminowany krem do stop Za to tusz wynagradza te mala wpadke, jest cudowny rzesy firanki chyba znalazlam swoj ideal
zdj nr 1 wymianka z Ewa
2 kolejne cieszynskie zodobycze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg al.jpg (145,3 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg al1.jpg (117,7 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg al2.jpg (133,4 KB, 71 załadowań)
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:58.