Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-25, 09:00   #3361
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Trochę to niewiarygodne co ta pani mówiła
W takim razie wychodziłoby na to że excelki to zwykłe farby- bo dłużej potrzymasz np. 50 minut i będzie jaśniej czyli normalne farby rozjaśniające tylko krócej trzymamy to mniej pojaśni. Czyżby lipa marketingowa?
Poza tym woda 9 rozjaśnia o 1-2 tony więc nawet gdyby ktoś miał naturę 6 a położył excelkę 8 to nie zaobserwowałby efektu przyciemnienia bo niby jak
Coś mi to na bajki wygląda...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 09:13   #3362
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Ok, dziewczyny dzwoniłam na infolinie w sprawie tych Excell'ek
Pani bardzo miła, udzieliła mi informacji na wszystkie pytania

FARBY EXCELL 10 - poziom 8, 9 i 10 mają wodę 9% (!!)

bardzo mnie to zdziwiło i powiedziałam pani, że słyszałam, że te farby mają wodę 3% i dlatego przyciemniają dość znacznie. Na co ona mi odpowiedziała, że 'w farbach Excell nigdy nie mieliśmy wody 3%, sprawa przyciemnienia to już inna kwestia, a od utleniacza to nie zależy'
powiedziała też, żeby się nie sugerować kolorem na pudełku, bo zawsze wychodzi inaczej, a poziomami ew. kolorem na próbniku, tyle,że tam jest pokazany efekt farbowania na naturalnych włosach, ' a panie zwykle mylą kolor na farbowanych z kolorem na naturalnych'
Co do czasu-tych 10 min to liczymy od momentu nałożenia farby a nie po skończeniu nałożenia. Czyli musimy się uwinąć w 10 min Pani zaznaczyła, że koniecznie musi być to max 10 min bo jak potrzymamy dłużej to będzie inny kolor.

przy okazji spytałam też o wody innych farb i :

FARBY CASTING - woda 4,5%
FARBY EXCELLENCE - 6% a rozjaśniające blondy 9%
FARBY PREFERENCE - jw.

Co o tym myślicie??
No tego się nie spodziewałam.
Ale to może jakaś nowa technologia ze to pokrywa te włosy w 10 minut.A ze rozjaśnia to nie wiem jak to wytłumaczyć ze w większości przyciemniała zamiast rozjaśniać.A może dlatego ze dziewczyny trzymały 10 minut po nałożeniu farby.To tez może wszystko wyjaśniać.No nic ja spróbuję.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 09:26   #3363
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Trochę to niewiarygodne co ta pani mówiła
W takim razie wychodziłoby na to że excelki to zwykłe farby- bo dłużej potrzymasz np. 50 minut i będzie jaśniej czyli normalne farby rozjaśniające tylko krócej trzymamy to mniej pojaśni. Czyżby lipa marketingowa?
Poza tym woda 9 rozjaśnia o 1-2 tony więc nawet gdyby ktoś miał naturę 6 a położył excelkę 8 to nie zaobserwowałby efektu przyciemnienia bo niby jak
Coś mi to na bajki wygląda...
hmm a to nie jest tak, że utleniacz ma czas działania 10 min ? a to, że np ktos trzyma farbę godzine to mu wychodzi mocniejszy kolor?


Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
No tego się nie spodziewałam.
Ale to może jakaś nowa technologia ze to pokrywa te włosy w 10 minut.A ze rozjaśnia to nie wiem jak to wytłumaczyć ze w większości przyciemniała zamiast rozjaśniać.A może dlatego ze dziewczyny trzymały 10 minut po nałożeniu farby.To tez może wszystko wyjaśniać.No nic ja spróbuję.
no jak dla mnie to też mega zagadka z tą farbą opinie na KWC ma dość zróżnicowane, albo na + albo na -
Ale też mi się wydaje, że dziewczyny trzymały 10 min po nałożeniu...
ja 9.13 wezme
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 09:37   #3364
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cześć dziewczyny
Co tam u was ja dawno tu nie zaglądałam

Muszę wam powiedzieć,że ostatnio pofarbowałam włosy Garnierem i strasznie zniszczył mi włosy,są suche, matowe
nigdy więcej

i tak się zastanawiam, czy..... nie wrócić do blondu
Najgorsze jest u mnie to,że szybko mi się nudzi kolor
teraz obcięłam grzywkę na prosto i podoba mi się przy moich obecnych długich włosach,ale żeby pofarbować na jaśniejsze musiałabym ściągnąć doczepiane

tak sobie pomyślałam,że ściągne te włosy, będę myła przez miesiąc szamponem przeciwłupieżowym,żeby kolor się spłukał,a potem nałożę jakiś średni blond? i stopniowo będę rozjaśniać?? Co wy na to??

A jak już dojdę do jakiegoś normalnego koloru to kupie sobie clipy
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 09:46   #3365
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Dziewczyny chciałam Wam coś pokazac, kiedyś tam napisałam, że jak wyprostuje włosy po umyciu to na drugi dzień po spaniu, są dalej idealnie proste, chciałam Wam dac fotki, pierwsza wczoraj wieczorem, druga robiona przed chwilą
no i jestem
ewcia jakie fajne włoski po spaniu! to dlatego że są mocne i grube
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 09:49   #3366
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 422
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
mgielka ja myslalam że ty masz dluzsze wlosy...
to jak jedna farba to poł rozrabiasz i pol oksy i nakladasz na odrost.
a po 20 min. rozrabiasz drugie pol oksy z 15ml kranowki i odciągasz 15ml, dodajesz farbe i nakladasz na dlugości.
Blond Bunny, kochana, zrobiłam wg przepisu pierwsze wrażenie odnośnie samej farby - nie śmierdzi i nie piecze, więc to in plus. Natomiast kolor wyszedł dziwnie szaro-bury, przynajmniej w sztucznym świetle, co wydaje mi się dziwne, bo przecież 8 garnier color naturals to jest "jasny blond" dość ciepły w odcieniu . Dziwne. A ten złoty odrost się przyciemnił, ale nadal ma złoto-miedziany odcień. Popołudniu postaram się wrzucić zdjęcia. Generalnie wyszło dziwnie
No i mama stwierdziła, że jednak lepiej mi w ciepłym odcieniu (TZ niestety nie rozróżnia takich niuansów jak ciepły-zimny blond hehe). Narazie sama mam mieszane uczucia, ale wstawię fotki, to powiecie co myślicie.
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 09:50   #3367
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Co tam u was ja dawno tu nie zaglądałam

Muszę wam powiedzieć,że ostatnio pofarbowałam włosy Garnierem i strasznie zniszczył mi włosy,są suche, matowe
nigdy więcej

i tak się zastanawiam, czy..... nie wrócić do blondu
Najgorsze jest u mnie to,że szybko mi się nudzi kolor
teraz obcięłam grzywkę na prosto i podoba mi się przy moich obecnych długich włosach,ale żeby pofarbować na jaśniejsze musiałabym ściągnąć doczepiane

tak sobie pomyślałam,że ściągne te włosy, będę myła przez miesiąc szamponem przeciwłupieżowym,żeby kolor się spłukał,a potem nałożę jakiś średni blond? i stopniowo będę rozjaśniać?? Co wy na to??

A jak już dojdę do jakiegoś normalnego koloru to kupie sobie clipy
jesli to ty na tym zdjeciu w konkursie to powiem ci ze...bardziej pasuje ci jakis blond
ja kiedys schodzilam przez rok z czarnych farbowanych do jasnego blondu wiec wierze ze i ci sie uda osiagnac znow wymarzony blond
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-25, 09:57   #3368
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
dodaje zdjecia
co dzis z nimi jest odzywke źle spłukałam ehh
a kolor to mam wstretny..
p.s zdjecie robione przed chwila.. przy oknie
jak ja wam zazdroszcze tych blondów mnie niestety nie pasują
piękne grube włoski i jakie długie aż w obiektywie sie nie mieszczą

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

Dziewczyny kupiłam vitapil ale z biotyną bo to jest jakaś ulepszona wersja i tego starego juz nie ma zaczynam dokładnie za 8 dni bo tak mi sie kończy skrzypovita
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 10:08   #3369
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
hmm a to nie jest tak, że utleniacz ma czas działania 10 min ? a to, że np ktos trzyma farbę godzine to mu wychodzi mocniejszy kolor?




no jak dla mnie to też mega zagadka z tą farbą opinie na KWC ma dość zróżnicowane, albo na + albo na -
Ale też mi się wydaje, że dziewczyny trzymały 10 min po nałożeniu...
ja 9.13 wezme
Ja tez najpierw wypróbuje 9.13.A jak coś będzie nie tak to wezmę 8.13.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 10:09   #3370
kiciamała
Zadomowienie
 
Avatar kiciamała
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 332
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
piękne grube włoski i jakie długie aż w obiektywie sie nie mieszczą

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

Dziewczyny kupiłam vitapil ale z biotyną bo to jest jakaś ulepszona wersja i tego starego juz nie ma zaczynam dokładnie za 8 dni bo tak mi sie kończy skrzypovita
Ja tydzien jem biotyne sama , ze zdziwieniem stwierdzam ze juz sa efekty. Paznokcie ze slabych zrobily sie twarde. Plytka sie robi grubsza bo mam taka bardzo rozowa, ze cialo przebija a teraz robi sie bielsza.

Dziewczyny na zapaszczaniu wlasnie jedza biotyne
__________________
Paulinka 13.11.2006

Natalia 24.09.2008


1%dla Karolinki http://www.karolina_pietrzak.ecom.com.pl/
kiciamała jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 10:33   #3371
agnesuk
Wtajemniczenie
 
Avatar agnesuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: DolnyŚląsk.
Wiadomości: 2 924
Wyślij wiadomość przez Yahoo do agnesuk
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
agnesuk ale zmiana
a wlosy tez dostaly w kosc widze
bardziej podobasz mi sie w tych ciemnych

oj tak , zniszczone mam strasznie
ale zrobię wszystko,żeby wyglądały pięknie i naturalnie. pokazał się wczoraj rodzicom na skype i nie mogą uwierzyć w to co zrobilam hehe

ciągle nie mogę się jednak przyzwyczaić, co chwile zaglądam w lusterko lub w kawałek szyby
__________________
*ćwiczę
*ujędrniam ciało
*walczę o swoje marzenia!


agnesuk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-25, 10:43   #3372
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez agnesuk Pokaż wiadomość
hehe ja też się nie spodziewałam
jest ryzyko jest zabawa hehe

oto zdjęcia - słucham ocen :P wiem piękną mam twarz ^^
no nieźle zniszczyłaś te włosięta
a czym robiłaś??
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 10:44   #3373
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

mgielka ja dlatego właśnie nie lubię garnierów- dla mnie one wszystkie wychodzą szarawo i matowo. Kolor jeszcze trochę się spierze. A zmienianie stężenia wody nie ma wpływu na kolor tylko na rozjaśnianie/przyciemnianie/tonowanie.
pokaż foty.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 10:47   #3374
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

dziewczyny, ale nabazgrałyście
co do zakupów z TŻtami to ja bardzo lubie z moim ukochanym chodzić po sklepach, jemu też to jakoś bardzo nie przeszkadza, dopóki nie zgłodnieje więc wtedy jest mała przerwa i możemy latać dalej, i jak już któraś wspominała też mam tak,że jak jest gdzieś na zakupach sam to zawsze coś mi kupi i zawsze jestem zadowolona
co do farbowania włosy mam w każdym świetle jakieś inne, raz podobają mi sie mniej raz bardziej... Wkleje Wam jakies fotki wieczorkiem, bo weekend spędziłam z TŻtem u szwagierki i nie było kiedy, bo późno wrócilismy, a teraz praca... Ogólnie włosy po tym podcięciu są w całkiem dobrej kondycji, przynamniej moim zdaniem
a co do ćwiczeń brzucha to też bym z chęcią zaczęła z powrotem ćwiczyć, bo ostatnio coraz więcej mi przybywa tu i ówdzie muszę Wam przyznać, że ogólnie jak napne brzuszek to jest taki fajny twardy, ale to wszystko dzięki temu, że gdzieś tak marcu 2009 chciałam schudnąć i zaczęłam robić brzuszki... Najpierw starałam się 100 tak na wieczór, później 150... i jak już weszło mi to w nawyk a waga spadała (fakt faktem "ograniczałam" tez wtedy jedzenie....) to coraz chętniej ćwiczyłam i wciąż podwyżałam poprzeczkę, aż w wakacje doszłam do wagi 41,7 (z 49kg) przy wzroście 164 robiąc 1000 brzuszków dziennie... byłam tak "uzależniona",że przed wyjściem do szkoły robiłam 250, po obiedzie 250 i na wieczór 500... Wszyscy kazali mi jeść i w ogóle, bo mówili,że jestem już za chuda, ale nie chciałam słuchać... Pod koniec wakacji zaczęlismy co wieczór skubac słonecznik (taki z przyprawami) z moim Tżtem, a następną paczkę (chyba 150 albo 200g) skubałam już sama w łóżku przed pójściem spać, wciąż robiąc brzuszki i tak waga skoczyła mi w górę... I kiedy przytyłam już do 46 jakos przestałam zwracać na to uwage i zaczęłam tak jak dawniej objadać się z TŻtem, później przestałam robic brzuszki i teraz waze tak 48-49kg... a jednak przy 46 czułam sie najlepiej... dlatego też chciałabym zacząć z powrotem ćwiczyć,albo pójść właśnie na jakiś aerobik, ale mieszkam w małym miasteczku i tutaj nie ma zbyt wiele atrakcji...
TLU co do przyciemniania włosów, dopiero co mnie odganialaś od tych myśli a teraz sama sie nad tym zastanawiasz ja już postanowiłam, jesli kolejna blond farba mnie zawiedzie to przyciemnie włoski... może nie od razu do brązu, ale może wtedy coś na poziomie 8-7...
snow jak zwykle cudne włoski
dziewczyny wnioskując z tego co dowiedziała się infatuated jaką wodę ma ten stockholm? wiem wiem, pisałyście, że 9%, ale to chyba nie jest rozjaśniający blond, więc wynikałoby, że 6? dobrze myśle?
no i sorka, że sie tak rozpisałam buźka

Edytowane przez paulcia666
Czas edycji: 2010-10-25 o 10:53
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 10:49   #3375
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Hej Dziewczynki wczoraj zrobiłam parę fotek dla Was jak włoski wyschły a że schły same to troszkę im zeszło, potem jeszcze szykowanie na imprezkę więc nie było czasu..... A więc tak ogólnie nie polecam nikomu kto ma ciemniejsze naturalki ode mnie bo faktycznie wyjdzie kurczak albo marchewkowy odrost. Wydaję mi się że jest ok chociaż mogłoby być lepiej Plus za zapach dla tej farby Ale raczej już więcej w nią nie zainwestuje bo to 20 zł wyrzucone..... Fotki bez lampy w aparacie ale przy oświetleniu jednak kolor jest taki w świetle dziennym.
piękny kolorek! a masz naturalnie grube włosy?? czy przedłuzasz?

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

blond bunny
ty używasz pianki z welli?? bo chcialabym jakąś na odjetość bez zbędnych chemikaliów
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 10:58   #3376
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 422
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
mgielka ja dlatego właśnie nie lubię garnierów- dla mnie one wszystkie wychodzą szarawo i matowo. Kolor jeszcze trochę się spierze. A zmienianie stężenia wody nie ma wpływu na kolor tylko na rozjaśnianie/przyciemnianie/tonowanie.
pokaż foty.
Jeśli chodzi o blond, to mój pierwszy garnier, ja jestem blondynka dopiero od czerwca, dlatego moje farbowe doświadczenie jest praktycznie żadne. I absolutnie nie mam tutaj żadnej pretensji do Ciebie, że wyszło tak a nie inaczej - wręcz przeciwnie - bardzo się cieszę i wdzięczna jestem za Twoje rady i opinie i mam nadzieję, że znajdziesz jeszcze trochę chęci i cierpliwości dla mnie Ja szukam swojego odcienia blondu i swojej farby, bo to jednak męczące tak za każdym razem próbować czegoś nowego, nie wiedząc jaki będzie efekt. Samam w sumie nie wiem jakiego blondu chcę, bo odcieni jest takie bogactwo i jeden piękniejszy od drugiego Foty wstawię popołudniu tudzież pod wieczór.
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 11:06   #3377
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
piękny kolorek! a masz naturalnie grube włosy?? czy przedłuzasz?
Kotka dziękuję po tym rozjaśnianiu to raczej krucho się zrobiło troszkę, kiedyś przedłużałam na keratynę i dzięki temu sporo odrosły więc teraz starczy samo zagęszczenie
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 11:07   #3378
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez kiciamała Pokaż wiadomość
Agatau tez wlasnie szukam jakiegos testu jednoznacznego....

robilam te dwa

http://www.moda.na14.pl/joomla1/inde...emid=138&tid=1

http://www.makijaz.net/tt.html

wiec jak ktos zna jeszcze jakies testy to dajcie linki
Robiłam na tej stronie:
http://www.moda.na14.pl/joomla1/inde...emid=138&tid=1

testy dla wszystkich pór roku i wyszło mi, że jestem i Latem i Zimą
Coś chyba nie tak


Paulcia666 pisałyśmy, że Stockholm ma 9% bo tak powiedziała babeczka na infolinii Zawsze jak Ci woda nie odpowiada to możesz zmienić na inna tak jak ja
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 11:14   #3379
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Robiłam na tej stronie:
http://www.moda.na14.pl/joomla1/inde...emid=138&tid=1

testy dla wszystkich pór roku i wyszło mi, że jestem i Latem i Zimą
Coś chyba nie tak


Paulcia666 pisałyśmy, że Stockholm ma 9% bo tak powiedziała babeczka na infolinii Zawsze jak Ci woda nie odpowiada to możesz zmienić na inna tak jak ja
Mi tez wyszło lato i zima
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-25, 11:18   #3380
LifUnia
Zadomowienie
 
Avatar LifUnia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 033
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Ja mam jeszcze pytanie.


Na jakiej wodzie jest Garniej Corol Naturals 111?
__________________
Biotin Challenge - 27/60
Kwas Foliowy - 27/120
Active Woman (Multivitamina) - 27/?
LifUnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 11:21   #3381
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

mgielka ja absolutnie nie odebrałam tego jako jakiegoś ataku, wyrzutu czy coś...spokojnie! A pomogę jeszcze nie raz jak będzie trzeba- pisz śmiało.

kotka ja bardzo lubię pianki welli- miałam już chyba wszystkie z serii... i jak dla mnie efekty dają podobne- w sumie wszystko zależy od dobrego wymodelowani ale włoski się bez lakieru dobrze na nich mi trzymają.
Dobierz sobie albo do efektu jaki chcesz uzyskać albo do rodzaju włosów.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 11:24   #3382
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Kotka dziękuję po tym rozjaśnianiu to raczej krucho się zrobiło troszkę, kiedyś przedłużałam na keratynę i dzięki temu sporo odrosły więc teraz starczy samo zagęszczenie
aha... a czym zageszczasz włoski??
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 11:29   #3383
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

a u mnie wiosna /jesien
ps pianki zawieraja alkohol...
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2010-10-25 o 11:30
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 11:32   #3384
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Mi tez wyszło lato i zima
mi wyszło lato

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
mgielka ja absolutnie nie odebrałam tego jako jakiegoś ataku, wyrzutu czy coś...spokojnie! A pomogę jeszcze nie raz jak będzie trzeba- pisz śmiało.

kotka ja bardzo lubię pianki welli- miałam już chyba wszystkie z serii... i jak dla mnie efekty dają podobne- w sumie wszystko zależy od dobrego wymodelowani ale włoski się bez lakieru dobrze na nich mi trzymają.
Dobierz sobie albo do efektu jaki chcesz uzyskać albo do rodzaju włosów.
Dzięki bunny

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
a u mnie wiosna /jesien
ps pianki zawieraja alkohol...
a wszystkie pianki??
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 11:34   #3385
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
aha... a czym zageszczasz włoski??
Zagęszczam włoski metodą na keratynę gdzie spokojnie rosną albo metodą Tape On Tape Off natomiast nie polecam na ringi miałam raz i nigdy więcej, stan moich włosków po ściągnięciu maskara a żeby pozbyć się tego dziadostwa to przeszłam piekło, ale wiem że są zwolenniczki Włosy rozjaśniam już od 6 lat więc wiadomo jak to jest ale staram się o nie dbać. Przez ponad 3 lata przedłużam albo zagęszczam. To już efekt bardziej przyzwyczajenia niż potrzeby bo jakoś mimo że bez nich jest ok to jednak muszę je mieć
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 11:35   #3386
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Paulcia666 pisałyśmy, że Stockholm ma 9% bo tak powiedziała babeczka na infolinii Zawsze jak Ci woda nie odpowiada to możesz zmienić na inna tak jak ja
ok ok dzieki chyba też sprawdze sobie zaraz jaki mam typ urody, bo zastanawiam sie jaki odcień farby wziąć przy następnym farbowaniu, czy ciepły czy zimny, choć ten stockholm bądź majiblond 902 (bo to chyba bardzo zbliżone) kuszą
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 11:37   #3387
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Zagęszczam włoski metodą na keratynę gdzie spokojnie rosną albo metodą Tape On Tape Off natomiast nie polecam na ringi miałam raz i nigdy więcej, stan moich włosków po ściągnięciu maskara a żeby pozbyć się tego dziadostwa to przeszłam piekło, ale wiem że są zwolenniczki Włosy rozjaśniam już od 6 lat więc wiadomo jak to jest ale staram się o nie dbać. Przez ponad 3 lata przedłużam albo zagęszczam. To już efekt bardziej przyzwyczajenia niż potrzeby bo jakoś mimo że bez nich jest ok to jednak muszę je mieć
czyli kreatynę, a jak długo możesz je nosić od założenia?? i farbujesz wtedy normalnie to nie przeszkadza??
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 11:37   #3388
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

kotka raczej tak
na watku dbania o wlosy zostaly wyklete i przegonione
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 11:40   #3389
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 422
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
mgielka ja absolutnie nie odebrałam tego jako jakiegoś ataku, wyrzutu czy coś...spokojnie! A pomogę jeszcze nie raz jak będzie trzeba- pisz śmiało.
Cieszę się bardzo!


Heh ja też sobie ten test na typ zrobiłam i wyszło, że jestem latem, choć w przydymionych pastelach lata wyglądam lekko mówiąc - zejściowo Wbrew testowi się oceniam na wiosnę
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 11:47   #3390
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
czyli kreatynę, a jak długo możesz je nosić od założenia?? i farbujesz wtedy normalnie to nie przeszkadza??
Jak miałam przedłużane całą głowę to nosiłam 3-4 miesiące nawet ale nie ma określonego czasu ponieważ to zależy głównie od tego jak szybko rosną włosy farbuję odrosty (te od spodu) uważając na zgrzewy - używam do tego pomocnej ręki koleżanki albo mamy z tymi z przodu radzę sobie sama. Te włosy które mam też można farbować ale raczej tego nie robię bo są dopasowane kolorem idealnie
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:29.