Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.III - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-15, 13:11   #3361
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 4 235
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
no ja jutro bede dopiero wiedziała niestety , bo tak sobei na rejestracji wymyslili
jak bedzie wczesnie rano to i tak pupa pewnei, ale mozemy coś w sumie pomysec-zrobie sobie wycieczkę do siostry w ten dzien , a czy ty mieszkasz na osiedlu na K?
Niee prv
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 13:14   #3362
201610121609
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 732
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Ja ostatnio mam zamęt w głowie z kupnem łóżeczka... Teściowa płaci ale nie chce wybrać zbyt drogiego a jak patrzę tutaj w De na te ceny to jestem w szoku same łóżeczka około 200euro a gdzie materac i pościel? Materace sa tanie w Pl to chcieliśmy kupić na koniec miesiąca i przywieźć bo materacyk wejdzie do auta a łóżeczka nie przytargamy bo jest mniej elastyczne niż materac
Ale teraz znalazłam zestaw za 170euro ale po 1 muszę go zobaczyć na żywo a po 2 materac jest z poliestru i bądź tu człowieku mądry czy to dobre

http://www.babyone.de/shop/moebel/be...-4005317273730



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201610121609 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 13:20   #3363
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
a wiesz ze w twoich okolicach mam kolezanke, poznałysmy si ena watku mamusiowym własnie i w tamtym roku jak z nad morza wracaliśmy to do niej zajechalismy spedziłysmy dwa cudne dni , a mój maz pytał czy my sie juz gdzies wczesniej widziałysmy bo gadałysmy jak stare znajome
no ale to własnei zgranie na watku i w ogóle, znamy sie jak łyse konie
O fajne takie zgranie na wątku mamusiowym na prawdę przez ciążę da się tak zżyć,że masakra
Cytat:
Napisane przez ZygaEffka Pokaż wiadomość
wlasnie zjadłam czeresnie ze słoika
Mniaaaam.. Podeślij trochę

Cytat:
Napisane przez aisa84 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio mam zamęt w głowie z kupnem łóżeczka... Teściowa płaci ale nie chce wybrać zbyt drogiego a jak patrzę tutaj w De na te ceny to jestem w szoku same łóżeczka około 200euro a gdzie materac i pościel? Materace sa tanie w Pl to chcieliśmy kupić na koniec miesiąca i przywieźć bo materacyk wejdzie do auta a łóżeczka nie przytargamy bo jest mniej elastyczne niż materac
Ale teraz znalazłam zestaw za 170euro ale po 1 muszę go zobaczyć na żywo a po 2 materac jest z poliestru i bądź tu człowieku mądry czy to dobre

http://www.babyone.de/shop/moebel/be...-4005317273730



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
A nie możesz zamówić transportu z Pl? A łóżeczko takie przecież jest do złożenia i może po zapakowaniu nie zajmą tyle miejsca w aucie? Dowiedz się,bo sama słyszałam,że w De jest masakra z cenami dla malucha...
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 13:22   #3364
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Ana*** będzie dobrze
agnes 20 a no wlasnie... a ja sobie nie wyobrazam zeby mi jeszcze włosy wypadły bo będę łysa
Monika dzięki za info ja się smaruje cały czas,peelingi to robię już z dobre 7lat...a wiesz moze jaki to jest koszt tego peelingu ziołowego?
i jakis pomysl na cellulit?
a kolagen naturalny z tego co widzę cenę to kosmiczna a jakiej firmy uzywasz?
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)

Edytowane przez małaPaulina
Czas edycji: 2014-05-15 o 13:24
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 13:28   #3365
ZygaEffka
Zadomowienie
 
Avatar ZygaEffka
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: POznań Miasto Doznań
Wiadomości: 1 481
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez aisa84 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio mam zamęt w głowie z kupnem łóżeczka... Teściowa płaci ale nie chce wybrać zbyt drogiego a jak patrzę tutaj w De na te ceny to jestem w szoku same łóżeczka około 200euro a gdzie materac i pościel? Materace sa tanie w Pl to chcieliśmy kupić na koniec miesiąca i przywieźć bo materacyk wejdzie do auta a łóżeczka nie przytargamy bo jest mniej elastyczne niż materac
Ale teraz znalazłam zestaw za 170euro ale po 1 muszę go zobaczyć na żywo a po 2 materac jest z poliestru i bądź tu człowieku mądry czy to dobre

http://www.babyone.de/shop/moebel/be...-4005317273730



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Znajdź sprzedawce który wysyła za granicę po co przepłacać skoro wielu ludzi wysyła za granicę
A co do poliestru to nie wiem czy jest dobry ale sam material w sobie juz mnie odrzuca bo jest potliwy ale nie wiem jak to sie ma do materacy .
__________________
19.09.2014 godz.22.20 53 cm 2620 g 10 PA
Zosieńka jest już z nami
nasz skarb
nasz kawałek nieba

ZygaEffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 13:49   #3366
Mandragorrka
Zakorzenienie
 
Avatar Mandragorrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 289
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
własnei przed 10 minutami do kolezanki pisałam ze mam ochote na pulpety a w domu wielki gar żurku
w nast tyg robie na 100 procent bo juz mi slinka leci
Pulpety miałam wczoraj

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
dziewczyny z Gliwic wybieram sie w poniedziałek do lekarza tylko nie mam jeszcze godziny bo musze jutro dzwonić (chodzę do medicovera ) to może jakaś kawa na rynku? w tej kawiarni dla dzieci ?
Ja chętnie. Raczej nic nie mam w planach, a do knajpki mam rzut beretem. Ta koło rynku będzie mi pasować, bo byłabym z małą.

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
a wiesz ze w twoich okolicach mam kolezanke, poznałysmy si ena watku mamusiowym własnie i w tamtym roku jak z nad morza wracaliśmy to do niej zajechalismy spedziłysmy dwa cudne dni , a mój maz pytał czy my sie juz gdzies wczesniej widziałysmy bo gadałysmy jak stare znajome
no ale to własnei zgranie na watku i w ogóle, znamy sie jak łyse konie
Hehe ja w zeszłym roku spotkałam się z dziewczyną z wizaża w Berlinie, poza tym miałam okazję do spotkań w Bochni, Krakowie i w okolicach Poznania. Mój małż się śmieje, że dziewczyny z wizaża są wszędzie
A no i jeszcze była jedna z mojego miasta, nawet blisko siebie mieszkałyśmy, tylko niestety wyjechała za granicę.
__________________

"To nie my daliśmy Ci życie...
To życie dało nam Ciebie..."




Mandragorrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 13:49   #3367
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

[QUOTE=carolciuska;4646613 7]
Cytat:
Napisane przez agnes 20 Pokaż wiadomość
Ja tak miałam ze 2-3 tygodnie temu. Ból był masakryczny , czułam jakby mnie ktoś ciągnął od środka za pępek i już chciałam iść do lekarza ale po 3 dniach się uspokoiło więc to chyba nic złego.
To już jestem spokojniejsza
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-15, 13:56   #3368
Mo_onika_ika
Rozeznanie
 
Avatar Mo_onika_ika
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Gdańśk
Wiadomości: 826
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Colway Z tej firmy mam sprawdzony. Ale jeżeli już masz uszkodzenia skóry to nic nie pomoże. Tylko wydasz pieniądze i będziesz zawiedziona. Kup olej kokosowy i olejek arganowy. Super nawilżają małym kosztem. I wystarczą na całą ciążę.
Ceny peelingu ziołowego to 150 zł w górę. Tylko pamiętaj żeby był tej firmy i certyfikat osoby która wykonuje! To jest klucz do sukcesu.
Co do cellulitu..... Jeżeli ćwiczysz i nadal jest... To może Twój organizm w ciąży w ten sposób magazynuje wodę, przez to tyjesz szybko.. Spróbuj zmniejszyć aktywność ( rozciągaj się, delikatne ćwiczenia, ale odpuść długie wyprawy rowerowe, bieżnie) i zwiększ ilość pitej wody. Kremy tu nic nie dadzą bo podejrzewam że to cellulit wodny. Jeżeli po 2 tygodniach nie będzie poprawy to wróć do codzienności. Podejrzewam że Twój organizm broni się przed utratą wody (potu w czasie ćwiczeń) i odkłada co potrzebne Ja zaprzestałam wszelkich ćwiczeń w ciąży i o dziwo zniknął cellulit z pośladów No i mam mniejszy tyłek, uda ramiona...a brzucho wielkie Dziecko wysysa z nas co może a organizm sam broni się przed utratą ważnych czynników dla rozwoju dziecka i odkłada je gdzie może. A że najszybciej pod skórą no to już nic nie poradzimy. Dbaj o nawilżanie, nawadnianie, i nie przejmuj się tak Cellulit wodny zniknie szybko po ciąży Najważniejsza jest dobra kondycja skóry. Bo jak sucha skóra to potem wiele zabiegów jest bez sensu bo na uszkodzoną i nienawodnioną skórę wiele zabiegów jest bez sensu. Ale w gabinecie tego nie powiedzą bo kasa.... Np. jak masz wysuszoną skórę, idziesz zrobić mikrodermabrazje to nikt ci nie powie że nie można. A w ten sposób można zrujnować sobie cerę. Wystarczy jeden nierozsądny zabieg a efekty mogą zostać na zawsze
__________________
21
Kacperek

Mój kalendarz ciąży
http://bellybestfriend.pl/graph/d837...d1859748377dae
Mo_onika_ika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 14:05   #3369
201610121609
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 732
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez ZygaEffka Pokaż wiadomość
Znajdź sprzedawce który wysyła za granicę po co przepłacać skoro wielu ludzi wysyła za granicę
A co do poliestru to nie wiem czy jest dobry ale sam material w sobie juz mnie odrzuca bo jest potliwy ale nie wiem jak to sie ma do materacy .

Myślałam o tym ale tz sie uparł, ze trzeba dotknąć i obejrzeć i w sumie jego mama płaci to chyba przestanę sie przejmować skoro nie chcą oszczędzać


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201610121609 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 14:08   #3370
Simran86
Raczkowanie
 
Avatar Simran86
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 431
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Niestabilna Pokaż wiadomość
Tak jak dziewczyny pisaly mamy to samo. Mi tez pani dr powiedziala ze to jeszcze ni nie znaczy i ze duzo kobiet to ma ale pomimo tego dala mi skierowanie do specjalisty i jutro sie dowiem co i jak.Nie czytaj nic na internecie jak juz chcesz to wikipedia a tak daj sobie spokoj. Wiem tylko ze jezeli bedzie mnie cos niepokoic to pojde do lelarza albo Ip. Troszke mnie niepokoi waga mojego maluszka 364g w 22 tyg. Jest w normie, jutro dowiem sie ile wazy w 23 tyg.
staram się nie czytać w necie, bo tam takie rzeczy wypisują, że po pierwszej stronie zaprzestałam tego procederu

Ja właśnie pichce obiad, a później prasowanie i pranie...
Ciuchy dla Milenki już czekają- na szczęście dostałam 7 kartonów ciuchów od Siostry więc będziemy Ją stroić i stroić
Simran86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 14:21   #3371
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Mandragorrka Pokaż wiadomość
Dużo zdrowka

Kupując wozek typu 3w1 od razu założyliśmy że spacerowka z tego wózka będzie na zimę, że względu na pompowane koła. A na pozostałe miesiące kupimy lekką spacerowke.
Spacerowki używałam krótko bo szybko przerzucilisny sie na parasolke. A potem nie było zimy wieć cały czas używam parasolki.
A i mamy tako jumper.
Teraz to zastanawiam się czy nie kupić wózka biegowego

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
a ze spacerówki (parasolki) jesteście zadowolenie? jaką macie?

Cytat:
Napisane przez małaPaulina Pokaż wiadomość
Ana*** będzie dobrze
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-15, 14:49   #3372
Mandragorrka
Zakorzenienie
 
Avatar Mandragorrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 289
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
a ze spacerówki (parasolki) jesteście zadowolenie? jaką macie?



Spacerowka to xlander xs. Ogólnie jestem zadowolona.
Plusy: lekka, zwrotna, dość wysoka wytrzymała - dużo chodzę, codziennie od 10 do 20 km, często sa to szybkie marsze, tania.
Minusy: wnętrze budy ma jasny kolor - przy składaniu kółka dotykają tej części i ciągle sa brudne ślady, pałąk - ostatnio mała go wyłamała, a nie widzialam aby było go można dokupić.
Neutralne - kosz pod wózkiem siatkowy, mało pojemny, ale wszystkie wózki typu parasolka mają taki sam. Na stale mam przymontowana do wózka siatkę na zakupy i jest super.
Kupilambym go jeszcze raz
(no pomijając fakt, że rozmyślam nad wózkiem do biegania)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

"To nie my daliśmy Ci życie...
To życie dało nam Ciebie..."




Mandragorrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 14:55   #3373
Mo_onika_ika
Rozeznanie
 
Avatar Mo_onika_ika
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Gdańśk
Wiadomości: 826
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

A tak pomijając wszystko....za max 16 tygodni będę mamą............. Normalnie jak ten czas leci szybko...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
21
Kacperek

Mój kalendarz ciąży
http://bellybestfriend.pl/graph/d837...d1859748377dae
Mo_onika_ika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 15:09   #3374
carolciuska
Zadomowienie
 
Avatar carolciuska
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 073
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Mo_onika_ika Pokaż wiadomość
A tak pomijając wszystko....za max 16 tygodni będę mamą............. Normalnie jak ten czas leci szybko...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

bardzo szybko... ale to chyba dobrze, chociaz nie wiem , moze zatesknimy za swoboda
Mam nadzieje, ze kazda z nas urodzi w terminie, nie wczesniej... Nie mam na mysli 2 tyg wczesniej

aaaaaaaaaaaa zapomnialam kupic bulki tartej i mleka :<
ide do sklepu....
ale za to kupilam 2 szt. bodow
carolciuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 15:11   #3375
Mandragorrka
Zakorzenienie
 
Avatar Mandragorrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 289
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez carolciuska Pokaż wiadomość
bardzo szybko... ale to chyba dobrze, chociaz nie wiem , moze zatesknimy za swoboda
Mam nadzieje, ze kazda z nas urodzi w terminie, nie wczesniej... Nie mam na mysli 2 tyg wczesniej

aaaaaaaaaaaa zapomnialam kupic bulki tartej i mleka :<
ide do sklepu....
ale za to kupilam 2 szt. bodow
Ja chce w terminie, żeby dziecię było spod znaku wagi

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

"To nie my daliśmy Ci życie...
To życie dało nam Ciebie..."




Mandragorrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 15:12   #3376
carolciuska
Zadomowienie
 
Avatar carolciuska
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 073
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

O!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (238,5 KB, 17 załadowań)
carolciuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 15:12   #3377
carolciuska
Zadomowienie
 
Avatar carolciuska
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 073
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

:d
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (162,3 KB, 15 załadowań)
carolciuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 15:14   #3378
carolciuska
Zadomowienie
 
Avatar carolciuska
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 073
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Dodam, ze kupilam je w tesco , po 8,50 pln za sztuke. Taka promka

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Mandragorrka Pokaż wiadomość
Ja chce w terminie, żeby dziecię było spod znaku wagi

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Waga to bardzo dobry znak!
U nas bedzie panienka pewnie, no chyba ze ten wczesniejszy znak, to chyba lew, nie wiem.
carolciuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 15:20   #3379
Paulina Darek
Rozeznanie
 
Avatar Paulina Darek
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: ok. Włocławka
Wiadomości: 538
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Mo_onika_ika Pokaż wiadomość
A tak pomijając wszystko....za max 16 tygodni będę mamą............. Normalnie jak ten czas leci szybko...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
no i trzeba za to wypić!!!
i za wszystkie Zośki!!! zwłaszcza za nasze... Latte o Tobie mowa
nasze zdrowie kochane
otwieram PICCOLO truskawkowe!!!

dopiero teraz doliczyłam się że mi też zostało 16 tygodni...
__________________



miłość od pierwszego wejrzenia
12.2005
razem przez życie 05.05.2012
Filip jest już z nami 05.09.2014
oczekujemy maleństwa 21.07.2016




Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy,
Ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy...

Edytowane przez Paulina Darek
Czas edycji: 2014-05-15 o 15:25
Paulina Darek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-15, 15:22   #3380
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Mo_onika_ika Pokaż wiadomość
A tak pomijając wszystko....za max 16 tygodni będę mamą............. Normalnie jak ten czas leci szybko...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ojj leci leci Mi się od 10 tygodnia dłużyło a teraz zapierdziela ten czas jak szalony A dopiero co widziałyśmy II kreseczki na teście a tu już dzieciaki szaleją w brzuchach

Cytat:
Napisane przez carolciuska Pokaż wiadomość
bardzo szybko... ale to chyba dobrze, chociaz nie wiem , moze zatesknimy za swoboda
Mam nadzieje, ze kazda z nas urodzi w terminie, nie wczesniej... Nie mam na mysli 2 tyg wczesniej

aaaaaaaaaaaa zapomnialam kupic bulki tartej i mleka :<
ide do sklepu....
ale za to kupilam 2 szt. bodow
A Ty też taka roztargniona a body śliczne Chyba wybiorę się w sobotę do Tesco
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 15:22   #3381
bezaczek7
Zakorzenienie
 
Avatar bezaczek7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk cieszyński
Wiadomości: 3 809
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

sto dziesiątą cytuję i jadymy
Cytat:
Napisane przez Mo_onika_ika Pokaż wiadomość
Tak pisałyście o imionach Nasz pierwszy typ jeszcze z przed 2 lat to Kacper. I teraz też jak chłopak to Kacper. A ostatnio się zaczęliśmy zastanawiać i już nic nie wiemy. Dzisiaj od rana chodzi za mną Maks. I pasuje bardziej do nazwiska. Chyba serię lodzików bym musiała zrobić aby była zgoda na Maksika
by mieć zgodę na Maksika, zrób teżetowi lodzika powodzenia
Cytat:
Napisane przez ircha06 Pokaż wiadomość

bezaczek7, to se chłopaczyna wymyślił sztuczkę z chowaniem jajka A widzisz, to imię cię już prześladowało od jakiegoś czasu i masz swojego Piotrka Co do piersiątek to się nie wypowiem, bo ja u siebie nic podobnego nie zaobserwowałam. Widzę tylko, że są większe, cięższe, brodawki pociemniały z lekka, no i smaruję cycoszki wieczorem zwykle, bo ogólnie mam suchą skórę.
no nie wiem jak on to robił, ale robił
mam swojego ukochanego Piotrusia
Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość
Ktoś ma dziś wizytę ? Ja jutro

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ja, na szkole rodzenia. liczy się?
Cytat:
Napisane przez Simran86 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny my już po śniadaniu, więc jest czas na napisanie
Wczoraj byliśmy na połówkowych i potwierdziło się, że będzie córka a więc wszystko w badaniu wyszło dobrze, tylko występuje u mnie pępowina dwunaczyniowa, a
z reguły pępowina jest trójnaczyniowa. Lekarz powiedział, żeby się nie martwić bo to nie oznacza nic złego. Ma/Miała któraś z Was też taka pępowinę? A nie określił też twarzoczaszki bo Milenka cały czas miała rączki na twarzy;-) pozdrawiamy:-*
A i waga 505 :-D
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

ja nie wiem o co chodzi z dwunaczyniową, to się nie wypowiem
Cytat:
Napisane przez aisa84 Pokaż wiadomość
Witam z rana

Widziałam, ze dziewczyny pisały tutaj o tym, ze paczuszki z kolysankami jeszcze nie doszły...spokojnie tez długo czekałam jeszcze dojdą

Był tez temat
U nas co zaczynamy to ja jestem jakos tak spięta i przewrażliwiona, ze mnie wręcz wszystko boli zamiast sprawiać przyjemność wiec takie ekscesy to sporadycznie i nadrabiam innymi sposobami

Rogala do spania nie mam ale mam takie podłużne dwie poduszki i leżą u mnie na łóżku jedna z lewej, druga z prawej i zarzucam sobie na nie nogę w zależności od boku na którym śpię i śpię jak zabita poza jednym wstawaniem siku


Ostatnio leciała mi juz siara ale wkładek nie kupiłam tylko wsadzilam sobie do stanika płatki kosmetyczne i zauważyłam, ze 3dni juz mi nic nie leci


Muszę sie rozejrzeć za tym adapterem do pasów do auta bo jeżdzę dużo i na koniec tego miesiąca jedziemy do Pl załatwić papiery do ślubu (weźmiemy szybki w De w konsulacie). Któraś z Was tutaj pokazywała swój ale muszę poszukać jakiegoś tańszego bo mi jakos szkoda tyle kasy :p


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ja się za rogalem rozglądam, obserwuję aukcję, chyba dziś zamówię.
o widzisz, nie pomyślałam o płatkach kosmetycznych. też włożę i zobaczymy czy coś widać.
ja pisałam o adapterze. mnie nie przekonały do tych tańszych zatrzaski, że to się może wyrobić albo odpiąć, nie wiem no. mogłam sobie pozwolić na ten za 350zł. te na zatrzaski są po ok 130-160zł, używane też idzie kupić-ale używane tym bardziej mnie nie przekonują, bo tam to dopiero mogą być wyrobione. no nie wiem poszukaj, jest kilka modeli, ja widziałam 3(mój, z zatrzaskami między nogami i z paseczkami po obu stronach ud), może któryś akurat. i podziel się opinią
Cytat:
Napisane przez allckarola Pokaż wiadomość

Jeszcze nie doznałam tej wątpliwej przyjemności, ale kiedyś podpytywała lekarza i zwróciła mi uwagę, żeby nic z cyckami nie robić jeszcze, to znaczy nie ściskać, nie masować sutków, jak cos ma lecieć to niech leci, ale nie pomagać temu Nie wiem jak to powinno wyglądać, ale ta czerwona wydzielina mnie mocno zdziwiła Pewnie to nic takiego, ale popytaj położnej czy gina
ja nic z nimi nie robię, nawet myję delikatnie, po prostu tak mnie raz naszło i niepotrzebnie, bo się tylko wystraszyłam dziwne to takie, że z tego coś leci. zawsze myślałam, że dziecko to musi wyssać i inaczej zostaje w środku
Cytat:
Napisane przez Aliszcze Pokaż wiadomość
ja mam starszego brata i zawsze na podwórku jak ktoś mi podpadał to mówiłam, by uważał, bo mój brat go zbije....działało, byłam nietykalna

fajna historia z tym Piotrem

Cytat:
Napisane przez Aliszcze Pokaż wiadomość
moja teściowa dobrze gotuje, ale często tłusto, jak smaży kotlety to tłuszczu sporo, a osobno smaży cebulkę w dużej ilości oleju, masakra. No ale ona miała 4 chłopów w domu (mąż i 3 synów) to wiadomo, panowie konretnie lubili zjeść. Teściowa super też piecze i ejst taka kochana, że jak się dowiedziala, że bardzo mi smakuje jej jabłecznik, to zawsze go piecze jak przyjeżdżamy także w te niedzielę jak u niej będziemy ( z okazji imienin Zofii) to się już szykuję na jabłecznik
moja też-teść musi mieć słone i dobrze doprawione. moje obiady sobie doprawia na talerzu, w życiu tyle soli jednorazowo nie wsypię do gotowania ziemniaków np kojarzycie miarki do syropu takie łyżeczki jakby? całą taką teściowa do ziemniaków sypała

zbieramy się na szkołę. ciekawe jak to będzie boję się
resztę nadrobię potem
__________________
odpisuję u Ciebie, Ty odpisuj, proszę, u mnie.
<a href="link">wszystkowątek </a>
ciuchy stary
wishlista
18WRZESIEŃ2010
08wrzesień2014 ostatecznie 17.09. 14:35
bezaczek7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 15:49   #3382
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Pamiętacie cukierki Dumle? Znajdę je gdzieś ? Tak przypomniałam sobie o nich i aż ślina mi cieknie,bo mam taką ochotę na nie Chociaż na jednego...
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 15:59   #3383
Simran86
Raczkowanie
 
Avatar Simran86
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 431
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Metamfetaminax Pokaż wiadomość
Pamiętacie cukierki Dumle? Znajdę je gdzieś ? Tak przypomniałam sobie o nich i aż ślina mi cieknie,bo mam taką ochotę na nie Chociaż na jednego...
Ale narobiłaś mi ochoty na te cuksy widziałam ostatnio je w Tesco, więc raczej nie ma problemu z dostaniem ich

Sent from my WT19i using Wizaz Forum mobile app
Simran86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 16:02   #3384
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Simran86 Pokaż wiadomość
Ale narobiłaś mi ochoty na te cuksy widziałam ostatnio je w Tesco, więc raczej nie ma problemu z dostaniem ich

Sent from my WT19i using Wizaz Forum mobile app
Ooo to super,bo ja ich dawno nigdzie nie widziałam,myślałam,że najbliżej będą do dostania w Niemczech...
Dzisiaj sobie poprzypominałam stare smaki i aż mnie skręca Jak sobie przypomnę masło na kanapki o smaku Snickersa czy Milky Waya to wycieram językiem podłogę
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 16:04   #3385
Niestabilna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niestabilna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 914
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Metamfetaminax Pokaż wiadomość
Ooo to super,bo ja ich dawno nigdzie nie widziałam,myślałam,że najbliżej będą do dostania w Niemczech...
Dzisiaj sobie poprzypominałam stare smaki i aż mnie skręca Jak sobie przypomnę masło na kanapki o smaku Snickersa czy Milky Waya to wycieram językiem podłogę
W niemczech zapomnij o dumlach ja dla znajomych z.pl przywozilam. Ale fakt w polsce tez trudno je dostac.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
08.01.14 II
10.09.2014 na świecie pojawił się cud-Justus J.M.
Niestabilna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 16:06   #3386
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Postaram się poszukać w Tesco czy coś,może w końcu trafię Szkoda,że już nie są tak powszechne jak kiedyś,w każdym byle jakim delikatesowym do kupienia... ehh
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 16:19   #3387
elffirka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 874
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Meta u mnie chyba Intermarche widziałam, że są...
Simran Ty jesteś z Lubina? Ja mieszkam od Ciebie jakieś 35km a moi rodzice mieszkają chyba 15 od Lubina... Jeżdżę tam często na zakupy i byłam ostatnio w tej hurtowni dziecięcej koło torów...
elffirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 16:36   #3388
Simran86
Raczkowanie
 
Avatar Simran86
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 431
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez elffirka Pokaż wiadomość
Meta u mnie chyba Intermarche widziałam, że są...
Simran Ty jesteś z Lubina? Ja mieszkam od Ciebie jakieś 35km a moi rodzice mieszkają chyba 15 od Lubina... Jeżdżę tam często na zakupy i byłam ostatnio w tej hurtowni dziecięcej koło torów...
Tak, tak jestem z Lubina i cojest coś ciekawego w tej hurtowni? Bo ja tam jeszcze nie dotarłam;-)

Ja ostatnio w Tesco kupiłam gwiazdki z Milky Waya-mniam!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Simran86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 17:42   #3389
Mo_onika_ika
Rozeznanie
 
Avatar Mo_onika_ika
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Gdańśk
Wiadomości: 826
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Prawie 2 godziny na poligonie z psem normalnie ja umrę zaraz a pies już martwy na dywanie śpi od świeżego powietrza to aż w głowie mi się kręci padam na cycki...tylko szkoda że nie mogę czekam aż tż da znać że mam po niego jechać ale że już leże z nogami do góry to czuję że zaraz będę oglądać swoje sny nawet do sypialni już nie idę tylko sofa w salonie wystarczy ale leń ze mnie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
21
Kacperek

Mój kalendarz ciąży
http://bellybestfriend.pl/graph/d837...d1859748377dae
Mo_onika_ika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 17:47   #3390
elffirka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 874
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Niom ja z Małżem oglądaliśmy wózki i w ogóle resztę... Jedyne co mi się tam nie podoba to nie ma cen więc o wszystko trzeba pytać a kuzynka mi mówiła, że panie w tej hurtowni doradzają wszystko co najdroższe i w ogóle i Ona dużo rzeczy kupiła niepotrzebnie... A ja tam kupiłam rogala do spania ale mniejszego za 55zł...
elffirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-23 15:15:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:33.