Kosmetyki M.A.C cz. 2 - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-03, 15:20   #3361
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

nie no.... zaraz padnę... zgłosiłam wczoraj aukcję z cieniami z lusterkiem i pacynką - nadal są... zaraz się wścieknę i napiszę do nich, że jak tak dbają o bezpieczeństwo klientów to ja już chyba nic nie kupię przez all...
czemu jestem taka bezsilna...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 15:37   #3362
m-habibi
Zakorzenienie
 
Avatar m-habibi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 699
GG do m-habibi
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
nie no.... zaraz padnę... zgłosiłam wczoraj aukcję z cieniami z lusterkiem i pacynką - nadal są... zaraz się wścieknę i napiszę do nich, że jak tak dbają o bezpieczeństwo klientów to ja już chyba nic nie kupię przez all...
czemu jestem taka bezsilna...
Kasia, luzik To trwa kilka dni zanim zainterweniuja Oby tak sie stalo...
m-habibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 15:40   #3363
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
Kasia, luzik To trwa kilka dni zanim zainterweniuja Oby tak sie stalo...
och to nie wiedziałam... po prostu irytuje mnie to już...
to zgłaszamy dalej!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 17:07   #3364
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez UmbraDomini Pokaż wiadomość
allegro nie współpracuje z Estee Lauder w kwestii podróbek, więc to nie jest ich priorytet. Tu jest lista firm "priorytetowych" dla nich: http://allegro.pl/rights_protection.php

nie mogę znaleźć ich zasad, ale jak już pisałem są tylko pośrednikiem i często nawet kilkakrotne zgłoszenie jednego przedmiotu z różnych komputerów nic nie daje (Kasiu, przykro mi)
dobrze, tylko jeśli trąbią na prawo i lewo że nie popierają sprzedawania podróbek i troszczą sie o bezpieczeństwo klienta to po co to? dla picu? osobiście uważam, że takie wyrabiane w chińskiej fabryce cienie do powiek mogą prowadzić nawet do jakiejś szkody dla zdrowia = uczulenia, podrażnienia... kto wtedy za to odpowie? a nie chodzi mi o to, żeby szukali na własną rękę,ale sami zachęcają by zgłaszać towar podejrzany czy ewidentnie podrobiony...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 17:23   #3365
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez UmbraDomini Pokaż wiadomość
to wszystko wiem, i zgadzam się w 100% z Tobą, bo nie podlega to dyskusji... a ich trąbienie to zagrywka marketingowa, wiesz, jacy jesteśmy dobrzy, prawi itp. Poza tym chyba prawodawca nakłada na nich obowiązek takiego załatwiania spraw jak zgłaszanie nadużyć (jednak nie ma określonego czasu na ich reakcję). Wiem z doświadczenia, że odpisują zawsze to samo na wszystkie maile... więc należy sie w cierpliwość uzbroic i wierzyć, że klineci podejrzanych allegrowiczów sami zrobia raban (wtedy jest szansa, że konto zostanie zawieszone)
klient nie zrobi rabanu bo jak takie coś kupił to będzie żył w słodkiej nieswiadomości, może jedynie mruknie sobie pod nosem "Ale ten MAC beznadziejny"...Bo jak ktoś bez mrugnięcia okiem kupi taki bubel to na pewno się nie zorientuje że podróbę kupił... co mnie dziwi, bo ja już niczego nie kupuję w sieci bez odpowiedniego wygooglania, przepuszczenia przez wyszukiwarki, ceneo itp...a wiara kupuje takie kwiatki... masakra..
Cytat:
ale oszuści na all są jak hydra mój "ulubiony" pigmentowy sprzedawca ma kolejne konto z tym samym szablonem, bo poprzednie zablokowali z jakiegoś tam powodu (mam nadzieję, że z powodu podróbek)... a teraz jeszcze ma "cienie mineralne" - takie same w Rosmannie są za 8,99 czy nawet mniej... (ostatnio były macane, by porównać, bo design jest identyczny, tylko inny napis... tego samego dnia na all sie pojawiły)
to chyba na św pamięci babki zakładają te konta...

Cytat:
P.S. cały czas odświeżam, bo czekam na pw kamilowe
ja czekam na kilka PW i też co chwilę odświeżam!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 17:50   #3366
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez UmbraDomini Pokaż wiadomość
Dobrze jest mieć wielką rodzinę przy handlu podróbami


Cytat:
a co do googlowania, to dla mnie oczywiste, że jak o czymś nie wiem, to szukam (ok, są jeszcze biblioteki,a le tam kolekcji MACa nie ma), więc jak ktoś głupi i leniwy to jego wina (jak już nie chce się googlować, to niech tutaj pyta, ale najpierw niech, bo jeszcze w to uwierzę, spojrzy na pierwszą stronę)
eh... niby tak...niby jak ludzie leniwi i głupi to powinni uczyć się na błędach... ale z drugiej strony irytuje mnie trochę że MAC nie kiwnie palcem w tej sprawie...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 18:10   #3367
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez UmbraDomini Pokaż wiadomość
ja się z chęcią mogę w polskim oddziale Estee zatrudnić, a tak naprawdę to w polskim oddziale ich franszyznobiorcy... i powalczę
zatrudnij się będziemy mieli wtyki

Cytat:
a o ludziach nie pisz, bo Cie ktoś wygoogluje i jeszcze będzie się czepiał, że niby personalnie o nim było, że jest głupi...
haha nie bedę sama bo wypowiedź temu sam mówiłeś o ludziach głupich i leniwych więc siedzimy w tym razem po uszy
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-03, 19:37   #3368
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Na dywanik!!
Prezenty

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
och to nie wiedziałam... po prostu irytuje mnie to już...
to zgłaszamy dalej!
Spokojnie napisałaś , ja tez coś skrobnę może ktoś się dołączy i zablokują.
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 21:24   #3369
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
6 stron w 2 dni kiedy ja to przeczytam
no właśnie ale jakoś dobrnęłam

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
leć leć
eee superowo a ja żałuję Rose bo się na nią nagrzałam a im więcej widzę swatchy tym bardziej się nagrzewam...
a ja mam.. ja mam
ale z wrześniowego Londynu

dopiero ogarnęłam bagaże po powrocie.. nawet nie rozpakowałam jeszcze moich łupów MACzkowych wczoraj tylko rzuciłam na szybko okiem.. i znowu będę układać puzzle ale wróciłam i w końcu będę na bieżąco

nie uwierzycie, ale znowu pan celnik na lotnisku MACał moj bagaż
i znowu pytanie 'jest pani wizażystką?'
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 21:55   #3370
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Wszystkich co czekaja napw przepraszam, miałem niespodziewanych gości, dopiero siadam do liczenia, pewnie zajmie mi to godzine jakąś

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Na dywanik!!
Marta bo nie dostaniesz kosmetyków

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość


Podwyzki nie bylo Wrecz przeciwnie
ze ceny mam tobie podwyzszyć - mówisz masz
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 22:41   #3371
m-habibi
Zakorzenienie
 
Avatar m-habibi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 699
GG do m-habibi
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Wszystkich co czekaja napw przepraszam, miałem niespodziewanych gości, dopiero siadam do liczenia, pewnie zajmie mi to godzine jakąś



Marta bo nie dostaniesz kosmetyków



ze ceny mam tobie podwyzszyć - mówisz masz
o jak latwo poszlo
jak ja wytrzymam do wtorku?
czekam na PW i lece lac kase
m-habibi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-03, 22:51   #3372
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Marta bo nie dostaniesz kosmetyków




__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 23:22   #3373
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Kamil możesz przypomnieć mi nazwę różu, o którym dzisiaj rozmawialiśmy? kompletnie wyleciała mi z głowy

---------- Dopisano o 00:22 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:58 ----------

chyba nikt nie wstawiał zapowiedzi tej kolekcji, LOVE LACE:
http://www.specktra.net/2009/12/01/m...-december-2009
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-04, 00:53   #3374
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Ufff dopiero skonczyłem obliczenia, niestety nie dam rady napisac wszystkich pw teraz, jutro wysle jak wróce z pracy, czyli pewnie około 17-18stej

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
Kamil możesz przypomnieć mi nazwę różu, o którym dzisiaj rozmawialiśmy? kompletnie wyleciała mi z głowy

---------- Dopisano o 00:22 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:58 ----------

chyba nikt nie wstawiał zapowiedzi tej kolekcji, LOVE LACE:
http://www.specktra.net/2009/12/01/m...-december-2009
Pink Swoon
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-04, 16:36   #3375
6th_Sense
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 178
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

A mogłaby któraś zerknąć swoim fachowym, wyćwiczonym przez lata (?) okiem, czy użytkowniczka NeVada0812 z allegro sprzedaje oryginały. Kupiałam kiedyś u niej odsypki niby MAC'a. Nie wiem czy tak powinno być, ale cienie aczkolwiek bardzo ładne, wytrzymywały na powiece jakieś 3, 4 godziny a później musiałam poprawiać to, co się zważyło i zebrało w załamaniu. Czy osobom o tłustej lub mieszanej cerze naprawdę się tak dzieje? Czy raczej nie powinno..
A nie chcę się zrazić do tej marki, bo nawet jeśli okaże się, że to podróbki (odcienie były jak w oryginale) to uważam, że mają świetną kolorystykę. Chce tylko żeby były trwałe ;(
6th_Sense jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-04, 21:42   #3376
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Przepraszam za opóznienie, musiałem sie udać do lekarza już pisze pw jak obiecałem

Cytat:
Napisane przez 6th_Sense Pokaż wiadomość
A mogłaby któraś zerknąć swoim fachowym, wyćwiczonym przez lata (?) okiem, czy użytkowniczka NeVada0812 z allegro sprzedaje oryginały. Kupiałam kiedyś u niej odsypki niby MAC'a. Nie wiem czy tak powinno być, ale cienie aczkolwiek bardzo ładne, wytrzymywały na powiece jakieś 3, 4 godziny a później musiałam poprawiać to, co się zważyło i zebrało w załamaniu. Czy osobom o tłustej lub mieszanej cerze naprawdę się tak dzieje? Czy raczej nie powinno..
A nie chcę się zrazić do tej marki, bo nawet jeśli okaże się, że to podróbki (odcienie były jak w oryginale) to uważam, że mają świetną kolorystykę. Chce tylko żeby były trwałe ;(
Nevada ma na pewno oryginały, natomiast nie wiem skąd przeswiadczenie że pigmenty sa bardzo trwałe ??? bo MAC nie wspomina chyba nigdzie o tym, pigment jak sama nazwa wskazuje to sypki cień który ma więcej pigmentu czy ma bardziej wyrazisty kolor, jego zaleta jest tez to ze jest wszechstronny w zastosowaniu i dzięki tym dwum własiciwościom tak bardzo lubią pigmenty makijażyści, to że marka jest profesjonalna nie świadczy o tym że jest odrazu bardzo trwała. Pigmenty dają piekne trójwymiarowe efekty, albo aksamitny bardzo kryjący mat, i mysle że twórcom chodziło o ten efekt, o to coś, raczej nie wymyslali ich jako cieni które maja być mega trwałe do codziennego makijazu.
Pigmenty maja rózne konsystencje, i trwałośc jest tez rózna w przypadku poszczególnych kolorów, ja generalnie trwałości pigmentów na gołej skórze określił bym jako średnią, dlatego jeżeli chcesz żeby trzymały się lepiej uzyj bazy, mixing medium, paint pot, albo aplikuj je na mokro.
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-04, 21:52   #3377
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

a ja jestem ciągle na misji w sprawie koloru nc10 i w sumie mam sprzeczne informacje. tzn. nie tyle sprzeczne, co różne. przedstawiciel maca w uk powiedział mi, że nigdy takiego koloru nie mieli, natomiast przedstawicielka maca z azji poinformowała mnie, że nc10 jest 'asia exclusive'. ha.
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-04, 23:26   #3378
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
a ja jestem ciągle na misji w sprawie koloru nc10 i w sumie mam sprzeczne informacje. tzn. nie tyle sprzeczne, co różne. przedstawiciel maca w uk powiedział mi, że nigdy takiego koloru nie mieli, natomiast przedstawicielka maca z azji poinformowała mnie, że nc10 jest 'asia exclusive'. ha.
na japońskiej stronie nie ma ostatnio podrzuciłem ci link, może to nie azja
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-04, 23:32   #3379
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
na japońskiej stronie nie ma ostatnio podrzuciłem ci link, może to nie azja
wiem, że nie ma, bo linka przejrzałam ale pani mnie przekonywała, że to azjatyckie... zapytam ją znów jutro, bo nie będę mogła po nocach spać
a tak w ogóle to ja taką prywatę tutaj załatwię - masz może dostęp do parure aqua 01?
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-04, 23:36   #3380
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Przepraszam za opóznienie, musiałem sie udać do lekarza już pisze pw jak obiecałem
wszystko ok??



Cytat:
Nevada ma na pewno oryginały, natomiast nie wiem skąd przeswiadczenie że pigmenty sa bardzo trwałe ??? bo MAC nie wspomina chyba nigdzie o tym, pigment jak sama nazwa wskazuje to sypki cień który ma więcej pigmentu czy ma bardziej wyrazisty kolor, jego zaleta jest tez to ze jest wszechstronny w zastosowaniu i dzięki tym dwum własiciwościom tak bardzo lubią pigmenty makijażyści, to że marka jest profesjonalna nie świadczy o tym że jest odrazu bardzo trwała. Pigmenty dają piekne trójwymiarowe efekty, albo aksamitny bardzo kryjący mat, i mysle że twórcom chodziło o ten efekt, o to coś, raczej nie wymyslali ich jako cieni które maja być mega trwałe do codziennego makijazu.
Pigmenty maja rózne konsystencje, i trwałośc jest tez rózna w przypadku poszczególnych kolorów, ja generalnie trwałości pigmentów na gołej skórze określił bym jako średnią, dlatego jeżeli chcesz żeby trzymały się lepiej uzyj bazy, mixing medium, paint pot, albo aplikuj je na mokro.
dla mnie pigmenty są bardzo trwałe, ale fakt, nikt tego nie obiecuje! matowe trzymają się na mnie odrobinę dłużej, te błyszczące czaaaaaaasem, po wielu godzinach gdzieś tam się zbiorą aczkolwiek sporadycznie mi się to zdarza bo i tak używam bazy... jakoś tak mi weszło w krew... można tez użyć ich na mokro (wieeeem, zachwycam się jak głupia, ale po prostu nadal jestem pod wrażeniem Teala na mokro ) i wtedy trzymają się jak cholery
paint pot u mnie niestety potęguje zbieranie się cienia w załamaniu, paint zwykły tego nie robi dziwne...chociaz zauważyłam, że paint pot ma bardziej jakby tłustawą konsystencję, może to dlatego... wydaje mi się, że każdy musi znaleźć swój sposób na trwały i idealny makijaż - nie ma jednej uniwersalnej metody...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-04, 23:55   #3381
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
wiem, że nie ma, bo linka przejrzałam ale pani mnie przekonywała, że to azjatyckie... zapytam ją znów jutro, bo nie będę mogła po nocach spać
a tak w ogóle to ja taką prywatę tutaj załatwię - masz może dostęp do parure aqua 01?
prywata jak będę to zobaczę co mi moja wyrocznia kosmetyczna powie, moje żródło mądrości produkt czy tester ?
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 00:07   #3382
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez UmbraDomini Pokaż wiadomość
to ja oprócz Kamilowej Japonii dorzucę Koreę, bo mi ta 10 spać nie dała... http://www.maccosmetics.co.kr/produc...RODUCT_ID=1507 , no i na sławetnym all też była ostatnio NC10...

ja bym na Twoim miejscu nie płacił i już u niego nie kupował, no, chyba, że Asia exclusive była bardzo exclusive
ja tez nie bardzo wierzę w ta dziesiatkę, bo kiedyś wertowałem całego Mac'a w poszukiwaniu częgoś bladego, i nic tylko od 15stki, nawet byłem w szoku że nawet w Azji nie mają czegoś jasniejszego
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 09:48   #3383
6th_Sense
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 178
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Napisałam o trwałości, bo wszyscy ją sobie chwalą. A jak się tylko odezwę, że u mnie tak nie ma, to słyszę od razu, że mam podróbki ;/
Muszę zainwestować w bazę, choć nigdy nie nakładałam ich od razu na skórę, tylko nakładałam podkład na powieki (jakiś fluid..), na to jeszcze puder i dopiero pigment. I dopiero mogłam ok 4 godz spokojnie pośmigać. Mam 6 kolorów odsypek i niestety dzieje się tak ze wszystkimi, minimalnie różnią się szybkością "schodzenia".
Ale jeśli mówicie, że ma original, to jestem spokojna, że to tylko moja skóra
Dzięki.
6th_Sense jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 12:06   #3384
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez 6th_Sense Pokaż wiadomość
Napisałam o trwałości, bo wszyscy ją sobie chwalą. A jak się tylko odezwę, że u mnie tak nie ma, to słyszę od razu, że mam podróbki ;/
Muszę zainwestować w bazę, choć nigdy nie nakładałam ich od razu na skórę, tylko nakładałam podkład na powieki (jakiś fluid..), na to jeszcze puder i dopiero pigment. I dopiero mogłam ok 4 godz spokojnie pośmigać. Mam 6 kolorów odsypek i niestety dzieje się tak ze wszystkimi, minimalnie różnią się szybkością "schodzenia".
Ale jeśli mówicie, że ma original, to jestem spokojna, że to tylko moja skóra
Dzięki.
na moich powiekach jak bym miała porównać efekt bez bazy to w stosunku do innych cieni trzymają się dłużej kiedyś tam latem może kilka razy bazy nie nałożyłam...i pigmenty wytrzymały najdłużej
podkład na powieki,hmm to może jeszcze zależy jaki ale generalnie jak są bazy to czemu w nie nie zainwestować, Art Deco np którą sobie bardzo chwalę kosztuje coś około 35zł - mam ją już nie wiem ile czasu, z rok, i nadal jest jej pełno...bo z przetłuszczającymi powiekami to jest jeszcze taki myk, że za dużo na nie kłaść też się chyba nie powinno... ilość bazy też musi być minimalna bo jak się czasem zdarzy przedobrzyć z bazą to cienie się rolują szybciej niż bez niej...
ja robię tak: nakładam na powiekę odrobinkę bazy, to pokrywam cieniem Bisque (ładny macik w kolorze powieki) i dopiero na tym maluję. Bisque jeszcze dodatkowo "wysusza" powiekę i cienie trzymają się około 7-8godzin. A jak ostatnio nałożyłam je na mokro to po całonocnej imprezie o 4 nad ranem wszystko mi prawie spłynęlo a cienie nienaruszone
a oryginały masz na pewno

Cytat:
Napisane przez UmbraDomini Pokaż wiadomość
chociaż może dzięki tym podróbkom MAC taką zrobi (bo jeszcze uwierzę), bo i u nas byłoby zapotrzebowanie...

a jako offtopic to wybielanie mnie przeraża, co to jest w Azji i Środkowej Ameryce...
jeszcze jasniejszy podkład niż nc 15 na zimę dla mnie - marzenie...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 14:43   #3385
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

z zakupow MACowych mam tylko dwa cienie i blyszczyk

przy czym cienie ida na prezent
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 14:48   #3386
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
ja tez nie bardzo wierzę w ta dziesiatkę, bo kiedyś wertowałem całego Mac'a w poszukiwaniu częgoś bladego, i nic tylko od 15stki, nawet byłem w szoku że nawet w Azji nie mają czegoś jasniejszego
leci do mnie, bo strasznie mnie ciekawi, ale zastrzegłam, że jeśli to nie oryginał, to odsyłam, a sprzedająca nie miała z tym większego problemu. jak doleci to Wam obfocę i wkleję, bo nie daje mi spać.
z tego co usłyszałam od 3 różnych osób to wynika mi, że to zdyskontynuowana asia exclusive
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 15:11   #3387
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
z zakupow MACowych mam tylko dwa cienie i blyszczyk

przy czym cienie ida na prezent
następnym razem będzie lepiej
nie oddawaj cieni kup na prezent coś innego

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
leci do mnie, bo strasznie mnie ciekawi, ale zastrzegłam, że jeśli to nie oryginał, to odsyłam, a sprzedająca nie miała z tym większego problemu. jak doleci to Wam obfocę i wkleję, bo nie daje mi spać.
z tego co usłyszałam od 3 różnych osób to wynika mi, że to zdyskontynuowana asia exclusive
ciekawa jestem sama

a do mnie, dzięki uprzejmości dziewczyn (Marti, Karola ) leci Dazzleglass Creme Do It Up i zestaw błyszcząt Frisky Business cudnie jakby do świąt przyleciały...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 18:57   #3388
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Dwa pytania

Czy Mineralize Sknifinish So Ceylon to straszna staroć, która kupiona na Ebay się rozsypie....czy jeśli jest to nie ma obaw?

No i drugie Który z Mineralize Skinfinish daje brązująco-złoty efekt (najbardziej jeśli można to tak ująć)?
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 22:17   #3389
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
następnym razem będzie lepiej
nie oddawaj cieni kup na prezent coś innego


ciekawa jestem sama

a do mnie, dzięki uprzejmości dziewczyn (Marti, Karola ) leci Dazzleglass Creme Do It Up i zestaw błyszcząt Frisky Business cudnie jakby do świąt przyleciały...
nie ma sprawy
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 22:58   #3390
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

uwaga. będzie offtopic...
czy jakaś dobra dusza mogłaby zrobić przysługę nieMACową koleżance w potrzebie?
zapytałam na perfumowym o oryginalność tych perfum: http://cgi.ebay.co.uk/Clinique-SIMPL...item518ec8234e
kocham ten zapach całym sercem a w Polskich sklepach internetowych ciężko z nim.
Tu mam 100ml za 230zł... jak mi potwierdzą spece na perfumowym że to oryginał - mógłby mi ktoś kliknąć??? odwdzięczę się...

Karolciu :
aaa powiedcie mi - jak się zaloguję na ebay.pl to na ebay international tez mam wstęp??
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog

Edytowane przez kasiaj85
Czas edycji: 2009-12-05 o 23:00
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:48.