Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > W³osy krêcone: pielêgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

W³osy krêcone: pielêgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z krêconymi w³osami. Rozmawiamy o stylizacji i pielêgnacji loków. Wejd¼, podziel siê do¶wiadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2015-01-31, 16:10   #3361
handzia600
perfumowe ADHD
 
Avatar handzia600
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomo¶ci: 3 255
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez paulownia Poka¿ wiadomo¶æ
To zes poszalala.
Ja staram sie trzymac odwyk zakupowy przez caly luty, choc okropnie za mna chodzi szampon do lokow i odzywka Gun Britt Curl Care.
T¯ wywali mnie nied³ugo z domu za te kosmetyki chocia¿ i tak mam ma³o.
Dzisiaj noc z kremem na S³owacy
__________________
www.magiawewnetrzna.pl
handzia600 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-31, 17:22   #3362
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 805
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Sk³ad pomarañczowej Isany.Zdjêcie by³o za du¿e i dlatego nie chcia³o mi wej¶æ,jako¶ nie pomy¶la³am.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Isana sk³ad.jpg (62,8 KB, 28 za³adowañ)
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczê¶cie
Curly81 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-31, 17:28   #3363
handzia600
perfumowe ADHD
 
Avatar handzia600
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomo¶ci: 3 255
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Curly81 Poka¿ wiadomo¶æ
Sk³ad pomarañczowej Isany.Zdjêcie by³o za du¿e i dlatego nie chcia³o mi wej¶æ,jako¶ nie pomy¶la³am.
Oko³o kupi³am tê sam± bo by³a napromocji u¿ywa³a¶ ju¿?
__________________
www.magiawewnetrzna.pl
handzia600 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-31, 18:15   #3364
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 3 203
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Curly81 Poka¿ wiadomo¶æ
Sk³ad pomarañczowej Isany.Zdjêcie by³o za du¿e i dlatego nie chcia³o mi wej¶æ,jako¶ nie pomy¶la³am.
Fajny sk³ad, mo¿e mocno nawil¿aæ i wyg³adzaæ chocia¿ o tej porze roku równie¿ puszyæ. Ciekawie wygl±da, warto spróbowaæ szczególnie je¶li niedroga
Klaudenc jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-31, 18:16   #3365
handzia600
perfumowe ADHD
 
Avatar handzia600
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomo¶ci: 3 255
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Poka¿ wiadomo¶æ
Fajny sk³ad, mo¿e mocno nawil¿aæ i wyg³adzaæ chocia¿ o tej porze roku równie¿ puszyæ. Ciekawie wygl±da, warto spróbowaæ szczególnie je¶li niedroga
Regularnie 9.99 a w promocji teraz jest za 6.99 jutro przetesuje i ja
__________________
www.magiawewnetrzna.pl
handzia600 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-31, 18:39   #3366
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 4 099
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez handzia600 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie znam siê kompletnie na hennie , nawet nie chce o tym czytaæ bo dla mnie to czarna magia Tak chodzi³o mi o tê odzywkowat± , a to jak ociepla to tym bardziej nie I tak mam ju¿ ciep³y br±z z rudym blaskiem , co mi siê nie podoba wa¶nie musze p³ukankê kupiæ
Pamiêtam, jak ba³am siê hennowaæ i o tym czytaæ, ale to nic strasznego Ale oczywi¶cie nie namawiam Cassia - ta bezbarwna, mi lekko oz³oci³a w³osy, ale s³abo to by³o widaæ.

Cytat:
Napisane przez yonce Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, odk±d przesz³am na pielêgnacjê w stylu CG, moje w³osy strasznie siê pl±cz± Wcze¶niej tego nie zauwa¿a³am bo czesa³am je na sucho. Czy to znaczy ¿e moje w³osy s± bardzo bardzo zniszczone i powinnam je obci±æ?

Mam fale 2a, w³osy s± do¶æ cienkie ale bardzo gêste, jest ich po prostu du¿o. Moja obecna pielêgnacja: myjê Babydream, potem Kallos Latte. Po myciu rozczesujê Tangle Teezerem, ugniatam z od¿ywk± b/s Joanna Naturia z pokrzyw±, staram siê te¿ dawaæ ¿el lniany, ale jeszcze go nie opanowa³am, bo czêsto go nie odcisnê dobrze i koñcówki s± sklejone.
Hmm, mo¿e to te¿ kwestia przyzwyczajenia, bo akurat fale nie s± tak g³adk± tafl± jak proste w³osy i ciê¿ko je tak czasem przeczesaæ palcami. ¯ele te¿ robi± swoje, zw³aszcza na³o¿one na odci¶niête z wody w³osy, ja swój lniany nak³adam nad wann±, na takie bardzoooo ociekaj±ce i jest super I w³a¶nie przy lnianym nie dajê ju¿ od¿ywki bs - on sam dzia³a jak najlepsza bs.

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Poka¿ wiadomo¶æ
Hm, ja na kapiace daje duzooo ¿elu. Zwykle wydaj± siê t³ustymi strakami jak zaczynam suszyæ. Ale po suszenia i odgnieceniu kompletnie tego nie widaæ. Mo¿e zrezygnuj z od¿ywki i dawaj mniej ¿elu?
Ja równie¿ na kapi±ce - wtedy spisuje siê najlepiej

Cytat:
Napisane przez iwonsia01 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja z kolei musze uwazac wlasnie na ilosc zelu bo jak dam za duzo to mam matowe,suche i brzydkie wlosy nieprzyjemne w dotyku.Zdecydowanie wole efekt po kremach ale poli co sa za slabe na moje zniszczone wlosy;(
Te¿ nie mogê dawaæ za du¿o, nawet glutka, dajê go na ociekaj±ce nieca³± ³y¿kê. Z innymi, drogeryjnymi ¿elami jest teraz s³abej, wolê lniany

Cytat:
Napisane przez krolewna_smieszka Poka¿ wiadomo¶æ

A ja bardzo nie lubiê takiej glutowatej konsystencji, nie jestem w stanie wypiæ glutka. To chyba lepiej na surowo ich nie je¶æ? Ju¿ sama ne wiem, po tym wszystkim, co napisa³y¶cie.
He he, mój 3-latek uwielbia glutka, mówi ¿e chcê b±belki, pije

Cytat:
Napisane przez Curly81 Poka¿ wiadomo¶æ
Sk³ad pomarañczowej Isany.Zdjêcie by³o za du¿e i dlatego nie chcia³o mi wej¶æ,jako¶ nie pomy¶la³am.
Kurczê, niby lubiê quaternium, bo ³adnie wyg³adza, ale za to skrêt mi do¶æ mocno os³abia i muszê czêsto po nim oczyszczaæ, bo do¶æ szybko mi siê nadbudowuje
myszka2020 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-31, 19:03   #3367
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 805
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez handzia600 Poka¿ wiadomo¶æ
Oko³o kupi³am tê sam± bo by³a napromocji u¿ywa³a¶ ju¿?
Jeszcze nie u¿ywa³am.Te¿ kupi³am w promocji za 6,99z³.Ciekawa jestem bardzo jaki bêdzie efekt.Bêdê testowa³a pewnie w poniedzia³ek a dodatkowo u¿yjê ¿elu,który równie¿ ostatnio zakupi³am -Loreal Duo.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczê¶cie

Edytowane przez Curly81
Czas edycji: 2015-01-31 o 19:07
Curly81 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-01-31, 19:46   #3368
krolewna_smieszka
Zakorzenienie
 
Avatar krolewna_smieszka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Seattle, WA
Wiadomo¶ci: 9 866
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Curly81 Poka¿ wiadomo¶æ
Sk³ad pomarañczowej Isany.Zdjêcie by³o za du¿e i dlatego nie chcia³o mi wej¶æ,jako¶ nie pomy¶la³am.
Uuu, to widzê, ¿e sk³ad zupe³nie inny ni¿ tej starej. Nawet nie ma protein z pszenicy. No trudno. Poczekam na Wasze opinie i mo¿e i tak kupiê, jak bêdê w Polsce.
krolewna_smieszka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-31, 19:56   #3369
Cukiiereczek
Raczkowanie
 
Avatar Cukiiereczek
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 401
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

handzia, kqq i Doe- strasznie ¿a³uje, ¿e nie mog³am na ¿ywo zobaczyæ waszych piêknych w³osów Na kolejne spotkanie muszê koniecznie przybyæ!

Co do kremowania w³osów- osobi¶cie bardzo sobie chwalê. U¿ywam kremu do r±k i paznokci anida z olejem arganowym. Powiem szczerze, ¿e u mnie kremowanie daje lepsze efekty ni¿ olejowanie. W³osy nawil¿one, milusie w dotyku, sypkie Aktualnie na przemian olejuje i kremuje i jest fajnie.
__________________
Prowad¼ mnie za rêkê, bo sama nie wiem dok±d mam i¶æ, gdzie pod±¿aæ mam, by na zawsze z tob± byæ ... ;*



Cukiiereczek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-31, 20:22   #3370
handzia600
perfumowe ADHD
 
Avatar handzia600
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomo¶ci: 3 255
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Cukiiereczek Poka¿ wiadomo¶æ
handzia, kqq i Doe- strasznie ¿a³uje, ¿e nie mog³am na ¿ywo zobaczyæ waszych piêknych w³osów Na kolejne spotkanie muszê koniecznie przybyæ!

Co do kremowania w³osów- osobi¶cie bardzo sobie chwalê. U¿ywam kremu do r±k i paznokci anida z olejem arganowym. Powiem szczerze, ¿e u mnie kremowanie daje lepsze efekty ni¿ olejowanie. W³osy nawil¿one, milusie w dotyku, sypkie Aktualnie na przemian olejuje i kremuje i jest fajnie.

Ja dzisiaj na noc nak³adam cien z shea zobacze jakie efekty. Zapraszamy na spotkanie , za tydzieñ czy dwa podobno ma byæ kolejne ;>




Cytat:
Napisane przez krolewna_smieszka Poka¿ wiadomo¶æ
Uuu, to widzê, ¿e sk³ad zupe³nie inny ni¿ tej starej. Nawet nie ma protein z pszenicy. No trudno. Poczekam na Wasze opinie i mo¿e i tak kupiê, jak bêdê w Polsce.
Jutro zdam swoj± opiniê aczkolwiek starej nie stosowalam.
__________________
www.magiawewnetrzna.pl
handzia600 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-31, 23:22   #3371
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Wiedzia³am, ¿e jak odpuszczê na 1 dzieñ to potem nie nadrobiê...
Moje max to 3 strony wstecz, sorry, id± 4 zêby i marzê o ¶nie
Cytat:
Napisane przez handzia600 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja siê jako¶ boje henny , mam schiza ¿e naturalna mimo odpowiedniego zastosowania zafarbuje mi w³osy , schiz co poradziæ
A ja dzisiaj idê na zakupy w³osowe (no co , u mnie to siê zdarza 1x / koniec miesi±ca wiêc siê cieszê jak g³upia ) i mam nadziejê ¿e siê opamiêtam
Zazdroszczê zakupów
Cytat:
Napisane przez krolewna_smieszka Poka¿ wiadomo¶æ
http://www.boredpanda.com/disney-pri...-loryn-brantz/

Ja dzi¶ jestem 100% "Snow White with moisture frizz".


Cytat:
Napisane przez myszka2020 Poka¿ wiadomo¶æ

I w³a¶nie przy lnianym nie dajê ju¿ od¿ywki bs - on sam dzia³a jak najlepsza bs.


Te¿ nie mogê dawaæ za du¿o, nawet glutka, dajê go na ociekaj±ce nieca³± ³y¿kê. Z innymi, drogeryjnymi ¿elami jest teraz s³abej, wolê lniany
Czyli olej lniany lepiej stosowaæ jako b/s ni¿ typowo do olejowania? Ró¿ni± siê czym¶ poza cen±?
Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Poka¿ wiadomo¶æ
Mam miesi±c / póltora na przemy¶lenie w jakie tonacje brn±æ dalej, to co mam bardzo mi siê podoba, ale nie wiem czy nie podniosê koloru wy¿ej - tzn na górze zrobiæ br±z a na dole blond
Apetyt ro¶nie w miarê jedzenia
OMG!! wiem, ¿e chodzi³o tu o kolor i bardzo fajny ale jakie Ty masz loki

Pisa³y¶cie du¿o o glutku czy to chodzi o to
By³o te¿ o kremowaniu - kupi³am ostatnio w promo body creme z granatem z rosska. Kremujemy tak jak olejujemy (dobrze odmieni³am ? ) na w³osy, oko³o 30 min i zmywamy?

U mnie bez zmian... myjê hegronem na zmianê z joann± z makiem, d/s u¿ywam garniera z awokado i raczej przy nim zostanê bo super pachnie zreszt± nie wiem co jeszcze mo¿e byæ d/s), potem joanna z lnem jako b/s. Nie widzê spektakularnych efektów je¶li chodzi o skrêt, ale zauwa¿y³am,¿e mogê myæ w³osy nie co 2,a co 3 dni. Wprawdzie tego 3ego ju¿ nie s± bardzo fajne, ale zawsze co¶. Wypadaj± jak wypada³y, biorê vitapil i wcieram jantar od kilku dni.

Dziêkujê je¶li kto¶ odpowie na moje pytanie chyba nigdy nie dojdê do etapu, ¿e ja tu bêdê odpowiadaæ a nie pytaæ
__________________
Miko³ajek
26.02.2014



Obudzi³ mnie trzepot skrzyde³
Wyjrza³am przez okno
Na parapecie zosta³o
Bia³e piórko -
Pami±tka po Tobie
Mój Anio³ku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-01, 08:52   #3372
201604251028
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 2 726
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Dziêkujê dziewczyny za odpowiedzi sprobuje odstawiæ od¿ywkê b/s
201604251028 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-01, 09:02   #3373
handzia600
perfumowe ADHD
 
Avatar handzia600
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomo¶ci: 3 255
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez elunka88 Poka¿ wiadomo¶æ
Wiedzia³am, ¿e jak odpuszczê na 1 dzieñ to potem nie nadrobiê...
Moje max to 3 strony wstecz, sorry, id± 4 zêby i marzê o ¶nie
Zazdroszczê zakupów




Czyli olej lniany lepiej stosowaæ jako b/s ni¿ typowo do olejowania? Ró¿ni± siê czym¶ poza cen±?

OMG!! wiem, ¿e chodzi³o tu o kolor i bardzo fajny ale jakie Ty masz loki

Pisa³y¶cie du¿o o glutku czy to chodzi o to
By³o te¿ o kremowaniu - kupi³am ostatnio w promo body creme z granatem z rosska. Kremujemy tak jak olejujemy (dobrze odmieni³am ? ) na w³osy, oko³o 30 min i zmywamy?

U mnie bez zmian... myjê hegronem na zmianê z joann± z makiem, d/s u¿ywam garniera z awokado i raczej przy nim zostanê bo super pachnie zreszt± nie wiem co jeszcze mo¿e byæ d/s), potem joanna z lnem jako b/s. Nie widzê spektakularnych efektów je¶li chodzi o skrêt, ale zauwa¿y³am,¿e mogê myæ w³osy nie co 2,a co 3 dni. Wprawdzie tego 3ego ju¿ nie s± bardzo fajne, ale zawsze co¶. Wypadaj± jak wypada³y, biorê vitapil i wcieram jantar od kilku dni.

Dziêkujê je¶li kto¶ odpowie na moje pytanie chyba nigdy nie dojdê do etapu, ¿e ja tu bêdê odpowiadaæ a nie pytaæ
Oleju lnianego raczej nie na³o¿y³a bym jako b/s przecie¿ w³osy bêd± t³uste najprêdzej p³ukankê z siemienia lnianego Chocia¿ u mnie lniany siê nie sprawdzi³ , puszy mi w³osy

A gluta robi siê w³a¶nie z tego co dalas na obrazku
Ja np. Wczoraj nawali³am kremu i zostawi³am na noc
__________________
www.magiawewnetrzna.pl
handzia600 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-01, 09:24   #3374
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez handzia600 Poka¿ wiadomo¶æ
A gluta robi siê w³a¶nie z tego co dalas na obrazku
Ja np. Wczoraj nawali³am kremu i zostawi³am na noc
Czyli tak j±³ pisa³y dziewczyny-zalaæ te ziarna wrzatkiem i to sie pije? Czy mo¿na tez na w³osy.bezpo¶rednio?

Kurde,.ja sie boje cokolwiek zostawiaæ na.w³osach d³u¿ej ze sie nie zmyje, a na noc to juz hardcore dla mnie

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Do tej pory glut mi sie kojarzyl z w±tkiem staraczkowym, a tu co dzia³ to inne znaczenie
__________________
Miko³ajek
26.02.2014



Obudzi³ mnie trzepot skrzyde³
Wyjrza³am przez okno
Na parapecie zosta³o
Bia³e piórko -
Pami±tka po Tobie
Mój Anio³ku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-01, 09:27   #3375
handzia600
perfumowe ADHD
 
Avatar handzia600
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomo¶ci: 3 255
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Mo¿na zalaæ wrz±tkiem i kisiel piæ , mo¿na tym robiæ plukanke , mo¿na gotowac ziarna i jako ¿el do uk³adania w³osów

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

Ja niestety nie lubiê ani piæ , ani uk³adaæ tym w³osy :P najbardziej mi smakuje lniane z³ociste dodawane do wszystkiego xD
__________________
www.magiawewnetrzna.pl
handzia600 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-01, 10:00   #3376
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 1 187
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Coby nie byæ go³os³own± poka¿e Wam mój aktualny w³osowy dramat. Je¶li chodzi o pielêgnacjê dalej mam problem z olejowaniem. Nie mam na nie czasu. Chyba, ¿e na weekendach. Od przysz³ego zacznê (o ile znów mi jaki¶ wyjazd nie wyskoczy). MUSZE JE NAWIL¯AÆ, NAWIL¯AÆ I JESZCZE RAZ NAWIL¯AÆ! (tylko nie mam ju¿ pomys³u czym? S± jakie¶ fajne nowe od¿ywki?) Od¿ywki trzymam ju¿ nie 30 s. a jakie¶ 5 min hahahaha jest progres Zmieni³am szampon na ³agodniejszy, nie farbujê. To mój odro¶cik po 8 tygodniach (5 lutego bêdzie równe miesi±ce). Kilka dni temu zrobi³am farb±, której wcze¶niej u¿ywa³am z 10 pasemek na nasadzie i wysz³o spoczko tak¿e niech dalej rosn±.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 20150201_103655.jpg (136,8 KB, 44 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 20150201_104200.jpg (115,1 KB, 43 za³adowañ)
__________________
Dbam o w³oski!
iwonsia01 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-01, 10:13   #3377
handzia600
perfumowe ADHD
 
Avatar handzia600
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomo¶ci: 3 255
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez iwonsia01 Poka¿ wiadomo¶æ
Coby nie byæ go³os³own± poka¿e Wam mój aktualny w³osowy dramat. Je¶li chodzi o pielêgnacjê dalej mam problem z olejowaniem. Nie mam na nie czasu. Chyba, ¿e na weekendach. Od przysz³ego zacznê (o ile znów mi jaki¶ wyjazd nie wyskoczy). MUSZE JE NAWIL¯AÆ, NAWIL¯AÆ I JESZCZE RAZ NAWIL¯AÆ! (tylko nie mam ju¿ pomys³u czym? S± jakie¶ fajne nowe od¿ywki?) Od¿ywki trzymam ju¿ nie 30 s. a jakie¶ 5 min hahahaha jest progres Zmieni³am szampon na ³agodniejszy, nie farbujê. To mój odro¶cik po 8 tygodniach (5 lutego bêdzie równe miesi±ce). Kilka dni temu zrobi³am farb±, której wcze¶niej u¿ywa³am z 10 pasemek na nasadzie i wysz³o spoczko tak¿e niech dalej rosn±.
A Ty nie masz przypadkiem zaczerwienionego skalpu? Bo jako¶ tak ró¿owo na tymnzdjeciu
__________________
www.magiawewnetrzna.pl
handzia600 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-01, 10:24   #3378
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 1 187
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez handzia600 Poka¿ wiadomo¶æ
A Ty nie masz przypadkiem zaczerwienionego skalpu? Bo jako¶ tak ró¿owo na tymnzdjeciu
Nie, u mnie jest szaro zale¿y pewnie od monitora. Poza tym fotka jest robiona komórk±. W sumie zawsze mia³am wra¿liwy ale to przez farbowanie ;/Jak odstawia³am farbê to problem znika³. Teraz mam idealnie zdrow± skórê g³owy. Przede wszystkim bez bia³ych strupko-p³atków.
__________________
Dbam o w³oski!
iwonsia01 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-01, 10:59   #3379
handzia600
perfumowe ADHD
 
Avatar handzia600
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomo¶ci: 3 255
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

A no mo¿e i tak , siedze na tablecie a on ma tendencje do k³amstw kolorystycznych.

S³uchajcie , która¶ z was ostatnio szuka³a inspiracji fryzur. Nie wiem czy znacie czy nie , ale polecam kana³ na jutubie https://m.youtube.com/user/lilithedarkmoon babka ma talent
__________________
www.magiawewnetrzna.pl
handzia600 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-01, 11:11   #3380
Cukiiereczek
Raczkowanie
 
Avatar Cukiiereczek
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 401
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez handzia600 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja dzisiaj na noc nak³adam cien z shea zobacze jakie efekty. Zapraszamy na spotkanie , za tydzieñ czy dwa podobno ma byæ kolejne ;>
I jak efekty ?

Cytat:
Napisane przez elunka88 Poka¿ wiadomo¶æ
Czyli olej lniany lepiej stosowaæ jako b/s ni¿ typowo do olejowania? Ró¿ni± siê czym¶ poza cen±?


By³o te¿ o kremowaniu - kupi³am ostatnio w promo body creme z granatem z rosska. Kremujemy tak jak olejujemy (dobrze odmieni³am ? ) na w³osy, oko³o 30 min i zmywamy?
Tu chodzi³o chyba o ¿el lniany, a nie olej o ile siê nie mylê Jako b/s olej bardzo ot³u¶ci³ by w³osy Chyba, ¿e kropelka oleju do odgniatania ¿elu

iwonisia01- jak ja lubiê Twój skrêt! Ja te¿ nie bardzo znajdowa³am wcze¶niej czas na olejowanie, ale teraz zawsze nak³adam olej lub kremuje na czas æwiczeñ, albo nauki i jako¶ daje rade
__________________
Prowad¼ mnie za rêkê, bo sama nie wiem dok±d mam i¶æ, gdzie pod±¿aæ mam, by na zawsze z tob± byæ ... ;*



Cukiiereczek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-01, 11:17   #3381
handzia600
perfumowe ADHD
 
Avatar handzia600
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomo¶ci: 3 255
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Cukiiereczek Poka¿ wiadomo¶æ
I jak efekty ?

Jeszcze nie wiem bo wstalam i na³o¿y³am kolejn± warstwê
__________________
www.magiawewnetrzna.pl
handzia600 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-01, 11:29   #3382
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 1 187
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Cukiiereczek Poka¿ wiadomo¶æ
I jak efekty ?



Tu chodzi³o chyba o ¿el lniany, a nie olej o ile siê nie mylê Jako b/s olej bardzo ot³u¶ci³ by w³osy Chyba, ¿e kropelka oleju do odgniatania ¿elu

iwonisia01- jak ja lubiê Twój skrêt! Ja te¿ nie bardzo znajdowa³am wcze¶niej czas na olejowanie, ale teraz zawsze nak³adam olej lub kremuje na czas æwiczeñ, albo nauki i jako¶ daje rade
Kochana u mnie w³a¶nie póki co skrêtu regularnego brak Raczej zniszczone falo-loki. Jednak na górze gdzie mam ca³e zdrowe to maj± wielk± tendencjê do grubych pukli. To mnie dalej powstrzymuje przed farb±. Pyta³am te¿ kilku znajomych o szczer± opiniê czy ten odrost strasznie wygl±da to powiedzieli, ¿e w moim przypadku naturalnie. Du¿o te¿ widzê daje na podbicie skrêtu regularna wizyta u fryzjera na podciêcie. Z tym te¿ by³o u mnie ró¿nie:/ Jednak samodzielne ciêcie to nie to samo. Za 2-3 miesi±ce znów idê podci±æ, choæ marzê dalej o +10 cm
__________________
Dbam o w³oski!
iwonsia01 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-01, 11:54   #3383
Cukiiereczek
Raczkowanie
 
Avatar Cukiiereczek
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 401
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez iwonsia01 Poka¿ wiadomo¶æ
Kochana u mnie w³a¶nie póki co skrêtu regularnego brak Raczej zniszczone falo-loki. Jednak na górze gdzie mam ca³e zdrowe to maj± wielk± tendencjê do grubych pukli. To mnie dalej powstrzymuje przed farb±. Pyta³am te¿ kilku znajomych o szczer± opiniê czy ten odrost strasznie wygl±da to powiedzieli, ¿e w moim przypadku naturalnie. Du¿o te¿ widzê daje na podbicie skrêtu regularna wizyta u fryzjera na podciêcie. Z tym te¿ by³o u mnie ró¿nie:/ Jednak samodzielne ciêcie to nie to samo. Za 2-3 miesi±ce znów idê podci±æ, choæ marzê dalej o +10 cm
Moim ju¿ te¿ by siê przyda³o podciêcie, szczególnie ¿e chcia³abym je troche powarstowaæ, ¿eby podbiæ skrêt. No, ale ju¿ po ptakach, trzeba czekaæ do maja... Przes±dy, przes±dami ale maturê trzeba zdaæ...
__________________
Prowad¼ mnie za rêkê, bo sama nie wiem dok±d mam i¶æ, gdzie pod±¿aæ mam, by na zawsze z tob± byæ ... ;*



Cukiiereczek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-01, 11:55   #3384
201605161428
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 5 219
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Cukiiereczek Poka¿ wiadomo¶æ
Moim ju¿ te¿ by siê przyda³o podciêcie, szczególnie ¿e chcia³abym je troche powarstowaæ, ¿eby podbiæ skrêt. No, ale ju¿ po ptakach, trzeba czekaæ do maja... Przes±dy, przes±dami ale maturê trzeba zdaæ...
Jakas ty mloda, ze dopiero matura :p
Moje sie maja calkiem dobrze po grudniowym fryzjerze, kolejna wizyta dopiero w kwietniu.
201605161428 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-01, 12:07   #3385
handzia600
perfumowe ADHD
 
Avatar handzia600
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomo¶ci: 3 255
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

a ja siê chyba uzale¿niam od ciêcia w³osów minê³o mo¿e 3 tyg a ju¿ mam wra¿enie ¿e zrobi³y siê za d³ugie i z chêci± bym ciachnê³a to wci±ga !
__________________
www.magiawewnetrzna.pl
handzia600 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-01, 12:21   #3386
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Cukiiereczek Poka¿ wiadomo¶æ

Tu chodzi³o chyba o ¿el lniany, a nie olej o ile siê nie mylê Jako b/s olej bardzo ot³u¶ci³ by w³osy Chyba, ¿e kropelka oleju do odgniatania ¿elu

iwonisia01- jak ja lubiê Twój skrêt! Ja te¿ nie bardzo znajdowa³am wcze¶niej czas na olejowanie, ale teraz zawsze nak³adam olej lub kremuje na czas æwiczeñ, albo nauki i jako¶ daje rade
Tak sie konczy wyrywkowe czytanie
__________________
Miko³ajek
26.02.2014



Obudzi³ mnie trzepot skrzyde³
Wyjrza³am przez okno
Na parapecie zosta³o
Bia³e piórko -
Pami±tka po Tobie
Mój Anio³ku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-01, 12:27   #3387
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 3 203
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Mnie te¿ by siê przyda³o te szpice na koñcówkach obciaæ, ale mam za krótkie w³osy. Mame³e, nerwy mia³am i znowu mi lec± gar¶ciami i takie brzydkie s±. Bêdê siê teraz pilnowaæ ¿eby wiêcej owoców i warzyw je¶æ i codzienne gluta i olej lniany.
Te¿ mnie czeka mini matura po angielsku w maju, wiêc zakuwanie czas zacz±æ
Klaudenc jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-01, 13:12   #3388
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 22 900
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez elunka88 Poka¿ wiadomo¶æ

OMG!! wiem, ¿e chodzi³o tu o kolor i bardzo fajny ale jakie Ty masz loki


dziêkowaæ

u mnie joanna z lnem lepiej sie sprawdza gdy robie proste wlosy

olej lniany to nie to samo co ¿el
¿el lniany to moj hit

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

Iwonsia lubiê Twoje loczyska
btw widzê, ze znow jeste¶ iwonisia
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczaj±c± g³upot±..

Miskaa78 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-01, 13:18   #3389
handzia600
perfumowe ADHD
 
Avatar handzia600
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomo¶ci: 3 255
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Co do kremowania to po 1 u¿yciu ciê¿ko cos powiedzieæ ale jest moim zdaniem nie gorsze od olejowania , tyle ¿e nie podoba mi sie to w jaki sposób zastyga na w³osach , sztywnieje.

Od¿ywka isany pomarañczowa : pierwsze co zauwa¿y³am to ¿e dla mnie odbija w³osy u nasady czyli tu + + +
Nie podraznila skalpu + ,
bêdzie wydajna bo niewiele jej na w³osy trzeba , g³adko siê rozprowadza ma tak± t³ust± konsystencjê +
Producent pisze ¿e zapewnia system krêcenia loków - faktycznie podbija skrêt +
Naturalny wygl±d loków - adla mnie bez sensu to zdanie
Sprê¿ysto¶æ w³osów - jest ok , w³osy s± lekkie , nie obci±¿a +
Ale trochê puszy moje w³osy , s± faktycznie miêkkie ale bez efektu wow +
A czy wp³ywa na elektryzowanie w³osów to nie wiem bo ja takiego problemu nie mam.
Uh i daje objêto¶æ co ja bardzo lubiê +
W³osy s± po niej sypkie +
Ale nie doci±¿a , ja u¿y³am trochê olejku i jest ok +/-

Trzyma³am 20min , uh daje du¿o objêto¶ci lubiê taki efekt jak dla mnie nie do¶wiadczonej ta od¿ywka jest okej , nawet fajnie wspomaga skrêt ale nast razem bêdê j± wspomagaæ jakimi¶ olejami bo ma³o nawil¿a

Edit. W³osy po jaki¶ 2 godzinach od mycia s± przesuszonee
__________________
www.magiawewnetrzna.pl

Edytowane przez handzia600
Czas edycji: 2015-02-01 o 14:21
handzia600 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-01, 14:25   #3390
Cukiiereczek
Raczkowanie
 
Avatar Cukiiereczek
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 401
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Poka¿ wiadomo¶æ
Jakas ty mloda, ze dopiero matura :p
Moje sie maja calkiem dobrze po grudniowym fryzjerze, kolejna wizyta dopiero w kwietniu.


Cytat:
Napisane przez Klaudenc Poka¿ wiadomo¶æ
Mnie te¿ by siê przyda³o te szpice na koñcówkach obciaæ, ale mam za krótkie w³osy. Mame³e, nerwy mia³am i znowu mi lec± gar¶ciami i takie brzydkie s±. Bêdê siê teraz pilnowaæ ¿eby wiêcej owoców i warzyw je¶æ i codzienne gluta i olej lniany.
Te¿ mnie czeka mini matura po angielsku w maju, wiêc zakuwanie czas zacz±æ
Dawno nie widzia³am Twoich w³osków od ty³u, dodawaj zdjêcie powodzenia

Cytat:
Napisane przez handzia600 Poka¿ wiadomo¶æ
Co do kremowania to po 1 u¿yciu ciê¿ko cos powiedzieæ ale jest moim zdaniem nie gorsze od olejowania , tyle ¿e nie podoba mi sie to w jaki sposób zastyga na w³osach , sztywnieje.

Od¿ywka isany pomarañczowa : pierwsze co zauwa¿y³am to ¿e dla mnie odbija w³osy u nasady czyli tu + + +
Nie podraznila skalpu + ,
bêdzie wydajna bo niewiele jej na w³osy trzeba , g³adko siê rozprowadza ma tak± t³ust± konsystencjê +
Producent pisze ¿e zapewnia system krêcenia loków - faktycznie podbija skrêt +
Naturalny wygl±d loków - adla mnie bez sensu to zdanie
Sprê¿ysto¶æ w³osów - jest ok , w³osy s± lekkie , nie obci±¿a +
Ale trochê puszy moje w³osy , s± faktycznie miêkkie ale bez efektu wow +
A czy wp³ywa na elektryzowanie w³osów to nie wiem bo ja takiego problemu nie mam.
Uh i daje objêto¶æ co ja bardzo lubiê +
W³osy s± po niej sypkie +
Ale nie doci±¿a , ja u¿y³am trochê olejku i jest ok +/-

Trzyma³am 20min , uh daje du¿o objêto¶ci lubiê taki efekt jak dla mnie nie do¶wiadczonej ta od¿ywka jest okej , nawet fajnie wspomaga skrêt ale nast razem bêdê j± wspomagaæ jakimi¶ olejami bo ma³o nawil¿a

Edit. W³osy po jaki¶ 2 godzinach od mycia s± przesuszonee
U mnie nigdy do koñca nie zasycha³, mo¿e dlatego ¿e nie kremowa³am na noc A od¿ywka wydaje siê bardzo ciekawa muszê j± koniecznie wypróbowaæ, jak chod¼ trochê zdenkujê te które ju¿ mam.
__________________
Prowad¼ mnie za rêkê, bo sama nie wiem dok±d mam i¶æ, gdzie pod±¿aæ mam, by na zawsze z tob± byæ ... ;*



Cukiiereczek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum W³osy krêcone: pielêgnacja, fryzury, inspiracje


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-04-13 18:22:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:58.