Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2 - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-06-16, 12:49   #3361
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 065
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Laura Rose nic nie zrobiłam.. Czekałam psychicznie zmęczona.. Bo wcześniej to było całymi dniami jęczenie. W życiu nie widziałam takiego dziecka 🤪 polepszyło mu się jak zaczął się przemieszczać. Oczywiście nie jest teraz idealnie ale w porównaniu z tamtym jest okej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 13:22   #3362
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Mam pytanie do dziewczyn, których maluchy jedzą blw i piją zauważalnie mniej mleka... To jest 100% blw czy pomagacie w jedzeniu? Mój początkowo je sam, potem się "zawiesza" i ja go karmię. Raczej nie zjada wszystkiego, choć zdarzają się dokładki. Jemy 4 razy dziennie plus jakiś chrupek pomiędzy. A mleka i tak u nas idzie prawie litr. Na dodatek po pół godzinie od obiadu niedojedzonego do końca potrafi jęczeć, więc dostaje butlę i 150 ml wypija...
I zastanawiam się dlaczego tak u nas jest. Tak źle mu gotuję?

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 13:54   #3363
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewczyn, których maluchy jedzą blw i piją zauważalnie mniej mleka... To jest 100% blw czy pomagacie w jedzeniu? Mój początkowo je sam, potem się "zawiesza" i ja go karmię. Raczej nie zjada wszystkiego, choć zdarzają się dokładki. Jemy 4 razy dziennie plus jakiś chrupek pomiędzy. A mleka i tak u nas idzie prawie litr. Na dodatek po pół godzinie od obiadu niedojedzonego do końca potrafi jęczeć, więc dostaje butlę i 150 ml wypija...
I zastanawiam się dlaczego tak u nas jest. Tak źle mu gotuję?

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
Niektoore dzieci tak maja!

Moj czasem blw czasem karmie zalezy co je i ile mam czasu i cierpliwosci tak szczerze

Sent from my I3312 using Tapatalk

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Laura Rose Pokaż wiadomość
Co zrobiłaś, że mu przeszło?

Dziś tak beznadziejnie spał, że masakra. Jak za kp, pobudka za pobudką, po kilkudziesięciu minutach, stęki i jęki. Za to ostatecznie wstał o 6:30, a nie 4:30 jak wczoraj

W pasie mu idealnie leży 56. Przyszły mi jedne wąskie spodnie z ali, chyba muszę zamówić więcej. Wczoraj kupiłam mu legginsy na 74/80, wizualnie wąskie, a w rzeczywistości zbyt szerokie i zbyt długie. Mniejszych nie było. Już mnie to wkuwia strasznie. Ma z 5 par długich spodni i żadne nie są mu naprawdę dobre.

Można już rezygnować z mm w dzień na tym etapie?

Od paru dni jak stoi o chwyta zabawkę to się puszcza, żeby złapać oburącz. Tylko zapomina, że jeszcze w równowagę nie umie, oszołom mały.
Pokaz spodenki z alli

Sent from my I3312 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 14:32   #3364
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

U mojej jest zauważalnie mniej mleka. Rekordowa najmniejsza ilość to 180 ml kilka dni temu. W zależności co przygotuję je tylko sama / sama z moją późniejsza pomocą / karmię łyżeczką tzn podaję jej i staram się, żeby sama ogarnęła.

Ona butli nie chce już jak jest przytomna, że się tak wyrażę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 14:53   #3365
Laura Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Laura Rose
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 7 488
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewczyn, których maluchy jedzą blw i piją zauważalnie mniej mleka... To jest 100% blw czy pomagacie w jedzeniu? Mój początkowo je sam, potem się "zawiesza" i ja go karmię. Raczej nie zjada wszystkiego, choć zdarzają się dokładki. Jemy 4 razy dziennie plus jakiś chrupek pomiędzy. A mleka i tak u nas idzie prawie litr. Na dodatek po pół godzinie od obiadu niedojedzonego do końca potrafi jęczeć, więc dostaje butlę i 150 ml wypija...
I zastanawiam się dlaczego tak u nas jest. Tak źle mu gotuję?

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
Mój je z 6 razy dziennie, ale z 3-4 tak sensowniej, pozostałe to bardziej chrupki czy owoce do skubania. 2-3 razy dostaje papkę łyżeczką, resztę je sam. Czasem gubi więcej, czasem mniej. Do rzeczy - też zwykle po chwili znowu jojczy. Od paru dni w tej sytuacji dostaje przekąskę. Wcześniej to było mleko. Wypiłby ilekolwiek Teraz dostaje jedną butlę 120 ml w ciągu dnia albo wcale i zupełnie nie widać, żeby tęsknił. Więcej pije wody, ale to logiczne. Z 900 ml zredukował na 400-500 z dnia na dzień. Obecnie testujemy, bo to raptem z pięć dni tak lecimy.

Cytat:
Napisane przez kamila1011 Pokaż wiadomość
Laura Rose nic nie zrobiłam.. Czekałam psychicznie zmęczona.. Bo wcześniej to było całymi dniami jęczenie. W życiu nie widziałam takiego dziecka polepszyło mu się jak zaczął się przemieszczać. Oczywiście nie jest teraz idealnie ale w porównaniu z tamtym jest okej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Echhhhhhhh, czy mnie to kiedyś czeka? Czasem bywam kilka lżejszych dni, a potem w nagrodę kolejne to jak domino zbudowane z dynamitów...

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Niektoore dzieci tak maja!

Moj czasem blw czasem karmie zalezy co je i ile mam czasu i cierpliwosci tak szczerze

Sent from my I3312 using Tapatalk

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Pokaz spodenki z alli

Sent from my I3312 using Tapatalk


Nic szczególnego, wzięłam je za kupony
IMG_2009.jpg
__________________
I will go anywhere as long as it is forward.
Laura Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 15:18   #3366
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Laura Rose Pokaż wiadomość
Mój je z 6 razy dziennie, ale z 3-4 tak sensowniej, pozostałe to bardziej chrupki czy owoce do skubania. 2-3 razy dostaje papkę łyżeczką, resztę je sam. Czasem gubi więcej, czasem mniej. Do rzeczy - też zwykle po chwili znowu jojczy. Od paru dni w tej sytuacji dostaje przekąskę. Wcześniej to było mleko. Wypiłby ilekolwiek Teraz dostaje jedną butlę 120 ml w ciągu dnia albo wcale i zupełnie nie widać, żeby tęsknił. Więcej pije wody, ale to logiczne. Z 900 ml zredukował na 400-500 z dnia na dzień. Obecnie testujemy, bo to raptem z pięć dni tak lecimy.



Echhhhhhhh, czy mnie to kiedyś czeka? Czasem bywam kilka lżejszych dni, a potem w nagrodę kolejne to jak domino zbudowane z dynamitów...





Nic szczególnego, wzięłam je za kupony
Załącznik 7719486
Mowisz ze wypadaja waskie w pasie? Szukam wlasnie waskich, tanich, potrzebuje z 15par bo u nas co posilek to przebieranie

Jesli. Chodzi o jedzenie to np wczoraj bylo tak

Mleko 150ml
Sniadanko owsianka z musem kokosowym
Mleko 120ml
Lunch babeczki z jajek i tunczyka (1 jajko, pol puszki tunczyka) trzy pomidorki male
Snack winogrono kilka kulek
Mleko 150ml
Kolacja kuskus z sosem grzybowym i uwaga CALA GRUSZKA, CALA BRZOSKWINIA
mleko 200ml


Gruszke mu uparowalam i dostal jako blw
BRZOSKWINIA coz stal koszyk z owwocami i go zwalil, slysze cos ciumka patrze a on na ppdlodze wgryzl sie w brzoskwinie i je pomoglam mu no ale zjadl cala do pestki, nie bede mowic jaki byl klejacy


Sent from my I3312 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3

Edytowane przez travis
Czas edycji: 2020-06-16 o 15:19
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 15:30   #3367
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 065
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

U nas też są gorsze dni jeszcze i jęczenie. Na pewno i u was z tym się polepszy. Za to u nas z jedzeniem idzie marnie. Apicia wody do dziś nie kuma. Także też mamybpowody do narzekań no i 10 pobudek w nocy to minimu a w dzień ostatnio drzemki z cycem w buzi

Cytat:
Napisane przez Laura Rose Pokaż wiadomość


Echhhhhhhh, czy mnie to kiedyś czeka? Czasem bywam kilka lżejszych dni, a potem w nagrodę kolejne to jak domino zbudowane z dynamitów...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-06-16, 15:56   #3368
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez kamila1011 Pokaż wiadomość
U nas też są gorsze dni jeszcze i jęczenie. Na pewno i u was z tym się polepszy. Za to u nas z jedzeniem idzie marnie. Apicia wody do dziś nie kuma. Także też mamybpowody do narzekań no i 10 pobudek w nocy to minimu a w dzień ostatnio drzemki z cycem w buzi





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moj wode poje ale tylko i. Wylacznie z butelki z smoczkiem a nie powinien tak pic pojde do health vositor to mnie skrytykuja za to no ale proboje, mamy rozne kubki i nic

Sent from my I3312 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 17:10   #3369
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Muszę godzinowo pozapisywac jak u nas wyglądają posiłki. Ale jeśli chodzi o skład to podobnie do travis, rano kaszka z owocem, później śniadanie blw (też robię babeczki jajeczne), potem obiad blw i na koniec jogurt z owocem i płatkami owsianymi. Czasami jogurt jest dwa razy, bo uwielbia. Wody pije dużo z bboxa.

Mojemu zdarza się zjeść cała brzoskwinie w jogurcie Ale drugiego owocu do tego nie da rady wciągnąć.

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 17:42   #3370
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Muszę godzinowo pozapisywac jak u nas wyglądają posiłki. Ale jeśli chodzi o skład to podobnie do travis, rano kaszka z owocem, później śniadanie blw (też robię babeczki jajeczne), potem obiad blw i na koniec jogurt z owocem i płatkami owsianymi. Czasami jogurt jest dwa razy, bo uwielbia. Wody pije dużo z bboxa.

Mojemu zdarza się zjeść cała brzoskwinie w jogurcie Ale drugiego owocu do tego nie da rady wciągnąć.

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
Dzis mamy papaje, chyba pierwszy raz nie pamietam zeby jadl

Papaja na dokladke bo na kolacje jest makaron z cukinia i kurczakiem

Sent from my I3312 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 18:19   #3371
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Dzis mamy papaje, chyba pierwszy raz nie pamietam zeby jadl

Papaja na dokladke bo na kolacje jest makaron z cukinia i kurczakiem

Sent from my I3312 using Tapatalk
W jakiej formie kurczak?

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-16, 18:42   #3372
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 065
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Moj wode poje ale tylko i. Wylacznie z butelki z smoczkiem a nie powinien tak pic pojde do health vositor to mnie skrytykuja za to no ale proboje, mamy rozne kubki i nic

Sent from my I3312 using Tapatalk
Dobre i to to nie mów z czego pije ja mojemu daję z wszystkiego co możliwe i pewnie z 30 ml się uzbiera dziennie więc co to jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

Mój też uwielbia jogurt. Jedyne co zje w całości są takie dobre w biedronce. Mają super skład.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 18:46   #3373
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez kamila1011 Pokaż wiadomość
Dobre i to to nie mów z czego pije ja mojemu daję z wszystkiego co możliwe i pewnie z 30 ml się uzbiera dziennie więc co to jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

Mój też uwielbia jogurt. Jedyne co zje w całości są takie dobre w biedronce. Mają super skład.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My jemy jogurt naturalny albo grecki

Sent from my I3312 using Tapatalk

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

Ja robie sos z warzywami i kurczakiem na smietanie i blenduje, potem daje makaron i ma do blw

Sent from my I3312 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3

Edytowane przez travis
Czas edycji: 2020-06-16 o 19:47
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 19:29   #3374
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 065
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
My jemy jogurt naturalny albo grecki

Sent from my I3312 using Tapatalk

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

Ja robie zoz z warzywami i kurczakiem na smietanie i blenduje, potem daje makaron i ma do blw

Sent from my I3312 using Tapatalk
Ten z biedry to też właściwie jogurt naturalny i około 20% owoców

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

A i jeszcze też bardzo lubimy jogurt kokosowy z lidla

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 19:49   #3375
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
My jemy jogurt naturalny albo grecki

Sent from my I3312 using Tapatalk

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

Ja robie zoz z warzywami i kurczakiem na smietanie i blenduje, potem daje makaron i ma do blw

Sent from my I3312 using Tapatalk
Ok, też blendowane. Myślałam że jakieś kawałki, mój ciągle sobie z nimi nie radzi i mięso w wersji blendowanej je.

A jogurt u nas też naturalny i wkrajam kawałki owoców. Ostatnio miks truskawek i borówek.
Nie patrzyłam na owocowe jogurty ze sklepów bo myślałam, że każdy ma cukier, może następnym razem się przyjrzę, Lidla i Biedre mam 5 min piechotą. Tylko w Biedrze nie zmieszczę się z wózkiem chyba, strasznie mała powierzchnia i wiecznie zagracona

Godzinę temu jedliśmy jogurt, a teraz wciągnął 240 ml mleka...
Od jakiegoś czasu pije sam w łóżeczku

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 20:03   #3376
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 065
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
A jogurt u nas też naturalny i wkrajam kawałki owoców. Ostatnio miks truskawek i borówek.
Nie patrzyłam na owocowe jogurty ze sklepów bo myślałam, że każdy ma cukier, może następnym razem się przyjrzę, Lidla i Biedre mam 5 min piechotą. Tylko w Biedrze nie zmieszczę się z wózkiem chyba, strasznie mała powierzchnia i wiecznie zagracona

Godzinę temu jedliśmy jogurt, a teraz wciągnął 240 ml mleka...
Od jakiegoś czasu pije sam w łóżeczku

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
To chyba jedyne jogurty bez cukru w biedronce oprócz tych naturalnych oczywiście. Szału nie ma tylko pod względem smaków bo są tylko 2 do wyboru. A i ja też je chętnie zajadam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 20:06   #3377
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Mowisz ze wypadaja waskie w pasie? Szukam wlasnie waskich, tanich, potrzebuje z 15par bo u nas co posilek to przebieranie
o matulkoooooo, dlatego moja je bez ubrania.
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 20:07   #3378
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

U nas sa yogurty little yeo z dobrym skladem ale zupelnie nie oplaca mi sie moj by z trzy zjadl wiec wole kupic pol litra naturalnego i dodac cos

Sent from my I3312 using Tapatalk

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

Co do miesa to wlasnie zjadl kabanosa polowe, takiego normalnego

Sent from my I3312 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 20:07   #3379
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

O matulko, moja je bez ubrania, bo jakbym miała za każdym razem jej zmieniać ciuchy to weźcie..

Jogurt czy owoce nie mają za dużo kalorii, więc nie "zapcha" dziecka na długo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-16, 20:54   #3380
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 065
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

U nas jogurt to przekąska nie do zapchania tylko raczej do urozmaicenia no i jak mnie nie ma w domu to mąż daje młodemu właśnie jogurt co by wytrzymał bez cycka warzywa też nie mają dużo kalorii 🤪
Mój je ubrany bo nie chce mi się go ciągle rozbierać do jedzenia a czasem uda się nie wybrudzić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
U nas sa yogurty little yeo z dobrym skladem ale zupelnie nie oplaca mi sie moj by z trzy zjadl wiec wole kupic pol litra naturalnego i dodac cos

Sent from my I3312 using Tapatalk

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

Co do miesa to wlasnie zjadl kabanosa polowe, takiego normalnego

Sent from my I3312 using Tapatalk
To u was faktycznie lepiej taki duży kupić nam ten mały starczy. On ma coś około 130 gramów chyba.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 21:00   #3381
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 cz. 2

Jeśli chodzi o sytość, to mam wrażenie, że jogurtem najada się bardziej niż np. jak na obiad ma warzywa. Tylko nigdy nie daję samego jogurtu, zawsze są w nim owoce i płatki owsiane. Czasem sypnę cynamonu lub kakao.

Mój raczej nie brudzi ubranek przy jedzeniu, siedzi w kaftaniku i też go pilnuję, jak włoży rączkę pod niego. Choć oczywiście nie zawsze się uda A przez cyrki, jakie odstawia przy przebieraniu teraz to chyba by chodził w brudnych ciuchach Jak się mocno poleje to go przebieram.

A no i z "mięsnych" rzeczy mój wcina parówki Kupiłam te dla dzieci, skład wydaje się ok.

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
__________________

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2020-06-16 o 21:02
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 21:24   #3382
Kasia2204
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 509
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez kamila1011 Pokaż wiadomość
To chyba jedyne jogurty bez cukru w biedronce oprócz tych naturalnych oczywiście. Szału nie ma tylko pod względem smaków bo są tylko 2 do wyboru. A i ja też je chętnie zajadam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podeślesz fotkę tego jogurtu ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Jak czytam ile zjadają wasze dzieciaki to jestem w szoku mój od dwóch dni tylko biszkopty jabłka i trochę mleka nic więcej nie chce jeść ani kaszy ani zupki może to jakiś chwilowy brak apetytu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kasia2204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 21:43   #3383
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez kamila1011 Pokaż wiadomość
U nas jogurt to przekąska nie do zapchania tylko raczej do urozmaicenia no i jak mnie nie ma w domu to mąż daje młodemu właśnie jogurt co by wytrzymał bez cycka warzywa też nie mają dużo kalorii
Mój je ubrany bo nie chce mi się go ciągle rozbierać do jedzenia a czasem uda się nie wybrudzić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

To u was faktycznie lepiej taki duży kupić nam ten mały starczy. On ma coś około 130 gramów chyba.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A te nieee tu te male sa cos jak danonki, patrze wlasnie w google i maja 45g. Sa tez wieksze 90 ale nigdzie ich nie widzialam w sklepie

Parowki tez je i uwielbia, tez takie dzieciece kupowalam nawet polskie

Moj soe brudzi ale to po czesci moja wina bo on je duzo i czesto i nieraz nie chce mi sie go do fotela wkladac o karmie w kojcu albo w kuchni na podlodze

Sent from my I3312 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 21:45   #3384
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Kasia2204 Pokaż wiadomość
Podeślesz fotkę tego jogurtu ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Jak czytam ile zjadają wasze dzieciaki to jestem w szoku mój od dwóch dni tylko biszkopty jabłka i trochę mleka nic więcej nie chce jeść ani kaszy ani zupki może to jakiś chwilowy brak apetytu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moj tez mial faze z miesiac temu na niejedzenie

Dajecie biszkopty sklepowe? Ja ich nie lubie dla mnie mega slodkie sa.
Z takich sklepowwych zapychaczy daje wafle ryzowe, chrupki kukurydziane oraz takie:Screenshot_20200616-214521.jpg

Sent from my I3312 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 22:32   #3385
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Moj soe brudzi ale to po czesci moja wina bo on je duzo i czesto i nieraz nie chce mi sie go do fotela wkladac o karmie w kojcu albo w kuchni na podlodze
A no to już sobie wyobrażam Wczoraj dałam małemu placki warzywne bez śliniaka, myślałam, że takimi się nie pobrudzi, oczywiście naiwna ja

Biszkoptów czy herbatników nie daję bo sama ich nie jem, za słodkie dla mnie są. Kiedyś sama zrobiłam biszkopty, ale znowu zbyt bezsmakowe wyszły, następnym razem muszę dodać dojrzałego banana i powinno być ok
__________________

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2020-06-16 o 22:34
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 23:25   #3386
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 cz. 2

Pocielam pelno malych miekkich szmatek i sa do wycierania pyszczka, w dzien to 5-10 idzie a potem do prania
Teraz cieplo to w domu w samym body smiga czasem spodenki. Ale serio jak daje jogurt czy owoce to dluzej trwa wyciagnac fotel, ustawic, wlozyc go, zalozyc sliniak/katfanik itp to ja juz wole lrzebrac body chociaz przyznam ze czasem poprostu wytre i lata brudny ale oczywiscie jak jestesmy w domu sami, nie zeby tak do ludzi poszedl

Dzis lizal odkurzacz wwyciagnal chussteczki jednorazowe z pudelka takie wiecie gdzie jest 100.
Ma wogole manie ostatnio jakby mnie gryzienia ale bez zaciskania szczek, poprostu otwarta buzia przyciska sie do spodni czy sukienki wiec i siebie przebieram przed wyjsciem i codziennie przynajmniej dwa zestawy do prania sa.
Serio niie wyrabiam z praniem nie wiem co bedzie w zimie


Ahhh i ma nowa umirjrtnosc, proboje dac buziaka oczywiscie otwaarta buzia


Sent from my I3312 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3

Edytowane przez travis
Czas edycji: 2020-06-16 o 23:26
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-17, 05:42   #3387
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 065
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Kasia2204 Pokaż wiadomość
Podeślesz fotkę tego jogurtu ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Jak czytam ile zjadają wasze dzieciaki to jestem w szoku mój od dwóch dni tylko biszkopty jabłka i trochę mleka nic więcej nie chce jeść ani kaszy ani zupki może to jakiś chwilowy brak apetytu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To te po 1.79 chociaż te obok pamiętam, że też mają dobry skład! Tylko są jeszcze z jakimiś płatkami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-17, 05:44   #3388
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 065
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Zapomniałam dodać załącznik 🤪Screenshot_20200617_064423_com.android.chrome.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-17, 06:16   #3389
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Pokażecie parówki z dobrym składem?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-17, 06:31   #3390
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 065
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

W biedronce te dla dzieci bodajże nazywają się głodomorki maja dobry skład i w lidlu też takie dla dzieci piratki.
Ja parówek nie daję jeszcze. Boję się 🤣 ponoć parówki i jabłka to najczęstsza przyczyna zadławienia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-07 21:44:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:07.