Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-13, 11:01   #3391
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez dikanda Pokaż wiadomość
Ten Garnier wchodzi teraz do Rossmannów. Są trzy wersje zapachowe, to znaczy trzy akurat ja widziałam, być może jest ich więcej. Migdał (nieprzyjemny zapach), Róża (pachnie jak babcina konfitura - pięknie) i Kokos (z racji na to, że ostatnio mam słabość do wszystkiego co kokosowe zdecydowałam się na ten zapach). Stosuję trzeci dzień i na razie nie mam opinii, wydaje mi się, że mój poprzedni deo (Alterra) jest skuteczniejszy, ale może skóra musi przywyknąć. Chcecie skład?
Tak, ślicznie prosimy o skład i pełną nazwę.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 11:04   #3392
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 698
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez dikanda Pokaż wiadomość
Ten Garnier wchodzi teraz do Rossmannów. Są trzy wersje zapachowe, to znaczy trzy akurat ja widziałam, być może jest ich więcej. Migdał (nieprzyjemny zapach), Róża (pachnie jak babcina konfitura - pięknie) i Kokos (z racji na to, że ostatnio mam słabość do wszystkiego co kokosowe zdecydowałam się na ten zapach). Stosuję trzeci dzień i na razie nie mam opinii, wydaje mi się, że mój poprzedni deo (Alterra) jest skuteczniejszy, ale może skóra musi przywyknąć. Chcecie skład?

A co do nowej serii Oriflame, to mam całą, krem na dzień, noc i pod oczy. W ogóle pierwszy raz mam taki zestaw do twarzy jednej firmy, zawsze miałam mix, wszystko z inne parafii Też dopiero od kilku dni używam, ale powiem Wam, że śmieszy mnie to, że krem na dzień i noc mają prawie identyczny skład... Jednak ten na noc wydaje mi się fajniejszy, treściwszy. Albo tylko tak mi się wydaje
Ja też lubię kokosowy zapach, będe wdziecza za podanie składu
Dzięki za opinie o Oriflame, bardzo mnie ciekawi kremik pod oczy, jakie ma działanie?
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 11:12   #3393
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Garnier nie tylko wprowadza dezodoranty, lecz całe serie Tu do twarzy (niestety w języku niemieckim) klik

i francuska strona Gernier klik

no i dezodoranty klik
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2012-03-13 o 11:15
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 11:12   #3394
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Powiedzcie no mi, jak to jest z tym płynem micelarnym YR? Czy on jest z tej serii Culture Bio? Czy innej? A jeśli innej, to czy mogę prosić o zrzutę składu Ja go ostatnio chciałam kupić, to mi pani ekspedientka powiedziała, że z serii CB nie ma micelu A jak patrzyłam na inny micel to glikol propylenowy jednak dał po oczach, więc o co tu biega

A ja mam szampon Aleppo z glinką Beloun i bardzo żałuję zakupu, bo był nieco drozszy od zwykłego, a okazuje się, że ta glinka się w całości wytrąciła i osiadła na dnie butelki i nie sposób jej wymieszać.

Wymien proszę od najlepsiejszego do najgorszego. Ja jednak naliczyłam 7 sztuk i teraz sie przyznaje do grzechu, ale małego:
2 szampony mam YR, jeszcze nie otwierane przeciw wypadaniu i dodający objętosci
1 Palmolive od mamy (SLES)
1 Tresemme Healthy Volume ( Bardzo dobry skład, podobny do YR, na bazie ALS, bez zbędnych paści), używam go już 6 lat bo to jedyny wolumizer który naprawdę podnosi włosy i ich przy tym nie niszczy, no i litrt kosztuje ok 25 zł na allegro, niestety cieżko dostępny
1 Avon Naturals imbir i mango (silikon!)
1 Alverde z hibiskusem
1 Bingo czekoladowy ( całkiem fajny skład, jak na tą cenę, dużo naturalnych ekstraktów no i ten zapach i konsystencja)

Grzeczna Anulka
to chyba taki skrót myślowy - ja miałam na mysli wodę do demakijażu oczy z serii bio culture jest świetna!

No proszę Cię - nigdy w życiu nie dam ich rady posegregować od najlepszego....ale wypisze grupami "lubienia" te, które obecnie mam :
najfajniejsze:
- phenome balansujący
- kuomaye do tłustych
- les argiles z glinką zielona i rhassoul
- yr pokrzywowy

lubię, ale więcej nie kupię:
- dr. organic z granatem
- khadi z amlą
- alverde do brązowych

porażka
- sante różany

czekają lub jeszcze nie mam zdania:
- cattier
- avalon organic (z cytrynka chyba)
- ao (zwiekszający objetość albo dla aktywnych )
- alverde hibiscus aloes
- alverde zwiekszający objetość
- phenome anti-age
- fit.... cos cos tam, z cynkiem.

A poza tym bardzo polubiłam (z wcześniejszych lub testerów, albo od dziewczyn)
khadi aloes
phenome przeciwłupiezowy
argile provence z glinkami
douce nature z arganem
alepia miodowa
labogravier z oślim mlekiem
madre labs

Myślę, że o paru zapomniałam
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 11:21   #3395
dikanda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 103
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja też lubię kokosowy zapach, będe wdziecza za podanie składu
Dzięki za opinie o Oriflame, bardzo mnie ciekawi kremik pod oczy, jakie ma działanie?
Garnier Mineral Bio: aqua, alcohol, propanediol, gryceryl caprylate, cocos nucifara oil, smithsonite extract, xanthan gum, linalool, aloe barbadensis, parfum

A kremik pod oczy Oriflame jest wygładzający
dikanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 11:25   #3396
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 698
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Garnier nie tylko wprowadza dezodoranty, lecz całe serie Tu do twarzy (niestety w języku niemieckim) klik

i francuska strona Gernier klik

no i dezodoranty klik
Ciekawe kiedy się pojawią u nas

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
to chyba taki skrót myślowy - ja miałam na mysli wodę do demakijażu oczy z serii bio culture jest świetna!

No proszę Cię - nigdy w życiu nie dam ich rady posegregować od najlepszego....ale wypisze grupami "lubienia" te, które obecnie mam :

[...]
No teraz rozumiem, wiec jednak pani w sklepie miała rację

Piękny zbiór, same cuda, a który z tych lepszych jest najwydajniejszy i czy w ogóle jest naprawde wydajny?

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Cytat:
Napisane przez dikanda Pokaż wiadomość
Garnier Mineral Bio: aqua, alcohol, propanediol, gryceryl caprylate, cocos nucifara oil, smithsonite extract, xanthan gum, linalool, aloe barbadensis, parfum

A kremik pod oczy Oriflame jest wygładzający
Dziekuję, oj kusi ten kremik, kusi
A deo niestety składzik ma dziwny, w ogole nie wiem, czy to to będzie chronić przed poceniem i ograniczać namnażanie bakterii, bo za bardzo nie ma czym. Ale wypróbować trzeba

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2012-03-13 o 11:27
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 11:26   #3397
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Właśnie siedzę z khadi (orzechowy brąz) na głowie
Wczoraj przyszła do mnie paczuszka z YR:Szampon oczyszczjący, nabłyszczający, płyn micelarny bio, płukanka octowa i maska z glinką marokańską
Ktos pisała o myciu włosów glinka logony-ja ostatnio dodałam do szamponu glinki i miałam świetne włosyTakie mięsiste, grube i czyste-będę myła tak raz w tygodniu wloskiDziekuję osobie która to napisała, bo jakoś bez zachęty nie mogłam sie odwazyć
brzmi zachęcająco a jak dodałaś tej glinki, Wymieszałaś w jakimś pojemniku i nałożyłaś na włosy?
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-13, 11:31   #3398
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ciekawe kiedy się pojawią u nas



No teraz rozumiem, wiec jednak pani w sklepie miała rację

Piękny zbiór, same cuda, a który z tych lepszych jest najwydajniejszy i czy w ogóle jest naprawde wydajny?
Z tych chyba najwydajnieszje to les argiles (pomimo, że bardzo rzadki) i kuomaye.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 11:38   #3399
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

No to skoro mowa o hitach i kitach szamponowych, to oczywiście nie mam takiego bogatego doświadczenia, jak Anula, ale mam kilka swoich typów:
hity: kuomaye bio wzmacniający (to pierwszy szampon, którym myję włosy tylko raz i wystarczy), różany lavera
średniaki: macadamia alterra, evening primrose JMO (za to odżywka citrus neroli jest najlepsza), niebieski dla dzieci babydream
kity: wszystkie szampony pat&rub, granat&aloes alterra
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 11:42   #3400
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 698
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Z tych chyba najwydajnieszje to les argiles (pomimo, że bardzo rzadki) i kuomaye.
Kusi mnie ten Kuomaye, oj kusi. Dodaje do listy, może kiedy sie trafi promocja na niego, bo ja straszna sknera jestem w kwestii szamponowej i odżywkowej, a mam żel pod prysznic mandarynkowy tej firmy i bosko pachnie, i ma taką śliczną buteleczkę

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
No to skoro mowa o hitach i kitach szamponowych, to oczywiście nie mam takiego bogatego doświadczenia, jak Anula, ale mam kilka swoich typów:
hity: kuomaye bio wzmacniający (to pierwszy szampon, którym myję włosy tylko raz i wystarczy), różany lavera
średniaki: macadamia alterra, evening primrose JMO (za to odżywka citrus neroli jest najlepsza), niebieski dla dzieci babydream
kity: wszystkie szampony pat&rub, granat&aloes alterra
Widze, że Kuomaye u Was jednak rządzi
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 11:47   #3401
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
No to skoro mowa o hitach i kitach szamponowych, to oczywiście nie mam takiego bogatego doświadczenia, jak Anula, ale mam kilka swoich typów:
hity: kuomaye bio wzmacniający (to pierwszy szampon, którym myję włosy tylko raz i wystarczy), różany lavera
średniaki: macadamia alterra, evening primrose JMO (za to odżywka citrus neroli jest najlepsza), niebieski dla dzieci babydream
kity: wszystkie szampony pat&rub, granat&aloes alterra
Jak tak ogólnie mówimy to dla mnie najgorszymi porażkami szamponowymi jest niestety jmo, p&r, alterra, alepia 40%, jason lawendowy i ao (gpb i dla tłustych)

Jak mogłam zapomnieć!!! Urtekram z ghassoul był cudny
i yesiki lubiłam bardzo
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-03-13 o 11:51
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-13, 11:50   #3402
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ciekawe kiedy się pojawią u nas
Oj myślę, że kilka miesiecy to potrwa, o ile wprowadzą. Na przykładzie kremu BB, który swego czasu mnie interesował mogę napisać, że był dostępny dawno dawno temu za granicą, u nas to nowość. Niektóre kosmetyki Garnier wcale u nas się nie pojawiły, jak chociażby szampon i odżywka waniliowa.

Moje szamponowe hity

ulubione: Madara , JMO rozmarynowo-lawendowy

na granicy ulubionych i średniaczków: Alverde winogrono-awokado oraz Yves rocher oczyszczający

średniaczki: Yes to Carrots, Alverde aloes-hibiskus, JMO miód-hibiskus

kiepskie: Alverde do brązowych, Alterra nie pamiętam jakie to były, Yves Rocher nabłyszczający

Pewno zapomniałam kilku

edit. Dzisiaj umyłam szamponem Madara i nałożyłam kurację różaną LAvery. No włosy są cudne Trochę przyciężkawe, ale kurację nałożyłam praktycznie do skóry.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2012-03-13 o 11:53
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 11:56   #3403
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Oj myślę, że kilka miesiecy to potrwa, o ile wprowadzą. Na przykładzie kremu BB, który swego czasu mnie interesował mogę napisać, że był dostępny dawno dawno temu za granicą, u nas to nowość. Niektóre kosmetyki Garnier wcale u nas się nie pojawiły, jak chociażby szampon i odżywka waniliowa.

Moje szamponowe hity

ulubione: Madara , JMO rozmarynowo-lawendowy

na granicy ulubionych i średniaczków: Alverde winogrono-awokado oraz Yves rocher oczyszczający

średniaczki: Yes to Carrots, Alverde aloes-hibiskus, JMO miód-hibiskus

kiepskie: Alverde do brązowych, Alterra nie pamiętam jakie to były, Yves Rocher nabłyszczający

Pewno zapomniałam kilku

edit. Dzisiaj umyłam szamponem Madara i nałożyłam kurację różaną LAvery. No włosy są cudne Trochę przyciężkawe, ale kurację nałożyłam praktycznie do skóry.

boszeeee..... zamordujecie mnie tą madarą

A powiedz mi , Specu Hauschkowy, czy miałaś szampony hauschki i jak to z nimi jest, bo chyba na kwc widziałam, ale w sklepach nie
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 11:58   #3404
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Garnier nie tylko wprowadza dezodoranty, lecz całe serie Tu do twarzy (niestety w języku niemieckim) klik

i francuska strona Gernier klik

no i dezodoranty klik
Cytat:
Napisane przez dikanda Pokaż wiadomość
Garnier Mineral Bio: aqua, alcohol, propanediol, gryceryl caprylate, cocos nucifara oil, smithsonite extract, xanthan gum, linalool, aloe barbadensis, parfum
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ciekawe kiedy się pojawią u nas

Dziekuję, oj kusi ten kremik, kusi
A deo niestety składzik ma dziwny, w ogole nie wiem, czy to to będzie chronić przed poceniem i ograniczać namnażanie bakterii, bo za bardzo nie ma czym. Ale wypróbować trzeba
O, fajnie, że Garnier też idzie w tą stronę. Chciałabym, żeby te dezodoranty jednak dobrze działały, bo nie chcę być wiecznie skazana na Crystal. Dikanda, daj znać po pewnym czasie, jak się sprawdzają.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 12:02   #3405
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Witajcie
Przybyłam się pochwalić, iż wczoraj odebrałam swoje pierwsze zamówienie z organeo Wszystko ładnie, pięknie u cudownie zapakowane, zabezpieczone, paragon w kopercie, każdy produkt z osobna owinięty w folię zabezpieczającą, naprawdę miłe zaskoczenie Jeśli chodzi o jakieś gratisiki, to dostałam jedną próbkę..no ale lepsze to niż nic. Oczywiście nie mogłam i wypróbowałam i oto pierwsze wrażenia:
- Logona z glinką białą do mycia- od razu po nałożeniu buzia zapiekła, a po zmyciu dodatkowo zapłonęła. Mam nadzieję, że to minie, póki co wypróbowałam wczoraj rano i wieczorem i chwilowo idzie w odstawkę
-argile provence glinka zielona- nałożyłam punktowo na wypryski na noc, rano wstałam i szok o połowę mniejsze super, chyba ją bardzo polubię, choć póki co boję się kłaść na całą buzię
-AnneMarie Borlind Combinatio lekki krem na dzień- eh.. chyba nie dla mnie, nałożyłam wczoraj po oczyszczeniu buzi i zaszczypał niemiłosiernie a po jakimś czasie wyszło mi jakieś podrażnienie na policzkach i nosie, miałam dosłownie buraka. Dziś rano znów dałam mu szansę i niestety to samo.. I tu moje pytanie do Was, bo ja kompletnie nie orientuję się w składach, co mogło mnie podrażnić? Oczywiście wypróbuję go jeszcze bliżej lata, bo na teraz jest zdecydowanie za słaby, w ogóle nie czułam nawilżenia, wchłonął się do matu i pozostawił taką pudrową powłoczkę.
-Argile Provence Krem karite z olejem winogronowym - pierwsze wrażenie, cudo Nie wiem jakim cudem ten krem wchłonął mi się do matu? Pisałyście, abym nakładała go oszczędnie, ale ja mam wrażenie, że ile bym go nie nałożyła to on i tak się wchłania. Nałożyłam go na noc i dziś rano, póki co supcio Choć dziś musiałam aplikować drugi raz, gdyż skóra od rana mi się ściągnęła, ale ona ostatnio jakaś taka wrażliwa jest i przesuszona. Mam nadzieję, że ten krem nie spowoduje nic złego na mojej buzi, bo bardzo mi pasuje.Choć chciałabym jeszcze coś bardziej treściwego i tłustego na noc(mogłybyście polecić coś bezpiecznego dla mojego pryszczatego pyszczka

Póki co to tyle A ta zielona glinka to taka duża, że aż się obawiam, że nigdy nie zdołam jej zużyć.
Czekam na ten filtr AO - oby mi tylko pasował.
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 12:05   #3406
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
Margoltka, coś szczególnie dla Ciebie, ale dla reszty też się zda

nowy sklep z korzystną ofertą cenową JMO [KLIK]
dobrze wiedzieć mi się szykują w następnym miesiącu większe zakupy z JMO

czy któraś z was używała może z JMO do układnia włosów żelu wanilia&mandarynka lub soli morskiej ? shine on jest supeer ale marzy mi się większa objętość

co do szamponów to widzę że większość lubi Phenome, mi one b. odpowiadają zwłaszcza przeciwłupieżowy ( dla mnie b. oczyszczający jest) stosowane na zmianę z delicato (dla dzieci)


Z JMO to szampony sa ok ale szału nie ma ( resztę produktów na razie kocham miłością szczerą i prawdziwą )
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 12:06   #3407
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

boszeeee..... zamordujecie mnie tą madarą

A powiedz mi , Specu Hauschkowy, czy miałaś szampony hauschki i jak to z nimi jest, bo chyba na kwc widziałam, ale w sklepach nie
Miło mi Niestety zarówno szampony jak i seria przeciwsłoneczna zostały wycofane. Szkoda bo chętnie bym wypróbowała
Z kosmetyków do włosów są tylko odzywka (olej), woda z nnem i płukanka z jojobą
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2012-03-13 o 12:07
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 12:10   #3408
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Zamówiłam filtr JMO i serum wit.C JMO

Dzięki dobrej duszyczce mogłam przetestować filtr JMO i rewela jak na filtr!

Idę jeszcze na mazidła zamówić kwas migdałowy

Kity szamponowe:pat&rubi szampony JMO

Hity:Khadilavera cytrynowa,phenome
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 12:11   #3409
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
Witajcie
Przybyłam się pochwalić, iż wczoraj odebrałam swoje pierwsze zamówienie z organeo Wszystko ładnie, pięknie u cudownie zapakowane, zabezpieczone, paragon w kopercie, każdy produkt z osobna owinięty w folię zabezpieczającą, naprawdę miłe zaskoczenie Jeśli chodzi o jakieś gratisiki, to dostałam jedną próbkę..no ale lepsze to niż nic. Oczywiście nie mogłam i wypróbowałam i oto pierwsze wrażenia:
- Logona z glinką białą do mycia- od razu po nałożeniu buzia zapiekła, a po zmyciu dodatkowo zapłonęła. Mam nadzieję, że to minie, póki co wypróbowałam wczoraj rano i wieczorem i chwilowo idzie w odstawkę
-argile provence glinka zielona- nałożyłam punktowo na wypryski na noc, rano wstałam i szok o połowę mniejsze super, chyba ją bardzo polubię, choć póki co boję się kłaść na całą buzię
-AnneMarie Borlind Combinatio lekki krem na dzień- eh.. chyba nie dla mnie, nałożyłam wczoraj po oczyszczeniu buzi i zaszczypał niemiłosiernie a po jakimś czasie wyszło mi jakieś podrażnienie na policzkach i nosie, miałam dosłownie buraka. Dziś rano znów dałam mu szansę i niestety to samo.. I tu moje pytanie do Was, bo ja kompletnie nie orientuję się w składach, co mogło mnie podrażnić? Oczywiście wypróbuję go jeszcze bliżej lata, bo na teraz jest zdecydowanie za słaby, w ogóle nie czułam nawilżenia, wchłonął się do matu i pozostawił taką pudrową powłoczkę.
-Argile Provence Krem karite z olejem winogronowym - pierwsze wrażenie, cudo Nie wiem jakim cudem ten krem wchłonął mi się do matu? Pisałyście, abym nakładała go oszczędnie, ale ja mam wrażenie, że ile bym go nie nałożyła to on i tak się wchłania. Nałożyłam go na noc i dziś rano, póki co supcio Choć dziś musiałam aplikować drugi raz, gdyż skóra od rana mi się ściągnęła, ale ona ostatnio jakaś taka wrażliwa jest i przesuszona. Mam nadzieję, że ten krem nie spowoduje nic złego na mojej buzi, bo bardzo mi pasuje.Choć chciałabym jeszcze coś bardziej treściwego i tłustego na noc(mogłybyście polecić coś bezpiecznego dla mojego pryszczatego pyszczka

Póki co to tyle A ta zielona glinka to taka duża, że aż się obawiam, że nigdy nie zdołam jej zużyć.
Czekam na ten filtr AO - oby mi tylko pasował.
Z próbkami to marnie sie postarali
co do kremu AMB nie pomoge, bo tak jak pisałam nie znam go.
Natomiast ciesze się bardzo, że naturado zrobił dobre pierwsze wrażenie jak dasz mu troche czasu to nawilzenie skóry będzie z dnia na dzień coraz lepsze póki co dodaj sobie do niego oleju na noc (pisałaś, że tamanu masz jesli dobrze pamiętam - wymieszaj na dłoni krem z 2-3 kropelkami). Odnosnie kremu na noc to ja uzywam safea z arganem i jestem bardzo zadowlona, a chciałabym madare nabyc No ale one nie są stricte do "pryszczatego pyszczka" z odżywiających i działających naproblemy skórne, przetestowanych na mężu, to z czystym sumieniem olej z nigelli polecam.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-13, 12:14   #3410
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Zamówiłam filtr JMO i serum wit.C JMO

Dzięki dobrej duszyczce mogłam przetestować filtr JMO i rewela jak na filtr!

Idę jeszcze na mazidła zamówić kwas migdałowy

Kity szamponowe:pat&rubi szampony JMO

Hity:Khadilavera cytrynowa,phenome
Ach pęknie Ana, pięknie. Wprawdzie Tomo znów mówi tylko"o o" nalezy się "ach ach"

Co do filtra, a nie mówiłam

Jak ja marzę o tym serum

Mam jeszcze pytanie odnośnie kwasu, jak chcesz go używać?
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 12:15   #3411
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Miło mi Niestety zarówno szampony jak i seria przeciwsłoneczna zostały wycofane. Szkoda bo chętnie bym wypróbowała
Z kosmetyków do włosów są tylko odzywka (olej), woda z nnem i płukanka z jojobą
dziękuję.
własnie te 3 rzeczy do włosów tylko widziałam. Miałas ten olej z neem?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 12:18   #3412
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 698
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
Witajcie
Przybyłam się pochwalić, iż wczoraj odebrałam swoje pierwsze zamówienie z organeo Wszystko ładnie, pięknie u cudownie zapakowane, zabezpieczone, paragon w kopercie, każdy produkt z osobna owinięty w folię zabezpieczającą, naprawdę miłe zaskoczenie Jeśli chodzi o jakieś gratisiki, to dostałam jedną próbkę..no ale lepsze to niż nic. Oczywiście nie mogłam i wypróbowałam i oto pierwsze wrażenia:
- Logona z glinką białą do mycia- od razu po nałożeniu buzia zapiekła, a po zmyciu dodatkowo zapłonęła. Mam nadzieję, że to minie, póki co wypróbowałam wczoraj rano i wieczorem i chwilowo idzie w odstawkę
-argile provence glinka zielona- nałożyłam punktowo na wypryski na noc, rano wstałam i szok o połowę mniejsze super, chyba ją bardzo polubię, choć póki co boję się kłaść na całą buzię
-AnneMarie Borlind Combinatio lekki krem na dzień- eh.. chyba nie dla mnie, nałożyłam wczoraj po oczyszczeniu buzi i zaszczypał niemiłosiernie a po jakimś czasie wyszło mi jakieś podrażnienie na policzkach i nosie, miałam dosłownie buraka. Dziś rano znów dałam mu szansę i niestety to samo.. I tu moje pytanie do Was, bo ja kompletnie nie orientuję się w składach, co mogło mnie podrażnić? Oczywiście wypróbuję go jeszcze bliżej lata, bo na teraz jest zdecydowanie za słaby, w ogóle nie czułam nawilżenia, wchłonął się do matu i pozostawił taką pudrową powłoczkę.
-Argile Provence Krem karite z olejem winogronowym - pierwsze wrażenie, cudo Nie wiem jakim cudem ten krem wchłonął mi się do matu? Pisałyście, abym nakładała go oszczędnie, ale ja mam wrażenie, że ile bym go nie nałożyła to on i tak się wchłania. Nałożyłam go na noc i dziś rano, póki co supcio Choć dziś musiałam aplikować drugi raz, gdyż skóra od rana mi się ściągnęła, ale ona ostatnio jakaś taka wrażliwa jest i przesuszona. Mam nadzieję, że ten krem nie spowoduje nic złego na mojej buzi, bo bardzo mi pasuje.Choć chciałabym jeszcze coś bardziej treściwego i tłustego na noc(mogłybyście polecić coś bezpiecznego dla mojego pryszczatego pyszczka

Póki co to tyle A ta zielona glinka to taka duża, że aż się obawiam, że nigdy nie zdołam jej zużyć.
Czekam na ten filtr AO - oby mi tylko pasował.
Mnie krem do cery tłustej AMB zrobił to samo i to jedna próbka.
Natomiast z Argile provence nie przesadzaj, tak jak kiedys Ci pisałam, nie nakładaj nigdy wiecej, nawet jeśli Ci się wydaje, iż wielkosć groszku to za mało, bo sie naprawde mozesz przeliczyć
Co do Logony białej, to spróbuj skórę przyzwyczaić, niech nie idzie w odstawkę, tylko go mieszaj np z mydełkiem czy mleczkiem, czy zielona glinką i na buzię
Ode mnie nic nowego nie usłyszysz. U mnie rządzi krem Vegecell AO, nawilza i natłuszcza, ale mnie nigdy nie zapchał. Jest lekki, ma konsystencję serum, a jednak bardzo bogaty dla skóry.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 12:18   #3413
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Anula_ga zrobię tak jak radzisz, dodam tamanu a swoją drogą jaką Ty masz dobrą pamięć
Kurcze ja to ostatnio mam z tą buzią problemy, tak mi się niemiłosiernie ściąga, a wrażenie jakbym miała za małą skórę, już nie wiem co mam z tym zrobić, ale znam winowajcę ( to chyba te kwasy, których używam i brak odpowiedniego nawilżenia). Do niedawna używałam kremu tradycyjnego z Fitomedu (nie wiem jak Wy się odnosicie do niego), był dość fajny, ale zostawiał taką tłustą powłokę na buzi.
A jak myślicie czy ja te dwa kremy, które nabyłam, mogę nakładać jeden na drugi? W sensie najpierw naturado a na to AMB? Czy to raczej za dużo będzie?
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 12:23   #3414
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
dziękuję.
własnie te 3 rzeczy do włosów tylko widziałam. Miałas ten olej z neem?
Tak. Według nich to odżywka . Bardzo fajny olej. Lubię go na równi z olejkiem Phenome. Jako jedyny nakładam na mokre włosy i pozostawiam na noc. Pachnie ziołowo, przyjemnie. To nie to co Alva, czy mydła z Alepii.

A propos mydeł. Nie jestem w stanie używać mydła Alepii 25%. Czuję zapach (dla mnie smrodek) cały dzień. Rzeczywiście jest przyjemne, ale ten zapach masakra Nie mam odwagi użyć czarnego mydła.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 12:24   #3415
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Korah ten kremik, który polecasz jest na liście życzeń na pierwszym miejscu
Co do logony, wypróbuję tak jak piszesz, w sumie dobry pomysł, że na to sama nie wpadłam, obecnie myje buzię hippem dla dzieci, bo tylko on mi krzywdy nie robi ( w sensie teraz przy podrażnieniach).

Dziewczyny a gdzie można kupić próbki tego filtra JMO?Czy w ogóle można gdzieś nabyć same próbki kosmetyków? Korah czy ten kremik, który polecasz można gdzieś nabyć w próbkach?
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 12:26   #3416
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Ach pęknie Ana, pięknie. Wprawdzie Tomo znów mówi tylko"o o" nalezy się "ach ach"

Co do filtra, a nie mówiłam

Jak ja marzę o tym serum

Mam jeszcze pytanie odnośnie kwasu, jak chcesz go używać?
Mam zamiar najpierw przez 2-3 tygodnie stosować go jako tonik na noc i pózniej strzelić sobie peeling...i zobaczę jak będzie

Aaa i tak,tak mówiłaś,że filtr boski
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 12:27   #3417
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Mnie krem do cery tłustej AMB zrobił to samo i to jedna próbka.
Natomiast z Argile provence nie przesadzaj, tak jak kiedys Ci pisałam, nie nakładaj nigdy wiecej, nawet jeśli Ci się wydaje, iż wielkosć groszku to za mało, bo sie naprawde mozesz przeliczyć
Co do Logony białej, to spróbuj skórę przyzwyczaić, niech nie idzie w odstawkę, tylko go mieszaj np z mydełkiem czy mleczkiem, czy zielona glinką i na buzię
Ode mnie nic nowego nie usłyszysz. U mnie rządzi krem Vegecell AO, nawilza i natłuszcza, ale mnie nigdy nie zapchał. Jest lekki, ma konsystencję serum, a jednak bardzo bogaty dla skóry.
widzisz, a ja miałam próbke i uzyłam jej raz - ponownie sie nie odważyłam czułam sie tak zaklejona, że zmyłam po godzinie. ale mi ogólnie ao do twarzy absolutnie nie pasuja
Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
Anula_ga zrobię tak jak radzisz, dodam tamanu a swoją drogą jaką Ty masz dobrą pamięć
Kurcze ja to ostatnio mam z tą buzią problemy, tak mi się niemiłosiernie ściąga, a wrażenie jakbym miała za małą skórę, już nie wiem co mam z tym zrobić, ale znam winowajcę ( to chyba te kwasy, których używam i brak odpowiedniego nawilżenia). Do niedawna używałam kremu tradycyjnego z Fitomedu (nie wiem jak Wy się odnosicie do niego), był dość fajny, ale zostawiał taką tłustą powłokę na buzi.
A jak myślicie czy ja te dwa kremy, które nabyłam, mogę nakładać jeden na drugi? W sensie najpierw naturado a na to AMB? Czy to raczej za dużo będzie?
Nie nakładaj 2 kremow.
Szczegolnie, że amb nie bardzo Ci słuzy.
POczekaj trochę, z dnia na dzień Ci sie nawilżenie skóry nie poprawi. Pokombinuj z mieszaniem kremu i oleju na noc, po kilku dniach powinnaś zacząć czuć zmiany no i jakis dobry nawilżający tonik by nie zaszkodził...... I spróbuj nakładać krem na twarz wilgotną, zaraz po hydrolacie.
O! Na all jest przecież tonik madary dla cery suchej!!! I to za pół darmo......To sieprzy okazji za kremem możesz rozejrzeć z tej firmy - ja nie miałam, ale marze o wszystkich!
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-03-13 o 12:30
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 12:28   #3418
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
No proszę Cię - nigdy w życiu nie dam ich rady posegregować od najlepszego....ale wypisze grupami "lubienia" te, które obecnie mam :
najfajniejsze:
WOW!! super sciaga a za kuszenie w post


Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
Witajcie
Przybyłam się pochwalić, iż wczoraj odebrałam swoje pierwsze zamówienie z organeo


Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Zamówiłam filtr JMO i serum wit.C JMO

Dzięki dobrej duszyczce mogłam przetestować filtr JMO i rewela jak na filtr!

Idę jeszcze na mazidła zamówić kwas migdałowy

Kity szamponowe:pat&rubi szampony JMO

Hity:Khadilavera cytrynowa,phenome
Anuska za zakupy a próbasek serum z Vita c juz zapakowany w kopercie czeka na wyslanie -dzis wysle - przepraszam ze musiałas tyle czekac ...
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 12:29   #3419
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Jeszcze jedno.JMO zamówiłam w sklepie do którego Agusia podała link-tam gdzie mają taniej ich produkty.
Napisałam z Panią kilka maili i bardzo miło i rzeczowo nam się pisało
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 12:31   #3420
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

anakazar a skąd zamawiasz ten tonik migdałowy? w jakim stężeniu jest ten kwas?
O to chyba Ty pisałaś, że miałaś próbki filtra z JMO, jeśli się mylę to mnie popraw a jeśli się nie mylę, to powiedz mi gdzie można je kupić?

anula pomyślę nad tym tonikiem, choć muszę poczekać jeszcze tydzień na przypływ gotówki, a wtedy już może ich nie być. W sumie to jeszcze Korah polecała mi swego czasu tonik, mam gdzieś zapisana, więc jak nie jeden to drugi

Edytowane przez vanilia1985
Czas edycji: 2012-03-13 o 12:38
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:28.