Schudnij z Jillian Michaels - część III - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-13, 09:11   #3391
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Irja Pokaż wiadomość
Tak na oko, to widzę różnicę Zdecydowanie wyszczupliła mi się okolica brzucha i chyba nogi, ale niestety po ubraniach tego nie widzę, więc nie wiem o co kaman
Nogi (uda) są bardzo miłe w dotyku, skóra jest chyba bardziej ujędrniona, bo aż chce się je głaskać, są takie delikatne i gładkie No i przede wszystkim fizycznie czuję się mocniejsza, zwłaszcza moje słabe ramiona są mocniejsze Dzielnie robię damskie pompki, co wcześniej sprawiało mi trudność i wszystkie inne ćwiczenia gdzie trzeba podpierać się na rękach, nie masakrują mi ramion no i jak napnę mięśnie to są widoczne i twarde śmieję się, że mam większe bicepsy od moich braci
Zmiany więc widzę (albo chcę je widzieć ), tylko jakoś te spodnie nie chcą być mniej opięte, więc stąd obawa, że może tylko coś sobie uroiłam
Ja mam tak samo jak Ty :p po ciuchach nie widzę, ale ogólnie widzę

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 10:42   #3392
neta51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 241
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Effervescing Elephant Pokaż wiadomość
jak ocenianie Ripper in 30 w porównaniu do innych programów? np takich jak No more trouble zones, extreme shed&shred albo banish boost?

lubię takie programy wyzwania typu ćwicz 30 dni, ale zastanawiam się, czy ripped nie będzie za lekki. Te wymienione wyżej wydają mi się jednymi z bardziej wymagających od Jillian, ale bez problemu je zrobię. Oczywiście bardzo się spocę, ale dam radę

Jeśli ripped in 30 jest od nich dużo łatwiejsze, to będę myśleć dalej..
To zależy ile ćwiczyłaś wyżej wymienione programy Ja robiłam ripped zaraz po shredzie i pierwszy level był dla mnie łatwy, ale z każdym kolejnym poprzeczka szła wyżej. 3 level to było zabójstwo dla nóg, zresztą wiele dziewczyn tutaj to przyznało

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Ja mam tak samo jak Ty :p po ciuchach nie widzę, ale ogólnie widzę

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja też tak mam więc też nie wiem o co chodzi

Dziś zrobiłam konkretny trening- 5 dzień killer ABS( miał być 7 ale dwa dni miałam niestety z głowy) i 45 minut tabaty z fb. Ledwo żyję, ale satysfakcja ogromna
neta51 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 10:56   #3393
Psotka87
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 325
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez neta51 Pokaż wiadomość
Ja mam podobnie, bo chciałabym przerobić wszystkie programy Jillian Insanity też mnie kusi, ale boję się o moje kolana
A co do Hard Body- to ile planujesz robić jeden level?

A wszystkim dziewczynom gratuluje spadków- powalają na kolana też chciałabym mieć takie, ale gdy się nie trzyma diety to i dużych efektów nie ma.
Jeszcze nie myślałam, a nie ma żadnych zaleceń? Najpierw muszę to w ogóle zobaczyć

A, zapomniałam, po 6packu chciałam najpierw 2 tygodnie NMTZ plus bieganie jeszcze
__________________
07.2013-07.2014: 93kg --> 74kg/180cm

Zrobione: 30d Shred, Ripped in 30, 6w6p, Insanity!, Killer Abs
Psotka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 11:56   #3394
neta51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 241
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Psotka87 Pokaż wiadomość
Jeszcze nie myślałam, a nie ma żadnych zaleceń? Najpierw muszę to w ogóle zobaczyć

A, zapomniałam, po 6packu chciałam najpierw 2 tygodnie NMTZ plus bieganie jeszcze
właśnie nigdzie nie mogłam znaleźć żadnych informacji ja mam to ściągnięte i od samego patrzenia mnie mięśnie boląJa po killerze chcę zrobić one week shred, później 6w6p połączony z killer buns&tights. A później albo hard boyd albo extreme shed& shred albo body revolution
i ewentualnie dokładać coś z fb na ramiona tylko, że tam praktycznie każdy program to trening siłowy, a ja mam za lekkie ciężarki do tego :/
neta51 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 12:21   #3395
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Psotka87 Pokaż wiadomość
Ja mam plany prawie do jesieni, jeśli nie do końca roku Teraz kończę 6packa, potem 2 tygodnie z Fitness Blender, potem Hard Body, a potem Insanity... A jeszcze chciałam po drodze wstawić trening siłowy dla średnio zaawansowanych A po Insanity jeszcze zobaczę, ale chyba powoli będę się przestawiać na Zuzkę - mam nadzieję, że będę już wyglądać mniej więcej tak, jakbym chciała
Ja tez mam dalekosiężne plany Konczę Ripped i 2 lvl 6w6p (robie rownolegle), potem jeszcze Killer ABs i moze przez jakis czas NMTZ, a potem chyba przerzucam się na Zuzkę. Może do wakacji dam radę. Co ja gadam, na pewno dam!
A od wrzesnia, po urlopie, chcę spróbowac osławionego Insanity

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Ja mam tak samo jak Ty :p po ciuchach nie widzę, ale ogólnie widzę

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja też nie widze po wymiarach ani ciuchach. Ale w lustrze widzę
Wczoraj miałam dzień pt: " Ale jestem gruba, mam straszny cellulit na tyłku i w ogóle ble"
A jeszcze ze 3 dni temu mało nie popadłam w samozachwyt

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Dziewczyny, ile jest filmikow do Body Revolution? Bo znalazlam 14???
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 16:53   #3396
Chlorella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 144
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

No i skończyłam level 1 6w6p! od jutra cisnę level 2. Zrobiłam dzisiaj fotki, za miesiąc porównam
__________________
Don't be a drag, just be a queen!
Chlorella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 17:12   #3397
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Dołączam do Was dziewczyny, od dziś zaczynam 30 day shred, wcześniej dwa tygodnie robiłam skalpel Chodakowskiej, aż nie zaczęły mnie super boleć kostki i kolana, więc szukając czegoś nowego trafiłam na Jill Mam nadzieję, że uda mi się z wami wytrwać
P.S. Uwielbiam pokazywanie ćwiczeń dla mniej zaawansowanych! To najgenialniejsza opcja na świecie!
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-13, 17:18   #3398
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Ściągnełam Shred With Weights i Hard Body. Które lepiej poleciec jak skoncze Ripped? Mam nadzieję, ze nie potrzeba tam ekspandera? Chcialam sciagnac tez BR, ale tam potrzebny ekspander, a nie chce znow kupowac czegos na jeden trening. Poza tym podejrzewam, że to gumowe ekspandery to szajs, a spręzynowe sa drozsze.
Pare m-cy temu kupialm obciazniki na kostki 2 x 2kg. Lada chwila będa za lekkie i pojda w kąt...W zasadzie juz teraz używam ich tylko do jednego ćwiczenia z FB...
Dlatego nie chcę za bardzo znów inwestowac w cos, co przyda sie na krótko.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 17:33   #3399
Butterfly07
Rozeznanie
 
Avatar Butterfly07
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 550
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Dziewczyny, zdradziłam Jillian... z Shaunem T zamiast 6w6p zrobiłam dzisiaj Hip Hop ABS - Fat burnig cardio 2 bo tak dawno tego nie robiłam (przez Ripped!), że po prostu musiałam. I kusi mnie, żeby zacząć Focus T25 po majówce, a póki co przeplatać HH ABS z Ripped i 6w6p, bo zbliżają się święta, a potem wyjazd majówkowy i wiem, że z systematycznością nie będzie przez najbliższe 3 tygodnie najlepiej. Stwierdziłam, że samo 6w6p dzień po dniu przez 3 tygodnie mnie wykończy, nie lubię cały czas ćwiczyć tego samego, więc jednak rezygnuję. Co oczywiście nie znaczy, że od czasu do czasu nie będę katować brzucha z Jill
__________________
Body Revolution: skończone 02.04.2015
JNL Fusion: skończone 13.07.2015
Butterfly07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 17:42   #3400
neta51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 241
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Ściągnełam Shred With Weights i Hard Body. Które lepiej poleciec jak skoncze Ripped? Mam nadzieję, ze nie potrzeba tam ekspandera? Chcialam sciagnac tez BR, ale tam potrzebny ekspander, a nie chce znow kupowac czegos na jeden trening. Poza tym podejrzewam, że to gumowe ekspandery to szajs, a spręzynowe sa drozsze.
Pare m-cy temu kupialm obciazniki na kostki 2 x 2kg. Lada chwila będa za lekkie i pojda w kąt...W zasadzie juz teraz używam ich tylko do jednego ćwiczenia z FB...
Dlatego nie chcę za bardzo znów inwestowac w cos, co przyda sie na krótko.
Do Hard Body nie trzeba, wystarczą ciężarki. Natomiast do Shred with Weights potrzebujesz ketla
neta51 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 17:56   #3401
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez neta51 Pokaż wiadomość
Do Hard Body nie trzeba, wystarczą ciężarki. Natomiast do Shred with Weights potrzebujesz ketla
Jill mowi, ze wystarcza hantle
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-13, 18:09   #3402
jilllove
Rozeznanie
 
Avatar jilllove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 766
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
[/COLOR]Dziewczyny, ile jest filmikow do Body Revolution? Bo znalazlam 14???
15, 3 cardio i 12 workoutów

Ja mam dziś dzień grzeszenia....była mała pizza na cienkim cieście ale nie objadłam się na maksa, więc chyba mi nie zaszkodzi bardzo jutro interwały w klubie, więc będzie co spalać...


Zaczęłam się zastanawiać co z ćwiczeniami na urlopie ? Ćwiczycie w pokojach lub biegacie w takim wypadku czy dajecie sobie luz ?
Bo ja jadę na 11 dni i myślę, że to spora przerwa od ćwiczeń będzie, może będę chociaż biegać w tym czasie..hmm co radzicie ?

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Irja Pokaż wiadomość
Ok, sprawdziłam dzisiaj co i jak.
Waga ok. -1kg
pas: -2cm
boczki: -2cm
brzuch: -4cm
cycki: -2cm
pod cyckami: -2cm
biodra i uda: -0cm (spodnie nie kłamały )

Tyle tylko, że miesiąc temu, zanim zwiększyłam dzienną kaloryczność, przytyłam 2kg, więc właściwie wróciłam do punktu wyjścia Pisałam już, że jestem przypadkiem beznadziejnym, ale teraz tego nie zrobię (naczytałam się Jillian, więc nie mogę ) i daję sobie jeszcze czas. Jeżeli po one week shred i 6w6p, nie będzie żadnych zmian albo różnica -1cm, to wtedy już naprawdę będzie coś nie tak

Póki co podnoszę głowę do góry i życzę Wam miłego dnia!
Za pół godziny biorę się za przysiady, a później wybywam z domu i wracam jutro, więc miłych treningów i takich tam
super, gratuluję spadków fajnie z brzuszka Ci poleciało

Edytowane przez jilllove
Czas edycji: 2014-04-13 o 18:05
jilllove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 18:20   #3403
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez jilllove Pokaż wiadomość
15, 3 cardio i 12 workoutów

Ja mam dziś dzień grzeszenia....była mała pizza na cienkim cieście ale nie objadłam się na maksa, więc chyba mi nie zaszkodzi bardzo jutro interwały w klubie, więc będzie co spalać...


Zaczęłam się zastanawiać co z ćwiczeniami na urlopie ? Ćwiczycie w pokojach lub biegacie w takim wypadku czy dajecie sobie luz ?
Bo ja jadę na 11 dni i myślę, że to spora przerwa od ćwiczeń będzie, może będę chociaż biegać w tym czasie..hmm co radzicie ?

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------



super, gratuluję spadków fajnie z brzuszka Ci poleciało
Ja w zeszlym roku cwiczylam w pokoju. Teraz tez zamierzam. 2-3 tygodnie przerwy to duzo. Bardziej mnie martwi kwstia odzywiania.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 18:22   #3404
jilllove
Rozeznanie
 
Avatar jilllove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 766
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Ja w zeszlym roku cwiczylam w pokoju. Teraz tez zamierzam. 2-3 tygodnie przerwy to duzo. Bardziej mnie martwi kwstia odzywiania.
miałaś ze sobą filmiki na kompie czy po prostu sama ćwiczyłaś ?
jilllove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 18:26   #3405
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez jilllove Pokaż wiadomość
miałaś ze sobą filmiki na kompie czy po prostu sama ćwiczyłaś ?
Mialam filmiki na kompie.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 18:30   #3406
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

NMTZ ma tylko pierwszych pięć minut podskoków a potem grobowa cisza. Warto zabrać ze sobą
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 18:39   #3407
jilllove
Rozeznanie
 
Avatar jilllove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 766
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Mialam filmiki na kompie.
to chyba też tak zrobię, będę ćwiczyć w pokoju a może uda się też kilka razy pobiegać
jilllove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 18:43   #3408
Psotka87
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 325
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Ja chyba już skończę 6packa robić... W tym tygodniu zaczęły mnie boleć kolana i jakoś mi się odechciało. Niby i tak to już trzeci tydzień lev 2, tylko ja tak w kratkę robię i w tym tygodniu wyszło tylko dwa razy, a zakładałam sobie 4 :P Więc taki niedokończony trochę ten program będzie. A może za jakiś czas sobie wrócę do samego lev 2...

Na urlopie raczej nie będę ćwiczyć, jak już to jakieś pompki i przysiady tylko dla podtrzymania formy.
__________________
07.2013-07.2014: 93kg --> 74kg/180cm

Zrobione: 30d Shred, Ripped in 30, 6w6p, Insanity!, Killer Abs
Psotka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 18:45   #3409
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
NMTZ ma tylko pierwszych pięć minut podskoków a potem grobowa cisza. Warto zabrać ze sobą
Ja jeszcze nie wiem, co wezme. Jakies 2-3 ulubione treningi. Bo z harmonogramem to pewnie na urlopie nie polece
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-13, 18:52   #3410
jilllove
Rozeznanie
 
Avatar jilllove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 766
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nie wiem, co wezme. Jakies 2-3 ulubione treningi. Bo z harmonogramem to pewnie na urlopie nie polece
no właśnie...teraz co tu zabrać, przecież kettla ze sobą nie zabiorę, a ostatnio z nim właśnie często ćwiczę...może jakieś HIITy............mam gdzieś , że będę skakać, po nocach nie będę ćwiczyć , a przecież w dzień to wszyscy na plaży będą lub na basenie.
jilllove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 18:53   #3411
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Dziewczyny, a może mi doradzicie jakie hantelki wagowo powinnam kupić na początek?
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 19:07   #3412
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez jilllove Pokaż wiadomość
no właśnie...teraz co tu zabrać, przecież kettla ze sobą nie zabiorę, a ostatnio z nim właśnie często ćwiczę...może jakieś HIITy............mam gdzieś , że będę skakać, po nocach nie będę ćwiczyć , a przecież w dzień to wszyscy na plaży będą lub na basenie.
Moze 6packa?
Ja hantli nie biore, bo to 15 kg bagazu. Butelki z piaskiem? Lekkie, ale zawsze cos. Ekspander jest lekki, a kilka cwiczen da rade z nim zrobic.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 19:13   #3413
jilllove
Rozeznanie
 
Avatar jilllove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 766
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Moze 6packa?
Ja hantli nie biore, bo to 15 kg bagazu. Butelki z piaskiem? Lekkie, ale zawsze cos. Ekspander jest lekki, a kilka cwiczen da rade z nim zrobic.
przejrzę treningi pod tym kątem..może coś z końcowych treningów z BR da radę zrobić...dobry pomysł z tymi butelkami
jilllove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 19:28   #3414
MalinowaKurka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 3
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Dziękuję za przywitanie i słowa wsparcia, miałam dziś już odpuścić ale wskakuje w strój i buciki i zaczynam działać Byle do przodu
MalinowaKurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 21:05   #3415
ewelinka2210
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 631
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Irja Pokaż wiadomość
Ok, sprawdziłam dzisiaj co i jak.
Waga ok. -1kg
pas: -2cm
boczki: -2cm
brzuch: -4cm
cycki: -2cm
pod cyckami: -2cm
biodra i uda: -0cm (spodnie nie kłamały )

Tyle tylko, że miesiąc temu, zanim zwiększyłam dzienną kaloryczność, przytyłam 2kg, więc właściwie wróciłam do punktu wyjścia Pisałam już, że jestem przypadkiem beznadziejnym, ale teraz tego nie zrobię (naczytałam się Jillian, więc nie mogę ) i daję sobie jeszcze czas. Jeżeli po one week shred i 6w6p, nie będzie żadnych zmian albo różnica -1cm, to wtedy już naprawdę będzie coś nie tak

Póki co podnoszę głowę do góry i życzę Wam miłego dnia!
Za pół godziny biorę się za przysiady, a później wybywam z domu i wracam jutro, więc miłych treningów i takich tam
Gratuluje spadków Z brzucha super Waga to nie wszystko, nawet centymetry to nie wszystko - przecież wyćwiczone, umięśnione ciało zawsze będzie lepiej wyglądało, dlatego pewnie widzisz różnicę w wyglądzie

Cytat:
Napisane przez neta51 Pokaż wiadomość
Ja mam podobnie, bo chciałabym przerobić wszystkie programy Jillian Insanity też mnie kusi, ale boję się o moje kolana
A co do Hard Body- to ile planujesz robić jeden level?

A wszystkim dziewczynom gratuluje spadków- powalają na kolana też chciałabym mieć takie, ale gdy się nie trzyma diety to i dużych efektów nie ma.
Dasz radę Może spróbuj się bardziej na diecie skupić, to i efekty będą większe, trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez Effervescing Elephant Pokaż wiadomość
jak ocenianie Ripper in 30 w porównaniu do innych programów? np takich jak No more trouble zones, extreme shed&shred albo banish boost?

lubię takie programy wyzwania typu ćwicz 30 dni, ale zastanawiam się, czy ripped nie będzie za lekki. Te wymienione wyżej wydają mi się jednymi z bardziej wymagających od Jillian, ale bez problemu je zrobię. Oczywiście bardzo się spocę, ale dam radę

Jeśli ripped in 30 jest od nich dużo łatwiejsze, to będę myśleć dalej..
Ja ripped po shredzie robiłam i był ciężki dla mnie, ale to był mój początek z ćwiczeniami. Myślę, że nie będzie za lekki, a co już ćwiczyłaś?

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Ja tez mam dalekosiężne plany Konczę Ripped i 2 lvl 6w6p (robie rownolegle), potem jeszcze Killer ABs i moze przez jakis czas NMTZ, a potem chyba przerzucam się na Zuzkę. Może do wakacji dam radę. Co ja gadam, na pewno dam!
A od wrzesnia, po urlopie, chcę spróbowac osławionego Insanity

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------


Ja też nie widze po wymiarach ani ciuchach. Ale w lustrze widzę
Wczoraj miałam dzień pt: " Ale jestem gruba, mam straszny cellulit na tyłku i w ogóle ble"
A jeszcze ze 3 dni temu mało nie popadłam w samozachwyt

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Dziewczyny, ile jest filmikow do Body Revolution? Bo znalazlam 14???
Już Jilllove odpowiedział - 15
Na pewno dasz radę Czemu miałabyś nie dać?

Cytat:
Napisane przez Chlorella Pokaż wiadomość
No i skończyłam level 1 6w6p! od jutra cisnę level 2. Zrobiłam dzisiaj fotki, za miesiąc porównam
To czekamy na porównanie

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
Dołączam do Was dziewczyny, od dziś zaczynam 30 day shred, wcześniej dwa tygodnie robiłam skalpel Chodakowskiej, aż nie zaczęły mnie super boleć kostki i kolana, więc szukając czegoś nowego trafiłam na Jill Mam nadzieję, że uda mi się z wami wytrwać
P.S. Uwielbiam pokazywanie ćwiczeń dla mniej zaawansowanych! To najgenialniejsza opcja na świecie!
Hej Na pewno się uda Tu dziewczyny super motywują :

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Ściągnełam Shred With Weights i Hard Body. Które lepiej poleciec jak skoncze Ripped? Mam nadzieję, ze nie potrzeba tam ekspandera? Chcialam sciagnac tez BR, ale tam potrzebny ekspander, a nie chce znow kupowac czegos na jeden trening. Poza tym podejrzewam, że to gumowe ekspandery to szajs, a spręzynowe sa drozsze.
Pare m-cy temu kupialm obciazniki na kostki 2 x 2kg. Lada chwila będa za lekkie i pojda w kąt...W zasadzie juz teraz używam ich tylko do jednego ćwiczenia z FB...
Dlatego nie chcę za bardzo znów inwestowac w cos, co przyda sie na krótko.
Tylko BR to trening na 3 miesiące, więc może warto spróbować? Tych pozostałych treningów poza ripped nie znam, a ekspander zawsze się przyda Ale rozumiem, że nie chcesz znowu w nowe przyrządy inwestować. Ja używam gumowego i jest ok.

Cytat:
Napisane przez jilllove Pokaż wiadomość
15, 3 cardio i 12 workoutów

Ja mam dziś dzień grzeszenia....była mała pizza na cienkim cieście ale nie objadłam się na maksa, więc chyba mi nie zaszkodzi bardzo jutro interwały w klubie, więc będzie co spalać...


Zaczęłam się zastanawiać co z ćwiczeniami na urlopie ? Ćwiczycie w pokojach lub biegacie w takim wypadku czy dajecie sobie luz ?
Bo ja jadę na 11 dni i myślę, że to spora przerwa od ćwiczeń będzie, może będę chociaż biegać w tym czasie..hmm co radzicie ?

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------



super, gratuluję spadków fajnie z brzuszka Ci poleciało
Ja bym próbowała ćwiczyć na urlopie, ale z drugiej strony to ma byc czas relaksu - ja teraz 9 dni nie ćwiczę i nie jest jakoś tragicznie - myślę, że tak krótka ewentualna przerwa w ćwiczeniach to tez nie tragedia

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a może mi doradzicie jakie hantelki wagowo powinnam kupić na początek?
Min. 1 kg Dasz radę - ja zerowo przygotowana do ćwiczen jakoś dawałam, najwyżej przygotuj butelki po 0,5 l jak będzie za trudno

Cytat:
Napisane przez MalinowaKurka Pokaż wiadomość
Dziękuję za przywitanie i słowa wsparcia, miałam dziś już odpuścić ale wskakuje w strój i buciki i zaczynam działać Byle do przodu
Powodzenia
ewelinka2210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 21:12   #3416
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Min. 1 kg Dasz radę - ja zerowo przygotowana do ćwiczen jakoś dawałam, najwyżej przygotuj butelki po 0,5 l jak będzie za trudno
Dziękuję za radę Dzisiaj ćwiczyłam z wodą 0.5 i dałam radę, choć jestem zdziwiona, bo skalpel już machałam bez zadyszki, a tu musiałam w połowie zrobić przerwę, żeby w ogóle oddech złapać Ale jestem spocona i pozytywnie nastawiona, wszystkie mięśnie palą, ale Jillian motywuje, oj motywuje
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 21:12   #3417
ewelinka2210
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 631
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez coccinelle_88 Pokaż wiadomość
Dobra dziewuszki, to jedziemy z koksem, tylko osobno bedziemy miały abeesy jak cza!!!!!!!!


Jesli tylko nie masz jakichs zahamowan, to czekam na privie na motywujace foty wiem, ze jest ich mnostwo na necie, ale to zupelnie inaczej, gdy sie kogos "zna" a im wyzsza waga, tym lepiej widac dlaczego warto wziac dupsko w troki, i je ruszyc. Podziwiam Cie niezwykle!!!!!!!!! Jesteś moją hiroł

QUOTE=jilllove;46007598]Ja jadę ostatnio z HIIT-ami z FB i mogę śmiało powiedzieć, że NIENAWIDZĘ BURPEES
kupię sobie taką koszulkę chyba


zmuszam się by to robić, ale uhhhhh nie cierpię !
Muszę ją mieć

Zaraz biegne robic 130 przysiadów (13 dzien wyzwania, uuuu, polmetek niedlugo )- na cwiczenia dzis znow braklo czasu, za to dietowo bylo, i pracowicie, jak to zapewne u kazdej kobity w sobotę bywa [/QUOTE]


Jejku strasznie mi miło Zaraz Ci wyślę na priva moje zestawienie po 12 tygodniach - w prawdzie ostatnie zdjęcie jest zrobione, jak ważyłam 2kg więcej i miałam o 10 cm więcej , ale za 1,5 tygodnia będę robić kolejne, więc znowu podeślę
I jak po wyzwaniu? Ja w sumie nie mam czasu za bardzo na nowe rzeczy, bo próbuje robić BR i 6w6p level 2, ale w końcu się pewnie za przysiady również wezmę

Edytowane przez ewelinka2210
Czas edycji: 2014-04-13 o 21:33
ewelinka2210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 22:11   #3418
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Nie ogarnę
Weekend miałam biegający Wczoraj 4,6 km z siostrą, a dziś 10,92 km (dyszka Warsaw Orlen Marathon), więc nie mam siły
Idę spać, bo jutro czeka mnie starcie z Jill, a astma i alergia nie dają mi żyć
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 22:21   #3419
ewelinka2210
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 631
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Nie ogarnę
Weekend miałam biegający Wczoraj 4,6 km z siostrą, a dziś 10,92 km (dyszka Warsaw Orlen Marathon), więc nie mam siły
Idę spać, bo jutro czeka mnie starcie z Jill, a astma i alergia nie dają mi żyć
Biedactwo...
ewelinka2210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 07:52   #3420
jilllove
Rozeznanie
 
Avatar jilllove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 766
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez ewelinka2210 Pokaż wiadomość
Ja bym próbowała ćwiczyć na urlopie, ale z drugiej strony to ma byc czas relaksu - ja teraz 9 dni nie ćwiczę i nie jest jakoś tragicznie - myślę, że tak krótka ewentualna przerwa w ćwiczeniach to tez nie tragedia


Przypuszczam, że dla mnie byłoby gorzej gdybym nie ćwiczyła bo to już jest uzależnienie i dla mnie trening to też relaks , często jestem zmęczona i mi się nie chce a po ćwiczeniach jestem jak nowa Będę też patrzeć co robimy podczas całego dnia bo nie raz pewnie nachodzimy się sporo i wtedy pewnie nogi będę miała w d... więc o ćwiczeniach nie będzie mowy. Ale po leżeniu całodziennym na plaży pewnie bedzie mnie nosić i trening będzie jak znalazł.

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:51 ----------

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Nie ogarnę
Weekend miałam biegający Wczoraj 4,6 km z siostrą, a dziś 10,92 km (dyszka Warsaw Orlen Marathon), więc nie mam siły
Idę spać, bo jutro czeka mnie starcie z Jill, a astma i alergia nie dają mi żyć
wow super, gratuluję !!
jilllove jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-14 17:36:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:09.