♡ Mamusie Lutowe 2018 cz. 3 ♡ - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-12-13, 08:36   #3391
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: ♡ Mamusie Lutowe 2018 cz. 3 ♡

Małpka to trzymam mooooocno kciuki!

Ja mam w komplecie prześcieradło, a drugie dostałam od siostry W, bo mieli wózek tej samej firmy, tylko inny model

W ogole dzisiaj 31+0 i to oznacza, ze jestem juz w 8 miesiącu
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-13, 08:41   #3392
klaudetka
Wtajemniczenie
 
Avatar klaudetka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 369
Dot.: ♡ Mamusie Lutowe 2018 cz. 3 ♡

Ale panterka, jakbym mała tak ubrała to ładna lalunia by z niej była
http://allegro.pl/cubit-f-f-panterka...087817219.html
klaudetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-13, 08:43   #3393
Shelby_a
Zadomowienie
 
Avatar Shelby_a
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 558
Dot.: ♡ Mamusie Lutowe 2018 cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez klaudetka Pokaż wiadomość
Ale niefajnie z tą dziurą, jak tak można u mnie ta paczka była super zapakowana, więc to raczej nie po stronie gemini problem

Malpka, zawsze to jakaś pomoc, po coś się płaci te podatki
Mysle, ze gdyby nie fakt, ze w gemini tak dobrze pakuja te zamowienia to dpd na bank by cos zgubilo. Z reszta jak czytalam opinie na temat tej firmy kurierskiej w moim miescie to nie mam zludzen kto zawinil.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Shelby_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-13, 08:45   #3394
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: ♡ Mamusie Lutowe 2018 cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez Malpka Pokaż wiadomość
Jak nam przyznają grupę to co miesiąc będziemy otrzymywać zasiłek , niby nie dużo w porównaniu do wydatków na te wszystkie sprzęty dla cukrzyka ale zawsze to będzie jakaś pomoc , może udałoby się wtedy też dostać jakieś dofinansowanie do takiego czytnika do mierzenia cukru bez konieczności kłucia palców który w tym momencie kosztuje 520 zł na miesiąc :/

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka
Trzymam kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-13, 08:46   #3395
karska
Wtajemniczenie
 
Avatar karska
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2 718
Dot.: ♡ Mamusie Lutowe 2018 cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez MadlenAdlen Pokaż wiadomość
Dzień dobry !
Dziewczyny tak mnie wczoraj wieczorem dopadła myśl, co wkładacie do wózka ?? Ja mam środek biały i napewno chcialam kupic prześcieradło bawełniane do gondoli. A jakiś podkład/ochranicz pod te prześcieradło tez ? No i jakiś komplet pościeli do wózka macie cZy cos ? No wiadomo na spacerki teraz w zimie to mody w zimowym kombinezonie, okryty ciepłym kocykiem i jeszcze ta nakładka od wózka co jest.
Ja na materac położę podkład, na to prześcieradło. Mam poduszkę i koc do gondoli ale będę tego używała do kosza Mojżesz

Cytat:
Napisane przez Malpka Pokaż wiadomość
Dziewczyny , proszę was dziś o mocne kciuki , o 10 mam komisję lekarską z córką

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka
Kciuki trzeba korzystać jeśli jest możliwość


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-13, 09:11   #3396
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: ♡ Mamusie Lutowe 2018 cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez M a g d a l e n a Pokaż wiadomość
No tak... XXI wiek i brak nawigacji. Nic nie poradzisz 🧐


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mieszkam 10km od większego miasta, wieś 3k mieszkańców, gmina pewnie z 10k. I co? Nie ma nas na nawigacji



Cytat:
Napisane przez M a g d a l e n a Pokaż wiadomość
Mój listonosz raz przeszedł samego siebie. Zostawił ni przesyłkę - uwaga - NA WYCIERACZCE! (Byłam wtedy w domu, usłyszałam dzwonek do drzwi, otworzyłam, a tam paczka na wycieraczce )


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jestem dogadana z niektórymi kurierami i listonoszami, że mi zostawiają paczki pod drzwiami. Mega wygoda.


Małpka kciuki.

Prześcieradeł do wózka też nigdy nie miałam, podkładam pieluchę flanolową, kocyk, w zimie to kombinezon/śpiworek.
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-13, 09:13   #3397
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: ♡ Mamusie Lutowe 2018 cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez Petit_Papillon Pokaż wiadomość
Zobaczymy czy bedzie czym


Alloffkowa i Tobiasz super imie - zapomniałam dodać
Mi sie podoba jeszcze Tymoteusz - Tymek zawsze mi sie podobało tez Antoni, Jakub - ale Jan jest poza konkurencja

A jak byłam młodsza to podobało mi sie Alan i Olivier - ale to jakos w gimnazjum
Mi się podoba Oliwier ale córka Oliwka jest

Cytat:
Napisane przez MadlenAdlen Pokaż wiadomość
Dzień dobry !

Dziewczyny tak mnie wczoraj wieczorem dopadła myśl, co wkładacie do wózka ?? Ja mam środek biały i napewno chcialam kupic prześcieradło bawełniane do gondoli. A jakiś podkład/ochranicz pod te prześcieradło tez ? No i jakiś komplet pościeli do wózka macie cZy cos ? No wiadomo na spacerki teraz w zimie to mody w zimowym kombinezonie, okryty ciepłym kocykiem i jeszcze ta nakładka od wózka co jest.
Ochraniacza pod prześcieradło nie a do okrycia to normalny kocyk

Cytat:
Napisane przez Malpka Pokaż wiadomość
Ja nigdy nie miała pościeli do wózka , w ziemię kombinezon a w lecie podkładalam kocyk albo pieluchę flanelowa

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 07:48 ---------- Poprzedni post napisano o 07:48 ----------

Dziewczyny , proszę was dziś o mocne kciuki , o 10 mam komisję lekarską z córką

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka
Kciuki

Cytat:
Napisane przez novakia Pokaż wiadomość
A no to pewnie! Powodzenia!

Ja nigdy nie miałam zadnych przescieradel do wozka, po co to?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Wg mnie to jakoś higienicznej, dzieci ulewają, a i przesikać mogą. Ja w zestawie z wózkiem miałam jedno prześcieradło a dokupiłam jeszcze 2 i zmieniałam
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-12-13, 09:29   #3398
szwedka007
Wtajemniczenie
 
Avatar szwedka007
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 386
Dot.: ♡ Mamusie Lutowe 2018 cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez zVenus Pokaż wiadomość
powiem Ci że w takim wypadku chyba tez bym złożyła skargę. No bez jaj przecież to ich praca! Wypisuja sobie awiza i tylko wrzucają do skrzynek...no super. Ja ostatnio zamawialam zabawki i mialy przyjść kurierem poczty. Kolo poludnia dzwoni telefon. Pan kurier. Mówi że on nie zna mojej miejscowości bo on z miasta obok i że jest na poczcie i on by mi tam paczke zostawił do odbioru . Więc mu grzecznie odpowiedzialam że ja zapłaciłam za paczkę z dowozem do domu a nie na poczte i że chętnie mu wytłumaczę jak dojechać do mnie...no co za ludzie!

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
ale miał tupetjakiś leń i cwaniak z tego listonosza.
Cytat:
Napisane przez MadlenAdlen Pokaż wiadomość
Dzień dobry !
Dziewczyny tak mnie wczoraj wieczorem dopadła myśl, co wkładacie do wózka ?? Ja mam środek biały i napewno chcialam kupic prześcieradło bawełniane do gondoli. A jakiś podkład/ochranicz pod te prześcieradło tez ? No i jakiś komplet pościeli do wózka macie cZy cos ? No wiadomo na spacerki teraz w zimie to mody w zimowym kombinezonie, okryty ciepłym kocykiem i jeszcze ta nakładka od wózka co jest.
ja jak wiekszosc dziewczyn nie mialam zadnego przescieradla. Kladlam kocyk i ewentualnie pieluszke.
Cytat:
Napisane przez Malpka Pokaż wiadomość
Ja nigdy nie miała pościeli do wózka , w ziemię kombinezon a w lecie podkładalam kocyk albo pieluchę flanelowa

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 07:48 ---------- Poprzedni post napisano o 07:48 ----------

Dziewczyny , proszę was dziś o mocne kciuki , o 10 mam komisję lekarską z córką

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka
tak samo ja

ps. kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez szwedka007
Czas edycji: 2017-12-13 o 10:01
szwedka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-13, 09:51   #3399
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: ♡ Mamusie Lutowe 2018 cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
Mi się podoba Oliwier ale córka Oliwka jest


Oliwka tez mi sie podobało
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-13, 09:53   #3400
Hadise
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 638
Dot.: ♡ Mamusie Lutowe 2018 cz. 3 ♡

Małpka trzymam kciuki !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hadise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-13, 10:05   #3401
M a g d a l e n a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 842
Dot.: ♡ Mamusie Lutowe 2018 cz. 3 ♡

Małpka, trzymam kciuki!

Jeśli chodzi o paczki zostawiane na wycieraczce to wszystko ok jeśli ma się to dogadane z kurierem/listonoszem i to jest pod adresem, gdzie długo mieszkamy. Mi zostawił to listonosz, którego w życiu na oczy widziałam, pod drzwiami mieszkania, w którym mieszkałam ok 2-3 miesiące Nawet nie wiedziałam kogo mam za ściana za sąsiadów.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
M a g d a l e n a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-13, 10:11   #3402
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: ♡ Mamusie Lutowe 2018 cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez M a g d a l e n a Pokaż wiadomość
Małpka, trzymam kciuki!

Jeśli chodzi o paczki zostawiane na wycieraczce to wszystko ok jeśli ma się to dogadane z kurierem/listonoszem i to jest pod adresem, gdzie długo mieszkamy. Mi zostawił to listonosz, którego w życiu na oczy widziałam, pod drzwiami mieszkania, w którym mieszkałam ok 2-3 miesiące Nawet nie wiedziałam kogo mam za ściana za sąsiadów.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Bloki a wieś to też inna sprawa. Tu i kurier i listonosz wie gdzie jestem jak mnie nie ma I gdzie mnie szukać jak jest paczka do opłaty, ba wtedy sobie zadzwonią spytać czy podjechać tu a tu, czy będzie ktoś w domu.
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-13, 10:24   #3403
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: ♡ Mamusie Lutowe 2018 cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez Shelby_a Pokaż wiadomość
Mysle, ze gdyby nie fakt, ze w gemini tak dobrze pakuja te zamowienia to dpd na bank by cos zgubilo. Z reszta jak czytalam opinie na temat tej firmy kurierskiej w moim miescie to nie mam zludzen kto zawinil.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja ostatnio tez dostalam z gemini paczke, byla cala piekna a w srodku tez byly niektore rzeczy zapakowane w folie dpd wiec nie musi to u Ciebie oznaczac ze cos wypadlo.

Ja kladlam do wozka kocyk, pieluche a w lato nic. Taki mini materacyk byl. A moje dziecko ulewajace najbardziej na swiecie nigdy nie ulalo w wózku. Nie wiem jak to możliwe ale nigdy nigdy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-13, 10:37   #3404
Shelby_a
Zadomowienie
 
Avatar Shelby_a
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 558
Dot.: ♡ Mamusie Lutowe 2018 cz. 3 ♡

Ale jestem zla na siebie... Wracam z rossmanna. Moglam duzo lepiej wykorzystac promocje 2+2. Zamiast wziac za darmo chusteczki za 12zl wzielam takie za 5.. No nic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Shelby_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-13, 10:42   #3405
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: ♡ Mamusie Lutowe 2018 cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
Nim urodziła się moja córka to mówiłam że na rocznice (1,5 miesiąca po porodzie) wyjeżdżamy na weekend i zostawiamy córkę z dziadkami taaaa córka ma 1,5 roku i wszędzie jeździmy razem była już z nami w kilku spa, dwa razy w górach, w Rzymie. Uwielbiam to i cieszę się że mogę Jej pokazywać świat.gdyby nie obecna ciąża w przyszłym roku lecielibyśmy do Stanów ❤️
Naprawdę masz takie poczucie, że to ma sens? Mnie rodzice też zabierali, ale najstarsze zagraniczne wycieczki które pamiętam to jak miałam ok 7 lat. Nie widzę sensu zabierać mniejszego dziecka "żeby mu coś pokazać" (no chyba, że nie ma możliwości, żeby zostawić z dziadkami i jest to kwestia "albo jedziemy z dzieckiem albo wcale" - w takiej sytuacji rozumiem oczywiście). Przecież takie dwu - trzyletnie dziecko ani tego nie zapamięta, ani nie zrozumie
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-13, 10:44   #3406
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: ♡ Mamusie Lutowe 2018 cz. 3 ♡

Jesteśmy po , jutro decyzja , ale była w komisji nasza pani pediatra która nas skierowała do szpitala z tym wysokim cukrem i ogólnie zna sprawę więc mam nadzieję że się uda

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-13, 11:03   #3407
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: ♡ Mamusie Lutowe 2018 cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
Naprawdę masz takie poczucie, że to ma sens? Mnie rodzice też zabierali, ale najstarsze zagraniczne wycieczki które pamiętam to jak miałam ok 7 lat. Nie widzę sensu zabierać mniejszego dziecka "żeby mu coś pokazać" (no chyba, że nie ma możliwości, żeby zostawić z dziadkami i jest to kwestia "albo jedziemy z dzieckiem albo wcale" - w takiej sytuacji rozumiem oczywiście). Przecież takie dwu - trzyletnie dziecko ani tego nie zapamięta, ani nie zrozumie
Moim zdaniem ma sens. Moze i dziecko tego nie pamieta ale na pewno ma wplyw na jego rozwoj poznawczy świata. Czy mamy nie dawac dziecku milosci od urodzenia bo ono tego nie pamięta? Ono czuje. Czuje i wie ze cos sie dzieje wokol niego. Czemu nie wolno krzyczec na male dziecko, przeciez i tak nie będzie pamietac... Ale ma to wpływ na jego rozwój... Mnie np rodzice nigdy nie chcieli wyslac za granice na wycieczke, kolonie bo sie bali, bo gdzie potem beda mnie szukać po swiecie jak cos sie stanie, w kraju bezpieczniej. Do dzis to we mnie siedzi i wkurza mnie to że czuje sie troche zahukana w swoim mieście

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-13, 11:08   #3408
klaudetka
Wtajemniczenie
 
Avatar klaudetka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 369
Dot.: ♡ Mamusie Lutowe 2018 cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez Malpka Pokaż wiadomość
Jesteśmy po , jutro decyzja , ale była w komisji nasza pani pediatra która nas skierowała do szpitala z tym wysokim cukrem i ogólnie zna sprawę więc mam nadzieję że się uda
Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka
Zawsze ktoś ""swój" więc pewnie będzie pozytywny odzew


U nas zawsze dziecko będzie z nami, bo po prostu nie ma go z kim zostawic nawet gdybyśmy chcieli no może moja siostra, ale też nie będe chciała jej obarczać odpowiedzialnością jak się nie będzie czuła na siłach
Zresztą, pierwsze wakacje to i tak będą takie nijakie pewnie gdzies 50-100km za miastem nie wiem czy uda sie na wyjechać dalej, ew do teściów jakieś 300km, ale to już nie wakację
klaudetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-13, 11:24   #3409
Hadise
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 638
Dot.: ♡ Mamusie Lutowe 2018 cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez Malpka Pokaż wiadomość
Jesteśmy po , jutro decyzja , ale była w komisji nasza pani pediatra która nas skierowała do szpitala z tym wysokim cukrem i ogólnie zna sprawę więc mam nadzieję że się uda

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka
Musi się udać ! ))

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

Czy któraś z Was kupowała stanik do karmienia z Lidla ? Myślicie, że jeszcze mogą być ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hadise jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-13, 11:39   #3410
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: ♡ Mamusie Lutowe 2018 cz. 3 ♡

Hadise ja kupowałam. Jak byłam wieczorem tego samego dnia - oddać jedne rajstopy - to po stanicach zostało wspomnienie
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-13, 11:40   #3411
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: ♡ Mamusie Lutowe 2018 cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez novakia Pokaż wiadomość
Moim zdaniem ma sens. Moze i dziecko tego nie pamieta ale na pewno ma wplyw na jego rozwoj poznawczy świata. Czy mamy nie dawac dziecku milosci od urodzenia bo ono tego nie pamięta? Ono czuje. Czuje i wie ze cos sie dzieje wokol niego. Czemu nie wolno krzyczec na male dziecko, przeciez i tak nie będzie pamietac... Ale ma to wpływ na jego rozwój... Mnie np rodzice nigdy nie chcieli wyslac za granice na wycieczke, kolonie bo sie bali, bo gdzie potem beda mnie szukać po swiecie jak cos sie stanie, w kraju bezpieczniej. Do dzis to we mnie siedzi i wkurza mnie to że czuje sie troche zahukana w swoim mieście
Wakacje czy kolonie to już dziecko w takim wieku starszym czyli gdzieś 7 lat i więcej. W takim wieku - jak najbardziej zabierać, popieram. Wtedy dziecko zapamięta, wyniesie coś z tego.
Natomiast ja nie widzę sensu zabierania mniejszego dziecka. Myślę, że będziemy latać na wakacje sami, o ile będzie możliwość zostawić małego z dziadkami. (podkreślam: o ile będzie możliwość. Wiem, że może się zdarzyć, że dziecko będzie nierozerwalne i nieodczepialne od rodziców ale mam nadzieję, że tak jednak nie będzie )
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-13, 11:42   #3412
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: ♡ Mamusie Lutowe 2018 cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
Natomiast ja nie widzę sensu zabierania mniejszego dziecka. Myślę, że będziemy latać na wakacje sami, o ile będzie możliwość zostawić małego z dziadkami. (podkreślam: o ile będzie możliwość. Wiem, że może się zdarzyć, że dziecko będzie nierozerwalne i nieodczepialne od rodziców ale mam nadzieję, że tak jednak nie będzie )

Ja tez tak uważam i tez chciałbym tak robic, ale jak to bedzie zobaczymy w praktyce
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-13, 11:42   #3413
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: ♡ Mamusie Lutowe 2018 cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
Naprawdę masz takie poczucie, że to ma sens? Mnie rodzice też zabierali, ale najstarsze zagraniczne wycieczki które pamiętam to jak miałam ok 7 lat. Nie widzę sensu zabierać mniejszego dziecka "żeby mu coś pokazać" (no chyba, że nie ma możliwości, żeby zostawić z dziadkami i jest to kwestia "albo jedziemy z dzieckiem albo wcale" - w takiej sytuacji rozumiem oczywiście). Przecież takie dwu - trzyletnie dziecko ani tego nie zapamięta, ani nie zrozumie
Dla mnie większym sensem jest wzięcie dziecka i spędzenie z nim wspólnie czasu niż zostawienie go z dziadkami. Cały czas pracuje, wiecznie jestem zagoniona, a na takim urlopie to inna bajka. Nie jadę na wczasy z maluchem po to, żeby mu coś pokazać, a żeby spędzić z mężem i dzieckiem wspólnie czas, wspólnie wypocząć, zrobić coś innego niż w domu.
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-13, 11:43   #3414
karska
Wtajemniczenie
 
Avatar karska
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2 718
Dot.: ♡ Mamusie Lutowe 2018 cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez Hadise Pokaż wiadomość
Musi się udać ! ))

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

Czy któraś z Was kupowała stanik do karmienia z Lidla ? Myślicie, że jeszcze mogą być ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla mnie te staniki są słabe, patrzyłam na nie i zostawiłam. Poza tym jeszcze za wcześnie na stanik do karmienia, najlepiej kupić w ostatnim miesiącu
Cytat:
Napisane przez novakia Pokaż wiadomość
Moim zdaniem ma sens. Moze i dziecko tego nie pamieta ale na pewno ma wplyw na jego rozwoj poznawczy świata. Czy mamy nie dawac dziecku milosci od urodzenia bo ono tego nie pamięta? Ono czuje. Czuje i wie ze cos sie dzieje wokol niego. Czemu nie wolno krzyczec na male dziecko, przeciez i tak nie będzie pamietac... Ale ma to wpływ na jego rozwój... Mnie np rodzice nigdy nie chcieli wyslac za granice na wycieczke, kolonie bo sie bali, bo gdzie potem beda mnie szukać po swiecie jak cos sie stanie, w kraju bezpieczniej. Do dzis to we mnie siedzi i wkurza mnie to że czuje sie troche zahukana w swoim mieście

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie wbrew pozorom niektórzy pamiętają niektóre urywki z czasów 3-4 latka. Trzeba uczyć dziecko obycia ze światem, czy chociażby przyzwyczajać do wyjazdów jeśli rodzice często podróżują
My planujemy we wrzesniu pierwsze wakacje z małym, pewnie Włochy, mam nadzieję że w maju na naszą rocznicę ślubu też pojedziemy z synkiem (gdzieś bliżej w Polsce). Zawsze na dłuższe wakacje będziemy jeździć całą rodziną (tylko psa zostawimy u rodziców), nie wyobrażam sobie oddać dziecka na 2 tygodnie. Na wyjazdy 2-3 dniowe chciałabym czasami wyjechać tylko z mężem i wtedy synek do dziadków na noc lub dwie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-13, 11:46   #3415
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: ♡ Mamusie Lutowe 2018 cz. 3 ♡

Ja wzielam ten stanik. Planuje w nim spac, bo jest miękki. Do chodzenia na codzień raczej nie, wole takie z fiszbinami, bo w tym uważam, ze mi wisza cycki a mam dosc duzo biust

Ja chcialam lecieć we wrześniu gdzies za granice z małym, ale mój Mąż sie stanowczo sprzeciwia...
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-13, 11:49   #3416
szwedka007
Wtajemniczenie
 
Avatar szwedka007
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 386
Dot.: ♡ Mamusie Lutowe 2018 cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
Wakacje czy kolonie to już dziecko w takim wieku starszym czyli gdzieś 7 lat i więcej. W takim wieku - jak najbardziej zabierać, popieram. Wtedy dziecko zapamięta, wyniesie coś z tego.
Natomiast ja nie widzę sensu zabierania mniejszego dziecka. Myślę, że będziemy latać na wakacje sami, o ile będzie możliwość zostawić małego z dziadkami. (podkreślam: o ile będzie możliwość. Wiem, że może się zdarzyć, że dziecko będzie nierozerwalne i nieodczepialne od rodziców ale mam nadzieję, że tak jednak nie będzie )
Urodzisz to jeszcze zmienisz zdanie
niby by sie chcialo wyhechac samemu, odpoczać ale po 2 dniach juz sie teskni i brakuje tego malenstwa.
Wakacje z dzieckiem moze nie należą do najlatwiejszych, ale one sa nie zapomniane. Tyle mozna razem przezyc nowych doswiadczen w nowym miejscu. Ja jak patrze na zdj z wakacji z dzieckiem to mi sie milo na sercu robi i czasami az sie wzruszam
A potem jak bedzie starsza to juz bedzie chciala na kolonie i obozy z rówiesnikami w szkole jezdzic.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
szwedka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-13, 11:56   #3417
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: ♡ Mamusie Lutowe 2018 cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez Petit_Papillon Pokaż wiadomość
Ja wzielam ten stanik. Planuje w nim spac, bo jest miękki. Do chodzenia na codzień raczej nie, wole takie z fiszbinami, bo w tym uważam, ze mi wisza cycki a mam dosc duzo biust

Ja chcialam lecieć we wrześniu gdzies za granice z małym, ale mój Mąż sie stanowczo sprzeciwia...
Z mojego doświadczenia wynika, że w niemowlakiem (a już szczególnie tym kp) łatwiej się podróżuje samolotami niż ze starszym dzieckiem.

Cytat:
Napisane przez szwedka007 Pokaż wiadomość
Urodzisz to jeszcze zmienisz zdanie
niby by sie chcialo wyhechac samemu, odpoczać ale po 2 dniach juz sie teskni i brakuje tego malenstwa.
Wakacje z dzieckiem moze nie należą do najlatwiejszych, ale one sa nie zapomniane. Tyle mozna razem przezyc nowych doswiadczen w nowym miejscu. Ja jak patrze na zdj z wakacji z dzieckiem to mi sie milo na sercu robi i czasami az sie wzruszam
A potem jak bedzie starsza to juz bedzie chciala na kolonie i obozy z rówiesnikami w szkole jezdzic.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie każdy zmienia. Mam koleżankę, która bez problemu wyjechała na 2 tygodnie jak trafił się last i zostawiła z dziadkiami niespełna 4m dziecko. Ludzie są różni. Dla mnie to niewyobrażalne, ale niektórzy tak robią.
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-13, 11:59   #3418
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 967
Dot.: ♡ Mamusie Lutowe 2018 cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez figa84 Pokaż wiadomość
Dla mnie większym sensem jest wzięcie dziecka i spędzenie z nim wspólnie czasu niż zostawienie go z dziadkami.


Malpka, kciuki!! Bedzie dobrze


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ktoregos_dnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-13, 12:01   #3419
Hadise
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 638
Dot.: ♡ Mamusie Lutowe 2018 cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez figa84 Pokaż wiadomość
Z mojego doświadczenia wynika, że w niemowlakiem (a już szczególnie tym kp) łatwiej się podróżuje samolotami niż ze starszym dzieckiem.



Nie każdy zmienia. Mam koleżankę, która bez problemu wyjechała na 2 tygodnie jak trafił się last i zostawiła z dziadkiami niespełna 4m dziecko. Ludzie są różni. Dla mnie to niewyobrażalne, ale niektórzy tak robią.
Fajnie to słyszeć, bo planuje lecieć z 3m dzieckiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hadise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-13, 12:21   #3420
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: ♡ Mamusie Lutowe 2018 cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez figa84 Pokaż wiadomość
Z mojego doświadczenia wynika, że w niemowlakiem (a już szczególnie tym kp) łatwiej się podróżuje samolotami niż ze starszym dzieckiem.







Nie każdy zmienia. Mam koleżankę, która bez problemu wyjechała na 2 tygodnie jak trafił się last i zostawiła z dziadkiami niespełna 4m dziecko. Ludzie są różni. Dla mnie to niewyobrażalne, ale niektórzy tak robią.

Właśnie tez mi sie tak wydaje. Jemu nie chodzi o sam lot, a o pogodę, o to, ze dziecko musi isc spac i juz nigdzie nie wyjdziemy wieczorem, a co to za wakacje, ze lepiej pojechac gdzies w Polskę. Ja chcialam lecieć do Grecji - ale tak wrzesień/październik jak juz nie bedzie takiej patelni. Wiadomo, ze nie bede siedziała z dzieckiem na słońcu.

Nasi znajomi zostawiają synka z dziadkami - pierwszy raz wyjechali na 2 tygodnie jak młody miał wlanie 4 miesiące. Teraz byliśmy razem w Chorwacji na 3 tygodnie, a Młody był z dziadkami - miał 1,5 roku
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-27 14:55:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:23.