nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-23, 20:15   #3391
Ajsi
Raczkowanie
 
Avatar Ajsi
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 111
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Dzięki wielkie, Ivory jest piękny.
__________________
Bo w życiu liczy się tylko piękno chwil..

Edytowane przez Ajsi
Czas edycji: 2010-06-23 o 21:18
Ajsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 15:55   #3392
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Próbuję wybrac odcień podkłądu dla siostry i mam zagwozdkę. Który z odcieni beige jest chłodny, a który neutralny? Wyczytałam sprzeczne opinie o różnych odcieniach i w końcu nic nie wiem napewno.
Potrzebuję beżu chłodnego lub neutralnego w stylu natural beige (który wpada mi w róż, ale to w porównaniu z moimi buff do cery tłustej i do suchej).
A może ma ktoś porównanie sand beige do MF lasting performance odcień 106 (natural beige)? Jest dużo jaśniejszy, czy tylko chłodniejszy w tonacji? Bo niestety MF wpada w róż. Interesuje mnie również porównanie sand beige z neutral beige.
Wiem, wiem, że setny raz, ale wyszukiwarka wyrzuca taki ogrom, postów że do nocy nie znajdę zdjęć i wszystkiego co mnie interesuje. Mam nadzieję, że ktoś miał wszystkie podkłady i opisze własne doświadczenia z nimi
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 07:20   #3393
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

dziewczyny co sie stalo z pudrami w kamieniu revlon colorstay? wycofuja je ? Wczesniej na all bylo ich cale mnostwo w korzystnych cenach a teraz zostaly ciemne kolory no i ceny tez nie sa zbyt satysfakcjonujace ...
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 12:54   #3394
_paula_20
Raczkowanie
 
Avatar _paula_20
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 183
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

dziewczyny nie wiecie czy odcienie 320 true beige i 330 natural tan do cery mieszanej i tłustej bardzo się od siebie różnią? bo chciałabym kupić któryś na allegro, na niektórych zdjęciach są praktycznie takie same a na innych sporo się róźnią. jeszcze przed wakacjami sprawdzałam w drogerii i 320 był ok ale teraz jestem bardziej opalona i zastanawiam się nad 330. Z góry dziękuję za pomoc
__________________

Happiness is a choice. And it's free. Play on.
_paula_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 15:39   #3395
Ceith
korzonek
 
Avatar Ceith
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z gór i równin.
Wiadomości: 6 010
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Ja mam odcień 200 Nude i jest podobny do 150 Buff Jak komuś buff pasuje w zimę, to w lato Nude będzie idealny.
__________________
Wymiana kosmetyków:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1273210
Ceith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 18:47   #3396
alw
Rozeznanie
 
Avatar alw
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 754
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez _paula_20 Pokaż wiadomość
dziewczyny nie wiecie czy odcienie 320 true beige i 330 natural tan do cery mieszanej i tłustej bardzo się od siebie różnią? bo chciałabym kupić któryś na allegro, na niektórych zdjęciach są praktycznie takie same a na innych sporo się róźnią. jeszcze przed wakacjami sprawdzałam w drogerii i 320 był ok ale teraz jestem bardziej opalona i zastanawiam się nad 330. Z góry dziękuję za pomoc
Ja posiadam oba odcienie i wedlug mnie na opalonej twarzy ladniej wyglada odcien 330.W zeszlym roku latem uzywalam koloru 320 ale porownujac te dwa kolory zdecydowanie ladniejszy jest Natural Tan
alw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 19:50   #3397
_paula_20
Raczkowanie
 
Avatar _paula_20
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 183
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez alw Pokaż wiadomość
Ja posiadam oba odcienie i wedlug mnie na opalonej twarzy ladniej wyglada odcien 330.W zeszlym roku latem uzywalam koloru 320 ale porownujac te dwa kolory zdecydowanie ladniejszy jest Natural Tan

dziękuję
__________________

Happiness is a choice. And it's free. Play on.
_paula_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-06, 09:25   #3398
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez alw Pokaż wiadomość
Ja posiadam oba odcienie i wedlug mnie na opalonej twarzy ladniej wyglada odcien 330.W zeszlym roku latem uzywalam koloru 320 ale porownujac te dwa kolory zdecydowanie ladniejszy jest Natural Tan
Zgadzam się

Czy któraś z Was próbowała mieszać go z jakimś rozświetlaczem? Jest lato i ten mat wygląda nienaturalnie, płasko... Myślałam o nowym colorstayu PhotoReady ale właścicielki cer tłustych oraz z problematyczna strefą T stanowczo odradzają. Próbowałam lżejszych podkładów ale wszystko waży się albo "pęka", pływa mi po twarzy (oprócz policzków). A muszę sie maskować, niestety Możecie coś polecić?

Edytowane przez Rossi
Czas edycji: 2010-07-06 o 11:04
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 08:21   #3399
Eweninka
Raczkowanie
 
Avatar Eweninka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 122
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Rossi Pokaż wiadomość
Zgadzam się

Czy któraś z Was próbowała mieszać go z jakimś rozświetlaczem? Jest lato i ten mat wygląda nienaturalnie, płasko... Myślałam o nowym colorstayu PhotoReady ale właścicielki cer tłustych oraz z problematyczna strefą T stanowczo odradzają. Próbowałam lżejszych podkładów ale wszystko waży się albo "pęka", pływa mi po twarzy (oprócz policzków). A muszę sie maskować, niestety Możecie coś polecić?

Może kup sobie ten PhotoReady i stosuj go tylko na policzki, a resztę Colorstay'em .
Eweninka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 13:24   #3400
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Eweninka Pokaż wiadomość
Może kup sobie ten PhotoReady i stosuj go tylko na policzki, a resztę Colorstay'em .
Myślałam nawet o mieszaniu ich obu ale jak ma być mniej trwałe takie połączenie to odpada. Na same policzki nie dobiorę tego samego koloru (stosuję 300 t/m)
Dlatego nasunął mi się rozświetlacz, tylko nie wiem w jakiej formie wybrać i czy spasuje takie połączenie...
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 14:21   #3401
linakaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Dziewczyny proszę o radę. Normalnie używam odcienia 180 Sand Beige do cery suchej normalnej. Bardzo szybko się opalam na brązowo-złoty kolor i mam pytanie- który odcień teraz byłby dla mnie odpowiedni?
linakaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-11, 17:02   #3402
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 166
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Witam
przeczytałam wszystkie 88 strony wątkuzastanawi am się nad kupnem tego podkładu i tu mam do was prośbę dziewczynki poradźcie jaki kolor wybrać zamierzam kupić go w Douglasie ale chciałabym wiedzieć na jakie odcienie mam zwrócić uwagę
Do tej pory idealnym odcieniem był dla mnie ABRICOTE 75 Bourjois 10Hour Sleep Effect... który z Revlonu będzie wpadał w podobną kolorystykę?
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 15:31   #3403
Zeila
Raczkowanie
 
Avatar Zeila
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 458
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Dziewczyny, specjalistki od Revlona, proszę pomóżcie mi dobrać kolor. Mam z tym zawsze problem i później wyglądam jak w masce. Zrobiłam zdjęcia w różnym świetle, mam na sobie:
1-to krem tonujący z zaji, odcień 01, naturalny
2-to pure liqiud mineral maybelline odcień light honey 045

Pani w drogerii doradziłam mi sand beige, ale ja nie jestem do tego za bardzo przekonana. Już prędzej medium beige. A Wy co sądzicie ?
Zeila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 20:03   #3404
cytrynka271
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez linakaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę o radę. Normalnie używam odcienia 180 Sand Beige do cery suchej normalnej. Bardzo szybko się opalam na brązowo-złoty kolor i mam pytanie- który odcień teraz byłby dla mnie odpowiedni?
Ja również uzywam na codzien 180, teraz opalilam sie na brazowy odcien i zamierzam kupic 320 true beige- bylam dzis w douglasie i konsultantka dobrala mi taki odcien oczywiscie zamierzam kupic na allego :P
mam jeszcze pytanie: czy ktoras z Was ma badz miala 320 do cery tlustej /mioeszanej?? piulnie potrzebuje na sobote tego podkladu plus jakiegos pudru do niego...i chce od razu zzamowic oba kosmetyki...jaki puder polecacie do 320 true beige do cery mieszanej?? prosze o szybka odp!!!
cytrynka271 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 10:18   #3405
Olecha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 271
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez cytrynka271 Pokaż wiadomość
jaki puder polecacie do 320 true beige do cery mieszanej?? prosze o szybka odp!!!
polecam Max Factor Puff nr 05 - dobry do każdego koloru bo to tzw. translucent

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

[1=e8568007f733d5544c729bc 90367d4fe20d6da38_65540b4 a0b460;20608706]
Do tej pory idealnym odcieniem był dla mnie ABRICOTE 75 Bourjois 10Hour Sleep Effect... który z Revlonu będzie wpadał w podobną kolorystykę?[/QUOTE]
O, ja też jestem zainteresowana odpowiednikiem abricote. Jakieś pomysły?
Olecha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 18:58   #3406
cytrynka271
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez jolka888 Pokaż wiadomość
Witam,
Dostałam podkład w prezencie(używam go od dwóch lat), z racji, że idzie lato, poprosiłam o ton ciemniejszy, niestety otrzymałam true beige 320 (N/D). Kolor jest naprawdę śliczny, ale dla mojej dosyc jasnej cery, niestety zbyt ciemny.

Może któraś z Was chciałaby odkupić ( 40 pln z przesyłką). Zaznaczam, że podkład nieużywany.
Pozdrawiam.
hmmm moge prosic o kontakt prywatnie?
cytrynka271 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 23:35   #3407
wyzusia1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 140
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Hmmm, pewnie zepsuje mu średnią ale co tam.
Zaczynałam od podkładów Maybellinu, nastepnie postawiłam na L'oreal, przez długi okres czasu byłam zwolenniczką True Match jednak nastąpił czas na zmiany i zakupiłam Infaillible(200) przez lata byłam mu wierna, uwielbiałam ten podkładzik, cudownie prezentował się na twarzy, buzia wyglądała doskonale jednak skuszona komentarzami na tym forum oraz chcąca coś zmienić zdecydowałam się na zakup Revlona. Wybrałam idealny kolorek 180 i jestem załamana. Wydałam 70 zlotych na coś co nie jest warte nawet 10!
Jakie krycie? przecież ten podkład zupelnie nie kryje. Mam fajną, bezproblemową cerę, chciałam ją jedynie zmatowić, wyrównać koloryt i przykryć niespodzianki które czasem się pojawiają i już podczas 1 użycia całkiem sie zniechęciłam. Za tą cene podkład który nie ma profesjonalnego dozownika: minus! ale da sie przeżyć. Wybrałam wersję do skóry suchej i mieszanej, nie mam tłustej więc zdacydowałam się na tą opcję i... dozownik, krycie, to dopiero początek. WYSUSZAAAA! strasznie wysuszył moją cerę i podkreslił wszelkie skórki, wydobyl każdą niedoskonałość cery, zamiast zakryć - podkreślił. Zdecydowałam sie na zmycie tego z twarzy gdyż lepiej wygląda ona bez pseudo podkładu, kolejna niespodzianka, cieżko się zmywał i zostawił cerę mega wysuszoną. Kolejnym razem zdecydowałam się na test, na prawą stronę twarzy nałożylam Revlon cs, na lewą mój ukochany Infa. Dziewczyny uwierzcie, że różnica byla znaczna, z ogromnym wskazaniem na L'oreal. Nie wiem dlaczego tak zachwalacie ten podkład dla mnie to koszmar, nigdy więcej go nie kupię. Wracam skruszona do mojego ulubionego i nie zmienię go na żaden inny. Nie polecam! Jedyny jego plus to duża gama kolorystyczna reszta dla mnie nie do przyjęcia.
wyzusia1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 08:25   #3408
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

czy ktoś mógłby pokazać na rece kolor 330 Natural Tan ? czy jest on dużo ciemniejszy od 310 Warm Golden? Teraz jestem opalona i 310 jest troche ale boję się że 330 bedzie za ciemny. Najlepiej jakby hktos miał te dwa do porównania a czy kolor 330 jest dostepny w Polsce?
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 10:09   #3409
Ahtaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Ahtaga
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 281
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

z tego co pamiętam to ten podkład mnie strasznie zapchał...
__________________
Kwiecień^Lancome, Prada, Burberry

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281333
Ahtaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-23, 11:07   #3410
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Moja siostra che sobie kupić revlon - jest mocno opalona bardzo ciemny brąz , ja jej proponuję toast.
Czy ma ktoś ten kolor i np następny 390 cappuccino żeby na reku pokazać?
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 16:48   #3411
aneta12182
Zakorzenienie
 
Avatar aneta12182
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 3 944
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Dziewczyny, planuję kupić mój pierwszy revlon do cery tłustej, odcień sand beige.
I oczywiście zamierzam zamówić z allegro, dlatego się zapytam, czy cosmetics2007 to zaufany sprzedawca? Boję się, że się 'wkąpię'. Ma on pozytywne komentarze, ale i tak się obawiam ;d. Podaję link do aukcji i proszę o szybką odp, ponieważ jutro zamierzam już wpłacić kwotę .
http://allegro.pl/item1160935437_rev...ge_tlusta.html
aneta12182 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 17:25   #3412
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Mam raz testowany Revlon Colorstay do skóry suchej/normalnej nr 110 Ivory. Dla mnie kolor okazał się być za ciemny,więc na 1 użyciu się skończyło. Może ktoś chciałby odkupić, albo się wymienić?
neath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 20:19   #3413
kiciaaa87
Rozeznanie
 
Avatar kiciaaa87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 627
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Ja używam i jestem zadowolona. Jest może jakaś strona na której zestawione są wszystkie kolory?
kiciaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 16:50   #3414
weronikaa7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 70
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

hej wszystkim
tez chcę zamówić podkład revlon na allegro tylko mam problem z dobraniem koloru;/
wcześniej używałam maybelline superstay silky odcień 30 sand jaki to będzie odpowiednik revlona colorstay??
weronikaa7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 15:34   #3415
lemoniadowo
Raczkowanie
 
Avatar lemoniadowo
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 180
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Przeglądnęłam wątek i zastanawiam się nad tym podkładem. powiedzcie tylko dziewczyny, czy on nie zapycha porów i nie powoduje powstawania zaskórników?
__________________


lemoniadowo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 16:12   #3416
_paula_20
Raczkowanie
 
Avatar _paula_20
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 183
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez lemoniadowo Pokaż wiadomość
Przeglądnęłam wątek i zastanawiam się nad tym podkładem. powiedzcie tylko dziewczyny, czy on nie zapycha porów i nie powoduje powstawania zaskórników?
ja mam cerę tłustą i używam revlona do tłusej i mieszanej i nic takiego nie zauważyłam
__________________

Happiness is a choice. And it's free. Play on.
_paula_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 17:15   #3417
lemoniadowo
Raczkowanie
 
Avatar lemoniadowo
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 180
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez _paula_20 Pokaż wiadomość
ja mam cerę tłustą i używam revlona do tłusej i mieszanej i nic takiego nie zauważyłam
dzięki za odpowiedź, spróbuję i sama się przekonam
czyli już wiem jaki będzie mój następny podkład
__________________


lemoniadowo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 19:41   #3418
martajamarta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
revlon 180, a puder?

Witam.
Uzywam podkłam Revlon colorstay nr 180( sand beige) dla cery mieszanej i tłustej lecz nie mogę dopasowac do niego odpowiedniego pudru. I tu rodzi sie pytanie do wizazystek kozystających z tego samego podkladu co ja, jaki puder to tego używacie?
martajamarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 20:36   #3419
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: revlon 180, a puder?

Cytat:
Napisane przez martajamarta Pokaż wiadomość
Witam.
Uzywam podkłam Revlon colorstay nr 180( sand beige) dla cery mieszanej i tłustej lecz nie mogę dopasowac do niego odpowiedniego pudru. I tu rodzi sie pytanie do wizazystek kozystających z tego samego podkladu co ja, jaki puder to tego używacie?

kochana ja używam tego samego podkładu i do niego dobrałam puder True Match nr W5 Golden Sand z L'oreala Zobacz na moje wątki na moje makijaże, tam będziesz widziała efekt tego połączenia Pozdrawiam
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 11:19   #3420
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Moja siostra che sobie kupić revlon - jest mocno opalona bardzo ciemny brąz , ja jej proponuję toast.
Czy ma ktoś ten kolor i np następny 390 cappuccino żeby na reku pokazać?
Ponawiam pytanie.
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-17 08:33:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:26.