Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-) - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-04, 10:01   #3421
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Ona -na sianku jak króliczek
Margo-śliczna i poważna

Kardashi-za kroczki,pewnie za tydzień już będzie śmigać

Djerba-niezła masakra z tym połączeniem a dlaczego za maile też trzeba płacić i to od ilości słów


Tośka panoszy się po całym domu,postanowiła trochę poraczkować,więc jest masakra,bo wszędzie włazi,podciąga się,staje,idzie i próbuje się wspinać na meble
i katar się skończył,więc muszę luknąć czy ta druga jedynka już wylazła

Za to Zu w sobotę obudziła się z bólem ucha :/ na razie bez antybiola,bo lekarka twierdzi,że to wirus,zobaczymy.Mam nadzieję,że bez szpitala się obejdzie..
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 10:12   #3422
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

annLee tez mi się z króliczkiem skojarzył Fajnie, że mamy wrescie modela co posiedzi troche na pupie i można fotkę zrobić, z Michałem nie bylo szans, wszystko w biegu.
Gratki za raczkowanie i zdrówka dla Zu. A czemu piszesz o szpitalu? Chyba z zapaleniem ucha w szpitalu się nie ląduje?

Mój papa nie robi, kosi kosi tak tylko na odczepnego, albo dopiero jak nikt nie patrzy, piramidy tez jeszcze nie układa. Mowi średnio dużo:mama, tata, ale to wszystko nieswiadomie jeszcze. Tak samo jak da, nene, chociaż to nene to dziwnym trafem mówi jak protestuje, więc może to już świadome ,,nie,,.

A ja mam problemy w okiem, chyba przez te ostatnie przeboje nocne, robi mi się całe czerwone i szkliste:/ Zapisałam się do okulisty na 18 Już kiedyś takie coś miałam jak Michał był malutki i tez nie dawał mi pospać, wtedy miałam jakiś silne krople i pomogło. Mam nadzieję, że teraz tez tak będzie.
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53

Edytowane przez ona1981
Czas edycji: 2011-04-04 o 10:14
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 10:29   #3423
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Ona-u nas też T.do niedawna była spokojniejsza,teraz jakby diabeł w nią wstąpił
skierowanie do szpitala mamy na laryngologię jakby co ,bo do laryngologa pewnie inaczej się nie dostaniemy przynajmniej nie tak szybko...
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 10:48   #3424
panna migotka
Rozeznanie
 
Avatar panna migotka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 754
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

cześć dziś to jakaś depresyjna ta pogoda ja dzis od rana na wojennej ścieżce z tż-tem
chyba idą u nas ząbki bo od 2 dni Wiktor nie chce jeść, dziś o 6 wypił pół butelki mleka i od tej pory nic, pije tylko. Już ma drugą drzemkę i jest strasznie niespokojny
__________________
the simpliest complicated girl in the world
panna migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 10:56   #3425
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

u nas ząbki jakoś nie wpływają na zmniejszenie apetytu

i od kilku dni jest walka z popołudniową drzemką strasznie się buntuje i śpi 3omin i to też ok 16 dopiero(0d 11 na nogach)
a dzisiaj dopiero o 10 zaczęła ziewać i nadal śpi,więc pewnie drugiej wcale nie będzie ...
ki diabeł w nią wstąpił

Panna-mój to już od dawna mnie "grzeje" więc prawie z nim nie gadam
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"

Edytowane przez annLee
Czas edycji: 2011-04-04 o 10:58
annLee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 13:36   #3426
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Ja się dziś niby z M pogodziłam ale na razie tak wstępnie niech sobie nie myśli że tak łatwo pójdzie.

Pogoda coś się u nas zaczyna psuć- jakieś chmurki się pojawiają nieciekawe

Kurde dziewczyny powiedzcie jak u was z posiłkami- tzn obiadem. Ja już wymiękam, młoda coraz bardziej mi daje w kość- zastanawiam się czy nie spróbować jej dosolić ciut do smaku. Daję przyprawy typu- cebula, czosnek, bazylia, majeranek, kminek- w zależności od tego co gotuję a ona mi nosem kręci. Słoiczkowe jak jej dałam wczoraj z lenistwa to wciągła a na moje kręci nosem i coraz większe wojny z jedzeniem- dziś doszło do tego że na siłę jej dałam jedzenie a miała jedno z ulubionych- łosoś, brokułki. Broniłam się przed solą rękami i nogami ale coraz bardziej się nad tym zastanawiam. Nie wiem już co jej gotować żeby mi ze smakiem jadła.

araczki a jaki macie pchacz- taki wózek z FP?

ona mały faktycznie jak króliczek

Ok idę kończyć robić obiad.
__________________
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

Kornelcia

ZĘBALE
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 14:26   #3427
Silpe
Zadomowienie
 
Avatar Silpe
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 453
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

olivka a może to własnie ten czosnek , cebula i kminek jej nie pasi toż to dośc aromatyczne przyprawy , skoro je słoiczkowe papu , zrezygnuj z tych przypraw i zobacz co bedzie.

kardashi gratki za pierwsze kroczki
margo Ewcia śliczna w tej spineczce

ona a wasze fotki zawsze powalają - piekne

Własnie młoda usneła i siedze bo mi nogi zaraz z d.. wyjdą.Ostatnio robi bunt z dziennymi drzemkami i ciągle jestem na nogach .
Próbuje sie juz przestawic czy jak
Do tego zaliczyłam dzis spacer połączony z zakupami i odwiedziny w PZU co by auto ubezpieczyc , posiałam buraczki poprasowałam i zrobiłam mnóstwo innych rzeczy a teraz padam.

Młoda też nie usiedzi na dupie , ciągle wstaje na nogi i np przy ławie bardzo sprawnie sie przemieszcza - jeszcze sie nie puszcza
No i od trzech dni bawimy sie ciągle w kosi łapci
a i piątke przybija
a jak chce jeśc to woła - mama am

Zamówiłam wczoraj ten jezdzik co go szaja pokazała - bedzie prezent na roczek

u nas 21,5 stopni ciepła
__________________
God is a DJ
---------------------------------------





Edytowane przez Silpe
Czas edycji: 2011-04-04 o 14:27
Silpe jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-04, 14:33   #3428
panna migotka
Rozeznanie
 
Avatar panna migotka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 754
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
u nas 21,5 stopni ciepła
to zazdroszczę bo u mnie od 8 rano pada bez przerwy
i za piątkę
__________________
the simpliest complicated girl in the world
panna migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 16:09   #3429
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
My dziś cały dzień na powietrzu, cudna pogoda była. Jutro już ma niestety padać.
Zmykam spać, ostatnio młody bardzo źle sypia :/
śliczne foty! na tym sianie jak bym nie wiedziała, to bym powiedziala, że to dziewczynka.

Cytat:
Napisane przez araczki Pokaż wiadomość
U nas tez zgrzyt.
Ty, Olivka, ja...moze sie zmowili czy co?!
u nas tradycyjnie poszło o różnice w poglądach na wychowanie.

Cytat:
Napisane przez spradka Pokaż wiadomość
Oczywiście was przeczytywałam kiedy mogłam i mnie zazdrość zżera, no zżera, o tego Tymka Leowego
I w ogóle takie mądre te wasze dzieci są...
Jasiek nie potrafi robić żadnego papa, ani kosi kosi łapci, i nie gada też za dużo - już zaczęłam się martwić ze coś nie tak robię... albo ze czegoś nie robię... w sumie to go nie uczę jakoś bardzo ....
Ale za to układa piramidkę z kółeczek sam, jak znajdzie ten patyk to szuka kółeczka żeby wsadzić, a jak nie znajdzie kółeczka to nakłada cokolwiek kubeczki z ikei sam wkłada jeden w drugi ( oczywiście nie po kolei) a na przykład w piątek siedział pod stołem, przy którym jadłam i mi zakładał i zdejmował kapcia

Twój Jasiek równie zdolny. ucałuj malucha a nie zrzędź.

Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość
Kurde dziewczyny powiedzcie jak u was z posiłkami- tzn obiadem. Ja już wymiękam, młoda coraz bardziej mi daje w kość- zastanawiam się czy nie spróbować jej dosolić ciut do smaku. Daję przyprawy typu- cebula, czosnek, bazylia, majeranek, kminek- w zależności od tego co gotuję a ona mi nosem kręci. Słoiczkowe jak jej dałam wczoraj z lenistwa to wciągła a na moje kręci nosem i coraz większe wojny z jedzeniem- dziś doszło do tego że na siłę jej dałam jedzenie a miała jedno z ulubionych- łosoś, brokułki. Broniłam się przed solą rękami i nogami ale coraz bardziej się nad tym zastanawiam. Nie wiem już co jej gotować żeby mi ze smakiem jadła.
Tymek moich obiadków nie tknie. więc je sloiczkowe.

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
u nas 21,5 stopni ciepła
u nas też tak było, ale tylko do 16:00, potem zaczęło kropić... az wreszcie rozpadało się na dobre.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 17:48   #3430
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Olivko-a spróbuj jeszcze dodać jakiś owoc/sok owocowy,w większosci słoiczków jest jakiś dodany chyba.Jabłko,winogrono,ni e wiem co jeszcze,bo rzadko podaję.U ja kminku jeszcze nie dawałam.A może za dużo tych przypraw? zmieniasz dodatek kaszy/ryżu/makaronu? trochę mleka? inną konsystencję?a może wolałaby więcej w łapkę już? T.zazwyczaj musi coś w łapkach mieć,żeby się nie buntować
Ostatecznie od odrobiny soli jeszcze nikt nie umarł.Tosiula dostaje czasem coś z naszego talerza bardziej przyprawionego i żyje
W końcu to już duże dzieci są

u nas cały dzień padało,teraz się wypogodziło i 9'
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"

Edytowane przez annLee
Czas edycji: 2011-04-04 o 17:49
annLee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 18:01   #3431
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

No i w końcu się rozlało

Silpe no tyle że do tej pory jej właśnie smakowały np ziemniaczanka z kminkiem- tak malusio- śladowe ilości. Cebulka bardziej do wywaru dorzucona, a teraz nie wiem co jej się porobiło. No nic zobaczymy.

spradkai na niego pora przyjdzie, a widzisz on z kolei robi co innego. Moja np szybciej mówiła, mama tata baba to już dawno i to ze zrozumieniem i wogóle dużo innych słów "ja" "niam niam" "dam" itp a ruchowo później raczkowała, dopiero łazi przy meblach a gdzie team puszczać się ale wszystko po kolei.
Teraz jej się na dworze spodobało spacerowanie za rączki a mi kręgosłup siada- więc zastanawiam się nad kupnem szelek do nauki chodzenia.

annLee nie no jak daję np trochę bazylii to już nie daję innych przypraw- nie wszystko naraz tak zamiennie daję ryż, kaszę, ziemniaczek, makaron lub lane kluski. Moja mama się ze mnie śmieje że ona ma za duży wybór i dlatego tak wybrzydza. Do łapki też dostaje- co prawda często to na ziemi ląduje ale coś tam zawsze do buzi włoży.
__________________
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

Kornelcia

ZĘBALE

Edytowane przez olivka_7
Czas edycji: 2011-04-04 o 18:06
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-04, 18:39   #3432
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

no,Tośka jak w końcu załapała,że raczkowanie otwiera nowe możliwości to mam spokój z prowadzaniem za rączki co prawda było to przejście do drugiego pokoju kilka razy na dzień,ale zawsze.Teraz tylko muszę pilnować gdzie dotrze i co robi,bo sieje zniszczenie.Rozpierduchę robi lepszą od Katriny
ale chciałam powiedzieć,że szelek się boi musi mieć rączki/paluszki przed sobą
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"

Edytowane przez annLee
Czas edycji: 2011-04-04 o 18:40
annLee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 20:00   #3433
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

A ja tylko napiszę, że kupiłam pociąg
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 20:07   #3434
bratkab
Zadomowienie
 
Avatar bratkab
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 064
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Ona fotki rewelacyjne
Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość
bratka tak, do chirurga bo nie ma problemu z sikaniem tylko gdyby jąderka były uwięźnięte to wydobywa się je chirurgicznie
uważaj na siebie i może wybierz się do lekarza?
Ale u nas taki zabieg wykonuje urolog dziecięcy, u Was nie Wiesz chirurg ma do zaopatrzenia całe ciało a urolog właśnie układ moczowy i chyba się bardziej na tym zna, a chirurg musi się na znać na wszystkim i potem tak jest jak miała Margo.
Cytat:
Napisane przez araczki Pokaż wiadomość
Czesc, gdzie jestescie?

Buziak dla Bogusia pewnie nasze maluchy jeszcze nie raz sie walna, upadna i beda plakac...
Dobrze, ze nie doszedl stres w pracy bo to byloby slabe. Mam nadzieje, ze bole beda przejsciowe...zastawka Bratkosiu?
Ja mam wypadajacy platek czy cus takiego, czasami tez, zwlaszcza w stresie napierdziela...
___
Pada deszcz, fajnie bo atakuje snieg.
Malvinka spokojna, nie placze jak wychodze do pracy. Bawi sie wkladajac misia do pchacza i wozac go po domu. Taka babska zabawa
W pracy jesteśmy
Ja też mam. Wypadanie zastawki mitralnej serca. Jeszcze mi coś napiszesz i zacznę wierzyć że to nie przypadek że się spotkałyśmy, nawet jeżeli wirtualnie. Coś nas jeszcze łączy??
Ja miałam ponoć właśnie taki wózeczek drewniany jak teraz są pchacze i zamiast wozić lalę musieli mnie wozić
Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
No i od trzech dni bawimy sie ciągle w kosi łapci
a i piątke przybija
a jak chce jeśc to woła - mama am
U nas też od dwóch dni króluje przybijanie piątki A ile przy tym radochy

Padam na pysk po pracy i szkoleniu. Ledwo wróciłam a już trzeba iść spać i rano wcześnie znów wstawać. Na szczęście jutro będę w domu o ludzkiej porze. W pracy znośnie. Byle do piątku.

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

Szaja mnie by się przydała drezyna Na dojazdy do pracy
O może taką
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P4280120.jpg (37,0 KB, 23 załadowań)
__________________
BOGUŚ
Moje ząbki

Edytowane przez bratkab
Czas edycji: 2011-04-04 o 20:14
bratkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 21:01   #3435
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Żeby nie było to czytam od deski do deski
ale nie mam czasu na pisanie i tak troche mam doła bo dostalismy podwyzki za mieszkanie i tak z 920 zł zrobiło sie 1100 w starym budownictwie jedyny komfort jaki tu jest to ze mamy centralne ogrzewanie i wc fakt ze jest 108 metrów kwadratowych ale wprowadzajac sie tutaj płacilismy o wiele mniej

mloda mi daje w kosc totalnie mam w domu małego szatanka jutro wgram na you tuba filmik i wam pokaze jaki ona postrach w domu robi ona sie niczego nie boi dzis sobie wymysliła zabawe stoi sobie na kraju łózeczka i próbuje sama pare kroczków zrobic uda jej sie dwa traci równowage i pyk na szczupaka godz i zmeczona niet
wiec ryk w łozczku i musze z nia chodzic za raczki lub 1 raczke pchacza nie chce musi byc mama
dzis tz popisała długopisem skubana siedzi i se nim pstryka tż chciał jej go zabrac to sie odwróciła i go popisała + koszulke na kompie zapomnij ze posiedzisz jak tylko wyczai zaraz masz ja pod nogami i sie domaga na rece a jak nie to albo szczypie albo piszczy i naprawde nie da sie tego słuchac zazwyczaj poprostu wył kompa i koniec 3 ida katar mamy na nowo tz ja zaraził ale panujemy nad nim

dzis byłam z tesciowa w gliwicach połykała kapsułke jodu i siedzi w domu ma kwarantanne 2 tyg



jednak kropka widze nie chce do nas wrócic szkoda ech ... ciekawe co u dania ciekawego


co do ubierania ani mi nie mówcie wczoraj opindzieliłam kuzyna zone młody ma 9 miechów a ona z nim jak z 2 tyg dzieckiem


gratulacje dla maluchów za nowe umiejetnosci za zabki za kroczki

a chciałam powiedziec ze musze do okulisty buty które kupiłam Amelii nie sa 18 to sa 19 i ja nie wiem dlaczego ja tak napisałam i jak ja tam zagladałam

chciałam jeszcze zapytac która ostatnio budowała dom lub buduje ile mniej wiecej kosztuje postawienie domu jesli działke mam uzbrojona i stoi na niej juz stary dom i skad wziasc projekt gdzie najtaniej moge go dostac musze powoli nad domem myslec bo nas ten czynsz dobije cos jeszcze chciałam ale zapomniałam marhlczar tez znikneła

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;26158197]A ja tylko napiszę, że kupiłam pociąg [/QUOTE]
pociag - nie wiedziałam ze da sie to kupić : hahaha:



ile gdzie i jak poprosze
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014

Edytowane przez Edzia400
Czas edycji: 2011-04-04 o 21:00
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 21:24   #3436
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Edzia to z Amelci prawdziwa terrorystka haha Mój też nie daje mi do kompa usiąść, zaraz wisi mi przy nogach i stęka.

Dzisiaj to cały dzień stękający jakiś.

Zmykam spać, ledwo na oczy patrze.
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 22:01   #3437
kaszpirek
Raczkowanie
 
Avatar kaszpirek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 321
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

kardashi za pierwsze kroczki Blanki.

djerba,mam nadzieję,że pogadałaś sobie z mężusiem.A cena za połączenie ze statkiem obłędna.Usłyszenie,że z mężem ok pewnie bezcenne.

Ewcia margowa jak zwykle cudna.

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość

My dziś cały dzień na powietrzu, cudna pogoda była. Jutro już ma niestety padać.
Zmykam spać, ostatnio młody bardzo źle sypia :/
Super fotki

Cytat:
Napisane przez spradka Pokaż wiadomość
Oczywiście was przeczytywałam kiedy mogłam i mnie zazdrość zżera, no zżera, o tego Tymka Leowego
I w ogóle takie mądre te wasze dzieci są...
Jasiek nie potrafi robić żadnego papa, ani kosi kosi łapci, i nie gada też za dużo - już zaczęłam się martwić ze coś nie tak robię... albo ze czegoś nie robię... w sumie to go nie uczę jakoś bardzo ....
Ale za to układa piramidkę z kółeczek sam, jak znajdzie ten patyk to szuka kółeczka żeby wsadzić, a jak nie znajdzie kółeczka to nakłada cokolwiek kubeczki z ikei sam wkłada jeden w drugi ( oczywiście nie po kolei) a na przykład w piątek siedział pod stołem, przy którym jadłam i mi zakładał i zdejmował kapcia
No to powiem Ci kochana,że masz zdolniachę
Mój to tylko wykłada kółeczka z piramidki i rzuca za siebie.
A kubeczkami się bawi,ale nie wkłada.Jak mu zbuduję wieżę z nich,to ją tylko burzy
Za to próbuje włożyć klocka do garnuszka na ...Oczywiście nie trafia z kształtem i się irytuje.
Cytat:
Napisane przez annLee Pokaż wiadomość

i od kilku dni jest walka z popołudniową drzemką strasznie się buntuje i śpi 3omin i to też ok 16 dopiero(0d 11 na nogach)
a dzisiaj dopiero o 10 zaczęła ziewać i nadal śpi,więc pewnie drugiej wcale nie będzie ...
ki diabeł w nią wstąpił
U nas jest chyba okres przejściowy.Jedna drzemka za mało,dwie za dużo.
Wczoraj wstał o 8.30(dzięki ci panie),to elegancko przypadła nam jedna drzemka tylko.Padł w pięć minut chwilę po 19.
Dziś już pobudka o 6.30,więc potrzebna druga drzemka,która wypadła dość późno.Efekt taki,że męczyłam się z gadzinką do 20.30

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;26158197]A ja tylko napiszę, że kupiłam pociąg [/QUOTE]
Ożesz...
Zazdroszczę

Edytowane przez kaszpirek
Czas edycji: 2011-04-04 o 22:04
kaszpirek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 05:35   #3438
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

my znów na zakupach budowlanych wczoraj byliśmy, dziś małż zostaje z Ewcią, a ja do pracy.

udało mi się wczoraj ograniczyć ilość karmień. jak zjadła rano o 5.30, to dostała pierś dopiero przed 16, po powrocie z zakupów i tylko dlatego, że od 11 nie spała, a zależało nam, żeby padła choć na chwilkę. i faktycznie usnęła przy karmieniu, po czym po równych 17 minutach była już na nogach gotowa do zabawy. cyborg jeden.

znów mierzyliśmy butki i jednak chyba kupimy 18. porównaliśmy z 17, która jest teraz dobra, 19 jak kajak, w 18 bezpieczny luz. w Bartku nic mi się nie podobało, a ekspedientka nawet do nas nie podeszła (sami w sklepie byliśmy), więc chyba jednak zostaniemy przy Elefanten. jeszcze nie zdecydowaliśmy, który model.
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 08:26   #3439
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Heeeeejjjjj

Dzieciaczki na fotkach

Brawo dla Blanki za kroczki

U nas jest poprawa, nie ma już gorączki, apetyt się poprawia Teraz moje dziecko ma głos jak po niezłej imprezie

Wczoraj Lusia zaczęła robić kosi kosi i brawo ( bo to to samo ) no i wychodzi jej takie niewyraźne tata

Przesyłam słoneczne buziaki

Miałam jeszcze coś napisać, ale nie pamiętam )
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-05, 09:04   #3440
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Edzia-współczuję.Co do domu to pewnie jakieś kalkulacje ma Olivka a postawienie zależy od materiałów,projektu(można kupić gotowy w necie) i ekipy.A to pewnie w każdym rejonie inaczej wygląda.Myślę,żę 200tyś.to minimum.
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 09:36   #3441
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Witam,
U nas słonecznie.
Rano byliśmy na targu i kupiłam Oli piciąg z Fp ten ze zwierzątkami za 5funtów
Babka miała 2 te pociągi i nie pomyślałam,że mogłam wziąś oba to bym potem opchnęła.




Takie jak na zdjęciu


Super
I jak te butki ?


Dziękuje dziewczyny za gratulacje za kroczki Ale na 2 kroczkach się skończyło Za nic nie chce się puścić.. Poczeeekamy jeszcze
U nas cały czas piekna pogoda więc jesteśmy całe dnie na dworku
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 09:58   #3442
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Hej,
Ja jestem jakby ktoś pytał
Wystawiam ciuchy Oli na all i jakoś długo mi schodzi.Wczoraj robiłam to poł dnia a mam jeszcze z 60 aukcji do wystawienia.

Kardashi jeszcze ich nie kupiłam.Stwierdziłam, że białę nowe sobie kupie w sklepie na lato a do pracy musza być czarne i wolałabym z materiału i obserwuje 2 pary na ebayu.

Dzisiejsza noc mimo,że przespana to 2 razy dziecię się budziło z płaczem i musiałam uspokajać.Znowu mamy katar i nosek się zatyka w nocy.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 10:00   #3443
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Kardashi - powinnas sie wstydzic co z ciebie za matka zeby zmuszac swoje dziecko do puszczania : hahaha:

daj jej czas ona narazie szacuje teren pusci sie nawet nie bedziesz wiedziec ( ale to zabrzmiało )


Bydgos -- ciesze sie ze u Lusi juz lepiej

annLee ani nie mów nie spie w nocy przez ten czynsz skłaniam sie do napisania listu do jakiegos posła ze skarga na te nasza spoldzielnie /miasto cyckaja nas z kazdej strony a nic nie robia zeby nam było lepiej

Spradka to Jas bardzo madry moja wogóle nie chce wierzy układac wywali tylko te kółka i se je po pokoju puszcza

dzis ładnie piła sok z kartonika z rureczki hahaha maz chciał jej to zabrać to tak ten kartonik mocno scisneła ze ma całe spodnie oblane : hahaha: ja z niej naprawde nie moge ona az sie trzesie widzac kalkulator laptop lub podobne urzadzenie pilot i długopis czyzby mi rósł jakis scisły umysł :brzyda l:

nie mam pomysłu na obiad ide ogarnac chatke moze dzis sie wybierzemy na spacer wczoraj padało wrrrr
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 11:26   #3444
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Edzia-pisz,wybory idą to moze coś zdziałasz
ja dla małża robię indyka po chińsku(indyk w kostkę,obtaczam w carry,sól,pieprz-podsmażam.Gotuję mieszankę chińską,dodaję usmażonego indyka i chwilę duszę razem.Gotuję ryż/makaron i włala.)

Darianna-porób zestawy i tak sprzedawaj ,szybciej pójdzie
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"

Edytowane przez annLee
Czas edycji: 2011-04-05 o 11:27
annLee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 12:07   #3445
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość



dzis byłam z tesciowa w gliwicach połykała kapsułke jodu i siedzi w domu ma kwarantanne 2 tyg


chciałam jeszcze zapytac która ostatnio budowała dom lub buduje ile mniej wiecej kosztuje postawienie domu jesli działke mam uzbrojona i stoi na niej juz stary dom i skad wziasc projekt gdzie najtaniej moge go dostac musze powoli nad domem myslec bo nas ten czynsz dobije cos jeszcze chciałam ale zapomniałam marhlczar tez znikneła


pociag - nie wiedziałam ze da sie to kupić : hahaha:



ile gdzie i jak poprosze
eeee a o co z teściową chodzi?

Wiesz co, projekt to i za 1000zł kupisz zwykły. A postawienie - różnie, AnnLee pisze że 200tys., ale mam wrażenie, że za wiele mniej też postawisz, np. cegła rozbiórkowa może być (w normalnym stanie, a za grosze), no i różne takie dupsy trzeba szukać i gdzie taniej kupować.

Allegro,
http://allegro.pl/show_item.php?item=1524326800

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość

znów mierzyliśmy butki i jednak chyba kupimy 18. porównaliśmy z 17, która jest teraz dobra, 19 jak kajak, w 18 bezpieczny luz. w Bartku nic mi się nie podobało, a ekspedientka nawet do nas nie podeszła (sami w sklepie byliśmy), więc chyba jednak zostaniemy przy Elefanten. jeszcze nie zdecydowaliśmy, który model.
O rany, to tylko Agu ma 20 rozmiar?

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość

U nas jest poprawa, nie ma już gorączki, apetyt się poprawia Teraz moje dziecko ma głos jak po niezłej imprezie

Wczoraj Lusia zaczęła robić kosi kosi i brawo ( bo to to samo ) no i wychodzi jej takie niewyraźne tata

Przesyłam słoneczne buziaki

Miałam jeszcze coś napisać, ale nie pamiętam )
Super wieści



Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
I jak te butki ?


Dziękuje dziewczyny za gratulacje za kroczki Ale na 2 kroczkach się skończyło Za nic nie chce się puścić.. Poczeeekamy jeszcze
U nas cały czas piekna pogoda więc jesteśmy całe dnie na dworku
No wiesz? dziecko ci się NIE puszcza a ty się złościsz?
Byłam z małą w pracy dzisiaj, młoda szalała, od ciotki do ciotki, 2h wytrzymała
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 12:42   #3446
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość
Kardashi - powinnas sie wstydzic co z ciebie za matka zeby zmuszac swoje dziecko do puszczania : hahaha:

daj jej czas ona narazie szacuje teren pusci sie nawet nie bedziesz wiedziec ( ale to zabrzmiało )


Bydgos -- ciesze sie ze u Lusi juz lepiej

annLee ani nie mów nie spie w nocy przez ten czynsz skłaniam sie do napisania listu do jakiegos posła ze skarga na te nasza spoldzielnie /miasto cyckaja nas z kazdej strony a nic nie robia zeby nam było lepiej

Spradka to Jas bardzo madry moja wogóle nie chce wierzy układac wywali tylko te kółka i se je po pokoju puszcza

dzis ładnie piła sok z kartonika z rureczki hahaha maz chciał jej to zabrać to tak ten kartonik mocno scisneła ze ma całe spodnie oblane : hahaha: ja z niej naprawde nie moge ona az sie trzesie widzac kalkulator laptop lub podobne urzadzenie pilot i długopis czyzby mi rósł jakis scisły umysł :brzyda l:

nie mam pomysłu na obiad ide ogarnac chatke moze dzis sie wybierzemy na spacer wczoraj padało wrrrr
Nie no pewnie, czekamy, czekamy aż sama się puści



[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;26168216]eeee a o co z teściową chodzi?

Wiesz co, projekt to i za 1000zł kupisz zwykły. A postawienie - różnie, AnnLee pisze że 200tys., ale mam wrażenie, że za wiele mniej też postawisz, np. cegła rozbiórkowa może być (w normalnym stanie, a za grosze), no i różne takie dupsy trzeba szukać i gdzie taniej kupować.

Allegro,
http://allegro.pl/show_item.php?item=1524326800



O rany, to tylko Agu ma 20 rozmiar?



Super wieści





No wiesz? dziecko ci się NIE puszcza a ty się złościsz?
Byłam z małą w pracy dzisiaj, młoda szalała, od ciotki do ciotki, 2h wytrzymała [/QUOTE]

Agu ma 20?
Ja mierzyłam ostatnio baletki 19 i były sporo za duże

A co do projektu.. oglądałam kiedyś z Tż i można spokojnie za 1000zł kupić.. My chcemy domek ok 100m2 więcej raczej nie i taki jak chcemy 1200zł projekt..

U nas budowa domu taniej wyjdzie bo rodzina murarzy, dacharzy i elektryków

I jak dobrze pójdzie nie trzeba będzie załatwiac ekipy, a to już sporo taniej.
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 12:51   #3447
panna migotka
Rozeznanie
 
Avatar panna migotka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 754
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez bratkab Pokaż wiadomość
Ona fotki rewelacyjne

Ale u nas taki zabieg wykonuje urolog dziecięcy, u Was nie Wiesz chirurg ma do zaopatrzenia całe ciało a urolog właśnie układ moczowy i chyba się bardziej na tym zna, a chirurg musi się na znać na wszystkim i potem tak jest jak miała Margo.
ano u nas dają skierowanie do chirurga w szpital dziecięcym - który zajmuje się niemowlakami, gdyby okazało się (tfu tfu), że to coś poważnego to znajdę urologa dziecięcego
Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Edzia to z Amelci prawdziwa terrorystka haha Mój też nie daje mi do kompa usiąść, zaraz wisi mi przy nogach i stęka.
ja mogę posiedzieć przy kompie pod jednym warunkiem: że pozwolę się bawić Wiktorowi kabelkiem, spokój gdzieś na pół godz

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość

U nas jest poprawa, nie ma już gorączki, apetyt się poprawia Teraz moje dziecko ma głos jak po niezłej imprezie

Wczoraj Lusia zaczęła robić kosi kosi i brawo ( bo to to samo ) no i wychodzi jej takie niewyraźne tata
za brawo i super, że z Lusią już lepiej

szaja ten pociąg ze zwierzakami?

Wiktor usnął dziś w trakcie obiadu w krzesełku do karmienia przeniosłam go do łóżeczka i śpi. Pierwszy raz tak się zdarzyło, ale wcześniej tak szalał, że się nie dziwię
__________________
the simpliest complicated girl in the world
panna migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 12:57   #3448
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość
mloda mi daje w kosc totalnie mam w domu małego szatanka jutro wgram na you tuba filmik i wam pokaze jaki ona postrach w domu robi
chciałam jeszcze zapytac która ostatnio budowała dom lub buduje ile mniej wiecej kosztuje postawienie domu jesli działke mam uzbrojona i stoi na niej juz stary dom i skad wziasc projekt gdzie najtaniej moge go dostac musze powoli nad domem myslec bo nas ten czynsz dobije
Ja też mam małego diabełka- zastanawiam się czy jej nie zacząć w wodzie święconej kąpać wczoraj myślałam że z nią oszaleję, ale było jeszcze względnie ponieważ pogoda piękna to prawie cały dzień na spacerku, a dziś pogoda wietrzna więc w domku to daje mi w kość i z tego też tytułu oddałam ją dziś do babci mama chętna bardzo więc niech się z małym gadkiem mięczy
A ja się właśnie delektuję błogą ciszą i wypijam kawkę z ogromną ilością bitej śmietany- na taki komfort to ja nie codzień sobie mogę pozwolić ostatnio no i mam zamiar posprzątać chałpkę i trochę poprasować, a może po prostu się wybyczę

A odnośnie budowy my mamy działkę, plany i jesteśmy na etapie przed złożeniem o pozwolenie na budowę bo póki co jak pisałam walczymy o wjazd z gminą. Już nie mogę się doczekać powrotu do pracy i normalnej wypłaty bo póki co to mąż jak nigdy krucho z pracą i niewesoło się robi dobrze że od maja wracam.


Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Mój też nie daje mi do kompa usiąść, zaraz wisi mi przy nogach i stęka.
O kompa to mam to samo zaraz wisi na mnie i stęka

Wiecie błoga cisza ale już za nią tesknię


Dziewczyny odnośnie projektu za 1000- 1200zł nic bardziej mylnego niestety to tylko chwyt reklamowy wierzcie mi.
Co z projektu domu jeśli projekt trzeba potem dostosować do konkretnej działki, porobić mapki przyłącza itp. My za architekta zapłaciliśmy 6400zł plus 2800zł geodeta (tylko że my w cenie geodety mamy też mapki pod przepisanie działki więc na pewno wychodzi ok 1000zł taniej). W cenie architekta i geodety mamy już mapki pod przyłącza (ale oczywiście musisz potem jeszcze elektrowni zapłacić) i wszystko inne.
Tak więc plan za 1000zł to lipa- i tak trzeba potem wszystko dostosować- może wyjdzie to mniej niż my płacimy bo my wszystko w środku robiliśmy pod siebie, ale nie wyjdzie niewiadomo ile mniej. Myślę że jeśli zrobi się tanim kosztem w sensie nie profesjonalna firma pod klucz tylko jakieś tanie ekipy to i licząc że ma się działkę za 150 tys można się wprowadzić. My mamy 140m plus 80 piwnic na warsztat M. Krótko mówiąc budowa to studnia bez dna ale z drugiej strony na pewno taniej niż mieszkanie wychodzi- przynajmniej u nas tak jest.

Szaja super ten pociąg

annLee fajowy pomysł na obiad, podkradnę- szybko, tanio i smacznie

Ok idę się wreszcie za jakąś robotę zabrać bo póki co to jedynie zrobiłam naleśniki z dżemem porzeczkowym, pościerałam kurze i tyle.
Ale dziś to już chyba tylko poodkurzam i umyję podłogi- odpuszczę sobie prasowanie- może jutro teściową wykorzystam ma urlop tydzień to dam jej małą na spacer to coś tam poprasuję.
W przyszłym tygodniu mama ma mi młodą zabrać to okna umyję i jakieś małe porządki jak się uda.

Aha pokarzę Wam jak młoda wczoraj usnęła- mąż jej zdjęcie zrobił- tylko nie zwracać uwagi na pidżamkę bo ma body i spodnie nie od pidżamy ale piżamy wszystkie w praniu no i jedno z niedzieli- oczywiście ja zepsułam zdjęcie swoją wielką głową ale cóż
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg spioch.jpg (39,1 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg spacer.jpg (44,6 KB, 79 załadowań)
__________________
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

Kornelcia

ZĘBALE

Edytowane przez olivka_7
Czas edycji: 2011-04-05 o 14:34
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 14:35   #3449
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez annLee Pokaż wiadomość
Edzia-pisz,wybory idą to moze coś zdziałasz
ja dla małża robię indyka po chińsku(indyk w kostkę,obtaczam w carry,sól,pieprz-podsmażam.Gotuję mieszankę chińską,dodaję usmażonego indyka i chwilę duszę razem.Gotuję ryż/makaron i włala.)

Darianna-porób zestawy i tak sprzedawaj ,szybciej pójdzie
Porobiłam zestawy z bodziaków,spiochów , bluzek no i coś na wyjście.Ale nie są to zestawy np. po 10szt.
Jesli ktoś bedzie chciałwięcej ciuchów to i tak płaci jak za jedną aukcję a może sobie wybrać co chce i co mu sie uda wylicytować.


[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;26168216]eeee a o co z teściową chodzi?


Allegro,
http://allegro.pl/show_item.php?item=1524326800



O rany, to tylko Agu ma 20 rozmiar?


[/QUOTE]

To ja mam dodatkowo jeden wagonik z panda i jeszcze za funta gokupiłam niedzwiedzia.I teraz sobie mysle, że pewnie zabrałam babce tego niedzwiedzia z tego drugiego pociągu ale ona miała to wszystko na kupie i wziełam to co mnie interesowało.
Szaja ten Twoj jest w lepszym stanie jak widze.Ja jak swój umyłam to farba po bokach poschodzila.Noa le za 5 funtów wybrzydzac nie będe.

Co do butów to jak ma być 1cm luzu to rozmiar 2 uk czyli polskie 18 jest juz na styk.Mam adidaski r.3 ale już na twardej podeszwie i one tak do wózka za ciezkie są.Wysłałam dziś starszą po adidaski r.3 ale miękkie.Takie do sukienek 3 mam już z Clarksa i są twarde.No ale muszą być, chociaż lekkie są i beda na wyjazd do pl.

Olivka ale się zgrałysmy.Moja Olcia tak właśnie dzisiaj spała.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3273.jpg (41,3 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3272.jpg (36,1 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3271.jpg (36,2 KB, 59 załadowań)
__________________


Edytowane przez Darianna25
Czas edycji: 2011-04-05 o 14:38
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 15:12   #3450
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

olivka, darianna, świetne fotki.
Luiza tak ostatnio też sypia
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:59.