Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-22, 10:37   #3421
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Pańcia spać nie może więc jedzie do Rossmanna


Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
piątka
co z wami?

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
A ja w sumie nie jade dzis, nawet po pracy. Humor mam jakis do dupy, nie chce mi sie
ja tez mam humor lipny...
u mnie pada od rana, bylam na zakupach w biedro to zmoklam...
poszlam z psem, znow zmoklam...
teraz posprzatalam juz na weekend i mysle co robic dalej, tz mial mnie dzis farbnac wieczorem to ma nowa fuche i dupa i stwierdzil ze mnie o 12 w nocy pofarbuje, tylko kiedy wtedy mi wlosy wyschna a jutro musze byc bjuti i na niedziele tez...wrr...nienawidze zmiany planow, ch*j mnie strzela

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Widziałyście nowy post u BHC? Odrosty mogą naprawdę super wyglądać, dodawać charakteru itp. ale u niej wyglądają po prostu niechlujnie. W komentarzach proponują jej przyciemnienie farbowanych, ale odmawia Odrosty popielate, reszta pomarańczowo-żółta. W takiej wersji nie wygląda to ładnie i z ombre nie ma niczego wspolnego.

Jak patrzę na te jej fotki to przypominam sobie jak wkurzające były moje naturalki. Kolor mam jaśniejszy i ładniejszy ale przyklap i przetłuszcz podobny miałam. Włosy u nasady nie schły wcale bez suszarki Wstyd w rozpuszczonych było wyjść.

Myszkowaty blond może fajnie wyglądać, ale trzeba mieć niestety odpowiednią urodę. Ona w tych tym kolorze po prostu zniknie. A tych zmian naturalnego koloru nie dostrzegam, chyba ślepa jestem
jeszcze nie widzialam ide lookne


kylie a ty ost pisalas ze szukasz szamponowego idealu, a chwalilas sobie dove do farbowanych, co nim nie tak? znudzil ci sie? pokazuj futrzaka
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 10:41   #3422
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość



co z wami?


ja tez mam humor lipny...
u mnie pada od rana, bylam na zakupach w biedro to zmoklam...
poszlam z psem, znow zmoklam...
teraz posprzatalam juz na weekend i mysle co robic dalej, tz mial mnie dzis farbnac wieczorem to ma nowa fuche i dupa i stwierdzil ze mnie o 12 w nocy pofarbuje, tylko kiedy wtedy mi wlosy wyschna a jutro musze byc bjuti i na niedziele tez...wrr...nienawidze zmiany planow, ch*j mnie strzela

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------


jeszcze nie widzialam ide lookne


kylie a ty ost pisalas ze szukasz szamponowego idealu, a chwalilas sobie dove do farbowanych, co nim nie tak? znudzil ci sie? pokazuj futrzaka
My z Princeską pokręcone jesteśmy,wiesz lubuskie i te sprawy
Ale ja tez zmokłam jeśli Cię to pocieszy Na szczescie moje buciki z CCC mi nie przemokły
Ja się nastawiłam na samodzielne farbowanie ale tak jak pisałam nie mam oxy
Bunny, dalej uwielbiam Dove,ale przciez zawsze może być coś lepszego

Tż sie wkręcił w zdjęcia koteczka i w Ps je jeszcze obrabia w sumie nie wiem po co
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 10:44   #3423
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Juz właśnie widziałam
Ja mam jeszcze ciemniejsze, jak chcesz to mogę Ci wstawic mój odrost naturalek
Wiesz, ja podejrzewam, że ona trochę bawi się programem, żeby włosy wydawały się jeszcze jaśniejsze Chce potwierdzić swoją teorię, że już jaśnieją Pamiętam jak próbowała wmówić czytelnikom, że odrost rozjasnił jej rabarbar, specjalnie wstawiła takie zdjęcie

A co do Twoich, mały odrost przy jaśniutkich zawsze będzie się wydawał ciemniejszy niż taki 5-cm Jak nosiłaś czarne, to odrost wydawał sie dosyć jasny, prawda?

Znalazłam fotkę ze swoim zapuszczaniem odrostu klik
Robione przy oknie, wiadomo, że światło dzienne rozjaśnia trochę, ale widać różnicę między farbowanymi a naturalnymi. Ludzie raczej myśleli, że mam po prostu resztę rozjaśnioną przez słońce, a to był rozjaśniacz Raczej nie chodziłam w rozpuszczonych


Cytat:
Tż zrobił zdjęcia koteczkowi swoim Nikosiem i z lampą to zaraz wam wstawie
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 10:47   #3424
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Koteczek pozdrawia blondyny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg koteczek.jpg (87,6 KB, 57 załadowań)
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 10:48   #3425
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Koteczek pozdrawia blondyny
Boooooski słodziaczek
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 10:50   #3426
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

hej!


Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
mój przy takich tłumach bab przy szafach wszedł i wyszedł by
ja zaraz jadę, "na spokojnie" bo stwierdziłam, że przecież normalni ludzie nie wiedzą o promo, siedzą w szkołach i pracach to może uda się coś kupić, ale jadę do swojego ross co w nim nie ma lovely ani revlona, więc tylko chcę jakieś lakiery kupić i błyszczyk
a nienormalni w rossmanie
sory ,ale tak odrazu mi się nasunęła odpowiedź do tego tekstu


widzę szał rossmanowski trwa
a ja niewybieram się tam wcale
narazie mam zapas kosmetykóe które muszę wykończyć a i tak limit kosmetyczny w tym miesiącu już wykorzystałam

Bunny jaki jest ten szampon z biedry winogronowy ? zdzieracz czy raczej delikatny dla włosków?
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 10:53   #3427
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Boooooski słodziaczek
Dzieciątko moje
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-22, 10:54   #3428
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Koteczek pozdrawia blondyny
boski

to i ja wam wrzucę moją ,,pindziulke"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg farbowanie 084_zmniejszacz-pl_416786.jpg (45,4 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg farbowanie 085_zmniejszacz-pl_39221.jpg (43,6 KB, 32 załadowań)
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 10:55   #3429
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
My z Princeską pokręcone jesteśmy,wiesz lubuskie i te sprawy
Ale ja tez zmokłam jeśli Cię to pocieszy Na szczescie moje buciki z CCC mi nie przemokły
Ja się nastawiłam na samodzielne farbowanie ale tak jak pisałam nie mam oxy
Bunny, dalej uwielbiam Dove,ale przciez zawsze może być coś lepszego

Tż sie wkręcił w zdjęcia koteczka i w Ps je jeszcze obrabia w sumie nie wiem po co
poki co uzywam tego palmolive i jest fajne to, ze wlosy sa bardzo miekkie przy splukiwaniu, ze wszystkimi moimi obecnymi maskami/odzywkami wspolgra doskonale.
skora na razie sie nie tlusci, wytrzymuje te 3 dni, co jest juz lekkim szokiem, bo lada dzien mam miec @ a to jedyny czas gdy wlosy mi sie tluszcza szybciej co miesiac- zauwazalnie, powinnam umyc co drugi dzien...teraz nie.
wciaz mam lekki "łupież", skora ze mnie zlazi, na pewno juz mniej, ale jednak i nie wiem czy palmolive podoła temu, dam mu jeszcze ze 2 tygodnie, jak nie minie to bede musiala tz cleara pouzywac
ale jestem zadowolona, bo delikatnei myje, wlosy sie dobrze rozczesuja i lsnia- ostatnio kocham nablyszczajace kosmetyki


a w ogole popatrzylam ost na nivee bo moja skora kocha ich balsamy pod prysznic i zele, wiec idac tropem chcialam obadac szampony.
nie wiem jak marka mogla tak sobie strzelic w stope, ze wszystkie babskie szampony i odzywki naładowala keratyna a meskie maja swietne sklady i z checia bym wyprobowala, boje sie tylko meczacego smrodku meskich perfum

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Wiesz, ja podejrzewam, że ona trochę bawi się programem, żeby włosy wydawały się jeszcze jaśniejsze Chce potwierdzić swoją teorię, że już jaśnieją Pamiętam jak próbowała wmówić czytelnikom, że odrost rozjasnił jej rabarbar, specjalnie wstawiła takie zdjęcie

A co do Twoich, mały odrost przy jaśniutkich zawsze będzie się wydawał ciemniejszy niż taki 5-cm Jak nosiłaś czarne, to odrost wydawał sie dosyć jasny, prawda?

Znalazłam fotkę ze swoim zapuszczaniem odrostu klik
Robione przy oknie, wiadomo, że światło dzienne rozjaśnia trochę, ale widać różnicę między farbowanymi a naturalnymi. Ludzie raczej myśleli, że mam po prostu resztę rozjaśnioną przez słońce, a to był rozjaśniacz Raczej nie chodziłam w rozpuszczonych


żal, szkoda ze nie wstawila fotki jak cale wlosy wygladaja, a na pewno mega paskudnie a bedzie jeszcze gorzej, bo to zolto-pomaranczowe bedzie matowialo i robilo sie zolto-sraczkowate
a ja znam mieszanke farb, ktore idealnie bylyby koloru jej odrostu i to banalne ale coz, dobra ciotka juz nie bede, po tym jaki jest jej stosunek do mnie

kurcze u ciebie naprawde niezle to wygladalo, naturalne jak po słoncu
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 11:02   #3430
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Nie wiem czy widziałyście mistrzynie PS na spotkaniu Biodermy
https://lh5.googleusercontent.com/A0...A=w822-h548-no
http://img32.imageshack.us/img32/9547/01mc.jpg

Więcej klik
Alinka i Katosu jakoś trochę inaczej wyglądają w swoich filmikach i na zdjęciach obrabianych przez siebie Katosu jest mistrzynią ustawienia się do kamery i swoich zdjęć.

Maxi wygląda jak ona, tamtych bym nie poznała.

Katosu http://img199.imageshack.us/img199/1620/pxr3.jpg

Ale dziś ze mnie hejeter

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2013-11-22 o 11:17 Powód: zły link
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 11:13   #3431
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Pranie wstawione
obiadu na szczęscie nie musze dzisiaj robić,bo Tż ugotował wczoraj wielki gar spaghetti
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
boski

to i ja wam wrzucę moją ,,pindziulke"
słodkości

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
poki co uzywam tego palmolive i jest fajne to, ze wlosy sa bardzo miekkie przy splukiwaniu, ze wszystkimi moimi obecnymi maskami/odzywkami wspolgra doskonale.
skora na razie sie nie tlusci, wytrzymuje te 3 dni, co jest juz lekkim szokiem, bo lada dzien mam miec @ a to jedyny czas gdy wlosy mi sie tluszcza szybciej co miesiac- zauwazalnie, powinnam umyc co drugi dzien...teraz nie.
wciaz mam lekki "łupież", skora ze mnie zlazi, na pewno juz mniej, ale jednak i nie wiem czy palmolive podoła temu, dam mu jeszcze ze 2 tygodnie, jak nie minie to bede musiala tz cleara pouzywac
ale jestem zadowolona, bo delikatnei myje, wlosy sie dobrze rozczesuja i lsnia- ostatnio kocham nablyszczajace kosmetyki


a w ogole popatrzylam ost na nivee bo moja skora kocha ich balsamy pod prysznic i zele, wiec idac tropem chcialam obadac szampony.
nie wiem jak marka mogla tak sobie strzelic w stope, ze wszystkie babskie szampony i odzywki naładowala keratyna a meskie maja swietne sklady i z checia bym wyprobowala, boje sie tylko meczacego smrodku meskich perfum


żal, szkoda ze nie wstawila fotki jak cale wlosy wygladaja, a na pewno mega paskudnie a bedzie jeszcze gorzej, bo to zolto-pomaranczowe bedzie matowialo i robilo sie zolto-sraczkowate
a ja znam mieszanke farb, ktore idealnie bylyby koloru jej odrostu i to banalne ale coz, dobra ciotka juz nie bede, po tym jaki jest jej stosunek do mnie
To może i ja się przyjrze tym Palmolive,albo poczekam na promo na nie,bo ost byly. Tzn jeden w normalnej cenie,a drugi za grosz, to może jeszcze bym ten oliwkowy wzieła Przyglądałaś się może temu oliwkowemu? Mnie zaciekawił,bo do długich włosów jest kierowany

Na każdym produkcie damskim Nivea jest "+ keratyna" oszaleli normalnie


Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Nie wiem czy widziałyście mistrzynie PS na spotkaniu Biodermy
http://img199.imageshack.us/img199/1620/pxr3.jpg
http://img32.imageshack.us/img32/9547/01mc.jpg

Więcej klik
Alinka i Katosu jakoś trochę inaczej wyglądają w swoich filmikach i na zdjęciach obrabianych przez siebie Katosu jest mistrzynią ustawienia się do kamery i swoich zdjęć.

Maxi wygląda jak ona, tamtych bym nie poznała.

Katosu http://img199.imageshack.us/img199/1620/pxr3.jpg

Ale dziś ze mnie hejeter
Asz Ty nie grzeczna
Ja siebie bardzo nie lubie na zdjeciach
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-22, 11:15   #3432
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
boski

to i ja wam wrzucę moją ,,pindziulke"
Ale kochana Taka poczciwa i urocza

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a w ogole popatrzylam ost na nivee bo moja skora kocha ich balsamy pod prysznic i zele, wiec idac tropem chcialam obadac szampony.
nie wiem jak marka mogla tak sobie strzelic w stope, ze wszystkie babskie szampony i odzywki naładowala keratyna a meskie maja swietne sklady i z checia bym wyprobowala, boje sie tylko meczacego smrodku meskich perfum
Nie rozumiem ich polityki z tą keratyną Schwarzkopf też oszalał na jej punkcie i wszędzie ją wsadza Tak samo poszaleli z modą na olej arganowy. Kupienie czegoś zwykłego, nawilżającego graniczy w obecnych czasach z cudem


Cytat:
żal, szkoda ze nie wstawila fotki jak cale wlosy wygladaja, a na pewno mega paskudnie a bedzie jeszcze gorzej, bo to zolto-pomaranczowe bedzie matowialo i robilo sie zolto-sraczkowate
a ja znam mieszanke farb, ktore idealnie bylyby koloru jej odrostu i to banalne ale coz, dobra ciotka juz nie bede, po tym jaki jest jej stosunek do mnie
Nawet jak robiła filmik z aktualizacją ostatnio to dziwnym trafem go nie pokazała. A przecież taki ladny jest podobno
A jaka to mieszanka? Z ciekawości pytam Podziwiam Cię, że widzisz włosy i od razu przychodzą Ci do głowy numerki farb Doświadczenie to jedno, ale dryg do tego masz niesamowity
Cytat:
kurcze u ciebie naprawde niezle to wygladalo, naturalne jak po słoncu
Przejście było rzeczywiście dosyć naturalne i tego się nie wstydziłam. Różnica między kondycją była jednak ogromna i przy niefarbowanych te jasne były koszmarne.

Propo ombre, uwielbiam tak efekt

Świetnie w prostych i falach. Polecam inne filmiki tego pana, naprawdę świetnie robi ombre. Jak widzę to nasze typowe polskie ombre na ulicach
-naturalny mysi ciemny blond/jasny brąz u góry
-reszta pomarańczowa i sianowata od rozjaśniacza

Podejrzewam, że ta moda pochodzi od blogerek: na niejednym trafiłam na instrukcję jak zrobić to cudo. Jeszcze te zapewnienia, że to proste i szkoda kasy na fryzjera. Jedna moja wizazowa ekspertka też głosi tę prawdę
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 11:15   #3433
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

truskawkowa- po ile w superpharm jest maska loreala extreme w promo? Jest cos jeszcze godnego uwagi- zostalkam z maska na 1 raz dosłownie, takiego denka to jeszcze nie miałam ale w superpharm byłam ostatnio wieki temu i nawet nie wiem na co by tam mógl zerknac mój TŻ
Potrzebuje czegos silnego, moje włosy ostatnio to koszmar

Śliczne kotki

a ten odrost bhc.. jeżeli cos nie wygląda jak naturalne fajne ombre, nie wiem jak mozna hodowac taki konrast.. czesto mam ochote wrocic do naturalek (ciemny braz) ale tylko po polozeniu zblizonej farby najpierw i potem olewka
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 11:23   #3434
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Pranie wstawione
obiadu na szczęscie nie musze dzisiaj robić,bo Tż ugotował wczoraj wielki gar spaghetti

słodkości


To może i ja się przyjrze tym Palmolive,albo poczekam na promo na nie,bo ost byly. Tzn jeden w normalnej cenie,a drugi za grosz, to może jeszcze bym ten oliwkowy wzieła Przyglądałaś się może temu oliwkowemu? Mnie zaciekawił,bo do długich włosów jest kierowany

Na każdym produkcie damskim Nivea jest "+ keratyna" oszaleli normalnie



Asz Ty nie grzeczna
Ja siebie bardzo nie lubie na zdjeciach
Przez pomyłkę wstawiłam zły link, poprawione Sama musisz przyznać, że trochę dziewczyny oszukują

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
truskawkowa- po ile w superpharm jest maska loreala extreme w promo? Jest cos jeszcze godnego uwagi- zostalkam z maska na 1 raz dosłownie, takiego denka to jeszcze nie miałam ale w superpharm byłam ostatnio wieki temu i nawet nie wiem na co by tam mógl zerknac mój TŻ
Potrzebuje czegos silnego, moje włosy ostatnio to koszmar

Śliczne kotki

a ten odrost bhc.. jeżeli cos nie wygląda jak naturalne fajne ombre, nie wiem jak mozna hodowac taki konrast.. czesto mam ochote wrocic do naturalek (ciemny braz) ale tylko po polozeniu zblizonej farby najpierw i potem olewka
Wszystkie maski Loreal po 12,59. Wzięłam ekspresową kurację total miracle i maskę Total repair 5
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 11:26   #3435
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Koteczek pozdrawia blondyny
jaki piekny, to facet? bo z pyszczka to ma delikatne rysy kocicy u mojej mamy kocury maja takie wielkie tłuczkowate głowy

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!



a nienormalni w rossmanie
sory ,ale tak odrazu mi się nasunęła odpowiedź do tego tekstu


widzę szał rossmanowski trwa
a ja niewybieram się tam wcale
narazie mam zapas kosmetykóe które muszę wykończyć a i tak limit kosmetyczny w tym miesiącu już wykorzystałam

Bunny jaki jest ten szampon z biedry winogronowy ? zdzieracz czy raczej delikatny dla włosków?
ja tez nie, bo tez chce troche ten zapas kosmetyczny uzyc, bo zaraz minie termin i znow kasa w smietnik

ten szampon jest... bardzo dziwny
pierwszy raz sie z tym spotykam...
ale jestem bardzo zadowolona, bardziej niz z tego migdalowego, wiesz do wl zniszczonych. przede wszystkim dla mnie najwazniejsze to ze skora dobrze reaguje na niego.
najlepszy duet tego winogronowego to odzywka extreme albo maska.
myje delikatnie, nie ma uczucia sciagniecia skory. troche mnie drazni ze jest przezroczysta galaretka i ciezko sie spienia- musze nalozyc szampon i polac to woda obficie, dopiero zapienie. ale ja robie cuda z myciem, zeby spienic jak najmniejsza iloscia masowan dlonia, bo wlosy sie tak nei koltunia wtedy.
splukuje sie latwo, wlosy dobrze domyte, uniesione od skory.
przy plukaniu miekkie albo lekko tępe- jak mam olej alterry wczesniej na dlugosci i koncach to miekkie..
i teraz najwieksza zagadka- gdy schna, nabieraja olbrzymiej miekkosci, sa idealne tyle ze lekko sie pusza... im bardziej suche tym puch znika...
ide spac. rano wstaje i szczotkuje wlosy- sa idealne- tzn. bez nadmiernego spuszenia ale uniesione, gładziutenkie i miekkie, lsnia jak swiezo farbowane, dobrze sie czesza, ale od skory sa uniesione przez 2 dni, fotki(tu po odzywce, moglyby byc bardziej dociazone jak na moj gust, ale nie jest zle i to u mnie pierwszy dzien od mycia, najlepsze wlosy mam na 2 i 3 dzien):

DSC03243.jpgDSC03245.jpg

nie patrzcie na dlugosc, mam glowe pochylona w przod
gdybym jednak miala klasyfikowac zdzieracz czy delikatny to lekki zdzieracz, nie ma sie co oszukiwac ze to szampon myjacy a nie pielegnujacy i bez odzywki bylaby masakra. jest na pewno delikatniejszy od familijnego.
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
boski

to i ja wam wrzucę moją ,,pindziulke"
perelka a podcinasz jej futro troche? jak znosicie linienie?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 11:27   #3436
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
.

Propo ombre, uwielbiam tak efekt

Świetnie w prostych i falach. Polecam inne filmiki tego pana, naprawdę świetnie robi ombre. Jak widzę to nasze typowe polskie ombre na ulicach
-naturalny mysi ciemny blond/jasny brąz u góry
-reszta pomarańczowa i sianowata od rozjaśniacza

Podejrzewam, że ta moda pochodzi od blogerek: na niejednym trafiłam na instrukcję jak zrobić to cudo. Jeszcze te zapewnienia, że to proste i szkoda kasy na fryzjera. Jedna moja wizazowa ekspertka też głosi tę prawdę
Piękne ma te włosy
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 11:35   #3437
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Truskawkowa mało kupiłam w ross bo mam małego rossmanna w którym nic nie ma
Kylie ale kotecek a tż świetne zdjęcia robi
Asia Perełeczka piękna a jaka grzeczna, chyba trzeba się w końcu na poadopcyjną kawę umówić
odrost bhc bez komentarza nie wytrzymałabym ani minuty z takimi włosami
Co dawać na suche końcówki oprócz olejów? Czeko jak Ty swoje uratowałaś?
Ja zaraz idę robić ziemniaczki pieczone i pierś z kurczaka, niech w końcu ten mój tż zje obiad
Ja kupiłam maskę extreme w normalnej cenie w sp za 21 chyba, a teraz u mnie w drogerii koliber są po 15
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 11:40   #3438
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Pranie wstawione
obiadu na szczęscie nie musze dzisiaj robić,bo Tż ugotował wczoraj wielki gar spaghetti

słodkości


To może i ja się przyjrze tym Palmolive,albo poczekam na promo na nie,bo ost byly. Tzn jeden w normalnej cenie,a drugi za grosz, to może jeszcze bym ten oliwkowy wzieła Przyglądałaś się może temu oliwkowemu? Mnie zaciekawił,bo do długich włosów jest kierowany

Na każdym produkcie damskim Nivea jest "+ keratyna" oszaleli normalnie



Asz Ty nie grzeczn
Ja siebie bardzo nie lubie na zdjeciach
oliwkowy bym na razie nie polecila, bo ma najubozszy sklad i w starym skladzie ludzie skarzyli sie na lupiez i swedzenie na kwc przy innych tego nie ma, ja bym polecila ten moj rozowy jak juz albo jablkowy do wszystkich gatunkow wlosow skladowo oba sa fajne obecnie.
zawsze moga stac sie zelem pod prysznic, bo pieknie pachna i maja konsystencje kremowa

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Ale kochana Taka poczciwa i urocza



Nie rozumiem ich polityki z tą keratyną Schwarzkopf też oszalał na jej punkcie i wszędzie ją wsadza Tak samo poszaleli z modą na olej arganowy. Kupienie czegoś zwykłego, nawilżającego graniczy w obecnych czasach z cudem


Nawet jak robiła filmik z aktualizacją ostatnio to dziwnym trafem go nie pokazała. A przecież taki ladny jest podobno
A jaka to mieszanka? Z ciekawości pytam Podziwiam Cię, że widzisz włosy i od razu przychodzą Ci do głowy numerki farb Doświadczenie to jedno, ale dryg do tego masz niesamowity

Przejście było rzeczywiście dosyć naturalne i tego się nie wstydziłam. Różnica między kondycją była jednak ogromna i przy niefarbowanych te jasne były koszmarne.

Propo ombre, uwielbiam tak efekt

Świetnie w prostych i falach. Polecam inne filmiki tego pana, naprawdę świetnie robi ombre. Jak widzę to nasze typowe polskie ombre na ulicach
-naturalny mysi ciemny blond/jasny brąz u góry
-reszta pomarańczowa i sianowata od rozjaśniacza

Podejrzewam, że ta moda pochodzi od blogerek: na niejednym trafiłam na instrukcję jak zrobić to cudo. Jeszcze te zapewnienia, że to proste i szkoda kasy na fryzjera. Jedna moja wizazowa ekspertka też głosi tę prawdę
dla mnie to sie powoli staje meka, widze wlosy jakiejs panny na ulicy a w glowie numerki i jeszcze mysle kurcze a z tej marki to ten, a z tej jaki by to byl???
nie podam tu jaka mieszanka, bo moze jakis podczytywacz do niej poleci i nagle bylby szok, ze ona jednak podjela decyzje o zafarbowaniu no genialne
ktora ekspertka, jakas podpowiedz?

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
truskawkowa- po ile w superpharm jest maska loreala extreme w promo? Jest cos jeszcze godnego uwagi- zostalkam z maska na 1 raz dosłownie, takiego denka to jeszcze nie miałam ale w superpharm byłam ostatnio wieki temu i nawet nie wiem na co by tam mógl zerknac mój TŻ
Potrzebuje czegos silnego, moje włosy ostatnio to koszmar

Śliczne kotki

a ten odrost bhc.. jeżeli cos nie wygląda jak naturalne fajne ombre, nie wiem jak mozna hodowac taki konrast.. czesto mam ochote wrocic do naturalek (ciemny braz) ale tylko po polozeniu zblizonej farby najpierw i potem olewka
extreme o tak dawno juz nie kochalam kosmetyku taka stabilna miloscia chyba od czasu dolce anti age

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Przez pomyłkę wstawiłam zły link, poprawione Sama musisz przyznać, że trochę dziewczyny oszukują

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------


Wszystkie maski Loreal po 12,59. Wzięłam ekspresową kurację total miracle i maskę Total repair 5
maske wzielas w bialo czerwonym sloiku a ta miracle to w tubce tak?
ciekawa jestem twojej opini
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 11:44   #3439
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Bunny, zazdroszczę, że Ci tak służą Natei królowo pięknej grzywy U mnie masakrują skórę, a z włosów po jakimś czasie robią siano okropne. Szkoda, bo są tanie i ładnie pachną

Na razie mój szampon bez wad to ziajowe ceramidy, chyba szukać więcej nie będę...


Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Truskawkowa mało kupiłam w ross bo mam małego rossmanna w którym nic nie ma
Kylie ale kotecek a tż świetne zdjęcia robi
Asia Perełeczka piękna a jaka grzeczna, chyba trzeba się w końcu na poadopcyjną kawę umówić
odrost bhc bez komentarza nie wytrzymałabym ani minuty z takimi włosami
Co dawać na suche końcówki oprócz olejów? Czeko jak Ty swoje uratowałaś?
Ja zaraz idę robić ziemniaczki pieczone i pierś z kurczaka, niech w końcu ten mój tż zje obiad
Ja kupiłam maskę extreme w normalnej cenie w sp za 21 chyba, a teraz u mnie w drogerii koliber są po 15
Co do końcówek: trochę może pomóc olejowanie. Jeżeli jednak pamiętają jakąś cieższą chemię i złe traktowanie to nic nie da super rezultatów. Tylko podcięcie. Przynajmniej takie są moje doświadczenia... Kiepskie końcówki poprawiały się po kosmetykach, ale nigdy nie były takie jak reszta
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-22, 11:45   #3440
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Truskawkowa mało kupiłam w ross bo mam małego rossmanna w którym nic nie ma
Kylie ale kotecek a tż świetne zdjęcia robi
Asia Perełeczka piękna a jaka grzeczna, chyba trzeba się w końcu na poadopcyjną kawę umówić
odrost bhc bez komentarza nie wytrzymałabym ani minuty z takimi włosami
Co dawać na suche końcówki oprócz olejów? Czeko jak Ty swoje uratowałaś?
Ja zaraz idę robić ziemniaczki pieczone i pierś z kurczaka, niech w końcu ten mój tż zje obiad
Ja kupiłam maskę extreme w normalnej cenie w sp za 21 chyba, a teraz u mnie w drogerii koliber są po 15
ja bym na koncowki poprzestala z tym olejkiem jakies serum czy cos, byle nie same silikony, bo wtedy bedzie bledne kolo- po zmyciu wlosy beda coraz bardziej suche i wygladajace na zniszczone, ja to z koncowkami przerobilam ;/
dlatego z gliss kura ekspresowego zrezygnowalam...
nie farbowac dlugosci...
mozna nakladac cos przed myciem na konce...
ale jesli to nie pomoze, pierwsze efekty powinny byc juz po tygodniu i by sie pogarszalo to znak, ze chca byc podciete- jak ci sie np. rozdwajaja to ja bym cięła

kurcze drogo dalas za ta maske, u mnie w lelku w regularnej cenie po 18...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 11:49   #3441
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dla mnie to sie powoli staje meka, widze wlosy jakiejs panny na ulicy a w glowie numerki i jeszcze mysle kurcze a z tej marki to ten, a z tej jaki by to byl???
nie podam tu jaka mieszanka, bo moze jakis podczytywacz do niej poleci i nagle bylby szok, ze ona jednak podjela decyzje o zafarbowaniu no genialne
ktora ekspertka, jakas podpowiedz?
No tak Racja Jestem ciekawa co u innej naszej blogerki, podobno w poniedziałek idzie na rozjaśnianie


Cytat:
maske wzielas w bialo czerwonym sloiku a ta miracle to w tubce tak?
ciekawa jestem twojej opini
Tak
Extreme mam jeszcze ze 100ml. Chciałabym porównać działanie słoiczkowych Total 5 i Extreme total repair. czytałam, że działają bardzo podobnie Extreme powinna mieć niższe pH, bo ma kwas mlekowy w pierwszej połowie składy, na końcu cytrynowy tak jak Total 5.

Idę zaraz nakładać
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 11:49   #3442
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Bunny, zazdroszczę, że Ci tak służą Natei królowo pięknej grzywy U mnie masakrują skórę, a z włosów po jakimś czasie robią siano okropne. Szkoda, bo są tanie i ładnie pachną

Na razie mój szampon bez wad to ziajowe ceramidy, chyba szukać więcej nie będę...



Co do końcówek: trochę może pomóc olejowanie. Jeżeli jednak pamiętają jakąś cieższą chemię i złe traktowanie to nic nie da super rezultatów. Tylko podcięcie. Przynajmniej takie są moje doświadczenia... Kiepskie końcówki poprawiały się po kosmetykach, ale nigdy nie były takie jak reszta
no grzywa jest nie da ukryc nie chcialybyscie mnie zobaczyc natapirowanej

co ty mowisz, ze twoja skora zle reaguje
daj linka do tego szamponu z ziaji...
on ma keratyne/proteiny?
ost myslalam o tym szamponie z linii kakaowej, wygladzajacym...albo fioletowej linii wygladzajacej bo chcialam zrobic jeszcze jedno podejscie do szamponu, boje sie ale kusi...najwyzej bylby znow zel pod prysznic...
chcialabym wygladzajcy szampon jakis...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 11:51   #3443
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

nie miałam leclerca a napaliłam się na tą maskę

końcówki póki co się nie rozdwajają, podcinałam kilka miesięcy temu, jak trzeba będzie to zrobię to i teraz. One są po prostu suche...wydaje mi się że przez malaks londą 12/9 a teraz zamówiłam koleston i jak tu bez malaksu jak to inny odcień??
Na razie nie olejowałam ich, raz może ponad miesiąc temu przed myciem z odżywką, teraz też bym tak chciała spróbować...mam lniany albo mamacośtam z ross. A jakie maski najlepiej teraz na nie nakładać? zaraz zrobię foto tych końców i pokażę Ci o jaką susz mi chodzi...akurat przed myciem są...

102_1167.jpg
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89

Edytowane przez shizaxa
Czas edycji: 2013-11-22 o 12:05
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 11:54   #3444
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
No tak Racja Jestem ciekawa co u innej naszej blogerki, podobno w poniedziałek idzie na rozjaśnianie



Tak
Extreme mam jeszcze ze 100ml. Chciałabym porównać działanie słoiczkowych Total 5 i Extreme total repair. czytałam, że działają bardzo podobnie Extreme powinna mieć niższe pH, bo ma kwas mlekowy w pierwszej połowie składy, na końcu cytrynowy tak jak Total 5.

Idę zaraz nakładać
no tak, widzialam, musi rozjasnic bo nie moze sie rozwijac
i dzieki temu stanie sie ekspertka od wlosow po przejsciach-rozjasnianych bedzie miec temat na kolejne 100 wpisow bo ostatnio to posucha, wszedzie o tym trabia

dobra nie bede juz taka podla, ale slubnych fot sie nie doczekalysmy
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 11:57   #3445
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no grzywa jest nie da ukryc nie chcialybyscie mnie zobaczyc natapirowanej

co ty mowisz, ze twoja skora zle reaguje
daj linka do tego szamponu z ziaji...
on ma keratyne/proteiny?
ost myslalam o tym szamponie z linii kakaowej, wygladzajacym...albo fioletowej linii wygladzajacej bo chcialam zrobic jeszcze jedno podejscie do szamponu, boje sie ale kusi...najwyzej bylby znow zel pod prysznic...
chcialabym wygladzajcy szampon jakis...
Nie wiem, może ALS w składzie mi tak dokopuje

Szampon ceramidowy Opinie ma kiepskie, ale
mam 3 butlę i nadal mi służy. Nie wiem w czym tkwi sekret, ale go uwielbiam. Po dłuższym użyciu trochę obciąża, ale wystarczy oczyścić lżejszym szamponem.

Niedawno kupiłam w wersji do farbowanych po poczatkowym zachwycie przestał mi służyć. Taki puszek. Podejrzewam, że to ten aloes.

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no tak, widzialam, musi rozjasnic bo nie moze sie rozwijac
i dzieki temu stanie sie ekspertka od wlosow po przejsciach-rozjasnianych bedzie miec temat na kolejne 100 wpisow bo ostatnio to posucha, wszedzie o tym trabia

dobra nie bede juz taka podla, ale slubnych fot sie nie doczekalysmy
Ja bym sobie po prostu znalazła inne hobby, dziwne podejście...

A co do pani H. może ona tego ślubu nie wzięła, tylko ściemnia?

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2013-11-22 o 11:58
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 11:57   #3446
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
nie miałam leclerca a napaliłam się na tą maskę

końcówki póki co się nie rozdwajają, podcinałam kilka miesięcy temu, jak trzeba będzie to zrobię to i teraz. One są po prostu suche...wydaje mi się że przez malaks londą 12/9 a teraz zamówiłam koleston i jak tu bez malaksu jak to inny odcień??
Na razie nie olejowałam ich, raz może ponad miesiąc temu przed myciem z odżywką, teraz też bym tak chciała spróbować...mam lniany albo mamacośtam z ross. A jakie maski najlepiej teraz na nie nakładać? zaraz zrobię foto tych końców i pokażę Ci o jaką susz mi chodzi...akurat przed myciem są...
pokaz ten mama cos tam z rossa bardzo ok
maski jakie uwazasz, zaczynaj nakladanie od koncowek, na nie maski na gesto- byle nie keratynowo-proteinowe.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 11:58   #3447
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Ja tez jestem chyba Rossmaniaczką bo zwlekłam się chora i licha z łóżka i poleciałam do Rossmana po podkład Burżujka i jak sie wkurzyłam jak okazało się że w tym koło mnie zlikwidowali szafę Burżuja to poszłam do takiego większego Rossmana u mnie na osiedlu a tam z kolei testerów nie było ani do Healthy&mixa ani do 1,2,3 perfect... To ciekawe jak miałabym sobie dobrać odpowiedni odcień wrrr i pytam sie kobitki kiedy dojdą testery a ona mówi że nie wie dokładnie- trzeba zaglądać....

no ale mimo nerwów nie wyszłam z niczym- kupiłam sobie ten rozświetlający korektor Loreal Lumi , róż Burżujka bo ten poprzedni juz mi sie powoli kończy i w sumie stwierdziłam że jak nie ma Bourjois to wezme sobie podkład Manhattana bo mi pasował wczesniej a w pozostałych rossmanach nie było szafy Manhattanu nigdzie wiec sie ucieszyłam

ale przyszłam do domu cała spocona i licha więc jeszcze w pełni zdrowa to ja nie jestem
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 12:04   #3448
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Nie wiem, może ALS w składzie mi tak dokopuje

Szampon ceramidowy Opinie ma kiepskie, ale
mam 3 butlę i nadal mi służy. Nie wiem w czym tkwi sekret, ale go uwielbiam. Po dłuższym użyciu trochę obciąża, ale wystarczy oczyścić lżejszym szamponem.

Niedawno kupiłam w wersji do farbowanych po poczatkowym zachwycie przestał mi służyć. Taki puszek. Podejrzewam, że to ten aloes.

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------


Ja bym sobie po prostu znalazła inne hobby, dziwne podejście...

A co do pani H. może ona tego ślubu nie wzięła, tylko ściemnia?
kurcze poczytalam opinie o kilku szamponach ziaja i juz mi chec przeszla przypomnialam sobie ze procz skorej masakry mialam jeszcze poplatane koltuny ciezkie do rozczesania, o nie...
juz sama nie wiem, bede sie modlic o milosc do palmolive i zebym nie musiala juz szukac bo mam dosyc
mysle tak samo
jestes okrutna
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 12:04   #3449
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Skromnie Nie wiedziałam, że lakiery też przecenione...

Wzięłam dwa tusze Eveline (Volumix złoty i srebrny). Jeden z myślą o mamie. Przetestowałam złoty i sobie jednak zostawię srebrny. Mamie bardziej podpasuje złoty, daje bardziej naturalny, delikatny wygląd. Srebrny bardziej wyciąga rzęsy i robią się trochę w stylu lalki

Wzięłam jeszcze dla siebie eyeliner z Lovely, a dla mamy pomadkę Eveline i kredkę czarną. Eveline we Wrocku chyba tylko w dwóch Rossmanach jest, wolałam pójść od razu i nie trafić na przemacane ochłapy Ludzie trochę się rzucili na Eveline. Są fajne i tanie

Inna kolorówka mi do szczęścia niepotrzebna
kurde u nas nigdzie w Rossie nie ma szafy Eveline a polowałam na te tusze co wypisałaś
a eyeliner z lovely z oczkiem uwielbiam !
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 12:12   #3450
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Nie wiem, może ALS w składzie mi tak dokopuje

Szampon ceramidowy Opinie ma kiepskie, ale
mam 3 butlę i nadal mi służy. Nie wiem w czym tkwi sekret, ale go uwielbiam. Po dłuższym użyciu trochę obciąża, ale wystarczy oczyścić lżejszym szamponem.

Niedawno kupiłam w wersji do farbowanych po poczatkowym zachwycie przestał mi służyć. Taki puszek. Podejrzewam, że to ten aloes.

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------


Ja bym sobie po prostu znalazła inne hobby, dziwne podejście...

A co do pani H. może ona tego ślubu nie wzięła, tylko ściemnia?
mi też ten natei podrażniał skórę...zastanawiam się teraz nad tą ziają jak poleciłaś. Maski są bardzo lekkie ta wygładzająca i z tej serii co masz szampon, robią mi lekki puszek
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
pokaz ten mama cos tam z rossa bardzo ok
maski jakie uwazasz, zaczynaj nakladanie od koncowek, na nie maski na gesto- byle nie keratynowo-proteinowe.
wstawiłam do postu zdjęcie
czyli powinnam 2 maski nakładać bo nie zrozumiałam chyba? czy do olejku maskę i potem maskę byle nie proteinową?
ja robiłam tak że ten olejek z odżywką dawałam tylko na włosy od połowy ucha, po 2h myłam włosy i na to maska, przeważnie fructis zielony lub do farbowanych bo to mam z nawilżających masek...musiałam myć włosy barwą po olejku bo po j&j nie domywało...

a już doczytałam, że na nie znaczy na końcówki blondyna
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89

Edytowane przez shizaxa
Czas edycji: 2013-11-22 o 12:14
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:39.