powiekszenie piersi!wazne pytania! - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-29, 11:41   #3451
Masza711
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 085
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez Agnessa30 Pokaż wiadomość
Tak planuje na styczen, bo w tym roku, to mi juz urlopu nie starczy i w styczniu bedzie juz 11 miesiecy od pierwszej OP, ale musze jeszcze stawic czola doktorkowi i chyba go pomolestuje na komorke

Gonia, tez mysle, ze 325 to chyba max u ciebie, zeby uzyskac piekny i duzy biuscik , bo ja to mialam zero przed zabiegiem.
Jaka szkoda Masz takie ładne piersi a chcesz sie ich pozbyć ?
Agnessa, oczywiscie decyzja nalezy do Ciebie, ale zajrzyj na Beauty i przeczytaj wątek Magi, ona powiekszyła potem zwiekszyła a potem zmniejszyła...brrrr az strach czytać Ale wierze że jesteś zuch dziewczyna i że dzwigniesz ta lekture
Masza711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 11:45   #3452
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez ruda Pokaż wiadomość
Oliath czy ty wiesz kobieto kochana że twoje 275 dały taki sam efekt co do rozmiaru jak moje 370 właśnie spojżałam na twój podpis 70D, ja kupuje staniki D tylko że 75, ale do czego zmierzam, więc nie marudź o żadnej zmianie bo cycki masz wsam raz i nie cuduj
Aaaaa, tu to sie moze okazac roznie, babo, bo ja w sumie jeszcze pomykam w sportowym, ale juz do mnie leca paczki z allegro na 70 D/ DD i chwila prawdy nastapi
Rudziutka, to fenomen jakis jest, bo na wyjsciu mialysmy podobnie, prawdaz??? tylko ja bardziej wkleslo i zebrowato
Aha, na takich zrobionych cycorkach rozstepy sie cudnie prasuja
Ze ich prawie nie widac
__________________
Iza
Diablicja
Lilo
Kubulek
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 11:48   #3453
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

x
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski




Edytowane przez horo
Czas edycji: 2009-07-13 o 07:31
horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 11:50   #3454
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez Masza711 Pokaż wiadomość
Jaka szkoda Masz takie ładne piersi a chcesz sie ich pozbyć ?
Ja sie moze pogubilam, ale cos mi mowi, ze jak Agnessa wlozy tyle, ile chce, to bedzie dopiero miala w biuscie tyle, co Ty, Masza... jesli chodzi o rozmiar; ryzyko z punktu widzenia medycznego to osobna kwestia...
__________________
Iza
Diablicja
Lilo
Kubulek
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 11:50   #3455
zuzanka2006
Raczkowanie
 
Avatar zuzanka2006
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 475
GG do zuzanka2006
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Zero ketanolu, zero bólu melduję!!!
Twoje ćwiczonka, Maszko pomogły - wykonałam ok po 10, na 5 min zapomniałam aż tu nagle zauważyłam brak ściągnięcia ramion i lekkie zwiotczenie mięśni na pleach (doskwierające mocno ostatnio).
Gonia - ja wiem że każda jest na maxa krytyczna wobec siebie - ale Ty masz całkiem fajną wyjściówkę.

Ja jednak myślę, że moja wyjściówka pobiła wasze wszystkie - załączam ponownie, żebyście nie zapomniały.

Edytowane przez zuzanka2006
Czas edycji: 2009-04-29 o 12:23
zuzanka2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 11:51   #3456
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez horo Pokaż wiadomość
zamówiony stanik muszę odesłać za mały pewnie źle zmierzyłam
Ale wtopa, siostro ekspertko
__________________
Iza
Diablicja
Lilo
Kubulek
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 11:54   #3457
ruda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 387
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

apropo staników to jak robiłam ostatnio zakupy i naprzymierzałam sie ich tonę to tak se pomyślałam że na te nasze żelinkowe cycki to powinny być szyte jakieś specjalne cyckonosze, gdyż nasze nowe nabytki nie układają się tak jak naturalne , w związku z tym często i gęsto dziwnie wyglądają, może stworzymy jakiąś kompany i zaczniemy projektować i produkować cyckonosze
ruda jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-29, 11:54   #3458
Masza711
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 085
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez horo Pokaż wiadomość
Ja już nic nie będę kombinować z rozmiarkiem Z wiekiem pewnie przytyję, zaokrąglę się tu i ówdzie i piersiątek też przybędzie Może nie są mega piękne i mega olbrzymie, ale nie marzyłam o byciu Miss mokrego podkoszulka, tylko o byciu posiadaczka biuściku... no i go mam
A powiedzcie mi jeszcze jak się mierzycie w biuście? wdech... wydech... wypięte bo juz sama nie wiem

zamówiony stanik muszę odesłać za mały pewnie źle zmierzyłam
Słonko bo własnie tu jest pies pogrzebany...ja nie chciałam miec mega sztucznego biustu Ja chciałam miec naturalne, ładne i w takim rozmiarze zeby na golaska być klepsydrą I takie mi dr zrobiła Na golaska wyglądam obłędnie E stroju kapielowym zdzirowato - no ale na plazy wolno A staniczki sobie odpuściłam bo nawet nie chce mysleć jakie w nich bede miec duze piersi Z wymiarów (kotus na stronie która nam kiedys polecias jest dokładny opis jak sie mierzyc) wychodzi ze mam 65 H...to ja dziejuje bardzo, postoję
Masza711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 11:54   #3459
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez Oliath Pokaż wiadomość
Ale wtopa, siostro ekspertko
Masakra... wtopa na maksiora oni podali mi swoją rozmiarówkę, według tego się zmierzyłam i zamówiłam i... chyba źle się mierzę Albo to chodzenie bez stanika... maleństwa poczuły wolność i się wyrywaja do świata
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 11:54   #3460
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez zuzanka2006 Pokaż wiadomość
Zero ketanolu, zero bólu melduję!!!
Moja wyjściówka pobiła wasze wszystkie - załączam ponownie, żebyście nie zapomniały.
A WSZAK MOWILAM, ZE JARLINSKI TO MAG I DRUID I CUDOTWORCA

Boze chron go, bron i daj mu ze 300 lat w zdrowiu
__________________
Iza
Diablicja
Lilo
Kubulek
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 11:58   #3461
Masza711
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 085
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez Oliath Pokaż wiadomość
Ja sie moze pogubilam, ale cos mi mowi, ze jak Agnessa wlozy tyle, ile chce, to bedzie dopiero miala w biuscie tyle, co Ty, Masza... jesli chodzi o rozmiar; ryzyko z punktu widzenia medycznego to osobna kwestia...
Jejuuu...przeciez nie chodzi o cm Chodzi o to by były ładne, zgrabne i " robiły" figure...no chyba ze to ja mam tylko takie podejście do op

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

[quote=zuzanka2006;1208562 8]Zero ketanolu, zero bólu melduję!!!
Twoje ćwiczonka, Maszko pomogły - wykonałam ok po 10, na 5 min zapomniałam aż tu nagle zauważyłam brak ściągnięcia ramion i lekkie zwiotczenie mięśni na pleach (doskwierające mocno ostatnio).
Gonia - ja wiem że każda jest na maxa krytyczna wobec siebie - ale Ty masz całkiem fajną wyjściówkę.
Bardzo sie ciesze ze Ci pomogłam
Masza711 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-29, 12:00   #3462
ruda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 387
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez zuzanka2006 Pokaż wiadomość
Zero ketanolu, zero bólu melduję!!!
Twoje ćwiczonka, Maszko pomogły - wykonałam ok po 10, na 5 min zapomniałam aż tu nagle zauważyłam brak ściągnięcia ramion i lekkie zwiotczenie mięśni na pleach (doskwierające mocno ostatnio).
Gonia - ja wiem że każda jest na maxa krytyczna wobec siebie - ale Ty masz całkiem fajną wyjściówkę.

Ja jednak myślę, że moja wyjściówka pobiła wasze wszystkie - załączam ponownie, żebyście nie zapomniały.
wow, znowu można się ponapalać
fajnie że wszystko się wyjaśniłło u doktorka, i tak se patrze na te twoje żelki i se myśle że odstęp wcale nie jest taki duży jak marudzisz tylko masz na razie mega spuchnięty mostek i dlatego jest takie wrażenie, a cycuchy są bombowe!!!!

Edytowane przez ruda
Czas edycji: 2009-04-29 o 12:04
ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 12:05   #3463
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Zuza, mostkiem sie nie martw, ja wlasnie pamietam, ze mnie mocno bolal mostek, choc nie zapuchlam - za to nabralam w cycuniach po zdjeciu drenow i 75 c tez na mnie pekal w szwach.
Wygladasz sliczniusio VIVA Jarlinski

Pamietam tez, ze Poli tak spuchla, ze 75 c zmienili jej na 80 c POLI, gdzie jestes???

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Masza711 Pokaż wiadomość
Jejuuu...przeciez nie chodzi o cm Chodzi o to by były ładne, zgrabne i " robiły" figure...no chyba ze to ja mam tylko takie podejście do op [
W sumie chodzi o to, Maszenko, ze nie masz monopolu na dobry smak i tyle

Skad ta sugestia, ze Agnessa chce sie pozbyc ladnych cycorkow? przeciez istnieje prawdopodobienstwo - spore - ze bedzie miala jeszcze ladniejsze, nieprawdaz? Czego jej zyczymy
__________________
Iza
Diablicja
Lilo
Kubulek
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 12:19   #3464
zuzanka2006
Raczkowanie
 
Avatar zuzanka2006
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 475
GG do zuzanka2006
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Dziekuję dziewczyny!!!
Powiem wam, że jestem baaardzo zadowolona.
Niemal nie boli (podziękować Maszce), całe mają czucie. Wg mnie bardzo równiutko wyszły i zgrabnie.
Marzę, by jeszcze się do siebie zbliżyły (dr J nie mógł ich inaczej włożyć, bo nie dość że piersi z szerokim rozstawem to jeszcze sutki na boki...). Planuję zszycie stanika za parę dni...
Niech mi tylko ta opuchlizna schodzi.
Z dr-a, kliniki jestem baaardzo zadowolona. Polecam.

A i jeszcze jedno - dziewczyna, która leżała ze mną - również włozyła 325cc pod mięsień.
Młodzitka, szczuplutka, smukła, śliczna. Jej piersi to już wogóle cudownie wyszły - od razu blisko siebie (nie widziałam jej wyjściówki, byłam na stole gdy przyjechała a kimałam jak się kładła pod skalpel).

Edytowane przez zuzanka2006
Czas edycji: 2009-04-29 o 12:21
zuzanka2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 12:32   #3465
GoniaJ
Rozeznanie
 
Avatar GoniaJ
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: PL/USA/JP
Wiadomości: 823
GG do GoniaJ Wyślij wiadomość przez MSN do GoniaJ Wyślij wiadomość przez Yahoo do GoniaJ Send a message via Skype™ to GoniaJ
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Zuzanko Piersiatka cud, miod normalnie piekne. Co do mojej wyjsciowki, po prostu kochalam moje piersiatka przed a teraz ciezko sie z tym pogodzic.
Niepotrzebnie wam wrzucalam to zdjecie przed bo teraz siedze i ogladam i tesknie za tamtymi bimbalkami a zeby bylo smieszniej to samo miejsce zamieszkana i wciaz piekna pogoda co za tym idzie kuse stroje zmobilizowaly mnie do tej decyzji, bo ja wciaz chcialabym zalozyc bikini i cieszyc sie figura i pieknym biustem. A nie stresowac sie ze zaraz mi flaczek wyskoczy ze stanika

Oliath Cudne bimboszki!!! Zazdraszczam i bimboszek i ze tego ze juz masz to za soba....
GoniaJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 12:38   #3466
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez GoniaJ Pokaż wiadomość

Oliath Cudne bimboszki!!! Zazdraszczam i bimboszek i ze tego ze juz masz to za soba....
To Ci z Zuza polecamy doktora Jacusia
Nie przeginajmy z uroda moich bo w samozachwyt wpadne

Na razie ochlonelam po tamtej traumie z kahewhui (czy jakos tak) na tyle, ze moze wrzuce jakies nowe fociaki, na przyklad ubrane :P jak je zrobie :P

Hyhyhy, moze w sukni slubnej
__________________
Iza
Diablicja
Lilo
Kubulek
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 12:41   #3467
GoniaJ
Rozeznanie
 
Avatar GoniaJ
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: PL/USA/JP
Wiadomości: 823
GG do GoniaJ Wyślij wiadomość przez MSN do GoniaJ Wyślij wiadomość przez Yahoo do GoniaJ Send a message via Skype™ to GoniaJ
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez Oliath Pokaż wiadomość
To Ci z Zuza polecamy doktora Jacusia
Nie przeginajmy z uroda moich bo w samozachwyt wpadne

Na razie ochlonelam po tamtej traumie z kahewhui (czy jakos tak) na tyle, ze moze wrzuce jakies nowe fociaki, na przyklad ubrane :P jak je zrobie :P

Hyhyhy, moze w sukni slubnej
Oj czekamy czekamy na focisze, ja wam wrzucilam w sukni ale z naturalnymi malymi podniesionymi silikonem rowniez ale w postaci wkladek wrzuconych do stanika hihi
Czekamy na Twoje zdjatka! Buzki
GoniaJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 12:58   #3468
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

x
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski




Edytowane przez horo
Czas edycji: 2009-07-13 o 07:31
horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 13:20   #3469
Larysa1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 63
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Oliath, nawet nie wiesz jak z całego serducha życzę Ci wszystkiego co naj kiedy pochwalisz się tą suknią i kiedy możemy liczyć na te oficjalne fotki w sukni u mnie rownież jakiś sentyment jest żeby dziwnie nie wyszło ale wiele wspólnego mamy i razem zaczynałyśmy kombinować z cycuchami, tylko Tobie sprawniej to poszło mam nadzieję, że zapomniałaś już o tej głupiej historii i już nam się tutaj znów nie zamkniesz bo będę musiała wycieczkę do Wrocka zrobić my tu stęskniłyśmy się za Twoim obiektywnym jak zawsze zdaniem i poczuciem humoru
Gonia, fajniutka wyjściówka, z takiej to po operacji cudeńka wyjdą, jak dla mnie rozmiarowo bomba ale rozumiem o co chodzi z operacją, ja również jak większość mam zostałam po karmieniu z pustaczkami i wspominałam ich jędrność z łezką w oku
Zuza, nie szczuj, nie szczuj a na serio, super, że już tak szybko dobrze się czujesz i dolegliwości zniknęły, zaraz zapomnisz, że miałaś operację tylko te cycuszki są super
Agnessa, śliczne masz piersiatka, przemysl to ponowne powiększanie, ja gdy nie miałam swoich, to marzyły mi sietakie jak Twoje własnie
Larysa1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-29, 13:35   #3470
Agnessa30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 479
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez horo Pokaż wiadomość
Agnessa,
komórka do dr błagam
wysle ci wieczorkiem na gg jak wroce z pracy

Wiecie co moj doktorek powiedzial... cytuje: mozliwosci jakie daje nam obecna chirurgia plastyczna moga sprawic, ze marzenia o swoim wygladzie to... potrzeba...ktora mozna zaspokoic

Fajne co

Cytat:
Jaka szkoda Masz takie ładne piersi a chcesz sie ich pozbyć ?
Agnessa, oczywiscie decyzja nalezy do Ciebie, ale zajrzyj na Beauty i przeczytaj wątek Magi, ona powiekszyła potem zwiekszyła a potem zmniejszyła...brrrr az strach czytać Ale wierze że jesteś zuch dziewczyna i że dzwigniesz ta lekture
Maszenko, ale ja wcale nie chce robic sobie jakis ogromnych balonow, tylko u mnie wyjsciowka byla naprawde zero, do tego malo skory i wiecej nie dalo sie za pierwszym razem wlozyc. Jak wloze 350cc, to tylko 50 wiecej, ale na szerokosci zyskam, bo podstawa wkladki wtedy szersza

Cytat:
Ja sie moze pogubilam, ale cos mi mowi, ze jak Agnessa wlozy tyle, ile chce, to bedzie dopiero miala w biuscie tyle, co Ty, Masza... jesli chodzi o rozmiar; ryzyko z punktu widzenia medycznego to osobna kwestia...
dokladnie , dzieki za wyjasnienie i zrozumienieObecnie mam 88cm w biuscie, wiec nie jest ogromny, jest mormalny, wiec kilka cm (3-4) nir zrobi ze mnie cycoliny

Cytat:
Jejuuu...przeciez nie chodzi o cm Chodzi o to by były ładne, zgrabne i " robiły" figure...no chyba ze to ja mam tylko takie podejście do op
Maszenko, mi takze zalezy zeby byly ladne i pasowaly do mnie i do mojej figury, wiec dlatego nie wsadze sobie np. ponad 400cc, ale chce chyba jak my tutaj wszystkie aby byly spore (nie wielkie) i zebysmy czuly sie z nimi szczesliwe, oczywiscie z rozmiarem w normach naturalnosci

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Larysa1 Pokaż wiadomość
Agnessa, śliczne masz piersiatka, przemysl to ponowne powiększanie, ja gdy nie miałam swoich, to marzyły mi sietakie jak Twoje własnie
Larysko, wlasnie kazda z nas marzy o pieknych piersiach i ja marzylam latami, wiec dlatego chce spelnic swoje marzenia za nim sie zestarzeje i poprostu chce miec ladne piersi. Ok nosze teraz 65 E, ale to E jest inne niz sobie mozna wyobrazic, porownujac do powszednich rozmiarow, to bedzie pelne C, a ja chce D.
__________________
02.02.2009- Mentor 300cc HP -
dr. Andrzej Krajewski

Agnessa30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 13:40   #3471
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

x
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski




Edytowane przez horo
Czas edycji: 2009-07-13 o 07:32
horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 13:53   #3472
pszczolkamajawmiami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 73
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez Sandra_83 Pokaż wiadomość
Witam! Postanowiłam przyłączyć się do Was dziewczyny, gdyz mam ten sam problem . Moje piersi wyglądaja identycznie jak u GoniaJ choć dzieci jeszcze nie mam. mam rozmiar 75c ale zero jędrnośći. Jedynie przed okresem sa super ale to trwa tylko kilka dni. ..Wyglądają koszmarnie, a tak mi się marzy wyjsć w bluzce z dekoltem pokazać super jędrne piersi. Horo - biust masz śliczny, nie moge się napatrzyc.
No to jestesmy juz trzy bo ja mam tez taki biuscik i rozmiar 75C.I tez przed miesiaczka jest super.Tylko,ze przez reszte miesiaca musze sie ratowac push-upem...I dzieci tez nie mialam i sadze,ze jak kiedys zostane mamusia to pewnie to sie odbije na moich piersikach.Dlugo sie zastanawiam na operacja.Na 99% jestem zdecudowana.Mam konsultacje 26 maja.Doktor juz widzial zdjecia i wspomnial a anatomach.Tylko,ze mam takie dziwne przeczucie,ze anatomu nie wypelnia i podniosa mi piersi tak dobrze jak okragle..
pszczolkamajawmiami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 13:58   #3473
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Masza, wszechwiedzaca osobo- nie uwazam,ze 275 nie oplaca sie wkladac- czytaj uwaznie- tyczylo sie to kolezanki Horo, ktora jest jak Horo napisala 'wielka baba' i w jej przypadku zmiana wkladek ze 175ciu na 250 jest niepotrzebnym wydaniem pieniedzy.

Naucz sie czytac ze zrozumieniem

Gonia- jak dla mnie max u Ciebie to 325-350 Masz swoj spory biuscik wiec na pewno przy takich implantach bedzie super!
__________________
15.10.2010-

Edytowane przez foxy123
Czas edycji: 2009-04-29 o 14:03
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 14:02   #3474
Agnessa30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 479
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez horo Pokaż wiadomość
Słońce,
dziekuję i będę czekać na ten numer Pięknie mówi ten nasz doktorek

A wiesz co... jak wspomniałaś o tej szerszej podstawie... urządzałoby mnie to Zmniejszylaby sie moja autostrada, po bokach też mam trochę miejsca, więc pomuślę. Zresztą doktor mi powoiedział, ze podstawa ok.14 -14,5cm weszłaby mi bez problemu (teraz mam 12cm).
Jeszcze się przez Ciebie skuszę A nasz doktorek zaleca wymianę po upływie ok 6, a najlep[iej 12 miesięcy od operacji, więc... już mozesz kombinować
I jesli Twoim marzeniem jest D... to spelniaj marzenia

ale 50 ml więcej nie da Tobie D z C... musiałabyś dołożyć więcej
Horo, bede spelniala, bo zycie takie krotkie Wlasnie chodzi mi bardziej o szersza podstawe niz wypchniecie ich do przodu. Jezeli chodzi o rozmiarowke, to zalezy od staniczkow jezeli 75, to miseczka C, jezeli 70, to miseczka D, a przy 65 E, ale i tak wcale nie sa ogromne , wiec jak powieksze o jeszcze troche, to bedzie idealnie,zreszta ja caly czas chcialam 350cc i bede je miala
__________________
02.02.2009- Mentor 300cc HP -
dr. Andrzej Krajewski

Agnessa30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 14:02   #3475
pszczolkamajawmiami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 73
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez ruda Pokaż wiadomość
wiecie co jednak miałam dobre przeczucie zeby nie informowac swojej famili o op, jedyne na co stać bylo moja siostre jak zobaczyła że nagle i niespodziewanie urósł mi biust to cytuję "ale one są za wielkie będziesz miała problemy ze stanikiem" koniec cytatu
nie jestem z wykształcenia psychologiem ale jak widać na ludziskach ze swojego otoczenia się jednak znam i nie myliłam się co do tego zeby zachować to dla siebie

hehe no i bardzo dobrze Horo jak ma chęć się pogapić, to napewno z chęcią po spacerujesz po dom toples co by mógł oczy nacieszyć
Ruda ja mysle,ze Twoja siostra chciala przez to powiedziec,ze masz przecudne piersi i tez chcialaby takie miec.pewnie myslala:"ale masz piekne cycuchy!Teraz kazdy staniczek bedzie wygladal bosko!"
Ja obiecalam sobie nigdy nikomu nie mowic o planowanej operacji.Mam sie przypadkiem dowiedziala i bardzo pozytywnie zareagowala.Siostrze na pewno nie powiem,mimo,ze sama ma naturalne E (!) i powinna mnie zdozumiec.
Tylko dziwne jest to,ze w ciagu ostatniego miesiaca dwie kolezanki do mnie zadzwonily i zwierzyly sie,ze mysla o operacji powiekszenia piersi.
Bylam tez u dentyski,do ktorej chodze od lat i tez podjela temat!
pszczolkamajawmiami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 14:06   #3476
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez Agnessa30 Pokaż wiadomość
Horo, bede spelniala, bo zycie takie krotkie Wlasnie chodzi mi bardziej o szersza podstawe niz wypchniecie ich do przodu. Jezeli chodzi o rozmiarowke, to zalezy od staniczkow jezeli 75, to miseczka C, jezeli 70, to miseczka D, a przy 65 E, ale i tak wcale nie sa ogromne , wiec jak powieksze o jeszcze troche, to bedzie idealnie,zreszta ja caly czas chcialam 350cc i bede je miala
Slonce, 50ml to za malo na to abys zauwazyla roznice, minimum wez 375-400, naprawde bedzie pozniej zalowac. Gdybys odrazu wziela 350 to byc moze bylabys zadowolona, ale teraz kiedy masz 300 i dolozysz to 50ml to nie zauwazysz roznicy
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 14:16   #3477
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

x
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski




Edytowane przez horo
Czas edycji: 2009-07-13 o 07:32
horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 14:19   #3478
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Horo,tez bym obstawiala przy 400 ale nie chce zaraz przeczytac,ze ja lubie duze piersi i namawiam ludzi na sztuczny wyglad
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 14:21   #3479
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

x
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski




Edytowane przez horo
Czas edycji: 2009-07-13 o 07:32
horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 14:24   #3480
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez horo Pokaż wiadomość
Ja się zasugerowałam tym, ze Agnessa ma 88 w biuście, a jak chce te 3 cm więcej, to na bank musi brać 400cc. Dopiero przy tych 100 ml zauważy różnicę

Kumpeli dr odradził 75cc więcej, bo powiedział, ze to nie ma sensu... wywalona kasa i żadnej poprawy (tylko, ze ona to ponad 170 wzrostu i metr w tyłku )
No i masz racje 50ml w ogole nie zauwazy,ze przybylo dlatego tez namawialabym na 400 Ja tez jak pojde na kolejna operacje to biore min. 70ml wiecej ale mi glownie chodzi o zmiane profilu.
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:24.