25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-27, 13:42   #3451
mangoo123
Raczkowanie
 
Avatar mangoo123
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 182
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Marcusia, nie wiem czy już padło to pytanie, więc zapytam. Ile płacisz za to badanie? Jak to się 'fachowo' nazywa?
mangoo123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 14:14   #3452
helvetet
Zakorzenienie
 
Avatar helvetet
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: łóżko
Wiadomości: 4 716
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez Marcusia Pokaż wiadomość
Mi się wydaje, ze juz nie mam wyjścia, przeszłam przez wszystkie mazidła a mam masakrę na twarzy, ostatnio łaczę się przez Skype z bratem, a on do mnie "Boże jak mi Ciebie szkoda, tak tragicznie wygladasz" aż łzy miała w oczach!!
Tym bardziej, że jest to antybiotyk na daną bakterię wywołująca te pryszcze - mam nadzieje ze je wszystkie zabije, a jak nie pomoże to są jeszcze bolesne zastrzyki z własnej krwi a jak nie to nieco droższa opcja... pojeździć po specjalistach warszawa Łódź itd...
to już desperacja!

nadziejka_82, nie ma za co !
foreverme, muszę go odnaleźć i zapisać bo zginie i zapomnę
a chyba, że taki antybiotyk zastrzyki z własnej krwii, w ogole że jak? pierwszy raz o takim czymś słysze


mam straszną twarz, przyszłam do domu i zauważyłam kolejną gule, no troche ich jest. ale dzisiaj nawet o tym nie myślałam, jest tak pięknie i słonce świeci, że cały dzień łaziłam uśmiechnięta i każdego zarażałam moim dobrym humorem
__________________
21.11.2014

25.04.2015
24.08.2018
21.08.2021

Bloggerka
helvetet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 14:44   #3453
evolution98
Raczkowanie
 
Avatar evolution98
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 298
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

5/25
__________________
Dbam o buźkę!
Zapuszczam włosy!
evolution98 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 15:13   #3454
frania97
Raczkowanie
 
Avatar frania97
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 404
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

dzisiaj nic nie rozdrapywałam- wystarczy mi jeden rozdziobany pryszcz nad brwią i jeden koło oka co do antybiotyków- ja jestem bardzo zadowolona ,że zdecydowałam się na terapię- leci już 3 miesiac, twarz bardzo się poprawiła mimo dużego pogorszenia w pierwszych dwóch miesiącach brania tetralysalu Będziemy go odstawiać stopniowo, później kuracja wspomagająca , więc mam nadzieję ,że mnie wysyp ominie A dzisiaj właśnie wyczaiłam promocję na żel iwostina- 300+100 ml- 35 zł
frania97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 15:31   #3455
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

1/25
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 16:28   #3456
helvetet
Zakorzenienie
 
Avatar helvetet
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: łóżko
Wiadomości: 4 716
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

własnie zauważyłam kolejnego pryszcza nad ustami czułam się dziś tak dobrze, ale oczywiscie musiały pojawić się w ciągu jednego dnia dwa kolejne, dlaczego..

---------- Dopisano o 17:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------

należy mi się dobre lanie. własnie siedze i pisze tutaj prawie, że zapłakana, bo wyciskałam. zaczęłam od tego nad ustami, poźniej koło nosa, no i nawet ruszyłam takie które hodowałam, znaczy czekałam już jakies 5 dni, żeby same zniknęły wstyd mi, na prawde mi wstyd. pewnie i tak wszystko nie wyszło i dopiero poźniej zobacze.. w ogole tak mocno naciskałam, że aż mi łzy z oczu leciały, nie wiem co się ze mną stało.

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

a teraz jeszcze dobrałam sie do czekolady porażka na całej lini, mam nadzieje że jutro przyjdą minerałki, bo chce już porzucić te wszystkie inne świństwa.
__________________
21.11.2014

25.04.2015
24.08.2018
21.08.2021

Bloggerka
helvetet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 16:37   #3457
luska5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 304
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

0/25
luska5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-27, 16:42   #3458
viwki
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 996
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez Marcusia Pokaż wiadomość
nie, nie próbowałam, był taki plan ale ktoś na forum powiedział, że rozmawiał z lekarzem i wszystko sie powinno jeść - a ja uwielbiam sery, na dodatek mój chłopak jest francuzem, więc camembert i inne pleśniowe stale goszczą w lodówce schodzi nam 1 mały camembert na tydzień - w formie deseru bardziej ;D małe trójkąciki
to poczekam jeszcze ze spiruliną... za dwa trzy dni będę miała wynik badania, nie mogę się doczekać
co powiecie na połaczenie antybiotyk (celowany z wyniku badania się zobaczy), atrederm + zielona glinka raz w tygodniu a codziennie HiPP Babysanft? chociaż nie wiem, gdzieś czytałam, że mimo oczekiwanego złuszczenia trzeba nawilżyć skórę, a z drugiej strony to wysyłanie sprzecznych informacji... oświećcie mnie, proszę
jak sie luszczymy trzeba sie baaaardzo baaaardzo mocno nawilżać, nie ma innej opcji!

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------

Cytat:
Napisane przez helvetet Pokaż wiadomość
a chyba, że taki antybiotyk zastrzyki z własnej krwii, w ogole że jak? pierwszy raz o takim czymś słysze


mam straszną twarz, przyszłam do domu i zauważyłam kolejną gule, no troche ich jest. ale dzisiaj nawet o tym nie myślałam, jest tak pięknie i słonce świeci, że cały dzień łaziłam uśmiechnięta i każdego zarażałam moim dobrym humorem
zazdroszcze, u mnie pogoda straszna!

na pocieszenie ci powiem że mam duży wysyp.. jak zaczie mi wychodzic to wszystko co widac pod swiatło to nie wiem co zrobie..

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:42 ----------

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
i tak pozamiatane, rano koło ust zrobił się taki paskudny, że nawet buzi nie byłam w stanie wacikiem przetrzeć, tak bolał no i co? zdrapałam


i kupiłam dzisiaj żel do mycia buzi i tonik z serii oczyszczającej Under Twenty..
Under Twenty to najgorszy szajs, według mnie oczywiście
viwki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 16:43   #3459
karspetka
Rozeznanie
 
Avatar karspetka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 519
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

ja też poległam... wycisnęłam kilka wągrów ale tak mocno cisnęłam skórę że nie wiem czy jutro nic mi się tam nie zrobi ..
karspetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 16:44   #3460
viwki
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 996
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez helvetet Pokaż wiadomość
własnie zauważyłam kolejnego pryszcza nad ustami czułam się dziś tak dobrze, ale oczywiscie musiały pojawić się w ciągu jednego dnia dwa kolejne, dlaczego..

---------- Dopisano o 17:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------

należy mi się dobre lanie. własnie siedze i pisze tutaj prawie, że zapłakana, bo wyciskałam. zaczęłam od tego nad ustami, poźniej koło nosa, no i nawet ruszyłam takie które hodowałam, znaczy czekałam już jakies 5 dni, żeby same zniknęły wstyd mi, na prawde mi wstyd. pewnie i tak wszystko nie wyszło i dopiero poźniej zobacze.. w ogole tak mocno naciskałam, że aż mi łzy z oczu leciały, nie wiem co się ze mną stało.

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

a teraz jeszcze dobrałam sie do czekolady porażka na całej lini, mam nadzieje że jutro przyjdą minerałki, bo chce już porzucić te wszystkie inne świństwa.
ale dostaniesz lanie! w sumie to powinniśmy wszystkie po tyłku sobie dać, coś dzisiaj jest dzięń porażek
nałóż miód czy inna maseczkę i nie będzie śladu
czekolada, twix i chrupki flips zaliczone
viwki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 18:33   #3461
Marcusia
Rozeznanie
 
Avatar Marcusia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 786
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez mangoo123 Pokaż wiadomość
Marcusia, nie wiem czy już padło to pytanie, więc zapytam. Ile płacisz za to badanie? Jak to się 'fachowo' nazywa?
to jest "posiew" z pryszcza i "antybiogram" 45zł w lavboratorium analitycznym

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

Cytat:
Napisane przez helvetet Pokaż wiadomość
a chyba, że taki antybiotyk zastrzyki z własnej krwii, w ogole że jak? pierwszy raz o takim czymś słysze


mam straszną twarz, przyszłam do domu i zauważyłam kolejną gule, no troche ich jest. ale dzisiaj nawet o tym nie myślałam, jest tak pięknie i słonce świeci, że cały dzień łaziłam uśmiechnięta i każdego zarażałam moim dobrym humorem
pobieraja iles cm3 krwi i wstrzykuja w miesien, mojemu tacie tak robili, niewiele pomogło i strasznie bolało,
a słonko dzis przepiękne

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

Cytat:
Napisane przez helvetet Pokaż wiadomość
a teraz jeszcze dobrałam sie do czekolady porażka na całej lini, mam nadzieje że jutro przyjdą minerałki, bo chce już porzucić te wszystkie inne świństwa.
no nie ładnie ze się rozdrapałaś, nie pochwalę tego, ja wczoraj ryczałam dzisiaj Ty, a czekoladą się nie przejmuj, wczoraj miałam takiego doła a mój TŻ zrobił mi ananasa polanego gorzką czekolada ze śmietanką, a mam tyle pryszczy ze nawet jak mi coś się zrobiło to nie zauważyłam, dziś wstawię chyba zdjęcia mojego czoła i policzków to się pocieszycie troszkę

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------

Cytat:
Napisane przez viwki Pokaż wiadomość
jak sie luszczymy trzeba sie baaaardzo baaaardzo mocno nawilżać, nie ma innej opcji!
dzięki, to sobie zainwestuję w proszek z zielonej glinki na allegro i hippa na następnych zakupach, a zastanawiam sie czy mleczko i krem to duża róznica, bo w rossmanie mają tylko mleczko...
__________________
Myśl pozytywnie i częściej się uśmiechaj!
Marcusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-27, 18:42   #3462
foreverme
Raczkowanie
 
Avatar foreverme
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 444
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

dziś 3/ 25
i drugi dzień kozieradki
__________________
to, co dla mnie miało sens, odeszło razem z Tobą ..
foreverme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 18:47   #3463
viwki
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 996
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez Marcusia Pokaż wiadomość
to jest "posiew" z pryszcza i "antybiogram" 45zł w lavboratorium analitycznym

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------



pobieraja iles cm3 krwi i wstrzykuja w miesien, mojemu tacie tak robili, niewiele pomogło i strasznie bolało,
a słonko dzis przepiękne

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------



no nie ładnie ze się rozdrapałaś, nie pochwalę tego, ja wczoraj ryczałam dzisiaj Ty, a czekoladą się nie przejmuj, wczoraj miałam takiego doła a mój TŻ zrobił mi ananasa polanego gorzką czekolada ze śmietanką, a mam tyle pryszczy ze nawet jak mi coś się zrobiło to nie zauważyłam, dziś wstawię chyba zdjęcia mojego czoła i policzków to się pocieszycie troszkę

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------



dzięki, to sobie zainwestuję w proszek z zielonej glinki na allegro i hippa na następnych zakupach, a zastanawiam sie czy mleczko i krem to duża róznica, bo w rossmanie mają tylko mleczko...
ja polecam cataphil
mleczko moze zapchac
viwki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 18:51   #3464
foreverme
Raczkowanie
 
Avatar foreverme
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 444
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
i tak pozamiatane, rano koło ust zrobił się taki paskudny, że nawet buzi nie byłam w stanie wacikiem przetrzeć, tak bolał no i co? zdrapałam


i kupiłam dzisiaj żel do mycia buzi i tonik z serii oczyszczającej Under Twenty..

a ja gdzieś czytałam, że takie toniki roznoszą pryszcze i jest ich więcej sama stosowałam under twenty i nie widziałam rewelacji ale używam ich kremu BB

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Marcusia Pokaż wiadomość
Mi się wydaje, ze juz nie mam wyjścia, przeszłam przez wszystkie mazidła a mam masakrę na twarzy, ostatnio łaczę się przez Skype z bratem, a on do mnie "Boże jak mi Ciebie szkoda, tak tragicznie wygladasz" aż łzy miała w oczach!!
Tym bardziej, że jest to antybiotyk na daną bakterię wywołująca te pryszcze - mam nadzieje ze je wszystkie zabije, a jak nie pomoże to są jeszcze bolesne zastrzyki z własnej krwi a jak nie to nieco droższa opcja... pojeździć po specjalistach warszawa Łódź itd...
to już desperacja!

nadziejka_82, nie ma za co !
foreverme, muszę go odnaleźć i zapisać bo zginie i zapomnę


zastrzyki z własnej krwi ? :O
spokojnie, nie wariuj. Najpierw poczekaj jak pomoże antybiotyk . Myślę, że przez taki szał, to też można zwariować i narobić sobie krzywdy
__________________
to, co dla mnie miało sens, odeszło razem z Tobą ..
foreverme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 19:05   #3465
Mari94
Zakorzenienie
 
Avatar Mari94
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 11 458
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Mi dzięki wyciskaniu zaskórników zrobiły się 4 prychole :/ dokładnie w tych samych miejscach :/ oczywiście wycisnęłam i zostały ślady. Super smaruję aloesem i jest trochę lepiej, potem na noc Sudocrem...
__________________
Mari94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 19:05   #3466
Marcusia
Rozeznanie
 
Avatar Marcusia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 786
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

tak, czekam na antybiotyk, ale jak po kuracji antybiotyk nie pomoże trzeba będzie spróbować i tego... bedę zdawała relacje
__________________
Myśl pozytywnie i częściej się uśmiechaj!
Marcusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 19:07   #3467
foreverme
Raczkowanie
 
Avatar foreverme
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 444
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez Marcusia Pokaż wiadomość
tak, czekam na antybiotyk, ale jak po kuracji antybiotyk nie pomoże trzeba będzie spróbować i tego... bedę zdawała relacje

zdawaj na pewno coś pomoże

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Mari94 Pokaż wiadomość
Mi dzięki wyciskaniu zaskórników zrobiły się 4 prychole :/ dokładnie w tych samych miejscach :/ oczywiście wycisnęłam i zostały ślady. Super smaruję aloesem i jest trochę lepiej, potem na noc Sudocrem...

Sudocrem pomaga?
__________________
to, co dla mnie miało sens, odeszło razem z Tobą ..
foreverme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 19:57   #3468
izus1990
Zadomowienie
 
Avatar izus1990
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 297
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Zrobiłam sobie dziś maseczkę z kozieradki. Czułam przez pół dnia jakbym się nasmarowała kostką rosołową. Skóra fajna, napięta i rozjaśniona. Ale ten zapach...
__________________
M.

http://ecofuturewomen.blogspot.com/
izus1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 20:39   #3469
frania97
Raczkowanie
 
Avatar frania97
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 404
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

2/25
a korcą mnie 4 pryszcze na czole, takie dojrzałe, tylko białe główki zostały już prawie je dzisiaj wydusiłam ale powstrzymałam się, zapaćkałam duaciem, mam nadzieję ,że się zasuszą
frania97 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-27, 21:02   #3470
lykkee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 12
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

ZABLOKOWALI MI KONTO założyłam wątek o nieprawidłowej nazwie nie wiedziałam, że za to można aż zablokować konto.

będzie mi Was brakować, jedyne co mogę robić na starym koncie to przeglądać to co piszecie, będe z Wami duchem! No, a póki co trzymajcie się ślicznych buźiek!


Narzekająca Helvetet
__________________
nowe konto



lykkee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 21:06   #3471
viwki
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 996
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez lykkee Pokaż wiadomość
ZABLOKOWALI MI KONTO założyłam wątek o nieprawidłowej nazwie nie wiedziałam, że za to można aż zablokować konto.

będzie mi Was brakować, jedyne co mogę robić na starym koncie to przeglądać to co piszecie, będe z Wami duchem! No, a póki co trzymajcie się ślicznych buźiek!


Narzekająca Helvetet
a wlasnie weszłam i chcciałam napisać, że nam ciebie zablokowali! ale tylko tymczasowo, więc wracaj do nas szybciutko! a co wpisałaś w nazwie wątku?
viwki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 21:06   #3472
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez viwki Pokaż wiadomość
Under Twenty to najgorszy szajs, według mnie oczywiście
a próbowałaś tą serię Intense, Intensive, czy coś takiego? z czerwonymi wstawkami?


Cytat:
Napisane przez viwki Pokaż wiadomość
ale dostaniesz lanie! w sumie to powinniśmy wszystkie po tyłku sobie dać, coś dzisiaj jest dzięń porażek
nałóż miód czy inna maseczkę i nie będzie śladu
czekolada, twix i chrupki flips zaliczone
oj jest dzień porażek
chyba i ja maseczkę nałożę.


Cytat:
Napisane przez foreverme Pokaż wiadomość
a ja gdzieś czytałam, że takie toniki roznoszą pryszcze i jest ich więcej sama stosowałam under twenty i nie widziałam rewelacji ale używam ich kremu BB
kurcze, mam tonik z essence i też szału nie ma, dupy nie urywa..
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 21:11   #3473
viwki
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 996
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
a próbowałaś tą serię Intense, Intensive, czy coś takiego? z czerwonymi wstawkami?




oj jest dzień porażek
chyba i ja maseczkę nałożę.




kurcze, mam tonik z essence i też szału nie ma, dupy nie urywa..
używałam tego https://www.google.pl/search?hl=pl&s...l%3B500%3B1188 i broń Boże nigdy więcej...
kochana kup jakiś tonik i żel dla wrazliwców i buzia się odwdzięczy
viwki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 21:21   #3474
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez viwki Pokaż wiadomość
używałam tego https://www.google.pl/search?hl=pl&s...l%3B500%3B1188 i broń Boże nigdy więcej...
kochana kup jakiś tonik i żel dla wrazliwców i buzia się odwdzięczy
a już liczyłam że mi pomoże chociaż ten
jaki polecasz, np?
spróbuję go dzisiaj, zobaczę jak buzia zareaguje..
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 21:29   #3475
viwki
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 996
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
a już liczyłam że mi pomoże chociaż ten
jaki polecasz, np?
spróbuję go dzisiaj, zobaczę jak buzia zareaguje..
z drogeryjnych/aptecznych to każdy tonik z ziaji jest cudowny!
jeśli liczysz na coś wiecej niż tylko stonizowanie to polecam tonik migdałowy-dobry na zaskórniki, przebarwienia, działa antybakteryjnie pólprodukty są do kupienia na zsk.pl, kosztują niewiele, starczy ci na baaardzo długo, masz pewność że nie ma w nim żadnych świnstw- same zalety
viwki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 21:31   #3476
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez viwki Pokaż wiadomość
z drogeryjnych/aptecznych to każdy tonik z ziaji jest cudowny!
jeśli liczysz na coś wiecej niż tylko stonizowanie to polecam tonik migdałowy-dobry na zaskórniki, przebarwienia, działa antybakteryjnie pólprodukty są do kupienia na zsk.pl, kosztują niewiele, starczy ci na baaardzo długo, masz pewność że nie ma w nim żadnych świnstw- same zalety
zobaczę jak się spisze ten na razie, może akurat nie zrobi jeszcze większej masakry?

a tonik migdałowy mówisz? myślałam też o stosowaniu hydrolatu jako toniku, a mam właśnie w domu z nasion słodkich migdałów.
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 21:34   #3477
viwki
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 996
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
zobaczę jak się spisze ten na razie, może akurat nie zrobi jeszcze większej masakry?

a tonik migdałowy mówisz? myślałam też o stosowaniu hydrolatu jako toniku, a mam właśnie w domu z nasion słodkich migdałów.
hydrolat dobra rzecz
oby ci nic z buźką sie nie stało
viwki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 21:57   #3478
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez viwki Pokaż wiadomość
hydrolat dobra rzecz
oby ci nic z buźką sie nie stało
dam znać jutro jak buzia trzymajcie kciuki, może ten under 20 nie będzie taki zły?

dzisiaj i tak 0/25 także....
do jutra
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-28, 04:06   #3479
foreverme
Raczkowanie
 
Avatar foreverme
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 444
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

wypróbuj, to przekonamy się wszystkie

---------- Dopisano o 06:06 ---------- Poprzedni post napisano o 06:06 ----------

Cytat:
Napisane przez izus1990 Pokaż wiadomość
Zrobiłam sobie dziś maseczkę z kozieradki. Czułam przez pół dnia jakbym się nasmarowała kostką rosołową. Skóra fajna, napięta i rozjaśniona. Ale ten zapach...

faktycznie, zapach okropny hahaah
__________________
to, co dla mnie miało sens, odeszło razem z Tobą ..
foreverme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-28, 11:29   #3480
frania97
Raczkowanie
 
Avatar frania97
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 404
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

ja rownież nie polecam drogeryjnych kosmetyków- mnie strasznie wysuszały a po kilku godzinach buzia się świeciła i robił się pryszcze generalnie- nie wyglądało to zdrowo Teraz stosuję z lrp effaclar- żel do mycia a na dzień krem kojący nawilżający z eucerina na później mam już odłożony iwostin, żel z serii purritin. A jak stosowałam antybiotyk w dużej dawce i porządną warstwę epiduo na noc to używałam cetphilu i physiogelu przy czym physiogel odradzam
a wracając do buźki- duac mi powoli wysusza pryszcze na czole a policzki coraz lepiej tylko przebarwienia są straszne, chyba nikt nie ma tak plamiastej buzi jak ja zdrowa skóra jest tylko w okolicach nosa a tak to jedno wielkie przebarwienie, które przy jasnym świetle wyglądają okropnie
frania97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:45.