przedłużanie - wasze doświadczenia - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-21, 12:29   #3451
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie włosów

Cytat:
Napisane przez agnesn Pokaż wiadomość
Mam wloski juz drugi miesiaci wygadaja super, ale jestem coraz bardziej zaniepokojona tym co robi mi sie z wlosami miedzy glowa a zgrzewem Juz nie panuje nad nimi tak sie tam wszystko poplatalo przez mycie i spanie na wlosach. Zgrzewy mi sie poplataly ze soba-nie mam juz szans na rozdzielenie niektorych zgrzewow. Mam trzy miejsca na glowie gdzie splatalo mi sie ze soba 5-7 zgrzewow. Wloski trzymaja sie super nie mam z nimi problemow poza tymi trzema zgrzewo-dredami. Niewidac tego wiec spoko, ale boje sie ,ze Reni sobie moze nie poradzic z tymi koltunami jak bedzie mi zgrzewy sciagac. Dziewczyny napiszcie mi prosze, czy tez Wam sie cos takiego robi i czy da sie te moje wlosy jakos rozplatac tak by nie trzeba bylo scinac wloskow.
Niewiem co robic-bo wlosy sa super w ogole nie zniszczone i moglabym je nosic jeszcze pewnie kolejne 2 miesiace, ale boje sie ze za dwa miesiace to juz tych dredow nie rozplacze .
agnes...bez stresu.."tylko spokój nas uratuje"..ja mam sobie nie poradzic???.damy rade.obiecuje
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-21, 14:00   #3452
majaaa111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 8
Dot.: przedłużanie włosów

tez tak mialam, zgrzewy sie poplątaly... i niestety,po zdjeciu pasemek trza bylo je rozplątywac metodą siłową ( wyrywaniem, rozrywaniem itp) slowem koszmar, nie chce cie straszyc, ale u mnie była masakra, pozbylam sie polowy wlosow, teraz zmienilam metode przedluzania na doszytą tasme i jest BOSKO.
majaaa111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-21, 15:08   #3453
padorek
Przyczajenie
 
Avatar padorek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 17
GG do padorek Send a message via Skype™ to padorek
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka90 Pokaż wiadomość
Co do Alexandra to wszyscy fryzjerzy są profesjonalistami.. dlatego takie ceny jedno pasemko kosztuje tam 19.50, ja włoski robie(odrosty,modelowanie ) u każdego nie mam "swojego wybranego" i zawsze jestem bardzo zadowolona Włosków tam jeszcze nie przedłużałam.

Co do pasemek na mojej głowie to miałam 10 na spokojnie sie zmiesciło spadły mi niestety 4.. nie wiem co bylo tego powodem. I zauważyłam ,że te ringi mi troche wlosy przecinają;/
dzięki za odpowiedz
zapisałam się do Alexandra jak na razie na konsultację,chcę aby zobaczyli moje włosy i doradzili-jaka długość czy skręcone czy proste czy wcześniej zrobić odrosty itd. Mam nadzieję,że tak jak piszesz wszyscy tam są dobrymi fryzjerami i wiedzą co robią
padorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-21, 15:16   #3454
padorek
Przyczajenie
 
Avatar padorek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 17
GG do padorek Send a message via Skype™ to padorek
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez M O N I Q U E Pokaż wiadomość
Easy Hair to tak jak piszesz metoda na zimno, polega na przedłużeniu włosów za pomocą tulejki, miedzianej lub z bronzu. W Polsce jedynie Alexander ze Szczecina stosuje tulejki miedziane i salony które u nich kupiły system. Jako że Aleksander narzuca cennik usług a i włosy są u nich bardzo drogie, myslę ze niewiele klientek zdecydowałoby się np. u mnie na zabieg za tyle pieniędzy. W związku z tym używam tulejek z bronzu, już od bardzo długiego czasu, a może nawet i dłużej, i tak ja, jak i moje klientki są bardzo zadowolone z tej metody. Przyjeżdżają do mnie po 3-4 miesiącach i przekładam te same włosy. I tak kilka razy. To jest 100% bezpieczna metoda dla naszych włosów i bardzo ekonomiczna. (Oczywiście zakładając że tulejka jest umiejętnie założona tulejka i prawidlowo zdjęta) Naprawdę szczerze polecam.
witaj ponownie MONIQUE!!

znowu zasypuję Cię pytaniami,doradz mi proszę,zapisałam się już na konsultację do Alexandra chcę tam przedłużyć włoski,natomiast obawiam się zrobić to przed urlopem-ponieważ na 2 tyg.wyjeżdżam gdzie będzie i ciepło i mnóstwo wody-czy aby nie będzie na włosy ujemnie wpływało to wszystko i czy zamiast odpoczywać będę musiała martwić się o te włosy aby wszystko było oki.Może lepiej byłoby przedłuzyć po urlopie?Nie znam się na pielęgnacji takich włosków więc dlatego poważnie zastanawiam się nad wyborem terminu tego przedłużenia.pozdrawiam

Edytowane przez padorek
Czas edycji: 2007-06-21 o 15:37
padorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-21, 15:58   #3455
agnesn
Przyczajenie
 
Avatar agnesn
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 21
GG do agnesn
Dot.: przedłużanie włosów

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
agnes...bez stresu.."tylko spokój nas uratuje"..ja mam sobie nie poradzic???.damy rade.obiecuje

Renihair co ja bym bez Ciebie zrobila
agnesn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-21, 16:42   #3456
zidanetka
Raczkowanie
 
Avatar zidanetka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 32
GG do zidanetka Send a message via Skype™ to zidanetka
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Witam Was Starałam Sie Poczytac Od Poczatku Ten Temacik Ale Jest Tyle Stron Ze Troche Czasu By Mi To Zajelo... Ostatnio Jakies 2 Tygodnie Temu Wpadłam Na Genialny Pomysl, Sciac Wlosy I Obcielam, A Mialam Juz Takie Dlugie I Teraz Zaluje Tego Strasznie... Wygladam Jak Straszydlo.. Postanowilam Przedluzyc Sobie Wlosy. Na Poczatek Mysle Syntetycznymi, Dowiedzialam Sie Ze W Salonie Wyglada To W Ten Sposob Ze Sa One Skrecane Na Warkoczyk I Zgrzewane Wraz Z Moimi, Powiedzcie Mi Jezeli Ktos Wie Czy To Dobra Metoda?? Szukam Jakiegos Salonu W Krakowie, Ale Jak Kobieta Dzis Powiedziala Mi 2000 Zlotych To Troszke Szczeka Mi Opadla. Licze Na Wasza Pomoc Buzka
zidanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-21, 17:24   #3457
Polusia:)
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10
Smile Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cześć dziewczyny,po przeczytaniu prawie waszych wszyskich wypowiedzi stwierdzialam ze przedluze sobie wloski,tylko problem polega na tym ze nie wim jaka metoda, nie wiem ktora jest idealna do cienkich wloskowi mam nadzieje,ze cos mi doradzicie,.....aaa i szukam dziewczyny w POZNANIU,ktora robi takie wlosy (slowianskie-tylko dzieki bardzo i pozdrawiam

Polusia:) jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-21, 19:32   #3458
MajaPoznan
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 10
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

hej. podaje Ci stronke www.catrina-poznan.ecom.com.pl Ja robie u niej wloski od 2 lat.Teraz polowa moich przyjaciolek tez tam robi i wloski sa super!pzdr
MajaPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-21, 19:35   #3459
MajaPoznan
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 10
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

witaj.Nie rob na warkoczyki,ani kleje czy keratyny!szkoda wlosow/Zrob sobie na microringi-ja nosze od 2 lat na nie i wloski mam super.Robie je w Poznaniu-dojezdzam specjalnie 200kmpzdr www.catrina-poznan.ecom.com.pl
MajaPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-21, 19:55   #3460
Polusia:)
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

wow jedziesz 200km nio to naprawde musi robic super powiedz mi jeszcze Majeczko czy uzywasz specialnych szamponow i odzywek?? a Twoje naturalne wlosy w jakiej sa kondycji??aaa.....cena jest taka jak widnieje na stroie??tak?? masz moze swoje zdiecia?chetnie zobacze dzieki bardzo i pozdrawiam)
Polusia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-21, 21:25   #3461
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez MajaPoznan Pokaż wiadomość
witaj.Nie rob na warkoczyki,ani kleje czy keratyny!szkoda wlosow/Zrob sobie na microringi-ja nosze od 2 lat na nie i wloski mam super.Robie je w Poznaniu-dojezdzam specjalnie 200kmpzdr www.catrina-poznan.ecom.com.pl
hmm..Maju dlaczego masz w nicku miasto Poznań , skoro mieszkasz od niego 200km? rozumiem że to z sympatii dla tego miasta właśnie.pozdrawiam.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-21, 22:01   #3462
figa4
Raczkowanie
 
Avatar figa4
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: okolice Wrocławia ^^
Wiadomości: 154
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Miałam pochwalić się moimi przedłużonymi włoskami To proszę ^^
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg asiunia.JPG (29,2 KB, 138 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg asiunia2.JPG (52,0 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg asiunia3.JPG (38,1 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg asiunia4.JPG (49,1 KB, 141 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg asiunia5.JPG (17,5 KB, 153 załadowań)
__________________
9.07.2007. START!
odchudzam się... Mż-WR nr 97 ^^
9.07.07.
waga: 66,5 kg
tłuszcz w %: 33,4 %
mięśnie: 22,7 kg

16.07.07.
waga: 65,8 kg
tłuszcze w %: 31,1 %
mięśnie: 23,3 kg

figa4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-21, 22:56   #3463
M O N I Q U E
Raczkowanie
 
Avatar M O N I Q U E
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa, okolice
Wiadomości: 94
GG do M O N I Q U E Send a message via Skype™ to M O N I Q U E
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez padorek Pokaż wiadomość
dziękuję bardzo MONIQUE za odpowiedz.Prosze napisz dlaczego tulejki miedziane sa droższe do tulejek z brązu?I z tego co zrozumiałam jeżeli fryzjer umiejętnie załozy włosy na tulejki i potrafi je potem zdjąć to nic włosom moim nie grozi?Chętnie bym do Ciebie przyjechała i zrobiła sobie włoski,ale troszeczkę za daleko :-( serdecznie pozdrawiam
Hej hej
JUż odpowiadam
Tulejki z miedzi są droższe, ponieważ miedź na rynku jest droższym surowcem.Poza tym z miedzi jak narazie na rynku mają tylko w Aleksandrze w Szczecinie. Ja tez ma z miedzi, ale dlugie mikroringi z silikonem w środku. Jak byłam na targach, szefowa z Aleksandra mówiła, ze nie uczulają i ze ponoć dobrze wpływają na głowę i nastrój hihihi Czy to prawda? Nie poczułam,hahaha
I dokładnie, jesli dobrze Ci założą, będziesz o te włoski dbała, i profesjonalnie zdejmą, nic Twoim włoskom nie grozi.
A skąd jestes???
M O N I Q U E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-21, 23:01   #3464
Cczarnula19
Raczkowanie
 
Avatar Cczarnula19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 202
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

figa4 fajne ,masz te wloski

monioue dzieki za wiadomoscmam nadzieje ze sie dogadamy..zobaczymy co mi los zelsle

swoja droga chcialam cos opowiedziec.Bylam w salonie fryzjerskim w myslenicach dzis zapytac o koszt przedluzania wlsow tak z ciekawosci swoja droga(pasemka na keratyne )baba mnie zagiela 700zl 100pasemek sztuicznych a 1500zltak nie za gesto naturalne!!jak dla mnie to przesada..wlosy nie sa az tak drogie wiem bo sama jestem fryzjerka i zamawialam z roznych hurtowni wlsoy..zarobila by na tych naturalnych z 1000zl na czysto za robocizne moim zdaniem przesada!!Tym bardziej ze ta pani miala przedluzone na sobie wlosy naturalne i byly tak skoltunione poszarpane ze szok(ja sie znam na rodzaju wlosa)a ta pani probowala mi mieszac ze to sztuczne itp...hmmm.Dobrze miec czasem troszku wiedzy na niektore temty.nio to o tym tyle

ja sama juz chyba 3 tygosnie ponad nie mam wlsokow i jest mi teskno za nimija juz mam obsesje na punckie przedluzania.teraz regeneruje moje wlosy uzywam odzywki i szamponu z loreal czasem odzywke 30min PLACENTA a czasem olejek rycynowy.Bylam w hiszpani dwa tygodnie i tak mi wlsoki od slonca zjasnialy ze szok(mam farbowane czarne)a przy skorze teraz mam normalnie blad na odrostach.Jutro farbuje sie nareszcie
Cczarnula19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-21, 23:08   #3465
M O N I Q U E
Raczkowanie
 
Avatar M O N I Q U E
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa, okolice
Wiadomości: 94
GG do M O N I Q U E Send a message via Skype™ to M O N I Q U E
Dot.: przedłużanie włosów

Cytat:
Napisane przez agnesn Pokaż wiadomość
Mam wloski juz drugi miesiaci wygadaja super, ale jestem coraz bardziej zaniepokojona tym co robi mi sie z wlosami miedzy glowa a zgrzewem Juz nie panuje nad nimi tak sie tam wszystko poplatalo przez mycie i spanie na wlosach. Zgrzewy mi sie poplataly ze soba-nie mam juz szans na rozdzielenie niektorych zgrzewow. Mam trzy miejsca na glowie gdzie splatalo mi sie ze soba 5-7 zgrzewow. Wloski trzymaja sie super nie mam z nimi problemow poza tymi trzema zgrzewo-dredami. Niewidac tego wiec spoko, ale boje sie ,ze Reni sobie moze nie poradzic z tymi koltunami jak bedzie mi zgrzewy sciagac. Dziewczyny napiszcie mi prosze, czy tez Wam sie cos takiego robi i czy da sie te moje wlosy jakos rozplatac tak by nie trzeba bylo scinac wloskow.
Niewiem co robic-bo wlosy sa super w ogole nie zniszczone i moglabym je nosic jeszcze pewnie kolejne 2 miesiace, ale boje sie ze za dwa miesiace to juz tych dredow nie rozplacze .
Agnes, to jest naturalny objaw. Występuje to szczególnie w takich przypadkach jeśli naturalne włosy Klientki są cienkie, plączące sie oraz mają tendencję do kręcenia się. Wtedy jak wypadają, a nie mają ujścia, ponieważ są połączone zgrzewem, czy ringiem, jeden o drugi zaczepia i tworzy sie po jakimś czasie pseudo "dred" (do rozczesania). Dlatego bardzo ważne i mówię to każdej klientce, że już po pierwszym miesiącu trzeba sobie je palcami rozdzielać. Nie rozdzielanie przez kilka miesięcy, dodatkowe zabiegi, mycie, powoduje, że pseudo "dredy" stają się większe.
Ale to nie jest żaden kłopot (jak dla mnie), delikatnie można wszystko porozłączać, zdjąć zgrzewy i rozczesać, tylko nie szarpać. Wymaga to cierpliwości ze strony fryzjerki - niestety!!!. Naprawdę nie ma uszczerbku na włosach. Więc pamiętajcie o tym żeby sobie sprawdzać czy zgrzewy nie zaczynają się łączyć. Jeśli tak delikatnie jedno od drugiego rozdzielić i po wszystkim. Kontrolujcie!!! To przecież wasze włoski Buziaki
M O N I Q U E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-21, 23:21   #3466
M O N I Q U E
Raczkowanie
 
Avatar M O N I Q U E
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa, okolice
Wiadomości: 94
GG do M O N I Q U E Send a message via Skype™ to M O N I Q U E
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez padorek Pokaż wiadomość
witaj ponownie MONIQUE!!

znowu zasypuję Cię pytaniami,doradz mi proszę,zapisałam się już na konsultację do Alexandra chcę tam przedłużyć włoski,natomiast obawiam się zrobić to przed urlopem-ponieważ na 2 tyg.wyjeżdżam gdzie będzie i ciepło i mnóstwo wody-czy aby nie będzie na włosy ujemnie wpływało to wszystko i czy zamiast odpoczywać będę musiała martwić się o te włosy aby wszystko było oki.Może lepiej byłoby przedłuzyć po urlopie?Nie znam się na pielęgnacji takich włosków więc dlatego poważnie zastanawiam się nad wyborem terminu tego przedłużenia.pozdrawiam
Skoro zapisałaś się Aleksandra powinnaś zadać w sumie im to pytanie
Ale spoko, już piszę
Napewno nadmierne słońce, woda chlorowana czy słona może wpłynąć na nadmierne przesuszenie włosów przedłużonych (Twoich napewno też), ale przedłużone wymagają ciagłego nawilżania, w związku z tym, będziesz musiała intensywniej o nie dbać. Mam na myśli po kąpieli spłukanie wody słonej czy chlorowanej (niewiem gdzie wyjeżdżasz - być może tam, gdzie jest i basen i morze) oraz nakładanie maski intensywnie nawilżającej. Dobrze by było mieć przy sobie odżywkę w sprayu, która doraźnie nawilży włoski. Myślę że jesli bedziesz dbała i pilnowała aby ich nie przesuszyc, to nie widzę przeszkód. Ja jak byłam w Egipcie z blond herami do pupy, to do pływania i opalania na słoncu zaplatałam koka, lub chowalam pod kapeluszem, a po umyciu dokładnie wmasowywałam odżywkę i nic im sie nie stało. Także luzik
M O N I Q U E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-21, 23:30   #3467
M O N I Q U E
Raczkowanie
 
Avatar M O N I Q U E
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa, okolice
Wiadomości: 94
GG do M O N I Q U E Send a message via Skype™ to M O N I Q U E
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez MajaPoznan Pokaż wiadomość
hej. podaje Ci stronke www.catrina-poznan.ecom.com.pl Ja robie u niej wloski od 2 lat.Teraz polowa moich przyjaciolek tez tam robi i wloski sa super!pzdr

Hmmmmm, dziwne, od 2 lat?
Dokladnie rok temu byłam w Poznaniu u Kasi i osobiście przedłużałam jej i jej mamie włosy na jej ślub ... dziwne, że posiadając umiejętności nie mogła przedłużyć chociażby własnej mamie ... hmmmm .... lata doswiadczenia ... ciekawe
M O N I Q U E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-22, 01:58   #3468
elliz76
Raczkowanie
 
Avatar elliz76
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Moj swiat
Wiadomości: 310
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
witam. zgodnie zobietnica umieszczam foto racoona robione na włosach jasnych i ciemnych. blondynka miała założone włosy słowiańskie , brunetka europejskie.
Witam!
Zgodnie z tym co czytalam Zgrzewy metoda Raccon mialy byc wielkosci ziarenka ryzu...a na fotkach widac,ze takie wielkie Chyba nawet wieksze niz keratynowe...Tak wygladaj na fotkach.Hmmm...a juz bylam chetna na ta metode,bo niby najmniej widoczna miala bycTeraz to juz naprawde nie wiem jaka zrobic Mam metlik.Im wiecej czytam postow to juz nie wiem.
Tasma byc moze i jest Ok,ale zastanawiam sie jak to jest jak sie wlozy palce we wlosy i naprzyklad bedzie chcialo pozniej jak bedzie juz maly odrost uczesc. Nie zachacza pozniej szczotka jak sie czesze o ten znizony warkoczyk? No i chyba jakos tak nie naturalnie jak sie weznie od polowy i zlapie pionowo? Wydaje mi sie ,ze chyba tak troche sztywno...Nie wiem,ale tak mi sie jakos wydaje
Czy ultradzwiekami tez takie zgrzewy są? Prosze o odpowiedz Wszystkie osoby ktore cos wiedza na temat tej metody.
Buziaki
elliz76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-22, 02:03   #3469
elliz76
Raczkowanie
 
Avatar elliz76
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Moj swiat
Wiadomości: 310
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

dolaczam footo z postu,bo bylo to kilkanascie stron wczesniej i by bylo wiadomo o co chodzi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN3062_resize.JPG (4,1 KB, 297 załadowań)
elliz76 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-22, 02:37   #3470
chlopakani
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 67
GG do chlopakani
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

natomiast ja nie przedluzalem. narazie na naturalu lece
Ale nie wiem czy tu chodzi o to wiec przepraszam z gory za nieporozumienie
Wszystkie szanowne Panie.
Najbardziej Naturalny blond lubie
chlopakani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-22, 03:55   #3471
elliz76
Raczkowanie
 
Avatar elliz76
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Moj swiat
Wiadomości: 310
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cytat:
Napisane przez argissa Pokaż wiadomość
Właśnie skonczylam zakladac dziewczynie włosy..zalozyłam 120 pasemek czarnych i 20 burgund.Na moj gust wyszło ślicznie trwało to 2,5h

Załącznik 888112

Załącznik 888113

Załącznik 888114

Załącznik 888115

Załącznik 888116

Załącznik 888117
czytam wlasnie Twoj post z 26.04 i faktycznie suuper Ci to wyszlo Sama zakladalas jej te wloski? Jestem pod wrazeniem. Mam pytanie trudnisz sie tym? Czy jestes pasjonatka amatorka? Jaka metoda jej zakladalas? Ja szukam wlasnie kogos kto robi dobrze,ladnie i nie drogo? Mozesz mi kogos polecic? Pozdrawiam Szczecinianke
elliz76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-22, 04:04   #3472
padorek
Przyczajenie
 
Avatar padorek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 17
GG do padorek Send a message via Skype™ to padorek
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez M O N I Q U E Pokaż wiadomość
Skoro zapisałaś się Aleksandra powinnaś zadać w sumie im to pytanie
Ale spoko, już piszę
Napewno nadmierne słońce, woda chlorowana czy słona może wpłynąć na nadmierne przesuszenie włosów przedłużonych (Twoich napewno też), ale przedłużone wymagają ciagłego nawilżania, w związku z tym, będziesz musiała intensywniej o nie dbać. Mam na myśli po kąpieli spłukanie wody słonej czy chlorowanej (niewiem gdzie wyjeżdżasz - być może tam, gdzie jest i basen i morze) oraz nakładanie maski intensywnie nawilżającej. Dobrze by było mieć przy sobie odżywkę w sprayu, która doraźnie nawilży włoski. Myślę że jesli bedziesz dbała i pilnowała aby ich nie przesuszyc, to nie widzę przeszkód. Ja jak byłam w Egipcie z blond herami do pupy, to do pływania i opalania na słoncu zaplatałam koka, lub chowalam pod kapeluszem, a po umyciu dokładnie wmasowywałam odżywkę i nic im sie nie stało. Także luzik
jeszcze raz dziękuję MONIQUE za wszystkie odpowiedzi.pozdrawiam serdecznie i buziaki.pa
padorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-22, 08:04   #3473
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...25#post4614525
Bardzo liczę na waszą pomoc
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-22, 08:44   #3474
zidanetka
Raczkowanie
 
Avatar zidanetka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 32
GG do zidanetka Send a message via Skype™ to zidanetka
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

No Nie Ma Nikogo Z Krakowa Zeby Mi Pomogl? Halooo???
zidanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-22, 08:46   #3475
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez elliz76 Pokaż wiadomość
Witam!
Zgodnie z tym co czytalam Zgrzewy metoda Raccon mialy byc wielkosci ziarenka ryzu...a na fotkach widac,ze takie wielkie Chyba nawet wieksze niz keratynowe...Tak wygladaj na fotkach.Hmmm...a juz bylam chetna na ta metode,bo niby najmniej widoczna miala bycTeraz to juz naprawde nie wiem jaka zrobic Mam metlik.Im wiecej czytam postow to juz nie wiem.
Tasma byc moze i jest Ok,ale zastanawiam sie jak to jest jak sie wlozy palce we wlosy i naprzyklad bedzie chcialo pozniej jak bedzie juz maly odrost uczesc. Nie zachacza pozniej szczotka jak sie czesze o ten znizony warkoczyk? No i chyba jakos tak nie naturalnie jak sie weznie od polowy i zlapie pionowo? Wydaje mi sie ,ze chyba tak troche sztywno...Nie wiem,ale tak mi sie jakos wydaje
Czy ultradzwiekami tez takie zgrzewy są? Prosze o odpowiedz Wszystkie osoby ktore cos wiedza na temat tej metody.
Buziaki
zgrzewy racoon sa mniejsze od keratyny. osoba ktora je zakłada sama decyduje jakie maja byc, bo to od niej zalezy jakie zrobi. ile pobierze materialu itd. zgrzewy krtynowe(mowa o gotowych łuskach) sa nieco większe ale jak sie je przetnie na połowe to tez można zrobić male. jesli to wydaje ci sie i tak duże to naprawde chyba nie znajdziesz metody dla siebie, gdyz kazda jest wyczuwalna i nie ma takiej zeby jak chłopak wlosy rece we włosy nie poczuł. pozostaje tylko poprosic zeby ukochany tego nie robił, lub to zaakceptował.

co do ultradzwiękow juz była o tym mowa kilka postów bliżej. poszukaj a napewno znajdziesz odpowiedz na naurtujace cie pytania.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-22, 08:50   #3476
kryptonim N I N A
Przyczajenie
 
Avatar kryptonim N I N A
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 8
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Witam Szanowne Panie! Jestem tu pierwszy raz, ale już widzę, że nie ostatniMam zamiar przedłużyć sobie włoski, swoje mam krecone, blond. I tu własnie moje pytanie- przedłużać syntetykami czy naturalnymi? Czytałam prawie wszystkie posty i tak naprawde dalej nie wiemMoże któraś z Was zna kogoś, kto przedłuża włoski w okolicach Bielska- Białej?Ewentualnie Katowice?No i oczywiście w przyjaznej cenieBo w zasadzie jakbym wiedziała jakie włoski kupić, to mogłabym iść tylko na doczepianie ze swoimi włoskami..Już sama nie wiem.... I jeszcze jedno- do kręconych- jaka metoda będzie najlepsza?oczywiscie nie chcę stracić połowy swoich włosów;-)
z góry dzięki za odpowiedzi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nina wizaz.jpg (15,3 KB, 83 załadowań)
kryptonim N I N A jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-22, 09:20   #3477
kryptonim N I N A
Przyczajenie
 
Avatar kryptonim N I N A
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 8
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Tak mi się wydaje ze z Renihair się już kontaktowałam a propo przedłużania włoskówkiedyś, mailowo, ale wtedy nic z tego nie wyszło, nie dałam rady:-(
To może teraz, Pani Reniu? we wtorek mam obronę, także na razie się uczę, ale po obronie?Bedzie Pani na miejscu?pozdrawiam!
kryptonim N I N A jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-22, 10:59   #3478
BubiGirl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 663
GG do BubiGirl
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Jak mnie tu dawno nie było dziewczny muszę zadac to pytanie.....naturalne czy syntetyki.....wiem odwieczny problem, ale mam metlik w głowie i nie wiem co wybrać....wspomóżcie doświadczeniem
__________________
Nasza córeczka 02.02.2010
BubiGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-22, 12:36   #3479
kinga8888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 85
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez MajaPoznan Pokaż wiadomość
osobiscie znam Kasie i robie u niej wloski regularnie co 3-4mc przez wzglad na to,ze nieszczegolnie dbam a raczej nie mam czasu dbac o wloski.Ale to,co Ty tu wypisujesz kochaniutka to gruba przesada!Kasia ma bardzo atrakcyjne ceny uwazam jak na Poznan a wloski rewelacyjne!Moze nie dostosowalas sie do wskazań?!pewnie jedwab uzywasz lub kosmetyki z alkoholem!poza tym,gdyby miala cos do ukrycia to nie robila by wloskow u siebie tylko jezdzila do klientow.A to,ze jest STYLISKA PRZEDLUZANIA WLOSOW widzialam na wlasne oczy-CERTYFIKATY-jesli wiesz co to wogole znaczy!
Okazuje się że pani Kasia podając się za MajaPoznań próbuje łapać naiwnych...żałosne tak jak wyzwiska od MajiPoznań czytaj pani Kasi na mojego priwa.Mam prawo do swojego zdania i własnej oceny,a napisałam o moim doświadczenu by inne dziewczyny nie wydawały dużego siana w błoto.Ps.Miałam już wcześniej przedłużane włosy i wiem jak je prawidłowo pielęgnować,ale jeżeli włosy zamawia pani z internetu za 180 zł.55 cm 120 pasemek to wiadomo że musi być lipa i chińskie podróby,no ale to w końcu czysty zysk.A wygrażać może pani na forum a nie na privach chyba że się wstydzisz swojego brAKU KULTURY.
kinga8888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-22, 13:36   #3480
Polusia:)
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10
Unhappy Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez kinga8888 Pokaż wiadomość
Okazuje się że pani Kasia podając się za MajaPoznań próbuje łapać naiwnych...żałosne tak jak wyzwiska od MajiPoznań czytaj pani Kasi na mojego priwa.Mam prawo do swojego zdania i własnej oceny,a napisałam o moim doświadczenu by inne dziewczyny nie wydawały dużego siana w błoto.Ps.Miałam już wcześniej przedłużane włosy i wiem jak je prawidłowo pielęgnować,ale jeżeli włosy zamawia pani z internetu za 180 zł.55 cm 120 pasemek to wiadomo że musi być lipa i chińskie podróby,no ale to w końcu czysty zysk.A wygrażać może pani na forum a nie na privach chyba że się wstydzisz swojego brAKU KULTURY.


czyli co???? ta MajaPoznań i p.Kasia to jedna i ta sama osoba?????
Polusia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:06.