Mamusie grudniowe w dalszym ciągu odlotowe ;) 2016 - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-21, 18:48   #3481
mewkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 426
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Do tej mieszanki trzeba jeszcze wlos lonowy cioci Jadzi, inaczej nie zadziala

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Kolorowych snow!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dodus 😂😂😂
😚

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mewkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 18:49   #3482
LuckySparkle
Zadomowienie
 
Avatar LuckySparkle
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 1 964
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Doświadczone mamusie!!! Podpowiedzcie! Prosze.

Jestem z tz uzalezniona od zapachowych świeczek. Zawsze blizej grudnia robimy sobie zapas swoich ulubionych. Palimy je bardzo czesto ale zastanawiam sie jak to bedzie jak bedzie Liliana. Mozna w domu palic swieczki zapachowe przy takim szkrabie? Nie bedzie jej to przeszkadzac? Właśnie mi tz podpowiedzial, ze koncza sie wszystkie 3 i moznaby pomyslec o zamowieniu nowych ale tak mysle czy to nie bedzie takies szkodliwe dla Lili. Podsunelam mu pomysl olejkow eterycznych i maz twierdzi, ze chyba nie trzeba rezygnować ze swieczek przy niemowlaku. Co wy na to???

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LuckySparkle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 18:50   #3483
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Cytat:
Napisane przez mewkaa Pokaż wiadomość
Dodus 😂😂😂
😚

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ewentualnie babci Bozeny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 18:59   #3484
mewkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 426
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Ewentualnie babci Bozeny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To już trzeba Moni zapytać się skąd go weźmie
Na jej miejscu chyba sięgnęła bym po lokalny wyrób
Co swoje to swoje 🙈🙊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mewkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 19:05   #3485
kaziowa
Zadomowienie
 
Avatar kaziowa
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1 216
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Cytat:
Napisane przez mewkaa Pokaż wiadomość
To już trzeba Moni zapytać się skąd go weźmie
Na jej miejscu chyba sięgnęła bym po lokalny wyrób
Co swoje to swoje 🙈🙊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
#bożenanaswoim
__________________
Nie pechowa Izabela ur. 13.12.2016
kaziowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 19:12   #3486
snufey
Raczkowanie
 
Avatar snufey
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 340
Dot.: Mamusie grudniowe w dalszym ciągu odlotowe ;) 2016

Cytat:
Napisane przez mewkaa Pokaż wiadomość
Duża różnica w cenie?

Smufey duża różnica
Może by pomyśleć jak to rozwiązać?
Moja ikea jest przy centrum handlowym port lodz
Jakby tam była poczta i mogłabym to od razu nadać do ciebie
Tzn w tym opakowaniu tylko nadać
To może bym Ci pomogła 🤔
Tyle że trzeba to zrobić tak żebym tego nie musiała nosić
Tz odpada u mnie bo ciągle w pracy
Przemysl sobie czy w ogóle ruszać ten temat 🤔
Ja w Ikei jestem teraz 3 razy w tygodniu ...

Ale różnica między ikea w pl a u was to 50 zł?
Nie kumam
Jak tak to różnica do przelkniecia chyba...
Dziękuję za szczere chęci
Chodziło mi o to, że tutaj taką tańszą opcją jest zestaw z Ikei, który po przeliczeniu na złotówki (nie wiem, dlaczego to robię kompletując wyprawkę ) wypada sporo drożej, niż zestaw zamówiony z polskiego allegro
Gdybym miała zamawiać łóżeczko z polski, to tylko allegro wchodzi w grę, bo ceny są konkurencyjne Ale wczoraj posiedziałam trochę na ebay i w sumie znalazłam nowe łóżeczka z materacami w granicach 80e za komplet, także nie jest źle i tu raczej zamówimy




Dzisiaj poranek spędziłam na SORze W nocy budziłam się non stop, bo bolał mnie brzuch, ale nie takie jakieś kłucie, tylko bardziej uciskanie od środka. Nie dałam rady w ogóle położyć się na plecach czy się na nie przewrócić, bo od razu ból się nasilał. Do tego brzuch twardszy niż zazwyczaj i naczytałam się o tych skurczach itd., że spanikowałam.
O 6 pojechałam z mężem na SOR, tam mi zrobili wszystkie badania (nawet KTG). Na szczęście z maluszkiem wszystko okej, w ogóle ze mną też tylko kazali mi siebie obserwować i w razie czego wrócić lub pojechać do mojej gin.
Ogólnie to nie wiem, co mnie dokładnie boli - czy to promieniuje od kręgosłupa, czy po prostu syn mi rośnie i uciska na narządy, ale lepiej dmuchać na zimne, przebadać się i uspokoić, że wszystko jest ok

Przy okazji obejrzałam oddział i personel i wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie Dotarło tez do mnie, jak szybko czas mija i że już niedługo to ja będę tam stała pod drzwiami oddziału o 7 rano, z torbą, dużym brzuchem i mężem u boku, czekając na przyjęcie na oddział Szook.




A ze sprzedawcą wózka nadal nie mam kontaktu Już nawet pojechałam dzisiaj oglądać wózki w sklepie, ale drogie i nie 3in1, więc bez sensu. Do tego tańsze modele brzydkie
Jak jutro nie będę miała żadnej odpowiedzi, to zabieram się za szukanie nowego, ehhh
snufey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 19:15   #3487
mewkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 426
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Cytat:
Napisane przez kaziowa Pokaż wiadomość
#bożenanaswoim
#niewiemcosietamdzieje#ni emamykontaktu#widzetylkop alceustop 🙈

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mewkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-21, 19:18   #3488
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Cytat:
Napisane przez kociulek Pokaż wiadomość
My za kota ok 160zł płaciliśmy + wizyta kontrolna.
u nas wszystko powyżej 200 zł..
no nic zrobimy raz i po kłopocie
tym bardziej ze ta babeczka za 230 zł to mega miła byla przez tel a nie ten wet co chodzimy

raz nam sie zdarzyło nie przyjść na szczepienie bo drugi nam mowił ze teraz wścieklizna i się okazało ze jeszcze coś innego... to nam powiedział ze o psa nie dbamy


Cytat:
Napisane przez LuckySparkle Pokaż wiadomość
Kamisha te ceny to spore. Tu w UK sterylizacja psa takiego wielosci mojego kotka czyli z 3-5kg kosztuje £60, czyli max 300zl... zawsze mi sie wydawalo, ze j nas vet test duzo drozszy niz w Polsce ale chyba jednak ceny sa porownywalne.

Troszke sie z mama przez tel posprzeczalam i mi wogole przykro. Do tej pory sie cieszyli z tego, ze beda dziadkami.. nagle slysze, ze po porodzie to nie woadomo czy w pierwszym miesiacu przyjada bo sie w listopadzie przeprowadzaja... nosz kurde... gdzie tu listopad a gdzie styczen. . .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no ja też się zszokowałam

o ja masakra..
też byłoby mi przykro..

Cytat:
Napisane przez kaziowa Pokaż wiadomość
Okazało się ze ta szkoła rodzenia która miała być za darmo, jednak nie jest za darmo... I podzwonilam wszędzie i wszystkie 300-350 ... A to już ostatnia chwila... Kurcze zawsze sie ogarne w porę... #wyrodnamatka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
o żesz...
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 19:24   #3489
kaziowa
Zadomowienie
 
Avatar kaziowa
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1 216
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Cytat:
Napisane przez mewkaa Pokaż wiadomość
#niewiemcosietamdzieje#ni emamykontaktu#widzetylkop alceustop 🙈

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja przed chwilą musiałam odsunąc laptopa bo nie widziałam touchpada...
__________________
Nie pechowa Izabela ur. 13.12.2016
kaziowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 19:26   #3490
itstoolatex3
Zakorzenienie
 
Avatar itstoolatex3
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jego serce <3
Wiadomości: 28 892
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Cytat:
Napisane przez mewkaa Pokaż wiadomość
#niewiemcosietamdzieje#ni emamykontaktu#widzetylkop alceustop 🙈

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
07.11.2015 - Żona
27.11.2016 - Mama

15.01.2021 - Aniołkowa Mama 🤍

itstoolatex3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 20:49   #3491
iwona335
Zakorzenienie
 
Avatar iwona335
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4 859
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Co do rytualu...
Zawsze bylam ich zwolnennikiem. Ma to duze znaczenie psychologiczne, ze cos nastepuje po czyms i dziecko ma wtedy swoj rytm dnia.
U nas kapiel byla codziennie o 19, cyc i kimonko. I tak jest do dzisiaj tylko ze kapiel, kolacja, dobranocka, czytanie bajki i spanie. Jak Zuza byla malenka to od 19:30 mialam chwile oddechu bo spala juz na noc, ok 22-23 budzila sie jeszcze na cyc a ja mialam wieczor na ogarniecie domu czy samej siebie. Dzis od 20:30 mam wieczor kanapowy.
Minus tego jest taki ze jak sie wychodzi gdzies w gosci i przychodzi czas kapieli trzeba pakowac manatki i do domu bo jak sie cos przesunie to kolejny dzien bywa trudny

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaki materac kupowałyście do łóżeczek-zwariować idzie,tyle jest opinii: lateksowy,lateks-pianka-kokos,lateks-pianka-gryka,gryka-pianka-kokos...
Pianka
iwona335 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-21, 21:01   #3492
Emosz
Zadomowienie
 
Avatar Emosz
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 1 082
Dot.: Mamusie grudniowe w dalszym ciągu odlotowe ;) 2016

Kobitki oddam teściową, nawet dopłacę tej która zechce ją przygarnąć Ta kobieta odbiera mi siły do życia a nawet nie potrafi powiedzieć mi nic w twarz tylko narzeka tż (podsłuchałam więc muszę udawać, że nie wiem bo on ją stopował a mi nic nie powiedział), strasznie nie lubię takich gierek i nie mam zamiaru się w nie bawić...

A poza tym dziś na szkole rodzenia mięliśmy pierwszą pomoc i nauczyliśmy się z tż jak się robi resuscytację, oby ta wiedza nigdy się nie przydała
Emosz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 21:39   #3493
iwona335
Zakorzenienie
 
Avatar iwona335
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4 859
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Cytat:
Napisane przez LuckySparkle Pokaż wiadomość
Doświadczone mamusie!!! Podpowiedzcie! Prosze.

Jestem z tz uzalezniona od zapachowych świeczek. Zawsze blizej grudnia robimy sobie zapas swoich ulubionych. Palimy je bardzo czesto ale zastanawiam sie jak to bedzie jak bedzie Liliana. Mozna w domu palic swieczki zapachowe przy takim szkrabie? Nie bedzie jej to przeszkadzac? Właśnie mi tz podpowiedzial, ze koncza sie wszystkie 3 i moznaby pomyslec o zamowieniu nowych ale tak mysle czy to nie bedzie takies szkodliwe dla Lili. Podsunelam mu pomysl olejkow eterycznych i maz twierdzi, ze chyba nie trzeba rezygnować ze swieczek przy niemowlaku. Co wy na to???

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lepiej zrezygnowac. One maja nienaturalne skladniki ktore moga Ci dziecko uczulic- poczytalabym google na ten temat
iwona335 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 21:40   #3494
monika0185
Zakorzenienie
 
Avatar monika0185
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 257
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Ale lecicie dzisiaj!
My po szkole rodzenia. Jal zwykle wiele informacji i przyjemny relaks Dzisiaj nasi Tż masowali nam buzie, rewelacja!

Uczyła nas jak się zachowywać przy partych: głeboki wdech nosem (przepona), trzymamy powietrze i skupiamy się aby sie wysikac (wtedy to powietrze fajnie schodzi w dół i maluch się przesuwa), wydech i znowu powtórka. Czyli Babeczki, sikamy!
monika0185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 21:44   #3495
iwona335
Zakorzenienie
 
Avatar iwona335
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4 859
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Pytala ktoras co zamowic na gemini... Juz raz rodzilam a dzis nie wiedzialam co i ile czego wrzucic do koszyka o.O
iwona335 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 21:47   #3496
kaziowa
Zadomowienie
 
Avatar kaziowa
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1 216
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Cytat:
Napisane przez monika0185 Pokaż wiadomość
Ale lecicie dzisiaj!
My po szkole rodzenia. Jal zwykle wiele informacji i przyjemny relaks Dzisiaj nasi Tż masowali nam buzie, rewelacja!

Uczyła nas jak się zachowywać przy partych: głeboki wdech nosem (przepona), trzymamy powietrze i skupiamy się aby sie wysikac (wtedy to powietrze fajnie schodzi w dół i maluch się przesuwa), wydech i znowu powtórka. Czyli Babeczki, sikamy!
Jak czytam co macie na szkołach rodzenia to tym bardziej chce iść... Ale 350zl ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie pechowa Izabela ur. 13.12.2016
kaziowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 22:01   #3497
itstoolatex3
Zakorzenienie
 
Avatar itstoolatex3
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jego serce <3
Wiadomości: 28 892
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Cytat:
Napisane przez monika0185 Pokaż wiadomość
Ale lecicie dzisiaj!
My po szkole rodzenia. Jal zwykle wiele informacji i przyjemny relaks Dzisiaj nasi Tż masowali nam buzie, rewelacja!

Uczyła nas jak się zachowywać przy partych: głeboki wdech nosem (przepona), trzymamy powietrze i skupiamy się aby sie wysikac (wtedy to powietrze fajnie schodzi w dół i maluch się przesuwa), wydech i znowu powtórka. Czyli Babeczki, sikamy!
Fajnie, ze piszecie tutaj o takich rzeczach o tym czego uczycie sie w sr, można się wiele ciekawego dowiedzieć 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
07.11.2015 - Żona
27.11.2016 - Mama

15.01.2021 - Aniołkowa Mama 🤍

itstoolatex3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 22:59   #3498
monika0185
Zakorzenienie
 
Avatar monika0185
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 257
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Motylek85 dzisiaj położna na sr mówiła coś właśnie o podkładach Seni i podpaskach Bella, że poleca

---------- Dopisano o 23:24 ---------- Poprzedni post napisano o 23:23 ----------

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaki materac kupowałyście do łóżeczek-zwariować idzie,tyle jest opinii: lateksowy,lateks-pianka-kokos,lateks-pianka-gryka,gryka-pianka-kokos...
Lateksowo piankowo kokosowy

---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------

Cytat:
Napisane przez mmgi Pokaż wiadomość
Moje dziecko jest ułożone głowką w dół i waży 1200g. Gin powiedziała, że jeśli szacowana waga nie przekroczy 3500g mam wybór odnośnie sposobu porodu (pierwszą miałam cesarkę) i nie wiem co wybrać :/
Piękna waga

---------- Dopisano o 23:49 ---------- Poprzedni post napisano o 23:33 ----------

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Co do polozenia glowka w dol to ja myslalam, ze dzieciak lezy tak prosto w dol, a to nie tak. Ona lezy glowka w dol ale pupa jest po lewej stronie, a nozki ma po prawej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------

Nozki leza na watrobie u mnie i to jeeee czuc! Jak kopa zasadzi to, az sie wzdrygnac mozna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aaaaa ja też myślałam, że prosto w dół nie mam pojęcia jak moja leży bo brzuch rusza mi się w przeróżnych miejscach. Dzisiaj pare razy kopniak pod żebrami, potem czułam pukniecia w samym dole. Więc już totalnie straciłam orientację.

A wizytę mam w piątek 23.09 i usg III trymestru 30.09 więc się dowiem

---------- Dopisano o 23:59 ---------- Poprzedni post napisano o 23:49 ----------

Cytat:
Napisane przez mewkaa Pokaż wiadomość
Jestem beznadziejna matka😑
Miałam chodzić na wizyty co 2 tyg czyli w ten pt
Zapomniałam o zrobieniu siuskow i krwi
Więc przesunelam wizytę na pon
Właśnie mi się przypomniało że miałam zrobić jeszcze usg...
Meewka dobrze, że mi przypomniałaś o badaniach! Wizyte u gina mam o tydzień wcześniej i właśnie mnie olśniło, że jutro muszę zrobić badania Dzięki!
monika0185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 23:02   #3499
Velvet Wave
Rozeznanie
 
Avatar Velvet Wave
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 836
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Cytat:
Napisane przez monika0185 Pokaż wiadomość
Ale lecicie dzisiaj!
My po szkole rodzenia. Jal zwykle wiele informacji i przyjemny relaks Dzisiaj nasi Tż masowali nam buzie, rewelacja!

Uczyła nas jak się zachowywać przy partych: głeboki wdech nosem (przepona), trzymamy powietrze i skupiamy się aby sie wysikac (wtedy to powietrze fajnie schodzi w dół i maluch się przesuwa), wydech i znowu powtórka. Czyli Babeczki, sikamy!
O jak fajnie Ja byłam sceptyczna co do szkoły rodzenia, ale jednak się skusiłam, zaczynam 6.10 I jeszcze w jej ramach mam fitness raz w tygodniu, lol, przecież ja tam będę pewnie w najwyższej ciąży (bo się za późno obudziłam i nie załapałam na poprzednią turę i jestem w tej co ma ostatnie zajęcia 15 grudnia :P) to będę robić za taką piłkę do gimnastyki

Proszę tu nie straszyć 30 tygodniem i porodem bo co niektóre się jeszcze oswajają z nie dawno zaczętym 7 miesiącem Chociaż słowa lekarza, że mała jest już ustawiona glówką w dół podziałały tak, że w dwa dni pojawiło się łóżeczko i zamówił się wózek

A jak to jest z tym ustawieniem główką w dół, że JUŻ? Przecież do porodu to dziecko się zdąży jeszcze poprzekręcać milion razy... Czy nie?

Co do zakupów w Gemini to nie wiem czy moje jeden kurier da radę przynieść

Ja na swojej liście mam zapas miesięczny (zobaczymy czy faktycznie będzie miesięczny ) pieluch pampers premium care, paka chusteczek nawilżanych HIPP, kosmetyki tej firmy (żel do mycia, oliwka), krem i olejek do kąpieli topfer, bepanthen extra, zapas płynu do prania bobini, linomag, gaziki jałowe, sól fizjologiczna, octanisept, waciki i patyczki do uszu, termometr (ten micro coś tam co polecała folinka ), frida do noska, laktator i butelka antykolkowa tommee tippee, nożyczki do paznokci, szczotka do włosków canpol no i te wszystkie akcesoria dla mnie (majtki siateczkowe, podkłady, wkładki laktacyjne itp, firm jeszcze nie powybierałam bo tego nie ogarniam )
Widziałam, że mają też spoko cenę pieluch tetrowych i flanelowych, więc też może wrzucę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała
im wyrosnąć.
" Coco Chanel



Edytowane przez Velvet Wave
Czas edycji: 2016-09-21 o 23:05
Velvet Wave jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-21, 23:24   #3500
monika0185
Zakorzenienie
 
Avatar monika0185
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 257
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Cytat:
Napisane przez mewkaa Pokaż wiadomość
Nadrobię Was jutro😙
Idę topic smutki w budyniu
Za karę wyprasuje też ten Mont Everest z kanapy 😬

Monia wrzuć dziś tez do tego swojego gara
Koci pazurek, łapkę królika i splun ze 3 razy
Żebym dziś też spała jak niemowlę 😙

Miłego wieczoru Wam 😶
Czary mary, fiku miku Meewka śpi co najmniej do świtu
Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Do tej mieszanki trzeba jeszcze wlos lonowy cioci Jadzi, inaczej nie zadziala
Buhahaha padłam!

---------- Dopisano o 00:10 ---------- Poprzedni post napisano o 00:04 ----------

Cytat:
Napisane przez mewkaa Pokaż wiadomość
#niewiemcosietamdzieje#ni emamykontaktu#widzetylkop alceustop 🙈
Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Ewentualnie babci Bozeny
Cytat:
Napisane przez mewkaa Pokaż wiadomość
To już trzeba Moni zapytać się skąd go weźmie
Na jej miejscu chyba sięgnęła bym po lokalny wyrób
Co swoje to swoje 🙈🙊
Cytat:
Napisane przez kaziowa Pokaż wiadomość
#bożenanaswoim
haha!

---------- Dopisano o 00:12 ---------- Poprzedni post napisano o 00:10 ----------
Snufey jak dobrze, że wszystko wyszło ok!

---------- Dopisano o 00:24 ---------- Poprzedni post napisano o 00:12 ----------

Dzięki Kochane za podzielenie się zakupami z apteki Doczytałam do końca ale już nie mam siły wszystkiego cytować.

Na sr dzisiaj jeszcze się dowiedziałam, żeby brać rogale do karmienia, spakować się np do walizki bo fajnie można poukładać, sok winogronowy bo dodaje energii Jak coś mi się jeszcze przypomni to dopiszę

Tymczasem dobranoc, idziemy nyny. Tzn ja idę, Roksi nadal szaleje

Edytowane przez monika0185
Czas edycji: 2016-09-21 o 23:19
monika0185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-22, 06:26   #3501
nudnylogin
Rozeznanie
 
Avatar nudnylogin
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 958
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Cześć z rana! pozdrawiam wszystkie ranne ptaszki moja córa urządziła mi pobudkę o 5 rano, taka była dyskoteka w brzuchu na szczeście zasnęłam jeszcze na chwilę.


Brrrrrr nie wiem jak u Was, ale u mnie bardzo jesiennie, termometr pokazuje 7 stopni


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nudnylogin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-22, 06:35   #3502
marlen1366
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 845
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Hej. Miałam przerwe w spaniu od 3 do 4. Czuje sie lekko przeziebiona. Do szkoly rodzenia jeszcze nie chodzę bo mąż chce ze mną. Mam nadzieje ze damy rade


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marlen1366 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-22, 06:38   #3503
Emosz
Zadomowienie
 
Avatar Emosz
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 1 082
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Hejo, od dziś w biedronce Lovela jest w promocji 12,99 zł za 1.5L płynu lub 1,8 kg proszku, to dobra cena?
Emosz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-22, 06:41   #3504
kociulek
Zakorzenienie
 
Avatar kociulek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 3 535
Dot.: Mamusie grudniowe w dalszym ciągu odlotowe ;) 2016

Ale tu puściochy z rana
Witam się i ja
Zapowiadała się ciężka noc, bo wieczorem moja ósemka się odezwała ale obudził mnie dopiero budzik o 6:00 nawet na siusiu nie wstawałam, albo już nie pamiętam
Moje dzieci już pojechały do szkoły, a ja idę robić śniadanka.
__________________



My + A + K +
kociulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-22, 06:52   #3505
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Cytat:
Napisane przez mewkaa Pokaż wiadomość
#niewiemcosietamdzieje#ni emamykontaktu#widzetylkop alceustop 🙈

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
#lustrzyca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-22, 06:57   #3506
kociulek
Zakorzenienie
 
Avatar kociulek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 3 535
Dot.: Mamusie grudniowe w dalszym ciągu odlotowe ;) 2016

Teraz spojrzałam, że za kapsułki Loveli w biedronce płaciłam 14,99, a w gemini są po 18,99.
__________________



My + A + K +
kociulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-22, 07:12   #3507
mewkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 426
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Dzień dobry lejdis 😚
Pijemy kawkę ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:12 ---------- Poprzedni post napisano o 07:10 ----------

Cytat:
Napisane przez monika0185 Pokaż wiadomość
Haha Szalona Ty!
Monia przerwalas swoimi czarami u mnie ten paskudny ciąg bezsennosci
Bo dziś znów spalam jak dziecko 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mewkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-22, 07:13   #3508
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Bry. Powiem wam, ze powrocily mi nie zeby one sie kiedykolwiek skonczyly bo caly czas mnie rano mdlilo ale teraz mam znowu jak w pierwszym trymestrze. Zalodek na druga strone mi sie przewraca. Super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-22, 07:26   #3509
mewkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 426
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Cytat:
Napisane przez motylek85 Pokaż wiadomość
tak to jeszcze nie miałam hehe ale musiało być fajnie


najważniejsze i bardzo polecane to Tantum Rosa do podmywania się. Używa się po każdej wizycie w toalecie jak i po myciu. To taki proszek do rozrobienia w wodzie. Już tu chyba Kociulek pisała, że najlepiej w takiej pół litrowej butelce z dzióbkiem po wodzie
ja przy poprzednim porodzie do higieny intymnej miałam płyn do higieny intymnej Biały Jeleń z korą dębu i pewnie też go kupię tym razem majteczki z doświadczenia lepiej wielorazowe z siateczki. bardzo wygodne z podkładów (tzn tych dużych podpasek dla nas) to byłam mega zadowolona z firmy Seni Lady. Nie wiem czy we wszystkich aptekach są bo ja kupowałam w sklepie medycznym. Dość drogie ale bardzo duże więc czułam się komfortowo bo zajmowały prawie całe majcioszki na pierwsze dni po porodzie idealne Jeśli chodzi o kosmetyki do mycia dla nas po porodzie to takie jak najmniej perfumowane żeby zapach nie drażnił dzidzi


kolejna się dopisuje do wizytowania 03.10 tzn samo USG


Kurcze, biedna ty ale najważniejsze to się nie załamywać i właśnie czymś zająć głowę żeby nie myśleć będzie dobrze
Do spania może przyda ci się ta poducha rogal? a mebelki już jakieś masz na oku? urządzasz cały pokoik czy tylko kącik?
Macie już imię dla córci?



On mewciu jest używany, ma już za sobą praktykę i nie wygląda źle więc nie martwię się, że biały i będzie się brudzić Gorzej pewnie w roztopy i po mega deszczach ale damy radę

wyżej opisałam co dla mnie było numerem jeden przy poprzednim porodzie i z czego korzystałam Myślę, że moje wybory się nie zmienią i tym razem
Motylku zapisałam sobie tatntum Rosa i podkłady
Muszę że jeszcze parę sklejka z takich postów i da się to ogarnąć jakoś 🤔

A wózek wygląda jak nówka niesmigana😍
Tym bardziej gratuluję zakupu 😙

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:17 ---------- Poprzedni post napisano o 07:16 ----------

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Bo to moja kompozycja kolorystyczna i jej tam nie ma
Bo nie wiem, nie wiem musze sie z tym przespac czy aby na pewno takie kolory

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja właśnie tak dumam który brać
I jeszcze chwilę podumam aż mnie grudzień złapie 😆

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:20 ---------- Poprzedni post napisano o 07:17 ----------

Cytat:
Napisane przez monika0185 Pokaż wiadomość
Meewka Twoje teksty mnie rozwalają haha
Monia cieszę się że masz dobry humor dzięki mnie 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:23 ---------- Poprzedni post napisano o 07:20 ----------

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Kokos, pianka, gryka. Drugi raz bym go nie kupila bo nie wiedzialam, ze jest taki twardy... Na szczescie z drugiej strony jest przyjemniejszy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------


A ja juz nie wiem co mi sie podoba za duzo tego wszystkiego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie tak dodus
Ja bym ze 3 kupiła
Kompletnie różne 😬

Chyba uderze w granat z bielą
Gdzieś widziałam białe gwiazdki na granacie i biały minky
Tyle że to będzie się brudzic jak cholera ta biel 🤔


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:24 ---------- Poprzedni post napisano o 07:23 ----------

Cytat:
Napisane przez kaziowa Pokaż wiadomość
Już kiedyś miałyśmy rozkmine i doszlysmy do tego ze najlepsza sama pianka, albo drozszy (pianka -lateks)
Ja z tego kupionego łóżeczka materac gryka-kokos odsprzedalam, za twardy i jakis taki nieprzyjemny jak się nacisnęło ...
Nie strasznie tym kokosem
Mam taki dla Karola 🙈


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:26 ---------- Poprzedni post napisano o 07:24 ----------

Cytat:
Napisane przez kamisha Pokaż wiadomość
oj nie...
nasza ma 8 miesięcy
nie chcemy małych powinnismy jej zrobić zabieg ale czasu brak...
no i ona nigdzie nie wychodzi sama..
tylko na podwórko i żaden pies jej no nie zauważa a po drugie ona tak drze morde że wszystkie się jej boją
Nie upilnujesz kami
Bierz na zabieg i nie ma zlituj się
Ja mojej tabsy dawałam i dupa
13 szczeniaków było
Po jednym, takim szarym wiem nawet kto był ojcem
Czysty ojciec
Ale nie nadawalam sprawie dalszego biegu z jego udziałem 😬

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mewkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-22, 07:27   #3510
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Mewka, ja tez mam ten materac i wczoraj przelozylismy ten wklad z gryki (normalnie kamienie) na wklad z kokosa i teraz mam gryke, kokos i na gorze pianke 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-04 10:33:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:29.