Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013 cz.4 - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Jaki ma być tytuł 5 wątku na odchowalni ?
Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013 na odchowalni, cz.5 7 15,91%
Piątego wątku początek, w bólu wykluwa się pierwszy ząbek 1 2,27%
Większość dzieci już ząbkuje, a Emil to nawet raczkuje 3 6,82%
Dzieciom zakładamy śliniaki, bo się ślinią nieboraki 1 2,27%
Lęk separacyjny przeżywamy, lecząc go w ramionach Mamy 0 0%
Tylko u nas dyskusja zażarta, każda wypowiedź uwagi jest warta 1 2,27%
Na dworze chłód doskwiera, a u nas gorąca atmosfera 4 9,09%
Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają 13 29,55%
Nasze dzieci radośnie gaworzą i uśmiechy mnożą 0 0%
Pierwsze ząbki i obiadki, jak dobrze nam w roli matki 8 18,18%
Mamo, Tato kończcie spanie; kupa czeka na przebranie 1 2,27%
Ząbki, marchewki, gluteny i cuda - idzie jesień złotoruda! 4 9,09%
Baczki wcinaja pierwsze obiadki, a mamy prowadza wizazowe /łizażowe gadki. 0 0%
Bączki wcinają zdrowe obiadki, a mamom ciastka i czekoladki idą w pośladki. 1 2,27%
Nasze słodkie niemowlaczki bączki puszczają i marchewką się zajadają 0 0%
Głosujący: 44. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-24, 13:13   #3511
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

wizazowe kciukasy sa magiczne...NIE MA RAKA! można planować rodzeństwo dla Nelusi hehe. wielkie uffff i kończymy te koszmarna przygodę.
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 13:19   #3512
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
wizazowe kciukasy sa magiczne...NIE MA RAKA! można planować rodzeństwo dla Nelusi hehe. wielkie uffff i kończymy te koszmarna przygodę.
Diablica, co podawałaś Nelce po samej marchewce? Coś nastepnego samego czy marchewka + coś?
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 13:26   #3513
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
wizazowe kciukasy sa magiczne...NIE MA RAKA! można planować rodzeństwo dla Nelusi hehe. wielkie uffff i kończymy te koszmarna przygodę.
ale ulga, nie?

xal, twoje dziewcze zdolne, zeby plecy umorusac
mozesz dac np. sama dynie albo marchewe z ziemniakiem - jak wolisz
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 13:31   #3514
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

biedny Adasiek ;( ehh chciałabym w końcu przeczytać, ze stal się cud i maly może spokojnie wrocic do domu, bo zasluzyl na konkretne wakacje!

Xal - marchewka, marchewka z ziemniakiem, dynia z ziemniakiem. dzisiaj szpinak z ziemniakiem albo marchwkowa z ryzem - zobaczę jaka będzie kupa

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
ale ulga, nie?
ulga, ale pierwsze co pomyslalam to: ufff no to się będziemy mogly cyckowac do roku a później: trzeba isc za ciosem i powiekszac nasza superowa rodzinke jodowanie odwlekloby te plany o minimum 3 lata, bo ryzyko poronienia, wady plodu itd. ogromne. cieszymy się bardzo!
uciekam z mala na spacer, do później.
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 13:39   #3515
maarchewka
Zakorzenienie
 
Avatar maarchewka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
cloche u Nas tez ta titanicowa lapka : love: tylko wczesniej jeszcze mietosi te piers i szczypie. Ale faceci pewnie sa bardziej delikatni

Xal ale czad z tym zasnieciem ciekawe czy bezsmoczkowe dziecko by tak zasnelo? bo mam wrazenie, ze element ssania jest tu kluczowy.

Sofinka moja urzadzila sobie dyskoteke od 12.30 do 2 w nocy juz dawno nie robila takich akcji....
o to mój do delikatnych nie należy bo ja mam siniaki na cycu- jakoś prawego sobie upatrzył i go maltretuje.. wczoraj też mi zrobił 3 małe siniaki na przedramieniu swoimi małymi rączkami.. A dzisiaj stwierdził, że mi cycki pogryzie swoimi malutkimi ząbkami
__________________
/// tralalala///

Wojtek
maarchewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 13:42   #3516
salviae
Zadomowienie
 
Avatar salviae
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 532
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Diabli ekstra ale musisz czuc ulge, że ten ciezar spadł
Veronic słodki, ale on po jedzeniu taki czysty ? ;P
Byłam przed chcwila w miesnym z małym w nosidle i za mną stała jakas obca babcia i się nachwalić nie mogła jaki Kuba jest mądry i ładny i mama też
__________________
.
.
I Like You So Much Better WhenYou Are Naked
I Like Me So Much Better WhenYou Are Naked... Ouooo
Kubuś

Edytowane przez salviae
Czas edycji: 2013-10-24 o 13:51
salviae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 13:48   #3517
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
hej hej
Młody niedawno pięknie zjadł obiadek , widziałam, że już podczas jedzenia miał odlot i przy ostatniej łyżeczce już całkiem "popłynął"

fota w załączniku

tak słodko śpi, że żal mi go ruszać, no cóż spacer poczeka
ale słodko śpi

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
wizazowe kciukasy sa magiczne...NIE MA RAKA! można planować rodzeństwo dla Nelusi hehe. wielkie uffff i kończymy te koszmarna przygodę.


Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Diablica, co podawałaś Nelce po samej marchewce? Coś nastepnego samego czy marchewka + coś?
ja daję marchewa+ziemniak, a za 2 dni brokuł+ziemniak.
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-24, 14:01   #3518
lonely_lady
Zakorzenienie
 
Avatar lonely_lady
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 242
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
wizazowe kciukasy sa magiczne...NIE MA RAKA! można planować rodzeństwo dla Nelusi hehe. wielkie uffff i kończymy te koszmarna przygodę.

SUPEEEEER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
Nasze Szczęście





lonely_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 14:12   #3519
Ashyshqa
Zakorzenienie
 
Avatar Ashyshqa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 643
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Diabli ale sie ciesze! no to bierzcie sie do roboty, czekamy na kolejne diablatka

My za to postanowilysmy zazyc porcje jodu bo pogoda sprzyja (co widac na zalaczonym obrazku). 1382620197314.jpg
choc balam sie, ze mi ten nadmorski spacer wyjdzie zapaleniem piersi bo zrobila sie bolesna gula w lewej. Ale Sofia wszystko wyssala i wyglada na to ze jest ok. ufff.

Bylysmy na wazeniu: 7,230kg wiec rownomiernie do przodu coraz bardziej czuje to w kosciach

Adasia i Cynamonka mi tak steasznie szkoda... niech sie wreszcie los dla nich odwroci...


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez Ashyshqa
Czas edycji: 2013-10-24 o 14:19
Ashyshqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 14:13   #3520
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
xal, twoje dziewcze zdolne, zeby plecy umorusac
mozesz dac np. sama dynie albo marchewe z ziemniakiem - jak wolisz
Chyba z rękawa sobie jakoś przeniosła? W każdym razie śliniak z rękawkami od soboty
I karmiłam ją sama tzn jedną ręką do buzi łyżeczkę a drugą zagradzałam drogę jej paluszkom do japki
No właśnie nie mogę nigdzie znaleźć dyni do ugotowania, a ze słoiczków pojedynczych to ja nie znalazłam nic poza marchewką i jabłkiem, moja mama dzisiaj była na zakupach i też nie widziała innych. Kupiła coś tam z pasternakiem, u mnie tego też nie było. Chyba mnie czeka dłuższa wyprawa do miasta kiedyś po sloiczki i warzywa na targ, chociaż się zastanawiam czy jest sens na targu kupować jak nie znam źródła i babrać się w 150 gram na 2 czy 3 dni.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 14:32   #3521
maluska88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 353
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
hej hej
Młody niedawno pięknie zjadł obiadek , widziałam, że już podczas jedzenia miał odlot i przy ostatniej łyżeczce już całkiem "popłynął"

fota w załączniku

tak słodko śpi, że żal mi go ruszać, no cóż spacer poczeka
ale czysty mój jak je to wszytsko jest brudne nawet szelki od krzesełka bo je zjada i śpiochy na stopach bo pcha do buzi ręce włosy no wszystko. Diabli dobre wieści a Cynamonków szkoda oby po tych 6tygodniach było wszystko ok i mogli wrócić do domu.
maluska88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-24, 14:37   #3522
salviae
Zadomowienie
 
Avatar salviae
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 532
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Chyba z rękawa sobie jakoś przeniosła? W każdym razie śliniak z rękawkami od soboty
I karmiłam ją sama tzn jedną ręką do buzi łyżeczkę a drugą zagradzałam drogę jej paluszkom do japki
No właśnie nie mogę nigdzie znaleźć dyni do ugotowania, a ze słoiczków pojedynczych to ja nie znalazłam nic poza marchewką i jabłkiem, moja mama dzisiaj była na zakupach i też nie widziała innych. Kupiła coś tam z pasternakiem, u mnie tego też nie było. Chyba mnie czeka dłuższa wyprawa do miasta kiedyś po sloiczki i warzywa na targ, chociaż się zastanawiam czy jest sens na targu kupować jak nie znam źródła i babrać się w 150 gram na 2 czy 3 dni.
o te zrodła to jak uwazasz, ale z tym babraniem to przeciez zaden klopot wrzucic 2 marchewki, pol ziemniaka i jakas cukinie do garnka, a pozniej zblendowac Kubie duzo bardziej smakuje domowe jedzenie
__________________
.
.
I Like You So Much Better WhenYou Are Naked
I Like Me So Much Better WhenYou Are Naked... Ouooo
Kubuś
salviae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 14:55   #3523
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez salviae Pokaż wiadomość
o te zrodła to jak uwazasz, ale z tym babraniem to przeciez zaden klopot wrzucic 2 marchewki, pol ziemniaka i jakas cukinie do garnka, a pozniej zblendowac Kubie duzo bardziej smakuje domowe jedzenie
Kłopotu niby nie ma z robieniem, chociaż P. zajada dopiero po 5 łyżeczek to troszkę babranina w małe ilości, ale nigdzie nie mogę znaleźć dyni w okolicy, chyba że wielgachna cała w biedronie. W ogóle mam wrażenie, że w mojej okolicy ludzie kupują tylko kalafior, pomidory, cebula, ziemniaki, papryka ... marchewki, buraczków to na straganie nigdy nie widziałam, cukinia to już chyba też wyższa półka czy jak? No i cała wyprawa by musiała być samochodem i kombinowanie z parkowaniem ...
Jak zacznie więcej jadać to pojadę. Sobie to kupię w markecie ale jakoś dziecku mi to nie pasuje.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 14:55   #3524
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

diabli-ogromnie się cieszę
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 15:08   #3525
lonely_lady
Zakorzenienie
 
Avatar lonely_lady
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 242
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez axella Pokaż wiadomość
Nie wiem o co tu chodzi. Obudzila sie z placzem.. Ok.
Teraz po godzinie podsypia z nascie min i steka czy jeczy przysypiajac..
Pierwszy raz slysze cos takiego..

Jakby ja cos bolalo ale by to tlumila..
No taki dźwięk a przeciez dziecko jak zaboli to poplacze a nie będzie to tlumic..

Kupa dziś byla, jadla ok, baczki ida ok.. O co tu chodzi?
Lezy i pojekuje.. Kreci sie.. Nawet czu nie otwiera
Tak moocno się martwie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

a co z tym guzem, pisałaś? bo mi umknęło

Cytat:
Napisane przez salviae Pokaż wiadomość
widzialyscie jaka George mial ladna sukienke na chrzcie szkoda, ze nie jest dziewczynka
nawet dziewczynki bym tak nie wystroiła
no, ale cóż.. taki tytuł zobowiązuje
ale ma pultynki zdrowy chłopak.
Ciekawe czy Kate karmi piersią

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
no i nici z moich łowów... strasznie się rozpadało i nie chce chodzić po deszczu... a jeszcze wczoraj było tak pięknie
ajjj.. widzisz.. a ja dziś nie planowałam, a zaliczyłam lumpka.. i kupiłam piękną kamizelkę na wiosnę

Cytat:
Napisane przez NoBoTak Pokaż wiadomość
A możecie mi napisać w którym tygodniu były Wasze dzieci gdy zaczelyscie rozszerzać dietę? Ja zacznę najprawdopodobniej od glutenu a po dwóch tygodniach zacznę wprowadzać warzywa. Teraz tylko czekam na odpowiedni moment ;-)
my planujemy czekać do skończonego 6 miesiąca
też chciałam wprowadzać gluten wcześniej, ale po głębszych przemyśleniach odpuściłam

[QUOTE=cloche;43408057]lonely, u nas tez pieknie dzisiaj,ale mlody polaczyl obie porana drzemke z poludniowa i jestem uziemiona w lozku... a niech odespi...
/QUOTE]
no to pewnie. Mój wybredny- w domu ciężko mu zasnąć.. więc latam na spacerki choć mi czasem bokiem już wychodzą

Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
zazdroszcze słonka, my wyszliśmy na chwilkę i się rozpadało

u nas też już się spierniczyło.. i z drugiego spacerku wróciliśmy szybciej

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
xal, ja mam dwa sliniaki z rekawami po zarelku rece i buzie wycieram, sliniak zdejmuje i mlody jak nowy. tyle ze ja niebardzo...
.
hmmm.. sprytnie.. chyba też się zaopatrzę w takowy śliniaczek

Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
hej hej
Młody niedawno pięknie zjadł obiadek , widziałam, że już podczas jedzenia miał odlot i przy ostatniej łyżeczce już całkiem "popłynął"

fota w załączniku

tak słodko śpi, że żal mi go ruszać, no cóż spacer poczeka
jaki słodziak

ja nie wiem, jak Wy to robicie, że tak Wam dzieci zasypiają.. przy jedzeniu.. na macie..

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
My za to postanowilysmy zazyc porcje jodu bo pogoda sprzyja (co widac na zalaczonym obrazku). Załącznik 5456044

.
ale super, zazdrościmy
__________________
Nasze Szczęście





lonely_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 15:09   #3526
vujka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 200
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Hej Narzekałam ostatnio, ze moje dziecko nie chce spać w nocy i chyba się przejął, bo dzisiaj mieliśmy tylko jedną pobudkę! a teraz śpi w łóżeczku już dwie godziny Mieliśmy iśc dzisiaj do pediatry, ale przyjmują tylko dzieci chore, bo pediatra na L4 smaruje malemu nogę altacetem i zobaczymy.

A i mialam się pochwalić, ze dostałam zamowienie na zaproszenia i kartki ślubne i na kartki i ozdoby świąteczne. Nie mam pojęcia jak się przy małym z tym ogarnę, ale ciesze się bardzo, bo ostatnio licho było z zamówieniami Muszę znaleść jakies fotki to się wam pochwalę

Wczoraj byłam też u siebie w przedszkolu i moje brzdące kochane ciągle pytały kiedy do nich wracam strasznie fajne uczucie jak takie male istotki rzucają się na szyję i widać, ze tęsknią.

Robię kawę i nadrabiam

O takie twory - potwory np
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_9986.jpg (66,7 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_6860.jpg (68,0 KB, 25 załadowań)
vujka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 15:18   #3527
NoBoTak
Rozeznanie
 
Avatar NoBoTak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 812
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
my planujemy czekać do skończonego 6 miesiąca
też chciałam wprowadzać gluten wcześniej, ale po głębszych przemyśleniach odpuściłam
A jakie to przemyślenia?
NoBoTak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 15:26   #3528
maarchewka
Zakorzenienie
 
Avatar maarchewka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
o, to wyglada sensownie. jak bym w pl mieszkala, to bym sie pewnie skusila

poki co szukam informacji na temat mozliwosci opieki dla malego... kurde mam stracha oddac go w obce rece...

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------


takie cos podgrzewasz w kapieli wodnej najlepiej ba, mozesz nawet w mikrofali... ale w kapieli wodnej najlepiej.

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------


ech, ciezkie dni mamy, ale przynajmniej wiemy, ze nie jestesmy z tym same

Florek sie wyspal troche i juz mu lepiej... zastanawiam sie, czy takie maluszki moga miec bole wzrostowe??????????? bo skoro starsze dzieci maja, a maluszki rosna mega szybko... hmmm... bo nie wiem, jak inaczej wytlumaczyc ten krzyk jego... musialo go cos bolec, tak "falami"... chyba ze zeby? ale jak zeby, to i inne kosci moga mu "dawac w kosc". wie ktos cos na ten temat? strasznie mi go zal...
musze tez powiedziec, ze zauwazylam, ze takie akcje najczesciej mamy, jak na dworze deszczowo - nagle zmiany pogody, ponuro... a teraz wlasnie cos sie dzieje, wczoraj jeszcze lato, a dzisiaj buro... jutro znow lato ma byc. podobno sercowcy sa strasznymi meteopatami. ale nie moge myslec o tym, ze to cos z sercem, bo zaraz mam taka panike w oczach i nie wiem co robic... wole myslec, ze "tak to juz dzieci (nawet zdrowe) maja"...

możliwe ze go kosci bola, bo jak dużego bolą to czego by mniejszeo nie bolały, albo może go trochę to rozcięcie boli? on miał przecinaną klatę całkiem z kośćmi czy tą operację jakoś się inaczej robi? bo po złamaniach na zmianę pogody wiele ludzi boli..


Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
moj syn jest zdolny - obsikal sobie twarz

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.


Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość
Czy Wasze chłopaki już przy zmianie pieluszki łapią się za ptasiora
Bo mój od 2 tyg jak wyczaił, że coś tam ma to za każdym razem szuka co to takiego
Jak już zaczal to nigdy nie skonczy
hehe ostatnio koleżanka pielęgniarka - pracuje w przychodni pediatrcznej mówiła, jak jej opowiadałam, że Wojtuś niedawno nogi zauważył i się cieszy, że niedługo zauważy ze ma siurdaka i zacznie się nim bawić i tak już mu zostanie do konca:p

Własnie opowiadała, że jak rozbierają dzieciaki do jakiś badan mamy to zaraz za siurdaki się łapią i się cieszą
__________________
/// tralalala///

Wojtek
maarchewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 15:29   #3529
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
hej hej
Młody niedawno pięknie zjadł obiadek , widziałam, że już podczas jedzenia miał odlot i przy ostatniej łyżeczce już całkiem "popłynął"

fota w załączniku

tak słodko śpi, że żal mi go ruszać, no cóż spacer poczeka
nie wiedziałam że tak się da. Myślałam, że odpływa się tylko przy cycku lub butli

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
wizazowe kciukasy sa magiczne...NIE MA RAKA! można planować rodzeństwo dla Nelusi hehe. wielkie uffff i kończymy te koszmarna przygodę.
SUUUPER!!!!!klask i:
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-24, 15:36   #3530
maarchewka
Zakorzenienie
 
Avatar maarchewka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
hej hej
Młody niedawno pięknie zjadł obiadek , widziałam, że już podczas jedzenia miał odlot i przy ostatniej łyżeczce już całkiem "popłynął"

fota w załączniku

tak słodko śpi, że żal mi go ruszać, no cóż spacer poczeka
oj ja slodziaszek

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
wizazowe kciukasy sa magiczne...NIE MA RAKA! można planować rodzeństwo dla Nelusi hehe. wielkie uffff i kończymy te koszmarna przygodę.
ufff.
Stawiaj wóde na stół i pijemy bez popity, Twoje zdrowie
__________________
/// tralalala///

Wojtek
maarchewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 15:36   #3531
lonely_lady
Zakorzenienie
 
Avatar lonely_lady
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 242
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Veronic- jakie macie krzesełko ładne
__________________
Nasze Szczęście





lonely_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 15:39   #3532
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Hej

Wróciliśmy ze szczepienia, Nina waży 8 kg i mierzy 70 cm
Co do niechęci picia ze wszystkiego co nie jest cycem, konsultowałam się z koleżanką logopedą. Będziemy ćwiczyć jedzenie z łyżeczki tak aby Nina górną wargą sama "zlizywała pokarm" a potem wprowadzimy kubek medeli. Taki plan Umówiłam sie z koleżanką na małe ćwiczenia, a już dzisiaj dawałam jej herbatkę z łyżeczki wg zaleceń i poszło nam sprawnie.

Ash zazdroszczę widoku na wielką wodę, nawet nie wiesz jak mi jej brakuje. Oddałabym wszystko by mieszkać nad morzem, bardzo mnie dystansuje i uspokaja. Daleko macie na plażę ?

Diabli,
myślałam dziś o Tobie, bardzo się cieszę, Mój ojciec jest własnie w Gliwicach u okologa i też mam nadzieje, że przywiezie dobre wieści.


Cytat:
Napisane przez vujka Pokaż wiadomość
Mieliśmy iśc dzisiaj do pediatry, ale przyjmują tylko dzieci chore, bo pediatra na L4 smaruje malemu nogę altacetem i zobaczymy.
Vujka, do jakiego chodzicie lekarza ? bo moja lekarka tez jest na L4 i dzisiaj musiałam iść do "obcej", a z tego co wiem ta moja pracuje też na Giszowcu na przyjaznej. Może mamy tą samą ?
__________________
16.05.2013
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 15:47   #3533
puchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar puchatkowa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 8 925
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Diabli uffffffff ale super wieści Strasznie się cieszę, że tak to się dobrze u Ciebie skończyło

Veronic ale słodziak! Ale faktycznie jaki czysty

Xal ja też potrzebuję takie śliniaki bo u nas leżaczek po karmieniu wygląda podobnie Ale bodziak na plecach czysty póki co
__________________
Lenka 18.06.2013
Nasza królewna

Ząbki
puchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 16:09   #3534
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
wizazowe kciukasy sa magiczne...NIE MA RAKA! można planować rodzeństwo dla Nelusi hehe. wielkie uffff i kończymy te koszmarna przygodę.

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
No właśnie nie mogę nigdzie znaleźć dyni do ugotowania, a ze słoiczków pojedynczych to ja nie znalazłam nic poza marchewką i jabłkiem, moja mama dzisiaj była na zakupach i też nie widziała innych. Kupiła coś tam z pasternakiem, u mnie tego też nie było. Chyba mnie czeka dłuższa wyprawa do miasta kiedyś po sloiczki i warzywa na targ, chociaż się zastanawiam czy jest sens na targu kupować jak nie znam źródła i babrać się w 150 gram na 2 czy 3 dni.
Ja mam brokuł, kalafior i groszek.

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Kłopotu niby nie ma z robieniem, chociaż P. zajada dopiero po 5 łyżeczek to troszkę babranina w małe ilości, ale nigdzie nie mogę znaleźć dyni w okolicy, chyba że wielgachna cała w biedronie. W ogóle mam wrażenie, że w mojej okolicy ludzie kupują tylko kalafior, pomidory, cebula, ziemniaki, papryka ... marchewki, buraczków to na straganie nigdy nie widziałam, cukinia to już chyba też wyższa półka czy jak? No i cała wyprawa by musiała być samochodem i kombinowanie z parkowaniem ...
Jak zacznie więcej jadać to pojadę. Sobie to kupię w markecie ale jakoś dziecku mi to nie pasuje.
Jak zacznie Ci więcej jeść to nic już nie będzie do kupienia ciekawego. Kup małą dynię, jakieś cukinie i możesz pomrozić w kawałkach. Później bierzesz 3 dynie, 5 cukini, ziemniak, marchew i jest zupka. Następnie 6 dyni, 3 cukinie, ziemniak, brokuł i kolejna zupka
Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
Ciekawe czy Kate karmi piersią
Też się zastanawiałam :d

Cytat:
Napisane przez vujka Pokaż wiadomość
A i mialam się pochwalić, ze dostałam zamowienie na zaproszenia i kartki ślubne i na kartki i ozdoby świąteczne. Nie mam pojęcia jak się przy małym z tym ogarnę, ale ciesze się bardzo, bo ostatnio licho było z zamówieniami Muszę znaleść jakies fotki to się wam pochwalę

Wczoraj byłam też u siebie w przedszkolu i moje brzdące kochane ciągle pytały kiedy do nich wracam strasznie fajne uczucie jak takie male istotki rzucają się na szyję i widać, ze tęsknią.
Piękne kartki robisz!!

A dzieciaczki kochaaane
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 16:16   #3535
justyna_g4
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_g4
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 544
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
wizazowe kciukasy sa magiczne...NIE MA RAKA! można planować rodzeństwo dla Nelusi hehe. wielkie uffff i kończymy te koszmarna przygodę.

Super!!! Bardzo się cieszę Teraz już z górki.
A kiedy chcesz planować rodzeństwo dla Nelki?
__________________
Razem od 12. VII. 2009
Zaręczyny 25. II. 2011
Ślub 27. X. 2012


Laura

http://lb1f.lilypie.com/YodDp2.png
justyna_g4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 16:28   #3536
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
Ciekawe czy Kate karmi piersią

ja nie wiem, jak Wy to robicie, że tak Wam dzieci zasypiają.. przy jedzeniu.. na macie..
tez mnie to zastanawia

i to drugie rowniez... Florek owszem, zasnie podczas posilku, ale tylko tego cycowego

a, no i Wojtus veronicowy wyglada cudnie i blogo - i za czysto jak na po jedzeniu!

Ash, cudna pogoda i taka odprezajaca atmosfera... mmm...

my bylismy na spacerze, tym razem zaplatalam sobie X z chusty i bylam gotowa na akcje! no i dobrze zrobilam, polowa spaceru na rekach znaczy sie w chuscie oczywiscie Isabell grzecznie lezala...
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 16:29   #3537
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Młoda siedzi u tatusia na kolanach i obgryza jego palec. Pełnia szczęścia
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 16:31   #3538
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez vujka Pokaż wiadomość
O takie twory - potwory np
jaaakie cudenka!!!
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 16:34   #3539
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość

My za to postanowilysmy zazyc porcje jodu bo pogoda sprzyja (co widac na zalaczonym obrazku).


Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
Jak zacznie Ci więcej jeść to nic już nie będzie do kupienia ciekawego. Kup małą dynię, jakieś cukinie i możesz pomrozić w kawałkach. Później bierzesz 3 dynie, 5 cukini, ziemniak, marchew i jest zupka. Następnie 6 dyni, 3 cukinie, ziemniak, brokuł i kolejna zupka
Też się zastanawiałam :d
A ja nie mam miejsca w zamrażarce mam chleb, gotowe mięska na obiad pomrożone i trochę zapasów, ale muszę w weekend przemeblować i zrobić miejsca na warzyw.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 16:36   #3540
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez maarchewka Pokaż wiadomość
możliwe ze go kosci bola, bo jak dużego bolą to czego by mniejszeo nie bolały, albo może go trochę to rozcięcie boli? on miał przecinaną klatę całkiem z kośćmi czy tą operację jakoś się inaczej robi? bo po złamaniach na zmianę pogody wiele ludzi boli..
o ja glupia na to nie wpadlam... no przeciez! on juz dwa razy klate otwierana mial, wlasnie z koscmi, znaczy sie tak jakby rozsuniete te zeberka od mostka... moja bida...
dobrze, ze dzis jest lepiej...
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:21.