- My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 ! - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-26, 12:05   #331
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Wzięłam się jeszcze raz za tego hematologa (cornflower dzięki za motywację!) i dodzwonilam się do innej kliniki, rozmawiałam bezpośrednio z lekarzem przez telefon,powiedział żeby z wynikami tych dodatkowych badań dzwonić prosto do niego,podał nr i w zależności od wyników się umówimy na wizytę więc super i na NFZ. Kurde dzwonie do Opola do USC odrazu bo widzę dziś dobry dzień po wczorajszym kiepskim
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 12:06   #332
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość

U mnie wszystko załatwiane przez NFZ - szpital uniwersytecki (najpierw skierowanie na patologię ciąży, a stamtąd na hematologię).
Mam niską hemoglobinę, hematokryt i czerwone krwinki, wyniki poniżej normy mimo suplementacji żelaza na poziomie 1200% zapotrzebowania. Tzn. odkąd biorę żelazo, przestała mnie boleć głowa, nie mam zawrotów głowy, włosy nie lecą - ale nie widać tego w wynikach. Nie wiem, czemu.
Pan mąż stwierdził, że w związku z moimi wynikami zrobi mi wątróbkę. A jest to coś, czego nie przełknę
i masz już umówioną wizytę u hematologa? W poradni patologii przyjął Cię jakiś lekarz czy położna skierowała do hematologa (pytam, bo ja też tam byłam w poradni i nie widziałam niestety lekarza, za to dostałam prosto skierowanie na USG)?

Jakby mi ktoś zaoferował wątróbkę to by mi ze strachu chyba hemoglobina skoczyła pod sufit Ale może warto się przemęczyć jeśli by to miało cokolwiek pomóc?
Cytat:
Napisane przez karoseria Pokaż wiadomość
Ja akurat tych zakazanych nie lubie więc nawet się nie zagłębiam. Jedyna rzecz to surowe mięso, ale wytrzymam
Ale piwko bym wypiła... Albo dwa czy trzy
ja tak czasami wymownie spoglądałam na piwko męża, więc kupił mi raz lecha free - ale to było paskudne, wypiłam może 50 ml i stwierdziłam, że do piwa nie tęsknię jednak

więc w sumie u mnie żadnej tęsknoty nie ma za zakazanymi produktami, bo albo ich przed ciążą też nie jadałam, albo mi się już odwidziały
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 12:10   #333
201604151126
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 384
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cornflower dzięki pojechała bym w niedziela po oglądać bo czytalam ze wózek dobiera się tez do wzrostu, Wim ze rączką jest regulowana no ale żebym glupio potem nie wyglądał z jakimś niskim albo wysokim wózkiem a tak to bym dopadowala do siebie.
201604151126 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 12:20   #334
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Ja tak na szybciutko bo idę jeszcze do sklepu.

Cornflower ten miś z whisbear.com

olilina piszę teraz bo nie chciałam zachwalać w czas. Jestem już po usg, pani doktor taka pyskata ale odpowiadała na wszystkie pytania ;p Byłam w pracowni usg przy szpitalu na raciborskiej. Zapłaciłam 40zł i wiem już, że: Zuzia waży 1576kg, brzuszek ma o tydzień do tyłu ale pani doktor mówiła żeby się tym nie przejmować bo to jest jeszcze w normie. Dzisiaj sobie leżała podłużnie miednicowo. Oczywiście zdjęcie mam jedno takie zwykłe w 2d zrobione tuż przed wyjściem bo zasłaniała się rączkami i uciekała...a na tym jednym zdjęciu co mam? Taką samą minę jak na połówkowym, otwartą gębę jakby się z nas śmiała

Co do położenia to powiedziała mi ta lekarka, że do 34 tyg. ma czas. I bądź tu człowieku mądry Umówiłam się na ten 34 tydz żeby zobaczyć jak brzuszek, ile przytyła i czy się przekręciła
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie


Edytowane przez srebrna_smuga
Czas edycji: 2015-08-26 o 12:28
srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 12:34   #335
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Widzę, że jako jedyna jestem zimnolubna W mieszkaniu praktycznie nie otwieram kaloryfera, a gdy nie ma dużych mrozów, śpię przy otwartym oknie

Powiedzcie mi o 3 udg prenatalnym. Robić, gdy wszystko jest ok? Nie robić? Ono jest już płatne. Gin powiedział, że zawsze warto zrobić, ale myślę, że bardziej chodziło tu o zarobek. Decydujecie się? Niby koło 32 tygodnia.

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
Ja pytałam się swojego lekarza o 3 usg prenatalne, to powiedział, że dwa poprzednie były dobre i nie muszę robić trzeciego, ale on mi zrobi u siebie takie dokładniejsze koło 30 tygodnia.

Byłam właśnie na mieście połazić trochę. Zajrzałam do takiego sklepu dziecięcego, ale wyszłam z niczym. Raz, że ceny wiadomo wyższe, a dwa że babeczka nie spuszczała mnie z oka nie lubię tak robić zakupów jak ktoś nade mną stoi. No i stwierdziłam, że i tak większość rzeczy kupię na necie
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 12:39   #336
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
pani doktor taka pyskata ale odpowiadała na wszystkie pytania ;p Byłam w pracowni usg przy szpitalu na raciborskiej. Zapłaciłam 40zł i wiem już, że: Zuzia waży 1576kg, brzuszek ma o tydzień do tyłu ale pani doktor mówiła żeby się tym nie przejmować bo to jest jeszcze w normie. Dzisiaj sobie leżała podłużnie miednicowo. Oczywiście zdjęcie mam jedno takie zwykłe w 2d zrobione tuż przed wyjściem bo zasłaniała się rączkami i uciekała...a na tym jednym zdjęciu co mam? Taką samą minę jak na połówkowym, otwartą gębę jakby się z nas śmiała

Co do położenia to powiedziała mi ta lekarka, że do 34 tyg. ma czas. I bądź tu człowieku mądry Umówiłam się na ten 34 tydz żeby zobaczyć jak brzuszek, ile przytyła i czy się przekręciła
No widzisz, czyli Zuzia ma jeszcze czas, by się obrócić I jaka już ładna waga Super, że wizyta udana

Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
Powiedzcie czy ten kolorek wózka to taki uniwersalny czy raczej chłopięcy hmm Spodziewamy się dziewczynki, ale drugie maleństwo też w planach

Załącznik 6040661

Załącznik 6040662
Według mnie czerwony kolor jest uniwersalny Sama biorę pod uwagę ten kolor

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
A propos konkursów, [URL=" wygrać wózek marki Tutek [/URL]- trzeba zaprojektować wygląd tapicerki i kolory całości.

Melduję się, wczoraj miałam bardzo ciężki dzień.
Odwiedziłam poradnię patologii ciąży, a potem poradnię hematologiczną (żeby zapisać się do tejże poradni, bo skierowanie to mało). O ile na patologii przyjemnie siedzieć, bo słyszy się noworodki, tak na hematologii już mniej
W każdym razie, w przyszłym tygodniu mam konsultację u hematologa, lekarka wydaje się zainteresowana pacjentem.
Trzymam kciuki za wizytę u hematologa A o konkursie Tutek też słyszałam, biorę udział, aczkolwiek wyniki mają być na początku listopada, więc trochę późno... Jest kilka etapów, w ostatnim chyba 3 czy 4 projekty będą i spośród nich wybiorą zwycięzcę. Mój mąż mówi, że mimo wszystko mam próbować, najwyżej wózek się sprzeda

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Pan mąż stwierdził, że w związku z moimi wynikami zrobi mi wątróbkę. A jest to coś, czego nie przełknę
Może w takim razie brokuła? Też ma dużo żelaza Albo szpinak jeśli lubisz (ja nienawidzę )
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm


Edytowane przez poznanianka1990
Czas edycji: 2015-08-26 o 12:40
poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 13:12   #337
201802011557
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 607
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Brokuły, szpinak i wątróbkę uwielbiam, mogłabym jeść codziennie. Nawet nie wiedziałam że wątróbka jest zakazana w ciąży. Jadłam ja z 2 razy i już chyba nie tkne więcej dopóki nie urodze. Dziś się zwazylam i w przeciągu ostatniego miesiąca przytylam aż 4 kg ogólnie na plusie mam już 9. A to jeszcze 3 miesiące przed mną😕
201802011557 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-26, 13:18   #338
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Ja brokuły bardzo lubię, wątróbkę tak sobie (w ciąży nie jadłam, bo po 1 rzadko ją robię na obiad, a po 2 słyszałam, że w ciąży jest zakazana), a szpinaku nie lubię.

A to my z Julcią - dziś zaczęłam 28tc Przepraszam za mój niewyjściowy wygląd, ale w domu nie chce mi się malować I miałam świeżo umyte, jeszcze mokre włosy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG1322.jpg (41,2 KB, 50 załadowań)
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 13:26   #339
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez Soul89 Pokaż wiadomość
Iclosemyeyes: teściowa jest pielęgniarką, i miała dzisiaj zmianę na analityce, po prostu przed pracą w domu mi pobrała na czczo i po 1h, a później po 2przyjechała ponownie bo miała wizyty domowe 😉

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
O super opcja




Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
cornflower a co z wynikami nie tak,że hematolog? I jak udało Ci się tak szybko dostać? We Wrocławiu dzwoniłam już nawet prywatnie to miesiąc czekania na wizytę.

Moje zakupy fajne,ale minky co wybrałam jakiś wzór to mail zwrotny że nie ma i mam wybrać inny ostatecznie będę miała różowe małpki. A łóżeczko niby było przygotowane do wysłania i nagle mail od kuriera że sprzedawca anulował wysyłkę i teraz nie odpisuje. Tz na mnie wściekły bo zawsze mówi żeby płacić dopiero przy odbiorze a to już zapłacone
Ale chyba wczoraj mowilaś ze na ten wzór można poczekać 3tyg. Moze warto? Wszak teraz nie jest ci jeszcze potrzebny. Jaki masz wymiar tego koca i jaka grubość?
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 13:36   #340
Aasikk
Zadomowienie
 
Avatar Aasikk
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 217
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Kupiłam dla naszej Hani koszyki na kosmetyki i ramki na grafiki sówek nad łóżeczkiem zakupy za całe 30 zł
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CAM00534.jpg (86,4 KB, 27 załadowań)
__________________
----------------------------------------
13.09.2014
Aasikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 13:52   #341
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Aasikk ale śliczne kolory
Poziomkowa tz się piekli że zapłacone z góry i ma przyjść jak najszybciej :p kocyk jest wielkości 50x75cm, w zestawie jest też podusia - można wybrać grubość (co ciekawe wszystkie w tej samej cenie), ja wzięłam całoroczny -z jedną warstwą ocieplenia. Poduszkę też można ustalić czy chcemy płaską dla noworodka czy
grubszą dla starszego dziecka. Zamawiałam od użytkownika Lalalu, mimo problemu ze wzorem dobry kontakt ze sprzedającym, resztę ocenie jak paczka przyjdzie

Poznanianka ładny brzusio,spory

Materac do łóżeczka właśnie doszedł
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm

Edytowane przez fasterka90
Czas edycji: 2015-08-26 o 13:53
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-26, 14:07   #342
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Aasikk ale śliczne kolory
Poziomkowa tz się piekli że zapłacone z góry i ma przyjść jak najszybciej :p kocyk jest wielkości 50x75cm, w zestawie jest też podusia - można wybrać grubość (co ciekawe wszystkie w tej samej cenie), ja wzięłam całoroczny -z jedną warstwą ocieplenia. Poduszkę też można ustalić czy chcemy płaską dla noworodka czy
grubszą dla starszego dziecka. Zamawiałam od użytkownika Lalalu, mimo problemu ze wzorem dobry kontakt ze sprzedającym, resztę ocenie jak paczka przyjdzie

Poznanianka ładny brzusio,spory

Materac do łóżeczka właśnie doszedł
Dzięki zobaczę sobie zaraz jakie te kocyki.

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

Fasterka dzięki za info cudne te wzory! Najlepsze sa liski ale chciałabym z miętowym bo taki mamy kolor fotelika. Poczekam az do ciebie przyjdzie wiec koniecznie mi napisz jaka jakość

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

Mam nadzieję ze jutro przyjdą wszystkie 3paczki bo sie doczekać nie moge. Flaming wysłał wczoraj, teraz od jednych dostałam ze wyslali a ci od huśtawki nic nie napisali
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 14:12   #343
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

poziomkowa wysłali mi też na maila wzorniki,masa wzorów, ale wychodzi na to że mało który z tych wzorów mają bo pytałam o 2 to nie było...
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 14:15   #344
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Poznanianka ale chucherko z Ciebie brzuszek ideał
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 14:20   #345
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Czekam aż leo zaśnie bo na dole czekaja na mnie 2 kartony rzeczy dla dziecia od kuzynki, wlasnie mi podrzuciła i chce przejrzeć. A ten oczywiście zasnąć nie umie

Jakie byście wolały dac imię aleksander czy aleks? Jakbym mowila na niego? Alek, aluś to troche po babsku nie?

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
poziomkowa wysłali mi też na maila wzorniki,masa wzorów, ale wychodzi na to że mało który z tych wzorów mają bo pytałam o 2 to nie było...
Jakby co to najpierw zapytam czy liski dostępne.
Ostatnio w ogole wszystko chce w lisy nie wiem co mi odbija
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 14:23   #346
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Poziomkowa89, mi Aleks czy Aleksander jakoś nie podchodzi, syn mojego brata ma tak na imię i wszyscy mówią do niego "Olek" albo "Olus"
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 14:42   #347
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Wzięłam się jeszcze raz za tego hematologa. Kurde dzwonie do Opola do USC odrazu bo widzę dziś dobry dzień po wczorajszym kiepskim
A co u Ciebie nie gra z wynikami badań?

Dobrze, że się udało, oby przyszła dobra passa na załatwianie formalnosci

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
i masz już umówioną wizytę u hematologa? W poradni patologii przyjął Cię jakiś lekarz czy położna skierowała do hematologa (pytam, bo ja też tam byłam w poradni i nie widziałam niestety lekarza, za to dostałam prosto skierowanie na USG)?
Inaczej to wygląda w przypadku skierowań na badania prenatalne (bo takie są tam USG). W innych przypadkach przychodzisz do położnej, ona analizuje skierowanie i decyduje, co zrobić - u mnie były krótkie oględziny u lekarza, potem skierowanie do odpowiedniej poradni, a na końcu pielgrzymka na hematologię z zapytaniem, czy mnie przyjmą. Niestety między jednostkami jest totalna dezinformacja - lekarz mówi jedno, pani w rejestracji drugie, na oddziale docelowym coś innego. Nie ma łatwo

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Mój mąż mówi, że mimo wszystko mam próbować, najwyżej wózek się sprzeda
Może w takim razie brokuła? Też ma dużo żelaza Albo szpinak jeśli lubisz (ja nienawidzę )
Ma rację

Ja brokuły wcinam, podobnie szpinak, rukolę i inne warzywa. Wołowinę lubię. Tylko ta wątróbka jakoś średnio.

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
Jakie byście wolały dac imię aleksander czy aleks? Jakbym mowila na niego? Alek, aluś to troche po babsku nie?
Alek, Aleks, Olek - wg mnie wcale nie po babsku
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 15:12   #348
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Dziękuję dziewczyny za wszystkie miłe słowa

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
Czekam aż leo zaśnie bo na dole czekaja na mnie 2 kartony rzeczy dla dziecia od kuzynki, wlasnie mi podrzuciła i chce przejrzeć. A ten oczywiście zasnąć nie umie

Jakie byście wolały dac imię aleksander czy aleks? Jakbym mowila na niego? Alek, aluś to troche po babsku nie?



Jakby co to najpierw zapytam czy liski dostępne.
Ostatnio w ogole wszystko chce w lisy nie wiem co mi odbija
Mi się bardziej Aleksander podoba, ale i tak pewnie większość będzie mówić Olek.
A moja znajoma, która rodziła w lipcu nazwała synka Aleks.



Mąż mi właśnie opowiadał, że dwie koleżanki z jego pracy pytały jak się czuję. Mówił o tej cukrzycy itd. Pytały też jakie imię wybraliśmy i jak usłyszały to stwierdziły, że Julki niegrzeczne są I mój mąż do mnie mówi z uśmiechem - "zobaczymy, może będzie Emilka" No teraz jak ja już się do Julki przyzwyczaiłam
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 15:31   #349
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Przeglądam właśnie pościel do łóżeczka na allegro. Powiedzcie mi jaki rozmiar kupujecie? 90x120 czy 100x135? I czy kupujecie tą poduszkę klin?
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-26, 15:35   #350
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez lexie42 Pokaż wiadomość
Przeglądam właśnie pościel do łóżeczka na allegro. Powiedzcie mi jaki rozmiar kupujecie? 90x120 czy 100x135? I czy kupujecie tą poduszkę klin?
Ja mam 90x120 i zwykła poduszkę 40x60, klina nie kupuje. Ale i tak początkowo mała będzie spała bez kołderki i poduszki.
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 17:01   #351
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez lexie42 Pokaż wiadomość
Przeglądam właśnie pościel do łóżeczka na allegro. Powiedzcie mi jaki rozmiar kupujecie? 90x120 czy 100x135? I czy kupujecie tą poduszkę klin?


Ja mam ta wieksza. Tak mi wtedy wszyscy podpowiadali zeby wziac wieksza bo starczy na dluzej. Teraz tez kupilam taka sama zeby miec te same posciele na wymiane :P
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 17:02   #352
beautifuldream
Rozeznanie
 
Avatar beautifuldream
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 987
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Dziewczyny widzę, że jest promocja w Rossmanie, które lepiej kupić?
http://www.rossnet.pl/Produkt/Pamper...515,promocja14
http://www.rossnet.pl/Produkt/Pamper...3094,1666,6743
__________________
23.07.2007r. --> 01.05.2011r. --> 28.07.2012r. --> 08.10.2013r. --> 21.11.2015r.


Wojtuś jest już z nami
beautifuldream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 17:06   #353
Dzika Ropucha
Zadomowienie
 
Avatar Dzika Ropucha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 301
GG do Dzika Ropucha
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

poznanianka Jaka ty chudzinka Tylko brzusio ciążowy fajowy widać

lexie- 90/120 i podusie normalną i zastanawiam się nad tą klinową. Na początku tak jak tu już te które są mamami radziły to będę małą kładła w rożku i kocyk jak coś..
a dziś przebierałam lumpy do lumpeksu i się trafił mi przewijak jak nowy na łóżeczko Także się cieszę.
Zmęczyłam się i teraz leżę i już nic nie będe robić.
__________________
13.08.2010- Razem
09.2011- Zaręczyny
29.06.2013- Ślub

12.03.2015 II Kreski
Dzika Ropucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 17:06   #354
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez beautifuldream Pokaż wiadomość
Dziewczyny widzę, że jest promocja w Rossmanie, które lepiej kupić?
http://www.rossnet.pl/Produkt/Pamper...515,promocja14
http://www.rossnet.pl/Produkt/Pamper...3094,1666,6743
Podobno te Premium Care są bardziej polecane, aczkolwiek są droższe. Ja kupiłam te New Baby Dry (w podobnej cenie w Auchan)
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 17:16   #355
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Byłam dziś w laboratorium na kopalni ze zdjęciami ślubnymi. Mój brzuch został zmolestowany przez koleżanki i szefową. Mam nadzieję, że Pawełek nie będzie miał urazu psychicznego🐽

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 17:44   #356
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Oj ja nie daje nikomu dotknąć mojego brzucha tylko tz może dotykać, nikt inny. Ostatnio kolega próbował ale mu dość ostro zwróciłam uwagę.
Była też dyskusja nad tym,że nie chce odwiedzin w szpitalu. Po wyjściu ze szpitala chce tylko najbliższą rodzinę,napewno znajomych długo nie wpuszcze -ze względu na własny komfort.
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 17:48   #357
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Hejka laski. Byłam dziś w superpharm a tam jakaś mega promocja, kobiety w ciąży dużo kupowały ale tłumy takie ze uciekam.

Ja sobie kupiłam w rossmanie palmersa bo ziaja mi się kończy. I znowu wózki oglądałam. Byłam ten w 5-10-15 ale ceny jakieś nie za bardzo. Bardzo drogo.
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 18:08   #358
india_love
Raczkowanie
 
Avatar india_love
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 283
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez karoseria Pokaż wiadomość


A tak w ogóle to wątróbka nie jest "zakazana"? Ze wzgl na dużą zawartość wit a?
Tu nawet nie chodzi o wit A a o to, że w wątrobie gromadzą się same toksyny z przemiany materii. Po co sobie fundować taką zarazę. Choć lubię wątróbkę to bałabym się zjeść. Tak samo nie jem ryb, poza smażonymi bo boję się listeriozy. A po porodzie to już chyba w ogóle nie będzie można nic jeść bo kolka itp.
__________________
Już jestem! Sambor, 26.10.2015
india_love jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 18:21   #359
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez lexie42 Pokaż wiadomość
Przeglądam właśnie pościel do łóżeczka na allegro. Powiedzcie mi jaki rozmiar kupujecie? 90x120 czy 100x135? I czy kupujecie tą poduszkę klin?

my mamy po leo 90x120 i i tak jest za duża. Trzeba ja na pol do łożeczka kłaść. Nie wiem po co one takie wielkie. Ja sie nastawiam na śpiworki klina na razie nie kupuje, jeśli bedzie duzo ulewać czy cos to zamówie, a można tez co innego zastosować




Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Byłam dziś w laboratorium na kopalni ze zdjęciami ślubnymi. Mój brzuch został zmolestowany przez koleżanki i szefową. Mam nadzieję, że Pawełek nie będzie miał urazu psychicznego🐽

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
Jezu mnie kiedyś kuzyna żona zaatakowała i normalnie zaczęła mnie całować w brzuch, ale przypal
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 19:11   #360
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Poziomkowa89, całować?? O jezuniu to juz przeginka ja daje głaskać brzuch tylko mamie, i bliskiej koleżance która ma duze problemy z zajściem i wierzy w ciążowe fluidy

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Jeju dziewczyny, czy wy też jesteście tak ciągle zmęczone jesteście? Ja juz nie wyrabiam z tym, caly czas bym tylko leżała, wiadomo ze nie mogę bo synek, bo dom trzeba ogarnąć, może to być tez od anemii nie?
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 13:45:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:13.