Szczerzę ząbki, wcinam stópki - taki jestem już słodziutki! Mamy IX-X 2013, cz. VII - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: VIII część!
Wrześniowo-październikowe mamusie 2013 1 2,94%
Szczerzę ząbki, wcinam stópki - taki jestem już słodziutki 0 0%
Mamo, tato, czy wy wiecie, ze już pół roczku jestem na świecie? 2 5,88%
Mama się za głowę łapie, jak ja dużo już potrafię 11 32,35%
W oczach mamy łzy wzruszenia, bo się garnę do siedzenia 5 14,71%
Piski, krzyki i uśmiechy - jak szybko rosną te nasze pociechy 1 2,94%
Mamy sie nami zachwycają i wszystkie bezsenne noce nam wybaczają 0 0%
Wiosna przyszła, słonko świeci, co raz większe nasze dzieci 5 14,71%
Uczę się tu, krok po kroczku, przecież kończę już pół roczku 9 26,47%
Głosujący: 34. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-04, 21:38   #331
czaszka_
Zakorzenienie
 
Avatar czaszka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 132
Dot.: Szczerzę ząbki, wcinam stópki - taki jestem już słodziutki! Mamy IX-X 2013, cz.

dziewczyny jak ja jestem chora to radzicie spac w innym pokoju niz mała czy w tym samym bo i tak zarazki są wszedzie?
__________________
Razem od 04.12.2004
Zaręczeni od 27.12.2008
Zaobrączkowani od 11.09.2010

Nasz skarb...Julka... 06.10.2013




czaszka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 21:42   #332
ja :)
Zakorzenienie
 
Avatar ja :)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 910
Dot.: Szczerzę ząbki, wcinam stópki - taki jestem już słodziutki! Mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez logoasia Pokaż wiadomość
hejo


a moze kazeina uczula? dosyć częste u alergików i właśnie przy nutramigenie są zaczerwienione policzki wtedy

masakra jakaś z tą lekarką


ja podaję kilka łyżek wody po marchewce




Natala dobrze ze dziewczyny już zdrowe

Susanna

Angel biedaku a co do snu z babcią, to ja bardzo poważnie przyjmuję wszystko co dzieję się w moich snach. małż mówi ze jestem czarownica, ostatnio śniło mi się ze kolezanka urodziła córeczkę, a za 3 godziny dostajemy smsa z jej zdjęciem i wiadomością o narodzinach.
a co jeszcze chciałam powiedzieć...

Dziewczyny, Angel to tak spokojna i opanowana osoba ze czuję się przy niej jak pod skrzydłami u swojej mamy takie ciepło od niej bije, że mogłabym ją mieć za swojego anioła stróża. przy moim zabiegany życiu i ciągłej zadyszce. spotkanie z nią jest jak godzinne spa. Angel zazdraszczam Ci tak pozytywnej życiowej postawy. Mimo ogromnego zmęczenia masz w sobie taką pogodę ducha że mogłabym pożyczać garściami



a u nas choroby cd. Ania dziś znów gorączki dostała, bylismy u lekarza ale osłuchowo czysto więc wirusówka, podobno wszyscy wokół przechodzą obecnie. Zapewne zostanie w domu do końca tygodnia co oznacza ze z pracy nici no ale ważne zeby szybko nam wyzdrowiała malutka.
Dziewczyny, zaczęłam chodzić na basen czuję się jak orka, zero kondycji
Zdrówka dla Ani! I zazdroszcze spotkania
ja :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 21:44   #333
Madziuchna27
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuchna27
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 359
Dot.: Szczerzę ząbki, wcinam stópki - taki jestem już słodziutki! Mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez ewacia85 Pokaż wiadomość
jeszcze pytanie do mam kp..czy wasze dzieciaczki pija herbatki lub wode oprócz piersi... ja chce jakos nauczyć sebe ale on tylko memla butle i nic nie pije tylko się cieszy
nie
Myślę, że przydałoby się nauczyć dziecko picia wody Pediatra poleciła, żeby parzyć mu tą herbatkę z Hippa na trawienie (wiem, że ma cukier ), ale - mówię szczerze - strasznie dużo z tym zachodu. Gotuj tą wodę 5 minut, potem czekaj aż ostygnie, tylko po to, żeby się po raz kolejny przekonać, że dziecko ma na tą herbatę wywalone i wypija 20-30 ml

Cytat:
Napisane przez mariiasia Pokaż wiadomość
hej!

byliśmy dziś z Szymkiem u pediatry, bo mimo zmiany mleka na bebilon pepti znów ulewał dużo. prawdopodobnie ma refluks

a poza tym od dziś mam okulary
witaj w klubie
ja okulary noszę od podstawówki na zmianę z soczewkami, ale bywały takie lata, że cały czas nosiłam okulary teraz w dzień noszę soczewki, a po prysznicu zmieniam na okulary. W sumie mogłyby my na macierzyńskim oczy odpocząć od soczewek, ale przy dziecku tak jest wygodniej
__________________

Madziuchna27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 21:44   #334
dodinha
Wtajemniczenie
 
Avatar dodinha
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wielkopolska/UK
Wiadomości: 2 119
Dot.: Szczerzę ząbki, wcinam stópki - taki jestem już słodziutki! Mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez ewacia85 Pokaż wiadomość
jeszcze pytanie do mam kp..czy wasze dzieciaczki pija herbatki lub wode oprócz piersi... ja chce jakos nauczyć sebe ale on tylko memla butle i nic nie pije tylko się cieszy
Nie ja nic nie podaję.Kilka razy dałam kilka łyżeczek herbatki koperkowej,ale się krzywi i nie chce pić

Wysyłane z mojego GT-S7500 za pomocą Tapatalk 2
__________________
3.10.13 Helenka
Always look on the bright side of life
dodinha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 22:08   #335
logoasia
Zakorzenienie
 
Avatar logoasia
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: okolice Gdańska
Wiadomości: 3 414
Dot.: Szczerzę ząbki, wcinam stópki - taki jestem już słodziutki! Mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez mariiasia Pokaż wiadomość
hej!

byliśmy dziś z Szymkiem u pediatry, bo mimo zmiany mleka na bebilon pepti znów ulewał dużo. prawdopodobnie ma refluks

a poza tym od dziś mam okulary
nie zachodź na razie w głowę z tym ulewaniem, moze jednak okaże się ze to nie refluks mój marcin tez ulewa, ostatnio przed wyjsciem do pracy 3 razy bluzkę zmieniałam i w końcu poszłam w brudnej

a okulary poka

Cytat:
Napisane przez czaszka_ Pokaż wiadomość
dziewczyny jak ja jestem chora to radzicie spac w innym pokoju niz mała czy w tym samym bo i tak zarazki są wszedzie?
ja bym spala w tym samym pokoju

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

skoro cisza to ponadrabiam was troszkę

dobrej nocy

Edytowane przez logoasia
Czas edycji: 2014-03-04 o 21:47
logoasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 22:10   #336
dodinha
Wtajemniczenie
 
Avatar dodinha
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wielkopolska/UK
Wiadomości: 2 119
Dot.: Szczerzę ząbki, wcinam stópki - taki jestem już słodziutki! Mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez logoasia Pokaż wiadomość
nie zachodź na razie w głowę z tym ulewaniem, moze jednak okaże się ze to nie refluks mój marcin tez ulewa, ostatnio przed wyjsciem do pracy 3 razy bluzkę zmieniałam i w końcu poszłam w brudnej

a okulary poka


ja bym spala w tym samym pokoju
Dziewczyny borykające sie z ulewaniem.Pewnie mnie wysmiejecie,ale znam sposób mojej babci na to.Dajcie na czubku łyżeczki troszkę cynamonu.Moja siostra strasznie ulewala,babcia poradziła mamie właśnie ten sposób i po tym jak ręką odjął.Jak któraś spróbuje,to niech da znać,czy podziałało

Wysyłane z mojego GT-S7500 za pomocą Tapatalk 2
__________________
3.10.13 Helenka
Always look on the bright side of life
dodinha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 22:12   #337
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Szczerzę ząbki, wcinam stópki - taki jestem już słodziutki! Mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez teacherka Pokaż wiadomość
Ja nawet jak próbowałam nawiązac kontakt z mamuśkami z SR to nie wychodziło. Mam jakiś odpychający charakter.
Też tak czasem o sobie myślę
Poza LO/studiami to nie mam prawie w ogóle znajomych, a i tamci to niedobitki... Z nowych, to w sumie jedna koleżanka z wizażu taka bliższa, a tak nikogo. Tu np. na osiedlu, w okolicy NIKOGO nie znam z pracy z nikim nie mam kontaktu. Z jednym kolegą próbujemy się od kilku miesięcy spotkać, ale jakoś tak to idzie, jakby w sumie żadne nie chciało (ja chcę, ale jakoś mi głupio, bo tylko 3 mce razem pracowaliśmy i mi niezręcznie )

Cytat:
Napisane przez czaszka_ Pokaż wiadomość
ja tez nosze ale planuje wrocic do soczewek
Ja też bym chciała, ale nie mam kasy, więc noszę połamane okulary bo mi Eda uszkodził, ale na nowe też nie mam teraz kasy. No, ale ja do kompa i na dwór tylko, po domu chodzę bez, to daje radę jakoś.

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------

Cytat:
Napisane przez dodinha Pokaż wiadomość
Dziewczyny borykające sie z ulewaniem.Pewnie mnie wysmiejecie,ale znam sposób mojej babci na to.Dajcie na czubku łyżeczki troszkę cynamonu.Moja siostra strasznie ulewala,babcia poradziła mamie właśnie ten sposób i po tym jak ręką odjął.Jak któraś spróbuje,to niech da znać,czy podziałało

Wysyłane z mojego GT-S7500 za pomocą Tapatalk 2
Ja się boję takich takich sposobów. Do ulewania się już przyzwyczaiłam Kiedyś samo przejdzie
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-04, 22:13   #338
logoasia
Zakorzenienie
 
Avatar logoasia
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: okolice Gdańska
Wiadomości: 3 414
Dot.: Szczerzę ząbki, wcinam stópki - taki jestem już słodziutki! Mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez dodinha Pokaż wiadomość
Dziewczyny borykające sie z ulewaniem.Pewnie mnie wysmiejecie,ale znam sposób mojej babci na to.Dajcie na czubku łyżeczki troszkę cynamonu.Moja siostra strasznie ulewala,babcia poradziła mamie właśnie ten sposób i po tym jak ręką odjął.Jak któraś spróbuje,to niech da znać,czy podziałało

Wysyłane z mojego GT-S7500 za pomocą Tapatalk 2
hmm ciekawe spróbuję, na pewno spróbuję i zdam relację
logoasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 22:33   #339
jo_asiek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 131
Dot.: Szczerzę ząbki, wcinam stópki - taki jestem już słodziutki! Mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez ewacia85 Pokaż wiadomość
jeszcze pytanie do mam kp..czy wasze dzieciaczki pija herbatki lub wode oprócz piersi... ja chce jakos nauczyć sebe ale on tylko memla butle i nic nie pije tylko się cieszy
Nie, tylko samą pierś, bo pediatra mi mówiła, że jak kp to dopajac nie trzeba, ale ostatnio właśnie myślałam czy i kiedy powinnam podać jakąś wodę, sok czy herbaty.





Cytat:
Napisane przez mariiasia Pokaż wiadomość
hej!

byliśmy dziś z Szymkiem u pediatry, bo mimo zmiany mleka na bebilon pepti znów ulewał dużo. prawdopodobnie ma refluks

a poza tym od dziś mam okulary
Mój Szymek też ulewa, praktycznie po każdym jedzeniu jest chlust, a nawet i godzinę lub dwie po jedzeniu.

Co do drugiej części to witaj w klubie próbowałam soczewek, ale nie umiem sama ich zakładac i ściągac. TŻ mi pomagał inaczej trwało by to wieki...zatem soczewki poszły w odstawke.




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
jo_asiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 22:55   #340
czaszka_
Zakorzenienie
 
Avatar czaszka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 132
Dot.: Szczerzę ząbki, wcinam stópki - taki jestem już słodziutki! Mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Też tak czasem o sobie myślę
Poza LO/studiami to nie mam prawie w ogóle znajomych, a i tamci to niedobitki... Z nowych, to w sumie jedna koleżanka z wizażu taka bliższa, a tak nikogo. Tu np. na osiedlu, w okolicy NIKOGO nie znam z pracy z nikim nie mam kontaktu. Z jednym kolegą próbujemy się od kilku miesięcy spotkać, ale jakoś tak to idzie, jakby w sumie żadne nie chciało (ja chcę, ale jakoś mi głupio, bo tylko 3 mce razem pracowaliśmy i mi niezręcznie )


Ja też bym chciała, ale nie mam kasy, więc noszę połamane okulary bo mi Eda uszkodził, ale na nowe też nie mam teraz kasy. No, ale ja do kompa i na dwór tylko, po domu chodzę bez, to daje radę jakoś.

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------


Ja się boję takich takich sposobów. Do ulewania się już przyzwyczaiłam Kiedyś samo przejdzie
ja z kolei mam strasznie duzo znajomych ALE jak to sie po latach okazuje lepsza jakosc niz ilosc

jedna moja przyjaciolka przylatuje z coreczka z uk za 2 tyg


a co do soczewek to rzeczywiscie troche kosztują, szkoda ze nie mozna kupic raz i miec spokoj tak jak przy okularach tylko trzeba ciagle kupowac nowe
ja ostatnio kupilam sobie nowe bryle bo mialam odrapane juz

duza masz Matal wade wzroku ze po domu bez chodzisz?
Cytat:
Napisane przez logoasia Pokaż wiadomość
nie zachodź na razie w głowę z tym ulewaniem, moze jednak okaże się ze to nie refluks mój marcin tez ulewa, ostatnio przed wyjsciem do pracy 3 razy bluzkę zmieniałam i w końcu poszłam w brudnej

a okulary poka


ja bym spala w tym samym pokoju
rozlozylam sie w salonie do spanie ale serce mi nie daje tu spac chyba jednak pojde do Julki i tzta
__________________
Razem od 04.12.2004
Zaręczeni od 27.12.2008
Zaobrączkowani od 11.09.2010

Nasz skarb...Julka... 06.10.2013




czaszka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 22:58   #341
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Szczerzę ząbki, wcinam stópki - taki jestem już słodziutki! Mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez czaszka_ Pokaż wiadomość
duza masz Matal wade wzroku ze po domu bez chodzisz?

rozlozylam sie w salonie do spanie ale serce mi nie daje tu spac chyba jednak pojde do Julki i tzta
Nie dużą. -2,00 i coś astygmatyzmu, ale na to nawet szkieł nie mam.
Ja już nie pamiętam, jak to jest spać z tż w jednym łóżku ale Enci mam zaraz obok
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-04, 23:09   #342
czaszka_
Zakorzenienie
 
Avatar czaszka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 132
Dot.: Szczerzę ząbki, wcinam stópki - taki jestem już słodziutki! Mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Nie dużą. -2,00 i coś astygmatyzmu, ale na to nawet szkieł nie mam.
Ja już nie pamiętam, jak to jest spać z tż w jednym łóżku ale Enci mam zaraz obok
to Cie podziwiam bo ja mam -1,50 i bez okularow sie czuje slepa jak kura

jak dzieciaki podrosna to zobaczysz ze bedzie lepiej
a to gdzie Twoj tz spi?
__________________
Razem od 04.12.2004
Zaręczeni od 27.12.2008
Zaobrączkowani od 11.09.2010

Nasz skarb...Julka... 06.10.2013




czaszka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 23:17   #343
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Szczerzę ząbki, wcinam stópki - taki jestem już słodziutki! Mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez czaszka_ Pokaż wiadomość
to Cie podziwiam bo ja mam -1,50 i bez okularow sie czuje slepa jak kura

jak dzieciaki podrosna to zobaczysz ze bedzie lepiej
a to gdzie Twoj tz spi?
Ja to i na dwór potrafię iść bez np. biegać idę bez okularów a tak to tylko prowadzić nie mogę bez i wkurza mnie, że nr autobusu nie widzę. No i do kompa i tv potrzebuję. W domu nie noszę i widzę wystarczajaco.

Tz śpi na kanapie u Edy w pokoju, bo on ostatnio kilka razy w nocy się budzi. A ja z młoda w drugim. Plan byl taki, że oboje śpimy tu, ale tz biegał do Edy 3-4 razy i w końcu tam zasypial że zmęczenia, wiec mu tam poscielilam i tam śpi. Ale przez to u nas gorzej, bo może lepiej śpimy, ale każde osobno i ja się samotnie czuję, nawet En nie wyprzytulam, bo śpi w swoim lozeczku...
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 23:37   #344
mariiasia
Zadomowienie
 
Avatar mariiasia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 941
Dot.: Szczerzę ząbki, wcinam stópki - taki jestem już słodziutki! Mamy IX-X 2013, cz.

agusiowata ciekawa ta mata wodna, jedyne czego bym się bała, to że dzieciaki zrobią małą powódź

tassia śliniak the best, muszę o takim pomyśleć chociaż mam wątpliwości czy mój Szymek cierpliwie zniesie ubieranie bo jak tylko zakładam mu śliniak czy podkładam pieluchę to tak się garnie do jedzenia, że krzyczy jak poparzony

teacherka każda z nas ma chwile nerwów, zwątpienia i bezsilności. ja ostatnio wręczyłam tż- owi wrzeszczącego Szymka i wyszłam trzaskając drzwiami, bo tak mnie WKURZYŁ jego płacz. a potem miałam takie wyrzuty sumienia, że ryczałam dwie godziny, że mnie dziecko nie będzie kochać i że jestem złą matką....
te gorsze chwile musimy po prostu przetrwać

Susanna gratki dla "brotowego" Stasia

czaszka my mamy temp około 21 stopni. ale zauważyłam, że Szymek marznie w nocy, tzn kark ma ciepły ale rączki lodowate po same łokcie. nie wiem co na to poradzić, bo jak zwiększam temp w pokoju to źle śpi

jo_asiek chciałabym, żeby Szymek poleżał pół godziny na brzuchu on po kilku minutach się wścieka

Natala dla dziewczynek

logoasia moje gogle pokażę jutro w k.


któraś dziewczyna pytała o cenę tatuażu bio- niestety nie wiem, bo ja osobiście nie robiłam, ale z tego co wiem od koleżanki to taki malutki (np. motylek na nadgarstku) kosztuje około 100 zł.

a co do mojego Szymcia i ulewania to dziś rano mu bardzo nieprzyjemnie pachniało z buzi i 3 razy ulał po śniadaniu
za radą pediatry mam zagęszczać mleko i obserwować.
w ogóle pediatra była w szoku, że Szymek mega dużo je. ale co ja mu zrobię i tak czasem po jedzeniu woła o jeszcze a ja mu odmawiam

idę spać, bo jutro będę nieprzytomna. baj baj
__________________
15.10.2013 Szymuś

mój mały wielki cud



72--65--->62

mariiasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 23:39   #345
tassia
Zakorzenienie
 
Avatar tassia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 141
Dot.: Szczerzę ząbki, wcinam stópki - taki jestem już słodziutki! Mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez ja :) Pokaż wiadomość
Kurcze, zamówiłam kostium kąpielowy piankowy na amazonie i miał być jutro a będzie za tydzień, damn! A w sobote basen.. A w regulaminie jest ze muszą mieć kostium no i chce taki piankowy, bo to basen na powietrzu więc będzie jej cieplej.
Teraz muszę drugi kupić, tyle że piankowych nigdzie nie mogę znaleźć oprócz tego jednego i musze takie coś kupić:
http://www.amazon.com/Ashley-Protect...s=baby+wetsuit
Używał ktoś coś podobnego? Jak się to sprawdza? Jak się mokre rozbiera?
ja widzialam na basenie mieli dla takiego maciupkiego dziecka
sciagali bez problemu bo sie rozpinal, ale nie wygladalo to na jakies mega wygodne
moze dlatego ze bylo lekko luzne albo co

macius dostal kapielowki od babci wiec bedziemy testowac choc bez sensu na pampa ubierac dla ozdoby


MOTYL pisalas ze nie podajesz glutenu, a podajesz holle kaszke? robisz nia jednak ekspozycje czy zrobilas przerwe i zaczelas znow podawac? jesli tak to.napisz jak efekt

POLICZANKA gdzie i w jakiej cenie kupilas tule? bo musze kupic a zwlekam z tym juz miesiac

nie moge zasnac
minela juz godzina.mojego snu wiec.nadrabiam
papugi nie bylo wieczorem ciekawe co.u niej

Sent from my GT-P1000 using Wizaz Forum mobile app
__________________
Maciej





[/RIGHT]
tassia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 23:42   #346
mariiasia
Zadomowienie
 
Avatar mariiasia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 941
Dot.: Szczerzę ząbki, wcinam stópki - taki jestem już słodziutki! Mamy IX-X 2013, cz.

a i jeszcze pytanie na dobranoc:
czy Wasze dzieci od podłogi się nie przeziębiają? bo ja mam wrażenie, że u mnie w domu jest taki przeciąg na podłodze, że rzadko pozwalam Szymkowi na zabawę na podłodze, jak coś to matę daję na łóżko
__________________
15.10.2013 Szymuś

mój mały wielki cud



72--65--->62

mariiasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 23:57   #347
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Szczerzę ząbki, wcinam stópki - taki jestem już słodziutki! Mamy IX-X 2013, cz.

Mariasia, ale w tej macie nie ma wody, tylko są mazaki z woda w środku i tym mokrym mazakiem się rysuje

En na podłodze od dawna, a katar ma pierwszy raz i to wirus, który tz z pracy przyniósł. Ja jej nie kładę na podłodze tylko jak okna pootwierane, bo wtedy całe zimno po podłodze leci. A na podłodze dziecko ma lepsze możliwości rozwoju

Tassia, ja się mecze z zaśnięciem już od godziny... wszyscy śpią
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 00:18   #348
czaszka_
Zakorzenienie
 
Avatar czaszka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 132
Dot.: Szczerzę ząbki, wcinam stópki - taki jestem już słodziutki! Mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez mariiasia Pokaż wiadomość
a i jeszcze pytanie na dobranoc:
czy Wasze dzieci od podłogi się nie przeziębiają? bo ja mam wrażenie, że u mnie w domu jest taki przeciąg na podłodze, że rzadko pozwalam Szymkowi na zabawę na podłodze, jak coś to matę daję na łóżko
u mnie tez ciagnie od podlogi ale klade taki jakby duzy recznik zlozony na pol i mata albo ten recznik i kocyk i mysle ze nic sie malej nie stanie bo do tej pory nic nie zlapala tfu tfu
Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Ja to i na dwór potrafię iść bez np. biegać idę bez okularów a tak to tylko prowadzić nie mogę bez i wkurza mnie, że nr autobusu nie widzę. No i do kompa i tv potrzebuję. W domu nie noszę i widzę wystarczajaco.

Tz śpi na kanapie u Edy w pokoju, bo on ostatnio kilka razy w nocy się budzi. A ja z młoda w drugim. Plan byl taki, że oboje śpimy tu, ale tz biegał do Edy 3-4 razy i w końcu tam zasypial że zmęczenia, wiec mu tam poscielilam i tam śpi. Ale przez to u nas gorzej, bo może lepiej śpimy, ale każde osobno i ja się samotnie czuję, nawet En nie wyprzytulam, bo śpi w swoim lozeczku...
ja to jakbym poszla biegac bez okularow to bym sie chyba o wszystko obijała a najlepiej jak chodzilam przez pare tyg na silownie to mnie witali starzy znajomi bo dawniej tez tam chodzilam a ja nikogo nie poznawalam bez okularow

a co do spania to kurcze nie macie kolorowo nie dziwie sie ze Twoj Tz spi z Edzikiem w pokoju. Napewno w koncu sie to unormuje i bedzie przesypial noce i bedziecie mogli pospac razem
Cytat:
Napisane przez mariiasia Pokaż wiadomość
czaszka my mamy temp około 21 stopni. ale zauważyłam, że Szymek marznie w nocy, tzn kark ma ciepły ale rączki lodowate po same łokcie. nie wiem co na to poradzić, bo jak zwiększam temp w pokoju to źle śpi
ja bym sie chyba nie przejmowala raczkami skoro kark ma cieply. Ale jesli Cie to martwi to moze sprobuj mu ubierac jedna warstwe wiecej na gore? np zamiast bodziak z krotkim i pajacyk to bodziak z długim i pajac, moze wtedy rece nie beda takie zimne

---------- Dopisano o 01:18 ---------- Poprzedni post napisano o 01:01 ----------

zostalam sama na wątku ! ide spac
__________________
Razem od 04.12.2004
Zaręczeni od 27.12.2008
Zaobrączkowani od 11.09.2010

Nasz skarb...Julka... 06.10.2013




czaszka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 00:56   #349
policzanka
Wtajemniczenie
 
Avatar policzanka
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Police k/Szczecina
Wiadomości: 2 440
Dot.: Szczerzę ząbki, wcinam stópki - taki jestem już słodziutki! Mamy IX-X 2013, cz.

Figulino-a ja wcale nie chce zwracac nosidła do spacerówki planuje zakupic osłonke na nózki a jesli bede uwazała ze np Lila jest kiepsko chroniona przed wiatrem to wymienie siedzisko.Sprawdzałam i faktycznie jest róznica w głębokosci miedzy tym co mam teraz a tym dla starszych dzieci.Poki co niech jest tak jak jest


Tassiu-Tule kupiłam w sklepie firmowym Tula na Allegro.Płaciłam 420zł.

u Nas kiepsciutka nocka.Lilutek sie wierci,kreci,rzuca..

Edytowane przez policzanka
Czas edycji: 2014-03-05 o 00:58
policzanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-05, 04:14   #350
ja :)
Zakorzenienie
 
Avatar ja :)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 910
Dot.: Szczerzę ząbki, wcinam stópki - taki jestem już słodziutki! Mamy IX-X 2013, cz.

Po raz pierwszy od ponad 4 miesięcy wychodzę z domu zupełnie sama. Bez poli bez mamy bez tz. Sama Pola spi a ja idę na zakupy. Nic wielkiego ale i tak sie cieszę chociaz juz trochę tęsknię a dopiero doszłam na parking do auta


Sent from my iPhone using Tapatalk
ja :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 06:06   #351
katarzyna2811
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzyna2811
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 318
Dot.: Szczerzę ząbki, wcinam stópki - taki jestem już słodziutki! Mamy IX-X 2013, cz.

Hej
Chyba nigdy nie uda mi się być na bieżąco . Co trochę nadrobię to zaraz mam milion rzeczy do zrobienia.

Logoasiu, Natala zdrówka dla dzieciaczków
Gorgulku wielkie brawa dla Miłoszla za nową umiejętność
Teacherko dużo siły kochana dla Ciebie, wierzę że nie jest Ci lekko ale kiedyś na pewno to minie.
__________________

Damian 23 01 2002
Mateusz 27 12 2005
Bartosz 18 09 2013
katarzyna2811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 06:11   #352
inwersja
dryfuję słowami
 
Avatar inwersja
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 143
Dot.: Szczerzę ząbki, wcinam stópki - taki jestem już słodziutki! Mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez logoasia Pokaż wiadomość
hejo


a moze kazeina uczula? dosyć częste u alergików i właśnie przy nutramigenie są zaczerwienione policzki wtedy

masakra jakaś z tą lekarką


ja podaję kilka łyżek wody po marchewce




Natala dobrze ze dziewczyny już zdrowe

Susanna

Angel biedaku a co do snu z babcią, to ja bardzo poważnie przyjmuję wszystko co dzieję się w moich snach. małż mówi ze jestem czarownica, ostatnio śniło mi się ze kolezanka urodziła córeczkę, a za 3 godziny dostajemy smsa z jej zdjęciem i wiadomością o narodzinach.
a co jeszcze chciałam powiedzieć...

Dziewczyny, Angel to tak spokojna i opanowana osoba ze czuję się przy niej jak pod skrzydłami u swojej mamy takie ciepło od niej bije, że mogłabym ją mieć za swojego anioła stróża. przy moim zabiegany życiu i ciągłej zadyszce. spotkanie z nią jest jak godzinne spa. Angel zazdraszczam Ci tak pozytywnej życiowej postawy. Mimo ogromnego zmęczenia masz w sobie taką pogodę ducha że mogłabym pożyczać garściami



a u nas choroby cd. Ania dziś znów gorączki dostała, bylismy u lekarza ale osłuchowo czysto więc wirusówka, podobno wszyscy wokół przechodzą obecnie. Zapewne zostanie w domu do końca tygodnia co oznacza ze z pracy nici no ale ważne zeby szybko nam wyzdrowiała malutka.
Dziewczyny, zaczęłam chodzić na basen czuję się jak orka, zero kondycji
Tak, wiem, czytałam o tym kiedyś. Alergolog nigdy nie wspominała o tym. Z tym, że za bardzo nie było alternatywy, bo Pepti z laktoza,a ona u niego też nietolerancje podejrzewała.

Zdrowia dla córy!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Gdybym tylko mógł przekazać Ci choć cząstkę własnego szczęścia, abyś już na zawsze była wolna od smutku i melancholii."
Albert Einstein
inwersja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 06:36   #353
ewacia85
Wtajemniczenie
 
Avatar ewacia85
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: .............
Wiadomości: 2 737
Dot.: Szczerzę ząbki, wcinam stópki - taki jestem już słodziutki! Mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez Larysa88 Pokaż wiadomość
mi się tak wydaje że dlatego że to dorsz to jest po 9mcu, no i konsystencja na pewno też jest inna niż w tych po 5 czy 6.
A w bobovicie jest rybka po 5 mcu jest słoiczek cukinia z łososiem i ziemniaczkami, w gerberze po 5mcu też łosoś
dzoekuje za wszystkie odpowiedzi dot. rybek i pićka
Cytat:
Napisane przez ja :) Pokaż wiadomość
Kurcze, zamówiłam kostium kąpielowy piankowy na amazonie i miał być jutro a będzie za tydzień, damn! A w sobote basen.. A w regulaminie jest ze muszą mieć kostium no i chce taki piankowy, bo to basen na powietrzu więc będzie jej cieplej.
Teraz muszę drugi kupić, tyle że piankowych nigdzie nie mogę znaleźć oprócz tego jednego i musze takie coś kupić:
http://www.amazon.com/Ashley-Protect...s=baby+wetsuit
Używał ktoś coś podobnego? Jak się to sprawdza? Jak się mokre rozbiera?
ja mam taki po kuzynie ale nigdy nie używałam ale kuzynka chodziła w takim na basen z synkiem
Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Też tak czasem o sobie myślę
Poza LO/studiami to nie mam prawie w ogóle znajomych, a i tamci to niedobitki... Z nowych, to w sumie jedna koleżanka z wizażu taka bliższa, a tak nikogo. Tu np. na osiedlu, w okolicy NIKOGO nie znam z pracy z nikim nie mam kontaktu. Z jednym kolegą próbujemy się od kilku miesięcy spotkać, ale jakoś tak to idzie, jakby w sumie żadne nie chciało (ja chcę, ale jakoś mi głupio, bo tylko 3 mce razem pracowaliśmy i mi niezręcznie )


Ja też bym chciała, ale nie mam kasy, więc noszę połamane okulary bo mi Eda uszkodził, ale na nowe też nie mam teraz kasy. No, ale ja do kompa i na dwór tylko, po domu chodzę bez, to daje radę jakoś.

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------


Ja się boję takich takich sposobów. Do ulewania się już przyzwyczaiłam Kiedyś samo przejdzie
Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Nie dużą. -2,00 i coś astygmatyzmu, ale na to nawet szkieł nie mam.
Ja już nie pamiętam, jak to jest spać z tż w jednym łóżku ale Enci mam zaraz obok
ja w zasadzie też nie mam znajomych miałam dobrych kolegów na ale 2 założyło rodziny...jeden w wawie drugi tez gdzieś za granicami pl a trzeci w uk...niby jak ten z wawy przyjeżdza to zawsze zaglądnie do nas ale rzadko to jest... w pracy mam jedną lepszą koleżanke bo pozostałe to troszke fałszywe no ale mieszka troszke daleko wiec sie nie odwiedzamy ale dzwonimy dość często i w zasadzie to tyle reszta to tylko na cześc i nic wiecej...do sąsiadek chodze czasem na kawe ale one są w wieku moich rodziców teakże ten ale fajne są

---------- Dopisano o 07:36 ---------- Poprzedni post napisano o 07:17 ----------

ps adi chyba ma ospe juz wysyłałam dzisiaj do przedszkola i wspomniałam siostrze ze ma dwie krostki ...ta popatrzyła i mi mówi żebym zostawiła w domu ....tak wiec czekam na rozwiniecie czy to ospa czy też nie
ewacia85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 06:38   #354
katarzyna2811
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzyna2811
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 318
Dot.: Szczerzę ząbki, wcinam stópki - taki jestem już słodziutki! Mamy IX-X 2013, cz.

Sussana śliczny Staś. I zdrówka dla niego.
Inwersja współczuję lekarza

A mój najstarszy syn miał wczoraj w szkole przymusową ewakuacje. Jakiś idiota zadzwonił i ogłosił że podłożono bombę. I to sobie ktoś zrobił takie żarty w trzech szkołach u nas w mieście. Współczuję mu jak go dorwą. A dzieciaki ze szkoły wychodziły tak jak stały - bez kurtek w obuwiu szkolnym
__________________

Damian 23 01 2002
Mateusz 27 12 2005
Bartosz 18 09 2013
katarzyna2811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 06:56   #355
agusiowata
Zakorzenienie
 
Avatar agusiowata
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 749
Dot.: Szczerzę ząbki, wcinam stópki - taki jestem już słodziutki! Mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez ewacia85 Pokaż wiadomość
pisze że 20%MIESO Z RYB DORSZOWATYCH a nei wiem co pisąło na gerberze ale mu tego nie dam dostanie jutro jarzynowa
na gerberze jest łosoś

---------- Dopisano o 07:56 ---------- Poprzedni post napisano o 07:45 ----------

Cytat:
Napisane przez inwersja Pokaż wiadomość
nie wierzę w to
ja akurat nie chodziłam na sr, nawet nie miałam jak.

z resztą mam wrażenie, że to juz nie te czasy co kiedys (szkola, studia itp) i tu juz nie poznam nikogo nowego. bo i skąd, jak? a starych znajomych tu nie mam, bo tez niby skąd miałabym ich miec
Na placu zabaw później może kogoś poznać. Ja mam taką nadzieję, bo tu w okolicy nie znam nikogo. Mieszkam od roku w tym mieście. Mam jedną koleżankę 2,5 km ode mnie poznana w pracy. Tak ogólnie na brak znajomych nie mogę narzekać. Mieszkają od nas ok 10 km dalej. Często mamy gości. Z rodziny to teście i szwagierka z szwagrem.
__________________
*
agusiowata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 06:58   #356
nena_milka
Wtajemniczenie
 
Avatar nena_milka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 2 660
Dot.: Szczerzę ząbki, wcinam stópki - taki jestem już słodziutki! Mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez Madziuchna27 Pokaż wiadomość

witaj w klubie
ja okulary noszę od podstawówki na zmianę z soczewkami, ale bywały takie lata, że cały czas nosiłam okulary teraz w dzień noszę soczewki, a po prysznicu zmieniam na okulary. W sumie mogłyby my na macierzyńskim oczy odpocząć od soczewek, ale przy dziecku tak jest wygodniej

a czemu na biało?

Jak poznałam tz to powinien nosić a nie chciał sle zaingerowałam hehe i terax bardziej mi się podoba z niż bex

W ogóle to ja ma dobre oczy ale głucha jestem także on jest od słyszenia a ja od widzenia




Cytat:
Napisane przez dodinha Pokaż wiadomość
Dziewczyny borykające sie z ulewaniem.Pewnie mnie wysmiejecie,ale znam sposób mojej babci na to.Dajcie na czubku łyżeczki troszkę cynamonu.Moja siostra strasznie ulewala,babcia poradziła mamie właśnie ten sposób i po tym jak ręką odjął.Jak któraś spróbuje,to niech da znać,czy podziałało

Wysyłane z mojego GT-S7500 za pomocą Tapatalk 2

próbowałas kiedyś cynamonu z łyżeczki? Wiesz że jest dość. .. żrący? hehe poszukaj na YouTube także jak ktoś będzie próbował to uwaga z ilością




Cytat:
Napisane przez mariiasia Pokaż wiadomość
a i jeszcze pytanie na dobranoc:
czy Wasze dzieci od podłogi się nie przeziębiają? bo ja mam wrażenie, że u mnie w domu jest taki przeciąg na podłodze, że rzadko pozwalam Szymkowi na zabawę na podłodze, jak coś to matę daję na łóżko
Na podłodze lepiej niż na łóżku jak bardzo nie chcesz to połóż nawet na stole jak madz duży. Tylko pilnuj! ale ja sądzę że na podłodze dziecko się więcej rusza więc mu cieplej


A moja bestia nie chce pic pomimo że proponuje nic nie chce wmuszam jej troszkę a ona ulewa

Ja mam tatuaż elfa/wrozke na lopatce. Bolało przy cieniowaniu na kości ale taki tam ból. .. bardziej mnie wkurzało jak się goił bo swedziało. Robili mi 3, 5h przez te cienie pójdę znowu. Teraz celuje w zewnętrzną stronę uda. Chyba

Dzień dobry

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
09 października 2013 18:45 Ninka
nena_milka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 07:03   #357
ja-ika
Zakorzenienie
 
Avatar ja-ika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 404
Dot.: Szczerzę ząbki, wcinam stópki - taki jestem już słodziutki! Mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez ewacia85 Pokaż wiadomość
jeszcze pytanie do mam kp..czy wasze dzieciaczki pija herbatki lub wode oprócz piersi... ja chce jakos nauczyć sebe ale on tylko memla butle i nic nie pije tylko się cieszy
nic tylko cyc
Cytat:
Napisane przez ja :) Pokaż wiadomość
Po raz pierwszy od ponad 4 miesięcy wychodzę z domu zupełnie sama. Bez poli bez mamy bez tz. Sama Pola spi a ja idę na zakupy. Nic wielkiego ale i tak sie cieszę chociaz juz trochę tęsknię a dopiero doszłam na parking do auta


Sent from my iPhone using Tapatalk


Wczoraj byłam na ćwiczeniach dla mam z bobasem są raz w tyg o 17. Skakałyśmy na piłce na różne sposoby, bardzo się Emilce podobało. Dziewczyna co prowadzi zajęcia jest fizjoterapeutką. Zaleciła nam ćwiczenia przygotowujące do obracania się (bo Emi się nie obraca) Powiedziała, że jak będziemy ćwiczyły codziennie, to na następnych zajęciach już będzie widać poprawę
__________________
Emilka 3.10.2013
Kamil 9.03.2000
ja-ika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 07:15   #358
agusiowata
Zakorzenienie
 
Avatar agusiowata
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 749
Dot.: Szczerzę ząbki, wcinam stópki - taki jestem już słodziutki! Mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez mariiasia Pokaż wiadomość
a i jeszcze pytanie na dobranoc:
czy Wasze dzieci od podłogi się nie przeziębiają? bo ja mam wrażenie, że u mnie w domu jest taki przeciąg na podłodze, że rzadko pozwalam Szymkowi na zabawę na podłodze, jak coś to matę daję na łóżko
Adaś pod matą ma tylko koc. Nie jest przeziębiony.
__________________
*
agusiowata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 07:16   #359
tassia
Zakorzenienie
 
Avatar tassia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 141
Dot.: Szczerzę ząbki, wcinam stópki - taki jestem już słodziutki! Mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez ja :) Pokaż wiadomość
Po raz pierwszy od ponad 4 miesięcy wychodzę z domu zupełnie sama. Bez poli bez mamy bez tz. Sama Pola spi a ja idę na zakupy. Nic wielkiego ale i tak sie cieszę chociaz juz trochę tęsknię a dopiero doszłam na parking do auta


Sent from my iPhone using Tapatalk
buahahaha
znam to uczucie, przyzwyczajaj sie





Cytat:
Napisane przez mariiasia Pokaż wiadomość
a i jeszcze pytanie na dobranoc:
czy Wasze dzieci od podłogi się nie przeziębiają? bo ja mam wrażenie, że u mnie w domu jest taki przeciąg na podłodze, że rzadko pozwalam Szymkowi na zabawę na podłodze, jak coś to matę daję na łóżko
ja polozylam koc kolo drzwi balkonowych
poczatkowo sciagalam z kanapy te poduchy wielkie i robilam mur wokol placu zabaw
ale to jak byly najwieksze mrozy
teraz moje dziecko w samym bodziaku czolga mi sie po calym duzym pokoju
i sciaga kurz z zakamarkow

Sent from my GT-P1000 using Wizaz Forum mobile app
__________________
Maciej





[/RIGHT]
tassia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 07:19   #360
katarzyna2811
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzyna2811
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 318
Dot.: Szczerzę ząbki, wcinam stópki - taki jestem już słodziutki! Mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez ewacia85 Pokaż wiadomość
jeszcze pytanie do mam kp..czy wasze dzieciaczki pija herbatki lub wode oprócz piersi... ja chce jakos nauczyć sebe ale on tylko memla butle i nic nie pije tylko się cieszy
My tylko kp.
__________________

Damian 23 01 2002
Mateusz 27 12 2005
Bartosz 18 09 2013
katarzyna2811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-22 21:56:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:23.