Wspomnienia z Dominikany - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-12, 14:39   #331
sysia333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 23
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

A był ktoś może w hotelu Riu Taino? Prosze o opinie
sysia333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 11:08   #332
sysia333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 23
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

Lece tam 19.05 z Berlina, moze ktos z forum tez??
sysia333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 15:22   #333
lunka83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

Hej!
Jak wcześniej pisałam wybieraliśmy sie na Dominikane ..03.03.2010..było świetnie, cudownie nie ma słów aby to opisac ...siostra miala racje ....i już wiem dlaczego ciagle tam wraca ...teraz planujemy wylot 16.06.2010...jeszcze raz tylko tym razem do Hotelu Taino.....nie minęło wiele czasu jak bylismy ostatni raz...ehhe ale czy nie warto wracac do raju na ziemi....
Mam pytanko..jedzie ktoś w datach 16.06.2010? do 30.06.2010?? piszcie!
lunka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 20:01   #334
tasia216
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 31
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

hej!Ja sie wybieram na Dominikane tyle ze w lutym lub marcu(podobno najlepiej bo suchy okres).I chyba wybierzemy sie na Punta Cane.Czy ktos tam byl,macie jakies rady co do plazy lub hotelu.Interesuja mnie najfajniejsze plaze i hotel 4*
tasia216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 12:27   #335
Serdelekk
Wtajemniczenie
 
Avatar Serdelekk
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 099
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

Cytat:
Napisane przez tasia216 Pokaż wiadomość
hej!Ja sie wybieram na Dominikane tyle ze w lutym lub marcu(podobno najlepiej bo suchy okres).I chyba wybierzemy sie na Punta Cane.Czy ktos tam byl,macie jakies rady co do plazy lub hotelu.Interesuja mnie najfajniejsze plaze i hotel 4*
Witam ja bylam na Punta Cana w kwietniu, przeczytaj sobie kilka postow dalej. Ogolnie rejon Punta Cana slynie z najpieknieszych plaz, my bylismy w Grand Paradise, w Bavaro i bylo pieknie.
Juz marza mi sie kolejne wakacje...
__________________
"Jesteśmy z tego samego materiału,
co nasze sny."
-William Szekspir


http://emigracjadoswiadczenia.blogspot.com/

http://ac46dikvuzbl8l0kvdzf07z6bw.ho...REEENERGYTESLA
Serdelekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 19:15   #336
Ada1986
Raczkowanie
 
Avatar Ada1986
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 118
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

Dziewczyny opowiedzcie mi tak szczerze co sądzicie o Dominikanie we wrześniu albo wrzesień -pażdziernik. Zanosiło sie u mnie na ten wyjazd w kwietniu ale nie dało rady....dlatego teraz intensywnie mysle o wrzesniu...przeczytałam cały ten watek przeszukałam inernet wzdłuż i wszerz i znalazłam tylko jakies krótkie notki na temat tego ze nie jest juz to pora deszczowa ale pora huraganów. ...jestem strasznie nakręcona na ten wyjazd i teraz sama nie wiem czy nie dac sobie z tym spokoju...wasze posty i zdjęcia sa jednak takie zachecajace...chciałaby m skorzystać z biura niemieckiego bo rozeznałam sie trochę i widze ze jest o niebo lepiej niz u nas...ale mysle o last minute- boje sie jednak ze wtedy nie będzi juz nic ciekawego bo zawsze raczej wybierałam opcje firstchoice i kupowałam kilka miesiecy przed urolpem. Jestem zdecydowana na punta Cana bo kocham plażowac i szukam miesjca z pięknymi plażami...słuchajcie doradzcie mi cos...moze lepiej pojechac we wrzesniu w inne miejsce;(??

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

ahaaa generalnie nie przeraża mnie sam deszcz bo skoro tam pada max godzine to nie jest źle a ja raczej mysle o 2 tygodniach...ale huragany...nie chciałabym żeby było jakos niebezpiecznie
poradźcie cos
Ada1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 18:25   #337
sr.johanna
Zadomowienie
 
Avatar sr.johanna
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lüdenscheid
Wiadomości: 1 204
GG do sr.johanna
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

Ja bylam w zeszlym roku na przelomie wrzesnia i pazdziernika.Pogoda byla super,padalo moze z 4 razy na caly pobyt 14-to dniowy, i to dokladnie po moze 10-15 min.I tak jak szybko przyszlo tak szybko przeszlo....
Ja zawsze jezdze w tym czasie,na jesien,bo szkoda mi lata na takie upaly..tu tez jest pogoda...a potem wlasnie jak u nas juz szaro i buro,zimno...ja wtedy wlasnie leze sobie na sloneczku...
sr.johanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-18, 18:56   #338
Ada1986
Raczkowanie
 
Avatar Ada1986
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 118
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

Cytat:
Napisane przez sr.johanna Pokaż wiadomość
Ja bylam w zeszlym roku na przelomie wrzesnia i pazdziernika.Pogoda byla super,padalo moze z 4 razy na caly pobyt 14-to dniowy, i to dokladnie po moze 10-15 min.I tak jak szybko przyszlo tak szybko przeszlo....
Ja zawsze jezdze w tym czasie,na jesien,bo szkoda mi lata na takie upaly..tu tez jest pogoda...a potem wlasnie jak u nas juz szaro i buro,zimno...ja wtedy wlasnie leze sobie na sloneczku...
Dziękuję chociaz ktos cos poradził czyli faktycznie chyba nie jest tak źle w tych miesiacach. a jest tam bardzo goraco wtedy?? jak to jest odczuwalne w tamtym klimacie?da sie wytrzymac?
Ada1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 17:11   #339
Serdelekk
Wtajemniczenie
 
Avatar Serdelekk
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 099
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

Cytat:
Napisane przez Ada1986 Pokaż wiadomość
Dziękuję chociaz ktos cos poradził czyli faktycznie chyba nie jest tak źle w tych miesiacach. a jest tam bardzo goraco wtedy?? jak to jest odczuwalne w tamtym klimacie?da sie wytrzymac?
Ja nigdy nie bylam na Karaibach o tej porze roku. Zastanowilambym sie dwa razy na twoim miejscu, bo z tego co zauwazylam to marza ci sie wakacje na Dominikanie, wiec nie wiem czy nie lepiej byc zrobila, gdbys sie tam wybrala w porze suchej?? skoro masz wydac tak ciezko zapracowane pieniadze to lepiej chyba poczekac i miec 100% gwaranci Z tego co ja kojaeze to najgorsze w porze deszczowej sa naloty moskitow, bo to jest ulubiona pora dla wszystkiego co brzeczy i komary wtedy strasznie tna fakt ze rejony hoteli sa pryskane, ale przeciez pewnie nie bedziesz tylko siedziec w hotelu
Ja bym poczekala..
__________________
"Jesteśmy z tego samego materiału,
co nasze sny."
-William Szekspir


http://emigracjadoswiadczenia.blogspot.com/

http://ac46dikvuzbl8l0kvdzf07z6bw.ho...REEENERGYTESLA
Serdelekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 22:43   #340
Ada1986
Raczkowanie
 
Avatar Ada1986
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 118
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

to fakt Dominikana jest moim marzeniem...zjechałam juz troche miejsc ale przyznam szczerze ze nigdzie nie znalazłam takich plaż i uroków jakie podobno sa na Dominikanie...zreszta Tż był juz i z jego opowiadań wiem że jest tak jak mnie by sie podobało. Ogólnie gdzieś chcemy sie wybrać we wrzęsniu ale szczerze mówiąc wolę dołożyć trochę i pojechac gdzieś dalej. Wczoraj rozmawiałam z kobietka z zaprzyjaźnionego biura i powiedziała ze bez obaw mamy tam lecieć bo pora deszczowa taka z długgggiiiimiii deszczami dotyczy przede wszystkim krajów azjatyckich a huragany głównie kumulują sie w Meksyku na Jukatanie i na Kubie...do wrzesnia jeszcze troche czasu więc mysle ze z Tż-em podejmiemy jakąś sensowna decyzje..w sierpniu jedziemy do Zakopanego więc pewnie tam na spokojnie rozważymy ZA i przeciw...a poza tym chcemy kupić z biura niemieckiego więc jeśli mamy do wyboru Egipt z biura polskiego i Dominikana z niemieckiego ale za prawie podobna cene...to wiadomo co wybierzemy
Ada1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 18:18   #341
tasia216
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 31
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

Hej juz wykupilam wiecieczke.Punta Cana na Bayahibe .Hotel Dreams la romana marzec 2 tygodnie.Wiem ze jeszcze daleko ale juz mam podekscytowanie

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Serdelekk Pokaż wiadomość
Witam ja bylam na Punta Cana w kwietniu, przeczytaj sobie kilka postow dalej. Ogolnie rejon Punta Cana slynie z najpieknieszych plaz, my bylismy w Grand Paradise, w Bavaro i bylo pieknie.
Juz marza mi sie kolejne wakacje...

Widze ze bylas w Bavaro.Tez sie wczesniej zastanawialam nad Bavaro.Tyle ze jade w Marcu i slyszalam ze nad Bavaro sa wieksze fale i wiatr tak jak to zima i ocean!!!Wiec radzono mi od strony morza karaibskiego bo woda ma 26-27 stopni jest spokojniej i nie ma takich wysokich fal
tasia216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-23, 10:56   #342
Ada1986
Raczkowanie
 
Avatar Ada1986
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 118
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

hej dziewczyny
przeczytałam już chyba wszystkie możliwe źródła i mam już tak mieszane uczucia ze sama nie wiem...na forum na stronce o Dominikanie jeden z forumowiczów powiedział ze z pogodą we wrzesniu jest jak wróżeniem z fusów..ze moze i pada kilkanascie minut dziennie a może padac nawet tydzień...nie wiem czy to jednak dobry pomysł leciec tam wtedy.wiekszość twierdzi ze to krotkie i przelotne deszcze ale faktycznie może być różnie;( muszę pogadać z Tżtem może jednak skoczymy gdzieś bliżej...chociaż tu też z pogoda nigdy nic nie wiadomo
p.s. wiem ze to forum ze wspomnieniami o dominikaniea ja narazie nie mam takowych ale gdybyście cos wiedziały na ten temat to dajcie znać.pozdrawiam
Ada1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 08:57   #343
Aganesi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

Cytat:
Napisane przez Ada1986 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
przeczytałam już chyba wszystkie możliwe źródła i mam już tak mieszane uczucia ze sama nie wiem...na forum na stronce o Dominikanie jeden z forumowiczów powiedział ze z pogodą we wrzesniu jest jak wróżeniem z fusów..ze moze i pada kilkanascie minut dziennie a może padac nawet tydzień...nie wiem czy to jednak dobry pomysł leciec tam wtedy.wiekszość twierdzi ze to krotkie i przelotne deszcze ale faktycznie może być różnie;( muszę pogadać z Tżtem może jednak skoczymy gdzieś bliżej...chociaż tu też z pogoda nigdy nic nie wiadomo
p.s. wiem ze to forum ze wspomnieniami o dominikaniea ja narazie nie mam takowych ale gdybyście cos wiedziały na ten temat to dajcie znać.pozdrawiam
Moja kolezanka mieszka od kilku lat w ok. Puerto Plata i tak na prawde nie ma co się przejmować porami roku, bo to jest chyba jakiś mit. Padać może zawsze i jak już pada to już porzadnie- sciana deszczu i rwace rzeki na ulicach. Tak więc trzeba liczyć na własne szczescie. Sama wybieram sie w styczniu- wieloryby
Aganesi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 14:02   #344
robert1235
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 19
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

Oj pojechało by się pojechało
robert1235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 22:10   #345
Scheming
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 37
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

Dziewczyny,marzy mi się Dominikana,po prostu codziennie przeglądam zdjęcia i oferty biur jak głupia.Dla mnie nie problem w pogodzie,w hotelu...Moge być nawet w kiepskim hotelu,najważniejsze w końcu TAM pojechać
Mnie ograniczają finanse,to jest główny problem i dlatego mam do Was pytanie:jak znaleźć tanią ofertę ,do 3tys na dwa tyg?

Doczytałam tu,że niektóre z Was pojechały za 500 funtów na 2tyg.
Inni jeżdżą z niemieckich biur i często pada polecenie biura thomasa cooka.
Ale ja na stronie thomasa cooka,zarówno brytyjskiej jak i niemieckiej nie znalazłam takich tanich ofert o jakich tu wspominacie.
Więc doszłam do wniosku,ze ŹLE SZUKAM i dlatego mam do Was ogromną prośbę o wskazówki!

Czy znacie jakąs polską agencję,która załatwia przez niemieckie i inne biura?

Ehh no generalnie:jak wyjechać do tego raju przy bardzo skromnych zasobach...?




Aaa i jeszcze jedno.Naczytałam się już tyle,że mam mętlik jeśli chodzi o pewną kwestię
Jak to jest z tą "zamkniętościa" resortów...Czy plaże sa jakoś oddzielone?Tzn że jak mieszkam w jakimś hotelu to nie dostanę się na inną plaże,w innej części Punta Cana?i co z tym wychodzeniem 'do tubylców'-nie można czy można na własne ryzyko czy w ogóle co
Wiem,ze głupiutkie,ale nie potrafie sobie tego wyobrazić,serioJedni piszą o zamkniętych enklawach,inni o biednej stronie Dominikany...

Jeśli są bary(takie do potańczenia) na plaży to mogą tam pójść tylko osoby z hoteli obok ?Jakie są odległości tam?


Prosze bardzo o odpowiedzi!

Edytowane przez Scheming
Czas edycji: 2010-07-26 o 00:13
Scheming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 16:14   #346
robert1235
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 19
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

tylko pozazdrościć
robert1235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 10:49   #347
Patilove
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 56
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

dominikana jest moim marzeniem od zawsze może uda mi się wkońcu poleciec we wrześniu na tydzień, przez cały rok nie moglam znaleść towarzyszy podróży, znalazła się wkońcu jedna dziewczyna, mam nadzieje ze wyjazd wypali i spełnie moje marzenie
Tylko ten dlugi lot samolotem...trochę się boje
Patilove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 21:35   #348
kwistencja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 23
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

Cytat:
Napisane przez Scheming Pokaż wiadomość
Dziewczyny,marzy mi się Dominikana,po prostu codziennie przeglądam zdjęcia i oferty biur jak głupia.Dla mnie nie problem w pogodzie,w hotelu...Moge być nawet w kiepskim hotelu,najważniejsze w końcu TAM pojechać
Mnie ograniczają finanse,to jest główny problem i dlatego mam do Was pytanie:jak znaleźć tanią ofertę ,do 3tys na dwa tyg?

Doczytałam tu,że niektóre z Was pojechały za 500 funtów na 2tyg.
Inni jeżdżą z niemieckich biur i często pada polecenie biura thomasa cooka.
Ale ja na stronie thomasa cooka,zarówno brytyjskiej jak i niemieckiej nie znalazłam takich tanich ofert o jakich tu wspominacie.
Więc doszłam do wniosku,ze ŹLE SZUKAM i dlatego mam do Was ogromną prośbę o wskazówki!

Czy znacie jakąs polską agencję,która załatwia przez niemieckie i inne biura?

Ehh no generalnie:jak wyjechać do tego raju przy bardzo skromnych zasobach...?




Aaa i jeszcze jedno.Naczytałam się już tyle,że mam mętlik jeśli chodzi o pewną kwestię
Jak to jest z tą "zamkniętościa" resortów...Czy plaże sa jakoś oddzielone?Tzn że jak mieszkam w jakimś hotelu to nie dostanę się na inną plaże,w innej części Punta Cana?i co z tym wychodzeniem 'do tubylców'-nie można czy można na własne ryzyko czy w ogóle co
Wiem,ze głupiutkie,ale nie potrafie sobie tego wyobrazić,serioJedni piszą o zamkniętych enklawach,inni o biednej stronie Dominikany...

Jeśli są bary(takie do potańczenia) na plaży to mogą tam pójść tylko osoby z hoteli obok ?Jakie są odległości tam?


Prosze bardzo o odpowiedzi!
sprawdzaj oferty codziennie moja dominikana kosztowala 550 z thomasa cooka, w ofercie last minute skoczyła do 1200 bukowałam 3 miesiące wcześniej. z angielskich biur thomas cook jest zdecydowanie najtańszy, ja teraz czaje się na 2 tyg w meksyku, ale cena mi z 700 do 1300 już podskoczyłą :/
kwistencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 15:13   #349
agulenkaosw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 18
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

ja lece 4 listopada 2010 rok na dominikane do barcelo dominican beach
z wawy
agulenkaosw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-29, 08:55   #350
Aganesi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

Jedziemy 2.01.11 do Riu Mambo z Berlina. Moze ktoś jeszcze? Przydałaby się jakaś przyjazna dusza.
Aganesi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 10:50   #351
agineska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

Witam, wybieramy sie 12 stycznia z Londynu do Dreams Punta Cana, moze ktos juz byl w tym hotelu i moze opisac swoje wrazenia.
agineska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 13:30   #352
beasz26
Raczkowanie
 
Avatar beasz26
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 253
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

Witam my bylismy w zeszlym roku na dominkanie na punta cana. Dokladnie w polowie wrzesnia. Jest to tzw.pora deszczowa. Deszcz padal obficie 1h max 1,5h czesciej w nocy.
Ale to w niczym nie przeszkadzalo a wrecz pomagalo bo deszcz chlodzil troche temperature a zreszta zaraz wychodzilo slonce. Za to duzzzaaa wilgotnosc. Wystarczylo wyjsc w swiezych ciuchach i po chwili wszystko lepilo sie do ciala.
My mieszkalismy w Bahia Pricipe Punta Cana 4*(wypas). Hotel tylko z opcja all inclusive. Jeden z wielu osrodkow na tym terenie nastawionych typowo na turytyke. Osrodek jest rozlany na duzym obszarze graniczy z innymi hotelami. Piekna roslinnosc, zachowany kawalek lasu tropikalnego.
Autochtoni nie maja wstepu. Plaza i hotele sa pilnowane 24/h przez straznikow z bronia. Wyjscie na zewnatrz na wlasne ryzyko.
Wszystko znajduje sie na terenie osrodka poczynajac od restauracji hotelowej + 9-ciu tematycznych , sklepow, disco, spa, silowni, pola golfowego, kortow tenisowych i teatru( polecam cowieczorne seanse). Do dyspozycji turystow kolejka.
I teraz najlepsze plaza-r e w e l a c j a! Woda taka jak sie widzi na filmach o piratach koloru nie wiem turkus wpadajacy w blekit, kolo 30 stopni. Piasek bielusienki i mieciutki, palmy kokosowe i co najwazniejsze nie ma tloku. na plazy atrakcje w postaci animatorow tanca morenge, fitnesu, plazowa siatkowka, zabawy w basenie. Oprocz tego sporty wodne katamaran, deski.(za darmo wszystko co nie potrzebuje paliwa) reszta nistety kosztuje.
Wycieczki fakultatywne do kupienia w hotelu lub na plazy. My skorzystalismy z lotu na parasailingu(80 S za 2 os) i bylismy na calodziennej wycieczce na saonie(ok 120S za 2os). Saona -raj na ziemii(wyspa park narodowy).
Polecamy wspaniale wakacje mam nadzieje kiedys tam powrocic

Edytowane przez beasz26
Czas edycji: 2010-11-06 o 20:39 Powód: blad ort
beasz26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 22:49   #353
podrozowactozyc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

Tak czytam, czytam i powiem wam ze nie mogę się doczekać. Jutro rezerwuje wycieczkę!!! Mam nadzieje ze marzenia się spełnią Jakieś ciekawostki z których mogłabym skorzystać?)

---------- Dopisano o 23:49 ---------- Poprzedni post napisano o 23:47 ----------

Cytat:
Napisane przez agulenkaosw Pokaż wiadomość
ja lece 4 listopada 2010 rok na dominikane do barcelo dominican beach
z wawy
Jak było bo na ten sam hotel sie zdecydowałam?
podrozowactozyc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 21:16   #354
czaplutka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

Dziewczyny, planuję właśnie nieco opóźnioną podróż poślubną na styczeń przyszłego roku. Mamy tylko dylemat jeśli chodzi o doniesienia o cholerze. No i szczerze mówiąc ceny trochę podskoczyły... Rozmawiałam z babką w biurze podróży i mówiła, żeby nie czekać na lasta, bo może potem nic nie być. Proszę poradźcie coś...
czaplutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 13:00   #355
Aganesi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

Nie polecam polskich biur podróży, są dużo droższe, albo oferują za podobne ceny niższy standard. Jak już będziesz mieć ofertę sprawdz hotel na holidaycheck, w moim przypadku okazywało się, że proponowane hotele mają mniej gwiazdek niż informowało biuro podróży. My jedziemy również w styczniu, do Riu Mambo, za 2 tyg all inclusive zaplacilismy jakies 1400 euro/ osobe, ale kupiliśmy w sierpniu. Z lastami moze byc roznie, zwykle nie ma dobrych hoteli, albo ja nigdy nie znalazlam. Aha, jedziemy z TUI.de (1-2 fly) z Berlina.
Z cholera to jest tak: w zasadzie nie dotyczy dobrych hoteli i wystarczy zdrowy rozsądek oraz podstawowe zasady higieny. My jedziemy, choc nastawialam sie na owoce morza a w tym przypadku nie sa zalecane.
Aganesi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 14:30   #356
zimak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 58
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

Witam serdecznie,

My planujemy pojechac na Dominikane we wrzesniu przyszlego roku (tj. 2011) Myslimy o Thomson, chyba ma najlepsze oferty jak dla nas, no i korzystalismy juz z ich uslug, wiec wiemy czego sie spodziewac i bylismy zadowoleni.
Troszeczke ograniczaja nas finanse i dlatego pomyslelismy o Samanie, nie wspominajac o tym, ze jest to podobno ostatnie z dzikich miejsc w tamtych regionach. Poza tym lubimy odosobnione miejsca, bez tlumow, jak w typowych resortach.
Czy moze ktos byl na Samanie i moglby doradzic co do regionu, wycieczek, pogody itp.? Bede bardzo wdzieczna
zimak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 15:08   #357
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

haha i znowu ja tutaj
Bylam na Samanie i z tego co miejscowi mowili, to faktycznie jest to jedno z mniej turystycznnie zaludnionych miejsc Wy bedziecie w Samanie ,czy w Las Galeras ?
__________________
-7kg
maatra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 21:11   #358
zimak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 58
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

Hej Maatra
Sprawdzilam, ze ten hotel jest niedaleko Las Galeras, A tam same pustki na okolo i lasy palmowe kilometrami
Jak ja marze zeby tam pojechac, zgubic sie choc na chwile
zimak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 19:24   #359
czaplutka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

My właśnie dziś byliśmy w końcu wykupić wycieczkę....trochę nas to po kieszeni trzepnęło, nie powiem, ale to nasza spóźniona podróż poślubna, to postanowiliśmy zaszaleć Mam nadzieję, że wszystko dobrze się uda i będziemy zadowoleni z urlopu
czaplutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 11:47   #360
Mell_xx
Wtajemniczenie
 
Avatar Mell_xx
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 468
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

Ja tez wybieram się na Dominikane prawdopodobnie w lutym do Punta Cana, chciałam zapytac kogos, kto juz tam był:
Czy przychotelowe plaze są bardzo zatłoczone?
Czy są miejsca gdzie mozna się poczuc jak na prywatnej plazy, czy w Punta Cana mozna o tym zapomniec?
__________________
jeszcze nie wiem co tu wpisac
Mell_xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-05 18:49:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:17.