Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opinie - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-01, 12:26   #331
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez hula_hula Pokaż wiadomość
Dołączam dziś do Was, zakupiłam rzepkę . Czyli wystarczy, że zetrę ją np. tarką, a potem wycisnę sok przez sitko? Potem mycie. Zabieram się do roboty.
Wystarczy Nie rozcienczaj tylko...


Powodzenia i aby szczypała mocno
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 12:32   #332
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

ja dziś starłam pozostałe po ostatnim zabiegu pół rzepki i ta jakoś większe mrowienie spowodowała
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 12:36   #333
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez mysza_87 Pokaż wiadomość
ja dziś starłam pozostałe po ostatnim zabiegu pół rzepki i ta jakoś większe mrowienie spowodowała
Po prostu wczoraj głowa była nieczuła

U mnie rzepka będzie niestety dopiero we wtorek, ale podobno przyjdzie świeżutka i jędrna, to kupię z kilo i będę w lodówce trzymać
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 13:04   #334
kosmarka
Wtajemniczenie
 
Avatar kosmarka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 219
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Tak czytam o tym pieczeniu i nie ma to jak na sobie spróbować, pazurki piekły jak ostanio tarłam, że hej. Ale byłąm cwana bo dodaałm sok z łopianu i olejek rozmarynowy.
Jutro nie ma tak łatwo - bedzie trzeba zrobić próbę wytrzymałości.
Aha dziewczyny ten szampon z Avey z czarnej rzepy polecam bardzo:
1. tani - 3,90 za 1l,
2. Nie za gęsty - dobrze świadczy
3. dobzre się pieni,
4. włoski są lekkie,
5. skłąd jest jak najbadziej ok - koleżanki specjalistki pozytywnie się wypowiedziały na ten temat w innym wątku (dot. porostu włosów).
__________________
Zapuszczam, nie farbuję i wzorowo pielęgnuję loki już od 26.12.2007 r.



kosmarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 13:06   #335
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez kosmarka Pokaż wiadomość
Tak czytam o tym pieczeniu i nie ma to jak na sobie spróbować, pazurki piekły jak ostanio tarłam, że hej. Ale byłąm cwana bo dodaałm sok z łopianu i olejek rozmarynowy.
Jutro nie ma tak łatwo - bedzie trzeba zrobić próbę wytrzymałości.
Aha dziewczyny ten szampon z Avey z czarnej rzepy polecam bardzo:
1. tani - 3,90 za 1l,
2. Nie za gęsty - dobrze świadczy
3. dobzre się pieni,
4. włoski są lekkie,
5. skłąd jest jak najbadziej ok - koleżanki specjalistki pozytywnie się wypowiedziały na ten temat w innym wątku (dot. porostu włosów).
A, gdzie kupiłaś ten szampon? ;>

Ile kosztowały Cię olejki?
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 13:11   #336
kosmarka
Wtajemniczenie
 
Avatar kosmarka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 219
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Szampon kupiałam w normalnym sklepie z chemią - akurat w spożywczym, są z tej seri z bzrozą, jajeczne i inne.
olejek rozmarynowy - 5,40 zł, a sok z łopainu - 6,12 zł - ten sok jes w butelce jak syrop.
__________________
Zapuszczam, nie farbuję i wzorowo pielęgnuję loki już od 26.12.2007 r.



kosmarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 13:14   #337
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

No i rzepka raczej nie dla mnie. Nie dość, że męczyłam się z tym jej tarciem i wyciskaniem godzinę lub więcej, a soku było tyle co jedna duża łyżka, to jeszcze pisać prawie nie mogę, bo tak mnie palce szczypią. A soku tyle, co kot napłakał, nie wiem czy na całą grzywkę starczyło, nie mówiąc już o zerowym pieczeniu . Całkowite beztalencie ze mnie chyba .
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-01, 13:24   #338
kosmarka
Wtajemniczenie
 
Avatar kosmarka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 219
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Ty beztalencie, to z rzepą było coś nie tak, a wyciskałaś ten sok z wytartej rzepy wogule, możliwe, żeby gadówa taka sucha była Starą ci sprzedali pewnie.
__________________
Zapuszczam, nie farbuję i wzorowo pielęgnuję loki już od 26.12.2007 r.



kosmarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 13:26   #339
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez hula_hula Pokaż wiadomość
No i rzepka raczej nie dla mnie. Nie dość, że męczyłam się z tym jej tarciem i wyciskaniem godzinę lub więcej, a soku było tyle co jedna duża łyżka, to jeszcze pisać prawie nie mogę, bo tak mnie palce szczypią. A soku tyle, co kot napłakał, nie wiem czy na całą grzywkę starczyło, nie mówiąc już o zerowym pieczeniu . Całkowite beztalencie ze mnie chyba .
Nie martw się- wystarczy sokowirówka
Jeśli nie masz, pożycz na chwilę od zaprzyjaźnionej sąsiadki/mamy etc i zobaczysz-o wiele szybciej, łatywiej, trochę mycia, ale zero bólu.
Powodzenia

aha- świeża rzepa jest cała jędrna, szczególnie w tym miejscu gdzie ją odcinali od zielonej częsci-następnym razem szukaj takiej, takie starsze to tylko do sokowirówki.

Dzięki kosmarko za odpowiedź, teraz idę szukać rzepki, soku i olejku. Na razie jadę na szamponie Babydream i uważam,że przy mojej kuracji jest wspaniały.
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 13:28   #340
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Wyciskałam, wyciskałam. Najpierw obrałam, potem starłam, i ze dwa albo trzy razy wyszły mi dość pokaźne 'kupki' tej rzepy, które po wyciśnięciu zamieniły się dosłownie w paręnaście kropelek soku. Nie wiem, czy jej aaż tak dużo trzeba, żeby tego soku było sporo (bo nie starłam całej rzepy, ale większą połowę), czy ja coś źle robię. A rzepka wygląda na świeżą, jest jędrna i dobrze się trze.

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
Nie martw się- wystarczy sokowirówka
Jeśli nie masz, pożycz na chwilę od zaprzyjaźnionej sąsiadki/mamy etc i zobaczysz-o wiele szybciej, łatywiej, trochę mycia, ale zero bólu.
Powodzenia

aha- świeża rzepa jest cała jędrna, szczególnie w tym miejscu gdzie ją odcinali od zielonej częsci-następnym razem szukaj takiej, takie starsze to tylko do sokowirówki.
Dziękuję . W takim razie nie zostaje mi nic innego, jak sokowirówka.

Acha - moja nie była odcięta od zielonej części,znaczy nie wiem czy o to chodzi, ale miała kępek zielonego na górze. Chyba, że taki to ma być .


Przepraszam za post pod postem .

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2008-03-01 o 14:30 Powód: post pod postem
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 14:01   #341
kosmarka
Wtajemniczenie
 
Avatar kosmarka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 219
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Hula ja starłam 2 rzepki - było ciut za dużo nawet.
__________________
Zapuszczam, nie farbuję i wzorowo pielęgnuję loki już od 26.12.2007 r.



kosmarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-01, 14:21   #342
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Hula_hula nie przejmuj się, moja rzepa też taka była, mało soczku - jakieś 10 ml tylkoalbo nawet mniej i nic nie szczypała. Twoja przynajmniej zadziałała na dłoniach, znaczy, że coś w niej było jednak, bo moja to nawet i w palce nie chciała piec... Ale będę wcierać dalej nawet nieszczypiącą, w końcu nic nie tracę.
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 14:21   #343
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez hula_hula Pokaż wiadomość
Dziękuję . W takim razie nie zostaje mi nic innego, jak sokowirówka.

Acha - moja nie była odcięta od zielonej części,znaczy nie wiem czy o to chodzi, ale miała kępek zielonego na górze. Chyba, że taki to ma być .


Przepraszam za post pod postem .
Nie mam pojęcia, co spowodowało, ale powiem też,że od samego początku była sokowirówka-nie wyobrażałam sobie trzeć tego szczególnie jak nawet nie mogłam obrać nieraz.

Poszłąm do Intermarche,a tak rzepa za 2,89. Stara i spleśniała-pełna skrzynka O_O"

A apteki już zamknięte, więc po łopian i rozmaryn w poniedziałek
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 14:31   #344
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Hula_hula nie przejmuj się, moja rzepa też taka była, mało soczku - jakieś 10 ml tylkoalbo nawet mniej i nic nie szczypała. Twoja przynajmniej zadziałała na dłoniach, znaczy, że coś w niej było jednak, bo moja to nawet i w palce nie chciała piec... Ale będę wcierać dalej nawet nieszczypiącą, w końcu nic nie tracę.
Moja to nawet 10ml chyba nie miała, ledwo mi starczyła, by wetrzeć w skórę głowy tuż przy grzywce, więc o reszcie mogłam zapomnieć... a w palca szczypała i to bardzo, myślałam, że je utnę zaraz .
Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia, co spowodowało, ale powiem też,że od samego początku była sokowirówka-nie wyobrażałam sobie trzeć tego szczególnie jak nawet nie mogłam obrać nieraz.

Poszłąm do Intermarche,a tak rzepa za 2,89. Stara i spleśniała-pełna skrzynka O_O"

A apteki już zamknięte, więc po łopian i rozmaryn w poniedziałek
No właśnie, tylko u mnie z sokowirówką jest taki problem, że jej nie mam. Dopiero się przeprowadzałam i po prostu trzeba kupić, ale kiedy to już nie ode mnie zależy . Więc na razie rzepkę chyba muszę odpuścić...

Ja moją kupiłam za 1,03zł w Leclercu, wcześniej tam szukałam i nie było, dzisiaj poszłam i niespodzianka . Ładne, jędrne (chyba?), tylko dość małe.
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 14:41   #345
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Hm, może i w moim Leclercu będą? Dzisiaj jadę na zakupy... Moja rzepa z wierzchu wyglądała ładnie, też mi się wydawało,że jędrna i w ogóle cacy... A w środku sparciała , no ale jakby nie patrzeć pewnie w magazynie już trochę poleżała od jesieni... Łudzę się jeszcze, że może te 3 pozostałe będą w lepszej kondycji... Dzisiaj zresztą dzień rzepowy, to wieczorem się przekonam...
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 07:40   #346
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

a mnie moja rzepka wogóle w palce nie szczypała tylko w głowę troszkę muszę poszukać innego źródła rzepy
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 09:10   #347
love_sound
Raczkowanie
 
Avatar love_sound
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 84
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Ja wczoraj zrobilam swieży sok z rzepki, wtarlam palcami w skore glowy, zostalo mi troche soku wiec poszlam nad umywalke i wylalam sok na glowe - pieklo niesamowicie myslalam, ze glowa mi zywcem splonie Zuzylam na to 1/4 rzepki i bede teraz robic za kazdym razem swiezy sok Dziewczeta moze poszukajcie rzep na rynku? Tam mysle, ze powinny byc dosc młode, przynajmniej ja mam z rynku i zawsze sa dobre (tj. pieczące)
love_sound jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 10:05   #348
kitay
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 406
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

myslicie, ze jak rzepka nie piecze to nie dziala? a tak w ogole czy rzepa ma jakies inne zbawienne dzialanie na wlosy poza pieczeniem ktore wplywa na krazenie?

Edytowane przez kitay
Czas edycji: 2008-03-02 o 10:33
kitay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 11:10   #349
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez kitay Pokaż wiadomość
myslicie, ze jak rzepka nie piecze to nie dziala? a tak w ogole czy rzepa ma jakies inne zbawienne dzialanie na wlosy poza pieczeniem ktore wplywa na krazenie?

Mysle ze rzepka i tak dziala tylko moze troche mniej efektownie. A co do wlasciwosci to przejrzyl pierwsze 3 strony tam bylo napisane wiele na ten temat.
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-02, 13:09   #350
kitay
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 406
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Mysle ze rzepka i tak dziala tylko moze troche mniej efektownie. A co do wlasciwosci to przejrzyl pierwsze 3 strony tam bylo napisane wiele na ten temat.
z drugiej str jak tos systematycznie ja stosuje to z zczasem coraz mniej piecze, wydaje mi sie tez ze to zlaezy od wrazliwosci skory glowy i tego czy wczesniej bylo stosowane cos o podobnym dzialaniu
kitay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 17:49   #351
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez kitay Pokaż wiadomość
z drugiej str jak tos systematycznie ja stosuje to z zczasem coraz mniej piecze, wydaje mi sie tez ze to zlaezy od wrazliwosci skory glowy i tego czy wczesniej bylo stosowane cos o podobnym dzialaniu
Wiesz na poczatku wcierania gdzies ok 3 razu skora przestala piec wiec myslalam ze sie poprostu przyzwyczaila do soku. Gdy niedawno kupilam rzodkiew u innej sprzedawczyni skora zaczela piec jak szalona i do dzisiaj przy kazdym nacieraniu ledwo moge wysiedziec bo tak mnie piecze i jest mi goraco w glowe Mysle ze to ze za kazdym razem wyciskam swieza porcje, rzodkwi nie trzymam a lodowce tylko na stole i kupuje u pani ktora chyba uprawia jej duze ilosci i wie jak przechowywac wplywa na to ze nie traci ona swoich wlasciwosci
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 21:49   #352
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez Voirrey Pokaż wiadomość
Dziewczyny myślicie, że jeśli wetrę teraz ampułki z Seboradinu, wieczorem je spłukam, następnie wetrę sok z rzepki, umyję włoski i dam wax, a do ostatniego płukania ziółka to będzie zdecydowanie za dużo? Czy może lepiej pozostać na ampułkach i rzepce, a wosk kiedy indziej?
Ampułek z seboradinu się nie spłukuje
Rzepka w inny dzień niż ampułki i wax też zdecydowanie w inny dzień niż specyfiki z rzepą.

Cytat:
Napisane przez kosmarka Pokaż wiadomość
Aha dziewczyny ten szampon z Avey z czarnej rzepy polecam bardzo
W takim razie na niego zapoluję

Cytat:
Napisane przez hula_hula Pokaż wiadomość
No i rzepka raczej nie dla mnie. Nie dość, że męczyłam się z tym jej tarciem i wyciskaniem godzinę lub więcej, a soku było tyle co jedna duża łyżka, to jeszcze pisać prawie nie mogę, bo tak mnie palce szczypią. A soku tyle, co kot napłakał, nie wiem czy na całą grzywkę starczyło, nie mówiąc już o zerowym pieczeniu . Całkowite beztalencie ze mnie chyba .
Spokojnie , kup jeszcze raz rzepkę, wyciśnij ją przez sokowirówkę, jeśli trzeba to więcej niż jedną (ja ostatnio wycisnęłam 3 małe), i jeśli nadal będzie mało soku, to zmień dostawcę, bo te widocznie są już stare i wysuszone, dlatego nie miały soku.

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Ale będę wcierać dalej nawet nieszczypiącą, w końcu nic nie tracę.
Na pewno nie tracisz, a wręcz zyskujesz Może odrobinkę mniej niż jak przy śweżej i szczypiącej, ale na pewno zyskujesz
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 08:22   #353
Voirrey
Raczkowanie
 
Avatar Voirrey
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 219
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Ampułek z seboradinu się nie spłukuje
Rzepka w inny dzień niż ampułki i wax też zdecydowanie w inny dzień niż specyfiki z rzepą.
Dzięki za odpowiedź .
Szkoda, że nie poczekałam dłużej i zastosowałam rzepę razem z Seboradinem. Mam tylko nadzieję, że nie zaszkodziłam tym sposobem włosom...
Voirrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 09:44   #354
DeathDealer
Raczkowanie
 
Avatar DeathDealer
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 310
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez Voirrey Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź .
Szkoda, że nie poczekałam dłużej i zastosowałam rzepę razem z Seboradinem. Mam tylko nadzieję, że nie zaszkodziłam tym sposobem włosom...
Raczej nie zaszkodziłaś, ja też tak robię, że rzepę wcieram przed myciem, a po daję inną wcierkę, np. z pokrzywy itp. i myślę, że można tak używać.
DeathDealer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 11:52   #355
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez Voirrey Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź .
Szkoda, że nie poczekałam dłużej i zastosowałam rzepę razem z Seboradinem. Mam tylko nadzieję, że nie zaszkodziłam tym sposobem włosom...
Nie, nie, na pewno nie zaszkodziłaś.
Chodziło mi o to, że jeżeli zamierzasz stosować ampułki przed rzepą i je potem zmywać, to to się mija z celem.
Zresztą jeśli dasz rzepę, to później dawanie ampułek z wyciągiem z rzepy to też zbyteczny trud

Cytat:
Napisane przez DeathDealer Pokaż wiadomość
Raczej nie zaszkodziłaś, ja też tak robię, że rzepę wcieram przed myciem, a po daję inną wcierkę, np. z pokrzywy itp. i myślę, że można tak używać.
Można, tylko, że Ty używasz inny wyciąg, pokrzywa po rzepie, a nie rzepa po rzepie
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 13:14   #356
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Mam strasznie suchą skórę, swędzącą głowy i koszmarny łupież, czy w takim razie mogłabym wcierać sok rzepy czy lepiej nie, bo jeszcze bardziej mi podrażni?? Chciałabym czymś wzmocnić moje słabe kłaczki, myślałam o kuracji wzmacniającej Joanny, ale obawiam się, że mam zbyt podrażnioną skórę i po tej kuracji byłoby jeszcze gorzej, chociażby ze względu na alkohol denat. Tym bardziej, że na innym wątku truskawkowawiosna odradzała wrażliwcom tą kurację-za co jestem bardzo wdzięczna, bo być może uchroniła mnie przed jeszcze gorszym podraznieniem.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 13:28   #357
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Mam strasznie suchą skórę, swędzącą głowy i koszmarny łupież, czy w takim razie mogłabym wcierać sok rzepy czy lepiej nie, bo jeszcze bardziej mi podrażni?? Chciałabym czymś wzmocnić moje słabe kłaczki, myślałam o kuracji wzmacniającej Joanny, ale obawiam się, że mam zbyt podrażnioną skórę i po tej kuracji byłoby jeszcze gorzej, chociażby ze względu na alkohol denat.
Joanne również zdecydowanie odradzam przez ten denat, dla wrażliwców odpada
Może najpierw podlecz skórę, aby Cię nie swędziała, bo rzepa mocno działa i piecze, żebyś jej nie podrażniła, aczkolwiek nie jestem pewna czy ona takowe działanie by miała (sama w sobie), ale szkoda ryzykować.
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 13:41   #358
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Joanne również zdecydowanie odradzam przez ten denat, dla wrażliwców odpada
Może najpierw podlecz skórę, aby Cię nie swędziała, bo rzepa mocno działa i piecze, żebyś jej nie podrażniła, aczkolwiek nie jestem pewna czy ona takowe działanie by miała (sama w sobie), ale szkoda ryzykować.
Dziękuję
Tylko, że nie mam pojęcia czym ją podleczyć...
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 14:53   #359
Voirrey
Raczkowanie
 
Avatar Voirrey
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 219
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez DeathDealer Pokaż wiadomość
Raczej nie zaszkodziłaś, ja też tak robię, że rzepę wcieram przed myciem, a po daję inną wcierkę, np. z pokrzywy itp. i myślę, że można tak używać.
Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Nie, nie, na pewno nie zaszkodziłaś.
Chodziło mi o to, że jeżeli zamierzasz stosować ampułki przed rzepą i je potem zmywać, to to się mija z celem.
Zresztą jeśli dasz rzepę, to później dawanie ampułek z wyciągiem z rzepy to też zbyteczny trud


Dziewczyny ja Wam normalnie chyba pomnik wystawię. Jestem bardzo początkująca jeśli chodzi o herbatki, wcierki, płukanki oraz inne kuracje i każda możliwość, że coś źle zastosuję wzbudza we mnie straszną panikę i lęk przed dalszą utratą włosów.
Dzięki jeszcze raz za cierpliwość i wyjaśnienie.
Voirrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 14:56   #360
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Dziękuję
Tylko, że nie mam pojęcia czym ją podleczyć...
Ja moje swędzenie skóry głowy wyleczyłam płukankami ziołowymi

Cytat:
Napisane przez Voirrey Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja Wam normalnie chyba pomnik wystawię. Jestem bardzo początkująca jeśli chodzi o herbatki, wcierki, płukanki oraz inne kuracje i każda możliwość, że coś źle zastosuję wzbudza we mnie straszną panikę i lęk przed dalszą utratą włosów.
Dzięki jeszcze raz za cierpliwość i wyjaśnienie.
Ojej będę miała własny pomnik
A tak na serio, nie ma za co, niech kuracje Ci służą
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-14 15:58:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:46.