Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy! - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-08, 03:53   #331
paczek_w_masle
Rozeznanie
 
Avatar paczek_w_masle
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 640
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

izieloneoliwki - dziękuję

Oki, moje drogie - wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobietek!
Jesteśmy piękne, inteligentne, pociągające, szalone, zabawne, jedyne w swoim rodzaju, najcudowniejsze i najlepsze ze wszystkich!
I będziemy miały ciałka takie, że och i ach - zawładniemy normalnie świat!


Dzień rozpoczynamy z:
- radiem rmf fm
- zadaniami z biol (układ rozrodczy + ruchu)
- gorącej wody z cytryną i miodkiem

Tzn. ja tak rozpoczynam
__________________
- medycyna
- konie
- ciałko takie jak dawniej
paczek_w_masle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 05:12   #332
magi21
Raczkowanie
 
Avatar magi21
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 306
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Hejka, ja dzisiaj z rana chciałam pobiegać, a tu strasznie leje, więc zamiast tego pojeździłam sobie godzinke na rowerku Ja właśnie wcinam sałatkę dietetyczną
magi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 05:29   #333
Pani_Budowlaniec
Rozeznanie
 
Avatar Pani_Budowlaniec
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 818
GG do Pani_Budowlaniec
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

silver girl - Popieram tutaj w zupełności agafisia, każdy odpowiada za siebie ale po co mamy sobie robić dodatkowego kłopotu? Mało że mamy tyle zbędnych kg to jeszcze chcemy sobie dokładać problemy ze zdrowiem? A co po zakończeniu diety? Jak wrócisz do normalnego jedzenia, jojo murowane! Ja byłam kiedyś na Dukanie, niby dieta bardziej "normalna" od kopenhaskiej a mimo przestrzegania wszystkich zasad (III i IV faza włącznie) wszystko wróciło, dlatego nie należy przechodzić na dietę, ale zmienić zupełnie swoje nawyki żywieniowe. A przecież całe życie nie możemy być na kubeczku kompotu i jednym jajku. Ja tam Cię witam na naszym wątku, ale myślę, że powinnaś przemyśleć, czego po tej diecie oczekujesz.

Soleil_Rouge- no to za silną wolę należy Ci się
paczek_w_masle- a Tobie tak w ramach kary i od jutra proszę mi się ładnie prowadzić no a teraz na pocieszenie przytulas
A ja dzisiaj dzień zaczęłam od dwóch kromek chleba żytniego z plasterkiem sera mozarella+papryka+ogórek+ pomidor+serek wiejski+kawa.

Przyjmij życzenia Babko kochana od drugiej Baby z samego rana, niech Twój dzień cały będzie radosny, trzymaj się Babo, aby do wiosny!

magi21 no pogoda straszna, a ja do tego mam jeszcze zakwasy po wczoraj więc dzisiaj odpuszczam bieganie bo nie mogę teraz chorować. Wieczorem popedałuję trochę na rowerku
Pani_Budowlaniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 05:48   #334
xTync
Wtajemniczenie
 
Avatar xTync
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 881
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Witajcie! Ostatnio dosc duzo sie dzieje i nie mam czasu na forum. Wpadlam, zeby sie wam pochwalic tym ze dotarlam do 1 mety.
__________________
xTync jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 05:59   #335
Pani_Budowlaniec
Rozeznanie
 
Avatar Pani_Budowlaniec
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 818
GG do Pani_Budowlaniec
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Cytat:
Napisane przez xTync Pokaż wiadomość
Witajcie! Ostatnio dosc duzo sie dzieje i nie mam czasu na forum. Wpadlam, zeby sie wam pochwalic tym ze dotarlam do 1 mety.
Gratuluję
Pani_Budowlaniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 06:12   #336
ona1960
Raczkowanie
 
Avatar ona1960
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 453
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Hej. Ja też mam strasznie mało czasu na pisanie, tyle nauki ale dieta idzie mi bardzo dobrze. Aż sama jestem zdziwiona
Jednak najgorsze będzie w weekend.. Mój TŻ przyjedzie z pracy ( niestety, pracuje w Niemczech i widzimy się raz na 2 tyg.) i pojedziemy do Niego, a że mieszka na wsi i jego rodzice mają gospodarkę to wszystko mają swoje, tzn: tłusty twarożek, rosołek z kury własnej, smalec domowy itd... A ja uwielbiam takie jedzenie. I jak tu dać radę..

Ja kazdy dzień zaczynam od owsianki na wodzie ( nie lubie mleka i mnie po nim wysypuje), którą słodzę wtarkowanym jabłkiem. Jest pyszna, zdrowa i daje energię na cały poranek A na zajęcia biorę zawsze jabłko, marchewkę, i coś jeszcze dziś np twarożek ze szczypiorkiem i ogórkiem konserwowym. Pycha
ona1960 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 06:16   #337
Pani_Budowlaniec
Rozeznanie
 
Avatar Pani_Budowlaniec
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 818
GG do Pani_Budowlaniec
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Cytat:
Napisane przez ona1960 Pokaż wiadomość
Hej. Ja też mam strasznie mało czasu na pisanie, tyle nauki ale dieta idzie mi bardzo dobrze. Aż sama jestem zdziwiona
Jednak najgorsze będzie w weekend.. Mój TŻ przyjedzie z pracy ( niestety, pracuje w Niemczech i widzimy się raz na 2 tyg.) i pojedziemy do Niego, a że mieszka na wsi i jego rodzice mają gospodarkę to wszystko mają swoje, tzn: tłusty twarożek, rosołek z kury własnej, smalec domowy itd... A ja uwielbiam takie jedzenie. I jak tu dać radę..

Ja kazdy dzień zaczynam od owsianki na wodzie ( nie lubie mleka i mnie po nim wysypuje), którą słodzę wtarkowanym jabłkiem. Jest pyszna, zdrowa i daje energię na cały poranek A na zajęcia biorę zawsze jabłko, marchewkę, i coś jeszcze dziś np twarożek ze szczypiorkiem i ogórkiem konserwowym. Pycha
Ja myślę, że W ROZSĄDNYCH ilościach możesz się u teściów częstować tymi pysznościami, ale za każdym razem jak będziesz coś przegryzać miej w głowie zdanie: KILKA SEKUND W USTACH A CAŁE ŻYCIE W D... EEE W BIODRACH
__________________
Było (1.01.2013): 66kg
Jest (13.04.2013): 61,9kg
16 kostek smalcu mniej

Pozostało do roztopienia:
44 - 40 - 36 - 32 - 28 - 24 - 20 - 16 - 12 - 8 - 4 - 0 kostek smalcu
Pani_Budowlaniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-08, 07:36   #338
MrsKamla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 26
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Ja też Wam życzę wszystkiego najlepszego dziewczynki! Przed wszystkim abyśmy wytrwały w swoich postanowieniach Ja dzisiaj zjadłam na śniadanko niedużą kromeczkę z serem żółtym. Planuję sobie zrobić na uczelnię jakąś kolorową sałatkę. A wgl to wybieram się dzisiaj na dietetyczne zakupy
MrsKamla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 08:19   #339
shine_on
Rozeznanie
 
Avatar shine_on
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 886
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Cytat:
Napisane przez zieloneoliwki Pokaż wiadomość
Jutro ważenie, a TŻ stwierdził że sobie jutro gdzieś wyjdziemy. I co będzie, jak pójdziemy na kolację?
Jeśli Cię to pocieszy - najpierw będzie ważenie, a później kolacja

Paczek_w_masle

dla każdej babeczki życzę wam żeby dieta przechodziła bezproblemowo, żebyście się czuły lekkie, szczęśliwe i zadowolone

No więc ja pierwsza przychodzę ze swoją wagą, otóż 65,7 kg, czyli równo 1kg do tyłu do tego spadło mi po 1 cm w brzuchu, pupie i udach fajnie, w takim tempie mogę chudnąć

Miałam dzisiaj robić te naleśniki z truskawkami, ale truskawek nie było więc będą z bananem i borówką amerykańską
shine_on jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 08:22   #340
Pani_Budowlaniec
Rozeznanie
 
Avatar Pani_Budowlaniec
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 818
GG do Pani_Budowlaniec
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Cytat:
Napisane przez shine_on Pokaż wiadomość
Jeśli Cię to pocieszy - najpierw będzie ważenie, a później kolacja

Paczek_w_masle

dla każdej babeczki życzę wam żeby dieta przechodziła bezproblemowo, żebyście się czuły lekkie, szczęśliwe i zadowolone

No więc ja pierwsza przychodzę ze swoją wagą, otóż 65,7 kg, czyli równo 1kg do tyłu do tego spadło mi po 1 cm w brzuchu, pupie i udach fajnie, w takim tempie mogę chudnąć

Miałam dzisiaj robić te naleśniki z truskawkami, ale truskawek nie było więc będą z bananem i borówką amerykańską
Gratuluję!! Ja jutro się dopiero będę ważyć, jak będę miała dostęp do wagi. Mieszkanie wysprzątane, zaraz zrobię sobie drugie śniadanko
__________________
Było (1.01.2013): 66kg
Jest (13.04.2013): 61,9kg
16 kostek smalcu mniej

Pozostało do roztopienia:
44 - 40 - 36 - 32 - 28 - 24 - 20 - 16 - 12 - 8 - 4 - 0 kostek smalcu
Pani_Budowlaniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 08:27   #341
shine_on
Rozeznanie
 
Avatar shine_on
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 886
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Cytat:
Napisane przez Pani_Budowlaniec Pokaż wiadomość
Gratuluję!! Ja jutro się dopiero będę ważyć, jak będę miała dostęp do wagi. Mieszkanie wysprzątane, zaraz zrobię sobie drugie śniadanko
Dzięki zazdroszczę, że sobie teraz w domu siedzisz, ja od kiedy skończyłam studia dzienne, a było to ponad 2 lata temu, nie mogę się pogodzić z faktem pracowania codziennie od 9 do 17 i tak do 67 roku życia ja się po prostu nie nadaję do pracowania
shine_on jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-08, 08:38   #342
Pani_Budowlaniec
Rozeznanie
 
Avatar Pani_Budowlaniec
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 818
GG do Pani_Budowlaniec
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

shine_on ja jestem na ostatnim semestrze więc teoretycznie mam dużo wolnego bo codziennie tylko jakiś jeden wykład/ćwiczenia/laboratorium/seminarium a tak to mam siedzieć w domu i pisać pracę inżynierską
__________________
Było (1.01.2013): 66kg
Jest (13.04.2013): 61,9kg
16 kostek smalcu mniej

Pozostało do roztopienia:
44 - 40 - 36 - 32 - 28 - 24 - 20 - 16 - 12 - 8 - 4 - 0 kostek smalcu
Pani_Budowlaniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 08:54   #343
zieloneoliwki
Raczkowanie
 
Avatar zieloneoliwki
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 250
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Cześć Dziewczyny!
Z okazji naszego dnia, życzę Wam dużo motywacji do działania, silnej woli i samozaparcia. Żebyście w przyszłym roku na dzień kobiet były szczuplejsze o tyle, ile sobie zamarzycie!

Wiecie co? Wstaję rano, patrzę przez okno, a tu śnieg... Gdzie jest wiosna, ja się pytam?!
__________________
69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56

od 25.12.2013 Szczęśliwa Narzeczona!
zieloneoliwki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 09:40   #344
Pani_Budowlaniec
Rozeznanie
 
Avatar Pani_Budowlaniec
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 818
GG do Pani_Budowlaniec
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

A ja właśnie wpadłam na pomysł co dzisiaj zrobię sobie na obiad... placki ziemniaczane
__________________
Było (1.01.2013): 66kg
Jest (13.04.2013): 61,9kg
16 kostek smalcu mniej

Pozostało do roztopienia:
44 - 40 - 36 - 32 - 28 - 24 - 20 - 16 - 12 - 8 - 4 - 0 kostek smalcu
Pani_Budowlaniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 09:44   #345
silver girl
Raczkowanie
 
Avatar silver girl
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 178
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

2 głosy na tak, 1 na nie, więc czuję się powitana
Wiem, że ten jadłospis wygląda strasznie, też tak uważam, ale w tej diecie chodzi o uregulowanie metabolizmu. Moja mama była na niej 2 razy, nie dość, ze sporo schudła i NIC jej nie wróciło, to miała przez 2 lata metabolizm-marzenie. Ja byłam na niej rok temu, skończyłam po 7. dniu i przez 3 miesiące naprawdę sporo jadłam i nic nie przytyłam. Dopiero później zaczęły się schody, mam zamiar dokończyć dietę i usunąć swoje grzeszki

Dość niedawno bardzo przytyłam, semestr zimowy pełny stresu dał mi się katastrofalnie we znaki. Mam wzrost 166cm, z chwilą rozpoczęcia diety ważyłam (wstyd!) 85,8kg, dziś ważyłam się i było 79kg. Mój pierwszy cel to wrócić do wagi sprzed roku, czyli 67kg, biorąc pod uwagę moją budowę ciała (duży biust, szerokie biodra) wtedy wyglądałam naprawdę dobrze. Co będzie później, zobaczymy, ale to mój pierwszy cel, który chciałabym osiągnąć do wakacji, czyli daję sobie 4 miesiące na 12kg, może się uda a dlatego tak szybko spadłam z wagi, bo to był "świeży nabytek", no i masa spora, nie ma co ukrywać...

Dziś zaczęłam 8. dzień i czuję się dobrze na razie nie ćwiczę, bo mam zapalenie tchawicy i leżę w łóżku, ale jak tylko skończę brać antybiotyk, to ruszę się

I wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet!
silver girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 09:47   #346
Alesandra_88
Przyczajenie
 
Avatar Alesandra_88
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 15
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Cytat:
Napisane przez zieloneoliwki Pokaż wiadomość
Witam w wątku i zapraszam do wspólnego odchudzania! Zaczynamy razem od 1 marca. Razem będzie nam raźniej!

Bardzo proszę, żeby nie dołączały osoby które po trzech dniach przestaną się udzielać... Każdy może mieć wzloty i upadki, ale tutaj wspieramy się i motywujemy do działania, dlatego nawet jeśli nie uda Ci się jednego dnia, uda się następnego!


Chciałybyśmy powitać lato w kostiumie kąpielowym o rozmiar mniejszym niż zeszłego lata Oto i my:

*Nick-waga na dzień 1.03/cel

zieloneoliwki - 68kg/56kg

NickBack- 63kg/54kg

agafisia- 63kg /59kg

Soleil_Rouge- 56kg/54kg

shine_on- 66,7kg/59kg

lora113- 77kg/63kg

Pani_Budowlaniec- 62,3kg/55kg

ona1960- 60kg/52kg

oleczka55

Cally05- 67,2kg/55kg

paczek_w_masle

magi21- 57,3kg/50kg

MrsKamla- 78kg/65kg

xxagaxx


Alesandra88- 70kg/

Ważymy się w każdy piątek

Nasze 10 przykazań:

1. Ruch zawsze i wszędzie!
2. Zdrowa dieta to podstawa
3. Najważniejszym wyposażeniem naszej torebki jest butelka wody
4. Dieta, ale z głową! Bez głodówek!



zieloneoliwki .... zapomniałam podać mojej wagi, do której zmierzam. 58 kg - to moja idealna waga. Czyli 12 kg w 6 miesięcy

Wczorajszy czwartek pod względem ćwiczeniowym był słaby. Prócz łażenia po sklepach to zero sportu. Ale chociaż dietą nie zawiodłam. Było 1.5 l wody, zielona herbata i zero słodyczy Dziś będzie lepiej, choć czuje się trochę nie haaalo przez okres...
__________________
1.03.2013: 70kg
18.03.2013: 69kg
cel: 58 kg (dnia 29.08.2013r.)


Do osiągnięcia celu pozostało: 12 - 11 - 10 - 9 - 8 - 7 - 6 - 5 - 4 - 3 - 2 - 1 - mission complete


"W chwili zwątpienia pomyśl sobie, jak wspaniale będziesz czuć się osiągając zamierzony cel."
Alesandra_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 10:24   #347
shine_on
Rozeznanie
 
Avatar shine_on
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 886
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Cytat:
Napisane przez silver girl Pokaż wiadomość
2 głosy na tak, 1 na nie, więc czuję się powitana
Wiem, że ten jadłospis wygląda strasznie, też tak uważam, ale w tej diecie chodzi o uregulowanie metabolizmu. Moja mama była na niej 2 razy, nie dość, ze sporo schudła i NIC jej nie wróciło, to miała przez 2 lata metabolizm-marzenie. Ja byłam na niej rok temu, skończyłam po 7. dniu i przez 3 miesiące naprawdę sporo jadłam i nic nie przytyłam. Dopiero później zaczęły się schody, mam zamiar dokończyć dietę i usunąć swoje grzeszki

Dość niedawno bardzo przytyłam, semestr zimowy pełny stresu dał mi się katastrofalnie we znaki. Mam wzrost 166cm, z chwilą rozpoczęcia diety ważyłam (wstyd!) 85,8kg, dziś ważyłam się i było 79kg. Mój pierwszy cel to wrócić do wagi sprzed roku, czyli 67kg, biorąc pod uwagę moją budowę ciała (duży biust, szerokie biodra) wtedy wyglądałam naprawdę dobrze. Co będzie później, zobaczymy, ale to mój pierwszy cel, który chciałabym osiągnąć do wakacji, czyli daję sobie 4 miesiące na 12kg, może się uda a dlatego tak szybko spadłam z wagi, bo to był "świeży nabytek", no i masa spora, nie ma co ukrywać...

Dziś zaczęłam 8. dzień i czuję się dobrze na razie nie ćwiczę, bo mam zapalenie tchawicy i leżę w łóżku, ale jak tylko skończę brać antybiotyk, to ruszę się

I wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet!
Uregulowanie metabolizmu i rozumiem, że "jesz na śniadanie" kubek kawy z cukrem, a później przyjmujesz antybiotyk? naprawdę fantastyczny pomysł. W 3 miesiące nic nie przytyłaś, a później przytyłaś prawie 20kg, to pewnie za sprawą tego metabolizmu jak marzenie po diecie kopenhaskiej otrząśnij się dziewczyno, zanim sobie zrobisz krzywdę...
shine_on jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 10:32   #348
magi21
Raczkowanie
 
Avatar magi21
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 306
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Skoro ważymy się co piątek, to moje wyniki, ale troszke zawyżone, bo w zeszły piątek miałam @ i mi waga wzrosła. 01.03 - waga 59, dzisiaj 57. Wychodzi 2 kg w tydzień, ale tak naprawde wtedy miałam mniej, tylko nie wiem ile, bo mi się woda w organiźmie zatrzymała
Co do diety kopenhaskie to kiedyś tam też chciałam jej spróbować, zanim jeszcze wiedziałam na czym ona naprawdę polega. Poczytałam i zrezygnowałam po 1 dniu, jak zobaczyłam że chyba codziennie trzeba było jeść szpinak, a ja go nie przełknę, nie ma mowy. Moja teściowi stosowała tą dietę już kilka razy, ale nie żeby schudnąć, tylko żeby mieć lepszy metabolizm, niby dla zdrowia. Ale wg mnie ta dieta jest bardzo NIEZDROWA, więc nie rozumiem jak to stosowała dla zdrowia

A tak nawiasem Wszystkiego najlepszego w dniu dzisiejszym KOBIETKI
Mam nadzieję, że mój TŻ nie wpadnie na pomysł i nie przyniesie mi dzisiaj czekoladek lub winka

Edytowane przez magi21
Czas edycji: 2013-03-08 o 10:36
magi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 10:33   #349
Pani_Budowlaniec
Rozeznanie
 
Avatar Pani_Budowlaniec
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 818
GG do Pani_Budowlaniec
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Cytat:
Napisane przez shine_on Pokaż wiadomość
Uregulowanie metabolizmu i rozumiem, że "jesz na śniadanie" kubek kawy z cukrem, a później przyjmujesz antybiotyk? naprawdę fantastyczny pomysł. W 3 miesiące nic nie przytyłaś, a później przytyłaś prawie 20kg, to pewnie za sprawą tego metabolizmu jak marzenie po diecie kopenhaskiej otrząśnij się dziewczyno, zanim sobie zrobisz krzywdę...
Podpisuję się pod Twoją wypowiedzią rękami i nogami
__________________
Było (1.01.2013): 66kg
Jest (13.04.2013): 61,9kg
16 kostek smalcu mniej

Pozostało do roztopienia:
44 - 40 - 36 - 32 - 28 - 24 - 20 - 16 - 12 - 8 - 4 - 0 kostek smalcu
Pani_Budowlaniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-08, 10:38   #350
magi21
Raczkowanie
 
Avatar magi21
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 306
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Hehe Pani - budowlaniec, a tak z ciekawości, co to ma znaczyć te 14 kosek smalcu mniej?
magi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 10:49   #351
Pani_Budowlaniec
Rozeznanie
 
Avatar Pani_Budowlaniec
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 818
GG do Pani_Budowlaniec
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Cytat:
Napisane przez magi21 Pokaż wiadomość
Hehe Pani - budowlaniec, a tak z ciekawości, co to ma znaczyć te 14 kosek smalcu mniej?
Tyle jest mnie od 1.01.2013 mniej! Jak sobie wyobrażę, że pod bluzką nosiłam 14 kostek smalcu (bo smalec to przecież tłuszcz) to od razu bardziej mi się chce o sobie dbać!
__________________
Było (1.01.2013): 66kg
Jest (13.04.2013): 61,9kg
16 kostek smalcu mniej

Pozostało do roztopienia:
44 - 40 - 36 - 32 - 28 - 24 - 20 - 16 - 12 - 8 - 4 - 0 kostek smalcu
Pani_Budowlaniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 11:01   #352
magi21
Raczkowanie
 
Avatar magi21
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 306
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Cytat:
Napisane przez Pani_Budowlaniec Pokaż wiadomość
Tyle jest mnie od 1.01.2013 mniej! Jak sobie wyobrażę, że pod bluzką nosiłam 14 kostek smalcu (bo smalec to przecież tłuszcz) to od razu bardziej mi się chce o sobie dbać!
Aha, nie pomyślałam, że liczysz kostke po 200 czy 250 gram :P Myślałam że schudłaś 14kg :P

Edytowane przez magi21
Czas edycji: 2013-03-08 o 11:16
magi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 11:13   #353
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

dziewczyny nie moge was dogonic normalnie od wczoraj wieczorem 1,5 nowej strony fajnie fajnie
i czytam ze ladnie chudniecie super to motywuje-jak wy chudniecie to ja napewno razem z wami troszke
masakra ta dieta kopenhaska...przeciez to mozna sie nabawic jakis paskudnych chorob-lacznie z zatrzymaniem okresu wypadaniem wlosow itp...a motabolizm sie podkreca jak sie je czesto po troszku a nie kubek kawy na sniadanie...szok normalnie...mi zalecono diete srodziemnomorska...ladnie wyglada i nawet czesc rzeczy staram sie jesc takie jak tam(na moj cholesterol dobrze wplywa) ale nie dajmy sie zwariowac...dorosla kobieta jednak potrzebuje troche zjesc zeby miec sily funkcjonowac...
milego dnia kochane
agafisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 11:21   #354
Pani_Budowlaniec
Rozeznanie
 
Avatar Pani_Budowlaniec
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 818
GG do Pani_Budowlaniec
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Cytat:
Napisane przez magi21 Pokaż wiadomość
Aha, nie pomyślałam, że liczysz kostke po 200 czy 250 gram :P Myślałam że schudłaś 14kg :P
Nie, nie aż tak dobrze to dieta mi nie idzie Dopadłam w sklepie kostkę 250g dlatego taką przyjęłam w swoich obliczeniach. Na mnie bardziej działa wyobrażenie sobie tego co schudłam w formie kostek smalcu niż tylko cyfry przed kilogramami
__________________
Było (1.01.2013): 66kg
Jest (13.04.2013): 61,9kg
16 kostek smalcu mniej

Pozostało do roztopienia:
44 - 40 - 36 - 32 - 28 - 24 - 20 - 16 - 12 - 8 - 4 - 0 kostek smalcu
Pani_Budowlaniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 11:36   #355
Cziken3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 11
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Cytat:
Napisane przez Alesandra_88 Pokaż wiadomość
zieloneoliwki .... zapomniałam podać mojej wagi, do której zmierzam. 58 kg - to moja idealna waga. Czyli 12 kg w 6 miesięcy

Wczorajszy czwartek pod względem ćwiczeniowym był słaby. Prócz łażenia po sklepach to zero sportu. Ale chociaż dietą nie zawiodłam. Było 1.5 l wody, zielona herbata i zero słodyczy Dziś będzie lepiej, choć czuje się trochę nie haaalo przez okres...

i jeszcze ja!!!

62,4 wzrost 161 a chciałabym 54
nie mam wagi ale na weekendzie postaram sie zważyc
Cziken3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 11:45   #356
shine_on
Rozeznanie
 
Avatar shine_on
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 886
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Ja mam w pracy ptasie mleczko i jeżyki trzymam się twardo, chcę do domu... Ciekawe czy w weekend czymś zgrzeszę, diety pewnie nie utrzymam tak wzorowo jak w tygodniu
shine_on jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 12:15   #357
oleczka55
Raczkowanie
 
Avatar oleczka55
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 69
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Wszystkiego najlepszego piękne kobietki!!

ooo jak pięknie się rozpisałyście, aż miło się czyta
wszystkim gratuluję ładnych spadków, oby tak dalej !
i mnie proszę dopisać waga: 70 kg, cel: 63 kg tak na początek

chyba łapie mnie jakaś choroba, nie mam na nic siły, a w nocy miałam straszne dreszcze teraz czuję się trochę lepiej, więc chyba skorzystam z okazji i pomęczę ćwiczenia.. mam nadzieję, że coś m z tych ćwiczeń dzisiaj wyjdzie
oleczka55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 13:01   #358
NickBack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 488
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

wszystkiego najlepszego, spełnienia niespełnionych, abyśmy były zawsze zadbane, piękne i młode!

Kupiłam dziś czerwoną herbatę! Długo szukałam, bo gdzież by u mnie było coś takiego, ale w końcu znalazłam. Powiem wam, że nawet dobra :P

Pamiętam, że któraś z Was pisała że też pije. Możecie powiedzieć z jakiej firmy?
NickBack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 13:52   #359
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Cytat:
Napisane przez NickBack Pokaż wiadomość
wszystkiego najlepszego, spełnienia niespełnionych, abyśmy były zawsze zadbane, piękne i młode!

Kupiłam dziś czerwoną herbatę! Długo szukałam, bo gdzież by u mnie było coś takiego, ale w końcu znalazłam. Powiem wam, że nawet dobra :P

Pamiętam, że któraś z Was pisała że też pije. Możecie powiedzieć z jakiej firmy?
hej ja pije od 1,5 miesiaca ale mam jedna vitaxa i jedna z biedronki pisze na niej pu erth czerwona z grejfrutem...dzialaja tak samo latam do kibelka nie smakuja mi przyzwyczailam sie do lagodnych zielonych i bilaych bo tylko takie pije, ale jedna dziennie daje rade tylko nie przesadz z nia bo cie bedzie brzuszek bolal
agafisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 14:44   #360
silver girl
Raczkowanie
 
Avatar silver girl
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 178
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

shine_on - te kilkanaście kilogramów "nabywałam" nieco dłużej, tylko semestr zimowy był okresem krytycznym. A że jadłam naprawdę bardzo dużo to było logiczne, że szybko nabiorę kilogramów.
Antybiotyku nie przyjmuję na kawę, tylko przed posiłkami.

Dziewczyny, nie chciałam Was w żadnym wypadku bulwersować czy irytować. Może lepiej znajdę sobie jakieś inne forum, Wy macie swój plan dietowania, nie będę go zaburzać

Pozdrawiam i życzę powodzenia!
silver girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:42.