Dieta kopenhaska - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-25, 22:31   #331
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: dieta KOPENHASKA MALE PYTANIE !!! pilne!

Cytat:
Napisane przez mikako1990 Pokaż wiadomość
otoz prosze moderatorow o nie przesuwanie tego watku na diete kopenhadzka bardzo bym prosila poniewaz mam duzo pytan a nie wiem czy ktos odpowie w czasie, po pierwsze:
- o co chodzi z tym befsztykiem (jakie mieso)i jak to robic (tzn. gotowac, piec?)?
- czy kawe sie pije z mlekiem czy sama czarna?
- jak robic tego kurczaka
- jakie ma byc grilowane mieso ? (trzeba robic na griilu?)
z gory dziekuje pozdrawiam
To nie zmienia faktu że mogłaś o to zapytać w wątku o Kopenhadzkiej. Nie ma sensu zakładać nowych wątków o takiej samej tematyce. A potem robi się śmietnik na forum...

I proszę abyś używała opcji "edytuj".
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 20:44   #332
Aniunia47
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1
Dot.: Dieta kopenhadzka

Cytat:
Napisane przez buziaczek82 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.Mam pytanie do wizażanek,które stosowały tą właśnie dietę.Dziś jest mój pierwszy dzień i jestem dopiero na etapie porannej kawy ale chciałam zapytać czy podczas tej diety można stosować przyprawy,a w szczególności sól.Z góry dziękuje za odpowiedź.
Odradzam tą diete.. Jest niezdrowa, a oprócz tego wcale ie poprawia przemiany materii.. Moja koleżanka po jej zakończeniu zaczęła bardzo zdrowo i niskokalorycznie, a pomimo to kilogramy wróciły i to z nadwyżką;/
Aniunia47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 11:58   #333
czekoladka18
Raczkowanie
 
Avatar czekoladka18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 59
GG do czekoladka18
Dot.: Dieta kopenhadzka

dzis II dzien kopenhaskiej... za pol godznki jem lunch... nareszcie bo juz mi slabo po 1 dniu waga spadla z 53,1kg do 51,8kg ! na poczatku leci najwiecej wiadomo mysle ze potem waga bedzie spadac ok 0,6kg na dzien tak jak to bylo miesiac temu. jeszcze tylko 4 dni! dam rade
czekoladka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 17:40   #334
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Dieta kopenhadzka

Cytat:
Napisane przez czekoladka18 Pokaż wiadomość
dzis II dzien kopenhaskiej... za pol godznki jem lunch... nareszcie bo juz mi slabo po 1 dniu waga spadla z 53,1kg do 51,8kg ! na poczatku leci najwiecej wiadomo mysle ze potem waga bedzie spadac ok 0,6kg na dzien tak jak to bylo miesiac temu. jeszcze tylko 4 dni! dam rade
... tragedia.
Takie wpisy chyba powinny być usuwane...
co Ty dziewczyno z sobą robisz?

będziesz miała jojo murowane. to tak na marginesie, bo o innych problemach zdrowotnych nie wspominam już.
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 18:07   #335
czekoladka18
Raczkowanie
 
Avatar czekoladka18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 59
GG do czekoladka18
Dot.: Dieta kopenhadzka

Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość
... tragedia.
Takie wpisy chyba powinny być usuwane...
co Ty dziewczyno z sobą robisz?

będziesz miała jojo murowane. to tak na marginesie, bo o innych problemach zdrowotnych nie wspominam już.
wiesz co jestes zalosna... po pierwsze to nie bede miala jojo bo stopniowo bede zwiekszac liczbe kcal a po drugie to nie wtracaj sie w nie swoje sprawy. Bede na takiej diecie jakiej chce.
czekoladka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 18:22   #336
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Dieta kopenhadzka

Cytat:
Napisane przez czekoladka18 Pokaż wiadomość
wiesz co jestes zalosna... po pierwsze to nie bede miala jojo bo stopniowo bede zwiekszac liczbe kcal a po drugie to nie wtracaj sie w nie swoje sprawy. Bede na takiej diecie jakiej chce.
Przypominam Ci, że wypowiadasz się na forum publicznym. To raz. Dwa - wolność słowa. Trzy - bądź sobie na tej diecie, czy ja Ci zabraniam ? Zapytałam tylko czy zdajesz sobie sprawę z tego co robisz. Dieta kopenhadzka spowalnia metabolizm, wiesz jakie są tego konsekwencje ? Sam fakt osłabienia powinien być dla Ciebie alarmujący.
cztery - jestem moderatorem w Dietetyce i moim obowiązkiem jest jednak utrzymac tu pewne normy. Czasami niedoświadczone dziewczyny biorą przykłady z innych - myśląc że to jest dobre... a w efekcie kończy się to nienajkorzystniej dla nich. Trzeba brać odpowiedzialność za swoje słowa po prostu.

nie chcę Ci na źle przecież. Bo tu nie chodzi o złośliwość.
no ale skoro odbierasz to inaczej - rób co chcesz.

edit: właśnie przejrzałam Twoje wcześniejsze posty - cóż, teraz widzę, że tylko traciłam czas pisząc cokolwiek na temat Twojego odchudzania.
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 18:42   #337
Rosalyn
Zakorzenienie
 
Avatar Rosalyn
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 3 524
Dot.: Dieta kopenhadzka

poza tym: Dietetyka Forum poświęcone zdrowemu odżywianiu, dietom i suplementacji. A jeżeli czujesz się źle będąc na diecie, to ona chyba taka zdrowa nie jest???
__________________
... I can't feed on the powerless, when my cups are already overfilled....

Rosalyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-21, 21:08   #338
czekoladka18
Raczkowanie
 
Avatar czekoladka18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 59
GG do czekoladka18
Dot.: Dieta kopenhadzka

Cytat:
Napisane przez Rosalyn Pokaż wiadomość
poza tym: Dietetyka Forum poświęcone zdrowemu odżywianiu, dietom i suplementacji. A jeżeli czujesz się źle będąc na diecie, to ona chyba taka zdrowa nie jest???
moze i tak ale to nie ja zalozylam watek o diecie kopenhaskiej wiec pretensje miejscie do autorki... a to ze slabo sie czuje to wada tej diety bo chyba kazdy by sie slabo czul na samej kawie do godziny 14.
czekoladka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 21:44   #339
Hypnotic Eyes
Wtajemniczenie
 
Avatar Hypnotic Eyes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2 258
Dot.: Dieta kopenhadzka

Cytat:
Napisane przez czekoladka18 Pokaż wiadomość
wiesz co jestes zalosna... po pierwsze to nie bede miala jojo bo stopniowo bede zwiekszac liczbe kcal a po drugie to nie wtracaj sie w nie swoje sprawy. Bede na takiej diecie jakiej chce.
Nie ma to jak odrobina szacunku dla moderatora, prawda? Szkoda gadać... Poza tym co do stopniowego zwiększania kcal to w twoim przypadku nie byłabym tego taka pewna, bo na wątku dla słodyczomaniaków mówiłaś, że już myślisz co by tu słodkiego zjeść po kopenhskiej z tego co pamiętam. Oczywiście nikt Ci nie broni być na głodówce, ale my Ci po prostu dobrze radzimy... Przemyśl to jeszcze.
__________________
Do you like my tight sweater?

Photoblog
Hypnotic Eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 06:40   #340
czekoladka18
Raczkowanie
 
Avatar czekoladka18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 59
GG do czekoladka18
Dot.: Dieta kopenhadzka

wasze gadanie nic tutaj nie pomze - dzis juz jestem 3 dzien na kopenhaskiej i nie zamierzam jej przerywac. A to ze zjem cos slodkigo po zakonczeniu diety nie oznacza ze bedzie to caly wor slodyczy! zreszta nie bede sie przed nikim tlumaczyc. I tak zrobie jak uwazam.
czekoladka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 07:04   #341
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: Dieta kopenhadzka

Cytat:
Napisane przez czekoladka18 Pokaż wiadomość
wasze gadanie nic tutaj nie pomze - dzis juz jestem 3 dzien na kopenhaskiej i nie zamierzam jej przerywac. A to ze zjem cos slodkigo po zakonczeniu diety nie oznacza ze bedzie to caly wor slodyczy! zreszta nie bede sie przed nikim tlumaczyc. I tak zrobie jak uwazam.
nie pomoże, nie pomoże a szkoda...
no ale dobra, ja się nie wtrącam

tak BTW chybbym oszalała na tej diecie, nie wiem czemu ona jest dla mnie jakaś kompletnie niedorzeczna ciężkie kolacje, rano głodówka i jeszcze dzień w dzień to samo i ten rygor , nie wytrzymałabym 2 dni
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-22, 07:18   #342
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Dieta kopenhadzka

Cytat:
Napisane przez czekoladka18 Pokaż wiadomość
wasze gadanie nic tutaj nie pomze - dzis juz jestem 3 dzien na kopenhaskiej i nie zamierzam jej przerywac. A to ze zjem cos slodkigo po zakonczeniu diety nie oznacza ze bedzie to caly wor slodyczy! zreszta nie bede sie przed nikim tlumaczyc. I tak zrobie jak uwazam.
Jesteś dorosłą osobą - sama decydujesz o sobie. Fakt, nikt nie ma prawa się wtrącać do Twojego życia, ale my tutaj nic nie narzucamy... jedyne co możemy zrobić to doradzić.
Zastanawia mnie tylko to, czemu jesteś tak 'agresywnie' nastawiona... wynika to z Twoich wypowiedzi. Piszesz tak jakbyśmy Ci jakąs krzywdę robiły. A przecież tak nie jest...
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 07:46   #343
czekoladka18
Raczkowanie
 
Avatar czekoladka18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 59
GG do czekoladka18
Dot.: Dieta kopenhadzka

Ather ale to ty na mnie pierwsza naskoczylas... wiem ze kopenhaska to chyba jedna z gorszych diet no ale niestety nie mam innego wyjscia . We wtorek mam pokaz a przez moj wyjazd za granice troszke przytylam. A w tej profesji nie ma zmiluj !
czekoladka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 08:01   #344
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Dieta kopenhadzka

Mojemu koledze (dorosły mężczyzna - koło 40) dietetyk polecił tą diete Facet dotrwał do końca, choć miał momenty załamania I fakt po diecie sporo przytył Zastanawia mnie jak dietetyk może polecić tak rystrykcyjną diete, nawet osobie tak dojrzałej... no i facet jest policjantem, więc wytrzymały jest, a jednak było mu bardzo ciężko.


No cóż czekoladko miejmy nadzieje, że po pokazie jeśli już musisz zajmiesz się bardziej przemyślanym odchudzaniem Młodziutka jesteś i skoro pracujesz jak pracujesz, to naprawdę powinnaś nie tylko dbać o odpowiednią wagę, ale również troszczyć się o wygląd zewnętrzny. A wiadomo, że tego typu diety tutaj sprawy nie ułatwiają
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 08:36   #345
czekoladka18
Raczkowanie
 
Avatar czekoladka18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 59
GG do czekoladka18
Dot.: Dieta kopenhadzka

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość

No cóż czekoladko miejmy nadzieje, że po pokazie jeśli już musisz zajmiesz się bardziej przemyślanym odchudzaniem Młodziutka jesteś i skoro pracujesz jak pracujesz, to naprawdę powinnaś nie tylko dbać o odpowiednią wagę, ale również troszczyć się o wygląd zewnętrzny. A wiadomo, że tego typu diety tutaj sprawy nie ułatwiają

dzis tez mam pokaz oczywiscie po zakonczeniu diety bede jada duzo owocow i warzyw bo za tym tesknie najbardziej no i za owsianka heh
Pozdrawiam!
czekoladka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 21:00   #346
mig25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszafka
Wiadomości: 216
GG do mig25
Talking

Cytat:
Napisane przez czekoladka79 Pokaż wiadomość
Dieta jest tak skomponowana, że przyspiesza metabolizm i po jej zakończeniu dalej się chudnie (oczywiście przy racjonalnym odżywianiu bez obiadania się słodyczami ). Dieta ta jest tak skonstruowana, że wpływa na prawidłową pracę tarczycy, ważne aby się krok po kroku dokładnie trzymać zasad diety. Jest to jedyna dieta która pozwoliła mi schudnąć pomimo problemów hormonalnych po pigułkach antykoncepcyjnych (przytyłam 20 kg) . Nie pomagało nic; przy diecie 1000 kcal i treningu (codziennie rower 1 godzina, dwa razy w tygodniu basen i dwa razy w tygodniu areobic) schudłam przez 3 miesiące 2 kg a w obwodach po 2 cm .... Po diecie kopenhaskiej rok temu schudłam 8 kg i wagę utrzymałam do tej pory, teraz powtarzam 2 tygodniowy cykl tej diety. Życzę powodzenia i wytrwałości. Trzymam kciuki i właśnie piję śniadanko .... pychotka ale ważne że niebawem znów będę normalnie wyglądała i nie będę musiała maskować się ubraniami wielkości spadochronu
Dieta jest wysokobiałkowa, zmniejsza ryzyko zachorowania na cukrzycę, idealna dla kobiet biorących pigułki lub inne leki hormonalne. Jeśli ktoś się na niej źle czuje, tzn że już są początki problemów z cukrem. Dziennie jest w niej ok 600-800 kalorii. Zmniejsza apetyt, zwłaszcza na słodycze.
No i oczywiście zgadzam się z moją przedmówczynią

Cytat:
Napisane przez Kachulec Pokaż wiadomość
Dieta powinna być zdrowa, a ta do takich nie należy Wyniszczenia organizmu nie widać nagle gołym okiem. To
później wychodzi
Ja nie rozumiem. Co Twoim zdaniem w tej diecie JEST wyniszczajace? Befsztyk? Kurczak? Tarta marchew czy jaja? Brokuły? Oliwa? Cytryna? owoce czy jogurty naturalne?
Słuchałam wypowiedzi spec. od żywienia, dr Kozłowskiej z SGGW. Powiedziała, że dieta jest wartościowa w białko, witaminy, produkty oczyszczające (jog., brokuły, sałata). Że 2 tyg. na tej diecie nikomu nie zaszkodzą, chyba że ktoś WCZEŚNIEJ miał już problemy ze zdrowiem, np. wrzody i wtedy kawa pita na czczo może podrażnić śluzówkę. Wtedy należy dodać do kawy dużo mleka. Powiedziała też, że ta dieta jest DOSKONAŁĄ BAZĄ, tj. może stanowić podstawę diety, którą trzeba uzupełnić złożonymi (dobrymi węglowodanami) np. kasze, pełne ziarno, itp. I trochę więcej owoców.
Z mojego doświadczenia...
Ta dieta zapobiega nadmiernemu wyrzutowi insuliny, która sprzyja odkładaniu się tłuszczu. Po kilku dniach mija ochota na słodycze, reguluje się poziom cukru. Jej skuteczność to głównie sprawa dużej ilości białka podkręcającego metabolizm i odwadniającego. Zadaniem kawy jest podkręcenie pracy tarczycy. Zatem nie powinny jej stosować osoby z nadczynnością tarczycy. I powinna być stosowana nie dłużej niż te przepisowe 13 dni. Czemu? Bo jedząc smao białko prawie obciążamy bardzo nerki. Zatem osoby z kiepskim klirensem i jakąkolwiek chorobą nerek nie powinny jej stosować.
TA DIETA JEST OK, ALE DLA LUDZI ZDROWYCH. I nie pracujących ciężko fizycznie. Ćwiczenia przy niej tylko aerobowe, nie wysiłkowe. Efekt jo-jo? Raczej nie powoduje napadów głodu, niweluje późniejszą chęć na słodycze, szybciej po niej osiągamy uczucie sytości, stosunkowo jedząc niewiele.

Cytat:
Napisane przez Paulinka89 Pokaż wiadomość
czy któraś z was orientuje się może czy przy hipoglikemii można pić między posiłkami np. wodę z cukrem, żeby nie obniżyć poziomu cukru jeszcze bardziej? i czy w ogóle można ją stosować?
Przy hipoglikemii, jeśli wypijesz wodę z cukrem, pogłębisz hipoglikemię. Należy wtedy zjeść plasterek białego lub żółtego sera. Ewentualnie herbatnik typu holenderskiego (prawie bezcukrowy).

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
ale mnie ten wątek drażni, co zniknie gdzieś dalej to na nowo powraca
a co ja się będę przejmować wasze zdrowie!

Nie wiem jak można myśleć, że tłuszczu człowiek się pozbędzie w ciągu 13 dni, chyba jak ktoś przytył 10 kg to nie przez jeden dzień!!!
Jeżeli Cię ten wątek drażni, to po co się tak katujesz. Omiń temat po prostu. Spróbuj zaistnieć gdzieś indziej

Edytowane przez Ather
Czas edycji: 2007-09-23 o 07:23 Powód: Proszę, używaj opcji "edytuj"
mig25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 23:28   #347
Rosalyn
Zakorzenienie
 
Avatar Rosalyn
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 3 524
Dot.: Dieta kopenhadzka

Cytat:
Napisane przez mig25 Pokaż wiadomość
Jeżeli Cię ten wątek drażni, to po co się tak katujesz. Omiń temat po prostu. Spróbuj zaistnieć gdzieś indziej
A Ty powinnaś używać opcji multicytowania, zamiast pisać 4 posty jeden pod drugim...
__________________
... I can't feed on the powerless, when my cups are already overfilled....

Rosalyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 13:40   #348
mig25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszafka
Wiadomości: 216
GG do mig25
Dot.: Dieta kopenhadzka

Mam nadzieję, że się dowartościowałaś i poczułaś lepiej Kluseczko
mig25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 20:05   #349
italiaanka
Wtajemniczenie
 
Avatar italiaanka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Bdg.
Wiadomości: 2 275
GG do italiaanka
Dot.: Dieta kopenhadzka

Cytat:
Napisane przez mig25 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że się dowartościowałaś i poczułaś lepiej Kluseczko
Bez takich proszę!

Ten sam apel do czekoladki18. Za wypowiedź:

Cytat:
Napisane przez czekoladka18 Pokaż wiadomość
wiesz co jestes zalosna... po pierwsze to nie bede miala jojo bo stopniowo bede zwiekszac liczbe kcal a po drugie to nie wtracaj sie w nie swoje sprawy. Bede na takiej diecie jakiej chce.
...powinny polecieś punkty, ale widzę, że zmieniłaś ton wypowiedzi, dlatego chwilowo tylko poobserwuję sobie wątek.

__________________
...
italiaanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-23, 20:19   #350
czekoladka18
Raczkowanie
 
Avatar czekoladka18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 59
GG do czekoladka18
Dot.: Dieta kopenhadzka

4 dzien diety kopenhaskie jak najbardziej zgodny z planem to moj ulunony dzien bo nie jestem glodna i moge sie najesc salatka owocowa z jogurtem jutro przedostatni dzien.I dobrze.
czekoladka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 21:47   #351
ula2756
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 110
Dot.: Dieta kopenhadzka

jutrp przedostatni? a sa jakies efekty? u mnie jutro 1;p
__________________
"Jednak nadchodzi moment,
kiedy trzeba iść do przodu.

Pomyśleć czasami o sobie.
Zrozumieć, że nic nie trwa wiecznie..."
ula2756 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 07:47   #352
czekoladka18
Raczkowanie
 
Avatar czekoladka18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 59
GG do czekoladka18
Dot.: Dieta kopenhadzka

Cytat:
Napisane przez ula2756 Pokaż wiadomość
jutrp przedostatni? a sa jakies efekty? u mnie jutro 1;p
jasne ze sa efekty zaczynalam od wagi 53,1kg dzis waze juz 50,7kg
czyli po 4 dniach schudlam 2,5kg dzis juz 5 dzionek i jutro do wieczora tez bede na kopenhaskiej alllee we wtorek wieczorem mam pokaz i potem ma byc duzy poczetunek wiec nie moge zmarnowac okazji i sobie troszke nie pojesc of corse bez objadana sie bo licze ze mimo wszystko waga mi troszke spadnie
czekoladka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 08:08   #353
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Dieta kopenhadzka

Cytat:
Napisane przez czekoladka18 Pokaż wiadomość
jasne ze sa efekty zaczynalam od wagi 53,1kg dzis waze juz 50,7kg
czyli po 4 dniach schudlam 2,5kg dzis juz 5 dzionek i jutro do wieczora tez bede na kopenhaskiej alllee we wtorek wieczorem mam pokaz i potem ma byc duzy poczetunek wiec nie moge zmarnowac okazji i sobie troszke nie pojesc of corse bez objadana sie bo licze ze mimo wszystko waga mi troszke spadnie
Czekoladko a nie myslałaś o tym, że ten spadek wagi, to poprostu woda W pierwszych dniach odchudzania tracimy głównie wodę niestety.
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 08:17   #354
czekoladka18
Raczkowanie
 
Avatar czekoladka18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 59
GG do czekoladka18
Dot.: Dieta kopenhadzka

wazne ze widze po sobie ze chudne i cm leca
czekoladka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 10:36   #355
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Dieta kopenhadzka

Czekoladka18, ile masz wzrostu?
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 14:14   #356
czekoladka18
Raczkowanie
 
Avatar czekoladka18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 59
GG do czekoladka18
Dot.: Dieta kopenhadzka

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
Czekoladka18, ile masz wzrostu?

174
czekoladka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 14:18   #357
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Dot.: Dieta kopenhadzka

Cytat:
Napisane przez czekoladka18 Pokaż wiadomość
174
A do jakiej wagi dążysz, że się tak wścibsko zapytam
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 14:19   #358
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Dieta kopenhadzka

Cytat:
Napisane przez czekoladka18 Pokaż wiadomość
174
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 14:38   #359
czekoladka18
Raczkowanie
 
Avatar czekoladka18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 59
GG do czekoladka18
Dot.: Dieta kopenhadzka

daze do 49,5kg - max 50kg czyli jeszcze kilogram i bede happy
czekoladka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 15:11   #360
MonikaZmyślona
Zadomowienie
 
Avatar MonikaZmyślona
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 249
Dot.: Dieta kopenhadzka

__________________
min. -
S -
hh -
J -
B -
-
MonikaZmyślona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-25 13:34:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:34.