WROCŁAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAŻENIA, ITP.) - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-15, 16:37   #331
czarno_biala87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
GG do czarno_biala87
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Nawet dla ludzi z Wrocka to problem, bo przecież większość z nas pracuje. Nie można z dnia na dzień pozmieniać grafiku w pracy bo chce się iść do szkoły, żaden pracodawca tego nie będzie tolerować.

A co do pozwów i sądów, to przypominam, że wydawanie subiektywnych opinii to nie jest działaniem na szkodę kogokolwiek. Jak coś jest kiepskiej jakości (towary czy usługi) to mamy święte prawo powiedzieć to głośno, nie mamy jednak prawa kłamać w kwestiach niepodważalnych... Prawo jasno określa co jest działaniem na czyjąś szkodę.

Edytowane przez czarno_biala87
Czas edycji: 2010-03-15 o 16:38
czarno_biala87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 17:33   #332
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Ja sie juz nie bede wypowiadac
Nie jest tak ze wszystko mi sie nie podoba..postaram sie podoceniac uroki nowej siedziby na Braniborskiej-pisze bez ironii bo mi sie podoba,tak przestrzennie i elegancko
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 22:31   #333
spax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 34
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

czarno_biala87, ilo16na - nie przesadzajcie z tymi zmianami planu, bo one są dla Was na rękę. Pomyślcie w szerszej perspektywie.

Jakim argumentem jest praca, czy dojazd do Wrocławia skoro godziny zajęć się nie zmieniają? Zmiany w planie są tak kombinowane, żebyście nie przyjeżdżały na darmo - jak to się zdarza w innych szkołach.
spax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 22:35   #334
Ewelina690
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 147
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

No ja akurat tez jestem zawsze, chyba ze naprawde nie moge, np ostatnio, gdy wyladowalam w szpitalu i z wielkim zalem musialam opuscic pare zjadzdow.
Wiec nie wypowiadaja sie ci, ktorzy nie chodza tylko ci, ktorzy wiedza jak jest gdziekolwiek indziej.

Ja Was rozumiem, dziewczyny, ze zmiana planu chocby o godzine moze przysporzyć klopotow, ale zapewniam Was, ze tak jest wszedzie, nawet na najlepszych uczelniach wyzszych. To nie jest wina szkoly, jesli nauczyciel sie rozchoruje lub jego dziecko i musi na ostatnia chwile wziac wolne.
Po prostu cos za cos. Wybralyscie nauke w weekendy, to musicie sie z tym liczyc.
I zamiast marudzic docencie to, co lubicie w tej szkole a szkola jest naprawde w porzadku. Tak jak pisala kolezanka wyzej - mielismy do odrobienia kilka godzin anatomii i odrabiamy je, a gdzie indziej by to olali.
I nieprawda, ze to po tej szkole ciezko znalezc prace. Po kazdej szkole jest ciezko, bo takie podle czasy mamy. A Dalecka uchodzi za jedna z najlepszych we Wroclawiu (oczywiscie kosmetycznych).

Pozdrawiam wszystkie zadowolone i marudy

---------- Dopisano o 23:35 ---------- Poprzedni post napisano o 23:31 ----------

Cytat:
Napisane przez spax Pokaż wiadomość
czarno_biala87, ilo16na - nie przesadzajcie z tymi zmianami planu, bo one są dla Was na rękę. Pomyślcie w szerszej perspektywie.

Jakim argumentem jest praca, czy dojazd do Wrocławia skoro godziny zajęć się nie zmieniają? Zmiany w planie są tak kombinowane, żebyście nie przyjeżdżały na darmo - jak to się zdarza w innych szkołach.
Otóż to. Ani razu sie nie zdarzylo, ze przyjezdzamy a tu zajec nie ma, bo pani z anatomii sie rozchorowala. Daja zastepstwo i juz. Nie przyjezdzamy na marne, nie siedzimy jak osiolki tylko wszytsko biegnie swoim tokiem.
Poza tym w soboty rzeczywiscie jest zawsze na 8, no moze raz bylo inaczej, ale nie przypominam sobie.
__________________
MAKIJAŻE ŚLUBNE I OKOLICZNOŚCIOWE - Głogów i okolice!

http://www.makijaze.glogow.pl

Zapraszam do obejrzenia mojej galerii!
Ewelina Nowak

Edytowane przez Ewelina690
Czas edycji: 2010-03-15 o 22:41
Ewelina690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 08:48   #335
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Cytat:
Napisane przez Ewelina690 Pokaż wiadomość
No ja akurat tez jestem zawsze, chyba ze naprawde nie moge, np ostatnio, gdy wyladowalam w szpitalu i z wielkim zalem musialam opuscic pare zjadzdow.
Wiec nie wypowiadaja sie ci, ktorzy nie chodza tylko ci, ktorzy wiedza jak jest gdziekolwiek indziej.
Ewelina ja nie pisalam o Tobie jakby co.. ze nie chodzisz bo ja rozumiem ze jak sie ma operacje i jest w szpitalu to na zajecia sie nie przyjdzie

Kiedys w sobote byla pracownia od 14 do 20 i powiem ze ten plan byl mi bardzo na reke Szkoda ze tak nie jest co zjazd..
Wiem ze plan nie beda ukladac do kazdej osoby pojedynczo
Ale ja wcale nie marudze
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 19:37   #336
MarysN
Zakorzenienie
 
Avatar MarysN
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 10 513
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

tak się zastanawiam.. znajdę tu kogoś kto idzie w tym roku na stylizację, albo kogoś kto ją skończył?
MarysN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 16:50   #337
Natalisko
Raczkowanie
 
Avatar Natalisko
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 30
Smile Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

cześć dziewczyny widzę, że jest tutaj kilka dziewczyn, które mają kontakt ze szkołą Marzeny Daleckiej. Prawdopodobnie w tym roku rozpoczynam studium kosmetyczne w/w szkole. Czy byłybyście takie dobre i mogły opowiedziec mi na kilka rzeczy? np nie bardzo rozumiem wybierajac profil kosmetyczny i biorąc dwie specjalizację place za nie czy one są w cenie profilu? mam nadzije, ze pytanie nie jest jakies idiotyczne poprostu wole byc pewna czy zapisując sie do tej szkoly muszę kupić jakies wyprawki czy są one na wyposażeniu szkolnym? liczę na odpowiedz drogie koleżanki
Natalisko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-18, 18:12   #338
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Cytat:
Napisane przez Natalisko Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny widzę, że jest tutaj kilka dziewczyn, które mają kontakt ze szkołą Marzeny Daleckiej. Prawdopodobnie w tym roku rozpoczynam studium kosmetyczne w/w szkole. Czy byłybyście takie dobre i mogły opowiedziec mi na kilka rzeczy? np nie bardzo rozumiem wybierajac profil kosmetyczny i biorąc dwie specjalizację place za nie czy one są w cenie profilu? mam nadzije, ze pytanie nie jest jakies idiotyczne poprostu wole byc pewna czy zapisując sie do tej szkoly muszę kupić jakies wyprawki czy są one na wyposażeniu szkolnym? liczę na odpowiedz drogie koleżanki
Najlepiej jakbys zerknela w ten watek
Co do specjalizacji za moich czasow do wyboru byla 1.Przedzwon do szkoly i sie zapytaj..bo ja nie wiem
Co do wyprawki moja grupa i inne placila na wejsciu 350 zl.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 22:04   #339
czarno_biala87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
GG do czarno_biala87
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Wbrew pozorom KAŻDA zmiana planu jest problemem. Jeśli plan zajęć na sobote pojawia się w czwartek i zamiast jak zawsze mieć na 8:00 mam na 14:00 to sorry, ale to jest katastrofa. Od tego czy pójdę do pracy w weekend zależy czy będę miała z czego opłacić szkołę, a jeśli pojawiają się takie numery to niestety jedno i drugie mija się z celem. To tak na marginesie.
Super że plan jest na dłużej, można się jakoś zorganizować i wierzyć że nic się ne zmieni...

Widziałam nową szkołę, rzeczywiście wygląda fajnie, choć widziałam tylko jedną pracownię. Ale mamy dla siebie całe piętro, więc nie bedziemy się błąkać po całym osiedlu. Jeszcze trochę bałagan, ale zapowiada się naprawdę fajnie. Jest blisko centrum, fajny dojazd, nawet z parkingiem
w niedzielę zobaczę więcej
czarno_biala87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 15:48   #340
Natalisko
Raczkowanie
 
Avatar Natalisko
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 30
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Ilona dziękuje bardzo za odpowiedz czytałam, czytałam ten wątek może nie calutki bo nabawiłabym się całkowitego rozdwojenia jaźni na temat tej szkoły dlatego omijałam co nie co
Natalisko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 13:03   #341
czarno_biala87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
GG do czarno_biala87
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Słuchajcie, jestem w szoku.
Po raz pierwszy miałam zajęcia z dyrektor M.D. i jestem zachwycona! Ile ta kobieta ma wiedzy! ile ciekawostek nam opowiedziała, ile nowości pokazała, to była najlepsza pracownia jaką mieliśmy przez cały semestr!
widać że jest prawdziwą pasjonatką i że zna się na rzeczy - zarówno na kosmetyce, na stylizacji, na wizażu, marketingu... NA WSZYSTKIM!
Jeśli miałybyśmy mieć zajęcia z nią, rekompensowałoby to wszystkie inne mankamenty szkoły!
Pozatym jest bardzo sympatyczna, choć pierwsze moje wrażenie było takie, że jest zbyt poważna, ma dość surowy wyraz twarzy.
A nowa szkoła? Ekstra. Moja pracownia do stylizacji paznokci ekstra wyposażona, są nawet lampy UV i frezarki, nie musimy więc dźwigać połowy naszego ekwipunku.
Szkoda tylko że nie ma windy, bo zadyszka łapie juz na II p.

Wielki pozytyw, naprawdę.
czarno_biala87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-22, 13:51   #342
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Cytat:
Napisane przez czarno_biala87 Pokaż wiadomość
Słuchajcie, jestem w szoku.
Po raz pierwszy miałam zajęcia z dyrektor M.D. i jestem zachwycona! Ile ta kobieta ma wiedzy! ile ciekawostek nam opowiedziała, ile nowości pokazała, to była najlepsza pracownia jaką mieliśmy przez cały semestr!
widać że jest prawdziwą pasjonatką i że zna się na rzeczy - zarówno na kosmetyce, na stylizacji, na wizażu, marketingu... NA WSZYSTKIM!
Jeśli miałybyśmy mieć zajęcia z nią, rekompensowałoby to wszystkie inne mankamenty szkoły!
Pozatym jest bardzo sympatyczna, choć pierwsze moje wrażenie było takie, że jest zbyt poważna, ma dość surowy wyraz twarzy.
A nowa szkoła? Ekstra. Moja pracownia do stylizacji paznokci ekstra wyposażona, są nawet lampy UV i frezarki, nie musimy więc dźwigać połowy naszego ekwipunku.
Szkoda tylko że nie ma windy, bo zadyszka łapie juz na II p.

Wielki pozytyw, naprawdę.
A jakie zajecia z Pania Dyrektor mieliscie?Wizaz?co przerabialiscie?
Mysmy ostatnio mieli wizaz z Panem i tez pozytyw (w zastepstie P.Kamili)
Budynek fajny..ale szatnia malenka.. i szkoda ze wyklady na Zachodniej a nie tutaj.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 21:33   #343
anioleczek1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 24
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Cytat:
Napisane przez czarno_biala87 Pokaż wiadomość
Słuchajcie, jestem w szoku.
Po raz pierwszy miałam zajęcia z dyrektor M.D. i jestem zachwycona! Ile ta kobieta ma wiedzy! ile ciekawostek nam opowiedziała, ile nowości pokazała, to była najlepsza pracownia jaką mieliśmy przez cały semestr!
widać że jest prawdziwą pasjonatką i że zna się na rzeczy - zarówno na kosmetyce, na stylizacji, na wizażu, marketingu... NA WSZYSTKIM!
Jeśli miałybyśmy mieć zajęcia z nią, rekompensowałoby to wszystkie inne mankamenty szkoły!
Pozatym jest bardzo sympatyczna, choć pierwsze moje wrażenie było takie, że jest zbyt poważna, ma dość surowy wyraz twarzy.
A nowa szkoła? Ekstra. Moja pracownia do stylizacji paznokci ekstra wyposażona, są nawet lampy UV i frezarki, nie musimy więc dźwigać połowy naszego ekwipunku.
Szkoda tylko że nie ma windy, bo zadyszka łapie juz na II p.

Wielki pozytyw, naprawdę.
Hej, ja miałam kiedyś jedne zajęcia z p.Dalecką w zastępstwie i tez sobie chwaliłam.Robiłysmy projekt własnego salonu. Opowiadała nam jakie wymiary powinien mieć salon , co się powinno znajdować, jak ułożyć cennik, jak obliczyć cenę danego zabiegu,jakie są przepisy itp. Bardzo się nam to przydało nawet do egzaminu końcowego, bo było sporo pytań z przedsiębiorczości i sporo obliczeń, a dzięki niej wiedziałyśmy co jak i na czym to wszystko polega.P.Dalecka ma ogromna wiedze i faktycznie jest miła i fajnie potrafi zainteresować tym co mówi.A co do tego że zawsze ma surową minę to się zgadzam:P aż strach się bać Cieszę sie że macie fajną pracownie i że się trochę poprawiło. ja teraz myślę żeby sobie jakiś kurs zrobić.pozdrawiam dziewczyny
anioleczek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 14:04   #344
czarno_biala87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
GG do czarno_biala87
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

To było zastępstwo na pracowni kosmetyki.
A wykłady też są planowane na Braniborską, tak mówiła p. dyrektor. Ale czy to się uda, nie wiadomo...
czarno_biala87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 14:08   #345
spax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 34
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

No z tego co mi wiadomo to możliwe, że się uda z tymi nowymi salami i wykłady też będą na Braniborskiej - wtedy to będzie extra!

Co do wiedzy Pani Marzeny Daleckiej, to nie jeden wątek już powstawał na ten temat Ona ma ogromną wiedzę wykraczającą dalece poza merytoryczny zakres zajęć. Co do pierwszego wrażenie, rzeczywiście może się wydawać surowa, bo ma nieprzeniknioną twarz, ale w rzeczywistości to bardzo ciepła osoba

PS. Jakby ktoś miał problem z dojazdem/zorientowaniem się w terenie tu jest link do nowej lokalizacji: http://maps.google.com/maps/place?ci...0635,17.016449
spax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 14:13   #346
kaprowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Winda rzeczywiście by się przydała, ale teraz to mamy fitness za darmo ;p
__________________
Szukasz dorywczej pracy? Znasz się na stylizacji paznokci? Napisz do mnie!
kaprowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-04, 11:42   #347
sikatka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Ja mam za sobą szkołę, a zamierzam wybrać się jeszcze na jakieś kursy Też jestem zadowolona ze szkoły Daleckiej. Zgadzam się w pełni z tym, że Pani Marzena ma ogromną wiedzę, bo ma! Jestem w 99% zadowolona z wyboru
sikatka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 13:40   #348
Natalisko
Raczkowanie
 
Avatar Natalisko
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 30
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

o widzę, że dziewczyny chwalą sobie tę szkołę i chętnie wracają

to może jest ktoś kto zaczyna w tym roku kosmetyke w tej szkole?
Natalisko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 21:11   #349
Natalisko
Raczkowanie
 
Avatar Natalisko
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 30
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

prawdopodobnie idę do tej szkoły w sumie pytań nie mam bo dziewczyny mnie już troszke oświeciły
Natalisko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-11, 15:13   #350
czarno_biala87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
GG do czarno_biala87
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

wiecie co? Wczoraj na zajęciach z pracowni kosmetycznej pani Ula zapytała czy to my wypisujemy na forum takie rzeczy, że na lekcjach nie ma ręczników Była tym oburzona.
A na koniec wycieraliśmy miski papierem toaletowym, bo ręczników zabrakło Albo woda do wapozonu - "musi być destylowana", po czym odwraca się do zlewu i leje kranówkę

Dobrze wiedzieć, że ktoś czyta nasze skargi.

Edytowane przez czarno_biala87
Czas edycji: 2010-04-12 o 14:15
czarno_biala87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 09:14   #351
anioleczek1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 24
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)


Edytowane przez anioleczek1985
Czas edycji: 2010-07-02 o 21:45
anioleczek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 14:14   #352
czarno_biala87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
GG do czarno_biala87
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Jest zakręcona, ale w gruncie rzeczy to miła kobitka
Szczera prawda, co ona może za to że czegoś tam zabrakło.

Możesz nam opowiedzieć o co chodzi z tą "specjalizacją? To są po prostu dodatkowe godziny zajęć, czy jak? Bo nie do końca rozumiem... Robisz kosmetykę + moduł i do tego na koniec jakaś specjalizacja.... Co to znaczy?
czarno_biala87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 18:55   #353
kaprowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Haha, dokładnie nie martw się czarno_biala87, wszędzie są niedociągnięcia, ale szkoła Daleckiej jest tak obiektywnie, bardzo dobra.

Zresztą, sama sobie odpowiedź na pytanie: czy jesteś zadowolona? Ja każdego dnia jestem, coraz bardziej Głowa do góry, wiosna idzie
__________________
Szukasz dorywczej pracy? Znasz się na stylizacji paznokci? Napisz do mnie!
kaprowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 20:32   #354
sikatka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Dzisiaj na dyżurze pani Dyrektor dowiedziałam się, że w weekend nie ma zajęć (rozporządzenie kuratorium, świeże, bo z dzisiaj) i jutro zostanie podane do wiadomości publicznej.
sikatka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 07:51   #355
czarno_biala87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
GG do czarno_biala87
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

No proszę Was... A kiedy odrobimy te zajęcia??
cholera, wychodzi na to że płacimy za siedzenie w domu

Miały być zajęcia z modułu, który mamy tak rzadko.... Strasznie szkoda.
Przesadzają na maxa z tym Smoleńskiem. Jak ktoś jest wybitnie wierzący i kochający Kaczyńskiech, to niech rzuci wszystko i idzie opłakiwać. ALE robi tak 1%, a reszta cieszy się z dnia wolnego.
czarno_biala87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 11:00   #356
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Cytat:
Napisane przez czarno_biala87 Pokaż wiadomość
No proszę Was... A kiedy odrobimy te zajęcia??
cholera, wychodzi na to że płacimy za siedzenie w domu

Miały być zajęcia z modułu, który mamy tak rzadko.... Strasznie szkoda.
Przesadzają na maxa z tym Smoleńskiem. Jak ktoś jest wybitnie wierzący i kochający Kaczyńskiech, to niech rzuci wszystko i idzie opłakiwać. ALE robi tak 1%, a reszta cieszy się z dnia wolnego.
No wlasnie lekkie halo.. Płacilam za kwiecien w którym ani razu nie bede miala zajec?:rolleyes :
Ja rozumiem załobe ale szukam po stronie Ministerstwa i nie ma zarządzenia takiego zeby zajecia w weekend byly odwolane (17-18)
Wiec skąd szkoła to wie?
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"


Edytowane przez ilo16na
Czas edycji: 2010-04-15 o 11:05
ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 23:04   #357
kaprowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Jezu, dziewczyny ogarnijcie się... Szkoła jest Wam winna tej tragedii?

ilo16na kto Ci napisał o ministerstwie? Przecież wyraźnie napisała, że to rozporządzenie/nakaz z kuratorium.

Wszystkie uczelnie, szkoły i placówki podlegające kuratorium mają odwołane zajęcia, taki jest odgórny nakaz - wystarczy się trochę pointeresować.

http://www.uni.wroc.pl/og%C5%82oszen...-i-18-kwietnia
http://www.portal.pwr.wroc.pl/618554,241.dhtml
http://info.put.poznan.pl/2010/04/13/220
http://amu.edu.pl/aktualnosci/wiadom...a/odwoanie-zaj
__________________
Szukasz dorywczej pracy? Znasz się na stylizacji paznokci? Napisz do mnie!
kaprowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 09:01   #358
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Cytat:
Napisane przez kaprowa Pokaż wiadomość
Jezu, dziewczyny ogarnijcie się... Szkoła jest Wam winna tej tragedii?

ilo16na kto Ci napisał o ministerstwie? Przecież wyraźnie napisała, że to rozporządzenie/nakaz z kuratorium.

Wszystkie uczelnie, szkoły i placówki podlegające kuratorium mają odwołane zajęcia, taki jest odgórny nakaz - wystarczy się trochę pointeresować.

http://www.uni.wroc.pl/og%C5%82oszen...-i-18-kwietnia
http://www.portal.pwr.wroc.pl/618554,241.dhtml
http://info.put.poznan.pl/2010/04/13/220
http://amu.edu.pl/aktualnosci/wiadom...a/odwoanie-zaj


Czy ja mowie ze szkola jest winna.. ja mam szacunek do swoich pieniedzy po prostu.
I jesli zajec nie bedzie w ten weekend chce miec je odrobione-a nie ze przepadlo.
A najnowsze info jest ze pogrzeb moze sie nie odbyc w weekend(przez pogode) i zajecia moglyby sie wtedy odbyc.
I nie zycze sobie zadnych wiadomosci na priv.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 09:36   #359
jarisa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 10
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Czy ja mowie ze szkola jest winna.. ja mam szacunek do swoich pieniedzy po prostu.
I jesli zajec nie bedzie w ten weekend chce miec je odrobione-a nie ze przepadlo.
A najnowsze info jest ze pogrzeb moze sie nie odbyc w weekend(przez pogode) i zajecia moglyby sie wtedy odbyc.
I nie zycze sobie zadnych wiadomosci na priv.

Dziewczyno osłabiasz mnie. Zachowujesz się jak dziecko ,a po twoim postach wnioskuję,że masz pretensje do tego ,że szkoła je odwołała.Zajęcia już raz w miesiącu kwiecień miałaś. Poza tym i tak w tym semestrze wypadają po trzy zjazdy, w każdym miesiącu prócz kwietnia gdzie miały być dwa.
jarisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 09:40   #360
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Cytat:
Napisane przez jarisa Pokaż wiadomość
Dziewczyno osłabiasz mnie. Zachowujesz się jak dziecko ,a po twoim postach wnioskuję,że masz pretensje do tego ,że szkoła je odwołała.Zajęcia już raz w miesiącu kwiecień miałaś. Poza tym i tak w tym semestrze wypadają po trzy zjazdy, w każdym miesiącu prócz kwietnia gdzie miały być dwa.
Mialam 1 dzien zajec-tylko pracownie raz.
No wlasnie to beda 4 zjazdy w maju teraz czy jak? Czy w czerwcu 4 jak i tak mialybyc 3?
A mnie oslabiaja takie teksty.. ja po prostu chce zdac ten egzamin a ciezko bedzie siedzac w domu.
I ja nie widze mozliwosci odrobienia bo braknie nam czasu gdyz zakonczenie jest w czerwcu i tego nie mozna przesunac.
Ale jesli szkola zarzadzi nam dodatkowy zjazd w maju albo w czerwcu bedzie bardzo ładnie to wyjasnione z jej strony i wtedy odrobimy i nic nie bede miala do powiedzenia.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"


Edytowane przez ilo16na
Czas edycji: 2010-04-16 o 10:24
ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-01 11:37:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:44.