Listopadowe mamy 2016: Pierdołowaty wątek vol. VIII uważam za otwarty - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-20, 22:13   #331
teczowa dlolinka 21
Zakorzenienie
 
Avatar teczowa dlolinka 21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 855
Dot.: Listopadowe mamy 2016: Pierdołowaty wątek vol. VIII uważam za otwarty

Cytat:
Napisane przez patrycjazuzanna Pokaż wiadomość
Jakaś plaga z tymi przeziębieniami. Co czytam, to którąś rozkłada, sama miałam od rana dreszcze i leżałam po uszy nakryta kołdrą przez pół dnia.
Jesteście pewne że to się nie roznosi przez internet?

mietówka,
mnie wylazły żyły (żylska!)... na kostkach i jeszcze naczynka popękały licznie na łydkach. Widoczne żyły na piersiach i brzuchu są w porównaniu z tym do przeżycia.
mi bardzo dużo naczynek popękało na nogach
__________________
04.03.2011
25.06.2014 , 21.12.2014
15.08.2015

13.03.2016 II kreseczki


https://mkuchara.blogspot.com/
teczowa dlolinka 21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 22:14   #332
aleksandramaj
Wtajemniczenie
 
Avatar aleksandramaj
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 2 926
Dot.: Listopadowe mamy 2016: Pierdołowaty wątek vol. VIII uważam za otwarty

Cytat:
Napisane przez Gosiurek Pokaż wiadomość
Ścierpła mi cała okolica pod prawym cycem nawet dotyk tam słabo czuję. Dziwne..
Też tak miałam, zwlaszcza wieczorami, ale tfu tfu dawno tego nie czułam.
aleksandramaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 22:15   #333
teczowa dlolinka 21
Zakorzenienie
 
Avatar teczowa dlolinka 21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 855
Dot.: Listopadowe mamy 2016: Pierdołowaty wątek vol. VIII uważam za otwarty

Tak w ogóle październikówki mają część 4 a my 8

jak to się stało
__________________
04.03.2011
25.06.2014 , 21.12.2014
15.08.2015

13.03.2016 II kreseczki


https://mkuchara.blogspot.com/
teczowa dlolinka 21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 22:17   #334
aleksandramaj
Wtajemniczenie
 
Avatar aleksandramaj
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 2 926
Dot.: Listopadowe mamy 2016: Pierdołowaty wątek vol. VIII uważam za otwarty

Cytat:
Napisane przez paulinika Pokaż wiadomość
Dzisiaj starsze dziecię spytało mnie na temat blizn na moim brzuchu. Czyt rozstepy (ja mialam te czerwone aż fioletowe,wyszły mi na porodowce ) dziecko wycalowalo mi cały brzuch,mówiąc że przeprasza za to że przez nią mam blizny.
Oooooo
aleksandramaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 22:20   #335
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Listopadowe mamy 2016: Pierdołowaty wątek vol. VIII uważam za otwarty

Cytat:
Napisane przez teczowa dlolinka 21 Pokaż wiadomość
Tak w ogóle październikówki mają część 4 a my 8

jak to się stało
Najwidoczniej one nie piszą o pierdołach

Idę spać. Jutro Siostra przyjeżdża po córę... Już mi smutno na samą myśl o tym
Dobranoc
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 22:58   #336
teczowa dlolinka 21
Zakorzenienie
 
Avatar teczowa dlolinka 21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 855
Dot.: Listopadowe mamy 2016: Pierdołowaty wątek vol. VIII uważam za otwarty

[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;65530196]Najwidoczniej one nie piszą o pierdołach

Idę spać. Jutro Siostra przyjeżdża po córę... Już mi smutno na samą myśl o tym
Dobranoc [/QUOTE]

ale zleciało

ja własnie jem kolację , wiem że za czesto nie można ale dawno nie jadłam więc zrobiłam bo miałam mega ochotę paste z makreli
__________________
04.03.2011
25.06.2014 , 21.12.2014
15.08.2015

13.03.2016 II kreseczki


https://mkuchara.blogspot.com/
teczowa dlolinka 21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 23:45   #337
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Listopadowe mamy 2016: Pierdołowaty wątek vol. VIII uważam za otwarty

Ja ide spac, pewnie z 5 razy wstane z siłami Chcialabym zeby już był koniec października i mogłabym rodzic, bo już mam dość mojej ciąży. U mnie to chyba teraz jest najgorszy okres ciąży, bo nic nie marzekalam a teraz to nawet czasem sobie poplacze z bezsilności. Ech...

---------- Dopisano o 00:45 ---------- Poprzedni post napisano o 00:43 ----------

Miało być ze wstane z sikami, ach ten słownik.
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-21, 00:32   #338
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Listopadowe mamy 2016: Pierdołowaty wątek vol. VIII uważam za otwarty

Cytat:
Napisane przez Zingi Pokaż wiadomość
Cena na początku mnie zwaliła z nóg, bo najpierw zobaczyłam 50 zeta za kilo, porównałam to szybko z dotychczas używanymi proszkami i stwierdziłam, ze chyba ktoś zgłupiał, ale potem doczytałam na ile prań toto starcza i ochłonęłam, bo wychodzi pralka prania za 1 zł. Czyli minimum dwa razy taniej niż inne wynalazki



To widzę, nie tylko mnie tak nosi na slodkie dzisiaj, w charakterze obiadu wrąbałam duży kubek lodów Caffe latte, boskie są! A teraz poprawiłam dwoma mega słodkimi jabłkami, rodzice podrzucili moje ukochane z domowego ogrodu.
Jakbyście kiedyś chciały mieć cudnie słodkie jabłka w ogrodzie, to wsadźcie odmianę o nazwie kosztela, nie pożałujecie.
Ja z niej robię w hurtowych ilościach chipsy na zimę-szoruję, wybebeszam i tnę w cieniutkie plasterki, wrzucam na suszarkę do warzyw i owoców, a ususzone do słoików, bosssskie



Tymianku w ciąży nie wolno i basta, sorry.



Spakuj dwie, jedną dla siebie, drugą dla Dziecia.
To moje pranie jednak tańsze. Kupuję 38szt kapsułek za 28 zł. Wiem, że pranie dla dziecka droższe niż dla dorosłego, więc jeszcze poczytam i poszukam czy mi się to opłaci.
Cytat:
Napisane przez paulinika Pokaż wiadomość
Ło jesu. Dopiero nadrobilam. Nie macie co robić w domu że tak stukacie w te klawiatury
Też sobie tak często myślę

Cytat:
Napisane przez magda17x Pokaż wiadomość
ja właśnie wychodziłam do biedronki i ubolewałam, że kupiłam sobie wczoraj buty sznurowane... ledwo je zawiązałam




ja miałam dzisiaj sie pakować, ale koleżanka się zapowiedziała, więc ogarnęłam mieszkanie, zrobiłam obiad i teraz siedzę i na nią czekam

Moje dziecko się tak rozpycha.. ja nie wiem czy on ma tyle miejsca jeszcze, ale co pięć minut wypycha się w innej części brzucha.. aktualnie czuję jakby leżał poprzecznie... brzuch mi się na boki rozchodzi :P
Właśnie nie ma miejsca, dlatego się rozpycha

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 05:48   #339
sosowhat
Wtajemniczenie
 
Avatar sosowhat
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 2 403
Dot.: Listopadowe mamy 2016: Pierdołowaty wątek vol. VIII uważam za otwarty

Cytat:
Napisane przez paulinika Pokaż wiadomość
Dzisiaj starsze dziecię spytało mnie na temat blizn na moim brzuchu. Czyt rozstepy (ja mialam te czerwone aż fioletowe,wyszły mi na porodowce ) dziecko wycalowalo mi cały brzuch,mówiąc że przeprasza za to że przez nią mam blizny.
Ale kochana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sosowhat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 05:57   #340
domek_z_piernika
Zadomowienie
 
Avatar domek_z_piernika
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 508
Dot.: Listopadowe mamy 2016: Pierdołowaty wątek vol. VIII uważam za otwarty

Cytat:
Napisane przez basiczek24 Pokaż wiadomość
Ja ide spac, pewnie z 5 razy wstane z siłami Chcialabym zeby już był koniec października i mogłabym rodzic, bo już mam dość mojej ciąży. U mnie to chyba teraz jest najgorszy okres ciąży, bo nic nie marzekalam a teraz to nawet czasem sobie poplacze z bezsilności. Ech...

---------- Dopisano o 00:45 ---------- Poprzedni post napisano o 00:43 ----------

Miało być ze wstane z sikami, ach ten słownik.


Obyś jednak wstała z siłami


Sent from my iPhone

---------- Dopisano o 06:57 ---------- Poprzedni post napisano o 06:50 ----------

Jagata, Majwija, gratuluję wizyt

ale żeście zaszalały z postami wieczorem! Mamo... Ale wszystko nadrobione dziś tylko spacer i czekanie na kurierów, zamówiłam staniki na Allegro i matę gumową do bagaznika, bo będziemy trzymać stelaż w bagażniku i nie chcemy by welur pobrudził kołami


Sent from my iPhone
domek_z_piernika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 06:00   #341
sosowhat
Wtajemniczenie
 
Avatar sosowhat
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 2 403
Dot.: Listopadowe mamy 2016: Pierdołowaty wątek vol. VIII uważam za otwarty

A mnie jakies 10 minut temu obudzil tak chol er ny bol od bioder w dol, bol takiego zdretwienia az tz sie obudzil i mi masowal biodra... Nie wiem o co chodzi czy zle spalam czy co a wieczor myslalam ze sie zarycze bo mala sie tak odwrocila ze nie moglam w zaden sposob sie polozyc ani na boku ani na plecach, jedynie siedziec. Mala sie wypychala wszedzie pod zebrami i w srodku... no ale dalam rade jakos sie obrocila

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sosowhat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-21, 06:31   #342
bluesberry
Zakorzenienie
 
Avatar bluesberry
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3 812
Dot.: Listopadowe mamy 2016: Pierdołowaty wątek vol. VIII uważam za otwarty

Cytat:
Napisane przez jagata Pokaż wiadomość
Hej!
Nie ma opcji nadrobić....

Napiszę tylko tyle, że synek ma sie dobrze i po ostanim usg waży już 1840g. Wszystko wskazuje, ze termin porodu mi przyspiesza. Nawet do 10 dni wcześniej niz wynika z om.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Na początku nie myłam w zmywarce, ale potem już tak. Jak ktoś ma obawy, moze zamiast tabletki użyć sody oczyszczonej.
Może nie tyle obawy co po prostu zapach i posmak
Cytat:
Napisane przez teczowa dlolinka 21 Pokaż wiadomość
ja w ogóle postanowiłam do torby do szpitala spakować niezbędne minimum tylko na jeden dzień
Teżet będzie u mnie na pewno co dziennie nie raz więc w domu mu wszystko przygotuje i będzie mi dowoził co potrzebne
Nie zdziw się jak tego jednodniowego minimum będzie całkiem sporo
A i tak przygotowała bym się na ten 1 dzień podwojnie. Albo dziec Cię osika, albo uleje, albo pielęgniarki jakąś kroplówą zaleja, nie mówiąc już o urokach połogu :/


Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Ładny

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------



Gratki

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------



A jak synek ? Więcej się rusza ?
Tak na szczęście już się rusza regularnie
Cytat:
Napisane przez teczowa dlolinka 21 Pokaż wiadomość
właśnie ja się dziwie że już leki/wit kupujecie
ja nie wiem jeszcze co będzie mi potrzebne, na temat wit co i jak dawkować pewnie powiedzą w szpitalu przy wypisie , kupić na szybko co jest potrzebne to nie problem , aptek nie brakuje a teraz robić zapasy nie widze sensu
Ja nie kupuje, na Wit dostaniesz receptę w szpitalu. Zresztą pamiętam ze ja jakieś próbki witamin dostałam do domu i starczyło na bardzo długo


pospałabym jeszcze

Młoda tak słodko śpi ze żal mi ją budzić a zaraz do przedszkola trzeba jechać.

Żyły mi wylazly wszędzie, ręce, nogi, cycki, brzuch.
Jak zobaczyłam wczoraj tylek i uda w lustrze to stwierdziłam ze koniec chodzenia po domu w majtach bo mnie mąż niedługo rzuci.. no okropny się zrobił fuu ! Niech tylko Młody wylezie to wskakuje w mój dres
Całe nogi w pajaczkach no i cellulit mega!

Co do rozstępów. W 1 ciąży nie smarowalam niczym i nie mam ani najmniejszego, wiec jestem żywym dowodem ze można i bez rozstępów i tego się trzymajmy!
Czy teraz będę miała tyle szczęścia to się dopiero okaże

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bluesberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 06:33   #343
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: Listopadowe mamy 2016: Pierdołowaty wątek vol. VIII uważam za otwarty

Cytat:
Napisane przez doooti Pokaż wiadomość
Czytałam ostatnio w gazecie dla ciężarnych ze najcześciej rozstępy pojawiają sie nawet kilkanaście dni przed porodem wiec to ze teraz ktoś nie ma to jeszcze nie wiadomo czy sie cieszyć..
Mi wyszly chyba na porodowce bo takie fioletyowe paski to bym widziala. Aczkolwiek da sie je ¨zakryc¨ na biale ale wglebienie pozostanie. Ja wystawialam duzo na slonce i smarowalam sie olejkiem migdalowym.
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 06:48   #344
domek_z_piernika
Zadomowienie
 
Avatar domek_z_piernika
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 508
Dot.: Listopadowe mamy 2016: Pierdołowaty wątek vol. VIII uważam za otwarty

Cytat:
Napisane przez sosowhat Pokaż wiadomość
A mnie jakies 10 minut temu obudzil tak chol er ny bol od bioder w dol, bol takiego zdretwienia az tz sie obudzil i mi masowal biodra... Nie wiem o co chodzi czy zle spalam czy co a wieczor myslalam ze sie zarycze bo mala sie tak odwrocila ze nie moglam w zaden sposob sie polozyc ani na boku ani na plecach, jedynie siedziec. Mala sie wypychala wszedzie pod zebrami i w srodku... no ale dalam rade jakos sie obrocila

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Niech tż masuje ile się da. Ze swojej strony polecam jeszcze rozciąganie i masaż np. Rollerem albo np. piłeczką tenisową (wrzucasz piłeczkę w jakieś stare rajstopy, przerzucasz przez plecy i opierasz się o ścianę na tej piłeczce w miejscu, które boli). Ja ostatnio nie mogę znaleźć piłeczki więc stosuję taką drewnianą pałkę do ucierania ciasta tylko z tym się kładę na podłogę a nie ścianę. Boli w ch. Ale potem jest ulga


Sent from my iPhone
domek_z_piernika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 06:57   #345
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Listopadowe mamy 2016: Pierdołowaty wątek vol. VIII uważam za otwarty

Dzień dobry! W końcu się wyspalam ! 😀

---------- Dopisano o 07:51 ---------- Poprzedni post napisano o 07:50 ----------

Ja zauwazylam na brzuchu ale bardzo delikatne i malo co widać a na piersi mam przy żyle taki większy ciemny ślad i nie wiem czy to czasem cos z naczynkiem nie tak. Wylalo się, no nie wiem :/

---------- Dopisano o 07:55 ---------- Poprzedni post napisano o 07:51 ----------

Cytat:
Napisane przez bluesberry Pokaż wiadomość


Może nie tyle obawy co po prostu zapach i posmak

Nie zdziw się jak tego jednodniowego minimum będzie całkiem sporo
A i tak przygotowała bym się na ten 1 dzień podwojnie. Albo dziec Cię osika, albo uleje, albo pielęgniarki jakąś kroplówą zaleja, nie mówiąc już o urokach połogu :/




Tak na szczęście już się rusza regularnie

Ja nie kupuje, na Wit dostaniesz receptę w szpitalu. Zresztą pamiętam ze ja jakieś próbki witamin dostałam do domu i starczyło na bardzo długo


pospałabym jeszcze

Młoda tak słodko śpi ze żal mi ją budzić a zaraz do przedszkola trzeba jechać.

Żyły mi wylazly wszędzie, ręce, nogi, cycki, brzuch.
Jak zobaczyłam wczoraj tylek i uda w lustrze to stwierdziłam ze koniec chodzenia po domu w majtach bo mnie mąż niedługo rzuci.. no okropny się zrobił fuu ! Niech tylko Młody wylezie to wskakuje w mój dres
Całe nogi w pajaczkach no i cellulit mega!

Co do rozstępów. W 1 ciąży nie smarowalam niczym i nie mam ani najmniejszego, wiec jestem żywym dowodem ze można i bez rozstępów i tego się trzymajmy!
Czy teraz będę miała tyle szczęścia to się dopiero okaże

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam jedna jasna koszule i tak myślę ze jak ja zakrwawie to doopa. W razie czego chyba wrzuca jakieś portki luźne od pizamy. Bo nie bede trzeciej koszuliny kupować.

---------- Dopisano o 07:57 ---------- Poprzedni post napisano o 07:55 ----------

Blue dobrze ze synek w końcu się uaktywnił
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 06:59   #346
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: Listopadowe mamy 2016: Pierdołowaty wątek vol. VIII uważam za otwarty

Mi właśnie pisali na wyprawce do szpitala że wszystko ma być ciemne/granatowe bądź czarne.

Ledwo zipie dziewczyny. Ledwo chodzę, ciężko mi cokolwiek zrobić w domu. Staram się odpoczywać ale ból brzucha mam nieziemski. Do tego jak chodzę. Niby położna twierdzi że to mięśnie a nic innego. Miałam robić przemeblowanie a ledwo co ustoje by gary umyć
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 07:19   #347
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Listopadowe mamy 2016: Pierdołowaty wątek vol. VIII uważam za otwarty

dzien dobry!
ale wspaniala noc za mna. wstawalam, sorki "wstawalam" tylko raz na siusiu

Cytat:
Napisane przez basiczek24 Pokaż wiadomość
Ja ide spac, pewnie z 5 razy wstane z siłami Chcialabym zeby już był koniec października i mogłabym rodzic, bo już mam dość mojej ciąży. U mnie to chyba teraz jest najgorszy okres ciąży, bo nic nie marzekalam a teraz to nawet czasem sobie poplacze z bezsilności. Ech...
ja to samo wszystko mnie boli. jak chodze boli, jak leze boli, o przekrecaniu sie czy wstawaniu z lozka to juz nawet nie bede pisac, ehhhh

Cytat:
Napisane przez bluesberry Pokaż wiadomość
Ja nie kupuje, na Wit dostaniesz receptę w szpitalu.
w Polszy co najwyzej krzyz na droge z zaleceniami

Cytat:
Napisane przez jagata Pokaż wiadomość
Napiszę tylko tyle, że synek ma sie dobrze i po ostanim usg waży już 1840g. Wszystko wskazuje, ze termin porodu mi przyspiesza. Nawet do 10 dni wcześniej niz wynika z om.


[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;65526006]
A teraz pytanie do ogółu
Gdzie kupujecie staniki do karmienia? Chciałabym żeby Tż mi hurtem wszystko zamówił bo od kilku dni mam te skurcze przepowiadające i trochę cykam że mogę nie zdążyć [/QUOTE]
ja akurat mma po Kubie wiec kupowac nie bede ale w/w kupowalam na allegro

[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;65526476]Ja bym w sumie mogła urodzić w październiku. Wtedy na swoje urodziny które obchodzę na początku listopada miałabym najwspanialszy prezent przy sobie [/QUOTE]

ktorego masz urodzinki?

Cytat:
Napisane przez KoniKa4 Pokaż wiadomość
na twoim miejscu bym się wstrzymała ze stanikami bo u Ciebie trafić z rozmiarem to jak 6 w lotka
dobrze napisane!

Cytat:
Napisane przez mietowka25 Pokaż wiadomość
Też Wam tak widać żyły na brzuchu?
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 07:19   #348
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Listopadowe mamy 2016: Pierdołowaty wątek vol. VIII uważam za otwarty

Domek, oj tak na szczęście z siłami wstawalam

Co do szpitala, to moja torba też będzie zapełniona do minimum, mieszkam przy szpitalu więc nawet gdyby to dzwonię do męża lub do teściów i coś mi doniosa. Mysle że się zmieszcze do jednej bo dla dziecka mam wziąć tylko pampki i chusteczki nawilżające, ewentualnie trochę tetrowek bo na stanie szpitala jest trochę kiepsko.

Dziewczyny spotkanie z ordynatorem bede miała, mam sobie przygotować pytania. O co byście pytały ordynatora oddziału??
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 07:20   #349
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Listopadowe mamy 2016: Pierdołowaty wątek vol. VIII uważam za otwarty

Cytat:
Napisane przez KoniKa4 Pokaż wiadomość
Pstryczku jak twoje dolegliwości? ty miałaś tylko 1 masaż czy byłaś na powtórce? Nie zakładał Ci ten przystojny Pan masażysta plastrów?

Mi po 1,5 tygodnia bez plastrów chyba zaczynają powracać bóle w biodrze - jeśli jutro znowu coś poczuję to nie czekam na rozwój sytuacji tylko idę po kolejny taping.
nie pytaj dzis zdziebko lepiej
ogolnie od momentu jak wrocilam to bylo albo bez zmian albo lepiej czyli cos tam chyba ruszylo ku dobremu ale w poniedzialek jak wyszlam z mlodym na dwor to nie wiem o co kaman, czy mnie przewialo czy co to tak mnie zaczelo bolec ze o matko wczoraj tez mnie bolalo, chodzac musialam sie czesto opierac o cokolwiek zeby dac krok, no masakra, ale tez byly chwile w miare ok. dzis troszke lepiej tak jak pisalam. natomiast to co mnie "wkurza" to to, ze duzo gorzej mi sie spi, przekreca na lozku i z niego wstaje. tak nie bylo wczesniej jak sie poloze to czuje bol w tych masowanych miejscach. on co prawda zanika po okolo pol minucie no ale jest. no i przy wstawaniu tez mnie te miejsca bola
bylam raz na tym masazu. dzis lub jutro zadzwonie do n iego i umowie sie na nastepny raz. plastry tez mi zakladal na koniec. dzis je zdejme bo tak kazal po okolo 4 dniach je wlasnie zdjac.
wkurza mnie ten bol. jesli tak dalej to bedzie wygladac to serio obawiam sie o porod sn, czy dam rade bo to ani chodzic ani lezec ani wykonac jakiegos gwaltowniejszego ruchu musze pogadac o tym z ginka przy najblizszej okazji, jak ona to widzi...

Cytat:
Napisane przez paulinika Pokaż wiadomość
Dzisiaj starsze dziecię spytało mnie na temat blizn na moim brzuchu. Czyt rozstepy (ja mialam te czerwone aż fioletowe,wyszły mi na porodowce ) dziecko wycalowalo mi cały brzuch,mówiąc że przeprasza za to że przez nią mam blizny.
o jaaaaaaaa
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-21, 07:24   #350
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Listopadowe mamy 2016: Pierdołowaty wątek vol. VIII uważam za otwarty

Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość
ktorego masz urodzinki?
6

Dzień dobry
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 07:30   #351
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Listopadowe mamy 2016: Pierdołowaty wątek vol. VIII uważam za otwarty

A żyły też się uwidocznily, na brzuchu i cyckach, rozstępów póki co - brak

Ech uroki ciąży, już nawet nie chce mi się wychodzić z domu, tylko bym leżała, ale żeby (kurka!!!) nic mnie nie bolało...

---------- Dopisano o 08:30 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

Annulka, ja na 6 mam tp
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 07:30   #352
MajWija
Wtajemniczenie
 
Avatar MajWija
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 2 425
Dot.: Listopadowe mamy 2016: Pierdołowaty wątek vol. VIII uważam za otwarty

Czy Was też boli tak brzuch/miednica podczas obracania się z boku na bok, już nie mówiąc o wstaniu z łóżka?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MajWija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 07:40   #353
ma_i
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 048
Dot.: Listopadowe mamy 2016: Pierdołowaty wątek vol. VIII uważam za otwarty

Dzień dobry 😃
Cytat:
Napisane przez basiczek24 Pokaż wiadomość
A żyły też się uwidocznily, na brzuchu i cyckach, rozstępów póki co - brak

Ech uroki ciąży, już nawet nie chce mi się wychodzić z domu, tylko bym leżała, ale żeby (kurka!!!) nic mnie nie bolało...

---------- Dopisano o 08:30 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

Annulka, ja na 6 mam tp
Mi też się nie chce, jeszcze jak pogoda się skiepściła to już w ogóle. Dzisiaj obudziłam się przed 7, wstałam tylko wykonać niezbędne czynności, żarełko i na zad do łóżka 😜 Nie mam ochoty wstawać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ma_i jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 07:48   #354
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Listopadowe mamy 2016: Pierdołowaty wątek vol. VIII uważam za otwarty

Ja w nocy miałam problem z ułożeniem nóg a tak poza tym to raczej nie narzekam czasem jeszcze w krzyżu mnie zaboli i wtedy czuje się jak jakaś stara babcia

Na 13:30 mam wizytę u ginekologa i nie mam pojęcia co ubrać... Z moich obserwacji wynika, że płaszcz jesienny i baleriny to połączenie idealne chociaż widziałam też dziewczynę w skórzanej kurtce, szalikem pod szyją a na nogach sandały
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 07:51   #355
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Listopadowe mamy 2016: Pierdołowaty wątek vol. VIII uważam za otwarty

Mai, chyba każda już tak ma na tym etapie. Moje życie towarzyskie legło w gruzach bo jeszcze miesiąc temu po 2 -3 razy w tyg z dziewczynami się spotykałam a teraz już mi się nie chce i nie mam siły dosłownie.
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 07:54   #356
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Listopadowe mamy 2016: Pierdołowaty wątek vol. VIII uważam za otwarty

U mnie w gruzach legło życie seksualne mam nadzieję, że po porodzie to wróci do normy bo oszaleję
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 07:58   #357
magda17x
Zadomowienie
 
Avatar magda17x
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 523
GG do magda17x
Dot.: Listopadowe mamy 2016: Pierdołowaty wątek vol. VIII uważam za otwarty

Dzień dobry
[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;65535776]U mnie w gruzach legło życie seksualne mam nadzieję, że po porodzie to wróci do normy bo oszaleję [/QUOTE]


a ja wcale nie mam ochoty...
__________________

"Miłość jest wtedy wielka, kiedy gra na wszystkich strunach serca"


magda17x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 08:03   #358
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: Listopadowe mamy 2016: Pierdołowaty wątek vol. VIII uważam za otwarty

[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;65535776]U mnie w gruzach legło życie seksualne mam nadzieję, że po porodzie to wróci do normy bo oszaleję [/QUOTE]

Ja to sie zastanawiam jak ja wytrzymam polog u mnie jak byly checi tak sa. Moge rozdawac libido na lewo i prawo. Gorzej z orgazmem. O moj boziu ponad 3 miesiace nie moglam osiagnac

---------- Dopisano o 08:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:01 ----------

A teraz pytanie typu Jestem ciemna masa

Jesli kupie butelki np tommy tippie badz avent to smoczek musi byc z tej samej firmy? Bo wlasnie czytalam na internecie ze smoczki z tommy tippie sa jakosciowo do pupy i na dodatek szybko sie zmywa przedni rysunek.
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 08:04   #359
bluesberry
Zakorzenienie
 
Avatar bluesberry
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3 812
Dot.: Listopadowe mamy 2016: Pierdołowaty wątek vol. VIII uważam za otwarty

Cytat:
Napisane przez paulinika Pokaż wiadomość
Mi właśnie pisali na wyprawce do szpitala że wszystko ma być ciemne/granatowe bądź czarne.

Ledwo zipie dziewczyny. Ledwo chodzę, ciężko mi cokolwiek zrobić w domu. Staram się odpoczywać ale ból brzucha mam nieziemski. Do tego jak chodzę. Niby położna twierdzi że to mięśnie a nic innego. Miałam robić przemeblowanie a ledwo co ustoje by gary umyć
O właśnie :ekhm: ciemne rzeczy i ręczniki :ekhm:

Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość
dzien dobry!

w Polszy co najwyzej krzyz na droge z zaleceniami
Bry! Toć ja w pl rodziłami w pl takie cuda !

Cytat:
Napisane przez basiczek24 Pokaż wiadomość
Domek, oj tak na szczęście z siłami wstawalam

Co do szpitala, to moja torba też będzie zapełniona do minimum, mieszkam przy szpitalu więc nawet gdyby to dzwonię do męża lub do teściów i coś mi doniosa. Mysle że się zmieszcze do jednej bo dla dziecka mam wziąć tylko pampki i chusteczki nawilżające, ewentualnie trochę tetrowek bo na stanie szpitala jest trochę kiepsko.

Dziewczyny spotkanie z ordynatorem bede miała, mam sobie przygotować pytania. O co byście pytały ordynatora oddziału??
Tez niedługo mam i tez nie mam pojęcia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bluesberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 08:08   #360
KarolinaNL
Zadomowienie
 
Avatar KarolinaNL
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Rotterdam
Wiadomości: 1 493
Dot.: Listopadowe mamy 2016: Pierdołowaty wątek vol. VIII uważam za otwarty

Dzień dobry!
Cytat:
Napisane przez MajWija Pokaż wiadomość
Czy Was też boli tak brzuch/miednica podczas obracania się z boku na bok, już nie mówiąc o wstaniu z łóżka?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie najbardziej przy obracaniu bola zrosty po operacji...
[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;65535776]U mnie w gruzach legło życie seksualne mam nadzieję, że po porodzie to wróci do normy bo oszaleję [/QUOTE]
I mnie też z tym kiepsko ostatnio, a już było lepiej. Libido jest ale ta wraca późno, zje, wykapie się i o 22 już śpi więc lipa. A jest tak, ze nasz Daniel czasem po 22 zasypia ( rozregulowal się przez te upały i za nic nie może zasnac)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
KarolinaNL jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-11 13:28:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:07.