Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-04-01, 19:57   #3571
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Megan wow! gratulacje odważna kobieto

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-01, 20:28   #3572
raduska
Zakorzenienie
 
Avatar raduska
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 8 376
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Bagheera imprezkę robimy 14.04 a teraz był tort niespodzianka

Megan wow wow wow! To trzymam kciuki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

A Megi pytałas czy od nas dostała. Nie ,od tesciow jeszcze ubrania i książeczkę "spij króliczku"❤️


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
raduska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-01, 20:40   #3573
megan713
Wtajemniczenie
 
Avatar megan713
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Paryżewo
Wiadomości: 2 315
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Dziękuje za miłe słowa i przetrzymałam to dłużej ale półgębkiem sie uśmiechnę do dziewczyn które bedą nadrabiać i złapią sie w meganowe sidła PRIMA APRILIS ❤️❤️❤️ Hihihi tak na serio bym chciała nawet ale jak na pierwszy kwietnia przystało dżołk musi być!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
piszę piszę


megan713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-01, 21:48   #3574
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Oooooszty Megan, dobrze że doczytałam do końca, bo juz miałam japę rozdziawiać i gratulować Dżołk się udał

Raduśka torcik prześliczny. Spóźnione, ale soczyyyysty całusy dla Marcelinki z okazji roczku. Całusy w sam czubek nosa oczywiście

Megi teściową się ma po to, żeby się na nią teraz napatrzyć i nawściekać i nigdy w przyszłości przy swoich zięciach/synowych nie powtarzać ich błędów. Nie wiem tylko skąd ja się tego nauczę, bo moja teściówka jest naprawdę obłędna


Cytat:
Napisane przez Zuzolkaa Pokaż wiadomość

Midusia, fajnie, że Pitulowi się podoba w foteliku. U nas krzyki ewidentnie nie są związane z tym, że jej niewygodnie - darłaby się w każdym jaki bym zamontowała. Natalka nie lubi być po prostu "uwiązana", nawet jak kiedyś pisałyście, że kupujecie tule i inne nosidła, to wspomniałam, że jakbym wsadziła w to Natalke to by mnie rozszarpała. No i tak to właśnie wygląda.
I super, że mąż wygrał walkę z chorobą
Zuzolka jako matka dziecka maksymalnie wyprzytulanego (Tulę maltretujemy codziennie, a wózek już od ponad miesiąca chyba leży zakurzony w komórce) nie mogłam absolutnie zrozumieć tego, co twierdziłaś o związku Natalka i nosidło... Przemyślałam to jednak i zmieniłam zdanie, ale dopiero jednak wtedy, kiedy uświadomiłam sobie, że na innym polu mam podobnie. Jak widzę jak piszecie, że wasze dzieci potrafią ładnie spać w łóżeczkach (nawet nie wspomne juz o przesypianiu całych nocy ), to chyba mam podobne odczucia. Widząc, że Pitulowi podczas zasypiania zdarza się "poprawiać" czasem i z 50 razy (naprawdę!) i w tym czasie kilkukrotnie brakuje mu powierzchni łóżka o szerokości 2 metrów, to łóżeczko w którym Pitul zasypiając nie walnie się o żadne szczebelki musiałoby być pewnie wielkości naszej sypialni...
w tej sytuacji nasze mięciusie ( ) ciałka w charakterze szczebelków pozostają jedynym sensownym rozwiązaniem. Zuzolka mamy po prostu skrajnie odwrotnie przystosowane do życia dzieci


Pitul ABSOLUTNIE nie akceptuje podawania rączki podczas spacerów, a od kilku dni będąc w złości rzuca się klatą na ziemię i chce gryźć podłogę. Czy już powinnam zacząć się martwić, czy z zakupem szelek mogę jeszcze trochę poczekać...?
__________________
You are so much stronger than you think

Edytowane przez midusia86
Czas edycji: 2018-04-01 o 22:13
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-01, 21:58   #3575
Zuzolkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Zuzolkaa
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 758
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Megan, ale z Ciebie żartowniś

Raduska, świetny ten tort, chrzestna ma taki talent czy zamawiała?

Ale macie historie z teściowymi... Megi tą Twoją to tylko zatłuc...
Bagheera, chodzik mówisz...? Wpuszczaj jednym uchem i drugim wypuszczaj, nic lepszego chyba zrobić nie mozesz...

Midusia to jak to u was wygląda ze spaniem? Jak Pitul idzie spać to wy też musicie już być w łóżku? Bo jak się tak kręci jak wsza to chyba ciężko zostawić go samego?


Dziewczyny jakie pampersy na basen brać z babydream dla Natalki która waży 8,3 kg? Bo jedne są od 4 do 9 kg, a drugie od 7 do 13 kg i nie wiem. A może jeszcze inne? W apce rossmanna widzę tylko te.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zuzolkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-01, 22:10   #3576
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Zuzolka on się tak koszmarnie kręci jak zasypia i zasypianie najczęściej jest przy dwójce rodziców. On się najpierw z godzinę zabawia na łóżku, później jeszcze z pół "układa", a my w tym czasie mamy mnóstwo czasu na rozmowy, podsumowanie dnia i snucie planów na kolejne. Jak innych łączą wspólne posiłki, tak nas wspólne zasypianie. Jak już Pitul odpadnie i zostanie w łóżku sam, to z 2 stron chronią go ściany, a z pozostałych stron poduszki i zrolowana kołdra.

Zuzolka ja kojarzę na basenie, że mamy używające Babydreamów skarżyły się, że te pieluszki dużo szybciej przestają być dobre, niz wskazywałaby na to numeracja.
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-01, 22:14   #3577
Zuzolkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Zuzolkaa
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 758
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Midusia, dzięki, czyli wezmę te większe.

Co do zasypiania to my ostatnio też we dwójkę usypiamy, kładziemy się z dwóch stron łóżka i turla się między nami aż odpadnie. Tylko wtedy przekładam do łóżeczka i śpi do rana. Jak wstaje to się wspina po szczebelkach i stoi to taka zrolowana kołdra u nas nie zdałaby egzaminu. Także lepiej niech Pitul nie spadnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zuzolkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-01, 22:17   #3578
Goosiaa
Zadomowienie
 
Avatar Goosiaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 438
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Zuzolka, ja bym brała te mniejsze. Rysio jak ważył 8 kg to kupiłam te 7-13 i cały mu nasiąknął wodą, musiałam mniejsze dokupować. Dopiero jak miał ponad 9 kg to te większe zaczęliśmy używac.

Megan, ale mnie nabrałas, łyknęłam jak pelikan i juz byłam taka podjarana 🙃

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

Zuzolka, u nas zasypianie wyglada jak u midusi, ale jak juz zaśnie to leży w miarę w jednym miejscu i można go zostawic samego na łożku. Dla pewności robię barykady z poduszek i kołder. Bo my mamy w łożku piec poduszek i trzy kołdry
Goosiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-01, 22:17   #3579
Zuzolkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Zuzolkaa
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 758
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Gosia, mówisz? Kurde to już nie wiem to kupię mniejsze, najwyżej komuś oddam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zuzolkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-01, 22:18   #3580
Goosiaa
Zadomowienie
 
Avatar Goosiaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 438
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Myśle, ze spokojnie wciśniesz na Natalkę. Chyba ze planujecie rzadko korzystać, to moze nie ma sensu i trzeba większe brać, bo nie zużyjesz tych małych.
Goosiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-01, 22:18   #3581
Zuzolkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Zuzolkaa
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 758
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Kurde powiem Wam, że odważne jesteście co to dla raczkującego/chodzącego dziecka takie poduszki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zuzolkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-01, 22:19   #3582
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Megan rzeczywiście dzis Prima aprilis, wielkanoc uspila naszą czujność
Zuzolka, nie wiem jak jest z basenowymi, ale zwykle babydream tak jak Midusia pisze sa mniejsze niz wskazuje numeracja. Ala juz od dawna używa 4+ które są niby od 9kg a do tych 9kg jeszcze jej troche brakuje. Wiec może lepiej weź większe

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-01, 22:42   #3583
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Zuzolka z Pitulem nie ma już później problemu, bo po zaśnięciu on się turla na leżąco i taka koldra spokojnie daje radę. Wstaje dopiero jak się przebudzi, ale to już o wiele wcześniej zapowiada swoim głosem 😁. No i nie chcę zapeszać, ale ostatnio po wieczornym zaśnięciu spokojnie dosypia już bez pobudki do naszego pójścia spać.

A nie macie możliwości kupić tych pieluszek na sztuki? Te rozbieżne opinie pewnie też wynikają z różnej budowy waszych dzieci.
Ja to bym oczywiście polecała wielo-kapieluszke 😜

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-01, 22:52   #3584
Zuzolkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Zuzolkaa
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 758
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Dzięki Copy, kurcze faktycznie rozbieżności
Dobrze że kosztują 15 zł to dużo stratna nie będę
Midusia wielopielo basenowe na pewno droższe, a myślę że dziecku bez różnicy w czym w basenie przez godzinę pływa no i prac nie muszę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zuzolkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-01, 22:53   #3585
Goosiaa
Zadomowienie
 
Avatar Goosiaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 438
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Rysio jak sie obudzi to zawsze siada, woła i czeka, nie próbuje sam schodzić z łóżka na szczęście. A przez sen tez sie tylko turla i kołdry wystarczają. Choc w zupełności rozumiem, ze dla mam, których dzieci śpią w lozeczku, to co wypisujemy z Midusią to jest co najmniej dziwne My sie zastanawialiśmy ostatnio, czy nie złożyć i wynieść Rysia lozeczka, bo gdzies od 2 miesięcy juz nie korzysta z niego w ogóle. Ale stwierdziliśmy, ze jednak zostawimy, bo czasem robi za kojec a i wyschnięte pranie jest gdzie składować

Zapomniałam napisać, piękny ten tort Raduska! Chrzestna sie ładnie zachowała
Goosiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-02, 02:06   #3586
Dracena79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 356
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Megi dżoł niezły. Brawo Ty

Histori z teściową w roli głównej to ja mam bardzo wiele. Z moją przyjaciółką śmiejemy się, że za pare lat napiszemy książke pt Jak z idealnej synowej stałam się wredną teściową

Może wy mi doradzicie. Igorowi od jakiegoś czasu brzydko pachnie z ust. Mówiłam już o tym lekarce, ale mmie olała i kazała obserwować, że to pewnie po jakimś jedzeniu. Tylko jak ja niby mam teraz do tego dojść skoro młody jje dużo i bardzo różnorodnie. Wczoraj nawet tatuś zwrócił uwagę na ten zapaszek więc ja niczego sobie nie wkręcam. Nie chcie tego zbagalizować i będe próbować wymusić jakieś badania. Tylko właśnie jakie? Próby wątrobowe? A może to jednak od żołądka? Poradźcie coś, bo na to, że pediatra coś zasugeruje to nie licze
Dracena79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-02, 05:54   #3587
megi314
Wtajemniczenie
 
Avatar megi314
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 930
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Megan haha! Właśnie, Wielkanoc uśpiła czujność

Kurde teściowa zaraziła F. Ma katar i zaczyna kaszleć (pierwszy raz w życiu!). Tz ja chyba udusi a o sobie nie wspomnę.

U Was tez tak beznadziejna pogoda? Mieliśmy różne plany na dzisiaj a tu dupa


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
17.04.2017
It's a Boy
megi314 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-02, 06:57   #3588
asiejka86
Rozeznanie
 
Avatar asiejka86
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 590
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Megan już chciałam gratulować 😝
Megi u mnie też pogoda do d... A F życzę zdrówka - oby nic się nie rozwinęło 😘
Dracena nie mam pojęcia jakie badania doradzić Szperalas w necie? A może spróbuj u innej pediatry?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiejka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-02, 07:26   #3589
Goosiaa
Zadomowienie
 
Avatar Goosiaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 438
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Dracena, a Igor nie zabkuje teraz? Moze ten zapaszek to od nadmiaru niepolykanej śliny? To jedyne co mi przychodzi do głowy... A co do badan to nie mam pojecia jakie, moze faktycznie spróbuje sie dostać to bardziej zaangażowanego pediatry.

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:26 ----------

Megi, zdrówka dla F!
Goosiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-02, 07:34   #3590
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Ja to już Mai w ogóle nie kładę na nasze łóżko. Staram się też bardzo ograniczyć jej spanie z nami. Jaka się budzi to leci gdzie oczy niosą. Jak tż ja raz rano przyniósł a ona się obudziła to złapałam ja w locie jak w nogach moich już była 🤣 a tam leży taki wielki misiek

Megan, hahaha wiedziałam jak to czytałam że to żart nie nabrałas mnie 🤣

Megi, zdrówka dla Frania! Masakra z tą teściowa
Co do pogody to jest okropnie wieje, leje i jest tak ponuro ze zaraz chyba śnieg zacznie padać.

Dracena, nie mam zielonego pojęcia co Ci doradzić i od czego tak może być...

Idą Majce chyba czwórki, bo cały czas palce w buzi trzyma i wpycha głęboko... Mam nadzieję, że obejdzie się bez większego marudzenia.

Wczoraj zostawiliśmy Majkę na godzinę z dziadkami i poszliśmy do kościoła byliśmy umówienie że w razie co będą dzwonić ale całe szczęście nie było potrzeby

Raduska, piękny tort





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-02, 07:48   #3591
_bagheera_
Wtajemniczenie
 
Avatar _bagheera_
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 2 884
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Wchodzę A tu takie niusy!!! Megan ale się cieszę!!!! Mam nadzieję, że wam się potwierdzi, jeśli tego chcecie oczywiście ☺ gratulacje!
Ha ha doczytałam, nieźle nas zlapalas 😂😂😂

Midusia zazdroszczę takiej wypasionej teściowej i Megan twoja też spoko się wydaje 😉
Midusia Pitul charakterny człowiek widzę 😁 u nas tez problem ostatnio ze spaniem w lozeczku.

Zuzolka bierz większe pampersy, one są dosyć ciasne i ładnie przylegają, więc powinno być ok

My idziemy na.śniadanko, smacznego jajeczka!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
25.05.2012

Franio
Staś
_bagheera_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-02, 09:15   #3592
raduska
Zakorzenienie
 
Avatar raduska
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 8 376
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Midusia dzieki!!
U nas maz ogrodził nasze lozko drewnianymi szczebelkami takze spimy w największym lozku niemowlęcym no ale M bezpieczna dzieki temu :p

Zuzolka sama robiła na imprezę roczkowa tez zrobi :p

Dokładnie pieluchy babydream do pływania większe brac.

Megan🤣



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:13 ----------

Ja dopiero wstałam,maz wzial dzieci,zszedł na dol i dopiero wstaje po 3h od ich wstania aaa pieknie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
raduska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-02, 14:40   #3593
Zuzolkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Zuzolkaa
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 758
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Dzięki dziewczyny jeszcze raz, to wezmę jednak większe te babydream.

Dracena, a czy ten zapach z ust Ty czujesz na odległość czy tylko jak przyłożysz nos? Dajesz wodę do picia po każdym jedzeniu i czy myjesz zęby (łącznie z dziaslami i język) po każdym jedzeniu? Wiadomo, że nie pastą tyle razy, ale samą wodą chociaż. Pytam, bo jakiś czas temu też miałam wrażenie, że Natalce brzydko pachnie z buzi, ale to była moja schiza, bo ja przykładałam nos do jej buzi, a jakby każdemu przyłożyć to się poczuje zapaszek no i myję raz dziennie elmexem (tak jak napisane na opakowaniu żeby raz dziennie tylko), a pozostałe razy wodą, a po owocach szczególnie. Język też. Policzki od wewnątrz też się powinno (tak wyczytałam na jakiejś stronie). Chociaż jak googlowalam to faktycznie to coś z żołądka może być. Oby u Was nic nie było.

Megi, zabiłabym teściową.

Sun, to mieliście randkę w kościele

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zuzolkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-02, 17:09   #3594
nowa92mama92
Zakorzenienie
 
Avatar nowa92mama92
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 116
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Megan zartownis hahah ;D

U na dzięki swoetom i gościom udało się ograniczyć (.) W dzień.

Gosia jestem zakochana w tym stoliku i chyba kupuje go młodemu na roczek;D

My z tz postanowiliśmy że wrócę do pracy tylko na chwilę i będziemy starając się o rodzeństwo dla leoska;D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
01.2012 - Razem <3
20.06.2015 - Ślub
20.08.2016 - Dwie kreseczki
11.04.2017 - Mały cud <3
nowa92mama92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-02, 17:50   #3595
Ejda665
Wtajemniczenie
 
Avatar Ejda665
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 690
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Cytat:
Napisane przez megan713 Pokaż wiadomość
Dziękuje za miłe słowa i przetrzymałam to dłużej ale półgębkiem sie uśmiechnę do dziewczyn które bedą nadrabiać i złapią sie w meganowe sidła PRIMA APRILIS ❤️❤️❤️ Hihihi tak na serio bym chciała nawet ale jak na pierwszy kwietnia przystało dżołk musi być!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale mnie nabralaś !!! Wystrzeliłam z fotela jak to przyczytałam 😂😂😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ejda665 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-02, 17:51   #3596
Zuzolkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Zuzolkaa
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 758
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Nowa a dostaniesz pracę od razu na nieokreślony czy jak to planują?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zuzolkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-02, 17:54   #3597
nowa92mama92
Zakorzenienie
 
Avatar nowa92mama92
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 116
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Pewne nie zuzolka tylko umowę na czas określony. U mnie w formie ciężko o umowę na stałe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
01.2012 - Razem <3
20.06.2015 - Ślub
20.08.2016 - Dwie kreseczki
11.04.2017 - Mały cud <3
nowa92mama92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-02, 17:56   #3598
Zuzolkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Zuzolkaa
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 758
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Nowa, no ale jak pierwsza dadzą na 3 miesiące, druga na rok i dopiero 3 na nieokreślony to będziecie tyle czekać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

A ok, bo jak się umowa kończy w trakcie macierzyńskiego to ZUS płaci tak?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zuzolkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-02, 17:58   #3599
nowa92mama92
Zakorzenienie
 
Avatar nowa92mama92
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 116
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Nie nie. Nie zamierzam czekać aż eoayane na stałe bo u nas formie maja wiele możliwości na umowę. Jest kilka spółek i lubię przerzucać. Rzadko kto ma umowę na stałe. Jak umowa się kończy to przedłużają do dnia porodu A potem płaci zus;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
01.2012 - Razem <3
20.06.2015 - Ślub
20.08.2016 - Dwie kreseczki
11.04.2017 - Mały cud <3
nowa92mama92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-02, 17:58   #3600
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Nowa, a wracasz do starej pracy czy szukasz nowej?
Czy tylko ja planuję poprzestać na jednym dziecku?

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-05 12:32:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:36.