Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010 - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-05, 21:22   #3571
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez catro Pokaż wiadomość
Ale w sumie to co masz TZ robotę zabierać



Ania - pisałaś wczoraj o planszówkach dla dzieci - jakie masz i co ewentualnie byś polecała?
Ja ostatnio kupiłam Oli taką - tu są dwie gry i o ile "W sklepie" jest fajne - są różne ścieżki i dziecko może kombinować, to "W ogródku" Oli sie nie spodobała. Dodatkowo mamy jeszcze "Nawlekaj nie czekaj" - to to w ogóle polecam.

:
Nawlekaj nie czekaj też mam , polecam grzybobranie a po drugiej stronie jest rajd .
Ale to chyba podobne do tej twojej .
Olka nie zawsze chce grać i nie raz skacze po dwa pola
Jeszcze chwilkę trzeba poczekać z grami u naszych dzieciaków chyba

Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
U nas w okolicach 9-ej przestało padać. Wszędzie mokro i breja ale to nie przeszkodziło moim gnomom iść na boisko . Wrócili mokrzy i brudni jak Mikołaj Libry po tarzaniu się w ogrodzie, łącznie z Tżem. Wieczorem wyszło słońce.

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

Weszłam dzisiaj na szybko do lidla, kupiłam spodnie i są za małe . Zła jestem jak nie wiem bo raczej nie mogę liczyć na przyjęcie zwrotu. Że też mnie podkusiło bez mierzenia
Ja w lidlu kilka razy bez problemu oddałam . A niby kurde czemu nie


W końcu się dziś pogoda zrobiła
I całe szczęście bo już traciłam nadzieję .
Pojechałam dziś z Olką do schroniska pieski wyprowadzać na spacery , bardzo jej się podobało .
Swojego nie mamy , to niech tam ma radochę , a i psy szczęśliwe .

Aneczka - normalne że w sezonie wyjazdowym do gołebia nie da się wcisnąć .
Kiedyś byłam z TZ nad morzem ( jego delegacja ) gdynia dokładnie , był sopot chyba wtedy nawet . Jedyny pokój w hotelu jaki udało nam się znaleźć kosztował 700 zł . Musiał dzwonić do szefa z pytaniem , czy może za tyle kimać .
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 21:38   #3572
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
Minka- sorka staram sie usuwac jak najszybciej bo potem zapominam. A dalej pisalam o kims i wolalabym by ta osoba tego nie czytala a wie ze tu pisze
Dzis przespana nocka bo ostatnie dwie byly gorsze. Malej splywaja giluny do gardla i sie wybudzala troche. Mimo to chyba dzis podjedziemy do lekarza bo zaczyna brzydko kaszlec co wyjazd- werka chora. Chyba nie lubi zmiany klimatu
nie dobrze
Przyjeżdzacie do pl? Mam nadzieje, że małej przejdzie... bidulka, pecha ma co do wyjazdów.
Ja do miesiąca po operacji nie mogę mieć kontaktu z infekowanymi

Kinia mała śliczna
Ja też mam doła, bo przytyłam, stres zajadałam, a że mam tendencję to
muszę coś z tym zrobić

pogoda u nas dopisała dziś
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 21:39   #3573
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
Ja w lidlu kilka razy bez problemu oddałam . A niby kurde czemu nie


W końcu się dziś pogoda zrobiła
I całe szczęście bo już traciłam nadzieję .
Pojechałam dziś z Olką do schroniska pieski wyprowadzać na spacery , bardzo jej się podobało .
Swojego nie mamy , to niech tam ma radochę , a i psy szczęśliwe .
Przeczytałam na stronie że do 7 dni przyjmują zwroty ale w naszym lidlu już nie raz mi mówili że nie przyjmują. Dziś nie miałam czasu tam iść bo się pogoda zrobiła ale jutro się przejdę wieczorem.

Dobry pomysł z wyprowadzaniem piesków
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 21:43   #3574
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez tylkooliwka Pokaż wiadomość
Ja też nie zdązyłam oblukac ale w ciemno mówię,ze piekne były

Kinga sliczna córcia!

PoP ja miałam ostatnio coś gorszego-wchodze do pracy jakis straszny smród sie ciągnie,pomyslałam,ze może podłoga umyta jakimś niewypłukanym mopem,kilka razy jeszcze umyta a codziennie gorzej cuchnie,wkońcu sie zaczelismy zastanawiac czy cos nie zdechło pod podlogą bo przy niej najbardziej czuc,wkońcu kolega zaczął przeszukiwac całe pomieszczenie i znalazł,wielkiego zdechłego szczura,którego jak już ruszył to był mokry od spodu
a fe.........
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 21:44   #3575
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość

Aneczka z taką ekipą ciężko o nie umówione noclegi. Gdzie byliście ?
w Karpaczu byliśmy polecam
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 21:45   #3576
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
Przeczytałam na stronie że do 7 dni przyjmują zwroty ale w naszym lidlu już nie raz mi mówili że nie przyjmują. Dziś nie miałam czasu tam iść bo się pogoda zrobiła ale jutro się przejdę wieczorem.

Dobry pomysł z wyprowadzaniem piesków
muszą przyjąć...
u nas to z paragonem masz chyba 7 dni na zwrot bez podania przyczyny.
Negocjuj, ale masz paragon tak?

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

Cytat:
Napisane przez aneczkkaa Pokaż wiadomość
w Karpaczu byliśmy polecam
byłam tam w zeszłym roku ale powiem Ci że z moim dzieckiem to niewypał... nie chciała iść w nasze strony wcale...
a jak Mały? grzeczny?
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 21:49   #3577
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Nataszka ja paragony składuję bardzo długo także tym się nie przejmuję wcale
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-05, 21:51   #3578
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
Aneczka - normalne że w sezonie wyjazdowym do gołebia nie da się wcisnąć .
Kiedyś byłam z TZ nad morzem ( jego delegacja ) gdynia dokładnie , był sopot chyba wtedy nawet . Jedyny pokój w hotelu jaki udało nam się znaleźć kosztował 700 zł . Musiał dzwonić do szefa z pytaniem , czy może za tyle kimać .
ja wiem że to normalka w sumie ja nie wiem jakim cudem znaleźliśmy miejscówkę , do tego za☠☠☠iaszczą z wyżywieniem 85 zł Willa Elżbieta , polecam
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 21:56   #3579
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
Nataszka ja paragony składuję bardzo długo także tym się nie przejmuję wcale
Wejdź na stronę lidla pewnie mają jakiś punkt regulaminu odnośnie zwrotów, jak mają to nie mogą u Ciebie wymyślać swoich reguł
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 22:00   #3580
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Nataszka dzięki już wczoraj znalazłam stosowny wpis na ich stronie i na niego się powołam. Muszę być przygotowana do rozmowy

Aneczka chyba tylko raz przejazdem byłam w Karpaczu i chętnie kiedyś pojadę. Chwilowo jeszcze korzystam z uprzejmości Villa Babcia
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 22:07   #3581
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
Nataszka dzięki już wczoraj znalazłam stosowny wpis na ich stronie i na niego się powołam. Muszę być przygotowana do rozmowy

Aneczka chyba tylko raz przejazdem byłam w Karpaczu i chętnie kiedyś pojadę. Chwilowo jeszcze korzystam z uprzejmości Villa Babcia
no, widzisz... radzisz sobie
w razie co pytaj o kierownika sklepu, często działa
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-06, 09:58   #3582
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

izz, przyjmą ci zwrot-jak tak na stronie jest to muszą. Kiedyś jak pracowałam w lidlu, to musieli przyjmować zwroty bez względu na czas jaki upłynął od zakupu. Potem się z tego wycofali i wisiały kartki w sklepie informujące o tym, że zwrotów już nie ma, a jedynie reklamacje.
A potem znów wrócili do zwrotów, ale przez, jak piszecie, krótki czas. Pamiętam jak tż kupował lence buty, to kazałam mu najpierw zapytać o możliwość zwrotu.

Nataszka, tylko kierownik (lub zastępca, czyli kierownik zmiany) może zwroty zrobić

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

sara, gazetka biedronki, o której wspominałam
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 13:39   #3583
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
izz, przyjmą ci zwrot-jak tak na stronie jest to muszą. Kiedyś jak pracowałam w lidlu, to musieli przyjmować zwroty bez względu na czas jaki upłynął od zakupu. Potem się z tego wycofali i wisiały kartki w sklepie informujące o tym, że zwrotów już nie ma, a jedynie reklamacje.
A potem znów wrócili do zwrotów, ale przez, jak piszecie, krótki czas. Pamiętam jak tż kupował lence buty, to kazałam mu najpierw zapytać o możliwość zwrotu.

Nataszka, tylko kierownik (lub zastępca, czyli kierownik zmiany) może zwroty zrobić

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

sara, gazetka biedronki, o której wspominałam
ale tu dziś cisza

Moje dziecko dostało się do przedszkola, co prawda drugiego wyboru ale ok
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 13:42   #3584
tylkooliwka
Wtajemniczenie
 
Avatar tylkooliwka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 037
GG do tylkooliwka
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość
olivka bleeeeee ja je obiad teraz mam pyszna roladke

asulek trzymam kciuki za wercie

minka nie tylko ciebie omineły super foty werci

pop ciekawe dlaczego przeciez tam tylko cukier ... moze cukier juz bardziej chemiczny jest i dlatego


darusia masz extra córy zreszta sama o tym wiesz :d




a my szykujemy sie na grila dzis w menu szaszłyki z karkówki w marynacie (orzechy ziemne miod olej chili czosnek i pokrzywa)
zła jestem bo w miejscu naszych zioł łakowych nasza sasiadka se psa wyprowadzała muze zielnik od poczatku zakładać tym razem na ogrodzie wrrrr

do tego mam sosy z rokoli i kiszonego ogórasa az mi slina cieknie a drugi tylko rokoli i jogurt z czosnkiem
niestety ryb nie jadam

to wam slinek narobiłam i idem

zapomniałam napisać ze od wczoraj mamy dwa wypadki
wczorajszy to rozbita głowa na szczescie sladowo
druga
nałozyła sobie wałek do włosów od strojnisi na palucha i nie dało sie go zdiąć musiał maz rozcinać obcinaczem
ciekawie jest zatem
przepraszam,smacznego
ale mi smaku narobiłaś ja jeszcze w tym roku nie odpaliłam

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Pokaż wiadomość
ale tu dziś cisza

Moje dziecko dostało się do przedszkola, co prawda drugiego wyboru ale ok
gratuluję!!!juz macie wyniki? ja musze czekać do 31.05

Widzę,że Was zniesmaczyłam szczurkiem arturkiem,też mam lekko niesmak jeszcze fuuu


kurcze ile jazdy mam z tym remontem a mój tż znowu tydzień szkoleńfajnie mam nie ma co,dobrze,że w pracy się zluzowało to chociaż z Wami popiszę

Edytowane przez tylkooliwka
Czas edycji: 2013-05-06 o 13:43
tylkooliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 13:51   #3585
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

nataszka, gratuluję

oliwka
, szczurek arturek
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 14:03   #3586
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Pokaż wiadomość

Moje dziecko dostało się do przedszkola, co prawda drugiego wyboru ale ok
gratulacje
ciekawe czy mój się dostał muszę iść i zobaczyć na tablicę
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 14:12   #3587
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Witam
Po majówce

U mnie w mieście wyniki rekrutacji do przedszkoli były 2 tyg temu. Dzisiaj zanosiłam umowę

My majówkowo byliśmy na spływie kajakowym, i było super, ani razu się nie skąpaliśmy
Mały bardzo zadowolony.Już by chciał znowu płynąć.
Ja za to czuję się jakbym miała grypę bo w sobote spływ, a w niedziele wybieganie miałam, a później wycieczkę rowerową, wszystkie mięśnie i kości mnie bolą

Tylkooliwka, kiedy będziecie spali u siebie?
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 14:35   #3588
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
nataszka, gratuluję
Cytat:
Napisane przez aneczkkaa Pokaż wiadomość
gratulacje
Cytat:
Napisane przez tylkooliwka Pokaż wiadomość


gratuluję!!!juz macie wyniki? ja musze czekać do 31.05
dziękujemy
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 16:05   #3589
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Witam,
Przyjechała teściowa na pare dni. Ona to ma super pomysły, np. Dzisiaj gdy karmiłam Natasze zaproponowała cobym jej zatkala nos wtedy malutka szybko połknie to co ma w buzi. . Oby do piątku.


Gratuluje wszystkim maluchom które dostały się do przedszkoli.
Do mnie dzisiaj zadzwoniła dyrektorka żłobka i pytała czy ma wpisać Natasze na listę. Muszę porozmawiać z tz ale wydaje mi się ze ona za mała jeszcze i w następnym roku dopiero ja wyślemy.
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-06, 18:23   #3590
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Witam,
Przyjechała teściowa na pare dni. Ona to ma super pomysły, np. Dzisiaj gdy karmiłam Natasze zaproponowała cobym jej zatkala nos wtedy malutka szybko połknie to co ma w buzi. . Oby do piątku.
jakie pomysły , masakra jakaś
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 21:16   #3591
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Witam,
Przyjechała teściowa na pare dni. Ona to ma super pomysły, np. Dzisiaj gdy karmiłam Natasze zaproponowała cobym jej zatkala nos wtedy malutka szybko połknie to co ma w buzi. . Oby do piątku.


Gratuluje wszystkim maluchom które dostały się do przedszkoli.
Do mnie dzisiaj zadzwoniła dyrektorka żłobka i pytała czy ma wpisać Natasze na listę. Muszę porozmawiać z tz ale wydaje mi się ze ona za mała jeszcze i w następnym roku dopiero ja wyślemy.
to mi zalatuje terrorem

ona Twojego tż też tak chowała? oby do piątku...
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 21:17   #3592
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Pop Twoja teściowa to każdego na kolana rozwali

Nataszka gratulacje .

W końcu jakaś pogoda normalna i oby tak już zostało
Pojechałam dziś zgubić troszkę tej kiełbasy z majówki i wsio mnie teraz boli .

Plmadzia - a młody nie chciała nawiewać z kajaka ?
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 21:21   #3593
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
izz, przyjmą ci zwrot-jak tak na stronie jest to muszą. Kiedyś jak pracowałam w lidlu, to musieli przyjmować zwroty bez względu na czas jaki upłynął od zakupu. Potem się z tego wycofali i wisiały kartki w sklepie informujące o tym, że zwrotów już nie ma, a jedynie reklamacje.
A potem znów wrócili do zwrotów, ale przez, jak piszecie, krótki czas. Pamiętam jak tż kupował lence buty, to kazałam mu najpierw zapytać o możliwość zwrotu.

Nataszka, tylko kierownik (lub zastępca, czyli kierownik zmiany) może zwroty zrobić [COLOR="Silver"]
Byłam i szybciutko sprawę załatwiłam. Pani kierownik przyszła, przekręciła kluczyk w kasie i zwrot zrobiła a ,że kartą płaciłam to kasa wróciła bezpośrednio na konto (muszę sprawdzić czy jest).
Babka potwierdziła że jeszcze niedawno nie było zwrotów ale po wielu reklamacjach klientów i oczywiście w obliczu przyjmowanych zwrotów u konkurencji wrócili też i oni do tej praktyki. Czas jest tylko 7 dni ale to i tak dobrze.

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Pokaż wiadomość
ale tu dziś cisza

Moje dziecko dostało się do przedszkola, co prawda drugiego wyboru ale ok
Gratulacje

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

Pop Twoja teściowa to powala na kolana
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 23:15   #3594
Kinqaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kinqaa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Londyn, UK
Wiadomości: 15 641
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

PoP niezła teściowa

Sorrki,że mało piszę, ale masa wolnego, TŻ w domu. Jutro się wybieramy na ślub znajomego nie-chce-mi-się-olernie, no,ale mus to mus.
Także... obym jutrzejszy dzień przeżyła i w ŚRODĘ się pozbierała do kochanej monotonii,codzienności
__________________
***
Kornelka 11.03.2010


Never ignore someone who cares for you
because someday you will realize
you have lost a diamond
while you were busy collecting stones...




Kinqaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 05:48   #3595
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

P0P Dziwna metoda. Może coś w tym jest bo jak dziecku chyba zatkasz nos to w odruchu ratowania się przed uduszeniem połyka to co ma w buzi żeby mieć tam możliwość oddychania. Troche, albo nawet bardzo to okrutne Jak coś teściowa nie będzie chciała zjeść czy wypić to zproponuj jej zatkanie nosa

Ania mój jak w miejscu nie usiedzi, i wszędzie spiernicza, tak w kajaku grzecznie siedział. Na takim spływie to chwilą tylko jedno jezioro przepływaliśmy, a pozatym to wody po kolana max. Mały miał w ręku samochodzik który się kąpał. Tylko co więcej krzaków to miał nakaz chowania rączek do kajaku. No i raz tz autko wyławiał , a niełatwo jest kajakiem pod prąd zawrócić

Ta pogoda zamiast cieszyć troche mnie załamuje. Bo mam świadomość że to polowa maja a tu dopiero słonecznie, to przecież za chwilę się jesień zacznie a ja jeszcze się nie nagrzałam

---------- Dopisano o 06:48 ---------- Poprzedni post napisano o 06:42 ----------

Moje dziecko wczoraj miało nauczkę. Ucieka mi ostatnio, nie patrzy wogle czy za nim ktoś z nas idzie, taki się czuje dorosły i samodzielny. Nawet jak wołam to ma mnie w d.upie. Wczoraj jak wracałam z działki do domu to nie chciał już rowerem jechać to biegł obok mnie(jak piesek) I pod domem powiedział że chce na plac zabaw, to mu powiedziałam że za późno i wogle, a on zwiał. Sąsiadka była z psem i ten pies ruszył do małego. Na szczęście taki pies niegryzący, tylko zaczął wokoło malego biegać i ujadać. Mały z płaczem do mnie wrócił.
Oczywiście druga sprawa to sąsiadce się oberwało bo siedzi na ławce psa luzem puszcza na placu zabaw dla dzieci i naprawdę w tym momencie gó.wno mnie obchodzi że ona twierdzi że ten pies nigdy nikogo nie ugryzł
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 09:58   #3596
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
P0P Dziwna metoda. Może coś w tym jest bo jak dziecku chyba zatkasz nos to w odruchu ratowania się przed uduszeniem połyka to co ma w buzi żeby mieć tam możliwość oddychania. Troche, albo nawet bardzo to okrutne Jak coś teściowa nie będzie chciała zjeść czy wypić to zproponuj jej zatkanie nosa

Ania mój jak w miejscu nie usiedzi, i wszędzie spiernicza, tak w kajaku grzecznie siedział. Na takim spływie to chwilą tylko jedno jezioro przepływaliśmy, a pozatym to wody po kolana max. Mały miał w ręku samochodzik który się kąpał. Tylko co więcej krzaków to miał nakaz chowania rączek do kajaku. No i raz tz autko wyławiał , a niełatwo jest kajakiem pod prąd zawrócić

Ta pogoda zamiast cieszyć troche mnie załamuje. Bo mam świadomość że to polowa maja a tu dopiero słonecznie, to przecież za chwilę się jesień zacznie a ja jeszcze się nie nagrzałam

---------- Dopisano o 06:48 ---------- Poprzedni post napisano o 06:42 ----------

Moje dziecko wczoraj miało nauczkę. Ucieka mi ostatnio, nie patrzy wogle czy za nim ktoś z nas idzie, taki się czuje dorosły i samodzielny. Nawet jak wołam to ma mnie w d.upie. Wczoraj jak wracałam z działki do domu to nie chciał już rowerem jechać to biegł obok mnie(jak piesek) I pod domem powiedział że chce na plac zabaw, to mu powiedziałam że za późno i wogle, a on zwiał. Sąsiadka była z psem i ten pies ruszył do małego. Na szczęście taki pies niegryzący, tylko zaczął wokoło malego biegać i ujadać. Mały z płaczem do mnie wrócił.
Oczywiście druga sprawa to sąsiadce się oberwało bo siedzi na ławce psa luzem puszcza na placu zabaw dla dzieci i naprawdę w tym momencie gó.wno mnie obchodzi że ona twierdzi że ten pies nigdy nikogo nie ugryzł
Madzia też miałam sytuacje jakiś czas temu z takim "niegryzącym psem" pisałam tu nawet, ja też litości nie mam.... mojemu dziecku taki piec nie gryzący ale ujadający dał stracha do dziś do psów, a kobiecie do dziś dzień dobry nie mówie, mieszka blisko. Taka forma protestu;P bo nadal tak psa puszcza...

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
Byłam i szybciutko sprawę załatwiłam. Pani kierownik przyszła, przekręciła kluczyk w kasie i zwrot zrobiła a ,że kartą płaciłam to kasa wróciła bezpośrednio na konto (muszę sprawdzić czy jest).
Babka potwierdziła że jeszcze niedawno nie było zwrotów ale po wielu reklamacjach klientów i oczywiście w obliczu przyjmowanych zwrotów u konkurencji wrócili też i oni do tej praktyki. Czas jest tylko 7 dni ale to i tak dobrze.



Gratulacje

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

Pop Twoja teściowa to powala na kolana
Dziękujemy
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 10:19   #3597
fatass
Zadomowienie
 
Avatar fatass
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 842
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Witam ponownie ... Czy ja mogę Was zadręczyć jeszcze jednym pytaniem? - Odnośnie przedszkoli właśnie... ?
__________________
REDUKCJA/SIŁA
fatass jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 10:33   #3598
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Evi byłam wczoraj rano w biedronce i wzięłam nową gazetkę


Madzia ale Ci zazdroszczę tych kajaków, my już 3 lata się wybieramy i nie możemy się wybrać. Może w końcu w tym roku się uda

Zosia też dostała się do przedszkola, jutro tylko muszę zanieść podpisaną umowę. Będzie w grupie czterolatków
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 11:14   #3599
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
Madzia ale Ci zazdroszczę tych kajaków, my już 3 lata się wybieramy i nie możemy się wybrać. Może w końcu w tym roku się uda
W czerwcu ja organizuję spływ, jak masz ochotę dojechać to zapraszam. Będzie taki jednodniowy od 9-16
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 14:18   #3600
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Nataszka- jade dzis ale sama, jutro juz wracam. Jak masz sie ochote spotkac tylko ze mna to do poludnia
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:23.