Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI. - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-03-28, 09:59   #3571
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Soso tak właśnie myślałam, że już wracasz. Spokojnego powrotu.

Kamlisa jak kiedyś na allinclusive latałam, to miałam podobnie. Najlepsze godziny zawsze miały Katowice.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-28, 13:09   #3572
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Ava hahaha dobrze powiedziane, ale imo w biznes klasie często jest smacznie, a już desery wymiatają, moje ciastko smakowało jak deser z Umam. A kupić chciałam właśnie te róże i może jeszcze rozświetlacz (choć tu raczej nie zakładałam sukcesów), ale były dosłownie jakieś pomadki, nic więcej. IMG-20230328-WA0014.jpg

Sent from my SM-F926B using Tapatalk
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-28, 15:20   #3573
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Ava nie szkoda. Jakbym mocno chciała to mogę zostać. Ale mamy jeszcze bilety na 4 wyjazdy w tym roku. Za niecały miesiąc będę tu znów.
Cały sierpień w ich najwyższym sezonie też. Wtedy temperatura i słońce jak w piekle.

Teraz już mi bardziej pogoda odpowiada. Nie pada, nie trzeba używać ani klimy ani ogrzewania. Słońce nie pali, ale jest ciepło. W sumie pogoda jest lepsza niż podczas polskiego lata, kiedy potrafi być brzydko, że na rower nawet nie pójdę.
Jak wracam do Polski to jest szaro. Tu jednak więcej światła. I teraz pachnie kwiatami pomarańczy.

Także nie koniec spamu zdjęciowego Za miesiąc będzie znów, samochód już wypożyczony


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-29, 15:46   #3574
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Wrzucam more dzisiejsze zakupy, a właściwe ich część. Pierwszy raz kupiłam Mary&May, będę testować.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 34E68974-9BAC-475E-A871-A0BB4838AE7C.jpg (170,8 KB, 63 załadowań)
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-29, 15:58   #3575
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Kqq - tak właśnie wspominam Grecję - piekielnie gorąco
Około południa nie dało się z domu wyjść.

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

U mnie dziś Narnia za oknem, całą noc padał śnieg. Pięknie
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-30, 14:21   #3576
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Oni na solaria łażą wszyscy, kamuflują czerwień Mnie poznałabys po bladości - trzy tygodnie na słońcu i dalej mąka.

Dbam o zęba, którego nie ma, tez liczę na to, ze mi się sytuacja naprostuje.

Przetkalam właśnie zlew i przy okazji odbarwilam Haraldowi umywalkę. W sumie teraz wyglada lepiej.

Kama, Mari co u Was? Jakieś nowe zakupy, nabytki, jak koty?

Ja sie "dokupiłam" w mój ulubiony peeling Weledy i zaraz pędzę go użyć. Na stanie 15 tysięcy kroków i przyjemne rozciąganie.
Kocur już po kastracji, ale ja mam problemy zdrowotne, w pracy zresztą też. Potrzebuję odpocząć od Wizażu, więc mnie tu praktycznie nie ma.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-01, 09:08   #3577
Cinde_x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 328
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Cześć, dziewczyny

A co tu taką ciszą zawiało?

Mag, jak się czujesz? Zaraz nasmaruje do Ciebie PW .

Caffe, patrzyłam na swatche tych blushes Shiseido jeszcze zanim wrzuciłaś tu fotki i moje oczy właśnie najbardziej zainteresował odcień Sonoya (wszędzie w Polsce aktualnie wyprzedany). Efekt przepiękny! Lubie produkty w musie i świetnie opisałaś efekt jaki lubisz, rezonuje z nim.

Ava, macie jakąś oficjalną date przeprowadzki? Uśmiechnęłam się jak przeczytałam, że jesteś podekscytowana tą perspektywą - fajnie

Kqq, Grecja na Twoich zdjęciach wygląda ! Ja byłam dwa razy, ale na Lesvos. Również ładnie, ale akurat Lesvos nie zalicza się do tych najbardziej ekscytujących greckich wysp. M.in. tez dlatego, że plaże są kamieniste. Tata mojego TŻ stamtąd pochodzi, więc tam się kierowaliśmy m.in. przez wzgląd na część jego rodziny, która tam mieszka.

Soso, jak wrażenia i samopoczucie po powrocie? Mocno bolało zderzenie z polską rzeczywistością? Wyszło coś z tym freediverem?

Kama, co u Ciebie? Coś rzadziej tu zaglądasz.

Co u Reign, Zastrzezonej?

Ja ostatnio mam wrażenie, że nie ogarniam życiaaaa . Za dużo sobie wzięłam i 70% mojego życia teraz, to praca. Na wszystko mi czasu brakuje. W domu mam taki syf, że mi ręce opadają. Wszędzie walają się 'kopczyki' z ubraniami, itp. Dzisiaj się za to zabieram, pewnie pół dnia będę sprzątać. Jedno co to, że kolejny rok z rzędu mam zamiar zrobić sobie dwa miesiące przerwy w lipcu i sierpniu .

Wczoraj byliśmy w Warszawie w Ganon Ramen Bar (w rankingu podobno numer 1 w Polsce) akurat z polecenia Japończyka. Faktycznie, 10/10 Mamy w Łodzi AtoRamen (również bardzo popularny w Polsce), ale według mnie Ato chowa się w kącie przy Ganon. Zaciekawiły mnie lekko brązowe jajka - nie wiedziałam, że marynują je w sosie sojowym i mirin + imbir, nazywają się Nitamago. Zrobiłam fotke na cebulaka, to sie podziele .

No i Nastusia musi być, ale ostatnio przechodzi samą siebie. Okrutnie ją rozpuściłam, manipuluje mną i rządzi na każdym kroku

Miłego weekendu!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg thumbnail (12).jpg (130,3 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg thumbnail (13).jpg (93,8 KB, 74 załadowań)

Edytowane przez Cinde_x
Czas edycji: 2023-04-01 o 09:54
Cinde_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-04-01, 10:18   #3578
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Cinderella, muszę sobie zapisać - Ganon brzmi świetnie! Bardzo lubię taką kuchnię

Ja też zabieram się dziś za sterty ubrań, miałam plan zrobienia totalnego prania przed świętami.. ambitnie
Zobaczymy jaki będzie efekt. Na razie zerkam na słońce za oknem

Tak myślałam że Sonoya jest właśnie dla Ciebie
Wnioskując z twoich opisów - obstawiałabym że kolorystycznie jesteś typem wiosny. Zgadza się?

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Co do wyprowadzki powinno pojsc szybko. Mam zaplanowane dlugie wakacje na maj i czerwiec, wolalabym nie zaprzatac sobie glowy dodatkowo przeprowadzka. Ogarniemy jak wroce. Niestety moje mieszkanie jest wyjatkowo niefortunnie ulokowane w kontekscie miejsca pracy Tz, a jego skromne 2 pokoje w zyciu nie pomieszcza moich szpargalow, wobec czego jestesmy zmuszeni szukac czegos wiekszego i blizej centrum. Zmuszeni oczywiscie w cudzyslowie, ogolnie jestem pozytywnie podekscytowana.
Czy już coś macie na oku? Planujecie konkretną dzielnicę?
Przeprowadzki mogą być czasem męczące, ale generalnie - lubię zmiany są fajne
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-01, 13:46   #3579
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Mari to widzę, ze podobnie mamy, pracowo i z tym odpoczynkiem. Ściskam mocno i trzymam kciuki za poprawę zdrowia, sytuacji w pracy i ogólnie życia.

Cinde żyje i staram się się nie zajechać. Mam jak zawsze dużo pracy, czuje się mega mega zmęczona. Zasuwa mi życie, bardzo. Dzisiaj poszłam na pierwsza solidna gorska wycieczkę w tym sezonie, cudowne uczucie. Na górze jeszcze oczywiście śnieg i wieje tak, ze łeb chce urwać. Jutro powtórka z rozrywki, tymczasem życzę Wam wszystkim udanego weekendu i ogólnie tego co potrzebujecie: odsapniecie, spokoju, słońca, róży, powrotu do raju, nowych mieszkań.

Ps. ja sciagnelam bana, ale zachowuje się grzecznie, tzn. kupuje to, co potrzebuje, nie tak kompulsywnie jak wcześniej.
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-01, 18:50   #3580
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Ja właśnie wracam. Cinde plaże w wielu miejscach są kamieniste. Jak już idę pływać to zawsze w butach.

Chciałam napisać, że sobie bana nie mam z czego ściągać, ale przecież lecą do mnie dwie paczki z zalando. I tak pewnie większość do odesłania.
W tygodniu poszłam do greckiego h&m po zwykle koszulki, a większość jakiś duże ala lata 90. Jak następnym razem znajdę mi odpowiadającą to kupię 10

Właśnie Soso opowiadaj jak po powrocie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-01, 18:53   #3581
Cinde_x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 328
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
Tak myślałam że Sonoya jest właśnie dla Ciebie Wnioskując z twoich opisów - obstawiałabym że kolorystycznie jesteś typem wiosny. Zgadza się?
Tak mi się wydaje, że najbliżej będzie mi do wiosny, ale z pewnością nie do ciepłej ani nie do czystej, tylko właśnie tej jasnej. Jest tez jedna użytkowniczka na Wizażu, która myśle, że dość dobrze zna się na analizie i od dawna upiera się, że jestem właśnie wiosną. Biore tez pod uwage jasne lato, ale to siostrzane typy - często cięzko stwierdzić, którym się jest tak do końca. Na pewno intuicyjnie ciągnie mnie w cieplejsze odcienie (ale nie jakieś super ciepłe). Zdecydowanie wole złoto. Brałam też pod uwage zgaszone lato (nie jestem klarowna, i wiele kolorów mnie przytłacza), ale jednak kolory dla zgaszonego lata zamiast mnie ożywiać, to mam wrażenie, że mnie tym bardziej przygaszają, a twarz w kolorze robi się jakby była brudna .

A Ty? . Wiem, że często wspominasz, że wolisz chłodne odcienie.

Z innej beczki, bardzo lubie i służy mojej skórze jeden olejek z dzikiej róży, który jest dostępny tylko w UK. Opłaty wysyłki + celne mnie jednak zabijają. Porozglądałam sie i poczytałam o innych i zdecydowałam sie na ten z Trilogy, ale na razie w mniejszej gramaturze; formie rollerball, bo chce zobaczyć czy mi podejdzie. Miałyście cokolwiek z Trilogy?

Edytowane przez Cinde_x
Czas edycji: 2023-04-01 o 19:02
Cinde_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-04-02, 21:29   #3582
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Oj tam nie przesadzajcie W momencie pisania tego posta katem oka widze 3 ubraniowe kopczyki i zupelnie nie czym sobie zawracac glowy. Jeszcze im dam polezec z kilka dni.

Z Trilogy mialam rowniez rosehip oil, ten najzwyklejszy z pipetka. Zdenkowalam z przyjemnoscia i kupilabym kolejny raz. Lubie mieszac rozany olejek z korektorem w dni, kiedy potrzebuje extra nawilzenia pod oczami. Cinde, mysle, ze Ci podejdzie. A ktory to Twoj olejkowy Swiety Graal? Moglabym Ci podeslac, ale z tego co kojarze celnicy trzepia tez przesylki od prywatnych osob, wiec moze gra nie warta swieczki.

Ramen wyglada bardzo autentycznie

Wyglada na to, ze zostaniemy w okolicy mieszkania Tz. Zlamanie jego kontraktu wiazaloby sie z dosyc wysoka kara finansowa, a w sumie obojgu nam pasuje ta lokalizacja. Nie ma problemu z upgradem na wiekszy metraz. Zdecydowanie wole przeznaczyc te kwote na wspolne meble albo dodatki zamiast glupia kare. W czwartek mamy spotkanie w showroomie, zeby obejrzec kilka mieszkan. Na te chwile dostepnych jest 17, wiec zakladam, ze cos bedzie sie dalo wybrac. Moje wymagania ograniczaja sie do 2 punktow - duzo miejsca do przechowywania i zadnych dziwacznych instalacji na sufitach. Widzialam kilka ladnych, jasnych mieszkan, ale na suficie kompletny chaos (wrzucam przyklad --> klik) Nie, po prostu nie.

Mari, przykro mi, ze przechodzisz gorszy czas. Mam nadzieje, ze szybko minie

W sumie dolaczam do grona styranych Marcem.
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-03, 12:13   #3583
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Cześć dziewczyny! Po powrocie odnotowuję pewne trudności adaptacyjne, głównie z uwagi na pogodę No ale nic, rzuciłam się w wir pracy, zakupów do domu, spotkań z przyjaciółmi itp. Ponownie ruszyłam temat trenera personalnego, wracam do lekcji pływania i na lekcje squasha. Szczęśliwie w piątek lecę na Sardynię, co prawda sprawdziłam pogodę i szału nie ma, ale jestem dobrej myśli. Coraz mocniej utwierdzam się w przekonaniu, że powinnam żyć w kraju o większym nasłonecznieniu i właściwie nie potrzebuję żadnej zimy, i jesieni, dejcie mi lato przez cały rok

Cinde freediver jest bardzo inspirujący , podobnie jak kilku innych miłych kolegów, ale zupełnie szczerze w kraju pełnym słoneczno-wodnych aktywności sportowych szkoda mi czasu na relacje inne niż koleżeńskie z ewentualną miłą/małą dawką flirtu od czasu do czasu

Marigold19 i Magbeth kciuki za samopoczucie Byle do wiosny (za oknem!)
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-03, 12:19   #3584
Cinde_x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 328
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Z Trilogy mialam rowniez rosehip oil, ten najzwyklejszy z pipetka. Zdenkowalam z przyjemnoscia i kupilabym kolejny raz. Lubie mieszac rozany olejek z korektorem w dni, kiedy potrzebuje extra nawilzenia pod oczami. Cinde, mysle, ze Ci podejdzie. A ktory to Twoj olejkowy Swiety Graal? Moglabym Ci podeslac, ale z tego co kojarze celnicy trzepia tez przesylki od prywatnych osob, wiec moze gra nie warta swieczki.
Ooo, to fajnie, że polecasz . W sumie zrobiłam mały market research i wszystko mnie właśnie do niego prowadziło. Nie żeby to miało jakiś wpływ na moją decyzje, ale m.in. przeczytałam, że to ulubiony olejek Kate Middleton.

Bardzo Ci dziękuję za propozycje - miło z Twojej strony , jednak masz racje, że to raczej nie zrobi różnicy. Ostatnio coś zamawiałam z UK i mi opłata celna 80zł do zapłacenia przyszła, z czego cena zamawianego produktu to ok. 200zl, więc bez sensu. Poczekam aż TŻ się tam wybierze, ewentualnie jak ktoś stamtąd będzie miał w planach nas odwiedzić.

A olejek ten: https://www.ebay.co.uk/itm/330914076563

Niedużej i niepozornej firmy, która z dziwnych przyczyn w ogóle nie stosuje marketingu dla swoich produktów

Myślałam, że ten olejek to będzie pic na wode, ale zaryzykowałam i nie żałuje - jest bardzo mocno skoncentrowany, po nałożeniu twarz może być wręcz pomarańczowa, ale podobno im bardziej olejek z dzikiej różny skoncentrowany, tym lepiej. Bardzo dobrze daje sobie rade z PIH i innymi przebarwieniami, wygładza, u mnie absolutnie nie powoduje trądziku, a wręcz zapobiega pojawianiu się wyprysków. Jedynym zastrzeżeniem jest opakowanie - czasami z pompką się śmieszne rzeczy mogą dziać, np. ciężko stopniować ilość produktu + nie polecam przewożeniu go w samolotach, bo lubi się rozlać pod wpływem ciśnienia.

Tu niezależne opinie na makeupalley: https://www.makeupalley.com/product/...eatments-(Face)
Cinde_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-03, 13:12   #3585
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Hei, dziewczyny

Cinderella, muszę wypróbować ten olejek!
Słyszałaś może o Pai Rosenhip Oil? Podobno świetny.
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-03, 13:17   #3586
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Cinde a nie chcesz przetestować oleju z ecospa? Kiedyś sporo u nich kupowałam i uważam, że mają jakościowe produkty
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-04, 09:42   #3587
Cinde_x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 328
Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
Hei, dziewczyny

Cinderella, muszę wypróbować ten olejek!
Słyszałaś może o Pai Rosenhip Oil? Podobno świetny.
Tak ale z tego co tam wyczytałam chyba troche słabiej wypadał od Trilogy.

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Cinde a nie chcesz przetestować oleju z ecospa? Kiedyś sporo u nich kupowałam i uważam, że mają jakościowe produkty
Dzięki, Soso . Jeżeli jest tak mocno pomarańczowy jak na zdjęciu, to fajnie wygląda Póki co spróbuje ten Trilogy, bo już na mnie czeka w paczkomacie, ale ten Twój dodałam do zakładek .

Pamiętacie może jak Wam pisałam, że osoba z mojego otoczenia dostała niefajny wynik cytologii? Grupa III i tam w niej jakieś inne kwiatki. Niestety wyszedł brodawczak hpv. Wprawdzie nie ten najgorszy jak 16 czy 18, ale z grupy b, które też są typami onkogennymi. Dziad w pore złapany i na tym etapie łatwy do wyleczenia, ale jakby tak poczekała jeszcze jakieś 5 lat, to mogłoby być niefajnie. Ja wiem, że Wy sie tutaj wszystkie badacie, ale może ktoś to podczytuje kto regularnie nie robi cytologii i zacznie. Zdziwiło mnie, że prezerwatywa przed tym nie chroni, nie wiedziałam.

Zaczęłam o tym myśleć i stwierdziłam, że jakbym teraz z kimś nowym miała się umawiać i była perspektywa pójścia do łóżka, to bym chyba zarządała kompletu badań. Ja dziękuję za zapodanie mi jakiegoś diabła. Może łatwo się pisze, bo wchodzi kwestia la passione czy językiem mojej babci "krew nie woda" , no ale pomimo wszystko wydaje mi sie, że chciałabym takie informacje dostać. To się leczy i być może jakby większość osób miała do tego taki stosunek, to by nam się to w jakimś stopniu, z czasem, udało wyplenić. No i przede wszystkim są tez szczepienia. Moja koleżanka właśnie szczepi na to nastoletnią córke. W Polsce na raka szyjki macicy umiera 2x więcej kobiet niż w większości krajów Europy.

No to taki wam 'przyjemny' temat zapodałam z samego rana we wtorek .

Edytowane przez Cinde_x
Czas edycji: 2023-04-04 o 12:24
Cinde_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-04, 10:11   #3588
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Hej. Przeglądam sobie facefitcoach na insta i chyba zacznę wprowadzać elementy masażu do codziennej rutyny.

Zamówiłam sobie
Załącznik 7787956
Jak filtr się sprawdzi to kupię większy, jakoś mam wrażenie, że filtry mnie zapychają.
Na jesień zamówię cristal retinal 1 z medika.
Jakby ktoś chciał to znalazłam na wizazu kod rabatowy do topestetic na -20% na niektóre marki albo -20 zł na zamówienie. link

Cinde no niestety nie wszyscy się badają. Dobrze, że koleżanka zdążyła. Mamę namówić nie mogę idzie tylko do ginekologa jak coś się dzieje. Nie była chyba 20 lat, a potem zabieg za zabiegiem.

Ava fajnie, że macie możliwość wyboru większego mieszkania, a nie musicie zostać w tym konkretnym.
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-04, 11:41   #3589
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Ja z kolei zamówiłam z Ministerstwa dobrego mydła ich serum Ryż, Cukier (xD) i oleje: z opuncji figowej i mieszankę olejów do masażu (przyjemnie pachnie). Musze poratować skórę, bo mieszanka słonej wody i słońca to jakaś masakra, nawet jeśli skądinnąd bardzo przyjemna

Kqq mam bardzo fajny filtr z peptydami Dermaquest SunArmor, dobrze wyglada na skórze i jest skuteczny
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-04-04, 12:02   #3590
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Soso właśnie o nim też czytałam. Chyba go sobie kupię na greckie słońce.

Śnieg u mnie pada. Sypie aż biało.
A myślałam, że może jakaś szansa będzie na odpalenie roweru
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-04, 14:04   #3591
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;89548822]
Śnieg u mnie pada. Sypie aż biało.
A myślałam, że może jakaś szansa będzie na odpalenie roweru [/QUOTE]
O matko...

U nas co prawda tylko 8 stopni, ale przynajmniej swieci slonko i drzewka owocowe juz kwitna. Od razu inaczej sie przebywa na zewnatrz.

Niech to paskudne zimsko w koncu spada.
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-05, 13:08   #3592
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Dzień dobry. U mnie wiosna. Po dwóch dniach nadgodzin miałam dziś skrócony vakt i chciałam iść na spacer. Zamiast ciuchów wycieczkowych spakowałam te na rurkę.

To się nazywa początek ferii w dobrym stylu.

Zaczęłam czytać o tym olejku i nieeeeeeeee, mam jeszcze zapasy i nie, nie, nie kuscie mnie tu.

Mam wolne do wtorku i bardzo tego potrzebuje, wczoraj byłam tak nieżywa i umęczona wszystkim, ze padlam ze zmęczenia po pracy, dwie ostatnie noce zle spalam i naprawdę nie lubię ostatnio ludzi. Obiecałam sobie góry, dużo gór.
I musze w końcu umyć samochód.

Kqq, mam nadzieje, ze śnieg już sobie poszedł. Ten medik8 jest imho spoko. Dermalogica nie znam, ale czytałam sporo dobrego. Daj znać jak efekty.

Cinde, ja to jak ogólnie pomysle, ze mialabym sie w kims zakochac to zbiera mi się na mdłości. One night standy czy inne fwb tez odpadaja, myślę podobnie jak Ty odnośnie pakietu badań przed seksem, poza tym ogólnie z tym za dużo zachodu nie

Ava, super opcja z ta zamiana na większe, szczególnie w sprawdzonej okolicy. Twoja preferencja sufitowa brzmi ciekawie - ja mam podobna, ale z innych przyczyn: odkąd mam rurę tez zaczęły mnie sufity interesować.

Soso, baw się dobrze na Sardynii

Caffe, jak przygotowania do świat i sterta prania? Wybywacie gdzieś na hytte?

Na zdjęciu godzina 6.00 rano, przecież można nie spać, nie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2348.jpg (68,0 KB, 77 załadowań)
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-05, 20:21   #3593
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

jestem, podczytuje, nie mam weny na pisanie...Mam mnostwo zaległosci w roznych dziedzinach i to dodatkowo mnie irytuje - powinnam zrobic sobie netowy odwyk, a skupic sie na realu...
Postaram sie napisac jutro...
Na kody rabatowe popatrzyłam...prrrr...! nadmiary kosmetykow wszelakich to jedna z przyczyn mojej irytacji, wiec nie moge kupowac kolejnych, nawet interesujacych...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-06, 15:15   #3594
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Hej
Kawa?

Ostatnich kilka dni upłynęło mi na upychaniu zakupów w lodówce
Już nie ma miejsca
Przetrwamy każdy kataklizm, co tam Wielkanoc

I megapranie też już zakończone. Teraz jestem w wirze wiosennych porządków, najlepsza ich część to wyrzucanie czego się da - od razu lepiej się czuję, lżej na duszy

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość

Caffe, jak przygotowania do świat i sterta prania? Wybywacie gdzieś na hytte?

Na zdjęciu godzina 6.00 rano, przecież można nie spać, nie?
Pięknie

Nie, nie wyjeżdżamy, będą narty, goście i tradycyjne obżarstwo. Wczoraj pół nocy pakowałam jajka ze słodyczami. Rekordowa ilość.
Na swoje usprawiedliwienie napiszę że Lørdagsgodt zostalo w tym tygodniu odwołane - a słodycze głównie polskie, więc zdrowsze.. ha, ha, czy zdrowe słodycze w ogóle istnieją?

Aha - spróbowałam w końcu Smashe, odkryłam przypadkiem w Normal. Kupiłam myśląc o tobie Mammamia jakie to uzależniające..

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

Kqq - a ja jestem nieco obrażona na to serum peptydowe, bo okazało się olejkiem! Spodziewałam się bardziej płynnej, lżejszej konsystencji, czegoś co można zastosować w pierwszej kolejności przed cięższymi formułami. Zużywam, nie jest złe - ale miłością nie pałam i jakoś wyjątkowo wolno mi to idzie.

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Aha - nie wiem czy wspominałam - testuję obecnie Strength Trainer Peptide Boost Moisturizer. Bardzo, bardzo fajne pierwsze wrażenie, polecam do wypróbowania



---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

Do kompletu jest jeszcze olejek, ma w składzie również różany (to tak àpropos tego który polecała Cinderella - nie mogę nigdzie znaleźć, oczywiście )

caffeine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-06, 18:02   #3595
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Jestem w Krakowie i pada śnieg Niewiarygodne

Sent from my SM-F926B using Tapatalk
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-06, 18:06   #3596
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

U mnie też dzisiaj pada. I to taki prawdziwie zimowo-bajkowy, ogromne puchate płatki. A już się nastawiałam wiosennie, ostatnio było ciepło i słonecznie.
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-06, 18:10   #3597
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Uwielbiam taką biel

I coś do śmiechu i na serio: https://zwierciadlo.pl/seks/173344,1...mpaign=default
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg F50A9667-5B0A-455E-8CC6-ADCCB74A8BB0.jpg (184,9 KB, 53 załadowań)
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-06, 18:11   #3598
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

u mnie mieszanka pogodowa - słonecznie, wiatr lodowaty, jak bezwietrznie - słonce grzeje mocno...Nie wiadomo, jak sie ubrac...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-06, 18:13   #3599
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

O lodowatym wietrze nawet nie wspomnę.. co wieczór walczę o nawilżenie skóry osmaganej taką bezlitosną torturą
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-06, 18:33   #3600
Cinde_x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 328
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Super zakupy porobiłyście Olejki Mnie wszystkie olejki do skóry interesują. A opinie o nich krążą mieszane. To pewnie jednak kwestia indywidualna? Moje odczucia są takie, że mi służą, ale też olejek olejkowi nierówny.

Trilogy, póki co, mi krzywdy nie zrobił. Użyłam go dwa razy, fajny . Pachnie podobnie do tego mojego ulubionego.

Mag, klimatyczne zdjęcie. Masz super widok z okna Co do tego co napisałaś, to wiadomo - nie ma się co zmuszać. Troche jednak szkoda, że jeden marny typ aż tak nabruździł Ci w sercu i w głowie.

W Łodzi też paskudna pogoda - śnieg zmieszany z deszczem, jest zimno. To raczej będą zimne święta. Chyba gdzieś dopiero od następnego tygodnia temperatura będzie 10+, ale raczej dalej bez rewelacji.

W dodatku postrzyknęło mnie dzisiaj w dolnym odcinku pleców i boli przy chodzeniu Ubierałam skarpetke na jednej nodze, jakiś dziwny manewr wykonałam i... Chyba musze zacząć robić jakieś ćwiczenia na plecy, na wzmocnienie. Praca siedząca to jest jednak killer.

Aż zerknęłam na Sardynie - pokazuje słońce i 20+. Miłego pobytu, Soso!

Edytowane przez Cinde_x
Czas edycji: 2023-04-06 o 18:37
Cinde_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-13 09:49:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:09.