Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011 - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-22, 13:20   #3601
Farina
Raczkowanie
 
Avatar Farina
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 199
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez kaskaderka Pokaż wiadomość
Ja też jestem za starą szatą wizażu
Farina strasznie współczuje ja też tak mam 1-2 dni wyciete z życiorysu
Znalazłam coś ciekawego, podobno pomaga wyregulować cykl żeby nie bolała @ i pomaga zajść w ciąże??? Słyszałyście coś o tym??? http://www.jestemplodna.pl/femiferti...FUEb4Qod1n7nHg Jestem strasznie ciekawa, byłoby super wiedzieć dokładnie kiedy @ przylezie, bo wolne w grafiku można by zaznaczyć, nie mówiąc już o fasolce Lece dzisiaj na rowerek poopalać się i nacieszyć słońcem gdzieś na pola
Jak będę u siebie w aptece to zapytam o ten środek. Bo przez te @ to tragedia, tak jak u ciebie też mam dwa dni wyjęte z życiorysu.
__________________
Zdjęcia z pleneru http://marcindryl.blogspot.com/2009/10/obiecaem.html

http://www.suwaczki.com/tickers/i81xegz2rtx74zwm.png
10 cykl starań
OM 13.08.2011
Farina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 18:08   #3602
kaskaderka
Rozeznanie
 
Avatar kaskaderka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 908
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez Farina Pokaż wiadomość
Jak będę u siebie w aptece to zapytam o ten środek. Bo przez te @ to tragedia, tak jak u ciebie też mam dwa dni wyjęte z życiorysu.
W aptece tego nie kupisz Przy okazji przeczytałam tą stronkę i super rzeczy tam można kupić oczywiście wszystko dla starających się o dzidziusia.Mi się spodobał mikroskop owulacyjny i może go kupię sobie

Cytat:
Napisane przez 201704110948 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Teściowa mówi niestety prawdę
Ja na rowerku spalam zimowe zapasy i łapie kondycje, bo mi się strasznie skubana schowała
Misek plastikowych nie wkłada się do piekarników ale to już wiesz
Miłego i udanego wkraczania w dni płodne oby kurczaczek jakiś się wykluł z tego za 9 m-cy
__________________
Konto nieaktywne-wtajemniczeni wiedzą

kaskaderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 18:46   #3603
magolina
Wtajemniczenie
 
Avatar magolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: świętokrzyskie:)
Wiadomości: 2 892
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Wesołych Świąt dziewczyny i mokrego dyngusa
magolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 18:51   #3604
martinka30
Raczkowanie
 
Avatar martinka30
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 350
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

witam słonecznie pogoda cudna że szok. moje dziecie nie chce nic w domu siedzieć
u mnie coś z tą owu nieteges,mam cykle 24ro dniowe a skoku tempki nie ma za to śluz jest taki jak trzeba. czy to możliwe żeby owu była a skoku tempki nie było?
__________________
10.2004- pobraliśmy się
06.2008- urodził się nasz Urwis

fasolka
martinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 19:16   #3605
sandra1892
Zadomowienie
 
Avatar sandra1892
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 046
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Wesołego Alleluja i Mokrego Dyngusa Kochane !!
__________________
sandra1892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 19:40   #3606
Tusia_90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 103
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

mimo, że u mnie też pogoda śliczna ja cały dzień spędziłam w łóżku i kibelku. Powiem Wam, że pierwszy raz zdarzyło mi się wymiotować na zielono taki wiosenny akcent
Tusia_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 19:46   #3607
kaskaderka
Rozeznanie
 
Avatar kaskaderka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 908
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez martinka30 Pokaż wiadomość
witam słonecznie pogoda cudna że szok. moje dziecie nie chce nic w domu siedzieć
u mnie coś z tą owu nieteges,mam cykle 24ro dniowe a skoku tempki nie ma za to śluz jest taki jak trzeba. czy to możliwe żeby owu była a skoku tempki nie było?
Wiesz, specem nie jestem ale z tego co wiem musi być skok temp.który dzieli cykl na dwie fazy(przed skokiem faza progesteronu, po skoku faza estrogenu, ciałko żółte, itd.).Mały cytat ze stronki 28dni.pl ....."Trzy lub cztery dni wzrostu temperatury potwierdzają, że związek zmiany objawów śluzu i szyjki z końcem fazy płodnej i wzrostem poziomu progesteronu, czyli pośrednio, także odbytą owulację."..... Pamiętaj też, że skok to tylko różnica 0.02 stopnia więc pomiary muszą być dokładne o stałej porze nie zakłócone , żeby nadawały się do interpretacji.
__________________
Konto nieaktywne-wtajemniczeni wiedzą

kaskaderka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-22, 20:29   #3608
martinka30
Raczkowanie
 
Avatar martinka30
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 350
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Kaskaderka możliwe że mam kiepski termometr,w drugim cyklu przeżuce się na rtęciowy
__________________
10.2004- pobraliśmy się
06.2008- urodził się nasz Urwis

fasolka
martinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 21:22   #3609
kaskaderka
Rozeznanie
 
Avatar kaskaderka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 908
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez martinka30 Pokaż wiadomość
Kaskaderka możliwe że mam kiepski termometr,w drugim cyklu przeżuce się na rtęciowy
Też uważam i nie tylko ja, że stare sprawdzone rtęciówki są najlepszea tu wklejam ci jeszcze coś na temat:

"Aby określić zmianę podstawowej temperatury ciała, należy codziennie mierzyć temperaturę ciała i dokładnie zapisywać ją w tabeli.
Zaobserwujesz, że po miesiączce temperatura będzie niska, aż do owulacji. Kilka dni przed owulacją temperatura ma tendencję do maksymalnego obniżania się, ale nie zawsze. W czasie owulacji temperatura szczytuje. Różnica przed owulacją i w dniu owulacji powinna wynosić przynajmniej 2 kreski (0.2 st. C). Od owulacji temperatura będzie wyższa, niż przed owulacją, co bardzo dokładnie pokaże wykres. Wysoka temperatura będzie się utrzymywać aż do miesiączki. Fazę od owulacji do pojawienia się miesiączki nazywamy fazą poowulacyjną. Zazwyczaj wynosi ona 14 dni.

4. Jeżeli przy dokładnym mierzeniu temperatury, zachowując wszystkie wymogi, temperatura nie będzie się np. podwyższać (co oznaczałoby nie występowanie owulacji), bądź temperatura po owulacji będzie się obniżać, bez konkretnego powodu - należy zgłosić się z tym problemem do lekarza ginekologa. Możliwe, że potrzebna będzie kuracja hormonalna."

Dziewczynki dla wszystkich ode mnie taki zabawny wierszyk

Kto ty jesteś? - jajeczko.
Jaki znak Twój? - żółteczko.
Gdzie Ty mieszkasz? - w skorupce.
W jakim kraju - w kurzej pupce
Wesołych Świąt i obficie mokrego dyngusa
__________________
Konto nieaktywne-wtajemniczeni wiedzą

kaskaderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 06:53   #3610
DolinaNocy
Rozeznanie
 
Avatar DolinaNocy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: tam ..
Wiadomości: 914
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Wesołych Świąt Dziewczynki!!!
__________________
DolinaNocy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 09:03   #3611
Farina
Raczkowanie
 
Avatar Farina
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 199
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Wesołych Świąt kochane
__________________
Zdjęcia z pleneru http://marcindryl.blogspot.com/2009/10/obiecaem.html

http://www.suwaczki.com/tickers/i81xegz2rtx74zwm.png
10 cykl starań
OM 13.08.2011
Farina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-23, 10:20   #3612
margo_78
Rozeznanie
 
Avatar margo_78
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 629
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Wesołych rodzinnych i ciepłych Świąt i baaardzo mokrego Dyngusa życzę
__________________
"Pokonanym jest ten, kto się uznał za pokonanego"
MADZIA 10.04.2013 godz. 11:30

[*] 17.XI.11 (11tc) Piotruś

margo_78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 12:08   #3613
alamig
Zakorzenienie
 
Avatar alamig
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 430
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Zdrowych, pogodnych i radosnych Świąt pełnych rodzinnego ciepła, smacznego jajeczka oraz baaardzo mokrego Dyngusa
__________________
alamig jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 14:06   #3614
kaskaderka
Rozeznanie
 
Avatar kaskaderka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 908
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

martinka widzę, że wykresik masz ok.skok był, jutro trzeci dzień płodności względnej.Teraz czekać ok.14 dni fazy lutealnej i albo będą dwie kreseczki albo wredna @ Jeśli przytulanki były nie dawno to raczej małpa nie przylezie- czego ci bardzo życzę Ja tempkę mierze ostro, bo w ostatnim cyklu miałam aż 17 dni fazy lutealnej a zawsze myślałam,że mam 14 Oki to ja na rowerek lece wszystkim
__________________
Konto nieaktywne-wtajemniczeni wiedzą

kaskaderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 19:41   #3615
magda1804
Rozeznanie
 
Avatar magda1804
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 619
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Czesc Dziewczynki! Dawno mnie tu nie było Muszę się pochwalić, mi również się udało test pokazał 2kreski juz w 24dc przy cyklach 28dniowych!. Wg moich obliczen termin mam na 2 stycznia Na USG juz bylam, ale za wczesnie, pecherzyka jeszcze nie bylo widac.
Smacznego jajka, mokrego dyngusa i bogatego zająca
__________________
Lenusia jest juz z nami

04.01.2012r.

zawsze będziesz w moim sercu 29.03.2008*
magda1804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 19:59   #3616
DolinaNocy
Rozeznanie
 
Avatar DolinaNocy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: tam ..
Wiadomości: 914
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cześć
Zrobiłam dziś sałatkę, upiekłam biszkopt na torcik dla TŻta na urodzinki i zrobiłam rajskie batoniki i siedze teraz odpoczywam A w sumie to wyobraźcie sobie, że zaczęłam czytać wątek od początku, żeby "nadrobić" ten czas kiedy mnie tu nie było no to jestem na 80 stronie właśnie dotarłam do momentu kiedy Magolinka dowiedziała się o ciąży Kurcze i co czytam to przeżywam (cieszę się ) każde dwie kreski jakbym to ja była
Dowiedziałam się parę ciekawych rzeczy, o których nawet nie miałam pojęcia
Widzę, że wiele z Was prowadzi obserwację, mierzy temperaturki. Jak nie uda się w tym cyklu to chyba i ja o tym pomyślę. Wogóle to muszę znaleźć jakiegoś dobrego gina i udać się na jakąś wizytę, żeby posprawdzał czy wszystko w porządku, bo już z rok nie byłam.
No i wogóle to kłują mnie dziś jajniki, ale nie wiem czy naprawdę kłują czy to po czytaniu postów sobie nie wkręcam tylko Dziś 9 dc, ale jakoś tak mam wrażenie, że od dwóch dni mam "mokro" no i dziś to kłucie takie dziwne No zobaczymy jak to będzie. Test kupiłam wczoraj, bo akrat w aptece był w promocji, ale obiecałam sobie, że zrobie dopiero jak nie przyjdzie @ i mam nadzieję, że wytrwam w moim postanowieniu choć już czuję, że będzie ciężko

Magda super Gratuluję Ale masz super prezent na Święta
__________________

Edytowane przez DolinaNocy
Czas edycji: 2011-04-23 o 20:01
DolinaNocy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 20:46   #3617
TheFall
Zadomowienie
 
Avatar TheFall
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 453
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Hej kobietki, u mnie niestety zaczynamy nowy cykl starań.

Proszę się wstrzymać z komentarzami w stylu "tak mi przykro" bo już mam etap "przezywania" kolejnych @ za sobą

Będziemy próbować do skutku, aż wyjdą z tego pięcioraczki.
__________________
Ślubowanie
Kubuś
Madzia
TheFall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 21:39   #3618
magda1804
Rozeznanie
 
Avatar magda1804
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 619
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Dzięki DolinaNocy tez sie smialam, ze to najlepszy prezent na swieta
__________________
Lenusia jest juz z nami

04.01.2012r.

zawsze będziesz w moim sercu 29.03.2008*
magda1804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 01:20   #3619
kism
Wtajemniczenie
 
Avatar kism
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 179
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Jeszcze ja "rzutem na taśmę" życzę Wam Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych szczęścia, radosnego, wiosennego nastroju oraz serdecznych spotkań w gronie rodziny i tradycyjnie mokrego Dyngusa
__________________
2006.03.28 ur. Maksymilian
2012.05.15 ur. Kajetan
tp 2016.12.31 Kruszynka
kism jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-24, 09:19   #3620
kaskaderka
Rozeznanie
 
Avatar kaskaderka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 908
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Nałóg to nałóg i musiałam wleźć tu choćby na chwile Tak więc witam wszystkich w ten deszczowy dzionek

Cytat:
Napisane przez magda1804 Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczynki! Dawno mnie tu nie było Muszę się pochwalić, mi również się udało test pokazał 2kreski juz w 24dc przy cyklach 28dniowych!. Wg moich obliczen termin mam na 2 stycznia
Cześć i pomimo, ze cię nie pamiętam, to gratuluje serdecznie oby fasolka rosła zdrowo i wyszła w terminie

Cytat:
Napisane przez DolinaNocy Pokaż wiadomość
Dowiedziałam się parę ciekawych rzeczy, o których nawet nie miałam pojęcia
No i wogóle to kłują mnie dziś jajniki, ale nie wiem czy naprawdę kłują czy to po czytaniu postów sobie nie wkręcam tylko Dziś 9 dc, ale jakoś tak mam wrażenie, że od dwóch dni mam "mokro" no i dziś to kłucie takie dziwne No zobaczymy jak to będzie.
Wiedza z naszego wątku jest bezcenna, bo teoretyczna i praktyczna
Kujące jajniki to dobry znak a jeszcze jak się śluz zgadza to cóż... życzymy owocnych świątecznych przytulanek

Cytat:
Napisane przez TheFall Pokaż wiadomość
Hej kobietki, u mnie niestety zaczynamy nowy cykl starań.
Będziemy próbować do skutku, aż wyjdą z tego pięcioraczki.
Masz cały czas tego samego gin? bo może warto zmienić, na bardziej kompetentnego
__________________
Konto nieaktywne-wtajemniczeni wiedzą

kaskaderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 09:53   #3621
Olcia1821
Raczkowanie
 
Avatar Olcia1821
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 237
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cześć dziewczynki!!

Ja również życzę Wam wesołych, rodzinnych, smacznych Świąt Wielkiej Nocy! Jak najszybszego zafasolkowania, pożytku z TŻtów i wiele wiele dobrego

Powiem Wam, żę pomimo zakończenia starań wcale mnie to jakoś nie zasmuciło. Właściwie nie poczułam nic. Może to przez to, że 4 dni temu zmarła bardzo bliska mi osoba i nie miałam za bardzo czasu na zamartwianie się jakby nie było trochę mniej ważnymi sprawami. A może po prostu dlatego, że to jeszcze nie ten czas. Może powinnam najpierw skończyć studia, znaleźć pracę, wyjśc za mąż. Wszystko się kiedys unormuje i mamusią też zostanę.

Na chwilę obecna zacznę skupiać się na zdrowiu. Chcę powoli robić wszystkie mozliwe badania, żeby sprawdzić czy nie ma żadnych przeszkód żebym została mamą, korzystając z rad na naszym forum, również sprawdzę różyczkę i toxo itd. Chcę kiedys spokojnie zacząć starać się na nowo, bez zmartwień, że może ze mną jest coś nie tak, i dlatego teraz się nie udawało.

na chwilę obecną dziwnie mi napisać , że mam 9dc niestaraniowego i gdyby nie to, że to dużo za szybko, to pomyślałabym, że mam owulację! Temperaturę mierzyć przestałam, ale od 2 dni duzo śluzu i kłucia w jajnikach. Nie wiem, może śluz to jakaś infekcja czy coś. Sprawdzę wszystko w przyszłym tygodniu u gina.

Miłego dzionka kochane
__________________
Któż to powiedział, że nie ma na świecie prawdziwej, wiernej i wiecznej miłości? A niechże wyrwą temu kłamcy jego plugawy język!

Michaił Afanasjewicz Bułhakow
Nareszcie jesteś!!

Ty i ja Kochanie
Olcia1821 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 10:01   #3622
TheFall
Zadomowienie
 
Avatar TheFall
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 453
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez magda1804 Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczynki! Dawno mnie tu nie było Muszę się pochwalić, mi również się udało test pokazał 2kreski juz w 24dc przy cyklach 28dniowych!. Wg moich obliczen termin mam na 2 stycznia Na USG juz bylam, ale za wczesnie, pecherzyka jeszcze nie bylo widac.
Smacznego jajka, mokrego dyngusa i bogatego zająca
Gratuluję 2 kresek

Cytat:
Napisane przez kaskaderka Pokaż wiadomość
Nałóg to nałóg i musiałam wleźć tu choćby na chwile Tak więc witam wszystkich w ten deszczowy dzionek



Cześć i pomimo, ze cię nie pamiętam, to gratuluje serdecznie oby fasolka rosła zdrowo i wyszła w terminie



Wiedza z naszego wątku jest bezcenna, bo teoretyczna i praktyczna
Kujące jajniki to dobry znak a jeszcze jak się śluz zgadza to cóż... życzymy owocnych świątecznych przytulanek



Masz cały czas tego samego gin? bo może warto zmienić, na bardziej kompetentnego
Mam cały czas tego samego, ale nie byłam u niego od poronienia w październiku. Miałam się wybrać do niego 2 tyg. temu ale zrezygnowałam, chyba zacznę chodzić prywatnie, jestem w trakcie poszukiwań.
Udało się zajść w ciąże z podwyższona prolaktyną, to teraz jak jest w normie tym bardziej powinno się udać. Może nie trafiamy po prostu. Wiesz jak do końca roku się nie uda to będę się martwić.

Szkoda, że Ty się już nie starasz. Licze jednak, ze szybko zmienisz zdanie.
__________________
Ślubowanie
Kubuś
Madzia
TheFall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 14:44   #3623
aga_bre
Rozeznanie
 
Avatar aga_bre
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 900
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Witajcie dziewczyny.
Chwilę mnie nie było a tu tyle się wydarzyło...

Po pierwsze z okazji świąt Wielkiej Nocy życzę Wam spokoju, radości i wytchnienia od życia w szlańczym tempie.

A teraz życzenia tematyczne:
Dla wszystkich starających siły, cieprliwości i wytrwania w każdym miesiącu starań. Oby ten miesiąc był ostatnim miesiącem starań i by z każdym dniem było nas jak najwiecej zafasolkowanych. Aby z tym nowym czasem przyszły płodne dni i wszystko ułożyło się pomyślnie.

Wszystkim zafasolkowanym grtuluję i życzę spokojnych i zdrowych 9miesięcy i jeszcze dłużej.
__________________
MIKOŁAJ
aga_bre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 14:47   #3624
kism
Wtajemniczenie
 
Avatar kism
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 179
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Dziewczynki! Dorwałam wreszcie kompa po ostatnich pracowitych dniach Zaglądam na swojego mail'a, a tam co widzę - jak zwykle moje wszystkie subskrypcje wątków, w tym wszystkie nasze posty z 21.04 Co powiecie na to, żebym wkleiła tutaj choćby dziś te posty?

Poza tym biorę się za spokojne odczytanie tego, co tu się u nas ostatnio działo
__________________
2006.03.28 ur. Maksymilian
2012.05.15 ur. Kajetan
tp 2016.12.31 Kruszynka
kism jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 14:49   #3625
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Dziewczyny ja także chciałabym życzyć Wam wszystkiego co najlepsze, uśmiechu na twarzy, udanych staranek i zdrowych dzieci
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 20:40   #3626
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja także chciałabym życzyć Wam wszystkiego co najlepsze, uśmiechu na twarzy, udanych staranek i zdrowych dzieci
nie dziekujemy hihi ;]

u mnie tempka wzorsla wiec chyba owulka ,,,,ale hmmm teraz nie wiem czy bzykanie co dwa dni bedzie odpowiednie weldug ksiazek
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 21:55   #3627
kaskaderka
Rozeznanie
 
Avatar kaskaderka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 908
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez TheFall Pokaż wiadomość
Udało się zajść w ciąże z podwyższona prolaktyną, to teraz jak jest w normie tym bardziej powinno się udać. Może nie trafiamy po prostu. Wiesz jak do końca roku się nie uda to będę się martwić.
Szkoda, że Ty się już nie starasz. Licze jednak, ze szybko zmienisz zdanie.
Może tak być... a próbowałaś z testami ow? Mi się sprawdziły
Jeśli chodzi o mnie, to gdzieś za dwa trzy m-ce mogę powrócić do staranek. Stwierdziłam, że jak zajdę, to nie będe w stanie skupić się na niczym innym i mogę zawalić parę spraw stwierdzając,ze dziecko jest najważniejsze(bo będzie)Miałam już małą próbkę i wiem jak zmienią mi się z dnia na dzień priorytety

Cytat:
Napisane przez Olcia1821 Pokaż wiadomość
Powiem Wam, żę pomimo zakończenia starań wcale mnie to jakoś nie zasmuciło. Może powinnam najpierw skończyć studia, znaleźć pracę, wyjśc za mąż. Wszystko się kiedys unormuje i mamusią też zostanę.
To dobrze, ze na spokojnie podchodzisz do tematu Rozsądek jest nieoceniony w planowaniu fasolki, bo to nie jest zwierzątko, które w razie W można oddać. Kasa, czy nam się to podoba czy nie, jest integralną częścią naszego życia i lepiej jest gdy zorganizujemy sobie najpierw choćby małą stabilizację finansową a dopiero potem myślimy o dzidziusiu. Jeśli masz taką właśnie możliwość, to cudnie, bo nie każdy może działać w ten sposób(wpadki) a potem ciężko połapać wszystko w szczęśliwą całość Wiem, że owulacja kusi ale żebyś działała mądrze

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Gizmiatko Pokaż wiadomość
nie dziekujemy hihi ;]

u mnie tempka wzorsla wiec chyba owulka ,,,,ale hmmm teraz nie wiem czy bzykanie co dwa dni bedzie odpowiednie weldug ksiazek
Jutro szykuje się skok więc owulka albo już albo bedzie.Serduszek nie zaznaczasz czy nie było?Powinnaś jutro mieć jedno i za dwa dni następne, częściej nie ma potrzebyŚluz dokładnie sprawdzasz?(gdy dwa palce, wskazujący i kciuk połączysz i rozłączysz i między nimi będzie nitka śluzu tzn.że jesteś płodna)W takim śluzie plemniki przeżywają do kilku dni, gdzieś czytałam, ze do siedmiu a już napewno do trzech.Mocno za jutrzejszy skok 36.87 musisz mieć najmniej Powodzenia!!!
__________________
Konto nieaktywne-wtajemniczeni wiedzą

kaskaderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 22:21   #3628
Blanszor
Rozeznanie
 
Avatar Blanszor
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 594
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cześć Dziewczyny!
mam nadzieję, że Święta mijają Wam sympatycznie.
Ja chyba zaczynam mieć fiksum dyrdum!
Krawawienie związane z poronieniem zaczęło się 27 marca. Nie powiem żebyśmy po jego zakończeniu się z Tżetem starali, ale kilka razy miło było ale.. od około tygodnia mam te same objawy co w tamtej ciąży - inny wygląd brodawek, śluz przeźroczysty ciągnący i ogromna ochota na przytulanka. I albo zwariowałam albo to powtórka.. nie wiem co o tym myśleć. Zaczęłam sobie myśleć kiedy były przytulanka i już wiem - 11,17,20 kwietnia. No i wczoraj ale to raczej mało istotne . Okresu ani widu ani słychu. Ale to po poronieniu wczesnej ciąży ponoć normalne. To możliwe że mojemu organizmowi coś się potentegowało?
Blanszor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 09:43   #3629
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez Blanszor Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!
mam nadzieję, że Święta mijają Wam sympatycznie.
Ja chyba zaczynam mieć fiksum dyrdum!
Krawawienie związane z poronieniem zaczęło się 27 marca. Nie powiem żebyśmy po jego zakończeniu się z Tżetem starali, ale kilka razy miło było ale.. od około tygodnia mam te same objawy co w tamtej ciąży - inny wygląd brodawek, śluz przeźroczysty ciągnący i ogromna ochota na przytulanka. I albo zwariowałam albo to powtórka.. nie wiem co o tym myśleć. Zaczęłam sobie myśleć kiedy były przytulanka i już wiem - 11,17,20 kwietnia. No i wczoraj ale to raczej mało istotne . Okresu ani widu ani słychu. Ale to po poronieniu wczesnej ciąży ponoć normalne. To możliwe że mojemu organizmowi coś się potentegowało?


ja gdzies wyczytalam ze stezenie HCG po poronieniu u kobiety jest dosc duze do 6-8 tygodni i organizm moze reagowac tak jakby byl nadal w ciazy ze tak powiem, rowniez wycztlalam ze najlepiej strac sie poi po poronienu od razu bo jest szansa dosc duza na drugie dziecko wlasnie przez ten hormon bo on utrzyma ciaze .....takze dwie rwone wersje !



Ja wiem ze u nas i w tym cyklu nici z dzidzi czyli II kresek bo moj wykres w ogole oglupial i owulacji nie mialam chyba ze syzjka mi sie nie zachowuje jak w owulacji przystoi ! szlag by to trafil ......

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Cytat:
Napisane przez kaskaderka Pokaż wiadomość
Może tak być... a próbowałaś z testami ow? Mi się sprawdziły
Jeśli chodzi o mnie, to gdzieś za dwa trzy m-ce mogę powrócić do staranek. Stwierdziłam, że jak zajdę, to nie będe w stanie skupić się na niczym innym i mogę zawalić parę spraw stwierdzając,ze dziecko jest najważniejsze(bo będzie)Miałam już małą próbkę i wiem jak zmienią mi się z dnia na dzień priorytety



To dobrze, ze na spokojnie podchodzisz do tematu Rozsądek jest nieoceniony w planowaniu fasolki, bo to nie jest zwierzątko, które w razie W można oddać. Kasa, czy nam się to podoba czy nie, jest integralną częścią naszego życia i lepiej jest gdy zorganizujemy sobie najpierw choćby małą stabilizację finansową a dopiero potem myślimy o dzidziusiu. Jeśli masz taką właśnie możliwość, to cudnie, bo nie każdy może działać w ten sposób(wpadki) a potem ciężko połapać wszystko w szczęśliwą całość Wiem, że owulacja kusi ale żebyś działała mądrze

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------



Jutro szykuje się skok więc owulka albo już albo bedzie.Serduszek nie zaznaczasz czy nie było?Powinnaś jutro mieć jedno i za dwa dni następne, częściej nie ma potrzebyŚluz dokładnie sprawdzasz?(gdy dwa palce, wskazujący i kciuk połączysz i rozłączysz i między nimi będzie nitka śluzu tzn.że jesteś płodna)W takim śluzie plemniki przeżywają do kilku dni, gdzieś czytałam, ze do siedmiu a już napewno do trzech.Mocno za jutrzejszy skok 36.87 musisz mieć najmniej Powodzenia!!!
serduszka zaznaczam i nie wiem czemu tylko jA JE WIDZE PO ZAREJESTROWANIU, Z MEZEM STARAMY SIE..... ale wlasnie co dwa dni jelsi wyjedzie na szkolenia lub delegacje to ja go ze tak powiem wykroztuje dwa dni pod rzad i pozniej ten dzien przerwy jest ...


w załaczniku dodaje 3 wykresy ( ten odreczny to cykl kiedy udalo sie zajsc w ciaze ponad 2 lata temu ) cały to z zeszlego cyklu i ten niedkoncozny to bierzący
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cykl 1-marzec rok 2011.jpg (50,3 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg drugi cykl.jpg (52,8 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wykresss.jpg (38,7 KB, 27 załadowań)
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres

Edytowane przez Gizmiatko
Czas edycji: 2011-04-25 o 09:47
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 15:00   #3630
kaskaderka
Rozeznanie
 
Avatar kaskaderka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 908
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Witam nieliczne dzisiaj grono Pogoda u nas w kratkę ale generalnie zimno. Ja się uczę i przeglądam katalogi z kolekcji wiosenno letniej, żeby się oriętować Troche tego dużo ale mam nadzieje, że praktyczna nauka pójdzie mi lepiej
Gizmatko widze na twoim ostatnim wykresie, ze miałaś późno skok, bo dopiero w 20 d.c więc jeszcze możesz mieć owulkę. Matrwi mnie jednak twoja bardzo krótka fl , nie wiem czy masz tak zawsze czy tylko taki wyjątek był ale 10 dni fl to mało i nie wiem czy nie potrzebujesz czegoś na podtrzymanie. Z twojego cyklu ciążowego to powiem ci, że dziwne ale skok miałaś dopiero w 32 dc no ale ważne, że się udało i znowu też się uda-głowa do góry ( a co do serduszek to w ustawieniach jest opcja wyłączenia widoczności serduszek dla innych i może masz ja zaznaczoną?)
Ja zaobserwowałam, że albo dlatego, że myślę o drugim dziecku albo z powodu wieku, że cykle mi się pozmieniały i odczucia inne- można się pogubić Dlatego chcę mieć spokojną głowę jak się już zacznę starać, choć pewności nie mam czy to coś da. Właściwie to chyba nie ma 100% dobrej recepty co robić podczas staranek, mierzyć czy nie,"olać temat" czy nie Ach, żeby te nasze przyszłe dzieciaki wiedziały co musiałyśmy przejść, żeby one były BO BĘDĄ NAPEWNO DZIEWCZYNY
__________________
Konto nieaktywne-wtajemniczeni wiedzą


Edytowane przez kaskaderka
Czas edycji: 2011-04-25 o 15:02
kaskaderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:35.