Wrześniówki 2016 <3 - cz.II - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-05, 10:22   #3601
rybka15035
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 419
Dot.: Wrześniówki 2016 <3 - cz.II

Cześć dziewczyny,
mnie dzisiaj od rana boli biodro. Co najlepsze wydaje mi się że większość nocy spałam na lewym boku a boli mnie prawe biodro. Ja to nie wiem w 8 miesiącu to ja chyba będę się ledwo ruszać jak mnie tak co chwilę coś boleć będzie.

Zapisałam się na badanie połówkowe na 28 kwietnia i zabieram ze sobą męża, bo jeszcze nie miał okazji zapoznać się z dzidzią. Już nie mogę się doczekać jaka będzie jego reakcja jak zobaczy monitor.
rybka15035 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-05, 10:24   #3602
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Wrześniówki 2016 <3 - cz.II

Cytat:
Napisane przez weselna01 Pokaż wiadomość
A za najrozsądniejszy uważam zakup tej:

http://www.orsay.com/pl-pl/szyfonowa...-44207688.html

ze względu na krój. Rozmiar chyba będzie musiał być 40, patrząc na ich tabelki, bo do tej pory było 38 ale przy znacznie węższej talii i zdecydowanie mniejszym obwodzie w klatce piersiowej. Także powinno pomieścić mnie i Żabę...do czerwca? Mam nadzieję. Teraz w talii mam właśnie coś ok 78cm z 71cm wyjściowych. Nie wiem ile cm dochodzi na miesiąc. 42cm zaczyna się już od 82cm w talii, ale jakbym kupiła, to wisiałoby na mnie w biuście (ponad 100cm).
Śliczna!
__________________

Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-05, 10:24   #3603
marrticzka
Zadomowienie
 
Avatar marrticzka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: tam, gdzie mi najlepiej
Wiadomości: 1 646
Dot.: Wrześniówki 2016 <3 - cz.II

Cytat:
Napisane przez Absurdalna07 Pokaż wiadomość
Gratulacje!

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------



Muszę się rozejrzeć, ostatnio kupowałam w biegu i dobrze się nie rozeznałam w dziale ciążowym.
A kupowała któraś z Was ubrania w Happymum lub wiecie, jak tam z jakością? Ceny dość wysokie...
No kurcze,dżinsy 230zl!!!Paranoja.
__________________
"Skoro i tak trafię do piekła, to po drodze mogę zaszaleć"


23.06.2010- NAJPIEKNIEJSZY DZIEŃ W NASZYM ŻYCIU


http://www.suwaczek.pl/cache/fa9b5ce760.png
marrticzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-05, 10:31   #3604
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Wrześniówki 2016 &lt;3 - cz.II

Cytat:
Napisane przez milako Pokaż wiadomość
Dziewczyny, rozpoczynam sezon na kapuśniak z młodej kapusty! I wogole mam zamiar miec kapuściany dzien: na drugie danie planuje zjesc młode ziemniaczki z młoda kapusta z koperkiem
Zrobiłaś mi apetyt na młodą kapustę Zrobię sobie surówkę z oliwą, bo akurat za zupami kapuścianymi nie przepadam, ale pod każdą inną postacią chętnie wsunę

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Cytat:
Napisane przez marrticzka Pokaż wiadomość
No kurcze,dżinsy 230zl!!!Paranoja.
Dlatego kupiłam w H&M za połowę tej kwoty
W Happymum mają ładne sukienki ciążowe, może na lato szarpnę się na 1-2 sztuki, póki co mieszczę się w swoje normalne ubrania na "górę", na "dół" już jednak muszę mieć spodnie i spódnicę z elastyczną wstawką na brzuch. Niby nie jest specjalnie widoczny, ale dla mnie noszenie normalnych spodni było niekomfortowe, a rozmiar większe przesuwają się pod pępek i wszystko zjeżdża - nie przytyłam.
__________________

Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-05, 10:35   #3605
MagicGirls
Zakorzenienie
 
Avatar MagicGirls
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 8 221
Dot.: Wrześniówki 2016 <3 - cz.II

Dobry

Beti gratulacje!

Co do ciuchów ciazowych mi szkoda na nie kasy.Mam na oku jedne fajne spodnie dresowe w H&M i chyba je akurat kupię.Zamierzam też pójść ba łowy do lumpka i tam pokupowac sukienki letnie
__________________
27.06.2015 i żyli długo i szczęśliwie... <3
MagicGirls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-05, 10:41   #3606
Polta
Zadomowienie
 
Avatar Polta
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 529
Dot.: Wrześniówki 2016 <3 - cz.II

Ja na razie sie ciesze, bo chodze w ciuchach, z ktorych przez faldki juz zrezygnowalam. A teraz brzuch ciazowy i faldek brak to i ciuchy ladniej wygladaja
Gorzej z letnimi ciuchami bedzie.
Polta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-05, 10:43   #3607
weselna01
Zadomowienie
 
Avatar weselna01
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 968
Dot.: Wrześniówki 2016 <3 - cz.II

Cytat:
Napisane przez Absurdalna07 Pokaż wiadomość
Też kupiłam niedawno rurki w H&M i brałam rozmiar sprzed ciąży, super wygodne są, zapłaciłam 129 zł. Jakaś spódnica jeszcze by się przydała
O to chyba te same mamy Z takimi perforacjami na kolanach?

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Absurdalna07 Pokaż wiadomość
Śliczna!
Dzięki Też z myślą o sesji brzuszkowej. O ile pod tym brzuszek nie zniknie
__________________
Żaba!
Od 14.09.2016 z nami po 39 t.c.
weselna01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-05, 10:45   #3608
rybka15035
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 419
Dot.: Wrześniówki 2016 <3 - cz.II

Ja kupiłam jeansy na allegro, chociaż jak narazie to niezbyt wygodnie mi się w nich chodzi. Mają długą tą część na brzuch przez co muszę ją zawijać, a mimo to mam wrażenie że zsuwają mi się z tyłka. Ja jestem szczupłą osobą o szerokich biodrach, dlatego zawsze musiałam mieć pasek w spodniach i możliwe że teraz mam takie wrażenie przez to że nic nie czuję w pasie. Zobaczymy może jakoś się z nimi oswoję. Kupiłam sobie też 2 pary legginsów i w nich się czuję lepiej. Ale jeansy też mi się będą przydawać bo mam trochę bluzek sprzed ciąży które mogłabym wykorzystać teraz.
W Happymum wg mnie też ceny za wysokie, a tym bardziej za jeansy które w naszym wypadku myślę że w późniejszych miesiącach już raczej nie będą tak wykorzystywane.
Na lato to liczę na to że kupię po prostu kilka sukienek takich standardowych odcinanych pod biustem to później też będą ok
rybka15035 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-05, 10:58   #3609
majlenka_
Zakorzenienie
 
Avatar majlenka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 064
Dot.: Wrześniówki 2016 <3 - cz.II

Cytat:
Napisane przez slowikowa25 Pokaż wiadomość
Bylam w Lidlu: D Jeszcze trafila mi sie orchidea niby 2 pedowa a sa 4 za wszystkie ubranka ok 60 zl wyszlo.

Weselna sliczny prezent: )
ubranka przeurocze i kolory mi się podobają

http://www.orsay.com/pl-pl/szyfonowa...-44207688.html

a sukienka śliczna! czegoś takiego brakuje mi w szafie i myślę, że to mój must have tego sezonu, tym bardziej, że krój odpowiedni dla nas
majlenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-05, 11:01   #3610
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Wrześniówki 2016 <3 - cz.II

Cytat:
Napisane przez weselna01 Pokaż wiadomość
O to chyba te same mamy Z takimi perforacjami na kolanach?

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------



Dzięki Też z myślą o sesji brzuszkowej. O ile pod tym brzuszek nie zniknie
Nie, bez dziur - takie granatowe z bardzo niską linią pod brzuchem, bez zamka i guzika. Myślę nad jeszcze jedną parą luźniejszą w stylu boyfriendów i w jasnym kolorze, ale na razie się wstrzymuję.

A sesję w którym tygodniu będziesz mieć?
Sukienka cudna i gdyby była trochę dłuższa, to bym kupiła, ale ja mam grube nogi i nie mogę nosić takich sukienek przed kolana.

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Cytat:
Napisane przez rybka15035 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam jeansy na allegro, chociaż jak narazie to niezbyt wygodnie mi się w nich chodzi. Mają długą tą część na brzuch przez co muszę ją zawijać, a mimo to mam wrażenie że zsuwają mi się z tyłka. Ja jestem szczupłą osobą o szerokich biodrach, dlatego zawsze musiałam mieć pasek w spodniach i możliwe że teraz mam takie wrażenie przez to że nic nie czuję w pasie. Zobaczymy może jakoś się z nimi oswoję. Kupiłam sobie też 2 pary legginsów i w nich się czuję lepiej. Ale jeansy też mi się będą przydawać bo mam trochę bluzek sprzed ciąży które mogłabym wykorzystać teraz.
W Happymum wg mnie też ceny za wysokie, a tym bardziej za jeansy które w naszym wypadku myślę że w późniejszych miesiącach już raczej nie będą tak wykorzystywane.
Na lato to liczę na to że kupię po prostu kilka sukienek takich standardowych odcinanych pod biustem to później też będą ok
Racja, spodnie to bardziej tak na teraz, latem w upały z wielkim brzuchem to tylko lekkie sukienki wchodzą w grę.
Czy Wam też już jest czasem duszno? Mam wrażenie, że zmieniło mi się odczuwanie temperatury. Wczoraj było u mnie 18 stopni i było mi okropnie gorąco.
__________________

Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-05, 11:12   #3611
Ana__86
Zadomowienie
 
Avatar Ana__86
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 053
Dot.: Wrześniówki 2016 <3 - cz.II

Cytat:
Napisane przez

A za najrozsądniejszy uważam zakup tej:

[url
http://www.orsay.com/pl-pl/szyfonowa-sukienka-w-kwiaty-44207688.html[/url]

ze względu na krój. Rozmiar chyba będzie musiał być 40, patrząc na ich tabelki, bo do tej pory było 38 ale przy znacznie węższej talii i zdecydowanie mniejszym obwodzie w klatce piersiowej. Także powinno pomieścić mnie i Żabę...do czerwca? Mam nadzieję. Teraz w talii mam właśnie coś ok 78cm z 71cm wyjściowych. Nie wiem ile cm dochodzi na miesiąc. 42cm zaczyna się już od 82cm w talii, ale jakbym kupiła, to wisiałoby na mnie w biuście (ponad 100cm).
Też ją właśnie zmierzyłam i mam nawet w niej zdjęcie, ale wzięłam inną. Bardziej prostą w kroju, wrzucę później foto na klub. 40? nieee, jesteś drobna w ramionach to byś się utopiła, ja mierzyłam 38, bo nie mieli mniejszej i się właśnie zastanawiam czy nie za duża. Ja w pierwszej ciąży kupowałam normalnie 36 (czasami nosze 34, ale aż tak nie szalałam) i teraz normalnie nosze te sukienki. Tylko szukam krojów z miejscem na brzuszek i odcinane pod biustem.
__________________
39/40
Ana__86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-05, 11:16   #3612
slowikowa25
Zadomowienie
 
Avatar slowikowa25
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 037
Dot.: Wrześniówki 2016 <3 - cz.II

Dziewczyny czy wy się mierzylyscie przed ciąża? Czy wiecie ile Wam przybyło cm w brzusiu do tej pory? Ja jestem na początku 20tc i dopiero mam 7cm na plusie, ciekawa jestem jak to u Was wyglada?
__________________
18.09.2015


10.09.2016- Córka Lena
08.01.2019- Syna Janek
slowikowa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-05, 11:20   #3613
Manddy
Zadomowienie
 
Avatar Manddy
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 159
Dot.: Wrześniówki 2016 <3 - cz.II

Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
Ja bym wolała mniej szuflad, a większe Ale ważne żeby dla Was to było funkcjonalne
Też uważam, że komody z mniejszą ilością szuflad ale za to szerszymi są bardziej praktyczne

Cytat:
Napisane przez majlenka_ Pokaż wiadomość
http://www.orsay.com/pl-pl/szyfonowa...-44207688.html

a sukienka śliczna! czegoś takiego brakuje mi w szafie i myślę, że to mój must have tego sezonu, tym bardziej, że krój odpowiedni dla nas
Bardzo ładna sukienka ale wygląda też na bardzo krótką a to już nie dla mnie
Ana wrzuć swoje zdjęcie, chętnie zobaczę jakąś sukienkę "na żywo"

Dziewczyny, nie mogę sobie poradzić z moimi dłońmi. O ile na początku to było nocne drętwienie/cierpnięcie to teraz mnie po prostu bolą jak cholera. To jest wszystko naraz - cierpną, bolą, rwą i pieką jakbym włożyła je do gorącej wody. Kilka razy w nocy budzi mnie ten ból, muszę się wtedy podnieść, rozmasować dłonie i dopiero jak przechodzi mogę się położyć z powrotem. Zapytam dzisiaj o to jeszcze raz gina, bo jakoś nie wydaje mi się, żeby to była tylko kwestia magnezu. Może jak leżę to dzieć jakiś nerw uciska?
Manddy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-05, 11:49   #3614
Montii
Zakorzenienie
 
Avatar Montii
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 17 264
Dot.: Wrześniówki 2016 <3 - cz.II

Mandy nie mam pojęcia, ja np cierpiałam na rwę kulszową w ciąży, ale nieco później ok 7 tyg... dziecko na coś uciskało i umierałam, dosłownie, umierałam..nie dało się ruszyć ręką ani szyją..
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło..

[LEFT]
Montii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-05, 12:04   #3615
Ana__86
Zadomowienie
 
Avatar Ana__86
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 053
Dot.: Wrześniówki 2016 <3 - cz.II

Cytat:
Napisane przez Absurdalna07 Pokaż wiadomość
Gratulacje!

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------



Muszę się rozejrzeć, ostatnio kupowałam w biegu i dobrze się nie rozeznałam w dziale ciążowym.
A kupowała któraś z Was ubrania w Happymum lub wiecie, jak tam z jakością? Ceny dość wysokie...
Nie kupowałam tam, ale bardzo mi się podobają ich ubrania, jednak ceny zdecydowanie za wysokie , żeby parę miesięcy ponosić.
__________________
39/40
Ana__86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-05, 12:05   #3616
reniferek01
Zakorzenienie
 
Avatar reniferek01
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: reniferowo ;p
Wiadomości: 3 246
Dot.: Wrześniówki 2016 <3 - cz.II

Hej, zerknijcie na stronę H&M
http://www2.hm.com/pl_pl/wyprzedaz/o...rnitywear.html
jest kilka modeli spodni za mniej niż 100zł

pozdrawiam
lipcówka która podczytuje różne wątki
__________________
12.06.2010 "A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.."


...
Pamiętaj: kiedy znów zdziczeję,
Odrzyj mnie z wichrów i ugłaskaj!
reniferek01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-05, 12:05   #3617
Montii
Zakorzenienie
 
Avatar Montii
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 17 264
Dot.: Wrześniówki 2016 <3 - cz.II

ja myślę nad pewną sukienką z happymum
w sumie to można w niej chodzić również po ciąży... czy nie bardzo?

https://www.happymum.pl/sklep3/d767,...ong_dress.html
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło..

[LEFT]
Montii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-05, 12:19   #3618
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Wrześniówki 2016 <3 - cz.II

Chciałam tylko powiedzieć że chyba poczułam pierwszy raz ruchy A w zasadzie jeden konkretny. 17 tydzień i 2 dni
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-05, 12:32   #3619
deraa
Raczkowanie
 
Avatar deraa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 190
Dot.: Wrześniówki 2016 <3 - cz.II

Beti to najpiękniejsza historia ślubna jaką słyszałam
Cytat:
Napisane przez cherriebomb Pokaż wiadomość
Słuchajcie, mam pytanie ktore troszke wybiega w przyszłośc i glownie skierowane jest do tych z was które juz mają doświadczenie w byciu mamą otóż chodzi mi o spacerówki. Do jakiego wieku dziecko powinno z niej korzystać albo jak to u was wyglądało? Wiadomo ze jak że wszystkim jest to kwestia indywidualna, ale po prostu mnie to ciekawi, choćby ze względu na to, że mam znajomą, która co chwile gdzieś spaceruje z dzieckiem właśnie w wózku, a dla mnie młody jest na to zdecydowanie za duży. Ale być może po prostu się całkowicie na tym nie znam i stad moje pytanie
My długo męczyliśmy gondolę, córka miała asymetrię urodzeniową i się rehabilitowaliśmy, z zastrzeżeniem od specjalistów, żeby nie pionizować i dalej w żaden sposób nie przyśpieszać siadania. Jak już usiadła był bunt na wózek, więc używaliśmy nosidło (dla mnie cudna sprawa ), koło roku chyba ruszyliśmy ze spacerówką. Używamy jej do tej pory (22 miesiące), ale teraz głównie dla mojej wygody. Córka idzie za rączkę, ja wiozę sobie zakupy, w ostateczności zarządzam wsiadanie do wózka i szybki powrót do domu kiedy np. bardzo muszę siku
Gdyby nie te okoliczności z wózka spacerowo zrezygnowałabym już zupełnie. Aaa... Przydaje się jeszcze np. w sklepie, kiedy mogę ujarzmić dziecko i spokojnie pakować do koszyka co potrzebujemy, a nie ratować lecące z półek słoiki, albo kiedy muszę gdzieś coś załatwić między ludzmi i na chwilę nie mogę skupiać uwagi na lokalizowaniu rozbieganego stworzenia. Ale i to dałoby się jakoś opanować bez wózka, póki co moje wygodnictwo. Kombinowanego wózka dla dwójki nie planuję na pewno (co najwyżej jakieś szelki dla córki ).

Cytat:
Napisane przez Fortuna1 Pokaż wiadomość
A to nie jest tak, że brzuch jest zwykle twardy w ciąży i to normalne?
W poprzedniej ciąży gin się zawsze martwił, że mam twardy brzuch, przy tym badaniu dotykowym na fotelu. Łykałam przez to nospę. Niezależnie od tego brzuch dość często twardniał mi w skurczu, to jest zupełnie inne uczucie, takiego ściągania się brzucha na chwilę.
Wydaje mi się, że jeśli ktoś miał w miarę silne mięśnie to one dalej mocno trzymają i brzuch stale jest twardy. Moje są już wytrenowane w rozciaganiu się, więc teraz mam miękko

Cytat:
Napisane przez slowikowa25 Pokaż wiadomość
Kurcze przegladam komody, i jakos zadna mnie nie porwała. Najgorsze to ze jak bedziemy sie sprowadzać do polski za rok, dwa to od nowa wszystko trzeba bedzie urządzać, wiec daruję sobie na razie jakies typowe mebelki do pokoju dziecinnego bo maluch teraz będzie spal u nas w sypialni. Dziewczyny a jak Wam się widzi komoda na zdjęciu ponizej?
A mi się podoba bardzo i ja właśnie odwrotnie wolałabym mniejsze szuflady Dzieciowe ciuszki się składają w małą "kostkę", póżniej się te stertki same rozwalają i bałaganią w dużych szufladach. Teraz kupiłam przegródki, ale generalnie jakoś mi się wydaje, że mniejszych szufladach łatwiej o rozsortowanie i porządek

Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
Ja planuję poszukać używanych, bo trochę nie widzi mi się wydawać 150 zł na spodnie, które ponoszę przez kilka miesięcy. Chociaż pewnie ciężko będzie znaleźć używane akurat w dobrym rozmiarze...
Ja swoje kupiłam na Marywilskiej w całkiem znośnej cenie (ponad dwa lata temu) i wybór był spory - ewentualnie można sprawdzić też takie miejsca, myślę że jest szansa trafić coś w połowie tej kwoty Uczciwie też powiem, że nie cierpię jakoś tych spodni ciążowych. Ten pas mnie denerwuje. Ale generalnie od pół roku chyba nie miałam na sobie spodni żadnych, więc może to bardziej kwestia spodniowstrętu
deraa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-05, 12:46   #3620
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Wrześniówki 2016 <3 - cz.II

Cytat:
Napisane przez Manddy Pokaż wiadomość
Też uważam, że komody z mniejszą ilością szuflad ale za to szerszymi są bardziej praktyczne



Bardzo ładna sukienka ale wygląda też na bardzo krótką a to już nie dla mnie
Ana wrzuć swoje zdjęcie, chętnie zobaczę jakąś sukienkę "na żywo"

Dziewczyny, nie mogę sobie poradzić z moimi dłońmi. O ile na początku to było nocne drętwienie/cierpnięcie to teraz mnie po prostu bolą jak cholera. To jest wszystko naraz - cierpną, bolą, rwą i pieką jakbym włożyła je do gorącej wody. Kilka razy w nocy budzi mnie ten ból, muszę się wtedy podnieść, rozmasować dłonie i dopiero jak przechodzi mogę się położyć z powrotem. Zapytam dzisiaj o to jeszcze raz gina, bo jakoś nie wydaje mi się, żeby to była tylko kwestia magnezu. Może jak leżę to dzieć jakiś nerw uciska?
Mnie drętwiały i cierpły w nocy. Pomogło magne b6 dwa razy dziennie według zaleceń lekarza. Poza tym magne b6 przeciwdziała też skracaniu się szyjki i twardnieniu brzucha.
__________________

1.08.2015



asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-05, 12:57   #3621
kasia_wroc
Zadomowienie
 
Avatar kasia_wroc
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 258
Dot.: Wrześniówki 2016 <3 - cz.II

Dziewczyny we Wrocławiu upał.
Nie mam już siły.
Co będzie w lecie to ja nie wiem.
Masakra
__________________
1.08.2015 Na zawsze razem
Czekamy na Piotrusia
kasia_wroc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-05, 13:03   #3622
Manddy
Zadomowienie
 
Avatar Manddy
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 159
Dot.: Wrześniówki 2016 <3 - cz.II

Cytat:
Napisane przez reniferek01 Pokaż wiadomość
Hej, zerknijcie na stronę H&M
http://www2.hm.com/pl_pl/wyprzedaz/o...rnitywear.html
jest kilka modeli spodni za mniej niż 100zł
pozdrawiam
lipcówka która podczytuje różne wątki
Dzięki Może wracając od gina zaglądnę do H&M

Cytat:
Napisane przez asiaczek87 Pokaż wiadomość
Mnie drętwiały i cierpły w nocy. Pomogło magne b6 dwa razy dziennie według zaleceń lekarza. Poza tym magne b6 przeciwdziała też skracaniu się szyjki i twardnieniu brzucha.
Ja biorę Asmag B (to chyba jakiś odpowiednik) ale nic nie pomaga.
No nic, zobaczymy co dzisiaj lekarz powie.
Manddy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-05, 13:13   #3623
awgusta
Та еще штучка ^^
 
Avatar awgusta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: To tu to tam (:
Wiadomości: 2 405
Dot.: Wrześniówki 2016 <3 - cz.II

Hej ciezaroweczki
Jesteśmy teraz w Pl , i już po weselu, nawet się nieźle bawiłam sukienkę jednak kupiłam nowa, za miesiąc czeka mnie komunia, może jeszcze w nią wejde
Pogoda przecudna, aż się chce cały czas siedzieć na dworze
__________________
Не строю в душе из себя недотрогу и честно добавлю, характер-не мед. Вчера черный кот уступил мне дорогу и сплюнув три раза поперся в обход!
awgusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-05, 13:15   #3624
Polta
Zadomowienie
 
Avatar Polta
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 529
Dot.: Wrześniówki 2016 <3 - cz.II

Cytat:
Napisane przez Montii Pokaż wiadomość
ja myślę nad pewną sukienką z happymum
w sumie to można w niej chodzić również po ciąży... czy nie bardzo?

https://www.happymum.pl/sklep3/d767,...ong_dress.html
Nie wiem, czy w takim kroju nie wyglada sie wiecznie w ciazy. Ona ma marszczenia pod biustem i to calkiem sporo.
Polta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-05, 13:16   #3625
Beti2016
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 915
Dot.: Wrześniówki 2016 <3 - cz.II

Na tą sukienke z orseya mam juz chęć od tygodnia jak zobaczyłam ją na wystawie od razu się w niej zakochałam. Ja się cieszę że jest taka bo ja niska jestem. Ale czekam cierpliwie do maja bo dostanę od nich zniżkę urodzinową to wtedy sobie kupię. Mam tylko nadzieje że jeszcze będzie.

Ubrania ciążowe tylko na olx kupuję i to najlepiej blisko siebie żeby przymierzyć było można. Na razie mam 3 spódnice na gumce to dam rade. Mam też kilka sukienek odcinanych pod biustem takie zwiewne zawsze w takich dobrze wyglądałam więc za dużo nie potrzebuję.

Ziemniaki z kapustą pycha ale mi smaka zrobiłaś. Ja teraz fasolkę po bretońsku zjadam.

Co do spacerówki. Do tej co jest 3w1 przenieśliśmy małego ok 8 mies i długo używaliśmy bo do 3,5 roku. Oczywiście chodził też bez wózka ale my zawsze szliśmy na długie spacery więc jeszcze często w nim spał. A spanie jak pisałam to 3 godz. Też jest to wygoda bo na dół pakuje co potrzeba wraz z jedzeniem termosem z gorącą wodą zabawki a nie nosze tego wszystkiego. Dopiero jak skończył 3 lata kupiliśmy typową spacerówkę parasolkę i też jest w użyciu do kościoła, na długie spacery czy wyjazdy poza miasto.
U mnie kubełek by się nie sprawdził bo moje dzieci śpią na brzuchu chyba po mamusi to mają. A że dzieci śpiące na brzuchu dłużej śpią to od maleńkości tak je właśnie kładłam.
Beti2016 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-05, 13:17   #3626
Polta
Zadomowienie
 
Avatar Polta
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 529
Dot.: Wrześniówki 2016 <3 - cz.II

Cytat:
Napisane przez deraa Pokaż wiadomość
Ja swoje kupiłam na Marywilskiej w całkiem znośnej cenie (ponad dwa lata temu) i wybór był spory - ewentualnie można sprawdzić też takie miejsca, myślę że jest szansa trafić coś w połowie tej kwoty Uczciwie też powiem, że nie cierpię jakoś tych spodni ciążowych. Ten pas mnie denerwuje. Ale generalnie od pół roku chyba nie miałam na sobie spodni żadnych, więc może to bardziej kwestia spodniowstrętu
A ja z kolei swoje jedne ciazowe spodnie uwielbiam. Sa przewygodne. Tylko ja wiecznie w spodniach, mam spodnicowstret
Polta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-05, 13:35   #3627
Ana__86
Zadomowienie
 
Avatar Ana__86
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 053
Dot.: Wrześniówki 2016 <3 - cz.II

Cytat:
Napisane przez Montii Pokaż wiadomość
ja myślę nad pewną sukienką z happymum
w sumie to można w niej chodzić również po ciąży... czy nie bardzo?

https://www.happymum.pl/sklep3/d767,...ong_dress.html
Też mi się bardzo podoba, ale cena... może będą jakieś wyprzedaże. Montii Ty się pewnie orientujesz jak to jest z sesjami ciążowymi, klientki przychodzą zawsze w tym w czym chcą mieć zdjęcie czy Ty też coś oferujesz?

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

Cytat:
Napisane przez deraa Pokaż wiadomość
Beti to najpiękniejsza historia ślubna jaką słyszałam


My długo męczyliśmy gondolę, córka miała asymetrię urodzeniową i się rehabilitowaliśmy, z zastrzeżeniem od specjalistów, żeby nie pionizować i dalej w żaden sposób nie przyśpieszać siadania.
Też mieliśmy podejrzenie asymetrii, ale wsumie córce nic nie było, ale też się nasłuchałam, żeby nie przyśpieszać siadania, spacerówka jak dziecko samo usiądzie i tak samo nie podpierać poduszkami, dlatego my długo używaliśmy gondoli.
Ja to mieszkam na wsi, dziecko biega po podwórku, nawet teraz się wygrzewamy, to wózek mało potrzebny, idziemy na plac zabaw to na nogach albo rowerku, do sklepu autem, w sklepie siedzi grzecznie w koszyku albo sama chodzi i nic nie ściąga. I takie godzinne spacery na nogach spokojnie daję radę już od dawna. Na wycieczkach jak za długo jest w wózku to też chcę spać, a ja pilnuję, żeby w dzień nie spała, bo później nocą szaleje długo.
__________________
39/40
Ana__86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-05, 13:37   #3628
Montii
Zakorzenienie
 
Avatar Montii
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 17 264
Dot.: Wrześniówki 2016 <3 - cz.II

Cytat:
Napisane przez Ana__86 Pokaż wiadomość
Też mi się bardzo podoba, ale cena... może będą jakieś wyprzedaże. Montii Ty się pewnie orientujesz jak to jest z sesjami ciążowymi, klientki przychodzą zawsze w tym w czym chcą mieć zdjęcie czy Ty też coś oferujesz?

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

Też mieliśmy podejrzenie asymetrii, ale wsumie córce nic nie było, ale też się nasłuchałam, żeby nie przyśpieszać siadania, spacerówka jak dziecko samo usiądzie i tak samo nie podpierać poduszkami, dlatego my długo używaliśmy gondoli.
Ja to mieszkam na wsi, dziecko biega po podwórku, nawet teraz się wygrzewamy, to wózek mało potrzebny, idziemy na plac zabaw to na nogach albo rowerku, do sklepu autem, w sklepie siedzi grzecznie w koszyku albo sama chodzi i nic nie ściąga. I takie godzinne spacery na nogach spokojnie daję radę już od dawna. Na wycieczkach jak za długo jest w wózku to też chcę spać, a ja pilnuję, żeby w dzień nie spała, bo później nocą szaleje długo.
Ja mam 5 sukien ciążowych, takich ''glamour'' hmm na stronie są, takie jakich klientek w domu nie mają. podkreslajace brzuszek, albo z rozcięciem, zwiewne itp itd więc najczęściej chcą moje kreacje żebyt nie było '' po domowemu''
jak ktoś ma ochotę to proszę jeszcze o np jeansy + bluzkę bokserkę białą, czy też koszulę białą rozpinaną jeśli chcą kilka zdjęć '' na luzie'' jednak najczęściej wybierają opcję z moimi sukniami
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło..

[LEFT]
Montii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-05, 13:52   #3629
weselna01
Zadomowienie
 
Avatar weselna01
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 968
Dot.: Wrześniówki 2016 <3 - cz.II

Cytat:
Napisane przez Absurdalna07 Pokaż wiadomość
Nie, bez dziur - takie granatowe z bardzo niską linią pod brzuchem, bez zamka i guzika. Myślę nad jeszcze jedną parą luźniejszą w stylu boyfriendów i w jasnym kolorze, ale na razie się wstrzymuję.

A sesję w którym tygodniu będziesz mieć?
Sukienka cudna i gdyby była trochę dłuższa, to bym kupiła, ale ja mam grube nogi i nie mogę nosić takich sukienek przed kolana.
No moje też bez dziur, granatowe. Na kolanach mają takie jakby zakładki porobione, to je nazywam "perforacjami" Bez zamka i guzika z samym opakowaniem na żabę.

Sesję chciałabym mieć w 17 t.c. tylko coś moja fotograf zamilkła.

A co do nóg... nie "nie mogę" tylko prędzej "nie chciałabym" jak już W 1920 nikt się tym nie przejmował, bo sama gołość nóg to już było COŚ

---------- Dopisano o 14:50 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Ana__86 Pokaż wiadomość
Też ją właśnie zmierzyłam i mam nawet w niej zdjęcie, ale wzięłam inną. Bardziej prostą w kroju, wrzucę później foto na klub. 40? nieee, jesteś drobna w ramionach to byś się utopiła, ja mierzyłam 38, bo nie mieli mniejszej i się właśnie zastanawiam czy nie za duża. Ja w pierwszej ciąży kupowałam normalnie 36 (czasami nosze 34, ale aż tak nie szalałam) i teraz normalnie nosze te sukienki. Tylko szukam krojów z miejscem na brzuszek i odcinane pod biustem.
Już dawno nikt mi takiego komplementu nie rzucił Ja mam w ramionach ze 105cm przy (przed ciążą) 89/90 w biodrach. Marchewka na 100% Robię co mogę, żeby ten dysonans zatuszować

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Cytat:
Napisane przez slowikowa25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy wy się mierzylyscie przed ciąża? Czy wiecie ile Wam przybyło cm w brzusiu do tej pory? Ja jestem na początku 20tc i dopiero mam 7cm na plusie, ciekawa jestem jak to u Was wyglada?
Przez 16 tygodni z 71 na 78. A w każdym razie ostatnio było 78. Teraz trochę się boję sprawdzać
W biodrach, udach i na rękach chyba doszło mi po 1cm, ale taki "wędrujący 1cm" miałam już wielokrotnie, więc mnie to nie martwi.
Za to obwód biustu...z 89 na 96 aktualnie ().
__________________
Żaba!
Od 14.09.2016 z nami po 39 t.c.
weselna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-05, 13:56   #3630
MajWija
Wtajemniczenie
 
Avatar MajWija
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 2 425
Dot.: Wrześniówki 2016 <3 - cz.II

Hej dziewczyny
Czasami Was podczytuję i zauważyłam, że kompletnie przestała się udzielać Samarinda . Znam Ją jeszcze ze staraczek.
Nick zmieniła, czy jak?
Mam nadzieję, że wszystko z Jej ciążą ok...
MajWija jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-21 09:24:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:58.