Nasze blogi kosmetyczne - cz. XII - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-25, 23:05   #3601
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
a nic nic coś Ci się przywidziało

a tak serio, to już nie wiem czego się czepić...
głos mi wysiada a w mojej pracy to masakra
dwa dni był taki z sexi chrypką, potem nic nie mogłam prawie powiedzieć, bo tak się łamał
dzisiaj byłam u lekarza, dał jakieś tablety, czekam na wynik... do poniedziałku muszę być w stanie jakoś funkcjonować
Ok, nic nie widziałam ;P
Ojjj, czyżby choroba zawodowa po tak krótkim czasie? Niemożliwe. Kobieto urlop, dolecz się i wracaj do dzieciaków


Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Ja słyszałam, że emu, jak jest ciepło, to wypuszczają powietrze i nie jest w nich gorąco, dzięki magicznej wełnie z czegoś tam..
Też mnie to zawsze dziwiło w Holandii i przyznam się, że ja przechodząc obok tych domów, z oknem na całą ścianę, bezczelnie zaglądałam.
To było silniejsze ode mnie.
Też słyszałam, że niby te oryginalne emu mają taką funkcję, ale naprawdę ciężko mi w to wierzyć ;P
I biję się w piersi - również zerkałam do okien Ale z czystej ciekawości jak mają urządzone mieszkania - czy tak jak my, czy wydziwiają
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 23:08   #3602
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XII

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Ja słyszałam, że emu, jak jest ciepło, to wypuszczają powietrze i nie jest w nich gorąco, dzięki magicznej wełnie z czegoś tam..
Też mnie to zawsze dziwiło w Holandii i przyznam się, że ja przechodząc obok tych domów, z oknem na całą ścianę, bezczelnie zaglądałam.
To było silniejsze ode mnie.
Taa, ojciec mieszkał w Holandii parę miesięcy i mieszkał w domu, gdzie po sąsiedzku była willa, cała przeszklona, zamieszkana przez parę gejów, którzy nie mieli nic do ukrycia
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 23:14   #3603
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Też słyszałam, że niby te oryginalne emu mają taką funkcję, ale naprawdę ciężko mi w to wierzyć ;P
I biję się w piersi - również zerkałam do okien Ale z czystej ciekawości jak mają urządzone mieszkania - czy tak jak my, czy wydziwiają
Z doświadczenia wiem, że Holendrzy na parterze swoich domów mają urządzone "na bogato", żeby inni widzieli. A na górze bród, smród i malaria.

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Taa, ojciec mieszkał w Holandii parę miesięcy i mieszkał w domu, gdzie po sąsiedzku była willa, cała przeszklona, zamieszkana przez parę gejów, którzy nie mieli nic do ukrycia
Może to była taka cicha sugestia?

Wypiłam aspirinC, trza zmykać do wyra się wygrzać. Dobranoc.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 23:22   #3604
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XII

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Z doświadczenia wiem, że Holendrzy na parterze swoich domów mają urządzone "na bogato", żeby inni widzieli. A na górze bród, smród i malaria.

Wypiłam aspirinC, trza zmykać do wyra się wygrzać. Dobranoc.
Oj dyskutowałabym czy tak faktycznie "na bogato" tam mieli
Dobranoc
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 23:51   #3605
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
To będę pierwsza

Czy wam się też tak koszmarnie nie chce? Bo ja od pewnego czasu tylko bym spała. A jak widzę książki do pracy, to robi mi się niedobrze .
Mnie też to dopadło. Gdy wiem, że czeka mnie tłumaczenie materiałów do magisterki, to autentycznie nie mam ochoty wstawać z łóżka... A jak nad nimi siedzę, to czasem zasypiam. Wczoraj zdrzemnęłam się na 15 min., pewnie spałabym dłużej nad właściwościami rozmarynu, gdyby nie moja papuga, która zaczęła śpiewać;P Gdy mam robić coś innego, to jeszcze umiem się jakoś zmobilizować, choć nie jest łatwo. Od rzeczy związanych z magisterką mnie odrzuca...

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Odmówiłam właśnie pewnej firmie współpracy zawodowej (nie związane z blogiem) i chcąc ładnie zakończyć stwierdizłam, że mam nadzieję, iż w przyszłości znajdziemy takie możliwości współpracy, które będą korzystne dla obu stron (dla mnie byłby to krok w tył), na co kobieta chamskim tonem mi odparła "no zobaczymy". Ludzie, jak chcecie współpracować i pracować z ludźmi pokażcie trochę profesjonalizmu. Zwłaszcza, że miałam dość mocne powodu, aby im odmówić. W zasadzie tylko nazwa ich firmy dobrze by wyglądała w moich dokumentach, nic więcej. A nie mam czasu, by go marnować. Było spotkanie, miałam wiele pytań, na które otrzymałam negatywne odpowiedzi. No to jak mam się zgodzić?
Niektóre osoby nie umieją się zachować. Niestety, piastują też wyższe stanowiska. Jeśli nie musisz podejmować pracy, to lepiej przeczekać na coś, co bardziej Ci się przyda w CV i przede wszystkim będzie dla Ciebie korzystniejsze.

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość

[/COLOR]eh, mam do zrobienia stos rzeczy na sobotę na zajęcia, mogłabym w zasadzie robić to teraz w pracy, ale tak mnie boli głowa (od zatok...), że jestem w stanie skupić się jedynie na obrazkach, więc klikam bez sensu w internecie... zaraz mi głowa pęknie, idę zrobić sobie południową kawę chyba.
Ostatnio też mnie dopada taki ból głowy i jestem praktycznie bezradna... Bo tabletki nie chcą mi pomóc...

Cytat:
Napisane przez tova1 Pokaż wiadomość

Zupełnie dwie inne części Warszawy i inny dostawca internetu.
Jak zgłosiłaś awarię internetu doprowadzanego do Twojego mieszkania, to podali jakiś termin, w którym zamierzają się wywiązać umowy i ją naprawić?

Cytat:
Napisane przez Aniusia1408 Pokaż wiadomość

Teraz tylko odliczam dni do wtorku, bo wtedy wracam do domku.
Nie było mnie od 01.10.
Ja jutro po 15 zaczynam bardzo długi weekend. W związku z tym, że przez I połowę semestru mam wolne pon. i środy, to poprosiliśmy panią prof. o przeniesienie wtorkowego wykładu na inny dzień. I w ten sposób mam dużo wolnego. Ten czas zamierzam spożytkować na robienie rzeczy związanych z magisterką. Ale i tak cieszę się z wolnego

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
np napisanie 3 postow o perfumach czy tam pielegnacji z linkiem do iperfumy a dostanę bon do ich sklepu za 180zł a juz kiedys im odmawiałam z tego co wiem.
Ja dostałam propozycję napisania jednej recenzji swoich ulubionych perfum, wtedy dostanę bon na 67 zł. Śmiech na sali... Mam pisać notkę pod ich wytyczne,w których opiszę własny kosmetyk i w zamian dostanę zniżkę na zakupy w ich sklepie. Zarobią na mnie, bo przecież za 67 zł nic nie kupię, więc dołożę z własnej kieszeni, oprócz tego mam im zrobić darmową reklamę pod ich wytyczne, pokazując własne perfumy. Wolę je pokazać całkowicie za darmo, ale bez limitu 500 słów i nabijaniu komuś kasy.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość

mam swoj prywatny ciucholand dzisiaj od 15 przegladalam z mama ciuchy pochowane w piwnicy i tyle wynalazlam fajnych rzeczy! plaszcze, bluzki, sukienki itd niektore trzeba odrobine przerobic, ale normalnie caly wielki worek rzeczy jutro bede prala wiekszosc zeby juz moc chodzic
To będziesz miała wiele oryginalnych ciuchów Nic tylko pozazdrościć


Dzisiaj miały być podane informacje o przyznanych stypendiach, ale mój wydział się nie wyrobił i nie wiadomo, kiedy będą... Jestem ciekawa, jak się to wszystko potoczy, bo do wniosku dodałam dużo zaświadczeń, ale jestem ciekawa, czy je uwzględnią.

Też macie sporo wejść z jakiejś dziwnej strony 0rz?

Jutro mam fotografię. Bardzo podoba mi się sposób prowadzenia tych zajęć. Trafił nam się świetny wykładowca. Niestety, nie wszystko może być takie idealne. Niektóre osoby chcą się wybić na tle innych, przynosząc zdjęcia z Digarta... W jednej z prac rzekomo wykonanych z myślą o realizacji zadanego tematu, odkryłam lipcowy Digart Dnia. Zdjęcia wykonywane na stole bezcieniowym też są normą Każdy student niezajmujący się fotografią takowe posiada... Niektóre opowieści są naprawdę zaskakujące. Koleżanka mająca zwykłą Nokię twierdzi, że udało się jej wydobyć telefonem taką głębię obrazu jak przy dobrej znajomości lustrzanki... Na tle tych wspaniałych zdjęć, aż wstydzę się pokazywać własne prace, którym daleko jest do ideału. A przecież te zajęcia miały nas nauczyć... Mogę się pocieszyć, że od jutra będzie obowiązywał podział na grupy. Będę obracała się w towarzystwie kolegów, którzy pokazują to, co autentycznie zrobili. Lepsze gorsze zdjęcie, ale własne niż cudo ściągnięte z internetu...

Edytowane przez Sondrina
Czas edycji: 2012-10-25 o 23:53
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 00:00   #3606
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XII

Uch, smuteczek.
Dermedic ogłosił dziś małą blogową akcję - chcą, żeby ich serum przetestowała jakaś bloggerka kosmetyczna. Uznałam, że co mi szkodzi i się zgłosiłam, ale jestem załamana tymi komentarzami dalszymi: https://www.facebook.com/photo.php?f...5863525&type=1
75% dziewczyn tam w ogóle nie kryje, po co mają blogi! "testujto.blog...", "świat testów", "testujeiopisuje" i najlepsze - "Polowanie na promocje konkursy, darmowe próbki, testowanie"

Edytowane przez Orlica
Czas edycji: 2012-10-26 o 00:02
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 06:42   #3607
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Uch, smuteczek.
Dermedic ogłosił dziś małą blogową akcję - chcą, żeby ich serum przetestowała jakaś bloggerka kosmetyczna. Uznałam, że co mi szkodzi i się zgłosiłam, ale jestem załamana tymi komentarzami dalszymi: https://www.facebook.com/photo.php?f...5863525&type=1
75% dziewczyn tam w ogóle nie kryje, po co mają blogi! "testujto.blog...", "świat testów", "testujeiopisuje" i najlepsze - "Polowanie na promocje konkursy, darmowe próbki, testowanie"
profeszjonal tester and trendseter nie mam pytań, to dokładnie obrazuje co sie dzieje na polskich blogach. Najlepsze jest to pisanie o sobie w 3 osobie zachwalając bloga
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-26, 06:52   #3608
aSHa85
Zadomowienie
 
Avatar aSHa85
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 1 341
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XII

propozycja wspłpracy z iperfumy widzę, że nicieszy się zbyt wielką popularnością, choć widziałak kilka ciekawych artykułów o "moich ulubionych perfumach"... ja też ją odrzuciłam bo nie lubie jak ktoś mówi, co ma być i do tego limit 500 słów... paranoja jakaś.... napocić się a później do zakupów i tak będzie trzeba dołożyć

ale nic... witam z rana dzisiaj do domku jadę (w sensie rodzinnego)
__________________
KLIKNIJ Pusta Miska
aSHa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 07:28   #3609
Aniusia1408
Zadomowienie
 
Avatar Aniusia1408
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 848
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XII

Nie ma jak śnieg w październiku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03210.jpg (202,7 KB, 28 załadowań)
__________________
Po prostu Ania

BLOG

Aniusia1408 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 08:13   #3610
kaarooo
Zakorzenienie
 
Avatar kaarooo
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 14 671
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XII

Sondrina, a to są ich prace? Te z DA?
__________________
おはよう!
anna mun kaikki kestää!

kaarooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 08:15   #3611
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XII

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;37257967]Annaluka, rozumiem Twoje podejście i masz sporo racji Ale blogowanie powinno sprawiać przyjemność nie tylko czytelnikom, ale też Tobie A skoro masz możliwość przetestowania czegoś, co nie jest dla Ciebie dostępne na co dzień, to dlaczego by z tego nie skorzystać? (Oczywiście, jeżeli dane produkty Cię interesują). Dopóki recenzje będą rzetelne i prawdziwe - blog nie traci na wiarygodności. Ale jeżeli współprac jest nadmiar, to już zdecydowanie traci
Takie jest moje zdanie Kiedyś w życiu by m nie pomyślała o współpracach - nawet nie wiedziałam, na czym to polega, dopiero po jakimś czasie od założenia bloga się o tym dowiedziałam. I przez myśl mi nie przeszło, że ktokolwiek miałby ochotę współpracować ze mną Dlatego cieszę się nawet takimi drobnymi rzeczami
[/QUOTE]
Czasami zastanawiam się gdzie jest ta granica bo czemu niby blog, który ma 50 % współprac ma być mniej wiarygodny od tego co ma 20% współprac. Kompletnie tego nie rozumiem. Jeśli osoba potrafi zjechać nawet taki produkt, który dostała, albo przynajmniej ukazać go w normalnym świetle przedstawiając jego wady i zalety to jest dla mnie wiarygodna. Oczywiście mówię tu o normalnych sytuacjach, a nie blogach czysto testerskich
i nie jestem autorką bloga współpracowego żeby nie było
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
albo, że w Szwecji niby nie zamyka się domów jak się na chwilę wychodzi, tylko stawia się szczotkę przy drzwiach na znak, że nikogo nie ma w domu
też tak słyszałam
no ale prawdą jest, że są jeszcze na świecie miejsca, gdzie ludzie nie muszą się bać złodziei itp
Cytat:
Napisane przez Aniusia1408 Pokaż wiadomość
Nie ma jak śnieg w październiku
to u Ciebie? śnieg w październiku to nic dziwnego. Pamiętacie śnieg w maju?
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-26, 08:39   #3612
kaarooo
Zakorzenienie
 
Avatar kaarooo
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 14 671
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XII

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
też tak słyszałam
no ale prawdą jest, że są jeszcze na świecie miejsca, gdzie ludzie nie muszą się bać złodziei itp
W Finlandii ludzie nie zamykają domów na klucz, tzn nie wszędzie, na północy nie robią tego, nie zamykają samochodów (szczególnie w zimę), często zostawiają na chodzi, nie przypinają rowerów, bo po co, w wielu sklepach nie ma monitoringu (w tych większych miastach typu Helsinki są). To mi się tak strasznie, strasznie podoba!

Ja kończę kawusię i biorę się za sprzątanie, piękna pogoda by okna pomyć
Wrzuciłam post perfumowy
__________________
おはよう!
anna mun kaikki kestää!

kaarooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 08:45   #3613
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XII

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Złożyłam zamówienie w Bioarpie, nowe rosyjskie kosmetyki, to lubię Siedziba sklepu w moim mieście, no żyć nie umierać
Aaaa, będę musiała się przejechać do Twojego miasta niedługo
Cytat:
Napisane przez maffash Pokaż wiadomość
hehe ja też od rodzinki z usa dostawałam takie balowe suknie i mama nigdy nie pozwolila mi ich wyrzucić
Hehehe, pewnie takie, o których marzy każda siedmiolatka
Ja niestety nie załapałam się na paczki z Hameryki, musiałam zadowolić się zawartością szafy babcinej
Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
Miki no właśnie. I będę strasznie zła bo zgodziłam się na współpracęi podałam co chciałabym dostać...a chyba zaczęli rozsyłać i już 3 paczki takie widziałam,ja wiecznie szczęścia nie mam. To już nie mogli dać wybranego kosmetykt pełnowymiarowego i próbki z danej tonacji?
Na moje oko w tym szaleństwie jest metoda . Może liczą na to, że z tych 15 próbek zrobisz swatche, żeby potencjalnym klientkom było łatwiej wybrać odpowiedni kolor? I Tobie też, bo gdyby wysłali pełen wymiar w złym kolorze, to i tak nie miałabyś z niego pożytku.

Tak sobie gdybam...
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 08:52   #3614
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Aniusia1408 Pokaż wiadomość
Nie ma jak śnieg w październiku
O mamo.

A ja dostałam odpowiedź od Firmoo, że jest im przykro, że moje okulary są pęknięte i, że mogą mi wysłać inną parę.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 09:36   #3615
tova1
Zakorzenienie
 
Avatar tova1
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Marki
Wiadomości: 5 890
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XII

tova1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 09:45   #3616
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XII

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość

Na moje oko w tym szaleństwie jest metoda . Może liczą na to, że z tych 15 próbek zrobisz swatche, żeby potencjalnym klientkom było łatwiej wybrać odpowiedni kolor? I Tobie też, bo gdyby wysłali pełen wymiar w złym kolorze, to i tak nie miałabyś z niego pożytku.

Tak sobie gdybam...
no taaak, ale rownie dobrze oni mogliby zrobc swatche i wrzucić na swoja strone nie kazdy czyta blogi a ja sobie wybrałam produkty i kropka

u mnie zimno jak nie wiem, kupiłam nowe buty, na koturnie i jak zwykle, stopa nie przylega idealnie przez co bolą mnie nogi co ja mam z tym wysokim podbiciem, chyba kupie jakieś gumiaki
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 09:46   #3617
anehu
Raczkowanie
 
Avatar anehu
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 269
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Uch, smuteczek.
Dermedic ogłosił dziś małą blogową akcję - chcą, żeby ich serum przetestowała jakaś bloggerka kosmetyczna. Uznałam, że co mi szkodzi i się zgłosiłam, ale jestem załamana tymi komentarzami dalszymi: https://www.facebook.com/photo.php?f...5863525&type=1
75% dziewczyn tam w ogóle nie kryje, po co mają blogi! "testujto.blog...", "świat testów", "testujeiopisuje" i najlepsze - "Polowanie na promocje konkursy, darmowe próbki, testowanie"
hihihi zawód: tester wszystkiego



witam
i zapraszam na kawę i orzechowca
w towarzystwie smakuje lepiej

a tymczasem lecę notke skrobnąć na bloga
anehu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 09:52   #3618
tova1
Zakorzenienie
 
Avatar tova1
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Marki
Wiadomości: 5 890
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XII

[QUOTE=Sondrina;37260335]
Jak zgłosiłaś awarię internetu doprowadzanego do Twojego mieszkania, to podali jakiś termin, w którym zamierzają się wywiązać umowy i ją naprawić?
QUOTE]

Miała być to kwestia kilku dni, ale w poniedziełek lub wtorek internet był przez kilka godzin przed południem a potem znowu awaria.
Wczoraj poinformowali mnie, że to awaria całej sieci i że przepinają nas do sąsiedniej bazy. Tyle, że znowu internetu nie ma.
Dzwonię dziś po 15 do nich i jak internetu nie będzie, to wypowiadam im umowę, bo doczytałam, że to może być podstawa do wypowiedzenia. Już sobie pisemko odpowiednie napisałam
tova1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 10:00   #3619
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Uch, smuteczek.
Dermedic ogłosił dziś małą blogową akcję - chcą, żeby ich serum przetestowała jakaś bloggerka kosmetyczna. Uznałam, że co mi szkodzi i się zgłosiłam, ale jestem załamana tymi komentarzami dalszymi: https://www.facebook.com/photo.php?f...5863525&type=1
75% dziewczyn tam w ogóle nie kryje, po co mają blogi! "testujto.blog...", "świat testów", "testujeiopisuje" i najlepsze - "Polowanie na promocje konkursy, darmowe próbki, testowanie"
No nieźle byle tylko się nachapać czymś za darmo
Weszłam ostatnio do pani od maseczkowego tagu i nabiła sobie w tym czasie 200 obserwatorów ciekawe ilu zostanie po akcji

Cytat:
Napisane przez aSHa85 Pokaż wiadomość
propozycja wspłpracy z iperfumy widzę, że nicieszy się zbyt wielką popularnością, choć widziałak kilka ciekawych artykułów o "moich ulubionych perfumach"... ja też ją odrzuciłam bo nie lubie jak ktoś mówi, co ma być i do tego limit 500 słów... paranoja jakaś.... napocić się a później do zakupów i tak będzie trzeba dołożyć
Powiem Ci że coś by się tam kupiło za te 60zł bo na przykład patrzyłam co w sklepie mają i sporo kolorówki jest w tej cenie, ale 500 słów pogięło ich ja lubię pisać krótko i zwięźle czasem się rozwiodę ale rzadko

A tak w ogóle dzień dobry
U mnie słonko może uda mi się zdjęcia porobić idę sobie najpierw owsiankę ugotować z banankiem
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-26, 10:03   #3620
moniak85
w krainie snu i marzeń
 
Avatar moniak85
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 10 225
GG do moniak85
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XII

hejka
właśnie dostałam maila od firmoo, że wysłali moje okularki
__________________
http://kulkaowszystkim.blogspot.com/
Brushegg - jajo do mycia pędzli!
Instagram
moniak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 10:03   #3621
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XII

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
No nieźle byle tylko się nachapać czymś za darmo
Weszłam ostatnio do pani od maseczkowego tagu i nabiła sobie w tym czasie 200 obserwatorów ciekawe ilu zostanie po akcji
no po tej akcji z dopominaniem się u mnie gdzie link do niej ect jeszcze mi bezczelnie zostawila komentarz pod wpisem o roku bloga
"Gratuluję, imponujący wynik jak na rok blogowania! Jak to się robi?"
mialam jej odpisać, że napewno nie robię tagów z idiotycznymi zasadami i rownie idiotycznie upominam blogerki
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 10:06   #3622
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XII

Bry



[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;37257967]
Annaluka, rozumiem Twoje podejście i masz sporo racji Ale blogowanie powinno sprawiać przyjemność nie tylko czytelnikom, ale też Tobie A skoro masz możliwość przetestowania czegoś, co nie jest dla Ciebie dostępne na co dzień, to dlaczego by z tego nie skorzystać? (Oczywiście, jeżeli dane produkty Cię interesują). Dopóki recenzje będą rzetelne i prawdziwe - blog nie traci na wiarygodności. Ale jeżeli współprac jest nadmiar, to już zdecydowanie traci
Takie jest moje zdanie Kiedyś w życiu bym nie pomyślała o współpracach - nawet nie wiedziałam, na czym to polega, dopiero po jakimś czasie od założenia bloga się o tym dowiedziałam. I przez myśl mi nie przeszło, że ktokolwiek miałby ochotę współpracować ze mną Dlatego cieszę się nawet takimi drobnymi rzeczami
[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Lepiej bym tego nie ujęła
No w sumie może macie rację Nie patrzyłam na to z tej strony...

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
potem się zorientowałam, że może moje pytanie zabrzmiało zbyt... nie wiem, bezczelnie ale mi nie chodziło wiesz, o zaczepkę tylko szczerze pytałam to tak gwoli ścisłości
Kasia nie odebrałam źle Twojego poprzedniego posta Spoko, rozumiem intencje i może faktycznie macie racje, że lepsze jest takie luźniejsze podejście.

Mam nadzieje, że żel z Phenome się sprawdzi

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Dzisiaj kokosanki są zdrowe i dietetyczne!
Narobiłaś mi ochoty Wyglądają świetnie!

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Ja dostałam propozycję napisania jednej recenzji swoich ulubionych perfum, wtedy dostanę bon na 67 zł. Śmiech na sali... Mam pisać notkę pod ich wytyczne,w których opiszę własny kosmetyk i w zamian dostanę zniżkę na zakupy w ich sklepie. Zarobią na mnie, bo przecież za 67 zł nic nie kupię, więc dołożę z własnej kieszeni, oprócz tego mam im zrobić darmową reklamę pod ich wytyczne, pokazując własne perfumy. Wolę je pokazać całkowicie za darmo, ale bez limitu 500 słów i nabijaniu komuś kasy.
Sprytnie to sobie wymyślili

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Uch, smuteczek.
Dermedic ogłosił dziś małą blogową akcję - chcą, żeby ich serum przetestowała jakaś bloggerka kosmetyczna. Uznałam, że co mi szkodzi i się zgłosiłam, ale jestem załamana tymi komentarzami dalszymi: https://www.facebook.com/photo.php?f...5863525&type=1
75% dziewczyn tam w ogóle nie kryje, po co mają blogi! "testujto.blog...", "świat testów", "testujeiopisuje" i najlepsze - "Polowanie na promocje konkursy, darmowe próbki, testowanie"
Masakra...

Ale tak się dzieje wszędzie. Blogi modowe też zakładają jakieś małolaty i pokazują swój ''styl'', czyli dżinsy i sweterek z H&M A na blogu pełno reklam i odnośników do różnych sklepów internetowych...

Cytat:
Napisane przez kaarooo Pokaż wiadomość
W Finlandii ludzie nie zamykają domów na klucz, tzn nie wszędzie, na północy nie robią tego, nie zamykają samochodów (szczególnie w zimę), często zostawiają na chodzi, nie przypinają rowerów, bo po co, w wielu sklepach nie ma monitoringu (w tych większych miastach typu Helsinki są). To mi się tak strasznie, strasznie podoba!

Jeszcze kilka lat wstecz moja babcia na wsi też nie zamykała drzwi na klucz. Nawet jak gdzieś dalej jechali z dziadkiem to dom był otwarty. Na noc też zawsze wszystko otwarte Dziadek jedynie szopkę i trzy garaże zamykał na kłódkę

Ale kiedyś na wsi, gdzie bym nie poszła do każdego domu wchodziło się bez pukania/dzwonienia. Po prostu tam panowała taka otwartość i gościnność.

Najlepsze, że moją babcię odwiedzało wtedy sporo Cyganów i świadków Jehowy. Moja babcia jest katoliczką, ale kiedyś była duszą towarzystwa i każdy do niej na kawę przychodził pogadać sobie. Niby nieodpowiedzialne na maksa, ale nigdy nic z domu nie zginęło. Odkąd dziadek zmarł babcia już drzwi zamyka.

Teraz ludzie już bardziej pilnują, żeby zamknąć dom. Ale sama przyznam, że czasami okazuje się, że śpimy przy otwartych drzwiach w nocy. Bo mama myślała, że ja zakluczyłam, a ja byłam przekonana, że mama zamknęła zamek Rano jest potem zdziwko...


A co do roweru... Mieszkam w małej miejscowości, ale jak jadę po zakupy to biorę składaka mojej mamy, którego porzucam byle gdzie bez zapięcia i robię zakupy Wracam, a on zawsze stoi i czeka A składak taki nowszy, ale w dzisiejszych czasach łudzę się, że nikt się na niego nie pokusi. Swoim rowerem nie jeżdżę, bo musiałabym go przypiąć na kłódkę. Już mi raz rower z piwnicy wyprowadzili i od tego czasu mam traumę...
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 10:11   #3623
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XII

Cytat:
Napisane przez kaarooo Pokaż wiadomość
Ja kończę kawusię i biorę się za sprzątanie, piękna pogoda by okna pomyć
Wrzuciłam post perfumowy
Ja kończę kawusię i biorę się za rzeczy na uczelnię, bo jednak samo się nie zrobi (a taką miałam nadzieję...)

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
A ja dostałam odpowiedź od Firmoo, że jest im przykro, że moje okulary są pęknięte i, że mogą mi wysłać inną parę.
Mnie zawsze rozbrajają te ich maile. A okulary pękły Ci w transporcie?

Cytat:
Napisane przez tova1 Pokaż wiadomość
Miała być to kwestia kilku dni, ale w poniedziełek lub wtorek internet był przez kilka godzin przed południem a potem znowu awaria.
Wczoraj poinformowali mnie, że to awaria całej sieci i że przepinają nas do sąsiedniej bazy. Tyle, że znowu internetu nie ma.
Dzwonię dziś po 15 do nich i jak internetu nie będzie, to wypowiadam im umowę, bo doczytałam, że to może być podstawa do wypowiedzenia. Już sobie pisemko odpowiednie napisałam
Wypowiedzenie umowy jest zawsze najszybszą drogą do załatwienia jakiejś sprawy - sprawdziłam to na kilku firmach już i tak jak wcześniej nie widzieli możliwości spełnienia moich oczekiwań tak z chwilą wręczenia wypowiedzenia umowy nagle okazywało się, że jednak da się i to jeszcze na lepszych warunkach niż sama chciałam

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Mam pytanie do dziewczyn, które dostały od firmo okulary korekcyjne: zastanawiam się czy dla męża nie zamówić, bo on akurat musi nowe sobie zrobić, ale ma astygmatyzm - zamawiała któraś z Was takie szkła w ramach 'review'? Trzeba do nich coś dopłacać czy one są jakby w standardzie?
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 10:28   #3624
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XII

DOBRY

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Zawsze mnie to fascynowało, że za granicą ludzie chodzą ubrani w co im się żywnie podoba i nikt na to nie zwraca uwagi. Np w Holandii latem dziewczyny biegają w emu na równi z tymi w balerinach. U nas wywołałoby to ogólny szok i zaczęłyby się szepty i obgadywanie. A tam każdy patrzy na siebie i jest pięknie. Tak jak to, że ludzie funkcjonują bez firanek w oknach. U nas to nie do pomyślenia! Już taka Pani Nowak zaglądałaby do garnka Pani Kowalskiej co ona tam mężowi na obiad gotuje i czemu tylko rosołek, bo czy im się czasem kiepsko nie powodzi. No masakra jakaś ;P
ehm u nas właśnie tak każdy interesuje się każdym kupisz coś to się dowiesz, że pewnie wydajesz nie swoją kasę a dzieci głodują pójdziesz do sklepu to ci sąsiadka powie, że widziała CIę z jakimś mężczyzną pod sklepem jak piłaś nie dość, że ludzie się interesują każdym to jeszcze tworzą takie historię, że z prawdą to mają one bardzo mało wspólnego najlepiej to wiedzieć co, kto, gdzie, z kim, jak, po co, itp
ale w emu w lecie bym wyszła mnie to tam lotto mi się one bardzo podobają do krótkich jeansowych spodenek

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
no to na halołin się nada
heh nooo na noc z Tżtem włoże

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Dymek, weż Ty na kawę przyjdź w tych ciuchach
No i wiesz, zawsze możesz zostać szafiarką, skoro masz już takie fajne ciuszki
spoko loko:P sis powiedziała, że to mieszkanie jest nas wszystkich (pewnie chodziło jej o nią i rodziców xD) i nie musimy się pytać tylko przyjechać jak chcemy ale dzisiaj będzie na week to się dopytam co i jak bo tak głupio w tajemnicy niech wie ze bede jej w gary zagladac!
Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość

Ja dostałam propozycję napisania jednej recenzji swoich ulubionych perfum, wtedy dostanę bon na 67 zł. Śmiech na sali... Mam pisać notkę pod ich wytyczne,w których opiszę własny kosmetyk i w zamian dostanę zniżkę na zakupy w ich sklepie. Zarobią na mnie, bo przecież za 67 zł nic nie kupię, więc dołożę z własnej kieszeni, oprócz tego mam im zrobić darmową reklamę pod ich wytyczne, pokazując własne perfumy. Wolę je pokazać całkowicie za darmo, ale bez limitu 500 słów i nabijaniu komuś kasy.

To będziesz miała wiele oryginalnych ciuchów Nic tylko pozazdrościć

Jutro mam fotografię. Bardzo podoba mi się sposób prowadzenia tych zajęć. Trafił nam się świetny wykładowca. Niestety, nie wszystko może być takie idealne. Niektóre osoby chcą się wybić na tle innych, przynosząc zdjęcia z Digarta... W jednej z prac rzekomo wykonanych z myślą o realizacji zadanego tematu, odkryłam lipcowy Digart Dnia. Zdjęcia wykonywane na stole bezcieniowym też są normą Każdy student niezajmujący się fotografią takowe posiada... Niektóre opowieści są naprawdę zaskakujące. Koleżanka mająca zwykłą Nokię twierdzi, że udało się jej wydobyć telefonem taką głębię obrazu jak przy dobrej znajomości lustrzanki... Na tle tych wspaniałych zdjęć, aż wstydzę się pokazywać własne prace, którym daleko jest do ideału. A przecież te zajęcia miały nas nauczyć... Mogę się pocieszyć, że od jutra będzie obowiązywał podział na grupy. Będę obracała się w towarzystwie kolegów, którzy pokazują to, co autentycznie zrobili. Lepsze gorsze zdjęcie, ale własne niż cudo ściągnięte z internetu...
wymyslili super wspolprace ale na pewno duzo dziewczyn sie skusi skoro moga dostac bon
no ciuchy bede miec tak oryginalne, ze az bede wyprzedzac mode

twoja kolezanka od nokii ma wyobraznie nie przejmuj sie niektorzy chca sie tak dowartosciowac, albo pochwalic bo wiedza, ze niedlugo moze sie okazac, ze sa inni lepsi od nich wiec wola zgarniac pochwaly poki moga

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Uch, smuteczek.
Dermedic ogłosił dziś małą blogową akcję - chcą, żeby ich serum przetestowała jakaś bloggerka kosmetyczna. Uznałam, że co mi szkodzi i się zgłosiłam, ale jestem załamana tymi komentarzami dalszymi: https://www.facebook.com/photo.php?f...5863525&type=1
75% dziewczyn tam w ogóle nie kryje, po co mają blogi! "testujto.blog...", "świat testów", "testujeiopisuje" i najlepsze - "Polowanie na promocje konkursy, darmowe próbki, testowanie"


chyba trzeba zalozyc nowego bloga- TY dajesz, JA testuje!
Cytat:
Napisane przez Aniusia1408 Pokaż wiadomość
Nie ma jak śnieg w październiku
omg.... nie strasz, ze juz godzina 0 sie zbliza...
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 10:33   #3625
anehu
Raczkowanie
 
Avatar anehu
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 269
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XII

właśnie notkę na bloga wrzuciłam - jak to fajnie jak fotki ma się porobione i obrobione

zapraszam do obejrzenia tajemniczego pudełka
anehu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 10:47   #3626
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XII

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
O mamo.

A ja dostałam odpowiedź od Firmoo, że jest im przykro, że moje okulary są pęknięte i, że mogą mi wysłać inną parę.


---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
spoko loko:P sis powiedziała, że to mieszkanie jest nas wszystkich (pewnie chodziło jej o nią i rodziców xD) i nie musimy się pytać tylko przyjechać jak chcemy ale dzisiaj będzie na week to się dopytam co i jak bo tak głupio w tajemnicy niech wie ze bede jej w gary zagladac!
wymyslili super wspolprace ale na pewno duzo dziewczyn sie skusi skoro moga dostac bon
no ciuchy bede miec tak oryginalne, ze az bede wyprzedzac mode
Niech pochowa wszelkie gadżety!
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 10:59   #3627
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XII

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
[/COLOR]Mam pytanie do dziewczyn, które dostały od firmo okulary korekcyjne: zastanawiam się czy dla męża nie zamówić, bo on akurat musi nowe sobie zrobić, ale ma astygmatyzm - zamawiała któraś z Was takie szkła w ramach 'review'? Trzeba do nich coś dopłacać czy one są jakby w standardzie?
do mnie swego czasu napisała czytelniczka mojego bloga, ze chciała zamówić okulary, ale powyżej mocy jakiejśtam, musiałaby do nich dopłacić, tzn, do szkieł. Chciałam to sprawdzic, ale akurat firmoo miało stronę w przeróbce, czy cós, a potem zapomniałam.

ps. dostałam dziś paczkę od tych od Merza ;-)
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 11:02   #3628
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
no to na halołin się nada

aaaa zdrowia wszystkim chorującym, łączę się w choróbsku
już tydzień i dalej niedobrze
Zdrówka

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Taa, ojciec mieszkał w Holandii parę miesięcy i mieszkał w domu, gdzie po sąsiedzku była willa, cała przeszklona, zamieszkana przez parę gejów, którzy nie mieli nic do ukrycia
Ciekawe

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Uch, smuteczek.
Dermedic ogłosił dziś małą blogową akcję - chcą, żeby ich serum przetestowała jakaś bloggerka kosmetyczna. Uznałam, że co mi szkodzi i się zgłosiłam, ale jestem załamana tymi komentarzami dalszymi: https://www.facebook.com/photo.php?f...5863525&type=1
75% dziewczyn tam w ogóle nie kryje, po co mają blogi! "testujto.blog...", "świat testów", "testujeiopisuje" i najlepsze - "Polowanie na promocje konkursy, darmowe próbki, testowanie"
Wkurza mnie to bardzo Tak jest z prawie każdą akcją dla blogerów...

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
Czasami zastanawiam się gdzie jest ta granica bo czemu niby blog, który ma 50 % współprac ma być mniej wiarygodny od tego co ma 20% współprac. Kompletnie tego nie rozumiem. Jeśli osoba potrafi zjechać nawet taki produkt, który dostała, albo przynajmniej ukazać go w normalnym świetle przedstawiając jego wady i zalety to jest dla mnie wiarygodna. Oczywiście mówię tu o normalnych sytuacjach, a nie blogach czysto testerskich
i nie jestem autorką bloga współpracowego żeby nie było

też tak słyszałam
no ale prawdą jest, że są jeszcze na świecie miejsca, gdzie ludzie nie muszą się bać złodziei itp

to u Ciebie? śnieg w październiku to nic dziwnego. Pamiętacie śnieg w maju?
Ja pamiętam, to było straszne i wszystkie roślinki na działce nam wymarzły
A co do współprac, ciężko powiedzieć, gdzie znajduje się granica bo każda z nas to postrzega nieco inaczej Jakbyśmy przeprowadziły ankietę - ile współprac to jeszcze norma, a ile to już przesada - to na pewno nasze odpowiedzi bardzo by się od siebie różniły

Cytat:
Napisane przez anehu Pokaż wiadomość
hihihi zawód: tester wszystkiego



witam
i zapraszam na kawę i orzechowca
w towarzystwie smakuje lepiej

a tymczasem lecę notke skrobnąć na bloga
Zawód: królik doświadczalny

Ale mam lenia dzisiaj

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
do mnie swego czasu napisała czytelniczka mojego bloga, ze chciała zamówić okulary, ale powyżej mocy jakiejśtam, musiałaby do nich dopłacić, tzn, do szkieł. Chciałam to sprawdzic, ale akurat firmoo miało stronę w przeróbce, czy cós, a potem zapomniałam.

ps. dostałam dziś paczkę od tych od Merza ;-)
O, to ja się może ubiorę, żeby kurier zastał mnie w miarę normalnym stanie
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 11:07   #3629
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XII

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość



Mnie zawsze rozbrajają te ich maile. A okulary pękły Ci w transporcie?


Mam pytanie do dziewczyn, które dostały od firmo okulary korekcyjne: zastanawiam się czy dla męża nie zamówić, bo on akurat musi nowe sobie zrobić, ale ma astygmatyzm - zamawiała któraś z Was takie szkła w ramach 'review'? Trzeba do nich coś dopłacać czy one są jakby w standardzie?
No chyba w transporcie, bo takie już dostałam.

Nie mam pojęcia jak ze szkłami cylindrycznymi. Może po prostu napisz do nich mejla z zapytaniem?
Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
I się zapytali czy te drugie okulary też wrzucę na bloga.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 11:08   #3630
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XII

Przed chwilą był u mnie kurier

Dostałam Novoxidyl Ale fajnie wszystko było zapakowane Otwieram paczkę i patrzę - dwa toniki. Pierwsza myśl - kurde, pomylili się przy pakowaniu, bo przecież miał być tonik i szampon. A potem patrzę głębiej, że tam są jeszcze dwa szampony
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:36.