Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-08, 12:13   #3601
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez Hometown Pokaż wiadomość
hmmm mi tylko przeszkadza rozmiar
chciałabym mieć dużo mniejsze , tak D i byłabym happy
Prawie każda z nas ma jakieś "tylko". Ja nie narzekam już tak strasznie na rozmiar i na kolor sutków (nie wiem dlaczego, ale kiedyś marzyłam, żeby były bladoróżowe ^ ^'), ale jestem bardzo nieszczęśliwa, że mam biust stożkowaty (Maheda pocieszyła mnie, że jego plusem jest to, że wolniej się starzeje ). Tak naprawdę podoba mi się tylko w dwóch sytuacjach:
1. Po chłodnym prysznicu kiedy "robi się" okrągły.
2. W moim idealnym staniku - Dalii Arielli, w którym jest zebrany i okrąglutki.
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 12:52   #3602
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez Maith Pokaż wiadomość
Mamy też różną ściśliwość. Wśród sześćdziesiątek zdarzają się też osoby, które na 67 będą potrzebowały 65-ek. Z tych samych modeli, z których osoba o obwodzie 77 i tej samej ściśliwości weźmie 70. Po prostu Ty całościowo masz mniej centymetrów. Co nie zmienia faktu, że istnieją też sześćdziesiątki o większej ściśliwości i one w brytyjczykach na 67 biorą 60-tki i dopiero wtedy jest ok.

Może warto go wymienić na 65C?
Tylko właśnie, czy C...
Piszesz, że normalnie nosiłaś 75-tki...
Jakie? Ponieważ najmniejsze 75-tki, 75AA są na 86 cm, to muszę Cię zapytać, czy nosiłaś te 75-tki jakichś przewidywalnych firm? (nie bazarkowe) i czy nie odbierałaś ich jako o z 2 miski za dużych? Uwzględniając i za szerokość obwodu i miseczek, powinnaś się w nich totalnie topić.

Zatem być może Twój biust jest po prostu większy niż to wynika z tabelki.
I wtedy wzięcie nawet prawidłowego obwodu mogło po prostu pokazać zamałość miseczki. A za małą miseczkę często odczuwamy jako ciasny obwód.
W tej sytuacji:
-spróbuj najpierw świadomie ocenić sam obwód, mierząc go z miseczkami na plecach (ale na nieobolałe ciało). Jeśli nie będzie aż tak ciasny jak założony prawidłowo, to podejrzenie pada na miseczki
-przelicz sobie spokojnie i przemyśl to, co nosiłaś wcześniej i ustal, czy Ty przypadkiem nie potrzebujesz większej miseczki, niż Ci to wypada z tabelki
-mierząc wygarniaj zawsze prawidłowo, w pochyleniu, biust aż spod pach, żeby usunąć próby wjeżdżania piersi pod obwód

Dziekuje za wyczerpujaca wypowiedz
Wstyd sie przyznac, ale moje wczesniejsze staniki byly dobierane raczej na oko, tzn wzielam ze 2 rozmiary np. w takim reserved i wybieralam ten ktory wg. mnie lepiej lezal. Posprawdzalam metki ze starych, przewaza rozmiar 70B(mam tez takie z miseczkami A), ale teraz, po odpowiednim zalozeniu stanika(tzn po wygarnieciu wszystkiego) miseczki sa wyraznie za male, a obwod za luzny(pewnie co niektore moglabym w biodrach nawet pozapinac ). Ale bylo, minelo i nie zaloze juz nigdy czegos takiego.
Zamowilam 65D (w 60-tkach chyba nie dam rady wytrzymac, jedynie z przedluzka, 60-tka jak pisalam zostawila u mnie slady nawet na drugi dzien), zobacze jak bedzie lezal. W 65 wszylabym najwyzej tasiemke, zeby nie mogl sie rozciagnac. Poza tym moje 67 pod mierzone bylo bardzo ciasno na wydechu.
__________________


Edytowane przez curry
Czas edycji: 2011-01-08 o 13:30
curry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 13:14   #3603
evoonia86
Zakorzenienie
 
Avatar evoonia86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 589
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

byłam dziś w sklepie w centrum i jestem bardzo zadowolona z wizyty- pani dobrała mi idealny rozmiar biustonosza i okazało się, że najlepszy jest 60 D, chociaż jak przymierzyłam 60 DD to też dobrze się czułam. pobuszuję sobie teraz w necie i poszukam biustonosza bez ramiączek, bo niedługo będzie mi bardzo potrzebny
__________________
Jako mąż i żona
evoonia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 14:10   #3604
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez Hometown Pokaż wiadomość
hmmm mi tylko przeszkadza rozmiar
chciałabym mieć dużo mniejsze , tak D i byłabym happy
matka natura nikomu jeszcze nie dogodziła
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 17:27   #3605
ewi150
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

witajcie przepraszam jesli pisze w zlym watku ale tak dawno tu nie pisalam..
otoz mam 17 lat i jestem bardzo szupla osoba wzrost 166cm mam plaski tylek i chyba sredni biust no wlasnie opisuje sie wam bo mam pytanie jaki biustonosz powinnaam nosic '? nie chodzi mi o rozmiar po prostu wczesniej nosilam rozmiar 75c usztywniany ale moja siostra mowi ze mam w nim proporcjonalnie do figury za duzy biust i mowi tez ze te biustonosze powiekszaja moj biust.
wczesniej myslalam ze te biustonosze ktore nosze sa w porzadku ale teraz juz sama nie wiem nie chce miec potem takiej sytuacji ze jak kiedys w przyszlosci bede nocowac u chlopaka to sie przestraszy ze moze wg niego nosze nieodpowiedni biustonosz czy cos
wybaczcie ze przychodze tu z takimi ''zyciowymi problemami'' ale moja siostra ciagle sie ze mnie smieje ze nosze push upy a ja nie wiem czy mam zaczac nosic jakies materialowe czy co mam naprawde okropna figure i piersi to jedyna rzecz ktora jest w miare znosna w moim ciele.
a wiec jaki biustonosz powinnam nosic?
ewi150 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 19:40   #3606
aniela40
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 390
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez Maith Pokaż wiadomość
Przede wszystkim mamy ostrzeżenie.
Nie daj się nabrać na tzw. staniki "rosnące wraz z biustem".
W rzeczywistości pod tą wdzięczną nazwą wciska się kobietom w ciąży koszmarki, gdzie rozciągliwe jest dosłownie wszystko. Nie tylko ramiączka i obwód, ale nawet miseczki.
W efekcie biust (już i tak bolący, rosnący, szczególnie potrzebujący stabilnego podtrzymania) jest wkładany w system zmieniający go w kulkę od jojo. Ponieważ te staniki same wywołują podskakiwanie. Wiem co mówię, miałam coś takiego do spania. Przed wstaniem z łóżka musiałam go zdjąć, ponieważ mój biust goły tak nie podskakiwał a w tym czymś owszem.

Zainteresuj się też wątkami karmnikowymi na Lobby Biuściastych
Wątków dotyczących biustonoszy w ciąży jest na Lobby więcej, można je znaleźć za pomocą wyszukiwarki.

Generalnie kobiety w ciąży nie przestawiają się koniecznie na bawełniane bezfiszbinowce. Owszem, ponieważ zakończenia kanalików mogą być trochę poza biustem, to warto pomyśleć wtedy o stanikach z szerszymi fiszbinami, jak np. Panache, czy moim zdaniem o wiele od nich wygodniejsze Kalyani. Generalnie warto zainteresować się rozmiarem chociaż zbliżonym do prawdziwego na tyle, żebyś miała jakiekolwiek podtrzymanie. Dobrym pomysłem może być sprawdzenie, co było wysoko oceniane w konkursie na Wygodniczka wszechczasów na Stanikomanii, tylko tam najwyżej ocenione były akurat wąskofiszbinowe Effuniaki. Ale nie tylko o nich była tam mowa.

Wiadomo, że biust może Ci jeszcze urosnąć, dlatego po prostu warto przyjąć, że w czasie ciąży kilka razy trzeba zmieniać rozmiar stanika.
Owszem jest to jakiś koszt, ale na pewno mniejszy niż rozpaczliwe wydawanie potem majątku na kremy-cud, licząc że one podniosą biust opadnięty wskutek złego traktowania podczas ciąży i karmienia.

Zainteresuj się też kwestią spania w staniku (ale wygodnym i bez fiszbin, może być też tylko podtrzymujący topik) żeby chronić biust też w nocy przed rozjeżdżaniem się na boki.
dziękuję ślicznie za tak wyczerpującą odpowiedz
__________________
Aniołek 28.06.2010



aniela40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 19:48   #3607
miss beauty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 28
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

ewi150 nie podałaś swoich wymiarów, więc trudno mi ocenić.

Dziś po raz pierwszy przymierzałam stanik z obwodem 65 (mam pod biustem 69 ciasno mierzone) i szczerze.. zawiodłam się. Myślałam, że jak mnie ściśnie to już nic nie będzie się przemieszczać, tymczasem zapięłam na najciaśniejszą haftkę i rozczarowanie. Przyznaję, że 65c ładnie leżało, ale jak założyłam z powrotem moje 70b z h&m to miałam wrażenie, iż bardziej mnie ściska pod
Nie znalazłam takiej informacji tu więc piszę 65 a b c są w Cubusie, ale widocznie bardzo rozciągliwe.
miss beauty jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-08, 19:56   #3608
Hometown
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 30
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez mysiak Pokaż wiadomość
Prawie każda z nas ma jakieś "tylko". Ja nie narzekam już tak strasznie na rozmiar i na kolor sutków (nie wiem dlaczego, ale kiedyś marzyłam, żeby były bladoróżowe ^ ^'), ale jestem bardzo nieszczęśliwa, że mam biust stożkowaty (Maheda pocieszyła mnie, że jego plusem jest to, że wolniej się starzeje ). Tak naprawdę podoba mi się tylko w dwóch sytuacjach:
1. Po chłodnym prysznicu kiedy "robi się" okrągły.
2. W moim idealnym staniku - Dalii Arielli, w którym jest zebrany i okrąglutki.
Tylko wydaje mi się, że normalnie funkcjonujesz a ja niestety nie ;| Po prostu dla mnie jest to duży problem .
Sama nie wiem czy to w mojej głowie siedzi , ale czasami płaczę przez cały tydzień i wtedy jest jeszcze gorzej bo pokazuje jaka jestem żenująca . Zresztą tak naprawdę nie chce zaśmiecam komentarzami ten wątek Mam ostatnie pytanko jaki model stanika mogłybyście polecieć moje wymiary 73/103 taki żeby choć odrobinę zmniejszał i nie robił stożkowate biustu. Pozdrawiam
Hometown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 23:41   #3609
Maith
Raczkowanie
 
Avatar Maith
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 477
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez ewi150 Pokaż wiadomość
witajcie przepraszam jesli pisze w zlym watku ale tak dawno tu nie pisalam..
otoz mam 17 lat i jestem bardzo szupla osoba wzrost 166cm mam plaski tylek i chyba sredni biust no wlasnie opisuje sie wam bo mam pytanie jaki biustonosz powinnaam nosic '? nie chodzi mi o rozmiar po prostu wczesniej nosilam rozmiar 75c usztywniany ale moja siostra mowi ze mam w nim proporcjonalnie do figury za duzy biust i mowi tez ze te biustonosze powiekszaja moj biust.
wczesniej myslalam ze te biustonosze ktore nosze sa w porzadku ale teraz juz sama nie wiem nie chce miec potem takiej sytuacji ze jak kiedys w przyszlosci bede nocowac u chlopaka to sie przestraszy ze moze wg niego nosze nieodpowiedni biustonosz czy cos
wybaczcie ze przychodze tu z takimi ''zyciowymi problemami'' ale moja siostra ciagle sie ze mnie smieje ze nosze push upy a ja nie wiem czy mam zaczac nosic jakies materialowe czy co mam naprawde okropna figure i piersi to jedyna rzecz ktora jest w miare znosna w moim ciele.
a wiec jaki biustonosz powinnam nosic?
Czego się chłopak przestraszy? Bez przesady, faceci zwykle się nie znają na stanikach.
A co do "powiększania" czy Ty przypadkiem nie masz jakiejś toksycznej siostry?
Inna sprawa, że push-upy to nie jest dobry pomysł, szczególnie jeśli są źle dobrane, to niszczą piersi. Dlatego przede wszystkim zainteresuj się prawidłowym rozmiarem stanika. I owszem, w miękkich łatwiej zobaczyć, czy jest prawidłowo dobrany, czy nie, zatem na początek są polecane.

---------- Dopisano o 00:41 ---------- Poprzedni post napisano o 00:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Hometown Pokaż wiadomość
Sama nie wiem czy to w mojej głowie siedzi , ale czasami płaczę przez cały tydzień i wtedy jest jeszcze gorzej bo pokazuje jaka jestem żenująca . Zresztą tak naprawdę nie chce zaśmiecam komentarzami ten wątek Mam ostatnie pytanko jaki model stanika mogłybyście polecieć moje wymiary 73/103 taki żeby choć odrobinę zmniejszał i nie robił stożkowate biustu. Pozdrawiam
Łomatko, po takim wstępie spodziewałam się co najmniej okolic 73/123.
Masz normalny, fajny rozmiar biustu. Oczywiście, że to siedzi w Twojej głowie. Ty się unieszczęśliwiasz myśleniem, że chciałabyś mniejszy, ktoś inny marzy o takim jak masz Ty. Obie marnujecie sobie życie na nieakceptowaniu siebie. Zwykle duży biust w po prostu dobrze dobranym staniku wygląda na mniejszy. Jeśli Ty go widzisz 2 razy większy, to podejrzewam, że nie ma takiego stanika, który by Ci to zaburzenie obrazu usunął.
Maith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 01:08   #3610
Hometown
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 30
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV


Łomatko, po takim wstępie spodziewałam się co najmniej okolic 73/123.
Masz normalny, fajny rozmiar biustu. Oczywiście, że to siedzi w Twojej głowie. Ty się unieszczęśliwiasz myśleniem, że chciałabyś mniejszy, ktoś inny marzy o takim jak masz Ty. Obie marnujecie sobie życie na nieakceptowaniu siebie. Zwykle duży biust w po prostu dobrze dobranym staniku wygląda na mniejszy. Jeśli Ty go widzisz 2 razy większy, to podejrzewam, że nie ma takiego stanika, który by Ci to zaburzenie obrazu usunął.[/QUOTE]

Po prostu myślałam że ten kompleks minie Mam 23 lata a to się bardziej pogłębia , już nie mówiąc o moich kontaktach z facetami,. Myśle ze jak znajdę jakiś odpowiedni stanik to może trochę lepiej będzie . Trochę mi niewygodnie w takim o obwodzie 65 jak zawsze nosiłam 75 , a do tego tylko wypycha mi piersi , trzyma owszem tak że jak skacze z 2h nic się nie dzieje.. ;] Tylko jednak wolałabym poszukać czegoś wygodnego i czegoś co nie powiększa mi piersi , nie lubię balkonetek
Hometown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 12:18   #3611
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Kupiłam w końcu moją upragnioną Freyę Deco!
Ale ile musiałam się namęczyć z panią, która sprzedawała... Proszę ją o gładki biustonosz 65E albo F, a ona podaje mi 75B pytając: "a może ten będzie dobry?"... Albo daje mi 65A Ona chyba alfabetu nie zna...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ddd.jpg (40,8 KB, 110 załadowań)
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30

Edytowane przez bleedingsun
Czas edycji: 2011-01-09 o 12:20
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-09, 12:30   #3612
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 803
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Kupiłam w końcu moją upragnioną Freyę Deco!
Ale ile musiałam się namęczyć z panią, która sprzedawała... Proszę ją o gładki biustonosz 65E albo F, a ona podaje mi 75B pytając: "a może ten będzie dobry?"... Albo daje mi 65A Ona chyba alfabetu nie zna...
Wspaniale dobrany stanik, piękny biust ;-) Gratuluje cierpliowosci w sklepie ;-)
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 12:42   #3613
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Kupiłam w końcu moją upragnioną Freyę Deco!
Ale ile musiałam się namęczyć z panią, która sprzedawała... Proszę ją o gładki biustonosz 65E albo F, a ona podaje mi 75B pytając: "a może ten będzie dobry?"... Albo daje mi 65A Ona chyba alfabetu nie zna...
Świetny! Właśnie taki jest mi potrzebny: gładki, beżowy, który nie będzie się odznaczał pod ubraniem
Obawiam się jednak, że mój musi mieć poziome cięcia (ten stożkowaty biust >.<).
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 12:43   #3614
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Kupiłam w końcu moją upragnioną Freyę Deco!
Ale ile musiałam się namęczyć z panią, która sprzedawała... Proszę ją o gładki biustonosz 65E albo F, a ona podaje mi 75B pytając: "a może ten będzie dobry?"... Albo daje mi 65A Ona chyba alfabetu nie zna...
Super stanik! Twój biust ładnie w nim wygląda!
A jaki to jest rozmiar stanika w końcu?
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 13:07   #3615
fallen_apple
Zakorzenienie
 
Avatar fallen_apple
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 3 186
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Kupiłam w końcu moją upragnioną Freyę Deco!
Ale ile musiałam się namęczyć z panią, która sprzedawała... Proszę ją o gładki biustonosz 65E albo F, a ona podaje mi 75B pytając: "a może ten będzie dobry?"... Albo daje mi 65A Ona chyba alfabetu nie zna...
Świetnie wyglądasz. Czy deco jest dużomiskowa?
__________________
Spicy orange...
fallen_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 13:24   #3616
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Super stanik! Twój biust ładnie w nim wygląda!
A jaki to jest rozmiar stanika w końcu?
65 F

Cytat:
Napisane przez fallen_apple Pokaż wiadomość
Świetnie wyglądasz. Czy deco jest dużomiskowa?
To dopiero mój drugi dobrze dobrany stanik, jestem początkująca w tej dziedzinie ale wydaje mi się, że nie.
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 14:44   #3617
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez fallen_apple Pokaż wiadomość
Świetnie wyglądasz. Czy deco jest dużomiskowa?

moim zdaniem tak

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

Cytat:
Napisane przez mysiak Pokaż wiadomość
Świetny! Właśnie taki jest mi potrzebny: gładki, beżowy, który nie będzie się odznaczał pod ubraniem
Obawiam się jednak, że mój musi mieć poziome cięcia (ten stożkowaty biust >.<).
ja mam stożkowy biust i akurat Freya Deco dobrze się sprawdza, nadaje ładny, okrągły kształt , pod koniec miesiąca będzie moja
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 16:11   #3618
szafirowa
Rozeznanie
 
Avatar szafirowa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 749
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

gdzie dostanę bieliznę Frei w stolicy ?
__________________
Są rzeczy ważne i ważniejsze... dlatego najpierw pomaluję paznokcie a później zajmę się resztą
szafirowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 16:20   #3619
Nej
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 256
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Witam dziewczyny, zostałam tutaj skierowana ze swojego wątku, bo potrzebuję pomocy w dziedzinie stanikowej i jeśli któraś z Was miałaby ochotę,to bardzo proszę o pomoc...
Niedługo mam studniówkę i kupiłam sukienkę widoczną w załączniku. Tak mi się zdaję,że nie założę pod to normalnego stanika ,a jednak wolałabym coś mieć , by czuć się swobodniej... Dodam,że noszę rozmiar 34 i mój biust nie jest zaciekawy, chyba mniejszego nie widziałam u osób w swoim wieku.Stąd też obawy,że sukienka nie będzie się trzymać w tych miejscach. Dziewczyny radziły mi nakładki silikonowe, ale ja jestem za opcją biustonowszą,ale no... po pierwsze nie znam się na tym, a po drugie nie wiem czy ja w ogólę mogę założyć stanik, bo przecież będzie go widać...? Czy jest dla mnie jakaś rada?
I z góry przepraszam,że się tak wcinam do wątku....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 33ed[1].jpg (47,9 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3333x[1].jpg (51,9 KB, 34 załadowań)
Nej jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-09, 16:53   #3620
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Ja mam to samo pytanie, ale w związku z tą sukienką
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image1xxla.jpg (64,1 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg image2xxls.jpg (63,6 KB, 25 załadowań)
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 10:51   #3621
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Nej tobie potrzebny będzie strapless, czyli stanik, który trzyma się bez ramiączek, np coś z effuniaka:
http://www.ewa-michalak.pl/cat-pol-1...ramiaczek.html

Co do rozmiaru to nie pomogę, bo nie podałaś swoich wymiarów, samo określenie ,,mały,, niestety jest niewystarczające.

Bleedingsun a masz jakiś dobrze dopasowany biustonosz który pasowałby kolorystycznie do tej sukienki? Bo są takie paseczki silikonowe, które obniżają zapięcie biustonosza i możesz zapiąć stanik nisko na plecach albo na brzuchu, więc mogłabyś dokupić coś takiego. Są jeszcze staniki, które zamiast obwodu z tyłu mają pasek silikonowy.
nicko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 11:16   #3622
Paulkaaaa
Raczkowanie
 
Avatar Paulkaaaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 359
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

czesc dziewczyny
zamówiłam już jakiś czas temu biustonosz Cleo George w rozmiarze podanym według kalkulatora (rozmiar 60DD- 66 cm pod biustem na wydechu, 83 w biuście). Miseczki biustonosza są wg mnie dobrze dobrane, mogę się zapiąć na ostatnią haftkę i nie przeszkadza mi ścisk. Natomiast po zdjęciu biustonosza (próbowałam nosić na ostatniej haftce) zostaje widoczny, czerwony ślad od fiszbin, czy to normalne?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg panache-cleo-george-coral-bra.jpg (48,1 KB, 28 załadowań)
__________________
Kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok. - Coco Chanel




Edytowane przez Paulkaaaa
Czas edycji: 2011-01-10 o 11:17
Paulkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 11:54   #3623
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez Paulkaaaa Pokaż wiadomość
Natomiast po zdjęciu biustonosza (próbowałam nosić na ostatniej haftce) zostaje widoczny, czerwony ślad od fiszbin, czy to normalne?
Jesli slad znika jakis czas po zdjeciu i nie zostawia trwalych sladow to jak najbardziej jest ok, przeciez piersi maja trzymac sie na obwodzie.

Zamowilam sobie moj 2gi w zyciu uswiadomiony stanik Z ebaya, za 1Ł Jest miekki koronkowy, z cieniutkiej siateczki(do tej pory same usztywniacze, NIGDY nie mialam zadnego miekkiego) Nie moge sie doczekac az go dostane
__________________


Edytowane przez curry
Czas edycji: 2011-01-10 o 12:18
curry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 12:35   #3624
Fiodoria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 281
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

czesc dziewczyny, czytam Was od jakiegoś czasu, ale się nie udzialam
pisałyście tu o Mahedzie. Chtnie bym się do niej wybrała, ale nie za często ogłasza spotkania w sklepach.

A znalazłam właśnie coś dla dziewczyn z krakowa- w tą sobotę http://maheda.eu/index.php?option=co...mid=79&lang=pl
szkoda, mam ciut za daleko
Fiodoria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 15:40   #3625
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez fallen_apple Pokaż wiadomość
Ja przeglądałam balkonetkę pod kątem comeximu, bo właśnie się przymierzam do niego, i z tego co widziałam to mają ścisłe modele. Z kolei któraś z wizażanek pisała niedawno na tym wątku, że na 78 wzięła 70-tkę i jest dobra.
Cytat:
Napisane przez Kicur Pokaż wiadomość
ostatnio mierzyłam w sklepie stacjonarnym model Jade Comexim i nie był za ścisły, a wzięłam mój normalny rozmiar, czyli 65f, a z effuniaków np. muszę celować bardziej w obwód 70, więc chyba Comexim nie jest aż tak ścisły, ze jaki chciałby uchodzić ostatecznie nie zdecydowałam się na zakup, bo fiszbiny trochę odstawały od mostka mimo dobrej miski, chociaż pani mówiła, że czasem może tak być [a szczerze to dlatego, że poluję na któryś z effuniakowych straplessów, a w tym sklepie nie było dla mnie rozmiaru]
Hm...to ciekawe dlaczego na swojej stronie piszą, żeby nie zanizać obwodów...
Jeśli jest tak ,ze niektóe modele są ścisłe, a niektóe nie to ciężka sprawa... Bo patrząc czy przymierzając dany model nie wiem czy on będzie taki czy sie rozciagnie za jakis czas..

Cytat:
Napisane przez Maith Pokaż wiadomość
Natomiast ściśliwość, to osobna cecha. Jeśli ze strony Ewy Michalak wyjdzie Ci 80-tka, to tak, tam to będzie właściwy obwód. Bo tutaj już wiemy, że to na pewno ściśliwce. Taki wyjątek.

Ale z drugiej strony istnieje cały tłum firm, o których ściśliwości nic nam nie wiadomo, a niektóre nawet słyną z rozciągliwości. A tak samo radośnie i to od lat, sugerują 80-tkę na 78. To ich tabelki są... o kant stołu potłuc.
Ewy Michalak niestety nie miałam nic czy skoro mam 78, to powinnam brać u niej 75?


Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Kupiłam w końcu moją upragnioną Freyę Deco!
Ale ile musiałam się namęczyć z panią, która sprzedawała... Proszę ją o gładki biustonosz 65E albo F, a ona podaje mi 75B pytając: "a może ten będzie dobry?"... Albo daje mi 65A Ona chyba alfabetu nie zna...
O matko Tragedia!!

Była któraś z Was w sklepie "uświadomionym"w łodzi na Narutowicza 37? Jakie ceny mają?
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 19:32   #3626
BlackCat1990
Rozeznanie
 
Avatar BlackCat1990
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 981
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

chcialam sie pochwalić ze wyroslam z moich uswiadomionych rok temu staników w rozm.28D!

jutro jade po 28DD

zastanawiam się nad Cleo Lizzie. czy on jest duzo miseczkowy?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 411_1.jpg (24,5 KB, 29 załadowań)
__________________
.
BlackCat1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 19:37   #3627
BlackCat1990
Rozeznanie
 
Avatar BlackCat1990
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 981
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Kupiłam w końcu moją upragnioną Freyę Deco!
Ale ile musiałam się namęczyć z panią, która sprzedawała... Proszę ją o gładki biustonosz 65E albo F, a ona podaje mi 75B pytając: "a może ten będzie dobry?"... Albo daje mi 65A Ona chyba alfabetu nie zna...
sliczny jest ten biustonosz!
w sklepie nigdy nie zwracalam na niego uwagi bo jakos mnie odrzucał tym ze jest taki sztywny.. a na tobie wyglada cudnie
czy na maly biust 60D/DD bedzie odpowieni?
mam stozkowy biust.
__________________
.
BlackCat1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 20:12   #3628
Hometown
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 30
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Była któraś z Was w sklepie "uświadomionym"w łodzi na Narutowicza 37? Jakie ceny mają?[/QUOTE]
Możesz się wybrać do Mercado chyba w Łodzi w tych sklepach są podobne ceny..
Hometown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 20:32   #3629
Maith
Raczkowanie
 
Avatar Maith
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 477
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Kupiłam w końcu moją upragnioną Freyę Deco!
Ale ile musiałam się namęczyć z panią, która sprzedawała... Proszę ją o gładki biustonosz 65E albo F, a ona podaje mi 75B pytając: "a może ten będzie dobry?"... Albo daje mi 65A Ona chyba alfabetu nie zna...
Rany, gdzieś Ty poszła?
A ta kobieta to losowała te podawane staniki, czy przeszła przez kurs "75B jedyny słuszny rozmiar" Że zupełnie nie wiedziała co zrobić, jak nie byłaś zachwycona podawanym Ci "rozmiarem dla wszystkich"
Tak czy inaczej podziwiam, że zdołałaś w takim miejscu zrobić uświadomione zakupy

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
Ewy Michalak niestety nie miałam nic czy skoro mam 78, to powinnam brać u niej 75?
Raczej 80... To ściśliwce
Maith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 11:04   #3630
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez Maith Pokaż wiadomość

Raczej 80... To ściśliwce
Aż tak? No nie spodziewałam się...


Maith Ty jesteś z łodzi? Kojarzysz ten uświadomiony sklep na Narutowicza, o którym tu pisałam? Ostatnio przechodziłam koło niego, to był zamknięty... Ale na wystawie była informacja, że mają rozmiary od A do K, i że jest fachowy dobór... Jak mam to rozumieć? Ze nie proszę o rozmiar tylko np.podaję wymiary i ona mi dobiera stanik jak bra fitterka?
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:37.