Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-22, 12:27   #3631
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Magda_M_1973
Co do heparizenu to nie taka nowośc od dwóch lat go uzywam ale na nogi............. taki odpowiednik Liotionu 1000
.........................
hejka , no patrz a ja w gazetce wyczytalam ostatnio ,ze to NOWE...klamczuchy
Liotionu 1000 tez uzywam... i ktory lepszy wg Ciebie? Oprocz problemu z naczynkami mam tez problem z puchnieciem nog ,wiec non stopes cosik( zwlaszcza latem )wcieram ...a pelethrokrem rzeczywiscie cos pomaga na te naczynka , po mies widze juz roznice

pozdrawiam
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 13:50   #3632
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
Magda_M_1973
Co do heparizenu to nie taka nowośc od dwóch lat go uzywam ale na nogi............. taki odpowiednik Liotionu 1000
.........................
hejka , no patrz a ja w gazetce wyczytalam ostatnio ,ze to NOWE...klamczuchy
Liotionu 1000 tez uzywam... i ktory lepszy wg Ciebie? Oprocz problemu z naczynkami mam tez problem z puchnieciem nog ,wiec non stopes cosik( zwlaszcza latem )wcieram ...a pelethrokrem rzeczywiscie cos pomaga na te naczynka , po mies widze juz roznice

pozdrawiam
Wiesz heparizen to jest dokładnie to co lioton a przynamniej połowę tańszy jeszcze te tuby 100 g juz super cenowo wychodzą, co też zależy od apteki jaką marże maja - najczęściej zamawiam przez internet
I biorę dodatkowo odpowiednik detraleksu diosminex równiez tańszy o połowę a w internetowych aptekach i za 1/3 albo 1/4 ceny detraleksu mozna kupic i nogi nie puchną żyłki idzie uratować
A i śpię z nogami na poduszce czasami - idzie się przezwyczaić
Moja bratowa farmaeutka i dostaje co miesiąć gazetę farmaceutyczną to jestem na bieżąco.
W naszym przypadku diosminex+heparizen =zestaw obowiązkowy
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 14:41   #3633
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Madziuś hejBylam kiedys u flebologa..cóz on-detralex(przestawało boleć)+inne przeciwbólowe,łykanie rutyny..Ale poczytajcie co znalazłam w klinice gdzie obowiązuje zasada "jeden pacjent, jeden lekarz, jedna pielęgniarka" - od pierwszego kontaktu, aż do wyleczenia. Innymi slowami zasada "niepodzielnej Trójcy" z... okiem Opatrznosci pośrodku.Jest to klinika w szczecinie i oni metodą obliteracji pomagaja pozbyc sie tych przeklętych naczynek.Likwiduje ślady podskórnych wynaczynień. Polega na wstrzykiwaniu w miejsca, w których powstały teleangiektazje bezbarwnego leku o nazwie Aethoxysklerol, który po dostaniu się do wnętrza naczynia działa na jego śródbłonek w taki sposób, że po pewnym czasie ulega ono zarośnięciu i uniedrożnieniu. Miejsca, gdzie były robione zastrzyki, uciska się opaską elastyczną lub opatrunkami, które nosi się przez kilka dni. Zwiększa to skuteczność działania leku. Drobne przebarwienia pozostają niekiedy na nogach po zdjęciu opatrunków, nie dłużej jednak niż 2-3 tygodnie. Później znikają bez śladu.

W czasie jednej wizyty podaje się 2 do 3 mililitrów substancji, co w porównaniu z 5 litrami krwi w całym organizmie jest ilością niewielką. Działanie leku jest wyłącznie miejscowe i - przy odpowiednim dawkowaniu - nie powoduje podrażnień skóry ani żadnych innych skutków ubocznych.

Najlepszą porą do wykonywania tego zabiegu jest jesień, zima i wczesna wiosna. Nie zaleca się obliteracji latem, zwłaszcza w czasie upałów, gdyż opatrunki przeszkadzają w dokładnym myciu ciała. Po rozpoczęciu kuracji na wizyty trzeba zgłaszać się dosyć często. Później wystarczą jedna lub dwie w ciągu roku. Metodą obliteracji możemy usuwać z nóg tzw. pajączki. Polega ona na wstrzykiwaniu leku w miejsca, w których doszło do rozszerzenia i pęknięcia naczynek. Powoduje to ich zarośnięcie i uniedrożnienie.Przyczyny pękania naczynek włosowatych nie są do końca wyjaśnione. Niewątpliwie największą rolę odgrywają tu czynniki dziedziczne. Bardzo istotny jest też wpływ estrogenów. A więc niektóre kuracje hormonalne, jak również przyjmowanie środków antykoncepcyjnych, zawierających estrogeny, mogą spowodować te objawy. Na ogół problem ten pojawia się u kobiet, które ukończyły trzydzieści lat, a nasila się w okresie menopauzy. metoda obliteracji zalecana jako najbardziej skuteczna przez większość Towarzystw Flebologicznych Europy Zachodniej. Po okresach krótkich fascynacji minęła już w tamtych krajach moda na leczenie laserem. Laseroterapię uznano za metodę kosztowną dla pacjenta, mało skuteczną i obarczoną licznymi powikłaniami.

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

Madzia jak sie odbarwię kobieto to co ja zrobie z toną moich podkładów ktore kocham wiecie jakiego mam hopla na puncie fluidów żartuję..Przekonałas mnie juz mailemtylko cały słoik to za duzo dla mnie , moze ktoras sie bedzie chciala zrzucic i na pół w styczniu kupimy..Przeraz liwie sie tylko boje ze jak posmaruje cale lico to moga mi plamy wyjsc w miejscach gdzie nic nie mam..czoło to tylko czoło..da sie grzywka zaslonic..a reszta..tej gwarancji nikt mi nie da wiem..To jakby mnie wstrzymywało do tej pory i ta cała meczarnia z non stopatycznym buraczeniem dożywotnio...Co,jak co..ale czerwonych barw na licu to ja nie lubie przybierac.Co innego gdyby on byl Winetou-a ja Dżaga sarna:rotfl :


---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:38 ----------

W sumie ta Dżaga mi sie podoba byleby nie mylić z otoczeniem durnej dody czy czegos tam z nia zwiazanego..IQ owej damy napewno nie jest mensą- a co najwyżej podwórkowym slamsem No Dziewuszki gdzies Cie są-piszę i piszę-sama do siebie
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 15:47   #3634
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dzieki Ci bardzo Magdo M , zatem dokupuje diosminex i probuje heparizen ....

fajne z Was kobietki , warto sie powymieniac doswiadczeniami i informacjami

Michell , mowiac "dżaga" nie mialam na mysli Dody ! oj nie ...nic z tych klimatow...
dla mnie to slowo oznacza SUPER LASKE, fajnego i milego lachona ...tak , tak kochana , tak uwazam cmokas


igiełki na pajaczki mowisz ...brrr bojem ....ale znajoma kosmetyczka powiedziala mi ,ze laserem nie warto usuwac bo obok wyjda na bank nowe , jedne laser zamknie a naczynka obok sie oslabia przez to i popekaja , powiedziala mi ,ze kasy szkoda na te metode a tez kilka "stowek" by trza wywalic , takze z lasera zrezygnowalam ....

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-08-22 o 15:50
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 16:20   #3635
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość

igiełki na pajaczki mowisz ...brrr bojem ....ale znajoma kosmetyczka powiedziala mi ,ze laserem nie warto usuwac bo obok wyjda na bank nowe , jedne laser zamknie a naczynka obok sie oslabia przez to i popekaja , powiedziala mi ,ze kasy szkoda na te metode a tez kilka "stowek" by trza wywalic , takze z lasera zrezygnowalam ....

Byłam trzy razy na laserze, skrzydełka nosa i pod nosem. Matko, jak to bolało! I efekt zerowy. Trochę to kosztowalo i trwalo, bo robi się w miesięcznych odstępach,. Nie lubię korektorów, ale cóż...Na marginesie- pelethokrem też mi tam nie pomaga.....
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 16:46   #3636
vivaxyz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 93
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej dziewczątka

Michelciu metodą obliteracji robiła sobie nózki moja bratowa i niestety efekt był,ale tylko przez 5 , no może 6 miesięcy. Po wstrzyknięciu preparatu została "ubrana" w opatrunek uciskowy, nie pamietam na jak długo. Początkowo efekt był swietny, juz myslałam ,że sama się zdecyduję,ale kiedy zobaczyłam po paru miesiącach jak to wygląda stwierdziłam, że nie ma sensu . Być może to tylko u niej efekt był marny,może u innych jest inaczej. Jedno wiem na pewno,bratowa mówiłami,że to nie bolało
vivaxyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 19:28   #3637
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Ja się boję cosm bo pracuję w sklepie wiec.....zresztą jak czytam co dziewczyny piszą,jak niektóre to przechodzą to mi się odechciewa odbarwiania

Jest jeszcze ta moja platyna i to co Beata pisała
Miszka kupiłam ten pele coś tam i od dziś się smaruje

Cati Ty już 7 miesiąc?ale zleciało i niedługo będziemy mieć cudnego chłopaka

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Beata2906 Pokaż wiadomość
Byłam trzy razy na laserze, skrzydełka nosa i pod nosem. Matko, jak to bolało! I efekt zerowy. Trochę to kosztowalo i trwalo, bo robi się w miesięcznych odstępach,. Nie lubię korektorów, ale cóż...Na marginesie- pelethokrem też mi tam nie pomaga.....
Pele Ci nie pomaga?A ja dopiero kupiłamMoje koleżanki z lasera też nie były zachwycone i chyba jedna zamrażała ale też niezadowolona
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-22, 19:51   #3638
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

witam ponownie wlasnie mija 11 dzien od nalozenia maski. nareszcie sie nie swiece i twarz ma jednolity kolor.plamki jeszcze mi nie zniknely calkowicie(czytalam,ze u jasnych blondynow znikaja po 21dniach). mialam ich malo i tylko na czole. gorzej z dziurkami i swiecacas kora.

czytam,ze wiekszosc z was stosuje dermamelan /cosmelan krem wieczorem./ a czym sie smarujecie rano? dlaczego nie smarujecie sie rano cosmelanem? ja na razie wsmarowuje go rano,zeby miec ochrone przed sloncem, no ale w sumie mam tez krem iwostin 50+. jestem ciekawa co sprawia,ze wolicie smarowac sie na noc.
pozdrawiam wszytskich serdecznie
imiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 20:08   #3639
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Och laser brr tez mi zamykano naczynka kolo nosa..jak mi zaaplikowała z tego lasera to raz ze o malo z fotela nie spadłam,dwa-zalalam sie łzami,trzy-myslałam,ze nosa nie mam..przerazliwie bolało,a ta na mnie jeszcze z r...m..no..prosze sie nie ruszać..Pózniej okolo tyg -wyglad biedronki i efekt..mizerny!!!!! Mnie ten z aurigi krem na naczynka pasuje plus acerola codziennie..Borówki teraz namietnie.....Takze laserowe zamykanie naczynek bądz tez slawne IPL-na niby odmłodzenie..fakt,z bólu sie cofasz..nie polecam..Lapus miedzy moimi brzdacami jest 9 lat róznicy i stwierdzam ze dopiero przy drugim dziecku mogłam sie delektowac macierzyństwem..wiek,mądr zejszy człowiek,jakos juz w zyciu ustawiony..No i jeszcze do parki nam sie trafiłopolecam sok z pomidorów na meskiego potomkai potas,potas,potas...al e Ty dziewuszka..wiec ciuciaj slodkie..węglowodany i do roboty..po co cosmelan jak ciąza zrobi z Ciebie młodsząa mąz sie tysz z tej robotyucieszy:p :..buziaki dla wszystkich
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 20:40   #3640
sabik71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 21
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

hej laseczki. No jak tak mam wyglądać to ja jestem za!!! wczoraj pierwszy raz się posmarowałam i rano znowu,NO I piękna jestem!!! a jaka opalona!!!Pewnie jutro złapie buraka bo już lekko ściąga
sabik71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 21:14   #3641
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Szatanko przeczytałam bloga Smutne..życie czasami odmawia narkozy i stawia nas na placu boju zaproponowałam pomoc,jakąkolwiek..Młoda dziewczyna......mój boże....
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-22, 21:33   #3642
callmedaisy
Przyczajenie
 
Avatar callmedaisy
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 26
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witam wszytskie lachony/ dżagi (dżyzys jak ja mogłam błąd ort. zrobić i "drzaga" napisać...ale jakoś tak wedle reguł polskiej ort. po d powinno być rz....ajjjjj, a to pewnie jakieś zaporzyczenie obcojęzyczne hahaha )
A teraz do rzeczy: wczoraj w okolicach godziny 23 zakupiłam ZESTAW COSMELANU na allegro od Pani Lucyny występującej pon nickiem FuenteAlta. Sama nie wierzę, że to zrobiłam, ale takie są fakty aaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!;-))) Paczuszka idzie z Hiszpanii, mam nadzieję, że do 31.08 dojdzie, wtedy zamierzam na lico położyć o ile nie stchórzę
Co do naczynek, to nienawidzę ich, na buzi mam kilka małych, poprzednio usuwałam elektrokoagulacją bodajże...no Pani mi igiełkę pakowała pod prądem i się zamykały, efekt był niezły, aczkolwiek w jednym miejscu mi tak dziubała tą igłą, że mi małą bliznę zostawiła...bitch wrrrrr
Miszka, wykład na temat obli-coś tam był wciągający....;-)
ale może na razie póki co pelethrokrem zakupię skoro skuteczny bywa. Czy będę mogła sobie to na lico aplikować jak już w ciągu dnia cosm nakładać nie będę??
Buziaki przesyłam wszystkim miłym paniom i spadam się kąpulkać i spać, bo mi się już jedno oko prawie zupełnie zamknęło,
tymczasem borem lasem..
callmedaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 06:57   #3643
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Came-:pijemy :..Dla Wszystkich Miłego poranka..Nikogo nie ma do kawusi

---------- Dopisano o 07:57 ---------- Poprzedni post napisano o 07:33 ----------

A używała z was ktoras Auriga, Auriderm XO Gel -ja go sobie bardzo chwalę..nie licze na cud ze pozbęde sie naczynek,ale napewno wzmocnił moje lico,uspokoiłobkurcza i wzmacnia naczynia, zmniejsza obrzęk, mam wrażenie że kondycjonuje mocno skórę
- nie zapycha porów, lekka konsystencja,taka bariera ochronna na czynniki zewnętrzne..Na niego kładę serum 8 % i na to krem flavo C..Gdzies wyczytałam ze mozna pod gel XO dawać bazę z macertatu z kasztanowca(mazidła)..Wzm acnia działanie.Ale ja stosuję żelazny zestaw 3 z serii aurigii i nie zamienie narazie na zaden inny
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 10:27   #3644
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

witam na kawusi ...drugiej dzis juz z reszta ...jedna przed basenam , druga teraz po , do sniadanka ....milej niedzielki

Wy mnie tak z ta corcia nie molestujcie ....jak moj maz przeczyta to Mu sie dopiero spodoba , On chce corcie do kompleta miec nie od dzis ....jeszcze z 3 latka mam czasu na decyzje , potem juz the end dzieci ...

ciao
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 11:41   #3645
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Szatanka już 7my zleciało mega szybko ale teraz będzie się dłuzyć bo już od paru dni muszę leżeć. Pcha się juz na świat więc łykam magnez

Miszka ja z moja siorella też mamy 9 lat róznicy. Pomagałam mamie ją wychowywać. Siedziałam nad nia cąłymi dniami i sprawdzałam czy wszystko w porządku, non stop spacerki itd
Auriga ponoć rewelacja, 2 moje kumpele uzywają a jedna po wypadku miała tym smarowac twarz. Mocno się poobijała na łyżwach.

Lapi , Szymek mówi że 3 lata poczeka na Twoją córcię

teraz dołączam ze słaba kawusią
uwielbiam Was moje kochane lachony
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 13:25   #3646
callmedaisy
Przyczajenie
 
Avatar callmedaisy
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 26
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

hello lachony,
pozdrawiam z kubkiem poobiedniej kawusi;-)

Dziewczyny świeżo po cosmelanie, apeluję raz jeszcze: WKLEJAJCIE FOTKI, plisssssssssss
callmedaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 14:25   #3647
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

tak , tak pijemy kawke siem dolanczam
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 16:39   #3648
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Ta..pijemy..gdzie jestescie Cati my Cie tez i jupi..dasz nam pierwszego bejbusia na forum Teraz tylko poprzemy z Tobą..uff kobieto Came jak Piotruś?o widzisz Lapi nastepny męzczyzna do Twojej córki..w sumie mój sie tysz by nadał Kupiłam tryptyki na allegro bo mi sie zachciało ściany Expresji i dodatku potrzebowalam.. Artdeco maskare zamówiłam,kiedys mialam i sobie chwaliłam..

---------- Dopisano o 17:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

ROC SOYA UNIFY-czy któras słyszała o tym????na plamy i przebarwienia
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 19:15   #3649
sabik71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 21
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

witajcie laseczki,pracowałam więc nie mogłam zdać relacji. W piątek pomazałam się pierwszy raz, dzisiaj jest niedziela, a ja zaczynam się złuszczać, ale spokojnie nie tak jak po kwasie trój......cośtam i innych słabszych.Bez wyglądu bazyliszka jak po pilingu azjatyckim, po prostu trochę się łuszczę plackami. Skóra lekko zaróżowiona, złapała normalny(nie trupi jak dotychczas )kolor. No narazie wszystko ok. Plamy mniej widoczne bo skóra przyciemniała, jak opalona i zaróżowiona, więc są mało widoczne. Ciekawe co będzie dalej?Napewno napiszę
sabik71 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-23, 20:01   #3650
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Szatanko przeczytałam bloga Smutne..życie czasami odmawia narkozy i stawia nas na placu boju zaproponowałam pomoc,jakąkolwiek..Młoda dziewczyna......mój boże....
Wiemfajna,młoda dziewczyna...Patrząc na nasze plamy, wągry i inne paskudztwa stwierdzam ze jesteśmy baaardzo szczęśliwe bo to nie problemy.....co nie znaczy ze mamy z nimi nie walczyć
O tym ROCu nie słyszałam,moze można go użyć w lecie to juz bym go wypróbowała

Cati Słońce wrzuciłabyś swoją fotęzleci te dwa miesiace i yśpij się póki możeszbo potem ze snem będzie kiepsko ale to słodkie niespanieLapi Ciebie też miło by było zobaczyć

Miszka wiesz za ile ten ROC poszedł niedawno na allegro?Za............5.5 0 zł !słownie....pięć złotych pięćdziesiąt groszy + przesyłka
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2009-08-23 o 20:11
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 20:51   #3651
callmedaisy
Przyczajenie
 
Avatar callmedaisy
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 26
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Miszka,
Piotruś ok, choć ciągle walczymy z ulewaniem/wymiotami, jest podejrzenie refluksu żąłądka. Szkoda mi go strasznie, bo czasem mam wrażenie, że wyrzyga wszystko, co zje;-(...a on jest taaaaaakkkkiii kochany, że nawet jak zwymiotuje to jeszcze taki czerwony z załzawionymi oczkami uśmiecha się do mnie tak od ucha do ucha, że mi się ryczeć chce, że on taki DZIELNY mały człowieczek jest. Ale 31.08 mamy wizytę u gastroenterologa, ponoć jednego znajlepszych na dolnym śląsku, może ona w końcu coś pomoże....
Cati, wyśpij się póki możesz, choć wiem, że to trudne w tak zaawansowanej ciąży;-)....(kilka miesięcy temu przez to przechodziłam- poród był 6.03.2009)Ale fajnie, że będziesz miała dzidziusia, zobaczysz jakie to szczęście;-))))) Ja nigdy się nie podniecałam na widok małych dzieci, raczej z rezerwą podchodziłam;-)....i to dużą, ale własny dzidziuś to co innego...Sama zobaczysz, jak już jest taki kontaktowy ok 4-5 miesiąca i tak się położy na boczku i przytuli do mamusi i popatrzy tymi swoimi ślepiami i się uśmiechnie, tak szczerze jak nikt nigdy się do Ciebie nie uśmiechał...no zobaczysz, tego się nie da opisać po prostu;-)

a co do COSMELANu, to przed chwilą się nieźle zeźliłam jak przeczytałam na jakimś forum wypowiedzi kosmetyczki-biochemiczki, która analizowałą skład cosmelanu i udowadniała, że nie ma tam nic nadzwyczajnego i że nie ma mowy, żeby efekt po odstawieniu cosm był trwały...i że to skandal, że TYLE KOSZTUJE wrrrr. Mam nadzieję, że cosm choć troszkę poprawi ogólnie kondycję mojej skóry (rozszerzone pory, zmarszczki itp) i PRZEDE WSZYSTKIM te wstrętne przebarwienia....Większoś ć z forumowiczek pisze, że przebarwienia jak wracają, to jednak dużo słabsze. Mam nadzieję, że u mnie będzie podobnie...
callmedaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 08:47   #3652
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 17:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

ROC SOYA UNIFY-czy któras słyszała o tym????na plamy i przebarwienia
Jak z soją, to pewnie jest 50+. Masz jeszcze trochę czasu
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 13:27   #3653
ireland
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 11
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez imiro Pokaż wiadomość
witam ponownie wlasnie mija 11 dzien od nalozenia maski. nareszcie sie nie swiece i twarz ma jednolity kolor.plamki jeszcze mi nie zniknely calkowicie(czytalam,ze u jasnych blondynow znikaja po 21dniach). mialam ich malo i tylko na czole. gorzej z dziurkami i swiecacas kora.

czytam,ze wiekszosc z was stosuje dermamelan /cosmelan krem wieczorem./ a czym sie smarujecie rano? dlaczego nie smarujecie sie rano cosmelanem? ja na razie wsmarowuje go rano,zeby miec ochrone przed sloncem, no ale w sumie mam tez krem iwostin 50+. jestem ciekawa co sprawia,ze wolicie smarowac sie na noc.
pozdrawiam wszytskich serdecznie
U mnie dzis mija 13 dzien po masce i zauwazylam, ze swiece sie duzo bardziej niz kilka dni temu. Kolor twarzy rzeczywiscie jest bardziej jednolity niz kiedykolwiek.Plamy co prawda nie zniknely, ale sa duuuzo jasniejsze, czerwona nie jestem wcale, ani troche Ja cosmelan stosuje 3 razy dziennie, tak mialam napisane w ulotce przy zakupie. Przez m-c trzy razy dziennie. Ale najbardziej cieszy mnie ogolna poprawa stanu mojej skory. Gdybym wczesniej znala cosmelan, to bym sie na niego zdecydowala ze wzgledu na moja cere.
ireland jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 17:11   #3654
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Came ojej biedactwo Piotrusiemalusie..M iejmy nadzieje ze ten lekarz zdiagnozuje i pomoze..daj znać!!!a tymczasem wycałuj od cioci zaplakane oczęta Szatanko jaki roc?ten o ktorym pisałam??? szik..Madzia co to za soltan..mineral ny filltr tak?z wszelkimi zabezpieczeniami?Napisz no wiecej kobieto..lepszy od roca..???!!!!Ca ti urodzisz i załozymy żlobek cosmelanowydwa fora w jednym...Brakuje nam dziewuszek Beti ja mam z soja roca kobieto tego antyplamowego..z soja byleby chronilo
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 19:06   #3655
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

witojcie

to w Roc-u jest soja ??? w tym z filtrem ? tyz mam i nawet nie wiedzialam

o Soltanie czytalam , dobre ma opinie , tinosorb w skladzie ten drugi chyba tez , nigdy nie pamietam nazw tycg skladnikow waznych dla nas , sorka , w kazdym razie mozna sie na niego malnac zdaje sie ....ciekawam opinii ....prawda ,ze tylko w Angli do kupienia????
info prosze

milego wieciera

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-08-25 o 07:31
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 07:35   #3656
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

o koncze post i zaczynam

dzien doberek , szybka kawka i do roboty ,
musze "zamknac" wszystkie sprawy i zapakowac sie bo jutro z rana startuje na urlopik bedziecie tesknily?

badzcie grzeczne i cosmelancie sie a jak wroce to kto wie czy tez nie dolacze , maska i krem czekaja w lodowie na ponowne uzycie
czasami po wakacjach bedzie trzeba zabieg powtorzyc
arsenal filtorw juz mam zapakowany ! i kapelusze

pozdrawiam i do milego laseczki
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 08:24   #3657
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość

dzien doberek , szybka kawka i do roboty ,
musze "zamknac" wszystkie sprawy i zapakowac sie bo jutro z rana startuje na urlopik bedziecie tesknily?

pozdrawiam i do milego laseczki
Baw się dobrze i wracaj bez kolejnych plam
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 08:41   #3658
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Wypoczywaj.Wracaj bez plamki a moze z córeczkązami ennie hi hi..paaaaaa

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

Hejka wszystkim
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 10:10   #3659
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Lapi Ci życze bez plam!!!!!I juz tęsknimy

Miszka tak to o tym ROCu pisałam
Lęcę wieszać pranie i do pracki spadam.Buuuziaki
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 10:52   #3660
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

U mnie dzis mija 13 dzien po masce i zauwazylam, ze swiece sie duzo bardziej niz kilka dni temu. Kolor twarzy rzeczywiscie jest bardziej jednolity niz kiedykolwiek.Plamy co prawda nie zniknely, ale sa duuuzo jasniejsze, czerwona nie jestem wcale, ani troche Ja cosmelan stosuje 3 razy dziennie, tak mialam napisane w ulotce przy zakupie. Przez m-c trzy razy dziennie. Ale najbardziej cieszy mnie ogolna poprawa stanu mojej skory. Gdybym wczesniej znala cosmelan, to bym sie na niego zdecydowala ze wzgledu na moja cere.

Witaj Ireland czy jestes pewna,ze masz sie smarowac 3razy dziennie przez miesiac?? z tego co ja wiem, to 3 razy dziennie smarujemy tylko w pierwszym tygodniu, potem w drugim 2 razy i w trzecim raz.

dzis mija moj 14 dzien po masce i ja sie smaruje tylko raz dziennie cala twarz i drugi raz w wybranych miejscach tak troszeczke. caly czas jestem troszke zarozowiona,ale skora wyglada ladnie, choc nie wszytskie przebarwienia calkiem zniknely,jednak rozjasnily sie.
maske trzymalam na twarzy 7,5h(do 1 w nocy!), nastepnego dnia bylam czerwona jakbym wyszla z solarium, posmarowalam sie 3 razy,a nastepnego dnia bylam jeszcze bardziej czerwona i skora schodzila mi jak szalona i tego dnia sie nie posmarowalam,bo zbyt mnie skora szczypala, czwartego dnia juz sie smarowalam 2 razy dziennie, caly czas czerwona jak buraczek,szczypiace oczy i kaciki ust, luszczaca sie skora i tak przez caly tydzien. po tygodniu z buraka zrobilam sie lekko rozowa i skora juz sie nie luszczy.
imiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:01.