Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-21, 18:23   #3631
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Funghi Pokaż wiadomość
Evitko hennara już doszła. Wypróbowałam już , włosy fajne, miękkie, nawilżone i błyszczą. Pachnie też nie strasznie, troche jak mydło. TŻ też zapach zaakceptował Khadi jeszcze nie wąchałam Strasznie dziękuje
bardzo się cieszę, że jesteś zadowolona
Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
I jak ci się sprawuje? ja też je mam (i uwielbiam ), ale na oleju malinowym
Cytat:
Napisane przez ka_ma Pokaż wiadomość
musze powiedziec ze podczytuje wasz watek ale niestety odpadam w przedbiegach jesli chodzi o przerób kosmetykow zazwyczaj mam max 2 rzeczy napoczete z danej grupy np. 2 kremy, 2 szampony zamawiam cos rzadko moze raz na 2-3 miesiące, w dodatku mam wszystko zawsze tak długo i nie chce mi sie pokonczyc a specjalnie jakos nie skąpie
hehe, wyrobisz się
Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Te sterczaki do bejbki, ale już wyrośnięte Olejuj dużo włoski, to i biejbiki się uliżą - w tamtym roku miałam to samo.

Tylko z szamponami przeginam - ale to zły wpływ Anuli. Mam 5 w łazience a 6 w drodze I oczywiście myślę o kolejnym, chyba dojdzie do tego, że będę je jeść
W sumie dobrze closzek napisała-to już nie bejbiki-to już co najmniej junior hair . Oleluję, za często nie mogę, bo im z tych dobrości odbija.
Mam nadzieję że się w końcu przyliżą na dobre

Hehe, dobrze mieć na kogo zwalić
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
zakupy akomy - masło bacuri i tradycyjne czarne mydło afrykańskie oraz próbka masła avocado, o którą prosiłam
Na drugim zdjęciu masło bacuri - wygląda jak kocia sraczka, pachnie zresztą podobnie na skórze szybko się topi i pozostawia brązowa poświatę (na zdjęciu jeszcze nie rozsmarowane oczywiście). Jestem strasznie ciekawa tego masła!
Patrzcie, patrzcie jaka znawczyni sraczek , mój nos powiedział wirtualnie , wy to twardzielki jesteście z tymi smrodkami-spirulina, alepo, kocie sraczki....
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 18:27   #3632
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

osz cholercia! Marnie ze scrubem........... szkoda
No i jak holistic się sprawdza - dupcia zadowlona?
Jasne...... zły wpływ anuli.... na kogoś trzeba zrzucic co? sama świetnie sobie radzisz - nie musze Ci pomagać
No szkoda, szkoda, bo zdzierak fantastyczny.
I naczynka mi się powiększyły na twarzy chyba przez hormony, słyszałam, że mogą powodować pękanie naczynek. Da się na nfz załatwić zamykanie naczynek czy ni?
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
zakupy akomy - masło bacuri i tradycyjne czarne mydło afrykańskie oraz próbka masła avocado, o którą prosiłam
Na drugim zdjęciu masło bacuri - wygląda jak kocia sraczka, pachnie zresztą podobnie na skórze szybko się topi i pozostawia brązowa poświatę (na zdjęciu jeszcze nie rozsmarowane oczywiście). Jestem strasznie ciekawa tego masła!
a żebyś wiedziała
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 18:33   #3633
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Moje ostatnie zakupy w tym miesiącu

Unique szampon nawilżający 600 ml za 49,99 zł
love 2 mix szampon mango i awakodado efekt laminowania 2 sztuki
love 2 mix
szampon bambus i mandarynka - zapach cudny
love 2 mix szampon pszenica i żółtka jajka
love 2 mix szampon jagoda i perła
organic therapy maksymalnie nawilżająca maska do twarzy 17 zł
Alterra, mleczko do ciała, pomarańcza i wanilia za 5,99 zl (nigdy tego produktu nie miałam i niestety przeszkadza mi zapach alkoholu)
Living Nature, rozświetlacz do twarzy 30 ml - trafiony odcien, bo w sam raz ani nie perłowy ani nie mocny złoty, taki delikatnie brązowy rozświetlacz z bardzo malutkimi drobinkami. Jestem oczarowana i mam ochotę na jeszcze inny odcień
piękna kolekcja

Beeets, a Ty przypadkiem nie polowałaś w TkMaxx na ten balsam do ciała Marbet z Ecocert? Bo mi się wczoraj 4 nowiutkie opakowania na półeczce rzuciły w oczy w Bonarce Ooooo ten bodajże...


Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
zakupy akomy - masło bacuri i tradycyjne czarne mydło afrykańskie oraz próbka masła avocado, o którą prosiłam
Na drugim zdjęciu masło bacuri - wygląda jak kocia sraczka, pachnie zresztą podobnie na skórze szybko się topi i pozostawia brązowa poświatę (na zdjęciu jeszcze nie rozsmarowane oczywiście). Jestem strasznie ciekawa tego masła!
wygląd masełko miodzio
Czy jakaś dobra dusza ma zdanie na temat jakości produktów w Akoma? Szczególnie pytam o olej arganowy. Staram się troszkę "unaturalnić" pielęgnację mojej mamy i szukam dla niej dobrego oleju. Przetestowała arganowy z ZSK i bardzo jej się spodobał. Wolałabym jednak kupić pełnowymiarowe opakowanie jakieś firmowe, bo wydaje mi się, że powinno być lepszej jakości ....
__________________
You are so much stronger than you think

Edytowane przez midusia86
Czas edycji: 2012-08-21 o 18:45
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 18:34   #3634
Zielony Kalcyt
Raczkowanie
 
Avatar Zielony Kalcyt
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: prowincja ;)
Wiadomości: 45
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Anula fajne te afrykańskie kosmetyki Ja chyba dziecinnieje bo lubię się we wszelkich glinkach i paćkach się babrać Im starsza jestem tym bardziej też wszelkie olejki lubię.

A ja z Hauschki mam jeszcze coś innego niż podlinkowałyście - nazywa się po polsku krem pielęgnująco tonujący, a na tubce ma napis Tonungs Pflege creme (ewentualnie w innej wersji językowej Creama colorata, Creme de Soin Teintee).
Cholercia ja od kremu tonującego nie oczekuję wiele - ale jak się błyszczy jak psu jajka i wydobywa jakieś zaczerwienienia zamiast je troszkę zakamuflować to odpada (moja biodema też się świeci- przeciwko lekkiemu glow nie mam nic przeciwko, ale Hauschka bije wszelkie rekordy w tej dziedzinie). Chyba spróbuję swoje Lily Lolo wymieszać z jakiśmś kremem, olejkiem, albo hialuronem - podejrzewam, że będzie lepszy efekt

Natomiast dziś użyłam lekkiego kremu z płatków róży Hauschki pod podkład i w tej roli super - ładnie się wchłonął, skóra po nim się nie błyszczy, skórki suche nie odstają(a miałam ich całe stado bo ostatnio walczę z uczuleniem wokół nosa i na brodzie), świetnie współpracuje z podkładem nawet w taki upał jak dziś. Ten krem myjący z paprochami też całkiem całkiem
Zielony Kalcyt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 19:00   #3635
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
Patrzcie, patrzcie jaka znawczyni sraczek , mój nos powiedział wirtualnie , wy to twardzielki jesteście z tymi smrodkami-spirulina, alepo, kocie sraczki....

no wiesz, kilkadziesiąt kotów wychowałam w młodych latach, więc na kocich sraczkach się znam
eeee.... nie jest tak xle z zapachem - nie jest intensywny i wcale nie smierdzi, ma po prostu taki organiczny zapach
Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
piękna kolekcja

Beeets, a Ty przypadkiem nie polowałaś w TkMaxx na ten balsam do ciała Marbet z Ecocert? Bo mi się wczoraj 4 nowiutkie opakowania na półeczce rzuciły w oczy w Bonarce Ooooo ten bodajże...




wygląd masełko miodzio
Czy jakaś dobra dusza ma zdanie na temat jakości produktów w Akoma? Szczególnie pytam o olej arganowy. Staram się troszkę "unaturalnić" pielęgnację mojej mamy i szukam dla niej dobrego oleju. Przetestowała arganowy z ZSK i bardzo jej się spodobał. Wolałabym jednak kupić pełnowymiarowe opakowanie jakieś firmowe, bo wydaje mi się, że powinno być lepszej jakości ....
Beeets pewnie już pobiegła do tkmaxxx........
Masełko wygląda cudnie musze wszystkich uprzedzić, bo jeszcze mi ktos wywali w ramach przysługi
Poszłam na całość - nasmarowałam masłem bacuri ryjka! A co!

Nie znam olejów akomy, ale napewno moge spokojnie polecić oleje alepii - miałam ich kilka rodzajów (akurat nie argan, ale parę innych) i są naprawdę świetne
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 19:08   #3636
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

nie wiem czy już było ale na synesis jest wyprzedaż eliksiru pod oczy, bo data ważności do listopada
http://www.synesis.pl/pielegnacja-twarzy.html
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 19:12   #3637
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

dziewczyny, a micel phenome fajny jest?
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-21, 19:13   #3638
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
dziewczyny, a micel phenome fajny jest?
phenome nie znam.
ale miałam duża próbke micela p&r i jest świetny! Znasz?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 19:20   #3639
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
zakupy akomy - masło bacuri i tradycyjne czarne mydło afrykańskie oraz próbka masła avocado, o którą prosiłam
Na drugim zdjęciu masło bacuri - wygląda jak kocia sraczka, pachnie zresztą podobnie na skórze szybko się topi i pozostawia brązowa poświatę (na zdjęciu jeszcze nie rozsmarowane oczywiście). Jestem strasznie ciekawa tego masła!
kocia sraczka to w końcu sama natura

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
phenome nie znam.
ale miałam duża próbke micela p&r i jest świetny! Znasz?
Potwierdzam. Tylko ciężkie tusze zmywa średnio. Mimo to uwielbiam. Właściwie ogólnie lubię tą markę. Mało co mi nie pasuje
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 19:21   #3640
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
phenome nie znam.
ale miałam duża próbke micela p&r i jest świetny! Znasz?
nie próbowałam, ale takie nieszczególne opinie o nim są (znaczy, no mieszane, powiedzmy). A o phenome pytam w kontekście ewentualnych mega obniżek, czy jest się na co zasadzać, czy nie warto
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 19:23   #3641
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
kocia sraczka to w końcu sama natura

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------



Potwierdzam. Tylko ciężkie tusze zmywa średnio. Mimo to uwielbiam. Właściwie ogólnie lubię tą markę. Mało co mi nie pasuje
no właśnie słowiczą kupę kładą na twarz to dlaczego kociej sraczki nie można?
Micel p&r sobie kupię (ale na razie mam zapas wody do oczu YR ), bardzo mi się spodobał.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-21, 19:46   #3642
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
W kamieniu? Mogłabyś podzielić się składem? A kolor masz najjaśniejszy?
to jest sypki puder, skład tutaj: http://www.dm.de/cms/servlet/segment...ser_puder.html
jest bardzo drobny i tak, mam ten jaśniejszy kolor, wychodzi praktycznie transparentny. i co ważne nie wpada w róż
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
zakupy akomy - masło bacuri i tradycyjne czarne mydło afrykańskie oraz próbka masła avocado, o którą prosiłam
Na drugim zdjęciu masło bacuri - wygląda jak kocia sraczka, pachnie zresztą podobnie na skórze szybko się topi i pozostawia brązowa poświatę (na zdjęciu jeszcze nie rozsmarowane oczywiście). Jestem strasznie ciekawa tego masła!
ja widywałam ładniejsze kocie sraczki... zapach mam nadzieję się szybko ulatnia?
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 19:53   #3643
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
to jest sypki puder, skład tutaj: http://www.dm.de/cms/servlet/segment...ser_puder.html
jest bardzo drobny i tak, mam ten jaśniejszy kolor, wychodzi praktycznie transparentny. i co ważne nie wpada w róż

ja widywałam ładniejsze kocie sraczki... zapach mam nadzieję się szybko ulatnia?
dziekuje a tego w kamieniu nie masz?
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 19:54   #3644
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Zielony Kalcyt Pokaż wiadomość
A ja z Hauschki mam jeszcze coś innego niż podlinkowałyście - nazywa się po polsku krem pielęgnująco tonujący, a na tubce ma napis Tonungs Pflege creme (ewentualnie w innej wersji językowej Creama colorata, Creme de Soin Teintee).
Ja mam próbkę tego samego
dam znać jak się sprawdzi u mnie, może jutro go otworzę
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 19:59   #3645
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
to jest sypki puder, skład tutaj: http://www.dm.de/cms/servlet/segment...ser_puder.html
jest bardzo drobny i tak, mam ten jaśniejszy kolor, wychodzi praktycznie transparentny. i co ważne nie wpada w róż

ja widywałam ładniejsze kocie sraczki... zapach mam nadzieję się szybko ulatnia?
też miałam taką nadzieję
masło leciutko zalatuje olejem neem, ale tak delikatnie tylko - z czymś znajomym mi się kojarzyło, ale nie wiedziałam z czym no to już wiem ale naprawde nei jest źle, to tylko taki malutki smrodek, luzik nawet nie przeszkadza, po prostu troszke sobie wali
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 20:05   #3646
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
nawet nie przeszkadza, po prostu troszke sobie wali
kocham cię anula
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 20:10   #3647
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
zakupy akomy - masło bacuri i tradycyjne czarne mydło afrykańskie oraz próbka masła avocado, o którą prosiłam
Na drugim zdjęciu masło bacuri - wygląda jak kocia sraczka, pachnie zresztą podobnie na skórze szybko się topi i pozostawia brązowa poświatę (na zdjęciu jeszcze nie rozsmarowane oczywiście). Jestem strasznie ciekawa tego masła!
mysle, ze kocia sraczka to przy tym pikus
Ja poszalalam dzis i siedze z nowym laminatem na lepetynie, mam nadzieje ze mi wlosy nie odpadna
beets piekne zakupy a raczej zapasy ciekawa jestem kiedy je zuzyjesz
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 20:38   #3648
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
dziekuje a tego w kamieniu nie masz?
w kamieniu kilka lat temu miałam, już nie pamiętam nawet, jak się sprawował, a poza tym to już z pewnością zdążyli coś zmienić. z niesypkich pudrowatych alverdziaków mam wypiekany bronzer i róż. oba fajowe
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
też miałam taką nadzieję
masło leciutko zalatuje olejem neem, ale tak delikatnie tylko - z czymś znajomym mi się kojarzyło, ale nie wiedziałam z czym no to już wiem ale naprawde nei jest źle, to tylko taki malutki smrodek, luzik nawet nie przeszkadza, po prostu troszke sobie wali
taaa... nadzieja matką głupich, nie? mi tam "walące" cudowności nie przeszkadzają, ale małżowi owszem. a nie na rękę mi teraz działanie antykoncepcyjne kosmetyków
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 21:30   #3649
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
I jak ci się sprawuje? ja też je mam (i uwielbiam ), ale na oleju malinowym
ja stwierdziłam, że potrzebuję czegoś konkretnego anty zmarszczkowego na moje mimiczne na czole, więc zdecydowałam się na żurawinowy
po kilku dniach jest dobrze, nie zapycha, nawilża, cera ma ładny koloryt i wygląda zdrowo. mam też wrażenie, że wysuszyło i zagoiło ślad po niedawnej 'niespodziance'.
serum z JMO w dużym stopniu pomogło mi na przebarwienia
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-22, 04:57   #3650
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
nie próbowałam, ale takie nieszczególne opinie o nim są (znaczy, no mieszane, powiedzmy). A o phenome pytam w kontekście ewentualnych mega obniżek, czy jest się na co zasadzać, czy nie warto
Ja mam micel Phenome zmywa tusze ogolnie makijaz niezle, lepiej niz P&R ale troche mnie podraznia, zwlaszcza na poczatku- mam zawsze po nim niespodzianki, nie wiem czy to kwestia przyzwyczajenia ze potem jest troche lepiej? Ale wole chyba Pat ;-)


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 06:10   #3651
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
nie wiem czy już było ale na synesis jest wyprzedaż eliksiru pod oczy, bo data ważności do listopada
http://www.synesis.pl/pielegnacja-twarzy.html
Ciekawie wygląda, ale INCI nie ma... czy to sprawdzona marka? Ktoś miał może???
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 08:45   #3652
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

co tu taka cisza gdzie wszystkie was wywialo kolezanki??
Moje zamowienie z kaliny dzis wyslane wiec pozostaje niecierpliwie czekac byle doszlo do piatku
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 08:53   #3653
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

[QUOTE=effa_j;36038825]co tu taka cisza gdzie wszystkie was wywialo kolezanki??
Moje zamowienie z kaliny dzis wyslane wiec pozostaje niecierpliwie czekac byle doszlo do piatku[

Pochwal się co zamówiłaś.
Paczuszka już wysłana.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 08:57   #3654
Zielony Kalcyt
Raczkowanie
 
Avatar Zielony Kalcyt
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: prowincja ;)
Wiadomości: 45
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
taaa... nadzieja matką głupich, nie? mi tam "walące" cudowności nie przeszkadzają, ale małżowi owszem. a nie na rękę mi teraz działanie antykoncepcyjne kosmetyków
Ja mam podobnie, moje Hauschki mąż skomentował, że pachnie albo uperfumowaną starą babcią albo kocimiętką Faktycznie kremy pachną bardzo intensywnie i dłuuugo wietrzeją

Podoba mi się działanie myjadła Hauschkowego - lekki peeling, nawilżenie, no może mycie nie jakoś super dokładne, ale rano daje radę. W sumie po nim moja tłusta skóra mogłaby się obyć bez kremu
Zielony Kalcyt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 09:04   #3655
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ciekawie wygląda, ale INCI nie ma... czy to sprawdzona marka? Ktoś miał może???
Ja to chyba już gdzieś widziałam, INCI mi się nie podobało
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 09:15   #3656
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość

Pochwal się co zamówiłaś.
Paczuszka już wysłana.
2 odzywki NS: ochrona i odzywienie oraz objetosc i nawilzenie
2 maski lopianowa i drozdzowa
szampon NS objetosc i nawilzenie
3 toniki do wlosow
krem do rak
maska do twarzy OT
Dziekuje bardzo za paczuche
A Ty testowalas juz pomade??
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 09:25   #3657
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Ja to chyba już gdzieś widziałam, INCI mi się nie podobało
hmm no właśnie; nie podają składu i niepotrzebnie się człowiek od razu napala Dzięki

Przy okazji napiszę kilka słów o oliwkach ujędrniających ostatnio używanych - może się komuś przyda:

AA Nature Spa - z granatem - do masażu dobra (na pierwszym miejscu ma składnik niewchłanialny, więc właściwie masaż można w nieskończoność przedłużać ale w związku z samym ujędrnianiem - kiepski chyba, żeby się tak masować i masować w nieskończoność, ale kto ma na to czas.... zużyłam, bo nie jest zbyt wydajny - poprawiony ekstraktem z granatu i olejem z linianki pachnie słodko i apetycznie, ale to trochę za mało....

Natomiast miłą odmianą jest olejek Sanoflore drenujący - bardzo porządny produkt masaż przyjemny, uczucie mrowienia przy tym, skóra fajnie się prezentuje, taka zwarta i gładziutka no i o niebo wydajniejszy.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 09:30   #3658
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Ja juz mialam jeden tonik z kaliny pisalam juz zapewne o nim. Jest bardzo lekki nie przetluszcza wlosow i ladnie pachnie. Nie wiem jak z dzialaniem bo stosuje zapobiegawo, ale odnosze wrazenie ze wlosy troche szybciej rosna. Niestety baby hair jakos nie zauwazylam
Dzięki

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
ja też się bałam sypkich, ale wzięłam zwykły proszkowany żółty z alverde i okazał się świetny. świetnie się wtapia w moją oliwkową cerę, nic a nic go nie widać a cienie rzeczywiście mniej widoczne. w ogólnym bilansie wypada lepiej niż nienaturalne płynne które dawniej kupowałam
I Ty dopiero teraz to mówisz jak już moje alverdziaki przyszły

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Moje ostatnie zakupy w tym miesiącu
Łaaał ale asortyment

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
zakupy akomy - masło bacuri i tradycyjne czarne mydło afrykańskie oraz próbka masła avocado, o którą prosiłam
Jak po nocy z kocią sraczką??

Zai, super, że jesteś

A teraz moje zakupy ostatnich czasów:
Zdjęcie 1:
- Lavera, żel pod prysznic pomarańcz i rokitnik- zapach bardzo fajny, świeży ale wystarczył mojej mamie na kilka użyć.
- dr Haushka, dezodorant różany- jakoś się nie polubiliśmy za bardzo, po za tym jego zapach.. no troche śmierdzi

Zdjęcie 2:
- Lavera, aloesowy krem pielęgnacyjny do skóry wrażliwej i delikatnej- teoretycznie zalecany na noc, ja go używam na dzień (bo ten dniowy mniej mi się podobał składowo), błyskawicznie się wchłania, skóra się po nim w ogóle nie błyszczy, nie zapycha, ogólnie fajny.
- e- naturalne: -hydrolat oczarowy, hydrolat lawendowy, masło kakaowe nierafinowane- bardzo mało pachnie kakaem, peeling enzymatyczny- pachnie troche migdałowo-perfumowo, jest bardzo drobno zmielony, w działaniu ok.


Zdjęcie 3, Lily Lolo:
- podkład mineralny, Popcorn- baaardzo lubie!
- cienie do powiek, Mudpie, Black Sand (ten na prezent)

Alverde:
Zdjęcie 4:
- pianka do włosów
- szampon, odżywka i maseczka z hibiskusem- szampon raczej rzadki przez co mało wydajny a odżywkę i maseczkę lubie bo fajnie nawilżają włosy
- spray do ciała grejfrutowy- zapach bardzo odświeżający ale nie utrzymuje się na skórze zbyt długo.
- dwufazowy płyn do demakijażu oczu- moja alverdowa perełka Dobrze zmywa makijaż, nie pozostawia tłustej warstwy a jedynie taką miłą powłoczkę i jest wydajny.
- męski krem, głęboko nawilżający- mój tż bardzo polubił, tyle na jego temat
- męski żel do ciała i włosów- ...tż też polubił
- anti-aging, ampułki do twarzy z kiwi
- masełko do ciała werbena- uwielbiam masełka alverde!
- odżywka do rzęs
- żel do brwi dla brunetek

Zdjęcie 5, (bez obawy, nie wszystko jest moje ):
- żele pod prysznic: bambus i grejfrut, werbena i limonka.
- kremowy żel pod prysznic z papają- baardzo fajny! Dobrze się pieni, po myciu nie potrzebuje już balsamu i ten zapach
- olejek pod prysznic z amarantusem- wypadł troche gorzej w porównaniu z papają, zdecydowanie mniej się pieni i nie nawilża tak bardzo skóry.
- szampon i odżywka odbudowa z amarantusem- odżywka jest tak gęsta jak maseczka z hibiskusem czy avocado, szampon bardzo dobrze się pieni i będzie wydajny, cała seria pachnie takim żółtym dziecinnym szamponem Johnson&Johnson
- odżywki i maseczka z hibiskusem
- szampon do wrażliwej skóry głowy
- krem do rąk z nagietkiem
- krem męski, głęboko nawilżający
- olejek do włosów
- anti- aging, serum witaminowe do twarzy
- sypki puder transparentny
- masła do ciała i do stóp
- żel i panka do mycia twarzy
- odżywka do rzęs
- długopis do skórek
- Aqua, ampułki do twarzy

Zdjęcie 6, paczuszka z Organeo, która przyszła wczoraj, tutaj też nie wszystko jest moje :
- AP, płyn micelarny (koleżanki)
- Ikarov, olejek z masła karite (koleżanki)
- Luvos: maseczka nawilżająca z olejkiem migdałowym (bardzo fajna i mocno nawilża), maseczka delikatnie peelingująca z olejkiem z pestek brzoskwini
- mydła alep Excellence Bio: 25% i 5%
- mydło aleppo z nigellą
- AP, glinka zielona w tubce- zmiana opakowania połączona została ze zmianą składu , co widać na zdjęciu.

Ufffff....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_1784.jpg (122,4 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_1991.jpg (67,4 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_1992.jpg (40,3 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_1789.jpg (77,2 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_1999.jpg (106,3 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_2016.jpg (80,1 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_2028.jpg (85,6 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_2019.jpg (64,2 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_2021.jpg (69,3 KB, 20 załadowań)
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2012-08-24 o 19:38
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 09:32   #3659
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

I moje włosowe obnażanie się, które obiecałam
1) wersja od fryzjera- z maja, stan obecny: 2) bez lampy 3) z lampą błyskową- włosy nie suszone (bo nie suszę), tak po wstaniu z łóżka i uczesaniu się

Przepraszam, że post pod postem ale ograniczyli mnie zdjęciowo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wwloskiiiiiiii.jpg (44,8 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włoski1.jpg (31,6 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włoski3.jpg (21,5 KB, 63 załadowań)
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2012-08-22 o 09:41
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 09:39   #3660
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Caameroon......
dałas czadu
Zakupki super!
a włoski już widziałam i podtrzymuję zdanie na ich temat
A jak boska figura się wyłania zza włosów
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-08-22 o 09:41
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:35.