MASSIMO DUTTI cz.XI - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-06-29, 18:47   #3661
charade
Rozeznanie
 
Avatar charade
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 969
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez Madame_Rose Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję za info!!!
Udało mi się zamówić granatowy roz. s i będę robić podmiankę.
Czekam teraz na kamelowy aż dorzucą.
EDIT! Dorzutka kamelowych! Mam oba!
Gdyby któraś miała xs do zwrotu, to niech wola
charade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-29, 19:29   #3662
southern comfort
Zadomowienie
 
Avatar southern comfort
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 099
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Przy biednie zaopatrzonym MD na placu unii, galmok to złoto. Plus bardzo miłe panie donoszące rzeczy z magazynu. No i stan ze strony po raz pierwszy zgadzał mi się z faktycznym (dostępność). Mam sweter fioletowy z alpaką plus fajne dżinsy. No i lnianą szmizjerkę z Zary.

dżinsy te:
https://www.massimodutti.com/pl/wypr...goryId=1695537

Edytowane przez southern comfort
Czas edycji: 2018-06-29 o 21:07
southern comfort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-29, 19:44   #3663
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Dziewczyny Dorzutka!!
granatowy trencz w całej rozmiarówce
Możesz podać linka na PW do tego trencza?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-29, 20:37   #3664
kleo111
Zakorzenienie
 
Avatar kleo111
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 3 969
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Wracam właśnie z szopingu, a ze mną granatowy trencz 😁 Kamelowy też mam, od tygodnia, kupiłam od jednej babeczki na olx. Bardzo polecam oba, w sumie wcześniej nie myślałam o granice, ale wisiał jeden jedyny w moim rozmiarze. Założyłam i wiedziałam, że biorę. Klasyczny fason, idealnie wykończony, materiał bardzo dobry gatunkowo-za ta cene absolutnie warto.

Ostatnio udało mi się złapać jeszcze różowa puchowke za 139 zł, ale na nią cały czas czekam😀
__________________
Mama

Instagram
kleo111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-29, 21:26   #3665
Agnessa*
Zakorzenienie
 
Avatar Agnessa*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 115
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez kleo111 Pokaż wiadomość
Wracam właśnie z szopingu, a ze mną granatowy trencz 😁 Kamelowy też mam, od tygodnia, kupiłam od jednej babeczki na olx. Bardzo polecam oba, w sumie wcześniej nie myślałam o granice, ale wisiał jeden jedyny w moim rozmiarze. Założyłam i wiedziałam, że biorę. Klasyczny fason, idealnie wykończony, materiał bardzo dobry gatunkowo-za ta cene absolutnie warto.

Ostatnio udało mi się złapać jeszcze różowa puchowke za 139 zł, ale na nią cały czas czekam😀
Mogłabyś mi podesłać do niego link na priv?
Agnessa* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-29, 21:51   #3666
TheSweetestTaboo
Raczkowanie
 
Avatar TheSweetestTaboo
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 127
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Ja swój granatowy trencz kupiłam na poprzedniej wyprzedaży i zostawiłam bez przekonania. W ostatniej chwili zdecydowałam, że jednak nie zwrócę. Tymczasem okazało się, że nosiłam go przez całą wiosnę, niemal dzień w dzień, zamiast beżowego trencza i ukochanej skórzanej ramoneski.

Bardzo udany zakup, płaszcz pasujący niemal do wszystkiego.
Teraz zastanawiam się czy możnaby go wyprać w pralce. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie?
TheSweetestTaboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-29, 21:55   #3667
Madame_Rose
IG => @madamerose1111
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 353
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez TheSweetestTaboo Pokaż wiadomość
Ja swój granatowy trencz kupiłam na poprzedniej wyprzedaży i zostawiłam bez przekonania. W ostatniej chwili zdecydowałam, że jednak nie zwrócę. Tymczasem okazało się, że nosiłam go przez całą wiosnę, niemal dzień w dzień, zamiast beżowego trencza i ukochanej skórzanej ramoneski.

Bardzo udany zakup, płaszcz pasujący niemal do wszystkiego.
Teraz zastanawiam się czy możnaby go wyprać w pralce. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie?
Kochana odkąd mam nowa pralkę wrzucam do niej wszystko, oczywiście po ustawieniu odpowiedniego programu To jest bawełna wiec nie ma czym ryzykować. Zreszta chyba oddanie do pralni jest znacznie bardziej ryzykowne... Do dziś mam uraz po tym jak kilka moich wełnianych i kaszmirowych swetrów musiałam wyrzucić po ich wcześniejszej ‚wizycie’ w pralni....
Madame_Rose jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-29, 22:11   #3668
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Dziewczyny podajcie na PW link do tego trencza?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-29, 22:17   #3669
charade
Rozeznanie
 
Avatar charade
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 969
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Dziewczyny, granatowy trencz jest przecież cały czas dostępny na stronie... nie trzeba linka
charade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-29, 22:21   #3670
TheSweetestTaboo
Raczkowanie
 
Avatar TheSweetestTaboo
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 127
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez Madame_Rose Pokaż wiadomość
Kochana odkąd mam nowa pralkę wrzucam do niej wszystko, oczywiście po ustawieniu odpowiedniego programu To jest bawełna wiec nie ma czym ryzykować. Zreszta chyba oddanie do pralni jest znacznie bardziej ryzykowne... Do dziś mam uraz po tym jak kilka moich wełnianych i kaszmirowych swetrów musiałam wyrzucić po ich wcześniejszej ‚wizycie’ w pralni....
No właśnie chyba zaryzykuję i wypiorę. Raz się żyje, hehe.
Też mam złe doświadczenia z pralniami chemicznymi...
Z kaszmirami natomiast się nie patyczkuję. Wrzucam na program "wełna" lub "delikatne" i jeszcze nigdy nic złego im się nie przytrafiło.

Dzięki za odzew
TheSweetestTaboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-29, 22:25   #3671
libanka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 341
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Hej pamiętacie może do jakiej ceny ostatecznie spadły trencze w ubiegłym roku? Waham się nad granatowym - brać, czy jeszcze poczekać bo pan dutti sypie dorzutkami
libanka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-29, 22:35   #3672
Madame_Rose
IG => @madamerose1111
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 353
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Wrzucam linka do kamelowych trenczy bo widzę ze w zakładce ich nie pokazuje strona MD a jest dostępna pełna rozmiarówka bez XL https://www.massimodutti.com/pl/wypr...goryId=1745865

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

Cytat:
Napisane przez TheSweetestTaboo Pokaż wiadomość
No właśnie chyba zaryzykuję i wypiorę. Raz się żyje, hehe.
Też mam złe doświadczenia z pralniami chemicznymi...
Z kaszmirami natomiast się nie patyczkuję. Wrzucam na program "wełna" lub "delikatne" i jeszcze nigdy nic złego im się nie przytrafiło.

Dzięki za odzew
Kaszmir i jedwab ręcznie załatwiam. Wypracowałam już cały system łącznie z suszeniem i prasowaniem zawsze się oburzam gdy siostra marudzi na te tkaniny i twierdzi ze szybko się niszczą. Kwestia pielęgnacji tylko tyle albo aż tyle...

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

Cytat:
Napisane przez libanka21 Pokaż wiadomość
Hej pamiętacie może do jakiej ceny ostatecznie spadły trencze w ubiegłym roku? Waham się nad granatowym - brać, czy jeszcze poczekać bo pan dutti sypie dorzutkami
Jeszcze spadną o 50 pln minimum. Ale ja by już kupowała na Twoim miejscu. Świetna jakość wykończenie szycie. Same plusy a cena już teraz niska.
Madame_Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-29, 22:37   #3673
charade
Rozeznanie
 
Avatar charade
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 969
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez libanka21 Pokaż wiadomość
Hej pamiętacie może do jakiej ceny ostatecznie spadły trencze w ubiegłym roku? Waham się nad granatowym - brać, czy jeszcze poczekać bo pan dutti sypie dorzutkami
W ubiegłych latach trencze były chyba za tysiąc i spadały do 300, ale niech mnie ktoś poprawi, jeżeli się mylę

A co do dorzutek, to wydaje mi się, ze to już. Dużo niewidzianych rzeczy się pojawia w pełnej rozmiarówce. Wcześnie w tym roku
charade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-29, 22:39   #3674
kleo111
Zakorzenienie
 
Avatar kleo111
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 3 969
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Dokładnie, też bym nie czekała aż spadną niżej, tylko brała póki są. Jakościowo extra. W ogóle chyba się starzeje, bo nie mam już siły na te polowania, odświeżania. Czy ktos też tak ma? 😁
__________________
Mama

Instagram
kleo111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-29, 22:40   #3675
charade
Rozeznanie
 
Avatar charade
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 969
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez Madame_Rose Pokaż wiadomość
Wrzucam linka do kamelowych trenczy bo widzę ze w zakładce ich nie pokazuje strona MD a jest dostępna pełna rozmiarówka bez XL https://www.massimodutti.com/pl/wypr...goryId=1745865

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------



Kaszmir i jedwab ręcznie załatwiam. Wypracowałam już cały system łącznie z suszeniem i prasowaniem zawsze się oburzam gdy siostra marudzi na te tkaniny i twierdzi ze szybko się niszczą. Kwestia pielęgnacji tylko tyle albo aż tyle...

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------



Jeszcze spadną o 50 pln minimum. Ale ja by już kupowała na Twoim miejscu. Świetna jakość wykończenie szycie. Same plusy a cena już teraz niska.
Kwestia wody i szczęścia z tym jedwabiem. Ja się rok temu rzuciłam na jedwab, z 15 jedwabnych bluzek kupiłam i teraz cierpię strasznie. Zawsze albo mi coś chlapnie albo pryśnie. A od ręcznego prania albo plamy mi nie schodzą albo schodzi mi kolor. Już machnęłam na to ręka i swą razy do roku wszystko oddaje na chemię... ale chętnie bym te moje jedwabie wymieniła na stara, dobra wiskoze
charade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-29, 22:49   #3676
Madame_Rose
IG => @madamerose1111
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 353
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez kleo111 Pokaż wiadomość
Dokładnie, też bym nie czekała aż spadną niżej, tylko brała póki są. Jakościowo extra. W ogóle chyba się starzeje, bo nie mam już siły na te polowania, odświeżania. Czy ktos też tak ma? 😁
Nie wiem czy się zgodzisz ale jakościowo to ten model trencza bije na głowę wszystkie Max Mary Hugo Bossy czy Ralphy Laureny. Od dłuższego czasu szuka idealnego trencza i to jest właśnie ten! Mało tego - coraz więcej marek żałuje bawełny i robią płaszcze z poliestru. Fuj! Ok, rozumiem jeśli to Mohito ale marki które każą sobie płacić po tysiąc i więcej powinny jednak trzymać poziom.

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

Cytat:
Napisane przez charade Pokaż wiadomość
Kwestia wody i szczęścia z tym jedwabiem. Ja się rok temu rzuciłam na jedwab, z 15 jedwabnych bluzek kupiłam i teraz cierpię strasznie. Zawsze albo mi coś chlapnie albo pryśnie. A od ręcznego prania albo plamy mi nie schodzą albo schodzi mi kolor. Już machnęłam na to ręka i swą razy do roku wszystko oddaje na chemię... ale chętnie bym te moje jedwabie wymieniła na stara, dobra wiskoze
Jedwabne koszule mam z Lamberta i nie mam im nic do zarzucenia. Na promocjach są całkiem tanie a jakość ich jedwabiu oceniam wysoko. Prałam nieraz i jest ok.
Madame_Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-29, 23:09   #3677
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez Madame_Rose Pokaż wiadomość
Wrzucam linka do kamelowych trenczy bo widzę ze w zakładce ich nie pokazuje strona MD a jest dostępna pełna rozmiarówka bez XL
Po wstawieniu linka chyba wszystkie wykupione
Pokażcie fotkę wprawdzie nie poszukuję trencza, ale tak się temat przewija i zachwyt, że chcę zobaczyć


Cytat:
Napisane przez charade Pokaż wiadomość
Kwestia wody i szczęścia z tym jedwabiem. Ja się rok temu rzuciłam na jedwab, z 15 jedwabnych bluzek kupiłam i teraz cierpię strasznie. Zawsze albo mi coś chlapnie albo pryśnie. A od ręcznego prania albo plamy mi nie schodzą albo schodzi mi kolor. Już machnęłam na to ręka i swą razy do roku wszystko oddaje na chemię... ale chętnie bym te moje jedwabie wymieniła na stara, dobra wiskoze
Mam dokładnie to samo oddaje jednym rzutem do pralni kilka moich bluzek i koszul jedwabnych i średnio lubię w nich chodzić, właśnie z tego powodu za to ostatnio latem kocham wiskozę i len, szczególnie w te duchoty i upały
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-29, 23:24   #3678
kleo111
Zakorzenienie
 
Avatar kleo111
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 3 969
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Madame Rose całkiem możliwe, choć przyznam szczerze, że nie mam porównania. Jakoś tak zawsze odwlekalam zakup porządnego trencza tzn. miałam wieki temu z Zary😉 Te są idealne, bardzo porządne i warte zdecydowanie tych pieniędzy.
__________________
Mama

Instagram
kleo111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-30, 00:16   #3679
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 330
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez Agnessa* Pokaż wiadomość
Jeśli to jeszcze aktualne, to ja bardzo chętnie!
Oj, mogłaś pisać prywatną wiadomość, bo na forum nie wchodzę zbyt często.
Sorki!
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-30, 06:42   #3680
greenice
Raczkowanie
 
Avatar greenice
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 144
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Dziewczyny, udało mi się trafić wczoraj granatowy trencz S-ke i o ile jego jestem pewna, bo mierzyłam go w sklepie i mnie zachwycił (tylko nie było mojego rozmiaru), to wczoraj odebrałam camelowy, który zamówiłam w ciemno i wcale nie jestem zadowolona Dzisiaj zorientowałam się, że są dwa na stronie. Który wy macie? Ja zamówiłam ten (https://www.massimodutti.com/pl/kobi...ml?colorId=710) i jest taki szarobury, a wcale nie camelowy. Natomiast drugi wydaje się ładniejszy, no ale on ma już połowę poliestru w składzie podszewki, więc chyba go sobie odpuszczę... (https://www.massimodutti.com/pl/410-...ductId=8111504)

---------- Dopisano o 07:42 ---------- Poprzedni post napisano o 07:40 ----------

PS: jest prawie pełna rozmiarówka tych kamelowych, wchodziłam na stronę 15 minut temu i był wyprzedany
__________________
Noszę dobrze dobrany biustonosz. A Ty?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=726809
Mam rozmiar 60G... i jestem z tego dumna!
greenice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-30, 07:18   #3681
mmuminkova
Rozeznanie
 
Avatar mmuminkova
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 592
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Czy ktoś ma tencz w rozmiarze M i mógłby podać wymiary? Pas, pachy, biodra i w połowie uda? Bo nie wiem na jaki rozmiar polować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wydajesz się niesłychanie mądry, dlatego że się nie odzywasz."
mmuminkova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-30, 07:44   #3682
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

dziewczyny, ja też poproszę o link do granatowego
byłam wczoraj na stronce MD i nie zapisałam go w zakładkach
edit: już mam
__________________

Edytowane przez yes
Czas edycji: 2018-06-30 o 07:46
yes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-30, 09:48   #3683
anakrk
Zakorzenienie
 
Avatar anakrk
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 125
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Dziewczyny a jak wypada rozmiarów ka tych tranczy granatowych. Bo jestem trochę pomiędzy rozmiarami i zastanawiam się czy są bardzo dopasowane?

o 5.30 upolowalam wreszcie sukienkę na podmianke i szapera czarnego 😆
anakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-30, 10:01   #3684
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez anakrk Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak wypada rozmiarów ka tych tranczy granatowych. Bo jestem trochę pomiędzy rozmiarami i zastanawiam się czy są bardzo dopasowane?

o 5.30 upolowalam wreszcie sukienkę na podmianke i szapera czarnego 😆

podpinam się do pytania bo w sumie też nie wiem czy polować na XS czy S...
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-30, 11:42   #3685
mlenka_85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 874
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Ja domówiłam kilka rzeczy: sukienkę z paskiem białą, polecaną przez Was, czarną z zakładką, różową w kwiaty, kilka koszulek. Uciekł mi sweterek i fuksjowa sukienka. Poza tym podmianki.
mlenka_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-30, 12:26   #3686
dota_k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 235
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez TheSweetestTaboo Pokaż wiadomość
No właśnie chyba zaryzykuję i wypiorę. Raz się żyje, hehe.
Też mam złe doświadczenia z pralniami chemicznymi...
Z kaszmirami natomiast się nie patyczkuję. Wrzucam na program "wełna" lub "delikatne" i jeszcze nigdy nic złego im się nie przytrafiło.

Dzięki za odzew
Pierz śmiało. Ja wyprałam chyba ten sam , o którym mówisz.
dota_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-30, 15:43   #3687
Madame_Rose
IG => @madamerose1111
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 353
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez anakrk Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak wypada rozmiarów ka tych tranczy granatowych. Bo jestem trochę pomiędzy rozmiarami i zastanawiam się czy są bardzo dopasowane?

o 5.30 upolowalam wreszcie sukienkę na podmianke i szapera czarnego 😆
Moim zdaniem wychodzą większe niż standardowa rozmiarówka MD. Zwykle kupuje płaszcze w roz M a tutaj jest okej eska.
Madame_Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-30, 15:56   #3688
southern comfort
Zadomowienie
 
Avatar southern comfort
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 099
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

relacja z dziś: ponieważ i tak musiałam jechać do miasta, to stwierdziłam, że oblukam karmelowy sweter, który powinien być w Złotych zanim zamówię. I dobrze zrobiłam, bo to, co na stronie miało miły kolor w realu już nie. Plus ponieważ i tak już postanowiłam nawiedzić Arkadię, bo miała być tam bluzka, to oblukałam i Massimo. Wpadły mi w łapki jakieś miłe granatowe portki - tym razem 34: raz 36, raz 34 - chyba jestem pomiędzy rozmiarami.
Plus laska w kolejce miała ten sweter z alpaką w kolorze cytrynowym i chyba też chcę . A drugiej sztuki już nie było. Na cud online nie liczę.

A, no i dwustronna kurtka miała dziś debiut

Edytowane przez southern comfort
Czas edycji: 2018-06-30 o 18:56
southern comfort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-30, 20:44   #3689
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Anulowałam na stronie MD swoje zamówienie. Kiedy dostanę zwrot pieniędzy? Płaciłam paypalem. Na Zalando w takim przypadku pieniądze automatycznie od razu są wracane, a tutaj cisza...
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-30, 20:46   #3690
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Anulowałam na stronie MD swoje zamówienie. Kiedy dostanę zwrot pieniędzy? Płaciłam paypalem. Na Zalando w takim przypadku pieniądze automatycznie od razu są wracane, a tutaj cisza...
A nie przypadkiem 14 dni? Tak jest chyba przy karcie albo Przelewy24. Co do paypala nie jestem pewna...
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-21 14:02:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:08.