Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1 - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-19, 21:16   #3661
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Malwi, zapomniałąm napisac - super gest TZta!

Karen,ja daję 2-4 kropelki 2-3 razy na dobę. Spokojnie mozna wiecej niz w ultoce.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 21:25   #3662
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Dotka mysle o banku mleka caly czas 😉

Wyslane z Lumia920.
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 21:58   #3663
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Ewusia, młody nieźle
Troszkę marudził, więc poszłam go nakarmić,potem pobujałam na ramieniu i zasnął.
Został wzięty za dziewczynkę, ZNOWU!!!
A ubrałam dziada na granatowo!

Grupa była jedna, z Zawitkowskim był wykład nr 2 i po nim dużo osób wyszło. Ale to,o czym mówił było w książce. Plus taki, ze mozna bylo go podpytac na przerwie o różne rzeczy. Mówił też żeby na siłę dziecka na brzuchu nie kłaść,jeśli dziecko nie lubi.


Była pierwsza pomoc, brafitting,Enfamil, Chicco.
Dzięki za info

Fajne że Witus dał radę





Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
Nie pomogę, nie wiem co to może być, u nas tak nie ma.



Super, nowa umiejętność



Kochany Tż tak pomyślał o matce swego dziecka



Słucham, dwu miesięczne dziecko rwie się do siadania. Czarna weź sprowadź ta kobietę na ziemię, nie daj się tam.



A ząbki jej nie rosną ? ehh... to porównywanie





Dotka super, że warsztaty udane

Moje dziecko dziś nie płakało wrócił kochany synek mamusi i to z nowa umiejętnością, przewrócił się z brzuszka na plecyki. Jestem taka dumna, wiem że co u niektórych to nastąpiło wcześniej, ale mój dziś pierwszy raz jeszcze do tej pory siedzę z uśmiechem.


Konradek śpi od 21.20 a my też zaraz spać idziemy bo te warsztaty jutro o 10.30 się zaczynają więc trzeba się ogarnąć z rana
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 22:16   #3664
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Casaa jakbym miala tyle mleka to serio bym sie zastanowila. Zwlaszcza ze chyba w Lodzi wlasnie jest Bank? Bo nieraz mleczko naprawdr potrzebne a jak masz tyle to szkoda nie pomoc. Tzn no,to moje zdanie
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 22:19   #3665
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Casaa jakbym miala tyle mleka to serio bym sie zastanowila. Zwlaszcza ze chyba w Lodzi wlasnie jest Bank? Bo nieraz mleczko naprawdr potrzebne a jak masz tyle to szkoda nie pomoc. Tzn no,to moje zdanie
Pytanie techniczne jak to wyglada z odciaganiem i przechowywaniem? Czy jedzie sie do takiego banku i tam sie ciagnie z cyca, czy w domu? Nigdy sie tym nie intetesowalam i tak sie zastanawiam.

Ps. Wiem, ze u mojej mamy w szpitalu tak pacjentki robia. Jak maja za duzo to oddaja
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 22:23   #3666
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Malwi nie mam pojecia ale chyba gotowe przywozisz.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 22:30   #3667
kamilka
Zadomowienie
 
Avatar kamilka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 900
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
Moje dziecko dziś nie płakało wrócił kochany synek mamusi i to z nowa umiejętnością, przewrócił się z brzuszka na plecyki. Jestem taka dumna, wiem że co u niektórych to nastąpiło wcześniej, ale mój dziś pierwszy raz jeszcze do tej pory siedzę z uśmiechem.


Cytat:
Napisane przez Casaa Pokaż wiadomość
Malwi dlatego dzisiaj powiedzialam, ze do sierpnia maly na cycku i przez wrzesien musi mm zaakceptowac bo kolejny semestr musze byc na wszystkich zajeciach bo ostatni rok bedzie. Beda juz wprowadzone stale posilki wiec mysle, ze nie bedzie problemu.
Myślę że całkiem rezygnowac nie trzeba... Nawet jak będziesz karmić piersią rano i wieczorem ( jeśli karmienie nocne odpadnie) to w dzień jakiś obiadek/ kaszka/ deserek i zleci...

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Casaa,a nie myślałaś oddać mleka do Banku Mleka?
A jest w łodzi? W ICZMP nie było możliwości takich... Dawniej podobno był... Teraz mrozili nadprodukcję i czego nie zdązyli zużyć oddawali przy wypisie.
kamilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-19, 22:32   #3668
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Casaa a jeśli nie bank, to możesz sobie porobić zapasy i jeszcze jak już przestaniesz dawać cyca to dawać własne mleko z butli. Przynajmniej przez jakiś czas. Bo mrożone można chyba ok 3-4 mce przechowywać.

Ja z jednej strony doceniam wygodę kp - wyciągam cyca i heja. Ale z drugiej to jednak jest uwiązanie, niezależnie od odciągania, bo czasem się dziecku umani że woli z cyca niż butelki, albo będzie chciało więcej niż się przygotowało...

Moja jadła o 18, potem po kąpieli o 20 już nie chciała za bardzo, może łyknęła parę łyków, zasnęła ok 21:30 po usilnych staraniach taty i śpi ciągle! Ciekawe jaki będzie wrzask z głodu jak się obudzi... ;-)
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 22:34   #3669
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Ruda ale te 3-4 miesiace to chyba w glebokim mrozeniu -20 st.
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 22:37   #3670
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Sugerowalam sie ta tablica ze szpitala
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1458427142439.jpg (24,0 KB, 6 załadowań)
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 22:55   #3671
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Sugerowalam sie ta tablica ze szpitala
Hmmm to w takim razie tablica nie uwzględnia mrożenia w zamrażalniku chyba. W książce która nam, jest ze 2-4 mcy w zamrazalniku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1458428111079.jpg (48,6 KB, 3 załadowań)
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-20, 00:26   #3672
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Kinga wielkie brawo dla Szymka za nową wielką umiejętnośc!

Malwi ale super gest TZ naprawdę to sie rzadko spotyka

Dotka dziekuje za info o dawkowaniu!



Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 01:13   #3673
keas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 475
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Casaa odnosnie tego wglebienia u Olafa to ciemiaczko chyba tak na srodku jest a to wglebienie tak po boku. Moze to sie jeszcze tak czaszka formuje(?)

Bierz laktator do szkoly szkoda wylewac do zlewu

My po prawie 7 h snu
keas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 01:49   #3674
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Malwi nie widziałam zdjęć na tel, ale po wpisach domyślam się co tam jest. Gest Tzta super
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 03:06   #3675
kamilka
Zadomowienie
 
Avatar kamilka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 900
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Moje dziecię jadło przed 21 i dopiero teraz pobudka... Zje jednego cyca a drugi pójdzie sie bujać jeszcze 3-4h... Ciekawe jak długo bede cieszyć sie takimi nockami


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kamilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 04:08   #3676
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Casaa a jeśli nie bank, to możesz sobie porobić zapasy i jeszcze jak już przestaniesz dawać cyca to dawać własne mleko z butli. Przynajmniej przez jakiś czas. Bo mrożone można chyba ok 3-4 mce przechowywać.

Ja z jednej strony doceniam wygodę kp - wyciągam cyca i heja. Ale z drugiej to jednak jest uwiązanie, niezależnie od odciągania, bo czasem się dziecku umani że woli z cyca niż butelki, albo będzie chciało więcej niż się przygotowało...

Moja jadła o 18, potem po kąpieli o 20 już nie chciała za bardzo, może łyknęła parę łyków, zasnęła ok 21:30 po usilnych staraniach taty i śpi ciągle! Ciekawe jaki będzie wrzask z głodu jak się obudzi... ;-)
Wielki wrzask będzie

Ja ostatnio miewam większe zapasy zamrożone więc nie obawiam się że braknie mleka jak mnie nie ma , najwyżej TŻ sobie awaryjnie rozmrozi




Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Ruda ale te 3-4 miesiace to chyba w glebokim mrozeniu -20 st.

Ja mam taką najzwyklejsza zamrażarke i w niej 2 tygodnie max przechowuje




Cytat:
Napisane przez kamilka Pokaż wiadomość
Moje dziecię jadło przed 21 i dopiero teraz pobudka... Zje jednego cyca a drugi pójdzie sie bujać jeszcze 3-4h... Ciekawe jak długo bede cieszyć sie takimi nockami


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Oby jak najdłużej


My tradycyjnie pospalismy, dopiero przed 5 pobudka
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 06:48   #3677
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Boze daj mi sily bujamy się od 4 rano Malego brzuszek boli masakra. Dalam kropelki potem na przewijak masaz brzuszka i suszarka zaczal sie nawet smiac potwm pospal na klacie ja podrzemalam z nim i pobudka z rykiem. Eh teraz cycamy ale az sie boje odlozyc widac ze go boli a bąki malo co wychodzą

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 06:54   #3678
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
Boze daj mi sily bujamy się od 4 rano Malego brzuszek boli masakra. Dalam kropelki potem na przewijak masaz brzuszka i suszarka zaczal sie nawet smiac potwm pospal na klacie ja podrzemalam z nim i pobudka z rykiem. Eh teraz cycamy ale az sie boje odlozyc widac ze go boli a bąki malo co wychodzą

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
Wspolczuje Biedactwo tak się męczy...

My od 6.30 nie śpimy, ostatnio to standard była kupa, cyc, uśmiechy i gadanie zamiast spać i teraz znowu cyc
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 07:14   #3679
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez Casaa Pokaż wiadomość
Tez w samochodzie dzisiaj karmilam bo maz malego przywiozl ale dzidek je zawsze z jednego 😒

Malwi dlatego dzisiaj powiedzialam, ze do sierpnia maly na cycku i przez wrzesien musi mm zaakceptowac bo kolejny semestr musze byc na wszystkich zajeciach bo ostatni rok bedzie. Beda juz wprowadzone stale posilki wiec mysle, ze nie bedzie problemu.

Ja mowie, ze z moimi cycami bede karmila malego do osiemnastki ze strachem, ze UE nalozy mi kary za nadprodukcje mleka 😉

Co do pomieszczenia to jest lipa bo remontuja budynek wydzialu i ogolnie jest problem z salami.

Tak jak Magda zwijam sie spac bo w nocy spalam 3h, a na jutro potrzebne sily.

Dziekuje za wyrazy wspolczucia Generalnie to jestem zla na ta sytuacje i tyle. O!
Jak ja cię doskonale rozumiem! Ja uciekam z połowy zajęć bo jadę na 10 i wpisuje sobie obecność od rana a później zamiast do 19 to siedzę do 17 i uciekam i też mam obecność do końca
I też myślę karmić do października żeby już później na spokojnie na uczelnie pojechać, bez motki. Albo przestawić tylko na poranne i nocne karmienia tylko jak tak zrobię to laktacja zacznie chyba znikać nie?

Malwi super ze tz taki fajny

Koktajlowa za chrzest

Czarna powodzenia z tesciowka dziś

Ja nie wiem co robić. Gadać nie mogę i pasowałoby pójść do lekarza. Ale jutro miałam zacząć praktykę. Będę dzwonić dziś do babki czy jak przyniosę zwolnienie z praktyk to przejdzie..
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-20, 07:31   #3680
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
Boze daj mi sily bujamy się od 4 rano Malego brzuszek boli masakra. Dalam kropelki potem na przewijak masaz brzuszka i suszarka zaczal sie nawet smiac potwm pospal na klacie ja podrzemalam z nim i pobudka z rykiem. Eh teraz cycamy ale az sie boje odlozyc widac ze go boli a bąki malo co wychodzą

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
Biedny

Magda zdrówka

U nas karmienie o 3 i potem 6.30 i to by było na tyle spania. Nie da matce nawet zebrać sił na batalię z teściowa
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 07:47   #3681
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez czarnulax Pokaż wiadomość
Biedny

Magda zdrówka

U nas karmienie o 3 i potem 6.30 i to by było na tyle spania. Nie da matce nawet zebrać sił na batalię z teściowa
Powodzenia kochana



Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 07:57   #3682
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Karen siły.

Ewusia my też przed 7 pobudka i zabawa w najlepsze. Teraz je to może uśnie.

Koktajlowe powodzenia na chrzcinach.

Czarna bądź silna i twarda nie daj się teściowej.
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 08:11   #3683
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Wielki wrzask będzie

Ja ostatnio miewam większe zapasy zamrożone więc nie obawiam się że braknie mleka jak mnie nie ma , najwyżej TŻ sobie awaryjnie rozmrozi

Ja mam taką najzwyklejsza zamrażarke i w niej 2 tygodnie max przechowwuję
Nawet nie było wrzasku.
Dodatkowo dała się namówić na dospanie od 7:45 do 9:00, tak więc jesteśmy wszyscy wyspani

Ja też mam kilka woreczków zamrożonych w razie W, ale dla dziecka cyc to cyc. Co z tego, że wracam do domu jak ona ledwo skończy butelkę, jak na cyca i tak się rzuca...
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 08:31   #3684
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Jak ja cię doskonale rozumiem! Ja uciekam z połowy zajęć bo jadę na 10 i wpisuje sobie obecność od rana a później zamiast do 19 to siedzę do 17 i uciekam i też mam obecność do końca
I też myślę karmić do października żeby już później na spokojnie na uczelnie pojechać, bez motki. Albo przestawić tylko na poranne i nocne karmienia tylko jak tak zrobię to laktacja zacznie chyba znikać nie?

Malwi super ze tz taki fajny

Koktajlowa za chrzest

Czarna powodzenia z tesciowka dziś

Ja nie wiem co robić. Gadać nie mogę i pasowałoby pójść do lekarza. Ale jutro miałam zacząć praktykę. Będę dzwonić dziś do babki czy jak przyniosę zwolnienie z praktyk to przejdzie..
Zdrówka
Jak nie przejdzie do jutra to idź do lekarza





Cytat:
Napisane przez czarnulax Pokaż wiadomość
Biedny

Magda zdrówka

U nas karmienie o 3 i potem 6.30 i to by było na tyle spania. Nie da matce nawet zebrać sił na batalię z teściowa
za batalię




Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
Karen siły.

Ewusia my też przed 7 pobudka i zabawa w najlepsze. Teraz je to może uśnie.

Koktajlowe powodzenia na chrzcinach.

Czarna bądź silna i twarda nie daj się teściowej.
No to piateczka
Może Ci uśnie




Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Nawet nie było wrzasku.
Dodatkowo dała się namówić na dospanie od 7:45 do 9:00, tak więc jesteśmy wszyscy wyspani

Ja też mam kilka woreczków zamrożonych w razie W, ale dla dziecka cyc to cyc. Co z tego, że wracam do domu jak ona ledwo skończy butelkę, jak na cyca i tak się rzuca...
Super że wyspani

Mój też się rzuca na cyca jak wracam, no ale najważniejsze że jest w stanie przeżyć jak mnie nie ma
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 08:48   #3685
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Karen sily.
Czarna nie daj sie! Laz za tesciowa i nie spuszczaj Polusi na chwile z oka. Aaa wlasnie a co tz na zachowanie matki?
Magda a jakies plukanie gardla?

A u nas pobudka o 3, godzinne karmienie, pobudka o 5 i budzil sie co chwile, ale spacyfikowany pospal do 8
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 08:54   #3686
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

My właśnie cycamy i po jedzeniu jedziemy na warsztaty
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 10:01   #3687
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

U nas warsztaty są 16 kwietnia, to zdawajcie dziewczyny relację, bo jak ma być lipa to odpuszczę i ewentualnie oddam miejsce koleżance w ciąży
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 10:51   #3688
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Magda to i tak dobrze macie, bo u nas często sprawdzali listę jeszcze pod koniec zajęć

Karen, biedny Jasiu
Kładź go na brzuszku teraz dużo, przyginaj nóżki do klatki, rób rowerek.

U nas Esputicon bardzo, bardzo pomaga, bo pierdzi jak szalony (szkoda tylko, że tak śmierdząco, że idzie się spalić ze wstydu ).


U nas dzisiaj po 4 dniach kupa

Dopiero zjedliśmy śniadanie Ja zaraz wskakuję do wanny na moje coniedzielne spa, potem ogarniamy chatę, zjemy obiad i jedziemy do teściów, jeszcze wcześniej do dziadka muszę podskoczyć.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 12:17   #3689
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Jaka tu cisza dzisiaj.
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 12:18   #3690
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Dzien dobry

Czarnula przesylam Ci duzo cierpliwosci i spokoju

Magda lecz sie zeby chorobsko sie konkretnie nie rozkrecilo.

Dzis mam lepszy humor. Zajecia, ktore teraz trwaja sa meeeega nudne i musze sie pilnowac zeby nie zasnac 😁



Wyslane z Lumia920.
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-02 14:19:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:34.