Keratynowe prostowanie -część II - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-30, 09:59   #3661
Aria93
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 031
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II


Wczoraj, będąc u kosmetyczki, usłyszałam od fryzjerki, która ma w tym samym miejscu salon, że keratynowe prostowanie na rozjaśnianych włosach/rozjaśniane włosów wyprostowanych tą metodą, przyczynia się do ich bardzo dużego wypadania . Wzięło się to stąd, że zafarbowałam włosy na o ton jaśniejsze od naturalnych (nie miałam typowo rozjaśnianych), zeszła rozmowa na temat koloru i pielęgnacji włosów... Powiedziałam, że z moimi włosami po prostowaniu się nic złego nie dzieje, wręcz przeciwnie - są milsze w dotyku, gładsze, nie plączą się. Farbowanie niczego nie zmienia. Ale fryzjerka próbowała mnie przekonać, że wykazałam się nieodpowiedzialnością . Co o tym sądzicie?

Edytowane przez Aria93
Czas edycji: 2012-11-30 o 10:01
Aria93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 10:15   #3662
dziubek027
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 47
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Hej dziewczynki, mam kilka pytań a mianowicie: powiedzcie mi proszę moje drogie czy któraś z was miała albo chociaż słyszała a keratynowym pros........firmą REVLON.
Zapisałam się na takowy zabieg i zastanawiam się czy jest tak samo dobry jak GLOBAL KERATIN czy ENCANTO. Zakupiłam sobie również zestaw ENCANTO ale jak na pierwszy raz to chciałabym aby zabieg ten wykonała mi fryzjerka.No i jeszcze chciałam się was zapytać a właściwie prosić o polecenie dobrych szamponów, odżywek, masek do używania już po zabiegu.Proszę o odpowiedz
dziubek027 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 11:30   #3663
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Aria93 Pokaż wiadomość

Wczoraj, będąc u kosmetyczki, usłyszałam od fryzjerki, która ma w tym samym miejscu salon, że keratynowe prostowanie na rozjaśnianych włosach/rozjaśniane włosów wyprostowanych tą metodą, przyczynia się do ich bardzo dużego wypadania . Wzięło się to stąd, że zafarbowałam włosy na o ton jaśniejsze od naturalnych (nie miałam typowo rozjaśnianych), zeszła rozmowa na temat koloru i pielęgnacji włosów... Powiedziałam, że z moimi włosami po prostowaniu się nic złego nie dzieje, wręcz przeciwnie - są milsze w dotyku, gładsze, nie plączą się. Farbowanie niczego nie zmienia. Ale fryzjerka próbowała mnie przekonać, że wykazałam się nieodpowiedzialnością . Co o tym sądzicie?
a dodała na koniec, że zaprasza do siebie na taki zabieg za jedyne 400zł za to włosy będą cudowne, jak z reklamy i na pewno nie będą wypadać ?
nie wiem co ma kolor do takiego zabiegu, może jej się pomyliło z trwałym prostowaniem ? Włosy mogą wypadać tylko wtedy gdy preparat dotknie skóry i ją podrażni albo jak ktoś ma ogólnie słabe włosy to pod wpływem ciężaru tez mogą wypadać. Inne wytłumaczenie nie przychodzi mi do głowy
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 11:53   #3664
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
a dodała na koniec, że zaprasza do siebie na taki zabieg za jedyne 400zł za to włosy będą cudowne, jak z reklamy i na pewno nie będą wypadać ?
nie wiem co ma kolor do takiego zabiegu, może jej się pomyliło z trwałym prostowaniem ? Włosy mogą wypadać tylko wtedy gdy preparat dotknie skóry i ją podrażni albo jak ktoś ma ogólnie słabe włosy to pod wpływem ciężaru tez mogą wypadać. Inne wytłumaczenie nie przychodzi mi do głowy


Jak ja robiłam to za każdym razem preparat dotykał skóry głowy bo mam krótkie i nie dałam rady inaczej zrobić, włosy mam słabe i wcześniej rozjaśniane a włosy mi wcale nie wypadały a nawet wręcz przeciwnie wcześniej się ciągle łamały a po przestały. Wg. mnie ewidentnie pomyliła z chemicznym trwałym prostowaniem !!!
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 14:59   #3665
Aria93
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 031
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
a dodała na koniec, że zaprasza do siebie na taki zabieg za jedyne 400zł za to włosy będą cudowne, jak z reklamy i na pewno nie będą wypadać ?
nie wiem co ma kolor do takiego zabiegu, może jej się pomyliło z trwałym prostowaniem ? Włosy mogą wypadać tylko wtedy gdy preparat dotknie skóry i ją podrażni albo jak ktoś ma ogólnie słabe włosy to pod wpływem ciężaru tez mogą wypadać. Inne wytłumaczenie nie przychodzi mi do głowy
Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość

Jak ja robiłam to za każdym razem preparat dotykał skóry głowy bo mam krótkie i nie dałam rady inaczej zrobić, włosy mam słabe i wcześniej rozjaśniane a włosy mi wcale nie wypadały a nawet wręcz przeciwnie wcześniej się ciągle łamały a po przestały. Wg. mnie ewidentnie pomyliła z chemicznym trwałym prostowaniem !!!
Dzięki dziewczyny za opinie. Uspokoiłyście mnie. Też pomyślałam w pierwszym odruchu, że coś jej się pomyliło z tanim, trwałym prostowaniem I przecież cały czas jest tu trąbione o tym, że spokojnie można farbować włos po encanto i że nadaje się nawet na rozjaśniane.
Moniczko, o dziwo nie dodała, że zaprasza do siebie aczkolwiek odniosłam wrażenie, że miała to na końcu języka
Aria93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 17:42   #3666
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez apka88 Pokaż wiadomość
Ja też brałam u bidzis2702 i póki co wszystko jest w porzadku, ale nie minął jeszcze tydzien od zabiegu :P mam nadzieje, że tak ze 3 miesiace chociaż sie ten efekt utrzyma
Ja również polecam tego pana
Kiedyś miałam kupiony zestaw w oryginalnych opakowaniach porównując do tego który sprzedaje bidzis jest 100% oryginalny .
Podczas prostowania smród niesamowity

- w międzyczasie kupiłam jeszcze jeden zestaw (tylko w tej chwili nie pamiętam od jakiego sprzedawcy musiałabym sprawdzić) i przy prostowaniu już nie było tego fetoru co bardzo mnie zdziwiło obyło się bez maseczki na twarz i wietrzenia pomieszczeń włosy szybko zaczęły się wywijać
__________________

mg78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 19:02   #3667
msd16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 119
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez mg78 Pokaż wiadomość
Ja również polecam tego pana
Kiedyś miałam kupiony zestaw w oryginalnych opakowaniach porównując do tego który sprzedaje bidzis jest 100% oryginalny .
Podczas prostowania smród niesamowity

- w międzyczasie kupiłam jeszcze jeden zestaw (tylko w tej chwili nie pamiętam od jakiego sprzedawcy musiałabym sprawdzić) i przy prostowaniu już nie było tego fetoru co bardzo mnie zdziwiło obyło się bez maseczki na twarz i wietrzenia pomieszczeń włosy szybko zaczęły się wywijać
Szkoda tylko, że obecnie bidzis nie ma encanto w sprzedaży
msd16 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-30, 19:48   #3668
Aria93
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 031
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Jaki kolor ma Wasze encanto ? Różowy ? A Coco? Niebieski?
Aria93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-01, 08:19   #3669
xdreadx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 149
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

hej, kupowała któraś z Was z tej aukcji? http://allegro.pl/encanto-keratyna-p...836589235.html
wszystko ok? produkt oryginalny? naprawde 50 ml wystarczy na dość gęste włosy za ramiona?
xdreadx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-01, 08:29   #3670
Aria93
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 031
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Jeśli masz bardzo gęste włosy to zamów więcej. U tego sprzedawcy nie kupowałam, więc nie wiem.
Aria93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-01, 10:00   #3671
xdreadx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 149
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

okazało się że znajoma znajomej kupowała u niego i wszystko ok tylko boję się że właśnie mi nie wystarczy... poszukam jeszcze może są 75 i 100 ml opakowania...albo najnormalniej kupie 2
xdreadx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-01, 10:19   #3672
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez xdreadx Pokaż wiadomość
okazało się że znajoma znajomej kupowała u niego i wszystko ok tylko boję się że właśnie mi nie wystarczy... poszukam jeszcze może są 75 i 100 ml opakowania...albo najnormalniej kupie 2
ja zamawiałam 50 ml a włosy mam takie jak widać na zdjęciach w blogu, sa dość geste. Starczyło mi na 2 razy nawet (choć ja nie robiłam na całej długości tylko gdzieś od połowy).
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-01, 15:56   #3673
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

jak juz pisalam ja mieszalam keratyne z odzywka, wlalam po jakies 25 ml jednego i drugiego i troche (z 5-10ml) jeszcze mi zostalo. wlosy mam geste, do zapiecia stanika, ale mocno cieniowane
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-01, 16:03   #3674
Aria93
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 031
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

No ja potrzebuję w sumie 100 ml preparatu (50 keratyny + 50 odżywki wymieszane), mam dosć długie włosy, ale rzadkie. Natomiast pamiętam tutaj dziewczynę, ktora miała o połowę krótsze wlosy ode mnie, a też zużyła 100 ml preparatu, bo miała te włosy tak gęste .
Aria93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-01, 16:58   #3675
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Aria93 Pokaż wiadomość
Jaki kolor ma Wasze encanto ? Różowy ? A Coco? Niebieski?

Encanto różowe
__________________

mg78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-01, 19:17   #3676
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Aria93 Pokaż wiadomość
No ja potrzebuję w sumie 100 ml preparatu (50 keratyny + 50 odżywki wymieszane), mam dosć długie włosy, ale rzadkie. Natomiast pamiętam tutaj dziewczynę, ktora miała o połowę krótsze wlosy ode mnie, a też zużyła 100 ml preparatu, bo miała te włosy tak gęste .
ja na wlosy do ramion potrzebowalam 80-90ml. ale moje faktycznie az plywaly w tym i mimo, ze robilam w sierpniu, to dalej mam proste druty a uzywam bylejakiego szamponu i odzywki. teraz akurat mam szampon z balei, a odzywke z swiss-o-par.
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 12:49   #3677
Calabrie
Raczkowanie
 
Avatar Calabrie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 142
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Dziewczyny
Prośba do tych co ostatnio kupowały encanto.
Czy możecie polecić jakiegoś uczciwego sprzedawcę ?
Dziś wieczorem chciałabym zamówić a z tych co byli wcześniej polecani, żaden aktualnie nie wystawia...
Calabrie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 12:56   #3678
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Hmm ciężko doradzić bo ci od których ja kupowałam faktycznie teraz nie wystawiają !!!! Musisz zaryzykować albo poczekać !!!
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 13:02   #3679
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Calabrie Pokaż wiadomość
Dziewczyny
Prośba do tych co ostatnio kupowały encanto.
Czy możecie polecić jakiegoś uczciwego sprzedawcę ?
Dziś wieczorem chciałabym zamówić a z tych co byli wcześniej polecani, żaden aktualnie nie wystawia...
Pewnie chodzi o "odlewki "
Bo jeżeli cały pełnowymiarowy zestaw chcesz kupić to pytaj sprzedawców czy butelki są oryginalnie plombowane
__________________

mg78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-02, 13:33   #3680
Calabrie
Raczkowanie
 
Avatar Calabrie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 142
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez mg78 Pokaż wiadomość
Pewnie chodzi o "odlewki "
Bo jeżeli cały pełnowymiarowy zestaw chcesz kupić to pytaj sprzedawców czy butelki są oryginalnie plombowane
Chodzi o cały zestaw. Dzięki za cenna uwagę z tym plombowaniem. Bedę pytać !

Ehhh czekać już nie mogę..i tak za długo zwlekałam
Calabrie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 13:38   #3681
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Zawsze też możesz prosić o zdjęcie ,zestaw nie jest tani a każdy chce mieć pewność
__________________

mg78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 13:45   #3682
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

dokładnie!!! Prosić zdjęcia real zaplombowanych butelek.
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 19:20   #3683
summer is a state of mind
Raczkowanie
 
Avatar summer is a state of mind
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 30
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Dziewczyny którego użytkownika na allegro polecacie ?? chodzi mi o zestaw encanto pełnowymiarowy )


juz zobaczyłam ze aktualnie chyba nikt z polecanych sprzedawców nie ma w swoich aukcjach pełnowymiarowego produktu :/

Edytowane przez summer is a state of mind
Czas edycji: 2012-12-02 o 19:21
summer is a state of mind jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 10:24   #3684
tuberoza
Raczkowanie
 
Avatar tuberoza
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 233
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Ja kupowałam 50 ml od Care of You. Jestem zachwycona keratynowym prostowaniem. Wcześniej bardzo męczyłam się z moimi włosami, mimo że były proste to strasznie się puszyły(efekt szopy). Nieraz miałam problem z ich dosuszeniem(ostatnio nawet fryzjerka miała z nimi problem). Po encanto suszę włosy na szczotce 10 minut i mam spokój. Przed zabiegiem śledziłam wątek i postanowiłam wymieszać odżywkę z keratyną, dzięki temu zostało mi jeszcze trochę produktu. Podobnie jak Moniczka_90, preparat mnie dusił jak suszyłam włosy...bez wizyt na balkonie i siedzeniu przy otwartym oknie się nie obyło. Nie żałuję, choć liczę, że szybko nie będę musiała powtarzać tego zabiegu. Oczy mi bardzo łzawiły.
Możecie polecić mi preparat do wcierania w końcówki? O dziwo włosy się nie rozdwajają, ale chciałabym powstrzymać efekt tarcia o ubranie. Używam jedwabiu, ale ponoć jest przereklamowany
__________________
czasem słońce, czasem deszcz...
tuberoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 10:53   #3685
blue2003
Miuoshowa
 
Avatar blue2003
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 325
GG do blue2003 Wyślij wiadomość przez Yahoo do blue2003
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Ja wlasnie siedze z keratyna na wlosach, jeszcze 3 minuty i zaczynam suszenie. Ciekawe ile to potrwa, bo mam naprawde duzo keratyny na wlosach, i wyglada to jak jakas odzywka, czyli cos co raczej predko nie wyschnie... Hmm
__________________

"...nasza wielkość miała iskrzyć, a wygasa gdy tak teraz na nią patrzę a ty milczysz..."
blue2003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 12:54   #3686
dziubek027
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 47
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Hej,żadna z was nie chce mi odpowiedzieć,czy mogłybyście mi dziewczyny coś napisać,pisałam na wcześniejszej stronie, PLISSSS )
dziubek027 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 12:56   #3687
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez dziubek027 Pokaż wiadomość
Hej,żadna z was nie chce mi odpowiedzieć,czy mogłybyście mi dziewczyny coś napisać,pisałam na wcześniejszej stronie, PLISSSS )
jesli zadna nic nie napisala na temat revlona, tzn. ze zadna nie stosowala.
a temat szamponow odzywek jest walkowany w kolko, wiec radzilabym przeczytac nawet 5 stron watku i juz bys wiedziala
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 13:07   #3688
dziubek027
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 47
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

wiesz akurat nie żuciło mi się w oczy,a Ty jeżeli masz problem ażeby mi napisać to nie pisz wcale,bo takie odp mnie nie interesują,prosiłam o konkrety czyli o poradzenie mi dobrych szamponów i odżywek podtrzymujących efekt,za odp dziekuję
dziubek027 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 13:08   #3689
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez dziubek027 Pokaż wiadomość
wiesz akurat nie żuciło mi się w oczy,a Ty jeżeli masz problem ażeby mi napisać to nie pisz wcale,bo takie odp mnie nie interesują,prosiłam o konkrety czyli o poradzenie mi dobrych szamponów i odżywek podtrzymujących efekt,za odp dziekuję
tylko wiesz... jestes juz tysieczna osoba, ktora pyta w kolko o jedno i to samo i juz sie wszystkim przelewa, jak maja odpowiadac po raz enty na te same pytania, bo komus sie nie chce przeczytac pare ostatnich stron watku
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 13:12   #3690
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

To fakt że mało komu chce się czytać wątek cały, i pytania się powtarzają
ale można odrobinę trudu sobie zadać i skorzystać z wyszukiwarki
wpisując słowo np. odżywka
__________________


Edytowane przez mg78
Czas edycji: 2012-12-03 o 13:14
mg78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:10.