sześćdziesiątki z plusem - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-01, 21:32   #3661
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: sześćdziesiątki z plusem

Pastor Elvis- nie, jeszcze raz nie. Lepiej, żeby sypał kwiatki.
Dobranoc- napachniona po trójmiejskim zlocie lecę spać.
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-01, 22:36   #3662
starsza pani
Zadomowienie
 
Avatar starsza pani
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: sześćdziesiątki z plusem

Obejrzałam właśnie Taneczny Konkurs Eurowizji.Bardzo się cieszę ,że nasza para Cichopek-Hakiel zdobyła 4 miejsce (pierwsze z par amatorskich).Nie dlatego,że uważam iż tańczyli najlepiej,lecz dlatego,że gdyby wypadli słabo, to brukowe czasopisma i inne Pudelki zgnoiły by Ich całkowicie.Wkurza mnie jak widzę ile bezinteresownej zawiści,nienawiści,chamst wa można spotkać czytając tego rodzaju lekturę .
__________________
Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie.

Edytowane przez starsza pani
Czas edycji: 2007-09-02 o 06:00
starsza pani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 06:44   #3663
Babygia
Zadomowienie
 
Avatar Babygia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Stuttgart/Niemcy
Wiadomości: 1 111
Dot.: sześćdziesiątki z plusem

Gratulowac zwyciezcom,nie ogladalam,ale podoba mi sie Kasia Cichopek,ma taka sympatyczna aure.
Jezeli chodzi o plotkarskie blogi,to niestety wszedzie na swiecie maja taki podly ton.Ja lubie sobie poczytac plotkarskie gazetki,portale,ale tez czesto poraza i przeraza mnie ich poziom.Wiadomo,takie periodyki nie tchna intelektualna glebia,nie od tego sa,ale z niesmakiem zauwazylam ostatnio,ze robia sie,jak zauwazylas Danusiu,po prostu chamskie,i bez ostrzezenia wala ponizej pasa.Druga strona jest taka,ze wielu prominentow sama im sie nastawia,prezentujac poziom podziemny.(Np.Britney,Dod a)A jak gazetki/blogi pare dni o nich nic nie pisza,to zaraz odwalaja jakies numerymzeby bylo glosno.I tak sie kolko toczy.
__________________
"Never argue with an idiot. They drag you down to their level, then beat you with experience."

NASZA KLASA http://nasza-klasa.pl/card/11402382/e1546266ad

FACEBOOK http://www.facebook.com/Feline.Gia?ref=profile
Babygia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 13:27   #3664
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: sześćdziesiątki z plusem

Cisza i milczenie, piękne kobiety, gdzie Wy?
Przyznaję się, że absolutnie wyłączyłam się z ostatnich wydarzeń politycznych w naszym kraju. Ale i tak wiem, że dużo się dzieje.
Żyję już wyjazdami- jutro wstaję chyba o 3.00, potem zwiedze sobie Poznań- nie byłam tam z sześć lat temu. Potem już Włochy.
Pozdrawiam.
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 14:14   #3665
Babygia
Zadomowienie
 
Avatar Babygia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Stuttgart/Niemcy
Wiadomości: 1 111
Dot.: sześćdziesiątki z plusem

od polityki-wierz mi Kota,obojetnie w jakim kraju,mozna dostac czyrakow i swierzba,nie daj boze choroby swietego Wita.Dlatego dla zdrowia psychicznego i fizycznego unikam polityki i politykow jak padliny,i kocham ich jak wirusa eboli.
Kiedys jeszcze ludzilam sie,glupia,ze moim glosem moge cos zmienic-dzis wiem ,co zmienilam-swinie przy korycie.
Czy z lewa,czy z prawa,skubia nas rowno.
Ja dziekuje i wysiadam.

Aha,Kocico,zdjecia piekne porob,i wstaw jakis albumik.Brakuje mi porzadnego wyjazdu,to chociaz do Twoich zdjec powzdycham...
__________________
"Never argue with an idiot. They drag you down to their level, then beat you with experience."

NASZA KLASA http://nasza-klasa.pl/card/11402382/e1546266ad

FACEBOOK http://www.facebook.com/Feline.Gia?ref=profile
Babygia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 14:52   #3666
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: sześćdziesiątki z plusem

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Cisza i milczenie, piękne kobiety, gdzie Wy?
Przyznaję się, że absolutnie wyłączyłam się z ostatnich wydarzeń politycznych w naszym kraju. Ale i tak wiem, że dużo się dzieje.
Żyję już wyjazdami- jutro wstaję chyba o 3.00, potem zwiedze sobie Poznań- nie byłam tam z sześć lat temu. Potem już Włochy.
Pozdrawiam.
jestem, Koto, jestem
życzę Ci cudownych wakacji, we włoskich okolicznościach przyrodyto chyba gwarantowane
baw się, odpoczywaj i rób zdjęcia, żeby nacieszyć po powrocie nasze oczy
do przeczytania, niech Ci się ten czas dłuży niemiłosiernie, a sobie życzę, żebyś już wróciła , bo smuto będzie bez Twojego pomidorowego avatarka

Cytat:
Napisane przez Babygia Pokaż wiadomość
od polityki-wierz mi Kota,obojetnie w jakim kraju,mozna dostac czyrakow i swierzba,nie daj boze choroby swietego Wita.Dlatego dla zdrowia psychicznego i fizycznego unikam polityki i politykow jak padliny,i kocham ich jak wirusa eboli.
Kiedys jeszcze ludzilam sie,glupia,ze moim glosem moge cos zmienic-dzis wiem ,co zmienilam-swinie przy korycie.
Czy z lewa,czy z prawa,skubia nas rowno.
Ja dziekuje i wysiadam.
Babygio, ja ciągle nie mogę się nauczyć takiego myślenia, rozsądek każe tak myśleć, a ja ciągle mam nadzieję, że polityka nie jest takim najgorszym syfem:[
idą wybory, nie mam na kogo głsować i jestem z tego powodu autentycznie nieszczęśliwa
generalnie jestem realistką, a tu mnie zawsze jakiś romantyzm dopada


edit:
o widzę, że jak poszukują pięknych kobiet, to i Starsza Pani się pojawiła

Edytowane przez taka taka
Czas edycji: 2007-09-02 o 15:32 Powód: bo zobaczyłam Starszą Panią
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 15:39   #3667
starsza pani
Zadomowienie
 
Avatar starsza pani
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: sześćdziesiątki z plusem

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość



Babygio, ja ciągle nie mogę się nauczyć takiego myślenia, rozsądek każe tak myśleć, a ja ciągle mam nadzieję, że polityka nie jest takim najgorszym syfem:[
idą wybory, nie mam na kogo głsować i jestem z tego powodu autentycznie nieszczęśliwa
generalnie jestem realistką, a tu mnie zawsze jakiś romantyzm dopada
Już nie po raz pierwszy Taka, mam wrażenie,że podbierasz mi tekst.Mam dokładnie to samo . Tyle razy dostałam po łapach ,że powinnam zmądrzeć a nie z uporem maniaka wierzyć. Chociaż nie,na ostatnie wybory po raz pierwszy (nie licząc okresu komuny) nie poszłam,ogłaszając wszem wobec,że nie jestem urzędem zatrudnienia.Ale w głębi duszy chciałam wierzyć,że nie mam racji,że przyszłej ekipie polityków nie zależy na zdobyciu etatów lecz na poprowadzenie nas w świetlaną przyszłość. No i co? Z deszczu pod rynnę.
Koto, odezwij się jeszcze przed wyjazdem.Ale smutno będzie bez Ciebie. Powtórz jeszcze raz trasę wycieczki.Niech chociaż pomarzę.
__________________
Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie.
starsza pani jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-02, 15:47   #3668
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: sześćdziesiątki z plusem

Cytat:
Napisane przez starsza pani Pokaż wiadomość
Już nie po raz pierwszy Taka, mam wrażenie,że podbierasz mi tekst.Mam dokładnie to samo . Tyle razy dostałam po łapach ,że powinnam zmądrzeć a nie z uporem maniaka wierzyć. Chociaż nie,na ostatnie wybory po raz pierwszy (nie licząc okresu komuny) nie poszłam,ogłaszając wszem wobec,że nie jestem urzędem zatrudnienia.Ale w głębi duszy chciałam wierzyć,że nie mam racji,że przyszłej ekipie polityków nie zależy na zdobyciu etatów lecz na poprowadzenie nas w świetlaną przyszłość. No i co? Z deszczu pod rynnę.
Koto, odezwij się jeszcze przed wyjazdem.Ale smutno będzie bez Ciebie. Powtórz jeszcze raz trasę wycieczki.Niech chociaż pomarzę.
a ja głupia poszłam, szkoda gadać i nie wiem, czy będę w stanie nie iść teraz, może wszystkich skreślę, ale mam taką beznadziejną (w tych okolicznościach) potrzebę podjęcia jakiegoś wyboru, żeby pokazać, że TO jeszcze kogoś obchodzi, to taka manifestacja, ale mi potrzebna
Koto, ja też chcę trasę wycieczki

Lubo, wypatrzyłam Cię wczoraj przypadkiem na Wizazu, dzień dobry może byś tu wpadła ?
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 16:03   #3669
Alketa
Rozeznanie
 
Avatar Alketa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 799
Dot.: sześćdziesiątki z plusem

Pozdrawiam miłego wieczorku.
eh....... a ja do pracy na upojną nockę.
__________________
Nigdy nie możesz zająć się ważnymi sprawami, bo zawsze są jeszcze pilniejsze.
Alketa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 16:09   #3670
starsza pani
Zadomowienie
 
Avatar starsza pani
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: sześćdziesiątki z plusem

Cytat:
Napisane przez Alketa Pokaż wiadomość
Pozdrawiam miłego wieczorku.
eh....... a ja do pracy na upojną nockę.
Alketko,bój się Boga,na ile Ty etatów pracujesz???
__________________
Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie.
starsza pani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 16:16   #3671
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: sześćdziesiątki z plusem

Cytat:
Napisane przez Alketa Pokaż wiadomość
Pozdrawiam miłego wieczorku.
eh....... a ja do pracy na upojną nockę.
witaj Alketo, widzę że Ty też przybyłaś na wezwanie Koty

okazuje się, że pytanie-"Piękne kobiety, gdzie Wy?", działa równie przyciągająco jak rozmowy o jedzeniu
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-02, 17:06   #3672
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: sześćdziesiątki z plusem

taka taka, wiedziałam, że Cie tu znajdę
wiesz, dlaczego Cię szukam? Miałas mi się przypomnieć.

daj namiary jak najszybciej, bo niedługo wyjeżdżam z Polski.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 17:33   #3673
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: sześćdziesiątki z plusem

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość

Lubo, wypatrzyłam Cię wczoraj przypadkiem na Wizazu, dzień dobry może byś tu wpadła ?
Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
taka taka, wiedziałam, że Cie tu znajdę
wiesz, dlaczego Cię szukam? Miałas mi się przypomnieć.
Lubo, udało mi się, wywołałam Cię
piszę PW
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 17:42   #3674
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: sześćdziesiątki z plusem

Luba, hej
Co do wyborów- to chodzę na nie. Chcę i chodzę i już.
Ostatnio nawet byłam w komisji wyborczej- były różne kwiatki, nawet wielkie, schematyczne organy męskie narysowane po drugiej stronie karty do głosowania. Ale głos był ważny, skreślony prawidłowo.

Alketo, gdzie ty tak upojnonockujesz? Praca, ech...

Mój plan podróży jest taki:
Po noclegu pod Monachium mamy tydzień w ośrodku turystycznym pod Florencją- z dwa dni na oblecenie Florencji- żeby tylko nie dostać choroby z nadmiaru wrażeń (we Florencji przedtem nie byłam)- tam można się dostać z tej naszej miejscowości 20 min. pociągiem- co jest wygodne.
Dalej- S. Gimignano może Volterra, Lucca, Monteriggioni, dolina Val d`Arno.
Potem- tydzień pod Sieną- w tym- Siena oczywiście, Cortona, Montepulciano, Buonconvento, może Pienza, górskie okolice, Chianti itd. Może nad morze też pojedziemy, w okolice Viareggio. Nocleg pod Sieną w gospodarstwie agroturystycznym.
Na koniec-skok pod Wenecję tam dwa noclegi, z dojazdem do Wenecji. I powrót.

Dziękuję za miłe słowa o tęsknocie do pomidorowego awatara. Odezwę się jeszcze w środę- lub- co pewniejsze-(tęsknota też mnie pcha i pewnie od razu po wpadnięciu z dworca do domu dopadne do komputera) we wtorek późnym wieczorem- myślę, że jakoś już wtedy dotrę z delegacji.

Dla Babygii- i nie tylko- następne kilka zdjęć Śliwka. Chłopakiem Twojej kotki mogły być- charakter ma dobry, godny polecenia- ale ojcem dzieci to już z przyczyn obiektywnych nie- wykastrowany...
Cały dzień dzisiaj siedzi na fotelu, za moimi plecami- kolorystycznie się już do niego upodobnił.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P9020007.JPG (86,3 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P9020015.JPG (105,2 KB, 11 załadowań)

Edytowane przez Kota
Czas edycji: 2007-09-02 o 18:53 Powód: literówki
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 19:03   #3675
Babygia
Zadomowienie
 
Avatar Babygia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Stuttgart/Niemcy
Wiadomości: 1 111
Dot.: sześćdziesiątki z plusem

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Luba, hej
Co do wyborów- to chodzę na nie. Chcę i chodzę i już.
Ostatnio nawet byłam w komisji wyborczej- były różne kwiatki, nawet wielkie, schematyczne organy męskie narysowane po drugiej stronie karty do głosowania. Ale głos był ważny, skreślony prawidłowo.

Alketo, gdzie ty tak upojnonockujesz? Praca, ech...

Mój plan podróży jest taki:
Po noclegu pod Monachium mamy tydzień w ośrodku turystycznym pod Florencją- z dwa dni na oblecenie Florencji- żeby tylko nie dostać choroby z nadmiaru wrażeń (we Florencji przedtem nie byłam)- tam można się dostać z tej naszej miejscowości 20 min. pociągiem- co jest wygodne.
Dalej- S. Gimignano może Volterra, Lucca, Monteriggioni, dolina Val d`Arno.
Potem- tydzień pod Sieną- w tym- Siena oczywiście, Cortona, Montepulciano, Buonconvento, może Pienza, górskie okolice, Chianti itd. Może nad morze też pojedziemy, w okolice Viareggio. Nocleg pod Sieną w gospodarstwie agroturystycznym.
Na koniec-skok pod Wenecję tam dwa noclegi, z dojazdem do Wenecji. I powrót.

Dziękuję za miłe słowa o tęsknocie do pomidorowego awatara. Odezwę się jeszcze w środę- lub- co pewniejsze-(tęsknota też mnie pcha i pewnie od razu po wpadnięciu z dworca do domu dopadne do komputera) we wtorek późnym wieczorem- myślę, że jakoś już wtedy dotrę z delegacji.

Dla Babygii- i nie tylko- następne kilka zdjęć Śliwka. Chłopakiem Twojej kotki mogły być- charakter ma dobry, godny polecenia- ale ojcem dzieci to już z przyczyn obiektywnych nie- wykastrowany...
Cały dzień dzisiaj siedzi na fotelu, za moimi plecami- kolorystycznie się już do niego upodobnił.
No to jak do Gdanska przyjade,to moze przywleke kocice,jak Sliwek nieproduktywny,to i lepiej,ja sie na kocia babcie nie pisze,ciagle groze Kocicy i Papudze,ze dziewicami z tego padolu zejda...
Cudny Kocurek,taka przytulanka,dobry charakter u kota to skarb,wiem po mojej Kociczce,sama slodycz...
Nie zapomnij zdjec.
Dziewczyny-a co Wy tymi glosami zmienicie?Zobaczcie,jakie afery ciagle z politykami wylaza,czy Polska,czy Niemcy,czy Timbuktu,to samo bagno.Polityka spacza charakter,a do niej biora sie najchetniej ci,ktorzy jakies spaczone charaktery mieli przedtem.Porzadni z polityki uciekli albo ich te sepy zgnoily.Nie mam iluzji.Kogo wybieralam,zawsze mi dokopal,predzej czy pozniej.Wiec mam do nich stosunek plciowy,jak oni tez i do mnie(sorki za dosadnosc,ale co mam owijac w bawelne),i przynajmniej wszystko jasne.
urodzilam sie libertynka i hedonistka,a takiej partii jeszcze nie bylo i nie ma.Zreszta jakby sie zrobila,to juz bym jej nie chciala,bo(jak nadmienilam wczesniej) polityka charakter paprze.
Ale to takie moje osobiste refleksje.
__________________
"Never argue with an idiot. They drag you down to their level, then beat you with experience."

NASZA KLASA http://nasza-klasa.pl/card/11402382/e1546266ad

FACEBOOK http://www.facebook.com/Feline.Gia?ref=profile
Babygia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-03, 19:43   #3676
BRAXA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 769
GG do BRAXA
Dot.: sześćdziesiątki z plusem

witam u mnie dzisiaj bardzo nerwowo[ barrrrdzo] ale mysle ze przetrwam .tak zle dzisiaj ze mna ze bedac u mojej mamusi zapomnialam wziasc mojego psa [ze wzgledu na male psy mojej mamy zamykamy ja w drygim pokoju] kaplam sie dopiero pod domem to juz chyba ostatnie stadium .jak nie zapomne komputera [jak dzisiaj] to napisze z pracy pozdrawiam was serdecznie kasia
BRAXA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-03, 20:47   #3677
Alketa
Rozeznanie
 
Avatar Alketa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 799
Dot.: sześćdziesiątki z plusem

Witajcie
Zaglądam do was z czystej przyjemności,jesteście wspaniałe.!!!!!
Prawdę mówiąc czasami nie jestem w temacie.....moze kiedyś odrobię??????
Pozdrawiam cieplutko i
PS pracuję na jednym etacie....takie życie.!!!!!!!
Szczęśliwi czasu nie liczą.....tzn że ja niby szczęśliwa???????
__________________
Nigdy nie możesz zająć się ważnymi sprawami, bo zawsze są jeszcze pilniejsze.
Alketa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-04, 03:21   #3678
poziomka61
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wieś mazowiecka
Wiadomości: 863
Dot.: sześćdziesiątki z plusem

A ja, paskudna Poziomka, też wpadam tylko na przywitki, bo czas wymknął mi się spod kontroli, w zasadzie zdradził mnie i nie mam go wcale
Ale i tak wszystkie Was całuję
poziomka61 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-04, 06:28   #3679
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: sześćdziesiątki z plusem

Dzien dobry - milego dnia

Cytat:
Napisane przez Babygia Pokaż wiadomość
Zobaczcie,jakie afery ciagle z politykami wylaza,czy Polska,czy Niemcy,czy Timbuktu,to samo bagno.Polityka spacza charakter,a do niej biora sie najchetniej ci,ktorzy jakies spaczone charaktery mieli przedtem.Porzadni z polityki uciekli albo ich te sepy zgnoily.Nie mam iluzji.Kogo wybieralam,zawsze mi dokopal,predzej czy pozniej.

Wiec mam do nich stosunek plciowy,jak oni tez i do mnie(sorki za dosadnosc,ale co mam owijac w bawelne),i przynajmniej wszystko jasne.
urodzilam sie libertynka i hedonistka,a takiej partii jeszcze nie bylo i nie ma.Zreszta jakby sie zrobila,to juz bym jej nie chciala,bo(jak nadmienilam wczesniej) polityka charakter paprze.
Ale to takie moje osobiste refleksje.
Babygia - uwielbiam Cie
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-04, 22:21   #3680
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: sześćdziesiątki z plusem

mam masę pracy i czuję, że jakiś dół się zbliża

dobranoc


edit:
dzień dobry


Edytowane przez taka taka
Czas edycji: 2007-09-05 o 07:16 Powód: bo sama muszę ze sobą gadać
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-05, 07:52   #3681
BRAXA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 769
GG do BRAXA
Dot.: sześćdziesiątki z plusem

witam was goraco. u mnie pogoda paskudna tylko 5 stopni szybka ta jesien .taka pogoda nie nastraja dobrze .ale podobno ma byc lepiej i cieplej.czeka mnie masa roboty z papierami a wszystko przez moje balaganiarstwo w papierach pozdrawiam.
BRAXA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-05, 08:34   #3682
sr.johanna
Zadomowienie
 
Avatar sr.johanna
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lüdenscheid
Wiadomości: 1 204
GG do sr.johanna
Dot.: sześćdziesiątki z plusem

Cytat:
Napisane przez BRAXA Pokaż wiadomość
witam was goraco. u mnie pogoda paskudna tylko 5 stopni szybka ta jesien .taka pogoda nie nastraja dobrze .ale podobno ma byc lepiej i cieplej.czeka mnie masa roboty z papierami a wszystko przez moje balaganiarstwo w papierach pozdrawiam.
O ja tez jestem taka balaganiara..jesli chodzi o papieryNie jestes sama Braxa
Witajcie kochane i milego dnia
Alez mam jesien za oknem
sr.johanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-05, 12:49   #3683
starsza pani
Zadomowienie
 
Avatar starsza pani
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: sześćdziesiątki z plusem

Pogoda taka okropna,że pogniewałam się na cały świat i nawet do wątku przez dwa dni nie zajrzałam. Ale widzę że nie ja jedna. Wątło wątek się wątli.Jeszcze ostatkiem sił podtrzymały go Taka,Braxa, Johanka,Alketka, Carol,ale jak to deszczysko i zimno rozpanoszą się na dobre bo wrzesień zapomniał,że trwa jeszcze lato to.....? Oj smutno mi bardzo.
Planowaliśmy 9 bm wyskoczyć jeszcze na spóżnione wakacje "do wód" a tu masz.Dobrze,że chociaż Kota w cieplych krajach.
__________________
Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie.
starsza pani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-05, 13:08   #3684
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: sześćdziesiątki z plusem

Kota jeszcze nie w ciepłych krajach, jeszcze nie. Dziś ostatni dzień w pracy, trzeba załatwić ostatnie rzeczy, ostatnie pranie, jutro pakowanie, w piątek wyjazd. Trzeba powiedzieć że nadspodziewany koniec lata itd. szybko nastapił wczoraj myślałam, że orła wywinę w Poznaniu. Z zimna. Ze zmarźnięcia.
Ale było dobrze- połaziłam sobie. Takie miasta lubię- miasta- z równymi kwartałami kamienic, miasta "miastowe" a nie porozrzucane, z rozbitą strukturą, miasta z jednym zwartym centrum. No ale bez morza jest Poznań...
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-05, 13:13   #3685
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: sześćdziesiątki z plusem

Witam

U mnie goraco... dzis w biurze jest jak w saunie

poza tym (jako, ze jestem "rodzynka") meskie towarzystwo dodatkowo podnosi temperature...

Pozdrawiam
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-05, 18:34   #3686
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: sześćdziesiątki z plusem

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Witam

U mnie goraco... dzis w biurze jest jak w saunie

poza tym (jako, ze jestem "rodzynka") meskie towarzystwo dodatkowo podnosi temperature...

Pozdrawiam
Caro, nie zagrzej się zbytnio. No ale jak gorące chłopaki... U mnie dzisiaj kolega w pracy wzbudził moje autentyczne przerażenie, przychodząc rano w sandałach (jako znający się chłopak nie nosi żadnych skarpet, świecił gołymi palcami- rano było 8 stopni....).
Piorę, będę pakować, jutro ostatnie zakupy.
Co było z wizażem- nie działał zupełnie...
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-05, 19:18   #3687
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: sześćdziesiątki z plusem

Cytat:
Napisane przez starsza pani Pokaż wiadomość
Wątło wątek się wątli.
Starsza Pani , pisz teksty do kabaretów

nie piszę nic bo nie chcę Wam tu jęczeć wszystko nie tak

Kota, dziękuję za PW kochana jesteś
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-05, 22:09   #3688
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: sześćdziesiątki z plusem

Poznikałyście, pewnie piszecie te teksty do kabaretów. Uciekam. Łóżko wzywa.
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-05, 22:27   #3689
Alketa
Rozeznanie
 
Avatar Alketa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 799
Dot.: sześćdziesiątki z plusem

Witajcie
Wszystkie uciekacie......szkoda.
Dobranoc dziś też idę do swojego łóżeczka.a....jutro?????? ?
Nic nie mówię bo Danusia powie że ja to niby na kilku etatach.!!!!
Śnijcie i spijcie spokojnie.
__________________
Nigdy nie możesz zająć się ważnymi sprawami, bo zawsze są jeszcze pilniejsze.
Alketa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-05, 22:43   #3690
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: sześćdziesiątki z plusem

Co ostatnio u mnie?
1. Mam odpis swojego aktu urodzeia, TZ na swoj musi czekac 5 dni.
2. Zapisalam sie do szkoly (ta szkola mnie przeraza, zajecia od 8 do 20, w tym momencie klimatyzowane sale, oraz wykladziny na korytarzach traca swoj urok).
3. Przedluzylam umowe z orange, dostane nokie 5200, patriotycznie bialo czerwona.
4. Buty poszly do reklamacji bo pekl obcas. Drugiej pary nie bylo. Szukam wiec butow.
5. Jak debil szukam bardotki 85-90E z odpinanymi ramiaczkami.
6. Bylam dzis na rozmowie o prace. Praca super, ale na rozmowie wypadlam tragicznie, stres mnie zjadal... placa 9-12zl na h brutto... "zadzwonimy jutro" nie brzmi optymistycznie.
7. Pies mi obszczal lozko.... mamy nowe. Wygodne, ale nie moze stac tam gdzie stalo poprzednie, przez co ja, czyli osoba ktora przyzwyczaja sie do miejsca spania, spalam gorzej niz kiedykolwiek.
A poza tym mialam dzis najgorszy dzien w zyciu.
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:11.