Kosmetyki M.A.C. cz.10 - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-06, 21:37   #3661
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
W Wola Parku. Byłam tam wcześniej ze 3 razy i MACówka była inna, teraz się taka akurat trafiła.
Ja to czasem się zastanawiam, o co chodzi. Już ja bym sobie lepiej w tej pracy poradziła, lepiej się znam na asortymencie itd. niż one

No właśnie to miała być pocieszajka na dziś, a wyszło, jak wyszło. Tzn. korektor też dobra rzecz, ale frajdy nie było Chyba zaraz na noc najem się spaghetti i obejrzę film (w towarzystwie moich kotów i kosmetyków) jako rekompensatę, bo mi smutno
tez ostatnio mnie przypiliło w sobote wieczorem i pognalam do Wola Parku, po rzęsy, tez nic nie bylo, to bylo po 20:00 wiec nawet konsultantki z maca nie bylo z jakas babka z Douglasa grzebałam w szufladzie z tymi rzęsami niczym pijany dj w plytach, szukając czegos co nie sprawi ze bede wygladala jak drag queen bo jesli chodzi o rzesy tez polowy asortymentu nie bylo
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 21:44   #3662
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
tez ostatnio mnie przypiliło w sobote wieczorem i pognalam do Wola Parku, po rzęsy, tez nic nie bylo, to bylo po 20:00 wiec nawet konsultantki z maca nie bylo z jakas babka z Douglasa grzebałam w szufladzie z tymi rzęsami niczym pijany dj w plytach, szukając czegos co nie sprawi ze bede wygladala jak drag queen bo jesli chodzi o rzesy tez polowy asortymentu nie bylo


A w ogóle przypomniało mi się, że byłam w MACu w Wola Park raz w życiu i miałam wtedy wrażenie, ze trafiłam do MACa na końcu świata
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 21:47   #3663
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Ja ostatnio trafiłam też na swoją nieulubioną MACówkę i też wyszłam z tym samym korektorem ale uznałam, że lepiej, żeby ona nic do mnie nie mówiła, bo jeszcze mi powie, że mam za duże cienie czy cokolwiek, w końcu już mam wg niej usta tak złe, że satyna mi się nie trzyma
W przyszłym tygodniu idę w końcu po szminkę z listy która to taka niefajna? Ja zawsze trafiam na taką młodą i miła jest o niej mówisz?
Za to najbardziej lubię (może dlatego, że akurat kupuję u niej rzeczy) panią (zapomniałam imienia 0 z Sephory w galerii od EL i z Manu z Douglasa, która objaśnia kosmetyki Provoke szalenie miłe, śliczne kobietki
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 21:50   #3664
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość


A w ogóle przypomniało mi się, że byłam w MACu w Wola Park raz w życiu i miałam wtedy wrażenie, ze trafiłam do MACa na końcu świata
powiem cos lepszego, zanim pojechalam do Wola Parku, bylam na Zlotych, tam szukając rzęs pani w Douglasie powiedziała, ze wszystko im sie wyprzedalo, bo uwaga.. sezon na bale i studniówki! 2 kwietnia.. aha

a w macu w Douglasach w wp i w bc bywalam dosc czesto, bo czesto mialam swego czasu jakies vouchery, karty podarunkowe do D i chcialam je na MAC wlasnie wykorzystac zwykle panie byly bardzo mile, raz mi nawet sprzedaly szminke przedpremierowo
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet

Edytowane przez kaja2301
Czas edycji: 2016-04-06 o 21:52
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 21:55   #3665
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
tez ostatnio mnie przypiliło w sobote wieczorem i pognalam do Wola Parku, po rzęsy, tez nic nie bylo, to bylo po 20:00 wiec nawet konsultantki z maca nie bylo z jakas babka z Douglasa grzebałam w szufladzie z tymi rzęsami niczym pijany dj w plytach, szukając czegos co nie sprawi ze bede wygladala jak drag queen bo jesli chodzi o rzesy tez polowy asortymentu nie bylo
Ocho, ładne kwiatki. Czyli nic tam nie ma. Nie wiem, chyba w interesie sprzedawczyń jest zgłaszać braki i składać zamówienia na brakujące produkty, ale może nielogicznie myślę.
Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Bo ja sobie Zoevą 102 dziś nakładałam i całkiem spoko wyszło (nie nakładam podkładu pędzlem, tylko jajkiem), zadowolona jestem, że w końcu do czegoś ten pędzel mi się przydał



Poczekam aż dłużej potestujesz, bo SS mi się nie podoba, ale oryginalna już tak.



Ja ostatnio trafiłam też na swoją nieulubioną MACówkę i też wyszłam z tym samym korektorem ale uznałam, że lepiej, żeby ona nic do mnie nie mówiła, bo jeszcze mi powie, że mam za duże cienie czy cokolwiek, w końcu już mam wg niej usta tak złe, że satyna mi się nie trzyma

I nie mów nic o jedzeniu, bo poszłam na zakupy i wzięłam napoje albo same rzeczy do koktajli i teraz siedzę głodna
No to korektor dobry na kryzysowe przypadki. Dobra, może sobie nim zakorektorujemy to i owo i jeszcze im podziękujemy. To nie szminka zła, to usta...zupełnie jak złe stopy do dobrych butów
Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Chyba każdej z nas trafiła się kiedyś ( niestety) podobna sytuacja. Nie smutaj się
A ja też lubię jeść po nocach spagetti i oglądam filmy z kotem Właśnie przed chwilą obejrzeliśmy na youtube teatr z cyklu Kobra z Ireną Kwiatkowską- gorąco polecam, bardzo rozluźniające
Jak zakupy obniżają nastrój jeszcze bardziej, to znaczy, że jest źle
Ty też? Ooo jak cudownie Aż mi się miło zrobiło Moje koty lubią kreskówki albo przyrodnicze, ale nie, dzisiaj zarządzam w końcu inny repertuar. A tytuł zapisuję
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 21:59   #3666
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jak zobaczyłam w necie foty pędzla, to wiedziałam, ze taki chce i macanko niepotrzebne i rzeczywiście
Tak, z każdym podkładem, jaki mam, jak np. 130 nakładam EL DW, to miewam smugi, a przy 170 wszystko jak airbrush pieknie roztarte i nałozone

Nie wiem, skąd takie opinie, bo jakościowo Oryginal w niczym nie ustepuje SS ani BB Przeciwnie, momentami nawet niektóre sa fajniejsze
Kusisz tym pędzlem

A to pomyślę o niej jeszcze Można ją pomacać w SCC?
Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
W Wola Parku. Byłam tam wcześniej ze 3 razy i MACówka była inna, teraz się taka akurat trafiła.
Ja to czasem się zastanawiam, o co chodzi. Już ja bym sobie lepiej w tej pracy poradziła, lepiej się znam na asortymencie itd. niż one

No właśnie to miała być pocieszajka na dziś, a wyszło, jak wyszło. Tzn. korektor też dobra rzecz, ale frajdy nie było Chyba zaraz na noc najem się spaghetti i obejrzę film (w towarzystwie moich kotów i kosmetyków) jako rekompensatę, bo mi smutno
Szkoda, że trafiłaś akurat na taką obsługę.

Może okłady z kotów pomogą
Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Bo ja sobie Zoevą 102 dziś nakładałam i całkiem spoko wyszło (nie nakładam podkładu pędzlem, tylko jajkiem), zadowolona jestem, że w końcu do czegoś ten pędzel mi się przydał

Poczekam aż dłużej potestujesz, bo SS mi się nie podoba, ale oryginalna już tak.

Ja ostatnio trafiłam też na swoją nieulubioną MACówkę i też wyszłam z tym samym korektorem ale uznałam, że lepiej, żeby ona nic do mnie nie mówiła, bo jeszcze mi powie, że mam za duże cienie czy cokolwiek, w końcu już mam wg niej usta tak złe, że satyna mi się nie trzyma

I nie mów nic o jedzeniu, bo poszłam na zakupy i wzięłam napoje albo same rzeczy do koktajli i teraz siedzę głodna
A to Ty go nakładasz na podkład? Dla mnie to za duża tapeta, musiałabym delikatnie omieść się pędzlem

Czo te Macówki?

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
powiem cos lepszego, zanim pojechalam do Wola Parku, bylam na Zlotych, tam szukając rzęs pani w Douglasie powiedziała, ze wszystko im sie wyprzedalo, bo uwaga.. sezon na bale i studniówki! 2 kwietnia.. aha
Albo pani nie ogarnia kalendarza, albo mają bardzo często dostawy
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 22:04   #3667
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
W przyszłym tygodniu idę w końcu po szminkę z listy która to taka niefajna? Ja zawsze trafiam na taką młodą i miła jest o niej mówisz?
Za to najbardziej lubię (może dlatego, że akurat kupuję u niej rzeczy) panią (zapomniałam imienia 0 z Sephory w galerii od EL i z Manu z Douglasa, która objaśnia kosmetyki Provoke szalenie miłe, śliczne kobietki
Młoda to moja ulubiona, aczkolwiek jest też druga, która chyba się uczy, bo niewiele wie i boi się doradzić. Ta o której mówię jest zawsze fajnie pomalowana i ma dłuższe włosy, generalnie jest mega.
Bardzo spoko jest też taka z krótkimi włosami.
Natomiast ta niefajna to taka pulchniejsza (na tle innych) blondi, włosy za ramiona. Pisałam tu już o niej, jaka była "milutka", teraz też sypnęła jakimś głupim komentarzem, ale nawet nie chciało mi się jej słuchać.

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
No to korektor dobry na kryzysowe przypadki. Dobra, może sobie nim zakorektorujemy to i owo i jeszcze im podziękujemy. To nie szminka zła, to usta...zupełnie jak złe stopy do dobrych butów
Korektor zawsze się przyda, ale no fakt. Kosmetyk, co poprawi humor, to taki, że jak przyjdziesz do domu, to możesz się nim wymazać i jest fajnie. Korektorem bez sensu, zero radości

Poza tym przeczytałam "korektor dobry na kryzysowe pomadki", także ten

Tak jest, klient nasz pan, ale wina klienta

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
A to Ty go nakładasz na podkład? Dla mnie to za duża tapeta, musiałabym delikatnie omieść się pędzlem

Czo te Macówki?

Nieee, po prostu nałożyłam go pędzlem do podkładu, bo do niczego innego go nie używam i samotnie nowy sobie w kubku na pędzle (czyt. ochronce na doniczki z Ikei) siedział, to go użyłam, dopiero później ogarniając, że on do płynnych

Macówka to ta sama, co już o niej pisałam, więc nawet mnie nie dziwiła
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-06, 22:06   #3668
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Młoda to moja ulubiona, aczkolwiek jest też druga, która chyba się uczy, bo niewiele wie i boi się doradzić. Ta o której mówię jest zawsze fajnie pomalowana i ma dłuższe włosy, generalnie jest mega.
Bardzo spoko jest też taka z krótkimi włosami.
Natomiast ta niefajna to taka pulchniejsza (na tle innych) blondi, włosy za ramiona. Pisałam tu już o niej, jaka była "milutka", teraz też sypnęła jakimś głupim komentarzem, ale nawet nie chciało mi się jej słuchać.
Tak pamiętam ten miły komentarz Na blondynkę nigdy nie trafiłam, no nic w razie czego gdybym teraz trafiła to zapytam kiedy będzie ta ciemnowłosa ładna dziewczyna
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 22:25   #3669
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Kusisz tym pędzlem

[COLOR="Silver"]A to pomyślę o niej jeszcze Można ją pomacać w SCC?[/
Bo warto

Jeszcze miesiąc temu paletki TF były na widoku i pełno, teraz pochowane, w scc trzeba pytać, bo testery w szufladzie i jakieś pare sztuk im sie ostało produktów. W GK to samo- nędzne resztki.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 22:34   #3670
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość

Nieee, po prostu nałożyłam go pędzlem do podkładu, bo do niczego innego go nie używam i samotnie nowy sobie w kubku na pędzle (czyt. ochronce na doniczki z Ikei) siedział, to go użyłam, dopiero później ogarniając, że on do płynnych





Macówka to ta sama, co już o niej pisałam, więc nawet mnie nie dziwiła
Kształt ma taki, że i do prasowanych powinien być ok. Zresztą ja nie przywiązuję uwagi do tego, jak oznaczony jest pędzel

Dobrze, że tylko jedna jest kiepska, a pozostałe ok. Wieksza szansa na trafienie jakiejś lepszej

---------- Dopisano o 23:34 ---------- Poprzedni post napisano o 23:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Bo warto

Jeszcze miesiąc temu paletki TF były na widoku i pełno, teraz pochowane, w scc trzeba pytać, bo testery w szufladzie i jakieś pare sztuk im sie ostało produktów. W GK to samo- nędzne resztki.
Co za konspiracja W GK też widziałam, a potem jak chciałam kupić Bon Bonsa, to też mi babeczki wyciągały gdzieś spod lady tester.
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 22:39   #3671
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Co za konspiracja W GK też widziałam, a potem jak chciałam kupić Bon Bonsa, to też mi babeczki wyciągały gdzieś spod lady tester.
noo, nie rozumiem tego...skoro to stała kolekcja to czemu pochowane
A nim kupiłam pytam sie babeczki czy ma porównanie do bonbona i Semi sweet -nieeeee, nie ma pojęcia, nawet nie macala, No ok.
Pytałam dalej - tym razem o to kiedy Peach bedzie, bo z ciekawości zmacac chciałam, to Pani tez nie ma pojęcia. Pytałam o nowe perfumy Muglera - kiedy beda, tez nie ma pojęcia. Jezuuuu, to jest tam cos o czym one maja jakieś pojęcie??
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-06, 22:41   #3672
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Pierwsza próba z korektorem Prolong udana nie dociskałam do końca, tylko tak do tego pierwszego oporu i w końcu wypadła kropelka idealna, no prawie, tak dosłownie o 10% za dużo, ale i tak nieźle

Jeszcze takie pytanko, czym nakładacie pudrowego Studio Fixa?
Pędzlem - z Sephory nr45 albo Hakuro H54
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 22:58   #3673
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
noo, nie rozumiem tego...skoro to stała kolekcja to czemu pochowane
A nim kupiłam pytam sie babeczki czy ma porównanie do bonbona i Semi sweet -nieeeee, nie ma pojęcia, nawet nie macala, No ok.
Pytałam dalej - tym razem o to kiedy Peach bedzie, bo z ciekawości zmacac chciałam, to Pani tez nie ma pojęcia. Pytałam o nowe perfumy Muglera - kiedy beda, tez nie ma pojęcia. Jezuuuu, to jest tam cos o czym one maja jakieś pojęcie??
U nas w Łodzi TF oficjalnie jest tylko w Manufakturze, tam mają szafę i w ogóle, a w pozostałych galeriach mają właśnie same paletki.
Więc w Manu cokolwiek wiedzą, w pozostałych galeriach nic. O Peach też pytałam, to najpewniej w kwietniu ma być.

Widzę, że u mnie nocne zakupy w piątek i 20% w S., czy to czas na TF
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 06:09   #3674
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Sprawdź sobie w necie, bo ona taka trochę zgaszona jest. Na początku byłam nią zachwycona, bo trwałość była naprawdę ok. Na pewno lepsza od Maybelline, chyba ogólnie z drogeryjnych matowych najlepsza, choć nie wiem, bo nie sięgałam po Loreal czy Astor (nie wiem czy oni mają w ogóle?).

Ewentualnie jeszcze Bourjois Rouge Edition Velvet, bodajże 05 albo 06, Ping Pong.

Do MACowych matów im jednak trochę brakuje, ale od czegoś trzeba zacząć, jak masz się źle w niej czuć, to najpierw lepiej rzeczywiście celować w niższą półkę
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 09:34   #3675
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

I zaś musze wdepnać do maca, bo zapomniałam, ze mi się kończy ulubiony olejek - Care Blends Essential Oils
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 10:22   #3676
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Ktoś potwierdzi czy to prawda że wycofują mini kremy?
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 10:24   #3677
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Ktoś potwierdzi czy to prawda że wycofują mini kremy?
Pierwsze słyszę... czyli serie travel? Dla mnie to jest idealna pojemnosc...
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 11:17   #3678
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Tak seria travel, dla mnie to tez idealna pojemność i pytam bo nie wiem czy zapasy robić..

Oglądałam gdzieś coś ostatnio na YT i dziewczyna mówiła że chciała kupić mini strobe i nie było a MACówka powiedziała że wycofują je Miałam sama się zapytać ale jakoś do Mac nie dotarłam. Z jednej strony rozumiem jakby je wycofali bo nikt pełnego wymiaru nie kupuje bo się nie opłaca, ale wolę żeby jednak tego nie robili bo strobe to mój ulubieniec macowy
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 11:35   #3679
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Tak seria travel, dla mnie to tez idealna pojemność i pytam bo nie wiem czy zapasy robić..

Oglądałam gdzieś coś ostatnio na YT i dziewczyna mówiła że chciała kupić mini strobe i nie było a MACówka powiedziała że wycofują je Miałam sama się zapytać ale jakoś do Mac nie dotarłam. Z jednej strony rozumiem jakby je wycofali bo nikt pełnego wymiaru nie kupuje bo się nie opłaca, ale wolę żeby jednak tego nie robili bo strobe to mój ulubieniec macowy
Ja wolę travel, bo nie zpesuje mi sie tak szybko. I np. jesli chodzi o krem SMC to słoik sie nie opłaca - odkrecany codzien szybko sie psuje. A tubka idealna. No i taniej wychodzi.

A Strobe moga wycofywać, bo przeciez maja wejsć nowe 3 wersje, wiec starą logiczne ze wycofaja. I pewno i o to chodziło. Mam taka nadzieje
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-07, 14:06   #3680
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja wolę travel, bo nie zpesuje mi sie tak szybko. I np. jesli chodzi o krem SMC to słoik sie nie opłaca - odkrecany codzien szybko sie psuje. A tubka idealna. No i taniej wychodzi.

A Strobe moga wycofywać, bo przeciez maja wejsć nowe 3 wersje, wiec starą logiczne ze wycofaja. I pewno i o to chodziło. Mam taka nadzieje
Dokładnie o tym samym pomyślałam Dla mnie wycofanie Studio Moisture w wersji travel byłoby istnym dramatem, bo kupuję je regularnie tylko w tej wersji. ( wychodzi duużo taniej , higieniczniej i z tubki nie uciekają cenne witaminki
A swoją drogą ciekawe kiedy te nowe wersje Strobe się wreszcie pojawią....
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 15:08   #3681
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Tak zachwalacie ten Strobe, że chyba co dopiszę do listy. Jeszcze nigdy nie miałam, ale za to mam gdzieś próbkę.

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

A, i chciałam napisać, że noszę dzisiaj ten korektor Pro Longwear i jestem w szoku, jest świetny. Właściwie go nie widać, a blizny i zaczerwienienia pokrył idealnie i co najważniejsze, trzyma się cały czas w nienaruszonym stanie. Rewelacja. Nawet nie nakładałam już podkładu, tylko jakiś puder wyrównujący koloryt. Pod oczy powinnam mieć jaśniejszy kolor, ale pod oczy mam inne, więc jednak dobry zakup wczoraj był
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 15:36   #3682
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

[
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
I zaś musze wdepnać do maca, bo zapomniałam, ze mi się kończy ulubiony olejek - Care Blends Essential Oils
Mi sie go udało kupić go chyba dopiero za 4 podejściem, bo ciągle nie było. Chyba dosc popularny jest

Pogmerałam w necie i pędzel 170 jest w stałej kolekcji
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 15:45   #3683
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Używacie Strobe pod makijaż po prostu? Bo też go mam i w sumie to zabieram na jakieś wyjazdy jedynie, w sumie nawet nie wiem gdzie aktualnie stoi
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 16:22   #3684
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Generalnie Strobe uzywa sie pod makijaz, przed baza, albo zamiast bazy. Ja nie uzywam, bo Strobe mi bardzo wyświeca mieszana cerę. Ale jak ktoś ma suchą to idealna sprawa.
Można go tez uzyć jako rożswietlacza na kości policzkowe, łuk kupidyna, etc. Albo też zmieszac odrobinę z podkładem dla nadania efektu glow.

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
A, i chciałam napisać, że noszę dzisiaj ten korektor Pro Longwear i jestem w szoku, jest świetny. Właściwie go nie widać, a blizny i zaczerwienienia pokrył idealnie i co najważniejsze, trzyma się cały czas w nienaruszonym stanie. Rewelacja. Nawet nie nakładałam już podkładu, tylko jakiś puder wyrównujący koloryt. Pod oczy powinnam mieć jaśniejszy kolor, ale pod oczy mam inne, więc jednak dobry zakup wczoraj był
Byle nie pod oczy, bo wysusza delikatna skóre pod nimi.

Wypróbj tez Matchmastera, jak nie chce mi sie tapety na ryjku robić, to rozcierac matchmasterowy podkład pdo oczy, i tak gdzie mam przebarwienia/zavzerwienienia etc, przysypuję MSFN, dodaje roz/brozner i voila! Jakbym miała podkład

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
[

Mi sie go udało kupić go chyba dopiero za 4 podejściem, bo ciągle nie było. Chyba dosc popularny jest

Pogmerałam w necie i pędzel 170 jest w stałej kolekcji
Na stronie nie ma problemu, stacjonarnie u nas tez widziałam.
Wnerwia mnie za to cena tego maleństwa w porównaniu do ilosci ale ze jest mega, to nie narzekam

Ciekawe, czemu na polskiej stronie maca tego pędzla nie ma w stałej.
Ale ciesze sie, bo dokupie spokojnie drugi do ABH zestwu.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 16:29   #3685
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
I zaś musze wdepnać do maca, bo zapomniałam, ze mi się kończy ulubiony olejek - Care Blends Essential Oils
a coś więcej o nim napiszesz ? Zaciekawił mnie
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 16:32   #3686
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Generalnie Strobe uzywa sie pod makijaz, przed baza, albo zamiast bazy. Ja nie uzywam, bo Strobe mi bardzo wyświeca mieszana cerę. Ale jak ktoś ma suchą to idealna sprawa.
Można go tez uzyć jako rożswietlacza na kości policzkowe, łuk kupidyna, etc. Albo też zmieszac odrobinę z podkładem dla nadania efektu glow.[COLOR="Silver"]
Ładnie opisane, nic dodać, nic ująć

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Na stronie nie ma problemu, stacjonarnie u nas tez widziałam.
Wnerwia mnie za to cena tego maleństwa w porównaniu do ilosci ale ze jest mega, to nie narzekam

Ciekawe, czemu na polskiej stronie maca tego pędzla nie ma w stałej.
Ale ciesze sie, bo dokupie spokojnie drugi do ABH zestwu.
Ten pędzel jest w naszym MACu online, tylko trzeba wpisywać w ich wyszukiwarkę.
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 16:40   #3687
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
a coś więcej o nim napiszesz ? Zaciekawił mnie
Swietnie przygotowuje cerę do podkładu. Nawilża, powoduje ze nie widać skórek suchych, jak sie ma tendencje, odświeza, ożywia poszarzała cere. Generalnie same dobrobci. Tylko tzreba pamiętac, ze niewiele trzeba wmasować i odczekać nim się wchłonie i nałozy resztę. Ja zazwyczaj jak nakłądam, to biore prysznić i potem dopiero reszta makijazu. A uzywam go juz z 4 lata i zadowolona jestem, jak mało z czego.

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Ten pędzel jest w naszym MACu online, tylko trzeba wpisywać w ich wyszukiwarkę.
To wiem, bo tak go własnie kupowałam, musiałam wklepać w sercza. Ale chodzi mi o to, ze nie ma na stronie z pędzlami ze stałej i to jest dziwne.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 16:43   #3688
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Swietnie przygotowuje cerę do podkładu. Nawilża, powoduje ze nie widać skórek suchych, jak sie ma tendencje, odświeza, ożywia poszarzała cere. Generalnie same dobrobci. Tylko tzreba pamiętac, ze niewiele trzeba wmasować i odczekać nim się wchłonie i nałozy resztę. Ja zazwyczaj jak nakłądam, to biore prysznić i potem dopiero reszta makijazu. A uzywam go juz z 4 lata i zadowolona jestem, jak mało z czego.
czuję się skuszona dzięki lubię olejki, przydałby mi się ten maluszek
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 16:44   #3689
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

To wiem, bo tak go własnie kupowałam, musiałam wklepać w sercza. Ale chodzi mi o to, ze nie ma na stronie z pędzlami ze stałej i to jest dziwne.
No to nie bardzo rozumiem, bo limitki z innych kategorii są normalnie na stronie i nie trzeba ich szukać przez wyszukiwarkę...
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 16:46   #3690
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
noo, nie rozumiem tego...skoro to stała kolekcja to czemu pochowane
A nim kupiłam pytam sie babeczki czy ma porównanie do bonbona i Semi sweet -nieeeee, nie ma pojęcia, nawet nie macala, No ok.
Pytałam dalej - tym razem o to kiedy Peach bedzie, bo z ciekawości zmacac chciałam, to Pani tez nie ma pojęcia. Pytałam o nowe perfumy Muglera - kiedy beda, tez nie ma pojęcia. Jezuuuu, to jest tam cos o czym one maja jakieś pojęcie??
Bez sensu. Rozumiem, ze mozna czegos nie wiedziec, ale w Sephorze ilekroc o cos pytam to tez dostaje taka odpowiedz
A tez czekam na nowego Muglera, bardzo chce go zniuchac
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-25 14:08:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:49.