❤ Czerwcówki 2019 cz. 3 - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-04-02, 11:25   #3691
NatalkaC
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 477
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Ja na każdej wizycie mam mierzoną szyjkę usg dopochwowym. 3 tyg temu miałam 3.2cm, a wczoraj 2.5 cm. Za 2 tygodnie będę miała prenatalne to wtedy się okaże co dalej. Jak nadal będzie się skracać to zastrzyki na rozwój płuc, a jak się zatrzyma to będzie ok
NatalkaC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 11:26   #3692
she_like
Zadomowienie
 
Avatar she_like
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 1 311
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Mój tz tez chce jechać do Chorwacji autem, ale ja sobie tego nie wyobrażam. Możemy poleciEC i na miejscu wynająć auto.


O jak bym z chęcią Chorwację odwiedziła. Ale tez wolałabym lecieć.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Nastawienie to mała rzecz, która robi wielką różnicę.

she_like jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 11:27   #3693
sylwia695
Rozeznanie
 
Avatar sylwia695
 
Zarejestrowany: 2019-01
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 885
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
W piatwkmam diabetolog a dzisiaj położną-dietetykJestem strasznie głodna o 23. Wczoraj o 21 zjadłam sałatkę i ewentualnie tak bym mogła robić. Dzisiaj spróbuje



Drugie śniadanie-chia na mleku kokosowym z wiórkami i cukrem wanilinowym, mus truskawowy z ksylitolemZałącznik 7670907

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Ja zazwyczaj o 23 to już śpię kurcze ale rarytasy masz ja standard zaraz robię kiwi plus pomarańcze i garść orzechów

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka
sylwia695 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 11:30   #3694
she_like
Zadomowienie
 
Avatar she_like
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 1 311
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie. Czy badacie w ciąży poziom d-dimerów, a jesli tak to jakie macie wyniki? Ja odebrałam swoje i mam wynik 1024, gdzie norma od 0 do 500, z tym, że nie wiem czy nie ma innej dla ciężarnych.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------




Współczuję stresu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------





Super!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


O ja nie badałam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Mój tz wczoraj posprzątal salon i kuchnię. Ja 3 razy sprzątałam pokój Pestki. Zajął się nią
Dzięki czemu spałam 12h. Jeszcze bym pospala.
Usmażył naleśniki.
Miał dziś umyć mi kolejne okna. Bo ja w ndz umylam 4 szt , jak on wstawial meble do B pokoju. Niestety dziś znowu mu połamaLO kręgosłup.... chyba umyje sama kolejne 4 szt i zostawię mu 3 dachowe.

Zrobiłam pranie i nie żyje. Przestawie się na moją kawę fusiasta bo ta rozpuszczalna z mlekiem to srednio.


A w ogóle zapomniałam wam napisac, że nie mam th ermomixa. Sprzedający nas oszukał. Spora suma ale udało się odzyskać. No i nie mam buuu

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------





Emmos nie wiem nawet co to jest


Kochany tż.
Tez chciałam się przestawić na fusiastą, bo znowu rozpuszczalna nie podchodzi, ale od razu dostaje wysokiego ciśnienia

Serio? Dobrze, że pieniądze odzyskaliście.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Nastawienie to mała rzecz, która robi wielką różnicę.

she_like jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 11:32   #3695
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez mrofka89 Pokaż wiadomość

Jak potem cenowo te wkłady wychodzą?

Do tego kosza TT Sangenic, masz taki okrągły wkład z ząbkami- oryginalnie co zmianę wkładu to wyrzucasz stary, a jak dokupujesz folię, to ten wkłąd trzeba zostawić.


Kupuje się folię (na metry, na życzenie mogą ci zrobić perforację co 4/6/8 metrów żeby łatwiej dzielić), ona jest w formie takiego długiego rękawa, nakładasz ją na tubę montażową (kartonowa rura dopasowana średnicą do wkładu kosza) i jak masz nałożone w sam raz, to wkładasz tę tubę we wkład i zsuwasz folię z tuby we wnętrze wkładu. Wkład pakujesz w kosz, wyciągasz przy ząbkach kawałek folii, robisz supełek i działasz


Proste jak budowa cepa i tańsze niż rozwiązanie oryginalne w załączniku wycinek z cennika:


Cytat:
Napisane przez patulinaa Pokaż wiadomość
Hej. Wczoraj po wizycie wszystko okej. Szyjka długa i zamknięta. Łożysko się podniosło. Mały 1100g, główką w dół i ssal palucha 🤳

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Super że się podniosło! Czyli już teraz możesz spokojnie myśleć o SN?


Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
A ja w sobote u nowwgo doktorka ciekawe co to bedzie

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Ty to się nazwiedzasz różnych lekarzy


Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Też nie wiem czym się sugerują robiąc na środku taki wzór

Może w myśl że kobieta stając się matką to się od razu uwstecznia i te misie, kwiatki i ptaszki pasują do jej stanu umysłu? Trochę to przykre jakby nie patrzeć...


Cytat:
Napisane przez NatalkaC Pokaż wiadomość
My wczoraj najedlismy się strachu. Napisałam do dr, że często mam twardy brzuch, ale najczęściej nawet nie czuje kiedy się taki robi i że kilka razy czułam skurcz. On spanikowal i kazał mi jechać 100km do szpitala na ktg. Pojechaliśmy do niego do gabinetu i powiedziałam, żeby tu mi zrobili ktg, a jak będzie źle to wtedy tam pojedziemy. Zgodził się. Zrobili mi ktg, jak się okazało, to tylko 1 dziecka. Nie wykazało skurczu. Zmierzył szyjkę i niestety się skróciła, więc znowu muszę non stop leżeć... dostałam teraz Luteinę pod język, 8 tabletek na dzień... później zrobili mi jeszcze ktg dwójki dzieci, był problem z podłączeniem, więc leżałam ponad godzinę... cały dzień w stresie. Jak o 13.20 weszliśmy do lekarza to wyszliśmy po 17.

A są jakieś pomysły czemu tak się stało? Tak żeby na przyszłość unikać?


Dobrze że cię lekarz zbadał, odpoczywaj teraz dużo i dbaj o siebie jeszcze bardziej



Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
A w ogóle zapomniałam wam napisac, że nie mam th ermomixa. Sprzedający nas oszukał. Spora suma ale udało się odzyskać. No i nie mam buuu

Świnia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Przechwytywanie.JPG (45,6 KB, 48 załadowań)
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 11:35   #3696
she_like
Zadomowienie
 
Avatar she_like
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 1 311
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez ko_91 Pokaż wiadomość
Mój mi ostatnio powiedział że szyjka nie za długa ale twarda i zamknięta, żeby wyluzować z , za to kilka dni później wizyta prywatna i tam info że szyjka długa zamknięta wszystko można

Jedynie co mnie stresuje to zadyszka, ile bym nie przeszła, schody, sklep. 2 trymestr był łaskawszy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Nie wspominaj o zadyszce. Masakra jakaś.
Samo przerzucenie się w nocy z boku na bok to ciężka walka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Cytat:
Napisane przez NatalkaC Pokaż wiadomość
Ja na każdej wizycie mam mierzoną szyjkę usg dopochwowym. 3 tyg temu miałam 3.2cm, a wczoraj 2.5 cm. Za 2 tygodnie będę miała prenatalne to wtedy się okaże co dalej. Jak nadal będzie się skracać to zastrzyki na rozwój płuc, a jak się zatrzyma to będzie ok


To dosc szybko się skraca


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Nastawienie to mała rzecz, która robi wielką różnicę.

she_like jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 11:42   #3697
mrofka89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 518
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Do tego kosza TT Sangenic, masz taki okrągły wkład z ząbkami- oryginalnie co zmianę wkładu to wyrzucasz stary, a jak dokupujesz folię, to ten wkłąd trzeba zostawić.


Kupuje się folię (na metry, na życzenie mogą ci zrobić perforację co 4/6/8 metrów żeby łatwiej dzielić), ona jest w formie takiego długiego rękawa, nakładasz ją na tubę montażową (kartonowa rura dopasowana średnicą do wkładu kosza) i jak masz nałożone w sam raz, to wkładasz tę tubę we wkład i zsuwasz folię z tuby we wnętrze wkładu. Wkład pakujesz w kosz, wyciągasz przy ząbkach kawałek folii, robisz supełek i działasz


Proste jak budowa cepa i tańsze niż rozwiązanie oryginalne w załączniku wycinek z cennika:





Super że się podniosło! Czyli już teraz możesz spokojnie myśleć o SN?





Ty to się nazwiedzasz różnych lekarzy





Może w myśl że kobieta stając się matką to się od razu uwstecznia i te misie, kwiatki i ptaszki pasują do jej stanu umysłu? Trochę to przykre jakby nie patrzeć...





A są jakieś pomysły czemu tak się stało? Tak żeby na przyszłość unikać?


Dobrze że cię lekarz zbadał, odpoczywaj teraz dużo i dbaj o siebie jeszcze bardziej






Świnia
O tych koszulach nawet nie mówcie przecież brzydkie to takie i jak worek wygląda a z tymi misiami to już w ogóle. Też nie wiem o co chodzi że co noworodek ma misia widzieć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mrofka89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-02, 11:55   #3698
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez she_like Pokaż wiadomość
Musze popatrzeć, wlasnie się rozglądam za przewijakiem

No my taki upolowaliśmy:
https://cebababy.eu/pl/p/Przewijak-M...Ceba-Baby/2963


Z innym wzorkiem, ale sama idea nam się spodobała na szkole rodzenia (na takich przewijakach panowie byli uczeni jak kąpać i pielęgnować dziecko), bo ma obicie z ceraty, więc łatwo umyć, jest w miarę miękki, więc przyjemniej jest, a jak chcesz gdzieś wyskoczyć na weekend czy coś, to pakujesz do auta i dziękuję


Są jeszcze twarde:
https://cebababy.eu/pl/p/Przewijak-M...Ceba-Baby/2956


I tez go chcieliśmy, ale stwierdziliśmy że jeden nam wystarczy. Ten twardy faktycznie jest twardy- może nie jak deska, ale za miękki dla dziecka to nie jest. Boki ma usztywnione i dość wysokie, obity też ceratą.







Cytat:
Napisane przez mrofka89 Pokaż wiadomość
O tych koszulach nawet nie mówcie przecież brzydkie to takie i jak worek wygląda a z tymi misiami to już w ogóle. Też nie wiem o co chodzi że co noworodek ma misia widzieć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Na szczęście są bardziej kobiece koszule, ale też niepozbawione wad. Ja się czaiłam na tę:


https://www.esotiq.com/pl/pl/materni...re-szary-11101



Bo można ją nosić już bez biustonosza, bo są miseczki odpinane, ale jest dziwna. MAteriał jest szalenie miękki i delikatny (robi wrażenie kruchego, spranego aż, choć w dotyku miły, może tak ma być?), ale dziwnie jest uszyta pod biustem- mierzyłam L żeby się zmieścił, a przy przeciąganiu przez ramiona aż szwy pękały!


Także obawiałabym się że przy którymś nałożeniu szwy puszczą i tyle będę mieć z koszuli...
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 12:13   #3699
patulinaa
Rozeznanie
 
Avatar patulinaa
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 831
Dot.: Czerwcówki 2019 cz. 3

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez ko_91 Pokaż wiadomość
A ja miałam plan dziś u nas umyć okna i powiesić firanki. Chyba będę musiała poprosić w takim razie o to teściową.
Natalka mam nadzieję że leżenie i luteina pomoże! Maluszki najważniejsze.
Mnie wkurza że nie wiem jaka mam długość szyjki. Nie wiem czy na usg 3 trym.lekarz robi taki pomiar czy będę musiała to o to poprosić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lepiej chyba jednak poprosić kogoś o pomoc. A lekarza zawsze możesz dopytać o długość
Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Do tego kosza TT Sangenic, masz taki okrągły wkład z ząbkami- oryginalnie co zmianę wkładu to wyrzucasz stary, a jak dokupujesz folię, to ten wkłąd trzeba zostawić.


Kupuje się folię (na metry, na życzenie mogą ci zrobić perforację co 4/6/8 metrów żeby łatwiej dzielić), ona jest w formie takiego długiego rękawa, nakładasz ją na tubę montażową (kartonowa rura dopasowana średnicą do wkładu kosza) i jak masz nałożone w sam raz, to wkładasz tę tubę we wkład i zsuwasz folię z tuby we wnętrze wkładu. Wkład pakujesz w kosz, wyciągasz przy ząbkach kawałek folii, robisz supełek i działasz


Proste jak budowa cepa i tańsze niż rozwiązanie oryginalne w załączniku wycinek z cennika:





Super że się podniosło! Czyli już teraz możesz spokojnie myśleć o SN?





Ty to się nazwiedzasz różnych lekarzy





Może w myśl że kobieta stając się matką to się od razu uwstecznia i te misie, kwiatki i ptaszki pasują do jej stanu umysłu? Trochę to przykre jakby nie patrzeć...





A są jakieś pomysły czemu tak się stało? Tak żeby na przyszłość unikać?


Dobrze że cię lekarz zbadał, odpoczywaj teraz dużo i dbaj o siebie jeszcze bardziej






Świnia
Tak, jeśli pozostanie tylko główka w dół to będzie SN

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez patulinaa
Czas edycji: 2019-04-02 o 12:14
patulinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 12:44   #3700
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Co do cukrzycy. Ja w niedziele zjadłam o 16 trzy kawałki pizzy, byłam pełna, ale nie mogłam zmierzyć cukru, bo zapomniałam zabrać ze sobą glukometru. Mierzyłam dopiero o 20 i miała wynik 64...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja w niedzielę jadłam placki, desery z galaretki, zrobiłam taką próbę i po godzinie cukier 126...
Cytat:
Napisane przez mipola Pokaż wiadomość
Agus czemu boisz się insuliny? Mniejsze zło niż za wysokie cukry, uwierz mi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem czemu, przeraża mnie to

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 12:45   #3701
mrofka89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 518
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
No my taki upolowaliśmy:
https://cebababy.eu/pl/p/Przewijak-M...Ceba-Baby/2963


Z innym wzorkiem, ale sama idea nam się spodobała na szkole rodzenia (na takich przewijakach panowie byli uczeni jak kąpać i pielęgnować dziecko), bo ma obicie z ceraty, więc łatwo umyć, jest w miarę miękki, więc przyjemniej jest, a jak chcesz gdzieś wyskoczyć na weekend czy coś, to pakujesz do auta i dziękuję


Są jeszcze twarde:
https://cebababy.eu/pl/p/Przewijak-M...Ceba-Baby/2956


I tez go chcieliśmy, ale stwierdziliśmy że jeden nam wystarczy. Ten twardy faktycznie jest twardy- może nie jak deska, ale za miękki dla dziecka to nie jest. Boki ma usztywnione i dość wysokie, obity też ceratą.










Na szczęście są bardziej kobiece koszule, ale też niepozbawione wad. Ja się czaiłam na tę:


https://www.esotiq.com/pl/pl/materni...re-szary-11101



Bo można ją nosić już bez biustonosza, bo są miseczki odpinane, ale jest dziwna. MAteriał jest szalenie miękki i delikatny (robi wrażenie kruchego, spranego aż, choć w dotyku miły, może tak ma być?), ale dziwnie jest uszyta pod biustem- mierzyłam L żeby się zmieścił, a przy przeciąganiu przez ramiona aż szwy pękały!


Także obawiałabym się że przy którymś nałożeniu szwy puszczą i tyle będę mieć z koszuli...
Ja też na allegro znalazłam normalne, ale połowa z tego co jest do kupienia to właśnie takie brzydkie worki z misiami czy motylkami i zastanawiam się kto to w ogóle wymyślił. I kto to kupuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

Cytat:
Napisane przez patulinaa Pokaż wiadomość
[/COLOR]Lepiej chyba jednak poprosić kogoś o pomoc. A lekarza zawsze możesz dopytać o długość Tak, jeśli pozostanie tylko główka w dół to będzie SN

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale wam dobrze!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mrofka89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-02, 12:50   #3702
mipola
Zadomowienie
 
Avatar mipola
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 561
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
Ja w niedzielę jadłam placki, desery z galaretki, zrobiłam taką próbę i po godzinie cukier 126...Nie wiem czemu, przeraża mnie to

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Będzie dobrze. Jakby to były małe przekroczenia, ale są dosc spore. Ukłucie nie boli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mipola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 12:57   #3703
mrofka89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 518
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

dowiadywałam się w swoim szpitalu i u nas trzeba mieć wszystko swoje 🤦☠♀️ Jezu jak to zmieścić żeby nie wyglądać jak na dwutygodniowe wakacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mrofka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 13:01   #3704
Moniunia1994
Zadomowienie
 
Avatar Moniunia1994
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 315
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez mrofka89 Pokaż wiadomość
dowiadywałam się w swoim szpitalu i u nas trzeba mieć wszystko swoje 🤦♀️ Jezu jak to zmieścić żeby nie wyglądać jak na dwutygodniowe wakacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja naszykuje w domu więcej w razie czego TŻ dowiezie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moniunia1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 13:07   #3705
POLAshi
Wtajemniczenie
 
Avatar POLAshi
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 2 242
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez mrofka89 Pokaż wiadomość
Ja też na allegro znalazłam normalne, ale połowa z tego co jest do kupienia to właśnie takie brzydkie worki z misiami czy motylkami i zastanawiam się kto to w ogóle wymyślił. I kto to kupuje
Ja sie cieszę bo wygrzebalam z torby po siostrze jej koszule do karmienia, troche babcine wzory ale odpowiada mi material, rozmiar i dlugosc wiec wole ten babciny wzor niz te misie



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

Wlasnie chyba czas zabrac sie za pranie, prasowanie i pakowanie torby ta mysl mnie przeraza bo to juz tak blisko do porodu... ale powoli odhaczamy z listy rzeczy do zrobienia: okna umyte, jeszcze wypiorę zaslonki, ogarniemy pokoik do konca, pranie, pakowanie i mozemy czekac na naszego dzidziusia gdy kolejna sprawa znika z naszej listy to czuję ulgę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
POLAshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 13:11   #3706
Moniunia1994
Zadomowienie
 
Avatar Moniunia1994
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 315
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez POLAshi Pokaż wiadomość
Ja sie cieszę bo wygrzebalam z torby po siostrze jej koszule do karmienia, troche babcine wzory ale odpowiada mi material, rozmiar i dlugosc wiec wole ten babciny wzor niz te misie



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

Wlasnie chyba czas zabrac sie za pranie, prasowanie i pakowanie torby ta mysl mnie przeraza bo to juz tak blisko do porodu... ale powoli odhaczamy z listy rzeczy do zrobienia: okna umyte, jeszcze wypiorę zaslonki, ogarniemy pokoik do konca, pranie, pakowanie i mozemy czekac na naszego dzidziusia gdy kolejna sprawa znika z naszej listy to czuję ulgę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja właśnie mam tylko ubranka i trochę panikuje
Pokoik wczoraj malowaliśmy biało na podkład dopiero, potem panele i kolor. Dopiero wtedy zamówię łóżeczko i komodę.
Chciała bym żeby już wszystko było gotowe
Apteczne rzeczy mam w koszyku i czekam na wypłatę bo już się splukalam w tym miesiącu


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moniunia1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 13:12   #3707
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez mrofka89 Pokaż wiadomość
dowiadywałam się w swoim szpitalu i u nas trzeba mieć wszystko swoje 🤦♀️ Jezu jak to zmieścić żeby nie wyglądać jak na dwutygodniowe wakacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jak rodziłam córkę to w moim szpitalu też nic nie dawali. Wyglądałam jak rumun jadący na targ sprzedawać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 13:13   #3708
ko_91
Zadomowienie
 
Avatar ko_91
 
Zarejestrowany: 2018-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 380
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

U mnie wciąż w powijakach mąż wczoraj dopiero panele kładł. Mała będzie z nami w pokoju, póki co innej możliwości nie mamy.
Przyszły mi joggersy z h&M z weekendowej pomyłki/promocji. Wzielam 2 pary, jedne dla siostrzeńca, jedne dla swojej i są całkiem fajne za 6.99

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ko_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 13:15   #3709
mrofka89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 518
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez migifigi Pokaż wiadomość
Ja jak rodziłam córkę to w moim szpitalu też nic nie dawali. Wyglądałam jak rumun jadący na targ sprzedawać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
właśnie mam taką wizję że będę wyglądać jak na lotnisku na 2 tygodniowy wyjazd albo jak baba na targu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mrofka89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-02, 13:17   #3710
POLAshi
Wtajemniczenie
 
Avatar POLAshi
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 2 242
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Moniunia1994 Pokaż wiadomość
Ja właśnie mam tylko ubranka i trochę panikuje
Pokoik wczoraj malowaliśmy biało na podkład dopiero, potem panele i kolor. Dopiero wtedy zamówię łóżeczko i komodę.
Chciała bym żeby już wszystko było gotowe
Apteczne rzeczy mam w koszyku i czekam na wypłatę bo już się splukalam w tym miesiącu


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj my w tym miesiacu tez mamy masakre sporo zamowilam dla dziecka w tym fotelik, siebie obkupilismy i jeszcze auto ogarnelismy (rozrząd i zakup nowych opon). Ale chcialam zeby TZ zajal sie tematem auta juz teraz a nie na ostatnią chwilę przed porodem
uff ale juz sie ciesze, ze mamy te wydatki z glowy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
POLAshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 13:18   #3711
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez mrofka89 Pokaż wiadomość
dowiadywałam się w swoim szpitalu i u nas trzeba mieć wszystko swoje Jezu jak to zmieścić żeby nie wyglądać jak na dwutygodniowe wakacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak patrzyłam na stronie szpitala gdzie chce rodzic to w sumie tylko najwiecej rzeczy dla mnie trzeba, dla malucha tylko pampersy, chusteczki, tetry i ubranka na wyjście



Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 13:19   #3712
POLAshi
Wtajemniczenie
 
Avatar POLAshi
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 2 242
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez migifigi Pokaż wiadomość
Ja jak rodziłam córkę to w moim szpitalu też nic nie dawali. Wyglądałam jak rumun jadący na targ sprzedawać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tez musze miec wszystko swoje wiec tez bede tak wygladac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
POLAshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 13:20   #3713
Moniunia1994
Zadomowienie
 
Avatar Moniunia1994
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 315
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez POLAshi Pokaż wiadomość
Oj my w tym miesiacu tez mamy masakre sporo zamowilam dla dziecka w tym fotelik, siebie obkupilismy i jeszcze auto ogarnelismy (rozrząd i zakup nowych opon). Ale chcialam zeby TZ zajal sie tematem auta juz teraz a nie na ostatnią chwilę przed porodem
uff ale juz sie ciesze, ze mamy te wydatki z glowy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A u nas jeszcze tyle do kupienia
Dobrze, że w tym miesiącu jeszcze wpadnie dodatkowo trochę gotówki z odszkodowania za spóźniony lot 6h

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

Cytat:
Napisane przez migifigi Pokaż wiadomość
Ja jak rodziłam córkę to w moim szpitalu też nic nie dawali. Wyglądałam jak rumun jadący na targ sprzedawać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Heh a u nas w ogóle nie pisze na stronie co potrzeba, muszę się jakoś inaczej dowiedziec 🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moniunia1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 13:23   #3714
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Moniunia1994 Pokaż wiadomość
Ja właśnie mam tylko ubranka i trochę panikuje
Pokoik wczoraj malowaliśmy biało na podkład dopiero, potem panele i kolor. Dopiero wtedy zamówię łóżeczko i komodę.
Chciała bym żeby już wszystko było gotowe
Apteczne rzeczy mam w koszyku i czekam na wypłatę bo już się splukalam w tym miesiącu


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to ja podobnie tez mialam apteke w marcu ogarnac ale tyle ważniejszych rzeczy bylo ze to zeszlo na drugi plan i dopiero chyba w przyszlym tygodniu zamowie calosc, przejde sie po jakies koszule, spiworki i rozki i zostanie mi tylko fotelik do kupienia ale to w maju

Jeszcze czekam do przyszlego tygodnia bo będziemy zamawiac naroznik do pokoju i dopiero potem bede mogla przywieźć tu wozek, łóżeczko i zlozyc przewijak.
Aa jeszcze naklejki na sciane musze zamowic

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

Dobrze ze chociaz juz piore kolejna partiw ciuszkow to chociaz to bede miec gotowe ale i tak wypranie wszystkiego zajmie mi z tydzien

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 13:24   #3715
Moniunia1994
Zadomowienie
 
Avatar Moniunia1994
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 315
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
No to ja podobnie tez mialam apteke w marcu ogarnac ale tyle ważniejszych rzeczy bylo ze to zeszlo na drugi plan i dopiero chyba w przyszlym tygodniu zamowie calosc, przejde sie po jakies koszule, spiworki i rozki i zostanie mi tylko fotelik do kupienia ale to w maju

Jeszcze czekam do przyszlego tygodnia bo będziemy zamawiac naroznik do pokoju i dopiero potem bede mogla przywieźć tu wozek, łóżeczko i zlozyc przewijak.
Aa jeszcze naklejki na sciane musze zamowic

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
U nas jeszcze kładzenie płytek salon kuchnia korytarz....
Oo właśnie mi przypomniałas tymi naklejkami. Ja muszę zamowic szablon malarski

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moniunia1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 13:24   #3716
POLAshi
Wtajemniczenie
 
Avatar POLAshi
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 2 242
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Ej bo tak serio 2 miesiace to juz nic... przeciez ja dopiero co sikalam na patyk z trzęsącymi się dlońmi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
POLAshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 13:26   #3717
Moniunia1994
Zadomowienie
 
Avatar Moniunia1994
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 315
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez POLAshi Pokaż wiadomość
Ej bo tak serio 2 miesiace to juz nic... przeciez ja dopiero co sikalam na patyk z trzęsącymi się dlońmi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja wtedy prawie zemdlałam...🤦
U mnie prawie 3 miesiące

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moniunia1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 13:27   #3718
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Moniunia1994 Pokaż wiadomość
U nas jeszcze kładzenie płytek salon kuchnia korytarz....
Oo właśnie mi przypomniałas tymi naklejkami. Ja muszę zamowic szablon malarski

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Najgorsze te remonty
My niby wiele nie robilismy tutaj a i tak zeszlo troche czasu od polowy stycznia...


Ja chce nad łózeczko jakies chmurki zamówić a mlodemu obiecalam minionki w 3d na sciane

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

Cytat:
Napisane przez POLAshi Pokaż wiadomość
Ej bo tak serio 2 miesiace to juz nic... przeciez ja dopiero co sikalam na patyk z trzęsącymi się dlońmi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie za 4 dni rowne 2miesiace będą...

I tez nie mam pojecia kiedy to minelo a pamietam jak ja testowalam i ty tez, jakby to bylo wczoraj

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 13:28   #3719
POLAshi
Wtajemniczenie
 
Avatar POLAshi
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 2 242
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Moniunia1994 Pokaż wiadomość
Ja wtedy prawie zemdlałam...🤦
U mnie prawie 3 miesiące

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jak normalnie sikalam na patyk bo staralismy sie 4 msc to bylo ok a w tym udanym cyklu wiedzialam, ze jestem w ciazy i taka dziwna reakcja bo serce walilo jak oszalałe. Moze balam sie, ze jednak tej drugiej kreski nie bedzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
POLAshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 13:31   #3720
mrofka89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 518
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Moniunia1994 Pokaż wiadomość
A u nas jeszcze tyle do kupienia
Dobrze, że w tym miesiącu jeszcze wpadnie dodatkowo trochę gotówki z odszkodowania za spóźniony lot 6h

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

Heh a u nas w ogóle nie pisze na stronie co potrzeba, muszę się jakoś inaczej dowiedziec 🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja musiałam iść na szkołę rodzenia do szpitala, bo wtedy dopiero można było dostać listę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mrofka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-15 22:12:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:18.