Panny Młode 2019 cz. 5 - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-11-28, 12:53   #3691
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Właśnie, Agulaaa, czekamy na wieści, super, że Atelier tak Was dopieszcza


Super


Super to będzie, jak je zrealizujemy ale dobry plan to podstawa.
Po tym, jak to napisałam, zorientowałam się, że zaproszenia to jedno, ale koperty musimy zamówić
A u Was z tymi zaproszeniami jak? Idziecie w swój projekt?
Czy wybieracie coś z poprzednich?
Raczej swój. Za 50 zł kupię grafikę na zaproszenia, moja siostra już zrobiła nam projekt, więc tylko dodać gałązkę. Tekst jest opracowany, czcionki dobrane. Nie wiem, ile wyniesie wydrukowanie wszystkiego.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-28, 12:56   #3692
Leukotea
Zadomowienie
 
Avatar Leukotea
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Ipecacuanha Pokaż wiadomość
Witaj! Macie juz mnostwo rzeczy zalatwionych! Na jaka suknie sie zdecydowalas, jaki model?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Właśnie dzisiaj wybrałam podwiązkę, trochę droga, ale najładniejsza z tych wszystkich, co oglądałam i w weekend będę zamawiać.

IMG_1543409686.497823.jpg

Jeśli chodzi o suknie, to zdecydowałam się ba gore z koronki a dół z muślinu i pod spodem będę miała halkę, żeby bardzo delikatnie suknia poszła w literę A i się nie platala między nogami, choć mam nadzieje ze uda mi się jakoś w niej funkcjonować Suknia to model M-04T z Eizabeth Passion.

Powiedzcie dziewczyny jak z winietkami? Robicie czy nie?


Wysłane z iPhone
__________________
Wybieram BALSAM i SERUM do ciała!



Szczęśliwa
Leukotea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-28, 13:02   #3693
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Leukotea Pokaż wiadomość
Właśnie dzisiaj wybrałam podwiązkę, trochę droga, ale najładniejsza z tych wszystkich, co oglądałam i w weekend będę zamawiać.

Załącznik 7650456

Jeśli chodzi o suknie, to zdecydowałam się ba gore z koronki a dół z muślinu i pod spodem będę miała halkę, żeby bardzo delikatnie suknia poszła w literę A i się nie platala między nogami, choć mam nadzieje ze uda mi się jakoś w niej funkcjonować Suknia to model M-04T z Eizabeth Passion.

Powiedzcie dziewczyny jak z winietkami? Robicie czy nie?


Wysłane z iPhone
Pierwsza podwiązka która mi się podoba

Bardzo ładna sukienka Też mam dół muślinowy, ale będę doszywać jedną warstwę tiulu.

Tak u mnie będą winietki. I chyba zrobię je sama.
n0emi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-28, 13:10   #3694
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Leukotea Pokaż wiadomość
Właśnie dzisiaj wybrałam podwiązkę, trochę droga, ale najładniejsza z tych wszystkich, co oglądałam i w weekend będę zamawiać.

Załącznik 7650456

Jeśli chodzi o suknie, to zdecydowałam się ba gore z koronki a dół z muślinu i pod spodem będę miała halkę, żeby bardzo delikatnie suknia poszła w literę A i się nie platala między nogami, choć mam nadzieje ze uda mi się jakoś w niej funkcjonować Suknia to model M-04T z Eizabeth Passion.

Powiedzcie dziewczyny jak z winietkami? Robicie czy nie?


Wysłane z iPhone
U mnie co do idei podobnie, góra z koronki, dół z muślinu, ale bez halki

Podwiązkę akurat sobie daruję, ale ta jest naprawdę niezła

Winietki robimy, zdecydowanie! Zrobi nam graficzka, która projektowała zaproszenia.
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-28, 13:12   #3695
Leukotea
Zadomowienie
 
Avatar Leukotea
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez n0emi Pokaż wiadomość
Pierwsza podwiązka która mi się podoba



Bardzo ładna sukienka Też mam dół muślinowy, ale będę doszywać jedną warstwę tiulu.



Tak u mnie będą winietki. I chyba zrobię je sama.

Dlatego ja kupuje pomimo ze kosztuje 120zl, bo mimo ze to pod suknia to jednak chce mieć założona taka, która mi się podoba my łącznie z nami i wykonawcami mamy na chwile obecna 71 osób, pewnie ktoś się nie stawi i mimo, ze to nieduża impreza to chyba wole mieć spokój, ze moi rodzice będą mieli honorowe miejsca a nie ze się zakręca i zostaną im gdzieś na końcu. Choć do tej pory byłam za tym, żeby nie robić i niech każdy siada gdzie chce ale im więcej myśle i czytam to nachodzą mnie wątpliwości


Wysłane z iPhone

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
U mnie co do idei podobnie, góra z koronki, dół z muślinu, ale bez halki



Podwiązkę akurat sobie daruję, ale ta jest naprawdę niezła



Winietki robimy, zdecydowanie! Zrobi nam graficzka, która projektowała zaproszenia.

Ja jeśli się zdecyduje to tez zlecę je osobie która nam zrobila zaproszenia i zawieszki. Ale winietki i plan stołów to chyba dopiero jak goście potwierdza przybycie, czy wcześniej robicie?


Wysłane z iPhone
__________________
Wybieram BALSAM i SERUM do ciała!



Szczęśliwa
Leukotea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-28, 13:16   #3696
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Ej, mega pomysł Bardzo mi się to spodobało i będę myśleć, czy u mnie też tak nie zrobić Nie chce rzucać welonem (btw, moja autokorekta chciała zmienić na "bekonem" ), bo zauważyłam że jak za lekko się rzuci, to dziewczyny nie podbiegają, żeby złapać i on tak smutno spada. Ja mam raczej odwrotne wrażenie - że czas ruszyć z pierdołami, a my sami jak te pierdoły Siedzimy i nic nie robimy.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Ja nienawidze łapania welonu i zauważyłam że często dziewczyny uciekają gdy welon leci w ich strone, może to jakaś fajniejsza i ciekawsza forma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-28, 13:22   #3697
Leukotea
Zadomowienie
 
Avatar Leukotea
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
Ja nienawidze łapania welonu i zauważyłam że często dziewczyny uciekają gdy welon leci w ich strone, może to jakaś fajniejsza i ciekawsza forma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ale to się specjalny bukiet ze wstążkami kupuje czy się coś doczepia do swojego?


Wysłane z iPhone
__________________
Wybieram BALSAM i SERUM do ciała!



Szczęśliwa
Leukotea jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-28, 13:25   #3698
agus1315
Zakorzenienie
 
Avatar agus1315
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 989
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

U nas winietki też na 100% będą, na większym weselu nie wyobrażam sobie że nie ma winietek czy rozpiski chociaż kto przy jakim stole siedzi. I myślę że wykorzystam te darmowe ze strony mrplanner


Leukotea, ładna suknia
__________________
Nie szukaj kogoś z kim możesz żyć, ale kogoś bez kogo żyć nie możesz
<3
agus1315 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-28, 13:28   #3699
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Leukotea Pokaż wiadomość
Dlatego ja kupuje pomimo ze kosztuje 120zl, bo mimo ze to pod suknia to jednak chce mieć założona taka, która mi się podoba my łącznie z nami i wykonawcami mamy na chwile obecna 71 osób, pewnie ktoś się nie stawi i mimo, ze to nieduża impreza to chyba wole mieć spokój, ze moi rodzice będą mieli honorowe miejsca a nie ze się zakręca i zostaną im gdzieś na końcu. Choć do tej pory byłam za tym, żeby nie robić i niech każdy siada gdzie chce ale im więcej myśle i czytam to nachodzą mnie wątpliwości


Wysłane z iPhone

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------




Ja jeśli się zdecyduje to tez zlecę je osobie która nam zrobila zaproszenia i zawieszki. Ale winietki i plan stołów to chyba dopiero jak goście potwierdza przybycie, czy wcześniej robicie?


Wysłane z iPhone
Ja z tego powodu rezygnuję z podwiązki. Te zwykłe mi się nie podobają, zresztą nawet nie wiem po co je się nosi.
U mnie winietki są już normą na weselach, więc będą i u mnie. Byłam tylko na jednym weselu bez winietek (uparła się teściowa koleżanki), byłam sama z dwiema koleżankami, nie pchałyśmy się na sale i wyszło tak, że nie mieliśmy miejsca obok siebie. Rodzice panny młodej musieli interweniować, bo był wielki problem, żeby o 2 miejsca się przesunąć Na dodatek musieliśmy siedzieć ze "starszymi". Trzy młode dziewczyny plus starzy faceci i wódka to nie był dobry pomysł

Tak Winietki i plan stołów zrobię miesiąc przed ślubem, jak będę znała liczbę gości.
n0emi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-28, 14:02   #3700
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Leukotea Pokaż wiadomość
Dlatego ja kupuje pomimo ze kosztuje 120zl, bo mimo ze to pod suknia to jednak chce mieć założona taka, która mi się podoba my łącznie z nami i wykonawcami mamy na chwile obecna 71 osób, pewnie ktoś się nie stawi i mimo, ze to nieduża impreza to chyba wole mieć spokój, ze moi rodzice będą mieli honorowe miejsca a nie ze się zakręca i zostaną im gdzieś na końcu. Choć do tej pory byłam za tym, żeby nie robić i niech każdy siada gdzie chce ale im więcej myśle i czytam to nachodzą mnie wątpliwości


Wysłane z iPhone

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------




Ja jeśli się zdecyduje to tez zlecę je osobie która nam zrobila zaproszenia i zawieszki. Ale winietki i plan stołów to chyba dopiero jak goście potwierdza przybycie, czy wcześniej robicie?


Wysłane z iPhone
Ile? Wow... A mnie się wydawało, że ceny welonów to przesada... Ja zamówiłam podwiązkę z alie za kilka groszy, ale ze mnie to typowa Grażynka. Nie dałabym za podwiązkę więcej niż 30 zł, a 120 to już kosmos.
Cytat:
Napisane przez Leukotea Pokaż wiadomość
Ale to się specjalny bukiet ze wstążkami kupuje czy się coś doczepia do swojego?


Wysłane z iPhone
Robi się takie kółko powiedzmy jak do ząbek na karniszu i tam dowiaduje albo doszywa wstążki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-28, 14:11   #3701
Leukotea
Zadomowienie
 
Avatar Leukotea
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
Ile? Wow... A mnie się wydawało, że ceny welonów to przesada... Ja zamówiłam podwiązkę z alie za kilka groszy, ale ze mnie to typowa Grażynka. Nie dałabym za podwiązkę więcej niż 30 zł, a 120 to już kosmos.Robi się takie kółko powiedzmy jak do ząbek na karniszu i tam dowiaduje albo doszywa wstążki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Patrzyłam na podwiązki na aliexpress ale te Chinki czy Japonki maja szczuplutkie uda i jak jest koronkowa podwiazka to małe prawdopodobieństwo żebym ja była w stanie założyć, a tu szyja na dany wymiar
Muszę poszukać w internecie bo to fajne rozwiązanie zamiast rzucania czegoś przed czym wszyscy uciekną. A w takim przypadku jak wyglada sprawa u Pana Młodego?


Wysłane z iPhone
__________________
Wybieram BALSAM i SERUM do ciała!



Szczęśliwa
Leukotea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-28, 15:22   #3702
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość

Tak po namyśle rzucanie bekonem mogłoby być ciekawsze niż jakimś tam welonem

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Oryginalnie
Cytat:
Napisane przez Leukotea Pokaż wiadomość
Właśnie dzisiaj wybrałam podwiązkę, trochę droga, ale najładniejsza z tych wszystkich, co oglądałam i w weekend będę zamawiać.

Załącznik 7650456


Powiedzcie dziewczyny jak z winietkami? Robicie czy nie?


Wysłane z iPhone
Ale piękna
Ja chcę akrylowe winietki


My w przyszłym tygodniu jedziemy oglądać obrączki, nie ukrywam że chciałabym już wybrać bo raczej mam już konkretnie upatrzone co chce i to się raczej nie zmieni. Chyba że znowu złapie mnie jakieś "ale że to już" i placek
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-28, 15:50   #3703
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Leukotea Pokaż wiadomość
Ale to się specjalny bukiet ze wstążkami kupuje czy się coś doczepia do swojego?


Wysłane z iPhone
Do swojego się doczepia
Cytat:
Napisane przez Leukotea Pokaż wiadomość
Patrzyłam na podwiązki na aliexpress ale te Chinki czy Japonki maja szczuplutkie uda i jak jest koronkowa podwiazka to małe prawdopodobieństwo żebym ja była w stanie założyć, a tu szyja na dany wymiar
Muszę poszukać w internecie bo to fajne rozwiązanie zamiast rzucania czegoś przed czym wszyscy uciekną. A w takim przypadku jak wyglada sprawa u Pana Młodego?


Wysłane z iPhone
Nie spotkałam się z czymś innym niż łapanie muchy, ale wyczytałam kiedyś fajny sposób: muchę zamyka się jakiejś szkatulce na kluczyk, każdy chlopak dostaje jeden kluczyk i próbuje otworzyć szkatułke, ten którego kluczyk pasuje zostaje nowym młodym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-28, 16:16   #3704
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Laleczka my coś takiego robilysmy jak ja byłam swiadkowa, ale była skrzynka w skrzynce, takie matrioszki. Jeden miał otworzyć a potem zonk bo w środku następna skrzynka i dalej próbują kluczyki No ale niestety wodzirej robił co chciał i kazał młodym tradycyjnie rzucac. Młoda miała właśnie wstążki do przecinania. Nie chciała już robić awantury i rzucali.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-28, 16:27   #3705
AgataP11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 28
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Hej PM Ale już macie załatwione rzeczy dużo.. a ja to w sumie stoje w miejscu. Teraz mój jeszcze wymyślił żebyśmy powiedzieli, co planujemy bo nadal nikt nie wie. Na razie kazałam mu się wstrzymać bo stwierdziłam, że to nic pewnego. Boje się że jak się wygada to zaraz będą "dobre rady"itp.

Witaj Leukotea

Nie pamiętam czy już pytałam, ale czy są tu jakieś PM 40+? Jeżeli tak to wybaczcie starszej pani sklerozy. ;p

Kilka dni temu był temat dzieci i jak to z tymi anty. No cóż, moje starsze dziecko jest dziełem przypadku i to na na tabletkach, a młodsze długo wystarane po odstawieniu i w sumie udało się dopiero jak już zrezygnowaliśmy. Także tu chyba reguły nie ma.. ;p
__________________
1999
14.09.2019
AgataP11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-28, 16:32   #3706
Leukotea
Zadomowienie
 
Avatar Leukotea
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
Do swojego się doczepia Nie spotkałam się z czymś innym niż łapanie muchy, ale wyczytałam kiedyś fajny sposób: muchę zamyka się jakiejś szkatulce na kluczyk, każdy chlopak dostaje jeden kluczyk i próbuje otworzyć szkatułke, ten którego kluczyk pasuje zostaje nowym młodym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Super pomysł. Ale wracając do tematu wstążek jak PM ma zamknięte oczy to skąd wie co w ogóle przecinać? Muszę jakiś filmik znaleźć bo w ogóle nie kumam


Wysłane z iPhone
__________________
Wybieram BALSAM i SERUM do ciała!



Szczęśliwa
Leukotea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-28, 17:08   #3707
balewska
Wtajemniczenie
 
Avatar balewska
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 262
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Hej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
balewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-28, 17:38   #3708
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Dobry wieczór

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Ojaojaoaja Myślisz, że dzisiaj wybierzesz? Co to za model?

Wizazowy szturm na Atelier Super macie plany. Mam nadzieję, że my do końca przyszłego tygodnia ogarniemy zaproszenia. Od grudnia może zacznę zamawiać ozdoby z Ali. Od lutego zapraszanie gości.

Tak po namyśle rzucanie bekonem mogłoby być ciekawsze niż jakimś tam welonem

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Prawie się oplułam jak przeczytałam o autokorecie i bekonie

Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
Ja myślę nad odcinaniem wstazek z bukietu, tym bardziej że chce mieć tylko dlugi welon do kościoła więc musiałabym kupić specjalnie do rzucania krótki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja tez i tym myśle

Cytat:
Napisane przez Leukotea Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny! Dołączam do grona PM 2019 Nasza data to 19.06.2019. Przygotowania zaczelismy dosłownie miesiąc temu. Mamy zamówiona sale, dj, fotografa, podpisana umowę i wpłacona zaliczkę na suknie, pudełko na koperty i na obraczki, biżuterię (kolczyki i bransoletkę), dzisiaj przyszły personalizowane tablice rejestracyjne, zaproszenia i zawieszki na alkohol są w trakcie drukowania, makijaż próbny i fryzurę próbna mam umówiona, choć obawiam się fryzjera bo idę do niego z polecenia i kompetnie nie wiem czego się mogę spodziewać. Zaczynam się martwic czy o czymś nie zapomnę, dochodzi dylemat w sprawie winietek i tak dołączyłam tutaj z myślą o wsparciu i podpatrzeniu co wy macie a na co ja może nie wpadłam


Wysłane z iPhone

Hej dużo macie załatwione

Cytat:
Napisane przez balewska Pokaż wiadomość
Hej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Hej, co u Ciebie?

Widzę, ze nie tylko mi się ten tydzień ciągnie ale na szczęście jeszcze tylko jutro i w piątek mam wolne
My w ten weekend spotykamy się z dj, zeby dogadać szczegóły współpracy, ponieważ w sumie raz z nim tż rozmawiał i zapytał czy ma termin na nasze wesele a chyba wypadałoby dogadać cos więcej a w połowie grudnia będziemy ogarniać temat alko na wesele



Wysłano przez gołębia
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-28, 17:51   #3709
Leukotea
Zadomowienie
 
Avatar Leukotea
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;86182310]Dobry wieczór




Prawie się oplułam jak przeczytałam o autokorecie i bekonie




Ja tez i tym myśle




Hej dużo macie załatwione




Hej, co u Ciebie?

Widzę, ze nie tylko mi się ten tydzień ciągnie ale na szczęście jeszcze tylko jutro i w piątek mam wolne
My w ten weekend spotykamy się z dj, zeby dogadać szczegóły współpracy, ponieważ w sumie raz z nim tż rozmawiał i zapytał czy ma termin na nasze wesele a chyba wypadałoby dogadać cos więcej a w połowie grudnia będziemy ogarniać temat alko na wesele



Wysłano przez gołębia [/QUOTE]


Ja pracuje do soboty i tylko odliczam, a grudzień w ogóle będzie ciężki jeśli chodzi o prace. My alkohol i napoje po Nowym Roku jakoś zaraz niemy ogarniać


Wysłane z iPhone
__________________
Wybieram BALSAM i SERUM do ciała!



Szczęśliwa
Leukotea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-28, 18:08   #3710
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
U nas chyba normalne oczepiny ,chociaż myślę ,że za wiele pannien stanu wolnego nie będzie wśród gości


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też mam wrażenie, ze nie będzie komu rzucać welonu


Cytat:
Napisane przez agus1315 Pokaż wiadomość
Też macie wrażenie że jakiś martwy okres nastał jeśli chodzi o przygotowania u was czy to tylko ja Dużo rzeczy już mamy a na niektóre jest jeszcze za wcześnie żeby ogarniać i tak aż mi dziwnie że nie mam co robić
Ojj tak jedyne co to, ze jestem umówiona na piątek na próbne czesanie i na 8 grudnia na kolejne przymiarki, a tak to niczym innym się teraz nie zajmuje

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Po tym, jak to napisałam, zorientowałam się, że zaproszenia to jedno, ale koperty musimy zamówić
Ja już zaproszenia mam ale własnie kopert brak
I mam problem żeby jakieś znaleźć jedne zmówiłam, to musiałam odsyłać, bo kolor totalnie odbiegał od tego co było na stronie


Cytat:
Napisane przez Leukotea Pokaż wiadomość
Właśnie dzisiaj wybrałam podwiązkę, trochę droga, ale najładniejsza z tych wszystkich, co oglądałam i w weekend będę zamawiać.

Załącznik 7650456

Jeśli chodzi o suknie, to zdecydowałam się ba gore z koronki a dół z muślinu i pod spodem będę miała halkę, żeby bardzo delikatnie suknia poszła w literę A i się nie platala między nogami, choć mam nadzieje ze uda mi się jakoś w niej funkcjonować Suknia to model M-04T z Eizabeth Passion.

Powiedzcie dziewczyny jak z winietkami? Robicie czy nie?


Wysłane z iPhone
Ja jestem właśnie do Elizabeth Passion umówiona na 8 grudnia mam nadzieję, ze tam albo w tym drugim coś już znajdę

U nas winietki na 10 % będą, nie wyobrażam sobie żeby ich nie było, już tyle akcji słyszałam i widziałam na weselach, na których brakowało winietek, ze nie chcę takiego zamieszania u siebie


Ja jutro jeszcze do pracy i po pracy od razu w drogę i jedziemy do mnie na weekend, w piątek próbne czesanie, trzymajcie
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019

Edytowane przez kizdaM
Czas edycji: 2018-11-28 o 18:09
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-28, 18:39   #3711
heziola
Zadomowienie
 
Avatar heziola
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Redhill
Wiadomości: 1 158
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Nie będziemy mieć winietek, tylko plan stołów. Każdy niech sobie siada jak chce przy stole -stoły okrągłe. Wesele małe, wiec powinno być Ok.

Ciężki czas w pracy, zaczynam sie zastanawiać, jak długo tam wytrzymam. W zeszłym roku było super, a w tym roku to nie daje rady psychicznie. Do tego doszło więcej. Dziś rodzic na mnie sie wydzierał, obrażał, nie byłam w stanie wracać sama samochodem do domu, godzinę po akcji nadal ręce mi sie trzęsły. Koleżanka mnie podwiozla, a potem TZ odebrał. Samochód zostawiłam na parkingu przy szkole.


Sent from my iPhone using Tapatalk
heziola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-28, 18:50   #3712
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Leukotea Pokaż wiadomość
Super pomysł. Ale wracając do tematu wstążek jak PM ma zamknięte oczy to skąd wie co w ogóle przecinać? Muszę jakiś filmik znaleźć bo w ogóle nie kumam


Wysłane z iPhone
Popatrz sobie na youtube, tam są różne wersje, ale najfajniejsza to taka jak się dziewczyny kręcą i zamieniają miejscami (przynajmniej według mnie).

Link do welonu z alie:
https://www.aliexpress.com/item/Chea...Accessories-Fa
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-28, 19:01   #3713
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez heziola Pokaż wiadomość
Nie będziemy mieć winietek, tylko plan stołów. Każdy niech sobie siada jak chce przy stole -stoły okrągłe. Wesele małe, wiec powinno być Ok.

Ciężki czas w pracy, zaczynam sie zastanawiać, jak długo tam wytrzymam. W zeszłym roku było super, a w tym roku to nie daje rady psychicznie. Do tego doszło więcej. Dziś rodzic na mnie sie wydzierał, obrażał, nie byłam w stanie wracać sama samochodem do domu, godzinę po akcji nadal ręce mi sie trzęsły. Koleżanka mnie podwiozla, a potem TZ odebrał. Samochód zostawiłam na parkingu przy szkole.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Oj to faktycznie nieciekawie
Trzymaj się tam
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-28, 19:06   #3714
milord90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cześć Dziewczyny! Można dołączyć? Mój ślub planowany jest na 03.05.2019.

Na obecny moment mamy:

-salę
-fotografa
-zespół
-florystkę

A z "moich" rzeczy to:
-makijażystkę
-suknię - po wielu walkach z samą sobą wybrałam wczoraj model Olga od Anny Kary. Ale nie powiem, decyzja była cięzka i szczerze mówiąc chciałam mieć to już odhaczone

Chciałabym jeszcze w miarę szybko znaleźć jakiegoś fryzjera, ale wszędzie mi mówią ze zapisy na 2019 zaczynają się od nowego roku

Jestem w szoku że większość z Was tutaj już ogarnia zaproszenia, obrączki, winietki, plany stołów itd. Ja to planowałam gdzieś na marzec, dwa miesiace przed ślubem....czy może popełniam błąd zostawiając to na tak późno?? Ale nawet nie wiem kto przyjdzie szczerze mówiąc...

I mimo że do tego ślubu jeszcze sporo czasu to ja już się zamartwiam Od zawsze byłam osobą bardzo nieśmiałą i skrytą, do duszy towarzystwa mi daleko.Nienawidzę być w centrum uwagi,kiedy muszę wypowiedzieć się wśród większej ilości osób itd. Zawsze jestem taką szarą myszką która robi swoje i na którą nikt nie zwraca uwagi i mnie to cieszy (w przeciwieństwie do mojego narzeczonego, który jest typowym gwiazdorem , wszyscy go uwielbiają itd.) A tutaj przez tyle godzin ja mam być na celowniku wszystkich, w centrum uwagi, to w ogóle nie dla mnie Z jednej strony nie mogę się doczekać tego ślubu i być żoną ale z drugiej przeraża mnie ten dzień
milord90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-28, 19:10   #3715
Leukotea
Zadomowienie
 
Avatar Leukotea
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Ja też mam wrażenie, ze nie będzie komu rzucać welonu




Ojj tak jedyne co to, ze jestem umówiona na piątek na próbne czesanie i na 8 grudnia na kolejne przymiarki, a tak to niczym innym się teraz nie zajmuje



Ja już zaproszenia mam ale własnie kopert brak
I mam problem żeby jakieś znaleźć jedne zmówiłam, to musiałam odsyłać, bo kolor totalnie odbiegał od tego co było na stronie




Ja jestem właśnie do Elizabeth Passion umówiona na 8 grudnia mam nadzieję, ze tam albo w tym drugim coś już znajdę

U nas winietki na 10 % będą, nie wyobrażam sobie żeby ich nie było, już tyle akcji słyszałam i widziałam na weselach, na których brakowało winietek, ze nie chcę takiego zamieszania u siebie


Ja jutro jeszcze do pracy i po pracy od razu w drogę i jedziemy do mnie na weekend, w piątek próbne czesanie, trzymajcie

Ogólnie jeśli mogę coś doradzić to w salonie firmowym Elizabeth Passion sukienka która docelowo mi się podobała na zdjęciu była tysiąc złotych tańsza niż w innym salonie, w którym były sukienki innych projektantów i m.in Elizabeth

Ja teraz zamówię spinki dla przyszłego Męża i ta podwiązkę oraz skrzynki na wino jako zaproszenia dla świadków. 15 grudnia mamy 5h jednorazowe nauki przedmałżeńskie z poradnia i chyba na grudzień to będzie na tyle.


Wysłane z iPhone
__________________
Wybieram BALSAM i SERUM do ciała!



Szczęśliwa
Leukotea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-28, 19:10   #3716
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez heziola Pokaż wiadomość
Nie będziemy mieć winietek, tylko plan stołów. Każdy niech sobie siada jak chce przy stole -stoły okrągłe. Wesele małe, wiec powinno być Ok.

Ciężki czas w pracy, zaczynam sie zastanawiać, jak długo tam wytrzymam. W zeszłym roku było super, a w tym roku to nie daje rady psychicznie. Do tego doszło więcej. Dziś rodzic na mnie sie wydzierał, obrażał, nie byłam w stanie wracać sama samochodem do domu, godzinę po akcji nadal ręce mi sie trzęsły. Koleżanka mnie podwiozla, a potem TZ odebrał. Samochód zostawiłam na parkingu przy szkole.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nie przejmuj się to nie jest fajne, ale niestety ludzie są jacy są
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-28, 19:24   #3717
Leukotea
Zadomowienie
 
Avatar Leukotea
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez heziola Pokaż wiadomość
Nie będziemy mieć winietek, tylko plan stołów. Każdy niech sobie siada jak chce przy stole -stoły okrągłe. Wesele małe, wiec powinno być Ok.

Ciężki czas w pracy, zaczynam sie zastanawiać, jak długo tam wytrzymam. W zeszłym roku było super, a w tym roku to nie daje rady psychicznie. Do tego doszło więcej. Dziś rodzic na mnie sie wydzierał, obrażał, nie byłam w stanie wracać sama samochodem do domu, godzinę po akcji nadal ręce mi sie trzęsły. Koleżanka mnie podwiozla, a potem TZ odebrał. Samochód zostawiłam na parkingu przy szkole.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Niestety w dzisiejszych czasach z tego co się słyszy rodzice są gorsi od dzieciaków. Trzymaj się


Wysłane z iPhone
__________________
Wybieram BALSAM i SERUM do ciała!



Szczęśliwa
Leukotea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-28, 19:53   #3718
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Dziewczyny wiem że to pytanie padało już kilka razy ale nie pamiętam Czy któraś z Was ma najpierw makijaż potem fryzurę ? Mialam dzisiaj próbną fryzurę i dziewczyna poradziła mi żeby najpierw był makijaż ponieważ fryzura może się zniszczyć przy opieraniu na fotelu do malowania i rzeczywiście mi ostatnio trochę oklapła po oparciu się, nie umiem wysiadziec godziny bez opierania :/ W ogóle denerwuje mnie moja mama, zapisałam ją na makijaż na 9 to teraz marudzi, że za wcześnie. Chcesz dobrze zapisujesz wszystkich, a teraz jest problem. Muszę chyba zamienić godziny mamy i swiadkowej, ale też mi teraz trochę głupio w stosunku do świadkowej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-28, 19:56   #3719
Leukotea
Zadomowienie
 
Avatar Leukotea
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiem że to pytanie padało już kilka razy ale nie pamiętam Czy któraś z Was ma najpierw makijaż potem fryzurę ? Mialam dzisiaj próbną fryzurę i dziewczyna poradziła mi żeby najpierw był makijaż ponieważ fryzura może się zniszczyć przy opieraniu na fotelu do malowania i rzeczywiście mi ostatnio trochę oklapła po oparciu się, nie umiem wysiadziec godziny bez opierania :/ W ogóle denerwuje mnie moja mama, zapisałam ją na makijaż na 9 to teraz marudzi, że za wcześnie. Chcesz dobrze zapisujesz wszystkich, a teraz jest problem. Muszę chyba zamienić godziny mamy i swiadkowej, ale też mi teraz trochę głupio w stosunku do świadkowej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Z doświadczenia wiem (praca w branży), ze nie każdy fryzjer umie umyć włosy tak, żeby woda nie kapnela na twarz albo żeby przy włosach nie zmyć podkładu i nie zrobić białego ładnego odcięcia. Chyba, ze masz umyć włosy sama przed makijazem, ale wiadomo ze fryzjer zawsze lepiej umyje niż samemu sobie. Ponadto w przypadku makijażu możesz siedzieć na hokerze a nie na łóżku z oparciem. Godzinkę jakoś wytrzymasz a nie stracisz na jakości fryzury.


Wysłane z iPhone
__________________
Wybieram BALSAM i SERUM do ciała!



Szczęśliwa
Leukotea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-28, 20:52   #3720
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiem że to pytanie padało już kilka razy ale nie pamiętam Czy któraś z Was ma najpierw makijaż potem fryzurę ? Mialam dzisiaj próbną fryzurę i dziewczyna poradziła mi żeby najpierw był makijaż ponieważ fryzura może się zniszczyć przy opieraniu na fotelu do malowania i rzeczywiście mi ostatnio trochę oklapła po oparciu się, nie umiem wysiadziec godziny bez opierania :/ W ogóle denerwuje mnie moja mama, zapisałam ją na makijaż na 9 to teraz marudzi, że za wcześnie. Chcesz dobrze zapisujesz wszystkich, a teraz jest problem. Muszę chyba zamienić godziny mamy i swiadkowej, ale też mi teraz trochę głupio w stosunku do świadkowej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja najpierw fryzura, a potem makijaż. Ale teraz się różnie robi, więc jak uważasz.
Jak zawsze robiłam makijaż to siedziałam na takim krześle, że opierałam się góra do połowy pleców. Tyle, że w sumie zależy od fryzury, ja chcę koka, gorzej jak ktoś chce rozpuszczone.


heziolaco za gość
n0emi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-28 12:13:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:46.