Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68 - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-10-24, 19:06   #3691
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Moja zdobycz wczorajsza... Wzielam. Ekstra olejek zapachowy. Ciezki w sam raz na zime.
Dzis poszlam po kilka drobiazgow i po drodze do Hebe... Jakis balagan z cenami mieli. Wszystko co w koszyku. Mialo inne ceny... Nie lubie takich sytuacji.. Zrezygnowalam z zakupow a po drodze w kosmyku krem do rak wzielam z shea... Zobaczymy..
Dodatkowo do mycia twarzy myjka silikonowa za 4.99 w Hebe byla, a 9.99...jednak brakuje mi co kilka dni oczyszczania szczoteczka. Zobaczymy jakto cudo sie sprawi. Na wyjazdy mysle ze super bedzie.
Właśnie dzisiaj skończyłam krem do rąk z tej samej firmy, miałam wersję kokosową. Pasował mi
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-24, 19:07   #3692
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Oktawiaaa mam pytanie te suplementy na włosy bierzesz na raz czy najpierw ta jedna serię a później dwie tego drugiego?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-24, 19:15   #3693
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Przepraszam wszystkie dziewczyny , ale to Twoja zasługa to były Twoje ograniczenia i Twoja upartość bez tego nie osiągnęłabyś sukcesu

dokładnie!!!! Korinka szacun!



Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Dostałam przesyłkę z S. Dwie próbki. Kremy liftingujące z Lancome. Boszzz ledwo 40 skończyła, a już mnie do innej kategorii zaliczyli

-

też dostałam a ja młoda jeszcze w moim mniemaniu


Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Zgadzam się. Amyżku jeżeli mama lubi to fajnym pomysłem jest chusta z jedwabiu. Dostałam na 40-tkę od przyjaciółki z Wittchena i jest super.

rozejrzę się


Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Co watek sądzi o pędzlach Zoevy, warto? Chodzi mi o dooczne
ja mam kilka i wolę Hakuro może to wynika z moich umiejętności miernych, ale Hakuro są bardziej "zbite" w moim odczuciu przez co precyzyjniej mogę nałożyć na powiekę co chcę i gdzie chcę. Zoeva jest bardziej "luźna" (nie wiem jak to określić) i fajnie się spisuje przy najładaniu jednego cienia na całą powiekę i ruchomą i nieruchomą ale jak człowiek chce coś zacieniować to ciężko ale to moja opinia - nie jestem ekspertem chociaż maziam się codziennie
jeżeli chodzi o trwałość to nie zauważyłam zeby się sypały podczas mycia (mam je z rok)


Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Dbaja o Klientke!!!!

Korinka duze brawa. Tak trzymaj.

Amyz a moze wspolny wypad z rodzicami i Wami gdzies na dwa dni. Zostaja w pamieci takie rzeczy...
Ja teraz z polaczeniami z kraka to bym zabrala mame do Lwowa np.

myślałam nad tym ale robimy zrzutę wspólnie z rodzeństwem i chcieliśmy coś tak razem, od całej czwórki wyjazdu wspólnego całej rodziny na pewno nie da się zorganizować w najbliższej przyszłości



Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Moja zdobycz wczorajsza... Wzielam. Ekstra olejek zapachowy. Ciezki w sam raz na zime.
Dzis poszlam po kilka drobiazgow i po drodze do Hebe... Jakis balagan z cenami mieli. Wszystko co w koszyku. Mialo inne ceny... Nie lubie takich sytuacji.. Zrezygnowalam z zakupow a po drodze w kosmyku krem do rak wzielam z shea... Zobaczymy..
Dodatkowo do mycia twarzy myjka silikonowa za 4.99 w Hebe byla, a 9.99...jednak brakuje mi co kilka dni oczyszczania szczoteczka. Zobaczymy jakto cudo sie sprawi. Na wyjazdy mysle ze super bedzie.

a koleżanka w Pl i się nie chwali ładnie to tak?





Cytat:
Napisane przez Werxx3 Pokaż wiadomość
Uwaga uwaga zrobiłam właśnie mój pierwszy trening od wakacji. Tylko 15 min z matką wariatka ale i tak jestem z siebie dumna, małymi kroczkami...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



klask i: super!! najgorzej się zebrać żeby zacząć
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-24, 19:34   #3694
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

W Pl ale normalnie non stop coś.... Nawet na wizaz czasu brak.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-24, 19:34   #3695
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Jeszcze w temacie atrakcyjnych mężczyzn, to Hawaii 5-0... Alex O'Laughlin... Także ten, dobranoc. Idę układać w szafach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-24, 19:39   #3696
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Własnie w 221 celuje na dzien dobry
Jeszcze 225 i 228 mnie zainteresowały.
Ale o Sigmie duzo dobrego sie naczytałam w necie. Muszę kiedys tez coś kupić od nich, ale gdzie maja najtaniej

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------



Noo, duzo ładniejsze niz zwykłe
Tez juz gdzies keidys czytałam, ze któras wersja ponoc słabsza
Pytałaś o zoeve? Bo tak pobieżnie przeleciałam posty więc mam 227 Rose Gold i planuję dokupić inne
Ja jestem bardzo zadowolona, nic nie drapie ani nie rozczapirza się, włoski ladnie przylegają, super mi się nim operuje i uważam, że jest wart tych pieniędzy
Nie wiem jak inne, ale ten mi pasuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-24, 20:34   #3697
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość

ja mam kilka i wolę Hakuro może to wynika z moich umiejętności miernych, ale Hakuro są bardziej "zbite" w moim odczuciu przez co precyzyjniej mogę nałożyć na powiekę co chcę i gdzie chcę. Zoeva jest bardziej "luźna" (nie wiem jak to określić) i fajnie się spisuje przy najładaniu jednego cienia na całą powiekę i ruchomą i nieruchomą ale jak człowiek chce coś zacieniować to ciężko ale to moja opinia - nie jestem ekspertem chociaż maziam się codziennie
jeżeli chodzi o trwałość to nie zauważyłam zeby się sypały podczas mycia (mam je z rok)
Hakuro miałam parę, niektóre sa ok, ale z paru co miałam tylko zostawiłam sobie płaski do nakładania cieni i jego uwielbiam akurat
A luzniejsze mi sa na rękę, bo te co chce to sa do blendowania, wiec w sam razy by były
Dobrze wiedzieć, ze i u Ciebie trwałosciowo sa ok


---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Pytałaś o zoeve? Bo tak pobieżnie przeleciałam posty więc mam 227 Rose Gold i planuję dokupić inne
Ja jestem bardzo zadowolona, nic nie drapie ani nie rozczapirza się, włoski ladnie przylegają, super mi się nim operuje i uważam, że jest wart tych pieniędzy
Nie wiem jak inne, ale ten mi pasuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak
Czyli dobrze, ze sie nimi zainteresowałam W sumie to juz dawno, ale dopiero teraz mnie przycisneło jakoś zeby sprobowac i kupić
A które jeszcze planujesz?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-24, 20:40   #3698
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Hakuro miałam parę, niektóre sa ok, ale z paru co miałam tylko zostawiłam sobie płaski do nakładania cieni i jego uwielbiam akurat
A luzniejsze mi sa na rękę, bo te co chce to sa do blendowania, wiec w sam razy by były
Dobrze wiedzieć, ze i u Ciebie trwałosciowo sa ok


---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------



Tak
Czyli dobrze, ze sie nimi zainteresowałam W sumie to juz dawno, ale dopiero teraz mnie przycisneło jakoś zeby sprobowac i kupić
A które jeszcze planujesz?
Właśnie 221 i 228 choć któryś jest podobny do tego co mam więc jeszcze muszę obadać
Na pewno jakiś twarzowy, do rożu, pudru ogólnie większość chciałabym
Ta seria Rose Gold jest a sam pedzel wygląda b.porzadnie
Zaskoczyło mnie opakowanie - ładny różowy kartonik

Edit:
Przypomniało mi się, że jeszcze mam do Korektora ale nie lubię jakoś nim nakładać.. Dla mnie za krótkie włosie i zbite za bardzo. Może kwestia przyzwyczajenia


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

GALAXIA
Istanbul lover


Edytowane przez kicia555
Czas edycji: 2018-10-24 o 20:43
kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-24, 20:43   #3699
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
228 nie lubię za bardzo bo jest dłuższy i szerszy od pozostałych i jakoś mi się ciężko nim maluje ale ja nie jestem obiektywna bo nie jestem mistrzem makijażu
Kupowałam kiedyś w mintishop
Mnie taki by sie własnie przydał
Musze zajrzeć do minti po ile Sigma leci

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Właśnie 221 i 228 choć któryś jest podobny do tego co mam więc jeszcze muszę obadać
Na pewno jakiś twarzowy, do rożu, pudru ogólnie większość chciałabym
Ta seria Rose Gold jest a sam pedzel wygląda b.porzadnie
Zaskoczyło mnie opakowanie - ładny różowy kartonik

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O twarzowych przyznaje nie myslalam, na razie o tych do oczu tylko, ale musze sie przyjrzeć reszcie na zywo, moze cos mi sie spodoba jeszcze
A to one w kartoniku przychodza? Bo mac w folii sprzedaje
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-24, 20:45   #3700
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mnie taki by sie własnie przydał
Musze zajrzeć do minti po ile Sigma leci

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------



O twarzowych przyznaje nie myslalam, na razie o tych do oczu tylko, ale musze sie przyjrzeć reszcie na zywo, moze cos mi sie spodoba jeszcze
A to one w kartoniku przychodza? Bo mac w folii sprzedaje
Ja miałam w kosmetyczce rose gold z twarzowych mam do podkładu kuleczke i do różu. Oba super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-24, 20:46   #3701
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mnie taki by sie własnie przydał
Musze zajrzeć do minti po ile Sigma leci

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------



O twarzowych przyznaje nie myslalam, na razie o tych do oczu tylko, ale musze sie przyjrzeć reszcie na zywo, moze cos mi sie spodoba jeszcze
A to one w kartoniku przychodza? Bo mac w folii sprzedaje
Zapomniałam, że do korektora mam jeszcze
Tak w kartoniku ładny różowy taki dość długi, tzn może tylko ta seria? Nie wiem, bo do korektora dostałam w kosmetyczce Zoevy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-24, 20:58   #3702
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Ja miałam w kosmetyczce rose gold z twarzowych mam do podkładu kuleczke i do różu. Oba super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A bo Ty miałas set

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Zapomniałam, że do korektora mam jeszcze
Tak w kartoniku ładny różowy taki dość długi, tzn może tylko ta seria? Nie wiem, bo do korektora dostałam w kosmetyczce Zoevy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O tym do korektora tez myslalam Ale nie do korektora chciałam uzywac, tylko do rozcierania cieni tez, ponoc daje fajnie rade w tej roli
Zawsze to estetyczniej niż w foli przezroczystej
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-24, 21:02   #3703
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A bo Ty miałas set

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------



O tym do korektora tez myslalam Ale nie do korektora chciałam uzywac, tylko do rozcierania cieni tez, ponoc daje fajnie rade w tej roli
Zawsze to estetyczniej niż w foli przezroczystej
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-24, 21:06   #3704
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A bo Ty miałas set

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------



O tym do korektora tez myslalam Ale nie do korektora chciałam uzywac, tylko do rozcierania cieni tez, ponoc daje fajnie rade w tej roli
Zawsze to estetyczniej niż w foli przezroczystej
Ja nie używam go do korektora, jakoś nie lubię. W ogóle to ostatnio go nie używam. Zbyt zbity i jakoś tak ehhh
O może do rozcierania tak jak piszesz spróbuję szkoda zeby się marnował, choć sam pędzel wykonanie itp jest super, porządny.
O tak, zaskoczona jestem, byłam przekonana, że w jakimś gumowym albo foliowym kapturku przyjdzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-24, 21:10   #3705
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Ja nie używam go do korektora, jakoś nie lubię. W ogóle to ostatnio go nie używam. Zbyt zbity i jakoś tak ehhh
O może do rozcierania tak jak piszesz spróbuję szkoda zeby się marnował, choć sam pędzel wykonanie itp jest super, porządny.
O tak, zaskoczona jestem, byłam przekonana, że w jakimś gumowym albo foliowym kapturku przyjdzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Widziałam ze zbity, bo macałam w S ale do korektora taki własnie najlepszy.
A co do rozcierania nim cieni, no to tak powyzej załamania, zeby mgiełke zrobić to powinien sie nadać, ale bez nakładania cienia, bo za duzo nabierałby produktu raczej.
Chciałam doklikac jeszcze z 2 cienie teraz, ale nie mam juz 10% kuponu
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-25, 06:09   #3706
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Ja również polecam pędzelki Zoevy. Mam jeszcze Maestro, Sephory, Inglot ale Zoeve wybieram najczęściej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-25, 06:36   #3707
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Dzień dobry
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-25, 06:55   #3708
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

bry


czwartunio
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-25, 07:07   #3709
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
bry


czwartunio
super dzisiaj fryzjer i szybko będzie piąteczek

---------- Dopisano o 08:07 ---------- Poprzedni post napisano o 07:56 ----------

Oktawia i Aniyam, pamiętam że kiedyś rozmawiałyście o matach do ćwiczeń, którą polecacie?
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-25, 07:25   #3710
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
super dzisiaj fryzjer i szybko będzie piąteczek

---------- Dopisano o 08:07 ---------- Poprzedni post napisano o 07:56 ----------

Oktawia i Aniyam, pamiętam że kiedyś rozmawiałyście o matach do ćwiczeń, którą polecacie?

żeby się spisał
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-25, 07:33   #3711
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
żeby się spisał
oby jak tam Twój terrorysta? ja wczoraj podjęłam męską decyzję i nie kupuję narazie karnetu na siłkę, wczoraj mi się skończył, poćwiczę w domu, jak mi się znudzi, to kupię na siłkę
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-25, 07:50   #3712
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Oktawiaaa mam pytanie te suplementy na włosy bierzesz na raz czy najpierw ta jedna serię a później dwie tego drugiego?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jednocześnie

Właśnie miałam pytać dziś Korinkę jak u niej kuracja. Mnie wypadają podczas mycia dosłownie 2-3 włosy, podczas czesania to samo

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------

Wiecie co, złożyłam rano zamówienie z Orsay, przeszłam do płatności, zeskanowałam telefonem kod, zapłaciłam , ale zapomniałam na stronie kliknąć "Wróć do sklepu". Teraz na stronie w koszyku wciąż są wszystkie rzeczy, które zamówiłam, tak jakby zamówienie wcale nie poszło. No i nie ma go w historii zamówień A płatność przeszła i dostałam potwierdzenie na maila. Ale potwierdzenia zamówienia już nie.
Pamiętam, że kiedyś ktoś już pytał o podobną sprawę. Tylko nie wiem jak się to skończyło.
Póki co napisałam im maila, ale zadzwonić nie mogę teraz
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-25, 07:51   #3713
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Jednocześnie

Właśnie miałam pytać dziś Korinkę jak u niej kuracja. Mnie wypadają podczas mycia dosłownie 2-3 włosy, podczas czesania to samo
ja biorę tylko te swoje od dietetyka, bo.... tych do rozpuszczania wziełam tylko kilka szt i zapomniałam wziąć z domu do pracy i tak poszło... ale muszę znowu zacząć brać.
Efekty mam mega, nie wypadają już prawie wcale...
teraz coś na siwe by się przydało?
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-25, 07:52   #3714
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
super dzisiaj fryzjer i szybko będzie piąteczek

---------- Dopisano o 08:07 ---------- Poprzedni post napisano o 07:56 ----------

Oktawia i Aniyam, pamiętam że kiedyś rozmawiałyście o matach do ćwiczeń, którą polecacie?
Aniyam mi jakąś poleciła, ale nie wiem która to i sama miałam pytać, żeby mi napisała chociaż cenę, to po tym bym może ją znalazła.

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:51 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
ja biorę tylko te swoje od dietetyka, bo.... tych do rozpuszczania wziełam tylko kilka szt i zapomniałam wziąć z domu do pracy i tak poszło... ale muszę znowu zacząć brać.
Efekty mam mega, nie wypadają już prawie wcale...
teraz coś na siwe by się przydało?
Mnie też
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-25, 08:00   #3715
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Aniyam mi jakąś poleciła, ale nie wiem która to i sama miałam pytać, żeby mi napisała chociaż cenę, to po tym bym może ją znalazła.

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:51 ----------



Mnie też
Aniyam przypomnij nam
Apropo siwych miałyście ten spray z Loreala? ostatnio pani gadżet reklamowała go
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-25, 08:07   #3716
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Wydaje mi się, że polecana mata była z decathlonu

Właśnie po Ra, pierwszy użyłam mydła yope kokos i mięta. Mój zdecydowany faworyt, pachnie mega apetycznie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-25, 08:10   #3717
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Nie warto robić nici bo one często dyskwalifikują inne zabiegi. Plus to co było wspomniane, czasem efekt jest karykaturalny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jakich zabiegów nie mozna robić jak ma się nici? Ja mam botoks na czole i lekarz powiedział, że to nie przeszkadza w niczym aby zrobić lifting brwi nićmi. Wiem, że laserów żadnych nie można bo wyparowuje botoks ale co jeszcze?
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-25, 08:19   #3718
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że polecana mata była z decathlonu

Właśnie po Ra, pierwszy użyłam mydła yope kokos i mięta. Mój zdecydowany faworyt, pachnie mega apetycznie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
oooo nie, ja mam ostatnio mega chcicę na wszystko co kokosowe muszę go mieć
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-25, 08:21   #3719
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
A jakich zabiegów nie mozna robić jak ma się nici? Ja mam botoks na czole i lekarz powiedział, że to nie przeszkadza w niczym aby zrobić lifting brwi nićmi. Wiem, że laserów żadnych nie można bo wyparowuje botoks ale co jeszcze?
Tak, żadnych fal radiowych i laserów. I nie jestem pewna czy dobrze pamietam ale wizyty w saunie i na solarium również nie są wskazane. Generalnie podgrzewania skóry w obrębie założonych nici.


Od kilku dni non stop widze reklamy farb do tkanin simplicol. Stosowała możne któraś z Was to? Tak sobie myślę, że chętnie bym odświeżyła kolory ubrań

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-25, 08:29   #3720
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
oooo nie, ja mam ostatnio mega chcicę na wszystko co kokosowe muszę go mieć
Mi się podoba, że to nie jest taki czysty kokos, który czasem bywa mdły. Ten jest słodki, ale jednocześnie w jakiś sposób świeży, trochę się jadalniany i deliatkniejszy, niż inne, które używałam do tej pory, tj roza, dziurawiec, nagietek
Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość

Od kilku dni non stop widze reklamy farb do tkanin simplicol. Stosowała możne któraś z Was to? Tak sobie myślę, że chętnie bym odświeżyła kolory ubrań
Ja kilka razy farbowałam rzeczy, nie wiem czy barwnik był tej firmy. Wrzucałam do pralki ubrania, rozrobiony w wodzie barwnik, włączylam pralkę i już. Ważne, trzeba wyłączyć płukanie. Pranie jest mokre, ale inaczej wypkucze się barwnik i będą plamy (ja kiedyś zapomniałam i był efekt jak po ręcznym farbowaniu koszulek w latach 70)
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312

Edytowane przez KiLaNeCzKa
Czas edycji: 2018-10-25 o 08:32
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-09 10:22:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:27.